Bitcoin Forum
May 13, 2024, 11:25:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67736 times)
Segomo
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile
December 09, 2017, 11:14:00 AM

Arkadaşlar monethaya girecekseniz en az marta kadar çok büyük beklenti olmamalı. Sermayen az ise muhtemelen uzun soluklu beklemeyi kaldıramıcaksın bulaşma yani Smiley

1715599524
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715599524
Reply with quote  #2

1715599524
Report to moderator
TalkImg was created especially for hosting images on bitcointalk.org: try it next time you want to post an image
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
December 09, 2017, 11:21:06 AM

tekarr söylüyorum. ICO sunda ortada hiç birşey yokken sadece proje, 30 cent den kapışılırken. (17 dakikada 37 milyon$) ne oldu ki bugün 6 cent den satılma noktasına geldi. Üstelik proje adım adım gerçekleşme trendine girmişken....Şu an bu durumda bir ICO düzenleseydi en az 1$ dan kapışılırdı.

Ben söyleyim O gün bir projeydi 30 cent az geldi o proje için. Ama bugün artık bir proje olmaktan çıktı. Yakında ilk meyveleri toplanacak. Bunu büyükler gördü buradaki potansiyeli o yüzden aşağı vurdular dökülenleri toplamak için. Hiç bir şey üretmeyen bazi coinler milyar dolar ederken. Bu coinin yerlerde sürünmesi hiç akla mantıklı geliyor mu. Ben önceki yazılarımda beklenti fiyatımı koydum. Onun arkasındayım.

Hocam forumda en farklı düşünenlerden birisisiniz, gruplarda da sizin gibi düşünenler var. Bizim göremediğimiz olayı nedir bu coinin paylaşırsanız sevinirim.

Hocam Ben bu tokenin sahibi değilim. elimdeki token çıksın diye alıcı da toplamıyorum. Zaten bu token bugün bu fiyatlardaysa sebebi küçük yatırımcının elinde token bulunmasıdır. Bu tokenler küçük yatırımcının elinden yeterince alınmadığından çıkış sağlıyamıyor. Yani benim bu tokeni satmayın bekleyin elinizdekini arttırın demem bu tokene zarar veriyor. Çünkü bizler ne kadar alırsak o kadar çok düşüyor. Biz satarsak ancak fiyat yükselecektir.
Unutmayın fiyat malın değeriyle değil. Kimin elinde bulunduğuyla ilgilidir. Mallar küçüklerin elinde ise fiyat düşer Büyüklerin elinde ise çıkar.
aragom (OP)
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
December 09, 2017, 11:46:50 AM

düşdün de toparlayım diyorum ben. 400 stsh seviyeleri alım için çok uygundu. bir daha o seviyeleri göreceğini sanmıyorum. üstteki arkadaşların dediği gibi ortada herhangi bir ürün veya kod yok hala ama 2018 in en çok umut bağlanan 5 coininden biri mth.

bekleyip göreceğiz bakalım.
moneva
Member
**

Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
December 09, 2017, 11:53:05 AM

Bu projeye neden bu kadar kisi güveniyor, inaniyor ve yatirim yapmak icin sanki siraya geciyor? Özellig ne Monetha'nin?
Anladigim kadariyla e-ticaret sitelerine entegrasyon ile ödeme kabul edecek bir sistem kurmak istiyorlar. Bunun icin bazi e-ticaret sistemlerine yönelik eklentileri var galiba?
Sadece bu kadar mi? Yoksa daha detayli bilgi verecek var mi?

Su an Rebellious airdrop'u var. Onlarda 2018 icin cok kullanilan e-ticaret sistemleri icin eklenti hazirlayacaklar ve e-ticaret sitelerine ödeme kabul etmeyi saglayacaklarmis...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Segomo
Member
**

Merit: 10

View Profile
December 09, 2017, 11:59:31 AM

Bu projeye neden bu kadar kisi güveniyor, inaniyor ve yatirim yapmak icin sanki siraya geciyor? Özellig ne Monetha'nin?
Anladigim kadariyla e-ticaret sitelerine entegrasyon ile ödeme kabul edecek bir sistem kurmak istiyorlar. Bunun icin bazi e-ticaret sistemlerine yönelik eklentileri var galiba?

Su an Rebellious airdrop'u var. Onlarda 2018 icin cok kullanilan e-ticaret sistemleri icin eklenti hazirlayacaklar ve e-ticaret sitelerine ödeme kabul etmeyi saglayacaklarmis...

En büyük sıkıntı orda zaten rakip çok var. Öne çıktığı nokta ekip sağlam çalışıyor ve ona güvenen bir kitlesi var. Sürekli konferans, ülke ülke geziyorlar anlatıyorlar, kontak kuruyorlar.

Spiritbreakerr
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
December 09, 2017, 12:41:11 PM

Dün 426'dan yüklü miktar emir vermiştim. 427'den sonra yükselişe geçti  Embarrassed
Eflatun
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 01:15:28 PM
Last edit: December 09, 2017, 01:43:06 PM by Eflatun

Rebellious Benim de takibimde olan bir token. Airdropundan güzel bir mebla da aldım. Ama önceliğimiz monetha şu an için. Monethadan güzel bir kar elde etmeden hiç bir yere gitmeyiz. Önce olgunlaşmakta olan bir meyvayı toplayalım...
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 09, 2017, 04:19:19 PM

31 Mart dediler ilk hedef o tarih .

Bu ara ekip yeni bir çalışma başlattı . Sundukları üründe hata bulanlara bug bulanlara 10.000 $'a kadar ödül veriyorlar .

İncelemek isteyenler siteden bakabilir .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
December 09, 2017, 04:31:07 PM

31 Mart dediler ilk hedef o tarih .

Bu ara ekip yeni bir çalışma başlattı . Sundukları üründe hata bulanlara bug bulanlara 10.000 $'a kadar ödül veriyorlar .

İncelemek isteyenler siteden bakabilir .

Bende gordum bunu ama hangi urunden bahsediyorlar bildigim kadariyla daha ortada indirilebilir birsey yok. Benmi birsey kacirdim?

Eflatun
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 05:32:31 PM

Demek ki ürün varmış. Ortaya çıkmamışsa bile çıkışı çok yakın o zaman. Ürünün güvenlik kontrolünü herkese yaptıracaklar o zaman korkunç bir fikir. En iyi bilgisayarcıyı alıp ona yaptırmaktansa herkesi bunun içine katacaklar. Bu da ürüne olan güveni pekiştirecek.
Dediklerimize adım adım yaklaşacağız. Martı bekleyenler boşuna beklemesin o tarihte kimse bu tokenin yanına yaklaşamaz.
Eflatun
Member
**

View Profile
December 09, 2017, 05:46:48 PM

MTH gene alim firsati sunuyor.

Alim firsati diye diye dilimiz kurudu zaten, ne firsatmis kardesim.  Grin

Saka bi yana herkes agliyor su anda BTC de kalin.

BTC den çıkın  Smiley pişman olmadan... Monetha alım fırsatı vermiyor hatta satım fırsatı veriyor korkaklar için  Smiley
Çıkış trendinde alanlara zararına satış fırsatı veriyor. Varmı öyle çıkarken alıp kar etmek. Onları dökmek lazım
Bu büyük çıkışlar yapacak tokenler çin uygulanan bir strateji. Kendiler mal alırken onlarla beraber mal alanları dökmek için fiyat aşağıya vurulur. Sağ olsun btc deki yükselişte buna yardımcı oldu.

BTC aşağıya doğru ralli düşüşe geçerken Monetha aynı şekilde tırmanıyor. Arkadaş yukarıda ne demiş BTC de kalın diye yani çifte zarar. Biz ne demişiz BTC den çıkın monethaya girin zaten hep diyoruz ve hala da diyeceğiz. Sonuçta benim milletim faydalansın bu karlardan...
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 09, 2017, 06:11:31 PM

MTH gene alim firsati sunuyor.

Alim firsati diye diye dilimiz kurudu zaten, ne firsatmis kardesim.  Grin

Saka bi yana herkes agliyor su anda BTC de kalin.

BTC den çıkın  Smiley pişman olmadan... Monetha alım fırsatı vermiyor hatta satım fırsatı veriyor korkaklar için  Smiley
Çıkış trendinde alanlara zararına satış fırsatı veriyor. Varmı öyle çıkarken alıp kar etmek. Onları dökmek lazım
Bu büyük çıkışlar yapacak tokenler çin uygulanan bir strateji. Kendiler mal alırken onlarla beraber mal alanları dökmek için fiyat aşağıya vurulur. Sağ olsun btc deki yükselişte buna yardımcı oldu.

BTC aşağıya doğru ralli düşüşe geçerken Monetha aynı şekilde tırmanıyor. Arkadaş yukarıda ne demiş BTC de kalın diye yani çifte zarar. Biz ne demişiz BTC den çıkın monethaya girin zaten hep diyoruz ve hala da diyeceğiz. Sonuçta benim milletim faydalansın bu karlardan...

Kardesim onu 2 gun once demisim, hergun baska oluyor kriptoda biliyorsun. Benimde 50.000 MTH tane var yani dusmesi isime gelmez.

Sevindirici bir haber vereyim bugun gordum GitHub acilmis, yani urunun uzerinde calismaya baslamislar. Artik bildigin takimi olan, githubi olan bir sirket oldular.

https://github.com/monetha/TrustReputationSmartContracts

Benim kanimca Monetha artik scam olmadigini kanitlamistir, o yuzden bundan sonra asagi gidecegini hic dusunmuyorum BTC sacma sapan artmadikca.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 09, 2017, 06:14:39 PM

Bence artik MTH yi tartışmayalım güvenen kişler alıp yastık altı yapsın 1-2 sene sonra hala piyasada ise mutaka güzel bir yerlere gelmiş olacaktır.  Yoksa zaten yapacak bir şey yok. Biz tartıştıkça inadı na düşüyor düşüyor da düşüyor.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
December 09, 2017, 08:08:17 PM

Bu kadar uzun zamandır düşüşte olan bir coinden çok korkarım ben
Zclassic ve dent'i incelerseniz grafikleri monethaya benziyor sürekli düşen bir coinden bir şey olmaz derim ben
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 09, 2017, 08:18:22 PM

Önce 250M$ Toplayıp tek satır kodu olamyan Tezos'u scam ilan edin sonra açıklar için 10.000$ teklif eden monetha'ya gelir sıra Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
byzodiac
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
December 09, 2017, 08:31:32 PM

Acaba forumda hep aynı kişiler mi dönüp dönüp monethadan bi cacık olmaz diyor. Kaç kişi var bu localde, yan hesaplar açıp monethadan bişey olmaz mı diyorsunuz sürekli neyin kafası arkadaşlar. Bişey olmayacaksa olmayacak yatırımın da yok zaten yürü git sanane?
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 09, 2017, 08:40:47 PM

Uzun vadede monetha iş yapacak inancındayım. Bekleyip göreceğiz. Ortaya birşeyler çıkarmaya başladılar
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 09, 2017, 08:44:06 PM

Monetha birşey olmayacak diyenleri 1 sene sonra görmek lazım.Şu an bir şey olmasını zaten beklemiyoruz.Birşey olacak potansiyeli olduğunu yazıyoruz.Adamların hem ekibi hemde parasal acıdan bir sorunları yok.Sadece zamana ihtiyaçları var.Ico'ya yatırım uzun vade olur.Borsa gibi hop bir gün de artıp inmesini beklemesin kimse.Kafasına yatan alır yatmayan zaten almaz.Fazla söze hacet yok.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
December 09, 2017, 08:57:34 PM

Bir şey olmaz diyenlerin haklı sebepleri var,  yani aldıkları fiyatın çok çok altına indi fiyatı bende aldım 900 den hemde!  Benden daha yukarıda alan insanlar var at nedenle biraz moral bozukluğu da eklenince insan olumlu düşünemıyor haliyle...

İnşallah düzelir herkes mutlu olur
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 09, 2017, 09:18:02 PM

Bu kadar uzun zamandır düşüşte olan bir coinden çok korkarım ben
Zclassic ve dent'i incelerseniz grafikleri monethaya benziyor sürekli düşen bir coinden bir şey olmaz derim ben

forumda hic kisisel tartismalara girmemeye gayret ediyorum ama

-Madem buakdar iiy grafik okuyorsun neden daha buraya yaziyorsun?
-Surekli dusen demissin $0.091254 USD (23.35%)  bu ne? bak bunu suan alip kopyaladim CMC den
-Kiyasladigin tokenler dandik ekipler tarafindan yönetilen dandik projeler MOnethayi arastirdinmi WP sini 1 kere okudunmu? Buraya gelip yüzlerce kisinin okudugu biryere bunu yaziyorsun?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 133 »
  Print  

Jump to: