Bitcoin Forum
June 21, 2024, 05:59:36 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 01, 2017, 10:55:49 AM

Biraz kaynak bulursam bende yavaş yavaş arttırmaya yönelik hamle yapacağım mth'de.Maliyeti düşürmek için.Bu fiyatlarda bulmamız 1-2 ay sonra çok zor olacak gibi gözüküyur.BTC'de düşüş ve durağan bir döneme girdik gibi 4 gündür.Bunun yansıması altcoinlere yakında gelir gözüküyor.Hayırlısı.Biraz sabır.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 01, 2017, 02:27:31 PM

https://cryptocalendar.pro/event/373

Monetha 7 Aralikta yine bir konferansta .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
December 01, 2017, 02:35:27 PM

Açgözlülüğün nasıl kötü sonuçlar doğurduğunun bir göstergesi niteliğinde. 3 kat yapınca satacaksın arkadaş aç gözlülüğe gerek yok, dünyada ne bu kadar kısa sürede 3 kat kazandırıyor ki Smiley

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
December 01, 2017, 03:20:04 PM

Açgözlülüğün nasıl kötü sonuçlar doğurduğunun bir göstergesi niteliğinde. 3 kat yapınca satacaksın arkadaş aç gözlülüğe gerek yok, dünyada ne bu kadar kısa sürede 3 kat kazandırıyor ki Smiley

Bitcoin 2010 yılında 3 kat değil 30 kat olunca satsaydınız yine ağlardınız bugün Smiley Olay aç gözlülük değil projeye güvenmek .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
melancoly
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
December 01, 2017, 03:47:13 PM

Yatırımcıları baya üzdü bu proje ama  gün gelirde alt coinler yükselişe geçmeye başlar. Yükselişin başındaki tokenlerden olacaktır bana göre.
Reyiz
Jr. Member
*

Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
December 01, 2017, 04:04:41 PM

Piyasada yeniyim, her ay maaştan 100 tl ile seçtiğim 3-5 altcoin den alıp uzun vadeli yatırım yapmayı düşünüyorum yani en az 2020 ye kadar unutacağım. Bu şekilde beni fazla etkilemez hemde tutarsa yatırımım güzel paralar elde edebilirim. Şimdilik düşündüklerimden birisi bu diğerleri de ripple ve iota. Fiyatıda düşmüşken ilk 100 tl lik alımı yapmak istiyorum. Bu coin için en rahat alım yöntemi nedir ve cüzdan vs. konularda tercih etmem gerekenler hakkında yardımcı olur musunuz ?

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
December 01, 2017, 07:18:32 PM

Piyasada yeniyim, her ay maaştan 100 tl ile seçtiğim 3-5 altcoin den alıp uzun vadeli yatırım yapmayı düşünüyorum yani en az 2020 ye kadar unutacağım. Bu şekilde beni fazla etkilemez hemde tutarsa yatırımım güzel paralar elde edebilirim. Şimdilik düşündüklerimden birisi bu diğerleri de ripple ve iota. Fiyatıda düşmüşken ilk 100 tl lik alımı yapmak istiyorum. Bu coin için en rahat alım yöntemi nedir ve cüzdan vs. konularda tercih etmem gerekenler hakkında yardımcı olur musunuz ?

Cüzdan olarak en basiti myetherwallet kullanabilirsiniz .

Binance borsasından ile rahatlıkla alım yapabilirsiniz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 01, 2017, 07:51:57 PM

Su bountyler bi gelse vericem dusukten alıs emrini, gel monetham monetham olcak:) 0.05 dolar nedir ya alım fırsatını gectım bedava verecekler nerdeyse. gel de alma 10k-15k daha, alıskanlık oldu mth almak, 10 kez alıs yapmısım sımdıye kadar kucuk kucuk.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 01, 2017, 08:15:13 PM

Su bountyler bi gelse vericem dusukten alıs emrini, gel monetham monetham olcak:) 0.05 dolar nedir ya alım fırsatını gectım bedava verecekler nerdeyse. gel de alma 10k-15k daha, alıskanlık oldu mth almak, 10 kez alıs yapmısım sımdıye kadar kucuk kucuk.

bende bountylerim gelirse bayağı alacam monetha çok çok ucuz dibin dibinde alıp saklamak şart en az 5x ile çıkarız bence alıp sabretmek lazım birde kick alacam

gyrocu
Newbie
*

Activity: 109
Merit: 0

View Profile
December 01, 2017, 09:29:17 PM

alım yapmayı düşünüyorum ama 300 satoshılere iner mi beklesem mi bilemedim
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 01, 2017, 10:47:35 PM

Bence MTH 500 ün altına inmez.Uzun vadede kazandırıcak bi coin diyorum biraz sabır diyorum.Sabredersek kazançlı çıkarız.Dikkatle takip edilmesi gereken coinlerin başında geliyor.Herkeze bol kazançlar.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
December 02, 2017, 12:19:24 AM

Daha iner mi dedikçe daha da dipleri şöyle bir yokluyor. Toparlayacak bence ancak beklemeye sabır lazım. Şuan için yatırım yapmak için mantıklı bir coin olarak düşünmüyorum.

HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 02, 2017, 01:11:42 AM

Bende girecektim bu monethaya giremedim diye de pişman oldum ama şu an çok mutluyum biraz daha düşsün alacağım bayağı biraz var elimde ortalama düşürmek için

snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
December 02, 2017, 01:16:02 AM

Bende alıcaktım bunu ama vazgeçtim UTURST daha aklıma yattı daha güzel geldi bu monetha ya göre na yatırım yapmayı düşünüyorum.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
December 02, 2017, 08:33:29 AM

Bende alıcaktım bunu ama vazgeçtim UTURST daha aklıma yattı daha güzel geldi bu monetha ya göre na yatırım yapmayı düşünüyorum.

UTrust konusunu bi ziyaret edin . Hayır monetha'cı oldugum icin değil ama gerçekten hata yaparsınız . Utrust yerine baska bir projeye yatırım yapın monetha olmasa ile . UTrust pişmanlıktır .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 02, 2017, 08:40:29 AM

Ekip zaten 2018'in ilk çeyreğinde geliştirme faaliyetlerine başlayacaklarını roadmap'de belirtmişti. Şu anda ciddi ciddi yükselmesini bekleyen büyük bir kitle var. Amatör olmama rağmen bu kitleye şaşırıyor. Adamlar anlatmış zaten her şeyi sitelerinde. Niye şu anda yükseliş bekliyorsunuz ki? Scam diye söylenti çıkartılıyor hiç yoktan. Mart ayından sonra hareket başlar ancak, 2019 sonunda da zirveye ulaşır.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 02, 2017, 11:21:50 AM

Ekip zaten 2018'in ilk çeyreğinde geliştirme faaliyetlerine başlayacaklarını roadmap'de belirtmişti. Şu anda ciddi ciddi yükselmesini bekleyen büyük bir kitle var. Amatör olmama rağmen bu kitleye şaşırıyor. Adamlar anlatmış zaten her şeyi sitelerinde. Niye şu anda yükseliş bekliyorsunuz ki? Scam diye söylenti çıkartılıyor hiç yoktan. Mart ayından sonra hareket başlar ancak, 2019 sonunda da zirveye ulaşır.
Monethanın akıllı yatırımcısı tam olarak söylediğiniz gibi düşünüyor, fakat burda çok sayıda projeyle ve roadmaple ilgili hiçbişey okumamış tonla insan var, Türk insanı okumaz malum. Oyüzden de neden hala fiyat uçmadı kaçmadı şeylerini okuyoruz her gün. Onlar satınca monetha holderlar rahatlar biraz, sürekli yazdıklarını görmek zorunda kalınmaz sonrasında.
mallmi
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile WWW
December 02, 2017, 12:16:06 PM

monetha çok değerlenecek bunu tahmin etmek güç değil ama önemli olan soru şu: daha ne kadar düşecek. önemli olan onu dipten alabilmek.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
December 02, 2017, 03:36:25 PM

3 kere daha dip olmaz diye alım yaptım en sonunda durdu gibi daha fazla gitmiyor, buralardan toplayabildiğim kadar toplamaya çalışıyorum, bu proje adam olmazsa 1 yıla biz de bu işten anlamıyoruz arkadaş deriz artık:)
Reyiz
Jr. Member
*

Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
December 03, 2017, 07:11:12 PM

Daha önce hiç sanal para alışverişi yapmadım bu yüzden bir mentor bulmam lazım Cheesy İlk defa bu coinden bir miktar alarak 2-3 senelik unutmayı düşünüyorum ama en kısa ve zararsız alımı nasıl yapabileceğimi tam çözemedim. Yardımcı olan olursa sevinirim

1- En kolay şekilde bu coinden nasıl satın alabilirim rakam 100 tl olacak?

2- Aldıktan sonra nasıl saklamak gerekir bu coini 2-3 sene boyunca ellemeyeceğim dediğim gibi?

Biraz detaylı bir şekilde anlatabilirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürler  Smiley

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 133 »
  Print  

Jump to: