Bitcoin Forum
May 11, 2024, 01:10:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67736 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 25, 2017, 06:57:06 PM

Konusulan sacma seyleri gorup bozduran olmamistir ins:) twitterdan video yayinladi eleman, boyle sacma seylere inanmayin diyor, yok efendim takim yalanmis birakin bunları, mth tutmaya devam:)

https://youtu.be/rgjA27iHPaU

Bu fiyatada yansır umarım . Ufak bi pump gelse devamıda gelecek ama tedirginler . Rakipleri güzel FUD yaptı

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
1715389839
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715389839
Reply with quote  #2

1715389839
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715389839
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715389839
Reply with quote  #2

1715389839
Report to moderator
timbereagle
Hero Member

Activity: 881
Merit: 502

View Profile
September 26, 2017, 06:03:45 AM

Şuan Monetha nın ihtiyacı olan 2 şey var .

1- Bittrex 2 çalışılacak takımın açıklanması, (eric vs gibi).

Bunlar gerçekleşirse kısa vaded 0.50 USD seviyesine gelebilir fiyatlar.
uchemark13
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
September 26, 2017, 06:21:01 AM

Monetha hayal kırıklığına devam ediyor ayrıca alım fırsatı sunuyor tabi ancak almadım daha korkutuyor beni
TRY
Newbie
*

Activity: 16
Merit: 0

View Profile
September 26, 2017, 06:26:13 AM

daha büyük borsalardan birine girmeden konuşmak doğru olmaz arkadaşlar. çoğu kişi elinde tutuyor halen. satılan malın bir alıcısı var mutlaka.. ama beklenti henüz gerçekleşmedi. bence güzel bir borsaya girdikten sonra düzeleceğini düşünüyorum.   Cool
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 26, 2017, 06:30:42 AM

benimde elimde var 10k kadar toplamıştım bi hevesle ama hevesim kursağımda kaldı diyebilirim, ekibin hakkındaki iddaalara cevap vermesi ve eric in hala ekipte çalışıyor olduğunu açıklaması bile pek fayda etmiş görünmüyor mecbriyetten HODL durumuna düştüm bekliyorum.yakında büyük bi borsaya girerde pump yerse elden çıkarmayı düşünüyorum
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
September 26, 2017, 06:59:29 AM

biraz fazla aceleci davranmayın arkadaşlar bounty zaten havadan geldi, karşılığında bir emek var ama çok acele etmek gereksiz.Ben 3 ay bekletilmesinden yanayım
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 27, 2017, 01:47:53 PM

Bugün güzel fiyat aldı yukarı doğru . Hadi bakalım devam etsin bu güzel çıkış

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
September 27, 2017, 08:14:10 PM

yukarı doğru bir hareket başladı ancak baya düştüğü için toparlanma uzun sürecektir bence
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 28, 2017, 01:08:05 PM

Ben bir borsa haberi bekliyorum hala . Hadi be temiz yüzlü çocuk .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
September 28, 2017, 01:38:38 PM

Yarı yarıya zarar etti tam yukarı hareket başladı dedik fren yaptı yine monetha kusura bakma yukselmek zorundasın koçum hadi artık
mavikapi
Member
**

Activity: 209
Merit: 11

View Profile
September 28, 2017, 07:17:23 PM

15 dakkada bitmişti icosu. Bende girmek isteyip kaçırmıştım.Bir yönden iyiki girememişim diyorum. Ama ne olur bilemem belkide giren balinalar satıyordur ellerindekileri.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
September 28, 2017, 09:26:42 PM

Sahibinin telefonu var bende, vereyim kufur falan edicekseniz Smiley

Rahat olun cocuklar birseyler geliyor, $0.10 dan alanlar bayram edicek soyleyim.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 28, 2017, 09:40:29 PM

Rahat olun cocuklar birseyler geliyor, $0.10 dan alanlar bayram edicek soyleyim.

Birşeyler geliyor derken hocam ? Valla 0.19$ dan aldım düsmesi üzdü . Sağlam tüyo mu var ?

Landspotter ile anlasmıslar . İşin güzel yanı diğer desteklediği sistem paypal . Abi harika değil mi ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
goodsson
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 09:55:42 PM

Birşeyler geliyor derken hocam ? Valla 0.19$ dan aldım düsmesi üzdü . Sağlam tüyo mu var ?

Landspotter ile anlasmıslar . İşin güzel yanı diğer desteklediği sistem paypal . Abi harika değil mi ?

Tuyonun en kralini adamlarla kendin kontakt kurarak saglarsin. Adama mail attim, cevap atti vs telefonunu verdi. Su kadarini soyleyim scam olmadiklarina emin olabilirsin.

Landspotteri bilmiyorum, yeni bir firma sanirim. Ama su durum var ki binlerce sitede Paypal logosu var, bu yakin partnerler anlamina gelmiyo, oyle seylerden etkilenme. Yanliz orda Monetha yazmasi goze hos gozukuyor degil mi? Iste bircok insan da aynen boyle dusunecektir ve fiyata azcik etkisi olucaktir.

Olumlu ama ucurmaz bu tur haberler, borsa haberi gelmesi lazim. O zaman $1.00 zorlucak gibime geliyo.

Sen $0.19'a geri gelse bile satma bence, sonucta $0.25 leri gordu dandik borsa haberleriyle bile.

Mesela bugun Aventus (AVT) uctu +75% ki daha soylemediler bile hangi borsa oldugunu, sadece ihtimali bile yetiyo.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 28, 2017, 09:59:32 PM

Tuyonun en kralini adamlarla kendin kontakt kurarak saglarsin. Adama mail attim, cevap atti vs telefonunu verdi. Su kadarini soyleyim scam olmadiklarina emin olabilirsin.

Landspotteri bilmiyorum, yeni bir firma sanirim. Ama su durum var ki binlerce sitede Paypal logosu var, bu yakin partnerler anlamina gelmiyo, oyle seylerden etkilenme. Yanliz orda Monetha yazmasi goze hos gozukuyor degil mi? Iste bircok insan da aynen boyle dusunecektir ve fiyata azcik etkisi olucaktir.

Olumlu ama ucurmaz bu tur haberler, borsa haberi gelmesi lazim. O zaman $1.00 zorlucak gibime geliyo.

Sen $0.19'a geri gelse bile satma bence, sonucta $0.25 leri gordu dandik borsa haberleriyle bile.

Mesela bugun Aventus (AVT) uctu +75% ki daha soylemediler bile hangi borsa oldugunu, sadece ihtimali bile yetiyo.

Senin aldığın güzel haberi merak ediyorum ben Cheesy Ben fiyata değil tarihe odaklıyım . 19 Cent değil 1 dolar olsada satmayacağım . 17 Haziran 2018 ' e kadar elimde tutacağım monethaları bir sorun olmazsa .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
goodsson
Member
**

View Profile
September 28, 2017, 10:09:57 PM

Senin aldığın güzel haberi merak ediyorum ben Cheesy Ben fiyata değil tarihe odaklıyım . 19 Cent değil 1 dolar olsada satmayacağım . 17 Haziran 2018 ' e kadar elimde tutacağım monethaları bir sorun olmazsa .

Yok oyle kesin bir haber falan, ama sorun su ki daha developer takimini bile kurmadilar o yuzden GitHub bos. Partnerliklerle ugrascagina önce takimi bi bitir be kardesim, millet scam deyip duruyo yok ortada product falan. Duzgun bir borsaya eklendigi an gomucem ben, bekleyemem oyle 2018 falan, diger firsatlar kaciyo bu sirada.

Sunu demek istiyorum gunluk aktif bu isin icindeysen 2018'e kadar parani 5'e katlarsin zaten baska seylerle. Tabi bi anda cikip 35x - 40x yaparsa o zaman bana kufretme Smiley
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 28, 2017, 10:58:42 PM

Yok oyle kesin bir haber falan, ama sorun su ki daha developer takimini bile kurmadilar o yuzden GitHub bos. Partnerliklerle ugrascagina önce takimi bi bitir be kardesim, millet scam deyip duruyo yok ortada product falan. Duzgun bir borsaya eklendigi an gomucem ben, bekleyemem oyle 2018 falan, diger firsatlar kaciyo bu sirada.

Sunu demek istiyorum gunluk aktif bu isin icindeysen 2018'e kadar parani 5'e katlarsin zaten baska seylerle. Tabi bi anda cikip 35x - 40x yaparsa o zaman bana kufretme Smiley

Sanırım kodları yazıyorlardı ancak github'a paylasmamıslardı . Öyle biliyorum

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
September 29, 2017, 04:18:30 AM

Monetha' nın bir noktada değerleneceği, prim yapacağı açık gerçek ama bunun zamanını kestirebilmek güç. Benim elimde bir miktar vardı korkarak elden çıkarttım bu kadar övgüden sonra. Şu an sattığım fiyatın da altına gerilemiş (12 cent) . Etherdelta' da halen en çok hacim yapan tokenler arasında ama bir pump dalgası gelmesi için güzel bir kaç büyük borsaya eklenmesi gerekir sanırım. Henüz erken.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
September 29, 2017, 05:10:24 AM

Bir tokenin fiyatı düşünce onu elden çıkartmak çok saçma çünkü zaten tokeni ucuzdan satanlar ekibin kendisi öncelikle çoğu projenin Whitepaper'inda düşük hacimli borsalarda ekibin uygun fiyata eldeki tokenleri sattığı yazıyor. Bunu açık açık yazıyorlar ama bunu yapmalarının bir sebebi var "daha büyük borsalara girebilmek için bütçe çıkartmak"
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
September 29, 2017, 05:39:08 AM

elimde 10.000 adet var. fiyatı çok düşükken ya satacaktım hepsini ya da dipten biraz daha toplayıp zararı azaltmaya çalışacaktım.ikisinide yapmadan pcyi kapatıp monetha ile ilgili yazıları okumamaya çalıştım.biraz işe yarar gibi oldu,hemen karar vermek insanı hataya zorluyor. bununla ilgili güzel bir hikaye var paylaşmak istediğim.

