Bitcoin Forum
June 21, 2024, 04:42:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
teraviboys68
Member
**

Activity: 85
Merit: 10

Earn with impressio.io

View Profile
November 05, 2017, 03:16:05 PM

12 cent civarından fiyatı düştü daha düşmez diye aldım dha da düştü. Biraz bekletecek bu coin bizi

▰▰▰▰▰▰      IMPRESSIO     ▰▰     THE FUTURE OF INVESTING      ▰▰▰▰▰▰
Lightpaper   ▰   ✔ Instant Withdrawals  ✔ Team with a huge experience in the field   ▰   Facebook
Telegram   ███  ✔ 5% Partner Commission  ✔ Automated system for investors   ███   Twitter
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
November 05, 2017, 09:38:51 PM

çok fena oldu neredeyse çoğu proje ico fiyatı civarında geziyor diye önceden laf ediyorduk. şimdi çoğu ico fiyatının iki üç katından fazla yerlerde sürünüyor.
aslında bu çok doğal BTC ile arada dengeyi sağlıyor diye düşünüyorum. ico zamanında neydi şimdi ne oldu. çok yükseldiği için bunu normal görmek lazım.

hep böyle devame edecek değil ya.  Grin
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
November 06, 2017, 09:54:02 AM

Mth bu araliklarda alanlarin yuzunu mutlaka guldurucektir diye dusunuyorum.2018 baharim kesinlikle cok farkli bir seviyede olacaktir.ama ozaman piaya nasil sekillerin total kar yuzdeleri uzerinden ortalamanin ustundemi birakir veya kuresel capta ne gibi yaptirimlar olusur bilemem tabi. Bunlar iyi durum yorumlari.
omghodl
Newbie
*

Activity: 33
Merit: 0

View Profile
November 06, 2017, 11:25:39 AM

Ne alirsan 2018de 8x 10x sec begen al, su an o kadar cok coin var ki zengin edecek, umarim 2018de ters kose olmazsiniz. Benim bu altcoinlere inancim kalmadi, tek kral var bitcoin o da ise yaramaz hantal ama piyasa mali. Digerlerinin projesi gelecegi yok, bitcoin bir forka girerse, altcoinler ..... geliyor.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 06, 2017, 04:20:54 PM

Ico'suna, imzasına yada bir şekilde topluluğuna katılanlar birazcık yatırım yapmaya niyetlense zaten fiyat uçacak Smiley şu 17.000 eth yatıran arkadaştan belki bir hamle bekleyebiliriz.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
November 06, 2017, 04:42:35 PM

Ne alirsan 2018de 8x 10x sec begen al, su an o kadar cok coin var ki zengin edecek, umarim 2018de ters kose olmazsiniz. Benim bu altcoinlere inancim kalmadi, tek kral var bitcoin o da ise yaramaz hantal ama piyasa mali. Digerlerinin projesi gelecegi yok, bitcoin bir forka girerse, altcoinler ..... geliyor.
ne demek 8x 10x piyasa daha yeni inanılmaz taze ne alırsan 8x 10x yapacak demek inanılmaz bir yanlış yönlendirmedir başkada bir şey değildir.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 06, 2017, 05:11:49 PM

Bitcoin fork sonrası bakalım nasıl bir yol izleyecek . Segwit2x mi ön planda olacak diğer forklar mı yoksa bitcoin mi . Suan konusmak icin erken . Ama ben yine topluyorum .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 06, 2017, 07:52:43 PM

Segwıtı buyuk hasarlar almadan atlatırsak ınsallah sonrasında altlar ıcın guzel seyler olucaktır. Monetha ıcın kendını toparlanma sansı dogdugunda guzel toplamasını beklıyorum ıns yapar da bıraz kendıne getırır bızlerı de.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
November 06, 2017, 08:03:20 PM

Segwıtı buyuk hasarlar almadan atlatırsak ınsallah sonrasında altlar ıcın guzel seyler olucaktır. Monetha ıcın kendını toparlanma sansı dogdugunda guzel toplamasını beklıyorum ıns yapar da bıraz kendıne getırır bızlerı de.

Segwit öncesi alacağı hasarı aldı zaten monetha bence daha bundan büyük hasar delist olması anlamına gelir. Grin Ben monetha için fork sonrası güzel şeyler bekliyorum umarım kısa sürede ico fiyatının üstüne çıkmayı başarır.
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
November 06, 2017, 11:43:09 PM

hocam monetha ico sonrasında neden bukadar düştü acaba herkes gelecekte para edecek derken geliştiricler birden parayı vurup çekildiler mi acaba?
monethadan bende umutluydum fakat çok uzun süredir yerlerde sürünüyor.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
November 07, 2017, 12:42:23 AM

hocam monetha ico sonrasında neden bukadar düştü acaba herkes gelecekte para edecek derken geliştiricler birden parayı vurup çekildiler mi acaba?

Arkadasim sana tek bir örnek gösterecegim adam olan bundan gerekli dersi cikarir dahada böyle yorumlar atmaz.

https://twitter.com/SatoshiLite/status/927672914048040960

litecoin kurucusu charlie ilk bitcoinimi aldim 30 dolardan 2 dolara dustu, panik asla yapmadim daha cok aldim demis. Sen monethayi ICO'dan alip zengin olacagini dusunduysen dusunceni degistir yada kriptoya yatirim yapma cunku zarar eder cikarsin sonra yukselince geri girersin buda zaman ve para kaybi demektir.

Arkadaslar biliyorum bu turkce forumunda okumama sikintisi var ama ben genede yazmaya devam edecem. Biktik artik bu aman dustu aman dusuyor yazilarnizdan evet dusuyor belki dahada dusecek ama gunde 20 defa kontrol etmekde size bise getirmeyecek. Evet monetha yukselecek adim gibi eminim oyuzden gidip keyfime gore ezebilecegim parami monethaya yatirdim, sizde aynisini yaptiysaniz iyi yoldasiniz Sabredin muradiniza ereceksiniz.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
November 07, 2017, 05:43:23 AM

Sabretmesine sabrediyoruz , da artik daha rahatım düşecek yeri kalmadıSmiley . Elimde biraz daha btc olsa alacağım aslında ama alacak o kadar çok şey var ki, Hepsinin fiyatları yerlerde sürünüyor. Hangisini alsam diye kararsızım açıkçası.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
November 07, 2017, 07:28:37 AM

Arkadasim sana tek bir örnek gösterecegim adam olan bundan gerekli dersi cikarir dahada böyle yorumlar atmaz.

https://twitter.com/SatoshiLite/status/927672914048040960

litecoin kurucusu charlie ilk bitcoinimi aldim 30 dolardan 2 dolara dustu, panik asla yapmadim daha cok aldim demis. Sen monethayi ICO'dan alip zengin olacagini dusunduysen dusunceni degistir yada kriptoya yatirim yapma cunku zarar eder cikarsin sonra yukselince geri girersin buda zaman ve para kaybi demektir.

Arkadaslar biliyorum bu turkce forumunda okumama sikintisi var ama ben genede yazmaya devam edecem. Biktik artik bu aman dustu aman dusuyor yazilarnizdan evet dusuyor belki dahada dusecek ama gunde 20 defa kontrol etmekde size bise getirmeyecek. Evet monetha yukselecek adim gibi eminim oyuzden gidip keyfime gore ezebilecegim parami monethaya yatirdim, sizde aynisini yaptiysaniz iyi yoldasiniz Sabredin muradiniza ereceksiniz.

çok güzel bir yorum hatta ben ico girip te 38 cente kadar gittiğinde satmayıp ta bekleyen arkadşların başına gelicek durumu müstehak olark görüyorum kendim bile bountyden aldığımı 24 cent sattım 11 cente düşünce geri aldım daha da düştü ama yaptığım kar çok daha iyi ama uzun vaade tutacak olduğumdan sorun değil böyle değerlendirilmesi lazım
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
November 07, 2017, 09:53:00 AM

Sabretmesine sabrediyoruz , da artik daha rahatım düşecek yeri kalmadıSmiley . Elimde biraz daha btc olsa alacağım aslında ama alacak o kadar çok şey var ki, Hepsinin fiyatları yerlerde sürünüyor. Hangisini alsam diye kararsızım açıkçası.

alacagın şey cokta onemli değil zaten.butun altkoiner çöp birkaç tanesi hariç.
balinaların pumpına denk gelmezsen zaten altkoinler artarsa hepsi aynı artıyor.
ama huylu huyundan vazgeçmiyor bendede btc olsa yine gider su anda altkoin alırım bende.bagımlısı olduk gibi birşey.
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
November 07, 2017, 11:56:27 AM

Şu an hayret ettim. Ben 11 cent gibi satmıştım MTH' leri 7.5 cente kadar düşmüş fiyat. Yani ico'sunda o kadar gürültü koptu. Millet bedava yemek dağıtan belediye arabasına saldırır gibi saldırdı ama sonuç yine hüsran. Ne ico fiyatı kaldı ne de ekibin o fiyakalı paylaşımları. Ico katılımcıları için üzgünüm. İnşallah toparlanır.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
November 07, 2017, 01:58:30 PM

alacagın şey cokta onemli değil zaten.butun altkoiner çöp birkaç tanesi hariç.
balinaların pumpına denk gelmezsen zaten altkoinler artarsa hepsi aynı artıyor.
ama huylu huyundan vazgeçmiyor bendede btc olsa yine gider su anda altkoin alırım bende.bagımlısı olduk gibi birşey.

işte riskte bu ya Smiley BTC 5x yaptı 10 ayda ama altcoin lerden beklenti 1 ayda 10x oda tutmayınca mecbur hayal kırıklığı.Altlarında güzelliği bu ya süründürür ya sevindirir Cheesy
efsane61
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
November 07, 2017, 02:24:44 PM

Tamam yol haritasına göre asıl gelişme 2018 de gibi gözüküyor fakat bu kadar düşmesi de beni korkutuyor açıkcası. Aldığım fiyatlara gelmesi sanırım aylar bulacak. Şimdiden keşke buna yaptığım yatırımın yarısını utrusta yapsaymışım diyorum bile Sad
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 07, 2017, 04:35:56 PM

Monetha kısa vadede ıco fiyatını yakalayacaktır.Tahminim 2-3 ay içinde.Ondan sonra istikrarlı bir şekilde ekibinde çalışmasıyla çıkışı devam edecek gibi görünüyor.Bittrex'e girerse fiyatı bir anda güzel yelere gelebilir.Biraz sabır lazım.Fiyatın düşmesi benim gibi Ico'yu kaçıranların işine geldi açıkca belirtmek gerekirse.7 centten kendime göre yüklü bir alım yaptım.Ico'da girmiş olsaydım 19 cente alacaktım.Ico fiyatını yakalasa x3'e yakın bir kar yapmış olacağız.Segwitin sonra ermesine 10 gün gibi bir zaman dilimi var.10 gün sonra güzel günler görecek altcoinler.Güneşli günler yakındır.Herkese sabır ve bol kazançlar. Smiley
elektronikposta
Member
**

Activity: 177
Merit: 10

View Profile
November 07, 2017, 04:37:12 PM

lanet olasıca coin batırdı beni bu lanet coin
faydin
Newbie
*

Activity: 57

View Profile
November 07, 2017, 04:45:55 PM

Monetha herkese acı çektiriyor. Çok yakında 10x yapacağı kanısındayım. Bunun için büyük borsalara girmesi gerekiyor ve ayrıca güncelleme. Ekipten hareket gelmesi lazım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 133 »
  Print  

Jump to: