Bitcoin Forum
April 24, 2024, 03:55:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 [229] 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3399761 times)
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 10, 2018, 09:30:46 AM
 #4561

Я не вважаю вас дурнем, але видно ви мене не зрозуміли. Наведу приклад з власного життя.

Маю двох кумів. Знаємося з часів інституту (з 1991 року). Отож, всі ми троє були на одному рівні. Ніхто не багатший, ніхто не розумніший ...
Я звик з молодих років крутитися як можу, але ніколи ні в кого копійки не вкрав, при державних посадах не був і в родині депутатів, суддів, прокурорів немає. Але з часом доробився. І тут подивився я на своїх кумів, живуть бідно ... від зарплати до зарплати і т.п.

Запропонував обом одинакові умови як заробити. Дав гроші обом (позичив звісно). І от пройшло трохи часу - один кум купив "копійку", жінка одягнена, теща тішиться ... тобто "життя покращилося вже сьогодні". Другий кум в чому ходив - в тому ходить, як їздив на маршрутці так і їздить, жінка як чучундра, теща кляне ... ну і т.д.

Пройшло кілька років... перший кум купив квартиру, купив собі Тойоту з салону, дружині Сузукі з салону, син навчається за кордоном ... гроші мені віддав, запустив свій бізнес і т.д. Другий кум в чому ходив - в тому ходить, з дружиною розлучився, син його дебілом називає, з дому виперли, живе в гуртожитку ...

Тепер чому так вийшло... перший кум крутився як білка в колесі, а другий гроші протринькав, пробухав і прогуляв. Також дуже мрійливий чоловік був - бахне півлітру і мріє, як мільйонером стане, а як отверезіє - то тут всі йому навколо винні - президент, влада, теща, жінка, я ... кіт, пес ...

От я про це говорю. Першому куму я і зараз допоможу, якщо доведеться, а другому - дулю з маком (до сих пір не розрахувався). А умови на старті у всіх рівні були. Є така приказка "Чому бідний - бо дурний, чому дурний - бо бідний". І власне от таких дурних та бідних мені не шкода. І ніякий рівень життя на графіках не враховує кількість дурнів та лінтяїв у країнах. А я рахую, що їх рівень прямо-протилежний до рівня життя у цих країнах. В нашій країні рівень лінтяїв та дурнів дуже великий, не зважаючи на всю мою велику любов до України. Якщо говорити у відсотковому відношенні, то, як на мене, в нас в країні 60-65 відсотків власне дурнів та лінтяїв.
100% підтримую,наче з язика зірвали! Ще хотів би додати,що держава нікому нічого не винна (не доллар по 5,не бензин по 10). Держава надає інструмент при умілому використанні якого можливо забезпечувати себе і своїх рідних. А кричати,що держава комусь щось винна це деградація. Колись совок будував соціалізм де всі блага надавала держава,все майже безкоштовно,особливо й напружуватись не потрібно...ніякого тобі руху і прогресу в економіці і всі ми бачили,що з того вийшло.

Доброго дня. Ви це щиро написали?
Ви, правда, хочете когось запевнити, що на Вас та Вашу родину не впливає курс нац. валюти?


Тобто Ви щиро мене хочете запевнити, що інфліційна політика на Вас не впливаєHuh

Ви не купуєте послуги ЖКГ?? Газ, воду, електрику?
Ви не купуєте техніку закордонного виробництва?


Ви серйозно?
Ви хоча б паам"ятаєте, який курс гривні був у 1999? У 1998?
Вибачте, але Ви щось не зрозуміли.
Коли реальна купівельна здатність нац. валюти падає, то рівень реальних доходів громадян також падає.

Якщо ні, то чому Ви купуєте "крипту"?
В мене статки в крипті та металах, не тому, що "курс буде більший", а тому що це - протидія інфляції.
Якщо Ви настільки вправні у словах, то хоча б почитайте причину , чому "Сатоші" створив Біткоін.


Чи у Вас крипта з"явилась лише як нагорода всіляких баунті?
Я особисто вірю в успіх приватних валют, які працюватимуть на засадах конкурентності та ефективності.

Ви, кажете, що держава нікому не винна. А ХТО ТАКА державаHuh
Я кажу, що УРЯД має СЛУЖИТИ населенню! Я кажу, що держава - то народ, а не уряд (читайте у моїх перших постах).

Уряд ЗАБОВ"ЯЗАНИЙ створювати найкращі умови для існування населення!

НІHuh НЕ забов"язаний? То навіщо він тоді?  Smiley




"Ще хотів би додати,що держава нікому нічого не винна (не доллар по 5,не бензин по 10). Держава надає інструмент при умілому використанні якого можливо забезпечувати себе і своїх рідних. А кричати,що держава комусь щось винна це деградація. Колись совок будував соціалізм де всі блага надавала держава,все майже безкоштовно,особливо й напружуватись не потрібно...ніякого тобі руху і прогресу в економіці і всі ми бачили,що з того вийшло. "

СОВОКHuh Ви серйозно?
Не дуже мудро казати про СОВОК лібертаріанцю. Бо це - АБСОЛЮТНО ПРОТИЛЕЖНЕ.


Я - представник австрійської школи економіки. Яка - за свободу ринку. Яка - за капіталізм, який був у США колись (наразі там - соціалізм в суміші з моноплізмом ТНК та "глибинного уряду").
Тому я за те, щоб більшість функцій держави виконувались приватними компаніями з високим рівнем конкурентності на ринку. Тоді людина зможе обрати кращу. А компанія буде бажати бути ефективною.

Хоча б будьте честними з собою, коли пишете пости. Чи просто "набиваєте" пости? Нічого не маю проти "такого набивання"... але хоча б думайте, що кажете...
Бо коли після виборів влітку чи восени 2019 року курс гривні знизиться до доллара до 30-40... тоді я побачу, як Ви скажете, що "держава нічого не винна".

Я за те, щоб офіційні представники ДЕРЖАВИ - УРЯД, ПАРЛАМЕНТАРІ, ПРЕЗИДЕНТ служилу народу!
В цьому Ви мене підтримуєте??
1713930950
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713930950

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713930950
Reply with quote  #2

1713930950
Report to moderator
1713930950
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713930950

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713930950
Reply with quote  #2

1713930950
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713930950
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713930950

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713930950
Reply with quote  #2

1713930950
Report to moderator
1713930950
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713930950

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713930950
Reply with quote  #2

1713930950
Report to moderator
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 10, 2018, 09:41:18 AM
 #4562

Балашов це той що 5.10? Я коли в 2014му бачив накейки 5.10 на кожному авто вирішив розібратися що ж це таке. І звісно нічого спільного з реальністю в їх обіцянках(чи пропозиціях ) непомітив, лише "мило" для тих хто нерозуміє як взагалі працює держава. Як на мене Балашов це щось на кшталт Аксьонова(Гоблін) тільки в кримінальному світі ранг нижчий. Тут одна з статтей яка досі є на просторах інтернету https://antikor.com.ua/articles/3818-gennadij_balashov__aferist_s_boljshoj_dorogi Для тих хто піддався агітації рекомендую ознайомитися, та подумати чи готова Україна ще раз до експериментів? Є багато достойних кандидатів в президенти 2019, але серед них Балашова немає

Дякую за посилання.

Жодного поганого слова не побачив у статті.

Україна не може піти шляхом СингапуруHuh

У Ви історію Сингапурського дива читалиHuh

Можливо все. Була б політична воля. Політична воля - від народу.

Допоки всі "ниють": це не для нас, нічого в Україні не зміниться.

Правду кажуть - НАРОД ДОСТОЇН ТОЇ ВЛАДИ, ЯКОЇ ЗАСЛУГОВУЄ!

В статті з апосилання вказано, що СМБ формує незначну частину бюджету.
Це брехня.

Скільки грошей переслали українці до України з-за кордону за 2017-2018 роки?

А ще, лише ВПП отримують максимальне відшкодування ПДВ.
Хто не знає: ВПП - то Великі Платники Податків.

Податкова система України потребує спрощення.

Мені вірити не треба. Спитайте у Кості Карпушина - https://home.kpmg.com/ua/ru/home/contacts/k/konstantin-karpushin.html

Спитайте, скільки виконаннь нпа треба, щоб вести бізнес у Україні.
Питання до всіх, хто читає це - напишіть у відповідь на коментар цей - чи багато в вас рідних/знайомих, хто працює неофіційно?

А чому?


Дякую за відповіді!

Створимо нову та процвітаючу Україну! Let's create a new and prosperous Ukraine! Создадим новую и процветающую Украину!
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 10, 2018, 09:57:19 AM
 #4563

Ох який тут Крипто-Ляшко з'явився! Броньовичок підігнати чи є свій?
Смішно чути такі бравадні фрази і опісля них про те, що Балашов молодець. Ти або труси одягни або хрестик зніми...

Перепрошую. Це Ви - до мене?
Якщо так - то Ви не чемні. Я християнин. Так. Не той, який святить автівку чи крашанки та пасочки до церкви носить з надієї, що це щось змінить, а справами, як написано в Біблії.

Той, хто зустрічається з підприємцями та розуміє таких, як Глєб Співаков - https://www.youtube.com/watch?v=9rEvnOfp1jo

Той, хто не скиглить а намагається допомагати волонтерам, хворим (охорона здоров"я - це мій другий профіль) та бідним по своїм силам та молитвою. Той, хто навчає молодь фінансовій грамотності та криптотематиці з 2016 року.

Також, якщо раптом, Ви - до мене: я в спідній білизні  Smiley... І хрестика не ношу, бо в тому не має сенсу. Бог не у "хрестику". І в Біблії Ви мої слова можете перевірити.

Я не вірю попам, дияканам..
Я християнин, бо вірю, що:
1. Бог створив Всесвіт (якщо не віриш  - доведе інше).
2. Іісус Христос - Син Божий, що Своєю жертвою на хресті дав усякому віруючому в це прощення першородного гріхц та в результаті того - Спасіння, зцілення, процвітання.
3. Християни мають бути не на словах чи в якихось ритуалах - а в справах - піклуватися за світом в своєму напрямі: хтось будівельник, хтось лікар, хтось фермер, хтось економіст, хтось управлінець.
4. Служити Богу.

Саме тому я розумію, що можу своїм впливом та талантами змінити Україну на краще, але при підтримці самого населення.
Це ж право вибору. Повторюсь - населення достойно того правителя, якого достойно.

Комусь подобаються тирани, комусь - клоуни з "зомбокоробок" (ТБ). За те й голосують.

Але моя християнська позиція - це не стосується форуму. Наголошую, що кожен має право - вірити чи не вірити. Я поважаю право кожного на це. Але своє право також захищатиму. Тому і озвучив СВОЮ ВЛАСНУ ПОЗИЦІЮ, щоб одразу зняти питання на цю тему та припинити жарти на таку тему.



Прошу, якщо є реальні питання - пишіть.

Дякую за розуміння та підтримку!  Smiley
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 10, 2018, 10:20:33 AM
 #4564

Ще хотів би додати,що держава нікому нічого не винна

А що для вас значить держава? Що саме ви маєте на увазі, коли пишете, що "держава нікому нічого не винна"? Навіщо держава вам потрібна? І чи потрібна взагалі?

Так.
Я про це писав вище - Держава - це населення, в першу чергу (обминаю частину про суспільний договір з урядом).
А уряд - це лише службовці. Ті, хто має СЛУЖИТИ!

Ще раз повторюсь: я голосуватиму за Балашова не з причин особистої симпатії до нього. Я не вірю, що він переможе. Я голосуватиму за смої ідеї, які частково висловлює він. Ніхто більше серед кандидатів цього не робить.

Ось моя позиція.


Уряд - це лише СЛУЖБОВЦІ (АДМІНІСТРАТОРИ), які мають СЛУЖИТИ населенню!


В Україні - все з ніг на голову.



Приведу приклад: директор заводу - це лише Адміністратор - управлінець. Він не є ВЛАСНИКОМ ЗАВОДУ. Власником є АКЦІОНЕРИ!

Нормальний Управлінець/Адміністратор/директор/Президент - це той, що працює на КОРИСТЬ АКЦІОНЕРІВ. Акціонером ДЕРЖАВИ Є НАРОД!

РозумієтеHuh

За допомогою блокчейна з кожними роком держава буде втрачати свої функції.

В Україні майбутнього, яку я хочу допомогти створювати буде більше ПРЯМОЇ, а не ПРЕДСТАВНИЦЬКОЇ демократії, коли люди будуть голосувати за конкретні, прийнятні їм рішенням. За цим принципом створені ДАО.

В Україні майбутнього суди (з часом вони стануть приватними - запам"ятайте цей пост) будуть приймати вірні та справедливі рішення.

В Україні майбутнього люди, які будуть більш сміливими, розумними, талановитими будуть отримувати більш справедливу оплату за використання своїх здібностей.


В Україні майбутнього люди будуть знати, куди були витрачені їх кошти (які збирались від них у вигляді податків).

Ось, що я з Божою допомогою та підтримкою самих громадян хочу зробити.



Дякую за пітримку!

Створимо нову та процвітаючу Україну! Let's create a new and prosperous Ukraine! Создадим новую и процветающую Украину!
Direwolve735
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 448
Merit: 232


View Profile
October 10, 2018, 10:39:26 AM
 #4565

Шановний ShadowPresidentOfUkraine, правила форуму забороняють писати декілька постів "in a row". Якщо Ви не хочете, аби Вас забанили (не думаю, що це піде Вам на користь, бо в такому випадку Ви втратите можливість збирати свій електорат), то сумістіть усі свої попередні replies в один пост і у майбутньому не дамайте приводу іншим учасникам хотіти натиснути report to moderator.
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 10, 2018, 10:49:34 AM
 #4566

Шановний ShadowPresidentOfUkraine, правила форуму забороняють писати декілька постів "in a row". Якщо Ви не хочете, аби Вас забанили (не думаю, що це піде Вам на користь, бо в такому випадку Ви втратите можливість збирати свій електорат), то сумістіть усі свої попередні replies в один пост і у майбутньому не дамайте приводу іншим учасникам хотіти натиснути report to moderator.

Дуже дякую Вам за пораду! Smiley
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 10, 2018, 12:19:27 PM
 #4567

Ох який тут Крипто-Ляшко з'явився! Броньовичок підігнати чи є свій?
Смішно чути такі бравадні фрази і опісля них про те, що Балашов молодець. Ти або труси одягни або хрестик зніми...

Гарна аналогія, якраз особливість Балашова в тому що він клоун, крикливий і хамовитий. Можливо саме на Ляшка і рівнявся, але Ляшка реально бабушки люблять, він креативніший, розумніший і успішніший. Балашов тільки мріє провести свою фракцію, а у Ляшка вона вже є. Балашов тільки мріє заробляти на політиці, а Ляшко вже нормально заробляє.
Так що тоді по всім критеріям треба рівнятись на Ляшка а не на Балашова)))

А ще краще - на Олегу Барну. Бо Ляшко вже дуже відомий, до нього важко потрапити в команду, а от Олег Барна - справжній "кріптоанархіст" - він не лише "взяв Прем'єра Яценюка за яйця", а й нещодавно матюкався прямо у ВР.  Не факт що він думав про президентство (він же все-таки в БПП), але можете йому запропонувати. (P.S. я бачив що він є у фейсбук і здається сам веде сторінку -бо пам'ятаю що хтось постив скріни як він їх обматюкав. Реальний анархіст! Навіть не звіряється з прес-службою що писати!

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 10, 2018, 01:21:30 PM
 #4568

А ще краще - на Олегу Барну. Бо Ляшко вже дуже відомий, до нього важко потрапити в команду, а от Олег Барна - справжній "кріптоанархіст" - він не лише "взяв Прем'єра Яценюка за яйця", а й нещодавно матюкався прямо у ВР.  Не факт що він думав про президентство (він же все-таки в БПП), але можете йому запропонувати. (P.S. я бачив що він є у фейсбук і здається сам веде сторінку -бо пам'ятаю що хтось постив скріни як він їх обматюкав. Реальний анархіст! Навіть не звіряється з прес-службою що писати!

Ви вважаєте, що українському політику достатньо бути анархістом, щоб його підтримувати? Чи не краще, щоб він був чесною і порядною людиною? Бо це точно не про Барну.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 10, 2018, 02:09:55 PM
 #4569

Ох який тут Крипто-Ляшко з'явився! Броньовичок підігнати чи є свій?
Смішно чути такі бравадні фрази і опісля них про те, що Балашов молодець. Ти або труси одягни або хрестик зніми...

Гарна аналогія, якраз особливість Балашова в тому що він клоун, крикливий і хамовитий. Можливо саме на Ляшка і рівнявся, але Ляшка реально бабушки люблять, він креативніший, розумніший і успішніший. Балашов тільки мріє провести свою фракцію, а у Ляшка вона вже є. Балашов тільки мріє заробляти на політиці, а Ляшко вже нормально заробляє.
Так що тоді по всім критеріям треба рівнятись на Ляшка а не на Балашова)))

А ще краще - на Олегу Барну. Бо Ляшко вже дуже відомий, до нього важко потрапити в команду, а от Олег Барна - справжній "кріптоанархіст" - він не лише "взяв Прем'єра Яценюка за яйця", а й нещодавно матюкався прямо у ВР.  Не факт що він думав про президентство (він же все-таки в БПП), але можете йому запропонувати. (P.S. я бачив що він є у фейсбук і здається сам веде сторінку -бо пам'ятаю що хтось постив скріни як він їх обматюкав. Реальний анархіст! Навіть не звіряється з прес-службою що писати!

А я вважаю, що конкретна людина, то саме конкретна людина і не варто клеїти якість ярлики на когось.
Тобто - Ляшко - то Ляшко, Балашов - то Балашов. Барна - то Барна. А ця особистість, що на форумі з*явилась - то саме ця особа.
Хоча може досить політики тут?))))))) Може краще про крипту?))) А то про вила ще розкажете))))
mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
October 10, 2018, 04:12:12 PM
 #4570

Ще хотів би додати,що держава нікому нічого не винна

А що для вас значить держава? Що саме ви маєте на увазі, коли пишете, що "держава нікому нічого не винна"? Навіщо держава вам потрібна? І чи потрібна взагалі?
А я вам відповім, що людям потрібна держава для заспокоєння психологічних потреб. Тобто для відчуття безпеки й афіляції. Де афіляція – це набуття людьми спільного позитивного досвіду, оскільки основною психологічною потребою людини є потреба бути разом з іншими людьми.
Хотів би ще додати,що держава починається з нас самих ,а ще основна проблема це власне, відповідальність. Із відповідальністю у нас взагалі проблема. У нас всі вважають, що проблему має вирішувати держава. В державі одна людина – це президент. Він має бути якоюсь надлюдиною, яка здатна вирішити всі проблеми – від плювання в під’їзді,полагодити ваш паркан і  до якихось там інших речей.
Наша держава не існує поза своїми громадянами. Саме ми є її творцями, і її якісним наповненням. І тут вкрай небезпечною забавою може стати пошук винних не серед нас самих, а десь збоку.

yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
October 10, 2018, 04:21:23 PM
 #4571

Ну що ж, почалося:  Міністерство фінансів України створить робочі групи для визначення оподаткування операцій із криптовалютами



Робочі групи для напрацювання узагальнюючих податкових консультацій та вирішення питань з оподаткування операцій з криптовалютами і оподаткування ПДВ операцій постачання програмної продукції буде створено 16 жовтня, повідомляє Міністерство фінансів України.

https://www.minfin.gov.ua/news/view/minfin-stvoriuie-dvi-robochi-pidhrupy-dlia-napratsiuvannia-uzahalniuiuchykh-podatkovykh-konsultatsii?category=novini-ta-media&subcategory=vsi-novini

Узагальнені позиції робочих груп будуть представлені на розгляд Експертної Ради у 4 кварталі 2018 року.

Запрошуємо профільних фахівців, експертів взяти участь у розробці даних роз’яснень,

- йдеться у анонсі Мінфіну.

Першу групу створюють, щоб оцінити можливості підготовки узагальнених податкових консультацій на чинній законодавчій базі або визначити концепції змін до податкового законодавства. Другу групу, за інформацією Міністерства, буде створено з метою підготовки проекту узагальненої податкової консультації.

Заявки на участь у групах міністерство приймає до 12 жовтня...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3278-m%D1%96n%D1%96sterstvo-f%D1%96nans%D1%96v-ukra%D1%97ni-stvorit'-roboch%D1%96-grupi-dlya-viznachennya-opodatkuvannya-operac%D1%96j-%D1%96z-kriptovaljutami-
corrado25
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 773
Merit: 100



View Profile
October 10, 2018, 05:02:34 PM
 #4572

Ну що ж, почалося:  Міністерство фінансів України створить робочі групи для визначення оподаткування операцій із криптовалютами



Робочі групи для напрацювання узагальнюючих податкових консультацій та вирішення питань з оподаткування операцій з криптовалютами і оподаткування ПДВ операцій постачання програмної продукції буде створено 16 жовтня, повідомляє Міністерство фінансів України.

https://www.minfin.gov.ua/news/view/minfin-stvoriuie-dvi-robochi-pidhrupy-dlia-napratsiuvannia-uzahalniuiuchykh-podatkovykh-konsultatsii?category=novini-ta-media&subcategory=vsi-novini

Узагальнені позиції робочих груп будуть представлені на розгляд Експертної Ради у 4 кварталі 2018 року.

Запрошуємо профільних фахівців, експертів взяти участь у розробці даних роз’яснень,

- йдеться у анонсі Мінфіну.

Першу групу створюють, щоб оцінити можливості підготовки узагальнених податкових консультацій на чинній законодавчій базі або визначити концепції змін до податкового законодавства. Другу групу, за інформацією Міністерства, буде створено з метою підготовки проекту узагальненої податкової консультації.

Заявки на участь у групах міністерство приймає до 12 жовтня...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3278-m%D1%96n%D1%96sterstvo-f%D1%96nans%D1%96v-ukra%D1%97ni-stvorit'-roboch%D1%96-grupi-dlya-viznachennya-opodatkuvannya-operac%D1%96j-%D1%96z-kriptovaljutami-
та, вонни то тільки і вміють що оподатковувати. бабло розікрали,в б'юджеті витрати перевищують надходження то потрібно ж звідкись бабло брати як не в мфв то податки для народу підвищують.

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 10, 2018, 05:35:53 PM
 #4573

Ну що ж, почалося:  Міністерство фінансів України створить робочі групи для визначення оподаткування операцій із криптовалютами



Робочі групи для напрацювання узагальнюючих податкових консультацій та вирішення питань з оподаткування операцій з криптовалютами і оподаткування ПДВ операцій постачання програмної продукції буде створено 16 жовтня, повідомляє Міністерство фінансів України.

https://www.minfin.gov.ua/news/view/minfin-stvoriuie-dvi-robochi-pidhrupy-dlia-napratsiuvannia-uzahalniuiuchykh-podatkovykh-konsultatsii?category=novini-ta-media&subcategory=vsi-novini

Узагальнені позиції робочих груп будуть представлені на розгляд Експертної Ради у 4 кварталі 2018 року.

Запрошуємо профільних фахівців, експертів взяти участь у розробці даних роз’яснень,

- йдеться у анонсі Мінфіну.

Першу групу створюють, щоб оцінити можливості підготовки узагальнених податкових консультацій на чинній законодавчій базі або визначити концепції змін до податкового законодавства. Другу групу, за інформацією Міністерства, буде створено з метою підготовки проекту узагальненої податкової консультації.

Заявки на участь у групах міністерство приймає до 12 жовтня...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3278-m%D1%96n%D1%96sterstvo-f%D1%96nans%D1%96v-ukra%D1%97ni-stvorit'-roboch%D1%96-grupi-dlya-viznachennya-opodatkuvannya-operac%D1%96j-%D1%96z-kriptovaljutami-

Так. Почалось...
А півроку тому мені не вірили, що зовсім трохи лишилось часу)
Нічого - все буде добре.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 10, 2018, 05:37:26 PM
 #4574

Ну що ж, почалося:  Міністерство фінансів України створить робочі групи для визначення оподаткування операцій із криптовалютами



Робочі групи для напрацювання узагальнюючих податкових консультацій та вирішення питань з оподаткування операцій з криптовалютами і оподаткування ПДВ операцій постачання програмної продукції буде створено 16 жовтня, повідомляє Міністерство фінансів України.

https://www.minfin.gov.ua/news/view/minfin-stvoriuie-dvi-robochi-pidhrupy-dlia-napratsiuvannia-uzahalniuiuchykh-podatkovykh-konsultatsii?category=novini-ta-media&subcategory=vsi-novini

Узагальнені позиції робочих груп будуть представлені на розгляд Експертної Ради у 4 кварталі 2018 року.

Запрошуємо профільних фахівців, експертів взяти участь у розробці даних роз’яснень,

- йдеться у анонсі Мінфіну.

Першу групу створюють, щоб оцінити можливості підготовки узагальнених податкових консультацій на чинній законодавчій базі або визначити концепції змін до податкового законодавства. Другу групу, за інформацією Міністерства, буде створено з метою підготовки проекту узагальненої податкової консультації.

Заявки на участь у групах міністерство приймає до 12 жовтня...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3278-m%D1%96n%D1%96sterstvo-f%D1%96nans%D1%96v-ukra%D1%97ni-stvorit'-roboch%D1%96-grupi-dlya-viznachennya-opodatkuvannya-operac%D1%96j-%D1%96z-kriptovaljutami-


Варто було додати:

Заявки на участь разом із робочими матеріалами (існуючими готовими позиціями, проектами та напрацюваннями щодо зазначених тем) у термін до 12 жовтня 2018 року просимо надсилати на адресу секретаря Експертної ради: zavgorodnia@minfin.gov.ua
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 10, 2018, 06:07:22 PM
 #4575

Нічого - все буде добре.

Обіцяного три роки чекають. Smiley
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 10, 2018, 08:41:54 PM
 #4576

Нічого - все буде добре.

Обіцяного три роки чекають. Smiley

Ага))
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 11, 2018, 01:10:50 AM
 #4577

Ви вважаєте, що українському політику достатньо бути анархістом, щоб його підтримувати? Чи не краще, щоб він був чесною і порядною людиною? Бо це точно не про Барну.

