Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:48:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 [234] 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3452120 times)
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 24, 2018, 04:45:09 PM
 #4661

Я - не "політик".
Ви не зобов"язані мені вірити. І це - правильно.
Але це можно перевірити буде. Як? Дуже просто. Перед самими виборами наступними, щоб зареєструватись я розкрию особистіть. Тобто перед тим, як голосувати за мене чи проти достатньо буде просто порівняти все те, що я казав ці роки з інформацією про мене.

Не потрібно вірити мені. Треба вірити у ті ідеї, які я несу.
І ще одне - не потрібно зараз нічого перевіряти. Або мої ідеї пітримає суспільство України, включаючи Вас, або немає сенсу мені просувати ідеї, які не отримали підтримки.

В цьому, доречі, також чесність. Я не буду "усіма силами" йти до влади. В мене ціль - не до влади прийти, а змінити Україну на краще. А це я зможу зробити лише змінюючи саме українське суспільство. У даному випадку - один в полі не воїн.
Мені не потрібна ніяка партія. Мені потрібні розуміння суспільства, діалог, бажання змінити державу мирним шляхом та підтримка моїх ідей для змін всієї України.


Повторюсь - моя задача не в тому, щоб отримати владу, а щоб владу на основі моїх ідей отримав народ. Саме тоді це буде перемога.
Дякую.

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!


Все вірно говорите - влада повинна бути в народу, а не в олігархів чм в певної партії, всі про це забули.
Ви кажете, що партія не потрібна (в даний час), але заперечуєте це фразою "У даному випадку - один в полі не воїн"...
Але і всі українці також не можуть бути Вашими однодумцями...

Тоді де "золота середина"? Адже з усіми не домовитися і самому щось зробити нереально..?

Дякую


Якщо людина йде на вибори не для лобіювання інтересів, а просуваючи ідеї, які будуть прийняті суспільством, ьл не потрібно ні з ким "домовлятись".
У такому разі, навіть, якщо умовно я "зник" (саме тому у мене таке ім"я на цьому форумі), ідеї, які я просуваю житиму, а тому влада все-одно буде в народу.

Не важливо, хто на чолі держави, важливо, який народ. Я - за зміни на рівні суспільства. Не важливо, хто на чолі системи. Важливо, як працює вся система.

Дякую.
Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 24, 2018, 08:58:01 PM
 #4662

Привіт!
Починаю це невелике опитування україномовної криптоспільноти з метою зрозуміти саме вас.

Питання 1: Що має зробити Президент України на своїй посаді, щоб населення України процвітало? Які Ваші очікування?

Відповідь, по можливості, маскимально обґрунтуйте (як громадянина та як представника криптоіндустрії). Дякую!

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Що робити щоб процвітао - це дуже просто. Це як "за усе хороше, проти усього поганого".

Щоб зрозуміли твою думку почни з самого простого: коментуй ті дії влади ( і президента і парламента і кабміну) які зараз відбуваються. І "по можливості, маскимально обґрунтуйте" - це ж ти - кандидат, а не я.  Wink

І так, почнемо: рішення, щодо підвищення ціни на газ до ринкової. Вперед.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 24, 2018, 10:32:22 PM
 #4663

«Ми медіум, який допомагає компаніям спілкуватися з білими хакерами», — як у Hacken працюють з кібербезпекою



 Провідні експерти у сфері кібербезпеки, технічні фахівці і одні з найсильніших білих хакерів з усього світу зібралися 8-11 жовтня в Києві в рамках міжнародного форуму HackIT 4.0. Організатор заходу — українська компанія Hacken, яка допомагає компаніям по всьому світу убезпечити свій бізнес. Тема HackIT 4.0 — Exploit Blockchain, тому основний акцент доповідачів форуму — це використання технології блокчейн в сфері кібербезпеки. Під час форуму ми поспілкувалися з менеджером з комунікацій HackenProof Марком Савчуком.

Детальніше: http://cryptotexty.com/hackit-conference-interview/

Привіт! Дуже круто, що взяли інтерв*ю! Дякую. Почитаю через декілька днів.
З Микитою Книш не спілкувались ще?



Ще не спілкувались, але думаю це ще попереду
До речі цікаво чому вибрали теперішнє баунті?
Пригадую бачив їх на одній з конференцій, але це було ще навесні, отже я думав що в них давно вже відбувся токенсейл
Danny Arteaga - точно його бачив) але здається не спілкувався, там стільки проектів було)

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 25, 2018, 07:29:21 AM
 #4664

Звідки дізнатися чесна людина чи ні?

Що говорив, що робив, як жив, з ким дружив, яке майно має, як на нього заробив? Відповідей на ці питання достатньо, щоб зрозуміти, що то за людина. Хоча би приблизно. Smiley

рішення, щодо підвищення ціни на газ до ринкової

Щоб відповісти на це запитання, не треба бути кандидатом в президенти. Smiley В ринковій економіці ціни повинні бути ринкові. Але в Україні немає ринку газа, тому говорити про ринкові ціни на газ - як мінімум, недоречно. Вже не кажучи про те, що на такі речі, як газ, ціни в принціпі не стільки ринкові, скільки політичні.

Але особисто мене зараз хвилює інше питання: що відбувається з Dogecoin? Він дуже здешевшав. Sad
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 25, 2018, 11:00:28 AM
 #4665

Звідки дізнатися чесна людина чи ні?

Що говорив, що робив, як жив, з ким дружив, яке майно має, як на нього заробив? Відповідей на ці питання достатньо, щоб зрозуміти, що то за людина. Хоча би приблизно. Smiley

рішення, щодо підвищення ціни на газ до ринкової

Щоб відповісти на це запитання, не треба бути кандидатом в президенти. Smiley В ринковій економіці ціни повинні бути ринкові. Але в Україні немає ринку газа, тому говорити про ринкові ціни на газ - як мінімум, недоречно. Вже не кажучи про те, що на такі речі, як газ, ціни в принціпі не стільки ринкові, скільки політичні.

Але особисто мене зараз хвилює інше питання: що відбувається з Dogecoin? Він дуже здешевшав. Sad

Привіт! А що не "дуже здешевшало"?)))) Майже все)))) І нічого страшного - тримаю)
В мене є трохи Dogecoin. Але трохи. Якщо хочете знати мою думку по монеті - кілька місяців тому писав Флондеру - вважаю, що монета є у числі тих, які навіть після"чистки" залишаться.  Тому холд до моменту "позеленіння глобал. кап" і тоді вже - продавати за "біток".
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 25, 2018, 11:08:07 AM
 #4666

Доречі, бачили як фондовий ринок "просів"?
https://regnum.ru/news/2507114.html

Це вже втретє за цей рік...

Нажаль, як я вже казав рік тому, эконом. цунамі цього разу може буде набагато сильнійше, ніж 10 років тому...
В цей раз фін. система таки буде змінена.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 25, 2018, 11:19:15 AM
 #4667

«Ми медіум, який допомагає компаніям спілкуватися з білими хакерами», — як у Hacken працюють з кібербезпекою



 Провідні експерти у сфері кібербезпеки, технічні фахівці і одні з найсильніших білих хакерів з усього світу зібралися 8-11 жовтня в Києві в рамках міжнародного форуму HackIT 4.0. Організатор заходу — українська компанія Hacken, яка допомагає компаніям по всьому світу убезпечити свій бізнес. Тема HackIT 4.0 — Exploit Blockchain, тому основний акцент доповідачів форуму — це використання технології блокчейн в сфері кібербезпеки. Під час форуму ми поспілкувалися з менеджером з комунікацій HackenProof Марком Савчуком.

Детальніше: http://cryptotexty.com/hackit-conference-interview/

Привіт! Дуже круто, що взяли інтерв*ю! Дякую. Почитаю через декілька днів.
З Микитою Книш не спілкувались ще?



Ще не спілкувались, але думаю це ще попереду
До речі цікаво чому вибрали теперішнє баунті?
Пригадую бачив їх на одній з конференцій, але це було ще навесні, отже я думав що в них давно вже відбувся токенсейл
Danny Arteaga - точно його бачив) але здається не спілкувався, там стільки проектів було)

Привіт! Клас. З ним буде дууууже цікаво)
Я шкодую, що в мене порівнянно мало ХАКЕН-токенів. Хоча... жодного не продав))) І не планую.
Гемера?
Я ж за драгоційні метали, драг. каміння та крипту))))
Щодо суті проекта - ідея достойна. Щодо реалізації - не вгадаєш. Але поки що по команді вважаю - не погано.
Але... але. Скільки було непоганого з 2016 року?))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) А тепер - шлак на гаманці))))
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
October 25, 2018, 01:33:59 PM
 #4668

Для тих хто не знає!! Підписка на X-CASH жовтневий Airdrop закінчується через кілька днів! 



Як зареєструватися - читайте в цій статті з картинками - How to register to the X-CASH bounties and monthly airdrops.

https://medium.com/@paulbugnot/how-to-register-to-the-x-cash-bounties-and-monthly-airdrops-71c78fcc9e27

При реєстрації ви повинні ввести в поле X-CASH referral address ось цей адрес: XCA1hjWbRZ1AhoUbHD6M7hVKQVsMwUzbx3RboBp6xHUieU9bcWmeLSoRbSDKjMNsUbfbgw2MPjLsT7T jZ4kAvjsJ5MyHDxj5NA

Якщо є які питання - ось англомовна гілка: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4781246.0

А це російськомовна гілка: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5032635.0

Вийшла російськомовна версія X-CASH Whitepaper

https://drive.google.com/open?id=1tV06aSYBEFxzqD8gvg6oNcLhYrDG1JAO

На мою думку проект перспективний  Smiley
MEGATRON_S
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 10


View Profile
October 25, 2018, 01:39:46 PM
 #4669

Привіт!
Питання 1: Що має зробити Президент України на своїй посаді, щоб населення України процвітало? Які Ваші очікування?

Це питання не № 1 і навіть не № 2. Починати треба з початку: чи потрібен взагалі Україні президент? Якщо потрібен, то навіщо, які його функціі?

А взагалі, якщо людина, що хоче обіймати посаду предидента, не знає, що вона має робити на цій посаді, то краще пошукати іншу роботу.

Перш за все треба дбати про свій народ. І не створювати такі умови,щоб  населення України  жило за межою бідності ,   збільшувати динаміку приросту населення країни - та як воно зменшувалося з кожним роком .
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 25, 2018, 02:10:19 PM
 #4670

Для тих хто не знає!! Підписка на X-CASH жовтневий Airdrop закінчується через кілька днів! 



Як зареєструватися - читайте в цій статті з картинками - How to register to the X-CASH bounties and monthly airdrops.

https://medium.com/@paulbugnot/how-to-register-to-the-x-cash-bounties-and-monthly-airdrops-71c78fcc9e27

При реєстрації ви повинні ввести в поле X-CASH referral address ось цей адрес: XCA1hjWbRZ1AhoUbHD6M7hVKQVsMwUzbx3RboBp6xHUieU9bcWmeLSoRbSDKjMNsUbfbgw2MPjLsT7T jZ4kAvjsJ5MyHDxj5NA

Якщо є які питання - ось англомовна гілка: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4781246.0

А це російськомовна гілка: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5032635.0

Вийшла російськомовна версія X-CASH Whitepaper

https://drive.google.com/open?id=1tV06aSYBEFxzqD8gvg6oNcLhYrDG1JAO

На мою думку проект перспективний  Smiley

Доброго дня! Дякую за інфу!
Спочатку ознайомлюсь. Якщо щось гарне та якщо встигну - неодмінно пройду реєстрацію.
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
October 25, 2018, 03:08:08 PM
 #4671

Але особисто мене зараз хвилює інше питання: що відбувається з Dogecoin? Він дуже здешевшав. Sad

А Ви цього не очікували?
Я, до прикладу, злив всі свої "собачки" ще на початку вересня, адже тоді монета досягла максимальної ціни (на цей час).
Скоріше за все, Dogecoin може впасти до серпневого курсу:


Що посприяло такому росту?
Скоріше за все новина від 31 серпня:

Монета Dogecoin злетіла на 25% напередодні запуску проекту Dogethereum.
Криптовалюта Dogecoin демонструє зростання другу добу поспіль, подорожчавши 31 серпня на 25%, до $ 0,003. Ринкова капіталізація цифрового активу виросла до $ 429,9 млн., А обсяг добових торгів досяг $ 42,37 млн.



ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
October 25, 2018, 03:29:52 PM
 #4672

Привіт!
Починаю це невелике опитування україномовної криптоспільноти з метою зрозуміти саме вас.

Питання 1: Що має зробити Президент України на своїй посаді, щоб населення України процвітало? Які Ваші очікування?

Відповідь, по можливості, маскимально обґрунтуйте (як громадянина та як представника криптоіндустрії). Дякую!

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Що робити щоб процвітао - це дуже просто. Це як "за усе хороше, проти усього поганого".

