Bitcoin Forum
April 27, 2024, 04:17:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 [250] 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3414764 times)
yurimir
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1554
Merit: 1044



View Profile
December 05, 2018, 01:16:47 AM
 #4981

Як заметушилися, їм аби оброк зібрати  Grin Grin

В ході саміту країн G20 ( "Великої двадцятки") в Буенос-Айресі країни-учасниці прийняли рішення, яке явно зацікавить представників кріптовалютної сфери. Політики підписали документ, який свідчить про їхній намір почати розробляти законодавство, що регулює оподаткування криптовалюти.

У декларації згадується створення міжнародної системи оподаткування транскордонних платежів. Це важливо, оскільки зараз уряди не можуть стягувати податки з іноземних компаній, що не присутні на їх території фізично. Існують свідоцтва того, що ця ситуація використовується для ухилення від податків за допомогою криптовалют. В угоді також згадується відмивання грошей за допомогою криптовалют як сфера, що представляє для політиків інтерес, в сенсі можливого регулювання.

Автори декларації домовилися, що країни G20 будуть працювати над певними пропозиціями і обговорять питання, що накопичилися в ході чергової зустрічі, яка відбудеться в наступному році в Японії. Повідомляється, що остаточна версія законопроекту буде готова до 2020. Деякі країни-учасниці об'єднання, такі як Франція і Японія, вже давно закликали до подібної дискусії.

У жовтні консультативна рада G20 заявила, що криптовалюта є зростаючою загрозою світової економічної стабільності. Рада з фінансової стабільності вважає, що інституціоналізація криптовалюти матиме негативні наслідки, оскільки може підірвати довіру до авторитету фінансових інститутів.

https://coinspot.io/world/strany-bolshoj-dvadcatki-obsudili-mezhdunarodnoe-nalogooblozhenie-kriptovalyut/
1714191468
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714191468

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714191468
Reply with quote  #2

1714191468
Report to moderator
1714191468
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714191468

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714191468
Reply with quote  #2

1714191468
Report to moderator
1714191468
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714191468

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714191468
Reply with quote  #2

1714191468
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714191468
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714191468

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714191468
Reply with quote  #2

1714191468
Report to moderator
1714191468
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714191468

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714191468
Reply with quote  #2

1714191468
Report to moderator
1714191468
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714191468

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714191468
Reply with quote  #2

1714191468
Report to moderator
Martin1two
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 52
Merit: 11


View Profile
December 05, 2018, 10:26:19 AM
 #4982

Yandex Money / full identification / 30$
Собственно Сабж.

Без визитов, абсолютно анонимно.
Приглашаем к сотрудничеству обменники.

Рекоммендую использовать кошельки для Транзита.
Но никак не для длительного Хранения.

За Блокировку Слжбой Безопасности ответственность не несем.

Телега - martin1two
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
December 05, 2018, 03:41:12 PM
 #4983

Уже сто разів підіймали цю тему і наші активісти намагалися вибити створення гілки, але ніяк, адміни не дають дозвіл на створення. Ось так, маємо те що маємо(
На альткоїні без проблем створили гілку, а тут вже й багато доказів пред'являли, що українська спільнота знаходиться в топі, і все рівно ніяк

Тема дійсно піднімалася неодноразово, але нажаль, адміни тут не такі як на altcoinstalks, напевно вважать що наша гілка не є потрібною.
Або якісь українофоби нашіптують на вухо...
Anarxist
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 0


View Profile WWW
December 06, 2018, 01:31:48 PM
 #4984

Як заметушилися, їм аби оброк зібрати  Grin Grin

В ході саміту країн G20 ( "Великої двадцятки") в Буенос-Айресі країни-учасниці прийняли рішення, яке явно зацікавить представників кріптовалютної сфери. Політики підписали документ, який свідчить про їхній намір почати розробляти законодавство, що регулює оподаткування криптовалюти.

У декларації згадується створення міжнародної системи оподаткування транскордонних платежів. Це важливо, оскільки зараз уряди не можуть стягувати податки з іноземних компаній, що не присутні на їх території фізично. Існують свідоцтва того, що ця ситуація використовується для ухилення від податків за допомогою криптовалют. В угоді також згадується відмивання грошей за допомогою криптовалют як сфера, що представляє для політиків інтерес, в сенсі можливого регулювання.

Автори декларації домовилися, що країни G20 будуть працювати над певними пропозиціями і обговорять питання, що накопичилися в ході чергової зустрічі, яка відбудеться в наступному році в Японії. Повідомляється, що остаточна версія законопроекту буде готова до 2020. Деякі країни-учасниці об'єднання, такі як Франція і Японія, вже давно закликали до подібної дискусії.

У жовтні консультативна рада G20 заявила, що криптовалюта є зростаючою загрозою світової економічної стабільності. Рада з фінансової стабільності вважає, що інституціоналізація криптовалюти матиме негативні наслідки, оскільки може підірвати довіру до авторитету фінансових інститутів.

Знову про відмивання грошей за допомогою криптовалют - невже така балаканина десь актуальна?
ДойчеБанк - 350 мільйонів
ДатскийБанк - 240 мільярдів намив.

Оговтайтесь від навіювання про державне регулювання. Якщо регульовані банки миють, то з криптою взагалі буде класно мити. Не вийде крипто-фіатного гібрида. Фіату кінець.

За даними coinmap на сьогодні більше 14000 торгових точок, які продають товари за біток, розпорошені по світу. Помножте на 10 - для реального відображення стану. І помножте на 100, для розуміння загального ринку разом з криміналом.

Цікаве відео про більшення кількості підприємців які приймають біткоїн: https://youtu.be/Q3TMeYIu9TA

Судячи з даних коїнмап, кількість тих хто починає приймати крипту постійно зростає, незважаючи на падіння курсу і волатильність. І як вони будуть регулювати сплату податків з крипти, якщо купівля/продаж не вийде за межі системи біткоїн? Ніяк!
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
December 06, 2018, 04:30:59 PM
 #4985

Як заметушилися, їм аби оброк зібрати  Grin Grin

В ході саміту країн G20 ( "Великої двадцятки") в Буенос-Айресі країни-учасниці прийняли рішення, яке явно зацікавить представників кріптовалютної сфери. Політики підписали документ, який свідчить про їхній намір почати розробляти законодавство, що регулює оподаткування криптовалюти.

У декларації згадується створення міжнародної системи оподаткування транскордонних платежів. Це важливо, оскільки зараз уряди не можуть стягувати податки з іноземних компаній, що не присутні на їх території фізично. Існують свідоцтва того, що ця ситуація використовується для ухилення від податків за допомогою криптовалют. В угоді також згадується відмивання грошей за допомогою криптовалют як сфера, що представляє для політиків інтерес, в сенсі можливого регулювання.

Автори декларації домовилися, що країни G20 будуть працювати над певними пропозиціями і обговорять питання, що накопичилися в ході чергової зустрічі, яка відбудеться в наступному році в Японії. Повідомляється, що остаточна версія законопроекту буде готова до 2020. Деякі країни-учасниці об'єднання, такі як Франція і Японія, вже давно закликали до подібної дискусії.

У жовтні консультативна рада G20 заявила, що криптовалюта є зростаючою загрозою світової економічної стабільності. Рада з фінансової стабільності вважає, що інституціоналізація криптовалюти матиме негативні наслідки, оскільки може підірвати довіру до авторитету фінансових інститутів.

https://coinspot.io/world/strany-bolshoj-dvadcatki-obsudili-mezhdunarodnoe-nalogooblozhenie-kriptovalyut/

Я ж про то казав - що дійде до того. Але - ми будемо намагатися бути невидимками)))
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
December 06, 2018, 04:32:24 PM
 #4986

Cryptobreakfast Kyiv з Дмитром Баймуратовим - 6 грудня, Київ, Хрещатик


Київ — це криптомегаполіс, тому в доповнення до вже існуючих зустрічей, конференцій, запускаємо формат Криптосніданків.
Щочетверга о 8:00 ранку в Шато Роберт Домс (Хрещатик 26, 2 поверх) Cryptotexty запрошують спікера зі сфери блокчейну, криптовалют та новітніх технологій, щоб презентувати свій проект, свої ідеї, розказати про останні тренди.

6 грудня 2018 — CRYPTOBREAKFAST KYIV з Дмитром Баймуратовим, бізнес-аналітиком Paytomat
Тема зустрічі: «Оплата криптовалютами 2020»
Кожен учасник зможе купити за крипту чашку кави.
Paytomat пригощає!

Круто) Нажаль не приїхав.

По темі - щодо Пейтомату

Ще один дроп від Пейтомату
- https://medium.com/paytomat/first-pti-airdrop-event-held-with-jointing-of-newdex-and-pti-6d5dfcbe8fcc
Я не прийматиму участь - скатером поки-що не користуюсь. Нажаль не встигну змінити ОС )
Хоча є ще майже доба....
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 06, 2018, 06:52:36 PM
 #4987

Ще один дроп від Пейтомату[/b] - https://medium.com/paytomat/first-pti-airdrop-event-held-with-jointing-of-newdex-and-pti-6d5dfcbe8fcc
Я не прийматиму участь - скатером поки-що не користуюсь. Нажаль не встигну змінити ОС )
Хоча є ще майже доба....

Спеціально для тебе пошукав і знайшов на сайті Скаттера релізи
https://github.com/GetScatter/ScatterDesktop/releases/

В них 3 ОС доступних) Тому є шанс що підійде)
Також я вже писав що можна створити ЕОС акаунт саме в гаманці Пейтомат і з допомогою нього потім трейдити

Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
December 07, 2018, 10:23:27 AM
 #4988

Ще один дроп від Пейтомату[/b] - https://medium.com/paytomat/first-pti-airdrop-event-held-with-jointing-of-newdex-and-pti-6d5dfcbe8fcc
Я не прийматиму участь - скатером поки-що не користуюсь. Нажаль не встигну змінити ОС )
Хоча є ще майже доба....

Спеціально для тебе пошукав і знайшов на сайті Скаттера релізи
https://github.com/GetScatter/ScatterDesktop/releases/

В них 3 ОС доступних) Тому є шанс що підійде)
Також я вже писав що можна створити ЕОС акаунт саме в гаманці Пейтомат і з допомогою нього потім трейдити

Привіт! Дякую! З нього якраз і скачав клієнт.
Питання в тому, що в мене ХР))))))
Тому, можливо сьогодні поставлю 10 Про.
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
December 07, 2018, 11:17:18 PM
 #4989

Ціни на біткойн і інші криптовалюти, ймовірно, ослабнуть, а біткойн впаде приблизно до $ 1500 - сказав аналітик Bloomberg Intelligence Майк МакГлон
Біткойн знизився більш ніж на 40 відсотків за останній місяць, а в листопаді відзначався найбільший щомісячний спад за останні сім років.
Глава SEC заявив минулого тижня, що стурбованість з приводу відсутності захисту інвесторів робить малоймовірним, що агентство найближчим часом схвалить обмінний фонд біткойнів.
Нижчі ціни, однак, вказують на зниження спекулятивних надмірностей і допомагають знизити волатильність, сказав Макглоун. «Тенденція - більш низькі ціни, низька волатильність, зниження спекуляцій і переважання стабільних монет», - сказав він. До тих пір криптовалюти повинні знайти базу, щоб побачити стабільність і «ми ще не перебуваємо поряд з цією базою».

Це основні тези статті, щось не дуже райдужно
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-12-05/bitcoin-technical-indicators-point-to-more-pain-after-tough-year
Prospector_AU
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile
December 07, 2018, 11:39:16 PM
 #4990

Мої вітання.

Пропоную послуги дизайнера за бартер.

Маю досвід у створенні логотипів, фірмового стилю, ілюстрацій і музичного супроводу. Впевнено володію 3D i 2D редакторами.
В першу  чергу потребую послуги фронтенд розробника(боти,steemit, web)


Зараз все на стадії WIP, можна глянути тут www.assembleutopia.com

В проекті я один, тому не судіть жорстко.
Насамперед дуже сподіваюсь знайти колаборантів серед співвітчизників.

Мир.

epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
December 08, 2018, 09:37:47 AM
 #4991

Мої вітання.

Пропоную послуги дизайнера за бартер.

Маю досвід у створенні логотипів, фірмового стилю, ілюстрацій і музичного супроводу. Впевнено володію 3D i 2D редакторами.
В першу  чергу потребую послуги фронтенд розробника(боти,steemit, web)


Зараз все на стадії WIP, можна глянути тут www.assembleutopia.com

В проекті я один, тому не судіть жорстко.
Насамперед дуже сподіваюсь знайти колаборантів серед співвітчизників.

Мир.

Привіт! А чому працюєте саме за бартер? Звичайного прайсу з Вашими роботами Ви не маєте?
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
December 08, 2018, 01:42:21 PM
 #4992

Люди добрі, ніякого контролю зі сторони держави стосовно криптовалют не повинно бути, бо то явно протиречить концепції сомого діда біткоїна , а відповідно і всієї криптовалюти...

Prospector_AU
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile
December 08, 2018, 02:37:23 PM
 #4993

Мої вітання.

Пропоную послуги дизайнера за бартер.

Маю досвід у створенні логотипів, фірмового стилю, ілюстрацій і музичного супроводу. Впевнено володію 3D i 2D редакторами.
В першу  чергу потребую послуги фронтенд розробника(боти,steemit, web)


Зараз все на стадії WIP, можна глянути тут www.assembleutopia.com

В проекті я один, тому не судіть жорстко.
Насамперед дуже сподіваюсь знайти колаборантів серед співвітчизників.

Мир.

Привіт! А чому працюєте саме за бартер? Звичайного прайсу з Вашими роботами Ви не маєте?

Привіт! На разі можу запропонувати тільки свій час, з таким ринком важко оплатит комунальні, не те що роботу спеціаліста. Потрібно якось вийти на етап роздачі bounty, для цього потрібні боти. Я вже і так перегружений скілами, вчитися кодити це вже занадто і пройде ше не один рік доки стартап почне крутитися. тому йду на такі відчайдушні кроки, сподіваюсь хтось у зеркальній ситуації, потребує якісний графічни\музичний контент в обмін на кодинг, а що робити?
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 08, 2018, 03:23:12 PM
 #4994

Привіт! На разі можу запропонувати тільки свій час, з таким ринком важко оплатит комунальні, не те що роботу спеціаліста. Потрібно якось вийти на етап роздачі bounty, для цього потрібні боти. Я вже і так перегружений скілами, вчитися кодити це вже занадто і пройде ше не один рік доки стартап почне крутитися. тому йду на такі відчайдушні кроки, сподіваюсь хтось у зеркальній ситуації, потребує якісний графічни\музичний контент в обмін на кодинг, а що робити?

Це цікава ідея, але в різних баунті різні системи. Якщо в деяких можна спробувати автоматично настворювати акаунтів і назбирати "ерйдропів" то в багатьох перевірка якась більш серйозна.
Тим більше з таким курсом криптовалют баунті виплати теж зменшились (тут в цій гілці це обговорювали)
Тому під питанням чи окупиться взагалі робота кодера..

Prospector_AU
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile
December 08, 2018, 09:13:44 PM
 #4995

Quote
Це цікава ідея, але в різних баунті різні системи. Якщо в деяких можна спробувати автоматично настворювати акаунтів і назбирати "ерйдропів" то в багатьох перевірка якась більш серйозна.
Тим більше з таким курсом криптовалют баунті виплати теж зменшились (тут в цій гілці це обговорювали)
Тому під питанням чи окупиться взагалі робота кодера..

Власне, зацікавити кодера я можу лише запропонувавши свою роботу на обмін, я і не думаю що зайнятому професіоналу потрібні якісь там токени, а от якісний графічний\музичний контент на ринку коштує не дешево, тим більше я в крипті з 2015го року, в курсі сучасних тенденцій і достатньо гнучкий в процесі розробки дизайну. Звичайно це буде величезним плюсом, якщо вдасться залучити до студії спеціалістів як контрибьюторів, на це і була ставка з самого початку. Проте ринок дуже швидко заповнили комерційні і скам проджекти, а на їх фоні моя пропозиція виглядає смішною. Та немає худа без добра, зараз залишились лише самі ідейні і ті люди, які потрапили сюди не випадково і не тільки заради наживи. Дивлячись як тонуть гіганти, можна чимало набратися досвіду з їхніх помилок, не поспішати і продовжувати рух у наміченому напрямку!

Дякую за діалог, сподіваюсь він продовжиться у такому конструктивному руслі, бо не хочеться набивати собі рейтинг флудом на політичні теми Wink
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
December 10, 2018, 12:52:54 PM
 #4996

Всім - доброго дня!
Ось - причина, чому я за фінансову грамотність всього населення, чому я за децентралізацію влади та максимальне відсторонення держави від економіки. Як я писав ранійше, я - за вільний ринок та пряму демократію.


Фільм про банки та утворення валют ЦБ та КБ.
https://www.youtube.com/watch?v=Fft162vxYl4

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
December 10, 2018, 02:53:00 PM
 #4997

Дякую за діалог, сподіваюсь він продовжиться у такому конструктивному руслі, бо не хочеться набивати собі рейтинг флудом на політичні теми Wink

Так політичний флуд і не приносить меріта) Я так дивлюсь що меріт зараз взагалі важче стало отримати)
А сама тема політики звісно тут буде неодноразово підніматись, чим ближче до виборів тим більше)

Prospector_AU
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 45
Merit: 0


View Profile
December 11, 2018, 02:41:46 PM
 #4998

Всім - доброго дня!
Ось - причина, чому я за фінансову грамотність всього населення, чому я за децентралізацію влади та максимальне відсторонення держави від економіки. Як я писав ранійше, я - за вільний ринок та пряму демократію.


Фільм про банки та утворення валют ЦБ та КБ.
https://www.youtube.com/watch?v=Fft162vxYl4

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!


Відео змістовне і складне. Для людини, яка нічого не розуміє в подібній системі, туди можна наплести чого завгодно і видати це за правду. Потім такі "розумники" будуть ходити і розповідати, як все влаштовано іншим. Я не хочу сказати що матеріал у відео якось скомпрометований, але як це перевірити?

У відео не назбиралось навіть 1 000 переглядів. Всіх влаштовує нинішня ситуація, давай більше котиків і сідниць.

Ми живемо у зазомбованому суспільстві. Якщо завтра всіх хто має криптовалюту оголосять поза законом, люди будуть хлопати в долоні і самі здадуть нас до в'язниці!
ShadowPresidentOfUkraine
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 81
Merit: 6


View Profile
December 12, 2018, 12:32:39 PM
 #4999

Всім - доброго дня!
Ось - причина, чому я за фінансову грамотність всього населення, чому я за децентралізацію влади та максимальне відсторонення держави від економіки. Як я писав ранійше, я - за вільний ринок та пряму демократію.


Фільм про банки та утворення валют ЦБ та КБ.
https://www.youtube.com/watch?v=Fft162vxYl4

Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе!


Відео змістовне і складне. Для людини, яка нічого не розуміє в подібній системі, туди можна наплести чого завгодно і видати це за правду. Потім такі "розумники" будуть ходити і розповідати, як все влаштовано іншим. Я не хочу сказати що матеріал у відео якось скомпрометований, але як це перевірити?

У відео не назбиралось навіть 1 000 переглядів. Всіх влаштовує нинішня ситуація, давай більше котиків і сідниць.

Ми живемо у зазомбованому суспільстві. Якщо завтра всіх хто має криптовалюту оголосять поза законом, люди будуть хлопати в долоні і самі здадуть нас до в'язниці!

Привіт! Дуже легко перевірити - потрібно почати займатися самоосвітою. Почніть з того, що таке "частичное резервирование банковской системы". Це ж офіційно, не якась "теорія змови".

Поситайте книгу економісту Лієтара ((Bernard Lietaer). Видатний економіст. Почніть з "Будущее денег"



Створимо нову та процвітаючу Україну разом! Create a new and prosperous Ukraine together! Создадим новую и процветающую Украину вместе! Лупаймо цю скелю!
roj
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 18
Merit: 0


View Profile
December 12, 2018, 03:16:22 PM
 #5000

Реформатори рулять Grin

Українське село розподіляє дивіденди від криптоінвестіцій

Незважаючи на спад ринку, голова сільради в Україні зумів отримати прибуток від інвестицій в криптовалюти, які він зробив від імені жителів Єлизаветівки Дніпропетровської області. Раніше в цьому році Максим Голосний купив невелику суму криптовалюти, використовуючи свої власні заощадження, і недавно розподілив дивіденди між сільськими жителями.

http://gesellberg.com/%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b5-%d1%81%d0%b5%d0%bb%d0%be-%d1%80%d0%be%d0%b7%d0%bf%d0%be%d0%b4%d1%96%d0%bb%d1%8f%d1%94-%d0%b4%d0%b8%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%b4/
Pages: « 1 ... 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 [250] 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!