Це вазагалі-то був трохи жарт)) Ну і щодо чесного і порядного - щодо Балашова таких думок не виникає, він якраз і закликає "зарабативать" переступаючи через багато принципів, і т д.. як це він називав "бізнес в стилі джумбо", я слухав колись аудіокнигу де він розповідає про те як віджав дорогі меблі і пишається цим)
Просто справді дивно, що хтось його підтримує)

mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
October 11, 2018, 05:14:15 AM
 #4578

Шановні учасники української спільноти! Для популяризації платформи ASCH ми розпочинаємо конкурс Мемів на українському каналі телеграм https://t.me/Asch_UA !
Створюйте меми пов'язані з ASCH та викладайте їх в Українській группі телеграм.
Це можуть бути комічні фото з підписами пов'язаними з ASCH,або ж фото з емблемами ASCH.
Фото з підписами на англійській мові матимуть пріоритет при вибору жюрі.
В конкурсі не можна використовувати порнографічні матеріали та фото насильства.
Конкурс триватиме з 9.10.2018 по 17.10.2018

Призи:
Призовий фонд 300 XAS.
1 місце за вибором жюрі-100 XAS.
2-6 місце вибере всемогутній random- 40 XAS кожному.
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 11, 2018, 09:37:24 AM
 #4579

Ви вважаєте, що українському політику достатньо бути анархістом, щоб його підтримувати? Чи не краще, щоб він був чесною і порядною людиною? Бо це точно не про Барну.

Це вазагалі-то був трохи жарт)) Ну і щодо чесного і порядного - щодо Балашова таких думок не виникає, він якраз і закликає "зарабативать" переступаючи через багато принципів, і т д.. як це він називав "бізнес в стилі джумбо", я слухав колись аудіокнигу де він розповідає про те як віджав дорогі меблі і пишається цим)
Просто справді дивно, що хтось його підтримує)

Я не Балашов. Не з його команди, не з його партії.
Але підтримую його (а точнійше ідею "Податкового раю"), бо - його слова мають сенс: https://www.youtube.com/watch?v=1fduZD_A7L0
Якщо побачу іншого кращого кандидата - то проголосую за нього.
Поки-що - Балашов.
За ним хоча б стоять звичайний малий бізнес - люди, а не олігархи зі своїми "шкурними інтересами".

celer
Member
**
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 25


View Profile
October 11, 2018, 10:20:13 AM
 #4580

Ну що ж, почалося:  Міністерство фінансів України створить робочі групи для визначення оподаткування операцій із криптовалютами



Робочі групи для напрацювання узагальнюючих податкових консультацій та вирішення питань з оподаткування операцій з криптовалютами і оподаткування ПДВ операцій постачання програмної продукції буде створено 16 жовтня, повідомляє Міністерство фінансів України.

https://www.minfin.gov.ua/news/view/minfin-stvoriuie-dvi-robochi-pidhrupy-dlia-napratsiuvannia-uzahalniuiuchykh-podatkovykh-konsultatsii?category=novini-ta-media&subcategory=vsi-novini

Узагальнені позиції робочих груп будуть представлені на розгляд Експертної Ради у 4 кварталі 2018 року.

Запрошуємо профільних фахівців, експертів взяти участь у розробці даних роз’яснень,

- йдеться у анонсі Мінфіну.

Першу групу створюють, щоб оцінити можливості підготовки узагальнених податкових консультацій на чинній законодавчій базі або визначити концепції змін до податкового законодавства. Другу групу, за інформацією Міністерства, буде створено з метою підготовки проекту узагальненої податкової консультації.

Заявки на участь у групах міністерство приймає до 12 жовтня...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3278-m%D1%96n%D1%96sterstvo-f%D1%96nans%D1%96v-ukra%D1%97ni-stvorit'-roboch%D1%96-grupi-dlya-viznachennya-opodatkuvannya-operac%D1%96j-%D1%96z-kriptovaljutami-


Варто було додати:

Заявки на участь разом із робочими матеріалами (існуючими готовими позиціями, проектами та напрацюваннями щодо зазначених тем) у термін до 12 жовтня 2018 року просимо надсилати на адресу секретаря Експертної ради: zavgorodnia@minfin.gov.ua


Но повинна бути якась легализація, хіба не так ?
Pages: « 1 ... 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 [229] 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!