Щоб зрозуміли твою думку почни з самого простого: коментуй ті дії влади ( і президента і парламента і кабміну) які зараз відбуваються. І "по можливості, маскимально обґрунтуйте" - це ж ти - кандидат, а не я.  Wink

І так, почнемо: рішення, щодо підвищення ціни на газ до ринкової. Вперед.

Доброго вечора! Спершу відповім на питання. Дякую за це питання.
Я - за ринкову економіку, якщо уважно читали мої пости - я прихильних автрійської школи економіки.
Яка ціна на газ? Ринкова.
Але без всіх схем. Саме прозоре ціноутворення сприятиме зникнення класу людей, що на таких схемах "заробляють".

Можливо комусь не сподобається, але мені було не приємно, коли ціни на воду були без лічильників низькими.
Чому? Тому що люди просто виливали воду у каналізацію. Я дивлюсь на проміжки часу у 50 років, а не на 5 років.

Ресурси мають бути виикористанні економно та ефективно.
Лише, коли енергоносії стали дорожчими, люди стали впроваджувати новітні технології збереження такої, а не залишати "газові конфорки" працюючими, щоб не запалювати зайвий раз. Чи такого ніхто не бачив років 15 назад?

Тому, коли мене питають про ціни.. так, вони мають бути ринковими.

Питання не в високих цінах газу (хіба у країнах інших газ дешевший?), а в бідності людей.

Крім того, якщо ціна на ресурси буде ринкова, з високою конкуренцією, то зникнуть не лише "схеми", а й бажання монополістів заробити надприбутки.



Щодо " І "по можливості, маскимально обґрунтуйте" - це ж ти - кандидат, а не я.  Wink" - я не буду все робити сам. Або робимо МИ всі разом, або - ніхто. Досить вже шукати "лицарів". Час брати відповідальність за свої дії та за всю державу.
Давайте будемо щирими хоча б самі з собою - поки люди не змінять своє ставлення до фактів, подій, явищ тощо (наприклад, до своїх власних прав, до своєї економіки), нічого не змінити.
Моя ціль - змінити Україну, змінивши суспільство. Україна зміниться лише тоді, коли зміниться суспільство.
Тому давайте РАЗОМ СПІВПРАЦЮВАТИ. Саме тому мій попередній пост-питання: ЩО ОСБИСТО ВИ ОЧІКУЄТЕ?

Зрозумійте: народ має стати ЗАМОВНИКОМ ПОСЛУГ. Тобто управлінці, адміністративні оргнаи, включаючи, посаду Президента України мають виконувати ЗАМОВЛЕННЯ ЛЮДЕЙ.

Чи знову хочете якісь обіцянки? Я не той, хто буде обіцяти "Все зроблю за всіх!". Так справи не роблять.
Вам потрібно просто уявити державу, як велике підприємство.
Так ось, управлінці (Президент, міністри тощо) - то наймані службовці на цьому умовному "підприємстві". А народ - це власники.

Не навпаки. З моєї сторони - щире виконання своїх обов"язків та щире намагання змінити Україну.
Важливі не тільки цілі, а мотиви.
Ціль, як послухати політиків, - одна - зробити Україну краще...

Але мотиви різні. Мій мотив - щире бажання, щоб люди стали жити краще. Але це можно зробити лише за допомоги всіх людей аби змінити всю систему.

А якщо шукаєте "вождів" - шукайте й далі. І тоді отримаєте те, що стільки років вже отримуєте.

Дякую.


Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 25, 2018, 05:10:27 PM
 #4673

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України ініціює прийняття концепції державної політики щодо криптовалют. Про це повідомляє прес-служба відомств.

Відповідно до плану концепції, в 2018-2019 роках передбачається визначення юридичного статусу криптовалют, торгових платформ та обмінників, що мають справу з цифровими активами. У той же час уряд має аналізувати проблеми та тенденції ринку, а також проробити пропозиції для регулювання промисловості.

Як говориться в документі Міністерства економіки, в 2020-2021 роках постачальники криптогаманців повинні отримати статус «суб'єктів первинного фінансового моніторингу». На цій же стадії передбачається розробка законопроектів, що регулюють використання токенів, смарт-контрактів, проведення ICO.

Те, про що казав. З однієї сторони - добре, що в Україні буде чисте правове поле.
Але.. час не втрачати пильність. І... Час переводити крипту в "невідомі місця". )))
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 25, 2018, 05:13:57 PM
Last edit: October 25, 2018, 05:24:53 PM by Ukraine2020
 #4674

Ще покапався по темі..
МЕРТ пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування криптовалют
Нормальна пропозиція. Дуже нормальна.

З іншої сторони, якщо подумати гарно - не мільйони ж в нас)))) Та хіба є сенс щось декларувати з ризиком потім бути відстеженим?
https://ua.interfax.com.ua/news/general/540445.html

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 25, 2018, 06:24:23 PM
 #4675

постачальники криптогаманців повинні отримати статус «суб'єктів первинного фінансового моніторингу»

Вже бачу велику чергу з бажаючих це зробити. Смішні вони. Smiley

МЕРТ пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування криптовалют

Навіщо воно нам треба? Вже писав про це багато разів, повторюю ще раз: поки людина не обмінює свою крипту на гривні, державі нічого сувати свого носа не в свої справи. Крипта державі  не підпорядковується.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 25, 2018, 06:25:08 PM
 #4676

Привіт! А що не "дуже здешевшало"?)))) Майже все)))) І нічого страшного - тримаю)
В мене є трохи Dogecoin. Але трохи. Якщо хочете знати мою думку по монеті - кілька місяців тому писав Флондеру - вважаю, що монета є у числі тих, які навіть після"чистки" залишаться.  Тому холд до моменту "позеленіння глобал. кап" і тоді вже - продавати за "біток".

Я згодний, що залишиться, вона має свою спільноту та й її зручно використовувати для обміну/пересилання невеликих сум
Наприклад на тій же Криптопії є ринки для Dogecoin
Трохи цієї монети і в мене є

epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
October 25, 2018, 06:47:23 PM
 #4677

Flodner привіт.

У Вас виявляється дві різні версії сайту:

Українська - http://cryptotexty.com/
Англійська - https://cryptotexty.io/

Доволі крутий дизайн, особливо english version Smiley

Ще й власний підпис зробили, молодець!
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 25, 2018, 07:54:38 PM
 #4678

Привіт!
Починаю це невелике опитування україномовної криптоспільноти з метою зрозуміти саме вас.

Питання 1: Що має зробити Президент України на своїй посаді, щоб населення України процвітало? Які Ваші очікування?

Відповідь, по можливості, маскимально обґрунтуйте (як громадянина та як представника криптоіндустрії). Дякую!

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Що робити щоб процвітао - це дуже просто. Це як "за усе хороше, проти усього поганого".

Щоб зрозуміли твою думку почни з самого простого: коментуй ті дії влади ( і президента і парламента і кабміну) які зараз відбуваються. І "по можливості, маскимально обґрунтуйте" - це ж ти - кандидат, а не я.  Wink

І так, почнемо: рішення, щодо підвищення ціни на газ до ринкової. Вперед.

 Або робимо МИ всі разом, або - ніхто. Досить вже шукати "лицарів". Час брати відповідальність за свої дії та за всю державу.

А якщо шукаєте "вождів" - шукайте й далі. І тоді отримаєте те, що стільки років вже отримуєте.


Так а ти тоді хто? То ти кандидат у президенти (тобто мітих на вождя), то добрий месія який вкаже дорогу, а йти повинні своїми власними ногами.
Пора визначитись, нє?  Grin

zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 25, 2018, 07:56:57 PM
 #4679

постачальники криптогаманців повинні отримати статус «суб'єктів первинного фінансового моніторингу»

Вже бачу велику чергу з бажаючих це зробити. Смішні вони. Smiley

МЕРТ пропонує впровадити механізм добровільного "нульового" декларування криптовалют

Навіщо воно нам треба? Вже писав про це багато разів, повторюю ще раз: поки людина не обмінює свою крипту на гривні, державі нічого сувати свого носа не в свої справи. Крипта державі  не підпорядковується.

Ну, поки-що уся крипта, у якості потрібної - буде зводитись до конвертації у гривню. Поки сама крипта не стала настільки самостійною платіжною одиницею ми будемо змушені конвертувати у фіат, а це вже "контроль".
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 25, 2018, 09:03:47 PM
 #4680

Ну, поки-що уся крипта, у якості потрібної - буде зводитись до конвертації у гривню. Поки сама крипта не стала настільки самостійною платіжною одиницею ми будемо змушені конвертувати у фіат, а це вже "контроль".

Так, вони ж хочуть все знати про вашу крипту незалежно від того, конвертуєте ви її в гривню чи ні. З якого такого дива?
Pages: « 1 ... 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 [234] 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!