Bitcoin Forum
May 11, 2024, 03:51:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67736 times)
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 25, 2017, 05:16:57 PM

yav su coini anlamdm ben bi türlü ekibi arkadasında mı durmuyo nedne böle oldu bu coin

Ekip token'inin arkasında . Sosyal medya üzerinden olsun Telegram grupları üzerinden olsun sürekli olarak açıklamalarını yapıyor . Tek sıkıntı btc piyasasının aşırı dalgalanması (Fork & Segwit olayları)..

Kısa süreçte ICO fiyatının üzerine çıkacaktır . En son When Bittrex resimleri mevcuttu . Sanırım görüşmeleri nihai bir şekilde sonlandıracaklardır . Bittrex borsasına girmesi zaten çok rahat bir şekilde x2 yapması için yeterli .

Herhangi bir borsaya girmesi x2 için yeterli değil yarı yarıya da düşebilir ama x2 yapmasına sebebiyet verebilir bittrexe girdiği gün saçma sapan birşey olur btc ani iniş çıkışlarda bulunur, olmaz. BTC'nin bir yere oturması şart artık. Şu sıralar bittrexe girmesinin bir faydası olacağını düşünmüyorum. Tamam hacim kazanır ama bu hacim satıştada ağırlık verebilir.
1715442702
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715442702
Reply with quote  #2

1715442702
Report to moderator
1715442702
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715442702
Reply with quote  #2

1715442702
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 25, 2017, 05:33:16 PM

London'daki konferanstan çıkacak sonucları bekliyorum ben . Reklamımız olacak adeta orası .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
October 25, 2017, 06:11:04 PM

London'daki konferanstan çıkacak sonucları bekliyorum ben . Reklamımız olacak adeta orası .

Kasımdaki segwitten dolayı yine altlar düşer. Hangi sonuç çıkarsa çıksın konferanstan gelecek yükseliş sadece pump olabilir. Hemen satar çıkar ve dolara geçerim. Kasımdaki düşüşte de böyle elim kolum bağlı beklemek istemem.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 25, 2017, 06:43:45 PM

Kasımdaki segwitten dolayı yine altlar düşer. Hangi sonuç çıkarsa çıksın konferanstan gelecek yükseliş sadece pump olabilir. Hemen satar çıkar ve dolara geçerim. Kasımdaki düşüşte de böyle elim kolum bağlı beklemek istemem.

Bu forklar bitmeyecek heralde . Piyasada adam gibi para tutamıyoruz . Al unut mantıgı yok artık .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
October 25, 2017, 07:03:07 PM

Bu forklar bitmeyecek heralde . Piyasada adam gibi para tutamıyoruz . Al unut mantıgı yok artık .

Kesinlikle yatırım sürekli hareket etmeli. Altın yada döviz değil bunlar sıkı takip şart. Al satlarla sermaye dengelenmeli birşey söylemekte çok zor 3200'den aldım 1300'e düştü stopta patlamış. Piyasa hacmi küçük olduğu için belli bir dip belirlemek çok saçma. Monethayı mecburen hodlladım ama kalan yatırımımla kesin günlük ve haftalık yatırımın dışına çıkmıycam hadi olsun aylık. Bu ne ya gözüm ekranda kaldı. Çocuğum olsa bu kadar bakmazdım.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 25, 2017, 08:25:19 PM

ben aldım unutucam bakalım ne olacak 4000 e yakın monetha yı Smiley
hirozaki faraday
Sr. Member

View Profile
October 25, 2017, 08:30:37 PM

ben aldım unutucam bakalım ne olacak 4000 e yakın monetha yı Smiley

Bende unuttum hocam ama al-sat yapıcam mutlaka çok terste kalmamak için aynı zamandada token miktarını arttırmış oluruz.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 25, 2017, 08:41:39 PM

Monetha alınıp unutulacak coinlerden bir tanesi, sağlam ekibi ve projesi var uzun vadede çok güzel yerlere gelecektir, icolar içinde en çok sermaye toplayan ilk 10 coinden biri

Betfair
Sr. Member

View Profile
October 26, 2017, 06:09:23 PM

bugünkü düşüşle 3500 tane daha aldım Smiley
apocado35
Newbie
*

Activity: 37
Merit: 0

View Profile
October 26, 2017, 06:22:02 PM

yakın bir süreçte bittrexe gireceğini düşünüyorum ben. zaten proje 2018 de başlayacak uzun vade bekleyeceğiz. BTC bi durulsa biraz nefes alıcaz da durulmuyor işte
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 26, 2017, 06:28:22 PM

25 ekimden sonra monethanın fiyatının en azından ico fiyatına yaklaşacağını düşünüyordum lakin beklentimin tam aksine 0.07 doların bile altına düştü.Projeye olan güvenim hala devam ediyor tek üzüntü duyduğum şey şuanki fiyatından alsaydım elime daha çok token geçecekti.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 26, 2017, 06:36:14 PM

Projeye olan güveniniz sarsilmasin bunun icin hicbir neden yok ekip calisiyor uzun soluklu proje gibi terimleri bu baslikta aratsaniz mesajlarin yarisinda cikar. Ayni seyleri konusmayada gerek yok bir yenilik olursa ekleriz basliga.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 26, 2017, 08:09:41 PM

Umduğumuz gibi olursa çok değerlenecek umarım ki olur çünkü çok ümit besliyorum takip ettiğim için değerleneceğini düşünüyorum

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 26, 2017, 08:13:46 PM

alıyonuz düşüyo , alıyonuz düşüyo

maliyet düşüreyim diye bi götü vermediğiniz kaldı justas gayine  Cheesy

nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 26, 2017, 08:14:21 PM

Valla airdrop'lardan saçma saçma coinler geliyor . Gidip monetha alıyorum onlarlada . Neredeyse 3 e katlayacagım beleşten gelenler ile .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Betfair
Sr. Member

View Profile
October 26, 2017, 08:58:42 PM

homofobikmisin gay olsa nolur olmasa nolur Smiley biz ürüne güvendiğimiz için alıyoruz
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 26, 2017, 09:08:19 PM

Uzun vadeli projeler için kullanılabilir cok değerlenecek gibi de duruyor 

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 26, 2017, 09:18:02 PM

Sen kimi veriyon coin alirken? Annenimi?

Kusura bakmasin forum üyeleri ama son zamanlarda bukadar seviyesiz insanlar doldu buraya dayanamadim bunu söylemeden duramazdim.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798

View Profile
October 26, 2017, 09:20:56 PM

çok düştü yav neyse yapacak bir şey yok bekleyeceğiz biraz kalksa şu altlar havaya iyi olur
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
October 26, 2017, 09:43:29 PM

Monetha fiyatı daha ne kadar dip olabilir. Bunu bir örnek ile açıklayacağım. Monetha gibi çıktıktan birkaç ay sonra wavesin fiyatı da monethaya benzer şekilde o zamanlar düşüktü.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 133 »
  Print  

Jump to: