Bitcoin Forum
May 08, 2024, 11:02:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 [268] 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3469100 times)
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
September 19, 2019, 03:18:57 PM
 #5341

50х - Це перша на ринку біржа з унікальною технологією Any to Any, що означає торгувати будь-яку криптовалюту до будь-якої іншої. На звичайних біржах торгові пари зафіксовані розробниками. На 50х-повна свобода-ви самі створюєте торгові пари з числа залистинних на біржі монет. 

50х - це єдина на крипторинку біржа, 100 відсотків чистого прибутку якої буде розподілятися серед власників однойменних дивідендних токенів 50х.

Ласкаво просимо на біржу 50х - це новий рівень комфортного і безпечного трейдингу.

5 причин полюбити 50х https://youtu.be/dR-CRQS-GNI

1715166130
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715166130

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715166130
Reply with quote  #2

1715166130
Report to moderator
1715166130
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715166130

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715166130
Reply with quote  #2

1715166130
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715166130
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715166130

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715166130
Reply with quote  #2

1715166130
Report to moderator
1715166130
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715166130

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715166130
Reply with quote  #2

1715166130
Report to moderator
Kiefner
Member
**
Offline Offline

Activity: 921
Merit: 10


View Profile
September 19, 2019, 08:23:16 PM
 #5342



Або попросу почнуть видаляти пости і буде падати рейтинг аккаунта!
Я особисто вже не бачу сенсу розганяти свій профіль тут як раніше задля Aidrops чи Bounty!

Аiдропiв та баунтi зараз дуже мала кiлькiсть, а тi що присутнi, то практично все скам. Качати акаунт майже безпонтово, один вихiд - шукати проекти, що платят в BTC чи ефiром. Це рiдкость, але Вони присутнi. А Качати акаунт просто так... Ну навiщо?
Я згоден з вами, що добрих проектов зараз майже нема. Але той проект, який у мене в підписі мені дійсно сподобався. До того ж ви самі зараз берете участь в Баунті і носите підпис і вам також потрібно набивати пости. Так що засуджувати когось за це як то неправильно.

Шановний, якби ви клікнули на мій підпис, то побачили б чи то баунті чи ні, а писати не перевіривши, то не серйозно зовсім!
Ох, ну вибачте мене за мою неуважність. Не буду більше вам тут очі мозолити раз це так вас зачепило.

  ●   TOP EXCHANGE IEO   ●
 ❰❰❰❰❰❰  Advertising Platform  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  YOUC  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
September 20, 2019, 09:24:29 AM
 #5343



Або попросу почнуть видаляти пости і буде падати рейтинг аккаунта!
Я особисто вже не бачу сенсу розганяти свій профіль тут як раніше задля Aidrops чи Bounty!

Аiдропiв та баунтi зараз дуже мала кiлькiсть, а тi що присутнi, то практично все скам. Качати акаунт майже безпонтово, один вихiд - шукати проекти, що платят в BTC чи ефiром. Це рiдкость, але Вони присутнi. А Качати акаунт просто так... Ну навiщо?
Я згоден з вами, що добрих проектов зараз майже нема. Але той проект, який у мене в підписі мені дійсно сподобався. До того ж ви самі зараз берете участь в Баунті і носите підпис і вам також потрібно набивати пости. Так що засуджувати когось за це як то неправильно.

Шановний, якби ви клікнули на мій підпис, то побачили б чи то баунті чи ні, а писати не перевіривши, то не серйозно зовсім!
Ох, ну вибачте мене за мою неуважність. Не буду більше вам тут очі мозолити раз це так вас зачепило.

Та мене нічого не взмозі зацепити вже, то просто вам була порада, просто перш ніж щось писати чи говорити, перевяйте інфу отриману і до вас ніхто ніколи не матиме притензій! От і все! Я сам через це пекло колись пройшов  Wink Wink Wink Wink

voiceferate
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 6


View Profile
September 21, 2019, 05:09:39 AM
 #5344

Всім. Привіт. Якщо мова вже зайшла про баунті, може хтось підказати проекти варті уваги?
xCoinFactory
Member
**
Offline Offline

Activity: 106
Merit: 23


View Profile
September 21, 2019, 08:36:44 AM
 #5345

Вітаю всіх!

Довго не писав нічого, бо був заянятий справами "у реалі". Хочу запросити всіх, хто цікавиться криптовалютами в свій телеграм канал CryptoExplorerUA

Посилання: https://t.me/CryptoExplorerUA

Приєднуйтеся, читайте новини українською.

Маєте запитання чи пропозиції стосовно каналу - пишіть в приват. Все обсудимо.

Всім дякую за увагу!
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
September 21, 2019, 11:03:17 AM
 #5346

Всім. Привіт. Якщо мова вже зайшла про баунті, може хтось підказати проекти варті уваги?

Привіт. Та які зараз баунті? 99% - повний скам, а мета більшості проектів - прокачати свою монету і злити по піковій ціні. Якщо встигнути, то можна непогано продати...але зовсім не має зараз толкових проектів з робочими продуктами. Тому навіть не знаю що Вам можна відповісти...
Ви почитайте розділ Баунті, виберіть проекти, що Вам сподобалися і киньте сюди - можливо хтось щось про них знає і зможе Вам допомогти Smiley



Quote
Довго не писав нічого, бо був заянятий справами "у реалі". Хочу запросити всіх, хто цікавиться криптовалютами в свій телеграм канал CryptoExplorerUA

Посилання: https://t.me/CryptoExplorerUA



Хах, я перший після адміна Grin
Приєдався, почитаємо що Ви там публікуєте, обожнюю читати українською мовою...тематичних крипто ресурсів зовсім мало.
До речі, в кого є бажання, заходьте на єдину в своєму роді україномовну гілку форуму - https://www.altcoinstalks.com/index.php?board=68.0, думаю справжнім українцям сподобається..нам не вистачає підтримки Smiley
xCoinFactory
Member
**
Offline Offline

Activity: 106
Merit: 23


View Profile
September 21, 2019, 11:20:27 AM
 #5347

Чудово! Писати будемо. В міру можливостей. Ось що за сьогодні в канал заведено:

1 Чим стейблкойн Libra буде відрізнятися від біткойна?
2 Що таке криптовалюта Ethereum (ETH): особливості і відмінності
3 Чи продаватимуть Gram на біржі Coinbase?
4 Криптовалюта Paxos Standard (PAX): огляд
5 Кількість Bitcoin-банкоматів за 3 роки зросла фактично на 500%

Є думка додавати ейрдропи свіжі. Але наразі це в планах.
Якщо хтось має свій україномовний канал в ютубі - можемо додавати ваші ролики...
планів багато ...
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
September 27, 2019, 08:42:48 PM
 #5348

Браття українці, напевно новий уряд хоче крипту легалізувати в Україні https://www.ukr.net/ua/#homeDetails/tehnologii/74184263

xCoinFactory
Member
**
Offline Offline

Activity: 106
Merit: 23


View Profile
September 28, 2019, 09:22:59 AM
 #5349

Ось вам новинка вчорашня в тему: http://www.cryptonavigator.com/main/368-ukrayina-planuye-legalizaciyu-kryptovalyut.html

І приєднуйтеся до україномовного каналу новин в Телеграм: https://t.me/CryptoExplorerUA
epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
September 28, 2019, 03:43:33 PM
 #5350

Браття українці, напевно новий уряд хоче крипту легалізувати в Україні https://www.ukr.net/ua/#homeDetails/tehnologii/74184263

Читав цю новина. Тут палка з двох сторін...наче й нормально, що країна хоче легалізувати всі крипто операції та намагається захистити всіх користувачів від шахраїв. Але, чи будуть податки? Якщо так, то не дуже добре...але будемо спостерігати, закони законами, але реалізувати все це не так просто. Думаю через 1-2 роки щось подібне побачимо.
rebrik7
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 868
Merit: 259


CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!


View Profile
September 29, 2019, 07:49:30 AM
 #5351

Браття українці, напевно новий уряд хоче крипту легалізувати в Україні https://www.ukr.net/ua/#homeDetails/tehnologii/74184263

Читав цю новина. Тут палка з двох сторін...наче й нормально, що країна хоче легалізувати всі крипто операції та намагається захистити всіх користувачів від шахраїв. Але, чи будуть податки? Якщо так, то не дуже добре...але будемо спостерігати, закони законами, але реалізувати все це не так просто. Думаю через 1-2 роки щось подібне побачимо.
Якщо чесно, не бачу нічого дуже гарного у цьому.. Мета будь-яких дій уряду - висмоктати з народу чим більше грошей (у вигляді податків, штрафів та іншого), тим краще. І з криптою така ж ситуація. Зрозуміли просто, що скільки ж можна гаяти час і не брати за це податки?
Проте, з іншого боку, без легалізації і не обійтись, що б можна було користуватись криптою у всіх сферах.

 
                                . ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

       .       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
October 01, 2019, 10:24:00 PM
 #5352

Біржа 50х роздає по 250 2А2 унікальних токенів, всі, хто бажає їх отримати на халяву, переходьде на лендінг біржи https://go.50x.com/32643 , прокрутіть в самий низ і натиснути получить  250 2А2 .

epidemia
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 330



View Profile
October 02, 2019, 07:14:51 PM
 #5353

Якщо чесно, не бачу нічого дуже гарного у цьому.. Мета будь-яких дій уряду - висмоктати з народу чим більше грошей (у вигляді податків, штрафів та іншого), тим краще. І з криптою така ж ситуація. Зрозуміли просто, що скільки ж можна гаяти час і не брати за це податки?
Проте, з іншого боку, без легалізації і не обійтись, що б можна було користуватись криптою у всіх сферах.

Я про це й говорю. Кожна дія не може бути тільки позитивною, чи тільки негативною. Погану буде для трейдерів, спекулянтів та інших людей, які вже зараз заробляють криптою на життя, але які можливості будуть для нових стартапів! Держава їх кришуватиме в прямому сенсі цього слова. В такому випадку, велика частина спеціалістів залишатиметься в своїй країні, а не шукатиме роботи в країнах Європи...відразу після ВУЗів точно не шукатиме. Так що не все так погано....
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
October 02, 2019, 10:15:51 PM
 #5354

Якщо чесно, не бачу нічого дуже гарного у цьому.. Мета будь-яких дій уряду - висмоктати з народу чим більше грошей (у вигляді податків, штрафів та іншого), тим краще. І з криптою така ж ситуація. Зрозуміли просто, що скільки ж можна гаяти час і не брати за це податки?
Проте, з іншого боку, без легалізації і не обійтись, що б можна було користуватись криптою у всіх сферах.

Я про це й говорю. Кожна дія не може бути тільки позитивною, чи тільки негативною. Погану буде для трейдерів, спекулянтів та інших людей, які вже зараз заробляють криптою на життя, але які можливості будуть для нових стартапів! Держава їх кришуватиме в прямому сенсі цього слова. В такому випадку, велика частина спеціалістів залишатиметься в своїй країні, а не шукатиме роботи в країнах Європи...відразу після ВУЗів точно не шукатиме. Так що не все так погано....

То однозначно плюс для криптоіндустрії, легалізація крипти в нашій країні. На рахунок податків, то вони будуть, про те з тих людей які проходять KYC на біржах, чи заводять фіат через банк наприклад.
Я вже давно піарю біржу 50х, бо на ній нема KYC зовсім і вводу грошей з фіату не буде, так мені сьогодні відповів засновник. Та й взагалі там стільки прикольних фішок вже є, а ще дуже багато чого розробляється.

До речі зараз біржа 50х дарує 250 токенів А2А просто за реєстрацію.
 Уявіть ви отримуєте 250 монет BNB, зараз точно ніхто не відмовився би!

cryptoslivup
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
October 05, 2019, 06:46:08 AM
 #5355

Друзі підскажіть українських ютуб, телеграм, інстаграм кріптоблогерів із аудиторією від 1к.
0001к і носатоші не пропонувати) дякую
rebrik7
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 868
Merit: 259


CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!


View Profile
October 05, 2019, 07:07:28 AM
 #5356

Якщо чесно, не бачу нічого дуже гарного у цьому.. Мета будь-яких дій уряду - висмоктати з народу чим більше грошей (у вигляді податків, штрафів та іншого), тим краще. І з криптою така ж ситуація. Зрозуміли просто, що скільки ж можна гаяти час і не брати за це податки?
Проте, з іншого боку, без легалізації і не обійтись, що б можна було користуватись криптою у всіх сферах.

Я про це й говорю. Кожна дія не може бути тільки позитивною, чи тільки негативною. Погану буде для трейдерів, спекулянтів та інших людей, які вже зараз заробляють криптою на життя, але які можливості будуть для нових стартапів! Держава їх кришуватиме в прямому сенсі цього слова. В такому випадку, велика частина спеціалістів залишатиметься в своїй країні, а не шукатиме роботи в країнах Європи...відразу після ВУЗів точно не шукатиме. Так що не все так погано....

То однозначно плюс для криптоіндустрії, легалізація крипти в нашій країні. На рахунок податків, то вони будуть, про те з тих людей які проходять KYC на біржах, чи заводять фіат через банк наприклад.
Я вже давно піарю біржу 50х, бо на ній нема KYC зовсім і вводу грошей з фіату не буде, так мені сьогодні відповів засновник. Та й взагалі там стільки прикольних фішок вже є, а ще дуже багато чого розробляється.

До речі зараз біржа 50х дарує 250 токенів А2А просто за реєстрацію.
 Уявіть ви отримуєте 250 монет BNB, зараз точно ніхто не відмовився би!
Ну, від 250 бнб я б точно не відмовився)) а ці А2А взагалі то вже хоч яку-небудь вартість мають? Чи поки що просто як фантики з жувальної гумки Turbo? Smiley))

 
                                . ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

       .       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
October 05, 2019, 09:28:06 AM
 #5357

Якщо чесно, не бачу нічого дуже гарного у цьому.. Мета будь-яких дій уряду - висмоктати з народу чим більше грошей (у вигляді податків, штрафів та іншого), тим краще. І з криптою така ж ситуація. Зрозуміли просто, що скільки ж можна гаяти час і не брати за це податки?
Проте, з іншого боку, без легалізації і не обійтись, що б можна було користуватись криптою у всіх сферах.

Я про це й говорю. Кожна дія не може бути тільки позитивною, чи тільки негативною. Погану буде для трейдерів, спекулянтів та інших людей, які вже зараз заробляють криптою на життя, але які можливості будуть для нових стартапів! Держава їх кришуватиме в прямому сенсі цього слова. В такому випадку, велика частина спеціалістів залишатиметься в своїй країні, а не шукатиме роботи в країнах Європи...відразу після ВУЗів точно не шукатиме. Так що не все так погано....

То однозначно плюс для криптоіндустрії, легалізація крипти в нашій країні. На рахунок податків, то вони будуть, про те з тих людей які проходять KYC на біржах, чи заводять фіат через банк наприклад.
Я вже давно піарю біржу 50х, бо на ній нема KYC зовсім і вводу грошей з фіату не буде, так мені сьогодні відповів засновник. Та й взагалі там стільки прикольних фішок вже є, а ще дуже багато чого розробляється.

До речі зараз біржа 50х дарує 250 токенів А2А просто за реєстрацію.
 Уявіть ви отримуєте 250 монет BNB, зараз точно ніхто не відмовився би!
Ну, від 250 бнб я б точно не відмовився)) а ці А2А взагалі то вже хоч яку-небудь вартість мають? Чи поки що просто як фантики з жувальної гумки Turbo? Smiley))
Ціна поки $0.035-$0.04, в цьому місяці запускається піаркомпанія біржи 50х, відповідно і ціна буде більше.
Була би біржа Бінанс на такій же стадії як і 50х ви теж про фантики писали б?

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 05, 2019, 08:44:23 PM
 #5358


Як отримати airdrop на біржі KickEX


Отримати винагороду можна буде лише після проходження KYC. Шкода, що я про це раніше не прочитав. Sad
rebrik7
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 868
Merit: 259


CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!


View Profile
October 06, 2019, 05:45:19 AM
 #5359


Як отримати airdrop на біржі KickEX


Отримати винагороду можна буде лише після проходження KYC. Шкода, що я про це раніше не прочитав. Sad
Що ж поробиш.. Змарнував трохи часу. А взагалі, знайди когось, хто погодиться пройти верифікацію за 50-100грн, та й усе)

 
                                . ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

       .       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 06, 2019, 07:10:35 AM
 #5360


Як отримати airdrop на біржі KickEX


Отримати винагороду можна буде лише після проходження KYC. Шкода, що я про це раніше не прочитав. Sad
Що ж поробиш.. Змарнував трохи часу. А взагалі, знайди когось, хто погодиться пройти верифікацію за 50-100грн, та й усе)

Якби була впевненість, що за 3-4 місяці (за які треба пройти KYC) ці токени стануть чогось варті, я б і сам пройшов. А так, не бачу сенсу морочитися через копійки.
Pages: « 1 ... 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 [268] 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!