efendim köyde bir yaşlı adam varmış.. çok fakir.. ama kral bile onu kıskanırmış.. öyle dillere destan bir beyaz atı varmış ki.. kral at için ihtiyara nerdeyse hazinesinin tamamını teklif etmiş ama adam satmaya yanaşmamış..
"bu at, bir at değil benim için.. bir dost.. insan dostunu satar mı" dermiş hep..
bir sabah kalkmışlar ki, at yok..
köylü ihtiyarın başına toplanmış..
"seni ihtiyar bunak.. bu atı sana bırakmayacakları, çalacakları belliydi. krala satsaydın, ömrünün sonuna kadar beyler gibi yaşardın. şimdi ne paran var, ne de atın" demişler..
ihtiyar "karar vermek için acele etmeyin" demiş.. sadece 'at kayıp' deyin. çünkü gerçek bu.. ondan ötesi sizin yorumunuz ve verdiğiniz karar. atımın kaybolması, bir talihsizlik mi, yoksa bir şans mı, bunu henüz bilmiyoruz. çünkü bu olay henüz bir başlangıç. arkasının nasıl geleceğini kimse bilemez.."
köylüler ihtiyar bunağa kahkahalarla gülmüşler.
ama aradan 15 gün geçmeden, at bir gece ansızın dönmüş.. meğer çalınmamış, dağlara gitmiş kendi kendine.. dönerken de, vadideki 12 vahşi atı peşine takıp getirmiş.
köylüler, ihtiyar adamın etrafına toplanıp özür dilemişler..
"babalık" demişler.. "sen haklı çıktın.. atının kaybolması bir talihsizlik değil adeta bir devlet kuşu oldu senin için.. şimdi bir at sürün var.."
"karar vermek için gene acele ediyorsunuz" demiş ihtiyar.. sadece atın geri döndüğünü söyleyin. bilinen gerçek sadece bu. ondan ötesinin ne getireceğini henüz bilmiyoruz. bu daha başlangıç.. birinci cümlenin birinci kelimesini okur okumaz kitap hakkında nasıl fikir yürütebilirsiniz?.." köylüler bu defa ihtiyarla dalga geçmemişler açıktan ama, içlerinden "bu herif sahiden gerzek" diye geçirmişler..
bir hafta geçmeden, vahşi atları terbiye etmeye çalışan ihtiyarın tek oğlu attan düşmüş ve ayağını kırmış. evin geçimini temin eden oğul şimdi uzun zaman yatakta kalacakmış.
köylüler gene gelmişler ihtiyara..
"bir kez daha haklı çıktın" demişler. "bu atlar yüzünden tek oğlun bacağını uzun süre kullanamayacak. oysa sana bakacak başkası da yok.. şimdi eskisinden daha fakir, daha zavallı olacaksın" demişler..
ihtiyar "siz erken karar verme hastalığına tutulmuşsunuz" diye cevap vermiş. "o kadar acele etmeyin. oğlum bacağını kırdı. gerçek bu.. ötesi sizin verdiğiniz karar.. ama acaba ne kadar doğru.. hayat böyle küçük parçalar halinde gelir ve ondan sonra neler olacağı size asla bildirilmez.." birkaç hafta sonra, düşmanlar kat kat büyük bir ordu ile saldırmış. kral son bir ümitle eli silah tutan bütün gençleri askere çağırmış. köye gelen görevliler, ihtiyarın kırık bacaklı oğlu dışında bütün gençleri askere almışlar. köyü matem sarmış. çünkü savaşın kazanılmasına imkân yokmuş, giden gençlerin ya öleceğini ya esir düşüp köle diye satılacağını herkes biliyormuş.
köylüler, gene ihtiyara gelmişler..
"gene haklı olduğun kanıtlandı" demişler. "oğlunun bacağı kırık, ama hiç değilse yanında. oysa bizimkiler belki asla köye dönemeyecekler. oğlunun bacağının kırılması, talihsizlik değil, şansmış meğer.."
"siz erken karar vermeye devam edin" demiş, ihtiyar.. oysa ne olacağını kimseler bilemez. bilinen bir tek gerçek var. benim oğlum yanımda, sizinkiler askerde.. ama bunların hangisinin talih, hangisinin şanssızlık olduğunu sadece allah biliyor."
lao tzu, öyküsünü şu nasihatla tamamlarmış, etrafına anlattığında:
"acele karar vermeyin. o zaman sizin de herkesten farkınız kalmaz. hayatın küçük bir parçasına bakıp tamamı hakkında karar vermekten kaçının. karar aklın durması halidir. karar verdiniz mi, akıl düşünmeyi, dolayısı ile gelişmeyi durdurur. buna rağmen akıl insanı daima karara zorlar. çünkü gelişme halinde olmak tehlikelidir ve insanı huzursuz yapar. oysa gezi asla sona ermez. bir yol biterken yenisi başlar. bir kapı kapanırken, başkası açılır. bir hedefe ulaşırsınız ve daha yüksek bir hedefin hemen oracıkta olduğunu görürsünüz."
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 133 »
  Print  

Jump to: