Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:28:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3374302 times)
soixantedix
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 11


View Profile
October 09, 2018, 12:03:25 PM
 #4541

Хто любить розгадувати ребуси?
https://bitcoinchallenge.codes/

заховано 0.31 btc та 310 btc в малюнку

я пробував читати img файл ноутпадом++. але там більше 3 мільйонів символів, нема терплячості спробувати знайти шось там в тексті файлу
1713526105
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713526105

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713526105
Reply with quote  #2

1713526105
Report to moderator
1713526105
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713526105

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713526105
Reply with quote  #2

1713526105
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 09, 2018, 12:15:27 PM
 #4542

Ще наводку дам - та людина - ШєдовПрезидент, з якого кепкували - також розбирається в темі.
То - той, про кого тобі ранійше казав, що буде висувати кандидатуру.
Тож я його Мерітом і підтримав. Щось напише - ще підтримаю. Якщо є бажання - теж підтримай.

Чому кепкували? Нормальна ж дискусія.
Я вже підтримав Direwolf'a мерітами, теж можете підтримати - хоч стати Senior member'ом скромніші амбіції ніж президентом, зате цілком реальні.
За життя я вже десятки людей зустрічав, які хочуть стати президентом.
Набагато простіше і реальніше стати мільярдером, наприклад зробивши свій стартап)
А щодо ШєдовПрезидент - якщо ви його знаєте, то добре що підтримали, якщо ж ні - то може й дарма. Багато н'юбі тут на форумі не затримуються - звідки знати що він не один з них?


Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 09, 2018, 02:02:22 PM
 #4543

Навіть я трохи вв*язався у жарти ті)) Тож кепкували.
Direwolf - дайте посилання на нього - допоможу)
Дуже не погано знаю.

Та це не жарти в порівнянні з тим що говорять про діючих політиків))
Так що якщо цей кандидат піде в політику - то треба звикати ))
Direwolve735  - є в цій гілці, наприклад на попередній сторінці!

ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 09, 2018, 02:42:47 PM
Merited by Ukraine2020 (2)
 #4544

Тоді якщо вже згадали, треба й посилання запостити
https://www.youtube.com/watch?v=bR1ROqk2i5U&t
Може ще комусь цікаво буде)
Зараз легше згадати хто з кандидатів не говорить про блокчейн)
Так я ж про нього ы казав)
Дерв*янко. Я в тебе на каналі дивився, як Катя бере інтерв*ю)

Так, я тому й запостив відео - хай ще хтось подивиться якщо комусь цікаво
До речі я подивився - нормально, він справді розбирається принаймні краще за інших які задекларували свої прихильність технології (навіть на тій же конференції один регіонал лазив))
 

Щодо спілкування в цій гілці, з минулого досвіду баунті кампаній - так, зараховуються
В деяких лише частина постів може бути в Локал (наприклад 10 з 30 на тиждень)
І чим більше постів в цій гілці - тим більше шансів для створення Локал саб-форуму))



Ще наводку дам - та людина - ШєдовПрезидент, з якого кепкували - також розбирається в темі.
То - той, про кого тобі ранійше казав, що буде висувати кандидатуру.
Тож я його Мерітом і підтримав. Щось напише - ще підтримаю. Якщо є бажання - теж підтримай.

Щодо Дерев*янко - так. Розбирається дещо.. але бачу - що нещодавно) Він запинався на термінах.. послухай на його пропозіцію смарт-контраків - він згадував...

Насправді - важливо, щоб людина була чесною.... Дерев*янка пов*язують з тим, що кошти вони забрали державні на свої ПП...

Але то - лише такі собі чутки)
На вигляд - не поганий)


Ніхто не кепкував! Smiley

Поки-що скажу, що більшість моїх поглядів (не всі) однакові з ним - з Балашовим.
Відкрито пропагую його - тому-що я, як колишній податківець, а потім ХХХ, як ніхто знаю про податкову систему України. Про "конверти", про "фіктарі" та "вімивання коштів".

Нас навчали, що податки допомагають державі - на соц. програми, пенсії, зарплати. Це в нашій державі, на жаль, - брехня.

Гроші від бідних переходять до багатих. Так створена система. Через тендери, фіктивні підприємства, псевдоекспорт (незаконне відшкодування ПДВ). Через банкротство банків та інфляцію (тому я за приватні валюти, якими стануть не тільки біткоін, а й токени великих корпорацій).

Хтось написав - краще б став мільярдером (чи міліонером), а не президентом. Я з дитинства мрію змінити Україну. Я зростав у злиднях. На час своєї служби мав можливість красти чи брати хабар. Але не робив того.

Мені не все-одно, що в Україні (та й у світі), бо я християнин.
Саме через те, що за мною не стоять олігархи та політ. сили, я буду просувати свої ідеї, але до попупулярності їх - буду анонімним. В мене немає захисту себе та родини у тому разі, коли мої ідеї не сподобаються представникам "еліт" та бюрократичної, корумпованої системи.

Оскільки я (з позиції економіки) погоджуюсь з тезами Балашова, в цих перегонах я підтримую його - https://www.youtube.com/watch?v=V6IFPfMOoVQ
Я впевнений, що він щиро йде на вибори для змін України.

В мене 2013 року сформувалась лібертаріанська позиція. Але, є те, з чим я не погоджуюсь с Балашовим.
Що ж до економічної стратегії України - майже цілком погоджуюсь з ним.


Майже, бо не всі підприємства варто приватизовувати.
Також, я на відміну від нього, вважаю, що кредити МВФ для України нищівні.

Є альтернативний шлях.

Наразі заявляю - підтримайте Балашова, як роблю це я. Пізнійше я висуватиму свою кандидатуру, але при підримці громади. Оскільки я сам не зможу нічого зробити.

Має долучитись до державотворення кожен українець.

Саме тому я - за розширення прямої демократії.

Також вважаю, що цінності всередині українця (людини) важливійші за економічне процвітання, та без втамування основних потреб (їжа, житло, одяг, захист), людина не може думати про вищі цінності.

Українцям потрібна гідність та мудрість.



Дякую за підтримку! Дякую за Меріти! Мені вони потрібні (для реклами своїх ідей та кандидатури).


Далі - більше!


Створимо нову та процвітаючу Україну! Let's create a new and prosperous Ukraine! Создадим новую и процветающую Украину!


ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 09, 2018, 02:53:21 PM
Last edit: October 09, 2018, 03:03:39 PM by ShadowPresidentOfUkraine
 #4545

створи токен Grechka і роздавай людям, щоб голосували за тебе)

Так, це буде як зараз модно казати - stablecoin
1 токен буде рівнятись 1 гречаній крупиці
Відповідно якщо є кілограм гречки - то ти вже інвестор, ну а якщо мішок - то крупний інвестор
До речі це вигідна інвестиція, тому що гречка постійно дорожчає, відповідно й ціна токена буде рости
а майнити гречку можна? і який протокол: POS чи РOW ?
І треба апаратний кошельок по типу: Амбар

Дотепно. Wink

Але нехай гречка більше не стане стимулом для голосування в Україні.

Нехай ми будемо відповідальні за своє майбутнє та майбутнє своїх дітей й онуків! Тому нехай за це ми голосуватимемо!
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 09, 2018, 04:54:24 PM
 #4546

Навіть я трохи вв*язався у жарти ті)) Тож кепкували.
Direwolf - дайте посилання на нього - допоможу)
Дуже не погано знаю.

Та це не жарти в порівнянні з тим що говорять про діючих політиків))
Так що якщо цей кандидат піде в політику - то треба звикати ))
Direwolve735  - є в цій гілці, наприклад на попередній сторінці!

)))

Зараз пошукаю гарний його пост зроблю допомогу)
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
October 09, 2018, 05:08:22 PM
 #4547

Всім привіт, друзі!
О, я бачу в українській гілці також мерити роздають Grin

Вибачаюсь за offtop, чули що в Ічні твориться - вже третій склад боєприпасів за декілька років...
20 кілометрів від нас, серед ночі ледь не об*срався так стреляло...і це адекватна влада?
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 09, 2018, 05:28:34 PM
 #4548

Поки-що скажу, що більшість моїх поглядів (не всі) однакові з ним - з Балашовим.

Завжди дивувся тим, хто підтримує Балашова)
Його познання в економіці поверхові, його бізнес - це аренда нерухомості в центрі Києва, яку він в 90-ті дешево придбав
Час від часу він ляпає щось анти-українське, наприклад нещодавно про Донбас запостив
Можливо хоче отримати новий електорат чи російські гроші
Можна ще згодати його лєбєзєніє перед олігархом-втікачем Онищенком
Отже для мене - точно НІ
Тим більше багато хто виступає зараз за інновації та низькі податки
Але тут одного кричання "5/10" мало, я до речі бачив же його проплачений виступ на одній з блокчейн-конференцій - на блокчейн-аудиторію це не справило враження

На жаль з таким політичним куміров не бачу у вас шансів

mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
October 09, 2018, 05:43:17 PM
 #4549

Нещодавно було виявлено шахрайство, з крадіжкою біткойн у гравців Fortnite.
Шкідливе програмне забезпечення було вмонтоване як набір інструментів для чітерства у грі, для тих хто хочуть прокачатися в надзвичайно популярній бойовій грі. Зловмисне програмне забезпечення було доступне на відео YouTube, де пропонуються безкоштовні сезонні проходження та проходження для версії Android в іграх. Шахрайство було дуже базовим, але дуже ефективним, спрямованим на неповнолітніх тобто "малоліток".
Як працювало шахрайство в "Fortnite"
Fortnite Сезон 6 нещодавно вийшов і його багато хто чекав. Це ідеальна платформа для таких видів шахрайства. У цьому випадку зловмисне програмне забезпечення було в коментах під відео YouTube, приховане як ігрові коди. Це досить поширено і дуже ефективно. Деякі відеоролики отримали більше 100 000 переглядів, перш ніж потрапити в бан YouTube. Відео YouTube мали такі назви, як "New Season 6 Fortnite Hack Cheat Free Download September 2018 / WH / Aimbot / Undetectable". Користувачі завантажили виконуваний файл (кардинальний гріх в режимі он-лайн безпеки) для безкоштовного доступу в  Fortnite 6. Під час запуску файл мав можливість отримати дані про гаманці біткойну, сесії Steam, файли cookie та інформацію про сеанс браузера. Назва скам сайту - bt-fortnite-cheats.tk (заблоковано), і всі ниточки вели ​​на російську адресу. Скрізь де є мокша смердить скамом та аферами, час іде а мокші не змінюються. Як не людей по всьому світу труять так скамлять і крадуть де тільки можливо(починаючи з фільмів і закічуючи ПО).

П.С. Доречно було б нагадати,що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Якщо встановив шарове ПО чи гру-жди трояна або хробака. А останнім часом ще й майнери підсажують.
Тож панове будьте обережні в онлайні!
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 09, 2018, 06:01:06 PM
Last edit: October 09, 2018, 06:21:34 PM by ShadowPresidentOfUkraine
 #4550

Поки-що скажу, що більшість моїх поглядів (не всі) однакові з ним - з Балашовим.

Завжди дивувся тим, хто підтримує Балашова)
Його познання в економіці поверхові, його бізнес - це аренда нерухомості в центрі Києва, яку він в 90-ті дешево придбав
Час від часу він ляпає щось анти-українське, наприклад нещодавно про Донбас запостив
Можливо хоче отримати новий електорат чи російські гроші
Можна ще згодати його лєбєзєніє перед олігархом-втікачем Онищенком
Отже для мене - точно НІ
Тим більше багато хто виступає зараз за інновації та низькі податки
Але тут одного кричання "5/10" мало, я до речі бачив же його проплачений виступ на одній з блокчейн-конференцій - на блокчейн-аудиторію це не справило враження

На жаль з таким політичним куміров не бачу у вас шансів

Дякую! Не маю кумирів. Будь-яких. За Балашова моя підтримка, бо він не виграє вибори. Моя мета - щоб суспільство через нього дізналось про лібертаріанство та податки, якими грабують. Я голосуватиму за нього з метою реклами політ. сили. А тоді - про мене дізнаються.
Є те, з чим не погоджуюсь у ньому - я християнин. Я проти бравади. Я проти алко- тютюно- пропаганди.

Колись його теж не розумів. Тепер його репліки послугують мені для досягнення цілей, які виношую давно. Люди мають це знати. І він робить свою роботу. Тому я за нього.

Більш того, повторюсь - головне - це внутрішні цінності людини. Але те, що я знаю - людина голодна буде й далі голосувати за гречку.. ні про які цінності тут мови не має.

Мало щирих патріотів. Більш того - я за те, щоб люди мали достойне життя, а не існування, а їм з трибун казали: "Ви молодці! Справжні патріоти! "

Що подбається у його риториці - він каже правду...

Повторюсь.. я не бачу його президентом. Та такі як він, як Марго, як Свєтов - то люди, що показують правду та альтернативну систему.

Роками я чекав, коли буде нагода. Тепер, коли з"явились криптовалюти збувається мрія австрійської школи економіки. Це не просто розмови. Світ, нарешті, змінюється.

Трохи пізнійше я розкажу про це.

Повторюсь. Я хочу створити опір людей, що будуть розуміти економіку. Бо не має політики. Політика - це лише приховане вираження економіки - інтересів.

Є простий такий вислів:  Is fecit cui prodest



Мені не вигідно бути президентом. Мені хочеться змінити Україну. А це я можу лише руками людей.
Не обов"язково, що я стану на чолі держави, але за ці 5 років я докладу зусиль (і вже не публічно це роблю роками), щоб люди нарешті стали більш мудрими. Гідними. Щоб вік нації (є таке поняття в психології) нарешті став більшим...

Мені не потрібні ваші меріти! Так, дякую всім, хто підтримає!!!  Але суть у іншому! Разом ми можемо змінити державу. Вакарчук, Аристович... не знаю! Але те, що я чую - це має бути в серцях людей.
Зміни - у кожному громадянині.

Щоб батько не давав хабара за оцінки сина! Щоб з Україною рахувались.

Це не одного року справа, але люди голодні, босі, бідні.
Навкруги - пїздки закордон на заробітки.

Спитайте в знайомих, чому вони поїхали тудиHuh

Можно казати, що це не патріотично. Та хто давав право судити?

Хтось з криптоспільноти часів 2011-2013 років каже, що баунті - це наче, вибачте "покритки".. та хто давав право судитиHuh

Я за мудре управління Україною.

Балашов - це лише реклама того, що можно зробити з Україною.
Ніхто! Повторюсь - ніхто з кандидатів не торкався справжньої економіки. Всі інші кажуть про ворогів тощо.
А люди б самі зі Сх. та Криму до нас прибіли б, коли б жили краще.

Та чому ж з міст та сіл України люди їдуть на Зх.Huh


Бо люди хочуть виживати.

Система гнила. Я бачив її. Мені того досить. І поки-що єдиний, хто про це відверто каже - Балашов.

Я поки-що під анонімністю. Бо я людина. І я знаю, що ті ідеї, які я просуваю не подобаються "елітам".

Але я зараз не можу перемогти, бо мене "роздавлять", як простих українців. Скільки крим. проваджень закрито за участю вельмож. Ви не знали? ТО лише те, що видно....
 Ви не знаєте, що при потребі навіть мільйонерів "прибирають"?

Ви чули коли-небуть про "економічних вбивць"? Це реальність.

По новинам такого не покажуть. Бо ЗМІ мають власників. А вони є кінцевими вигодонабувачами цієї системи.

Та я знаю - критична маса освічених людей в Україні - це моя перемога!

Тому я "Таємний/Тіньовий Президент", бо моя перемога, коли переможе СУСПІЛЬСТВО!

Дякую. З Богом!

Створимо нову та процвітаючу Україну! Let's create a new and prosperous Ukraine! Создадим новую и процветающую Украину!

MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
October 09, 2018, 06:22:05 PM
Merited by Direwolve735 (2)
 #4551

Quote
але люди голодні, босі, бідні.

Перепрошую чемно, але вставлю своїх 5 копійок стосовно цитати вище...

Голодні, босі і бідні в нас ті, що дурні та ліниві. Це моє переконання на мільярд вітсотків.
Маю цілу купу знайомих і, як не дивно, голодні, босі та бідні - це ті, що пальцем не поворухнуть, щоб своє життя хоча б спробувати змінити. Люди, які щось роблять не є ані бідними, ані босими, ані голодними.

Тож отих, що дурні та ліниві мені взагалі не шкода. І я ні копійки не дам дурневі чи лінтюху ні на їжу, ні на одяг, ні на багатство.
В окрему категорію можна виділити пенсіонерів, яким вже пізно крутитися-вертітися та інвалідів. От їм можна допомогти, а тим першим завжди раджу дупу з дивану підняти і бухати поменше.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 09, 2018, 06:31:13 PM
 #4552

Quote
але люди голодні, босі, бідні.

Перепрошую чемно, але вставлю своїх 5 копійок стосовно цитати вище...

Голодні, босі і бідні в нас ті, що дурні та ліниві. Це моє переконання на мільярд вітсотків.
Маю цілу купу знайомих і, як не дивно, голодні, босі та бідні - це ті, що пальцем не поворухнуть, щоб своє життя хоча б спробувати змінити. Люди, які щось роблять не є ані бідними, ані босими, ані голодними.

Тож отих, що дурні та ліниві мені взагалі не шкода. І я ні копійки не дам дурневі чи лінтюху ні на їжу, ні на одяг, ні на багатство.
В окрему категорію можна виділити пенсіонерів, яким вже пізно крутитися-вертітися та інвалідів. От їм можна допомогти, а тим першим завжди раджу дупу з дивану підняти і бухати поменше.

Дякую.
Але Ви - не справедливі. Або щось Ви не зрозуміли.
Ви не справедливо мене вважаєте дурнем)
Я не вважаю, що мені треба казати про "лінтвих/дурних".

Це порівняно з тим, як живуть при таких природ. ресурсах інших країн громадяни та тим, на що здатна економіка України.

Залишу це тут:
https://bcb.su/wp-content/uploads/2017/11/slide-54.jpg



Якщо не погоджуєтесь - порівняйте життя знайомих з-за кордону.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 09, 2018, 06:50:31 PM
 #4553

Хто любить розгадувати ребуси?
https://bitcoinchallenge.codes/

заховано 0.31 btc та 310 btc в малюнку

я пробував читати img файл ноутпадом++. але там більше 3 мільйонів символів, нема терплячості спробувати знайти шось там в тексті файлу

310 btc???

Десь помилка?)))

Ох, ці посилання ж)
MadeInUkraine
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 396
Merit: 258


View Profile
October 09, 2018, 06:57:32 PM
 #4554

Я не вважаю вас дурнем, але видно ви мене не зрозуміли. Наведу приклад з власного життя.

Маю двох кумів. Знаємося з часів інституту (з 1991 року). Отож, всі ми троє були на одному рівні. Ніхто не багатший, ніхто не розумніший ...
Я звик з молодих років крутитися як можу, але ніколи ні в кого копійки не вкрав, при державних посадах не був і в родині депутатів, суддів, прокурорів немає. Але з часом доробився. І тут подивився я на своїх кумів, живуть бідно ... від зарплати до зарплати і т.п.

Запропонував обом одинакові умови як заробити. Дав гроші обом (позичив звісно). І от пройшло трохи часу - один кум купив "копійку", жінка одягнена, теща тішиться ... тобто "життя покращилося вже сьогодні". Другий кум в чому ходив - в тому ходить, як їздив на маршрутці так і їздить, жінка як чучундра, теща кляне ... ну і т.д.

Пройшло кілька років... перший кум купив квартиру, купив собі Тойоту з салону, дружині Сузукі з салону, син навчається за кордоном ... гроші мені віддав, запустив свій бізнес і т.д. Другий кум в чому ходив - в тому ходить, з дружиною розлучився, син його дебілом називає, з дому виперли, живе в гуртожитку ...

Тепер чому так вийшло... перший кум крутився як білка в колесі, а другий гроші протринькав, пробухав і прогуляв. Також дуже мрійливий чоловік був - бахне півлітру і мріє, як мільйонером стане, а як отверезіє - то тут всі йому навколо винні - президент, влада, теща, жінка, я ... кіт, пес ...

От я про це говорю. Першому куму я і зараз допоможу, якщо доведеться, а другому - дулю з маком (до сих пір не розрахувався). А умови на старті у всіх рівні були. Є така приказка "Чому бідний - бо дурний, чому дурний - бо бідний". І власне от таких дурних та бідних мені не шкода. І ніякий рівень життя на графіках не враховує кількість дурнів та лінтяїв у країнах. А я рахую, що їх рівень прямо-протилежний до рівня життя у цих країнах. В нашій країні рівень лінтяїв та дурнів дуже великий, не зважаючи на всю мою велику любов до України. Якщо говорити у відсотковому відношенні, то, як на мене, в нас в країні 60-65 відсотків власне дурнів та лінтяїв.

█████▄▄██████████▄▄█████
███▄████████████████▄███
████████████████████████
██████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
████████████████████████
█████████████████████
████████████████████████
██████████████████████
██▀██████████████████▀██
████▀▀████████████▀▀████
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
    Ҝ
Ҝ
Ҝ
  · Anonymity by CryptoNote
· Zero premine & instamine
· Low transaction fee
mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
October 09, 2018, 07:28:22 PM
 #4555

Я не вважаю вас дурнем, але видно ви мене не зрозуміли. Наведу приклад з власного життя.

Маю двох кумів. Знаємося з часів інституту (з 1991 року). Отож, всі ми троє були на одному рівні. Ніхто не багатший, ніхто не розумніший ...
Я звик з молодих років крутитися як можу, але ніколи ні в кого копійки не вкрав, при державних посадах не був і в родині депутатів, суддів, прокурорів немає. Але з часом доробився. І тут подивився я на своїх кумів, живуть бідно ... від зарплати до зарплати і т.п.

Запропонував обом одинакові умови як заробити. Дав гроші обом (позичив звісно). І от пройшло трохи часу - один кум купив "копійку", жінка одягнена, теща тішиться ... тобто "життя покращилося вже сьогодні". Другий кум в чому ходив - в тому ходить, як їздив на маршрутці так і їздить, жінка як чучундра, теща кляне ... ну і т.д.

Пройшло кілька років... перший кум купив квартиру, купив собі Тойоту з салону, дружині Сузукі з салону, син навчається за кордоном ... гроші мені віддав, запустив свій бізнес і т.д. Другий кум в чому ходив - в тому ходить, з дружиною розлучився, син його дебілом називає, з дому виперли, живе в гуртожитку ...

Тепер чому так вийшло... перший кум крутився як білка в колесі, а другий гроші протринькав, пробухав і прогуляв. Також дуже мрійливий чоловік був - бахне півлітру і мріє, як мільйонером стане, а як отверезіє - то тут всі йому навколо винні - президент, влада, теща, жінка, я ... кіт, пес ...

От я про це говорю. Першому куму я і зараз допоможу, якщо доведеться, а другому - дулю з маком (до сих пір не розрахувався). А умови на старті у всіх рівні були. Є така приказка "Чому бідний - бо дурний, чому дурний - бо бідний". І власне от таких дурних та бідних мені не шкода. І ніякий рівень життя на графіках не враховує кількість дурнів та лінтяїв у країнах. А я рахую, що їх рівень прямо-протилежний до рівня життя у цих країнах. В нашій країні рівень лінтяїв та дурнів дуже великий, не зважаючи на всю мою велику любов до України. Якщо говорити у відсотковому відношенні, то, як на мене, в нас в країні 60-65 відсотків власне дурнів та лінтяїв.
100% підтримую,наче з язика зірвали! Ще хотів би додати,що держава нікому нічого не винна (не доллар по 5,не бензин по 10). Держава надає інструмент при умілому використанні якого можливо забезпечувати себе і своїх рідних. А кричати,що держава комусь щось винна це деградація. Колись совок будував соціалізм де всі блага надавала держава,все майже безкоштовно,особливо й напружуватись не потрібно...ніякого тобі руху і прогресу в економіці і всі ми бачили,що з того вийшло.
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 09, 2018, 07:51:40 PM
 #4556

Я не вважаю вас дурнем, але видно ви мене не зрозуміли. Наведу приклад з власного життя.

Маю двох кумів. Знаємося з часів інституту (з 1991 року). Отож, всі ми троє були на одному рівні. Ніхто не багатший, ніхто не розумніший ...
Я звик з молодих років крутитися як можу, але ніколи ні в кого копійки не вкрав, при державних посадах не був і в родині депутатів, суддів, прокурорів немає. Але з часом доробився. І тут подивився я на своїх кумів, живуть бідно ... від зарплати до зарплати і т.п.

Запропонував обом одинакові умови як заробити. Дав гроші обом (позичив звісно). І от пройшло трохи часу - один кум купив "копійку", жінка одягнена, теща тішиться ... тобто "життя покращилося вже сьогодні". Другий кум в чому ходив - в тому ходить, як їздив на маршрутці так і їздить, жінка як чучундра, теща кляне ... ну і т.д.

Пройшло кілька років... перший кум купив квартиру, купив собі Тойоту з салону, дружині Сузукі з салону, син навчається за кордоном ... гроші мені віддав, запустив свій бізнес і т.д. Другий кум в чому ходив - в тому ходить, з дружиною розлучився, син його дебілом називає, з дому виперли, живе в гуртожитку ...

Тепер чому так вийшло... перший кум крутився як білка в колесі, а другий гроші протринькав, пробухав і прогуляв. Також дуже мрійливий чоловік був - бахне півлітру і мріє, як мільйонером стане, а як отверезіє - то тут всі йому навколо винні - президент, влада, теща, жінка, я ... кіт, пес ...

От я про це говорю. Першому куму я і зараз допоможу, якщо доведеться, а другому - дулю з маком (до сих пір не розрахувався). А умови на старті у всіх рівні були. Є така приказка "Чому бідний - бо дурний, чому дурний - бо бідний". І власне от таких дурних та бідних мені не шкода. І ніякий рівень життя на графіках не враховує кількість дурнів та лінтяїв у країнах. А я рахую, що їх рівень прямо-протилежний до рівня життя у цих країнах. В нашій країні рівень лінтяїв та дурнів дуже великий, не зважаючи на всю мою велику любов до України. Якщо говорити у відсотковому відношенні, то, як на мене, в нас в країні 60-65 відсотків власне дурнів та лінтяїв.

Так. Погоджуюсь. Я ніколи не винив у успіху конкретної людини державу.

Та я не про ситуацію родини кажу. Я це вже писав. Я про ситуацію на рівні всієї держави.

Наприклад, є мікроекономіка - стан фінансових справ у "кума". Є - макроекономіка - стан на рівні країни.

Хіба в США, Фінляндії, Монако немає лінивих/дурних? Тож чому ВВП більштй?
Не про це я казав.

Хіба дурні в нас всі? Розумні, до речі, їдуть - де умови краще.

Я цього не хочу. Хочу, щоб українці з гідністю казали, що вони раді, що живуть у Україні, коли в кожної родини більше можливостей.

Я про те, що в державі можно навести порядок. А в родинні справи держава не має права втручатись.

Тепер, маю надію, і Ви мене зрозуміли. Дякую.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 09, 2018, 08:11:10 PM
 #4557

Ще хотів би додати,що держава нікому нічого не винна

А що для вас значить держава? Що саме ви маєте на увазі, коли пишете, що "держава нікому нічого не винна"? Навіщо держава вам потрібна? І чи потрібна взагалі?
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 09, 2018, 08:32:22 PM
 #4558

Ох який тут Крипто-Ляшко з'явився! Броньовичок підігнати чи є свій?
Смішно чути такі бравадні фрази і опісля них про те, що Балашов молодець. Ти або труси одягни або хрестик зніми...
corrado25
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 773
Merit: 100



View Profile
October 10, 2018, 05:17:03 AM
 #4559

Quote
але люди голодні, босі, бідні.

Перепрошую чемно, але вставлю своїх 5 копійок стосовно цитати вище...

Голодні, босі і бідні в нас ті, що дурні та ліниві. Це моє переконання на мільярд вітсотків.
Маю цілу купу знайомих і, як не дивно, голодні, босі та бідні - це ті, що пальцем не поворухнуть, щоб своє життя хоча б спробувати змінити. Люди, які щось роблять не є ані бідними, ані босими, ані голодними.

Тож отих, що дурні та ліниві мені взагалі не шкода. І я ні копійки не дам дурневі чи лінтюху ні на їжу, ні на одяг, ні на багатство.
В окрему категорію можна виділити пенсіонерів, яким вже пізно крутитися-вертітися та інвалідів. От їм можна допомогти, а тим першим завжди раджу дупу з дивану підняти і бухати поменше.
Перепрошую але я помітив у вас рекламу Карбо.Чому реклама саме цієї крипти ? Останнім часом Карбо взагалі не радує.Монета просто скотилася в прірву на Криптопії гаманець закритий)

VolkoB
Member
**
Offline Offline

Activity: 298
Merit: 11

Be happy =)


View Profile
October 10, 2018, 07:07:22 AM
Last edit: October 10, 2018, 09:40:30 AM by VolkoB
 #4560

Балашов це той що 5.10? Я коли в 2014му бачив наклейки 5.10 на кожному авто вирішив розібратися що ж це таке. І звісно нічого спільного з реальністю в їх обіцянках(чи пропозиціях ) непомітив, лише "мило" для тих хто нерозуміє як взагалі працює держава. Як на мене Балашов це щось на кшталт Аксьонова(Гоблін) тільки в кримінальному світі ранг нижчий. Тут одна з статтей яка досі є на просторах інтернету https://antikor.com.ua/articles/3818-gennadij_balashov__aferist_s_boljshoj_dorogi Для тих хто піддався агітації рекомендую ознайомитися, та подумати чи готова Україна ще раз до експериментів? Є багато достойних кандидатів в президенти 2019, але серед них Балашова немає
Pages: « 1 ... 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!