Bitcoin Forum
May 14, 2024, 05:19:51 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 [177] 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 398916 times)
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
August 07, 2018, 11:11:02 AM

Üstte yazılan kesilme ve donma gibi sorunlardan btcturk sorumlu değildir bence.Şimdi bazı arkadaşlarda hocam sen ne içtin diye soracak 2 bardak çay içtim arkadaşlar.

Geçen gün biri konu açmış açtığı konuda işte lafta herkes balina ama borsalara girip bakıyoruz millet az az 3-5 alıyor ve hacim düşük diyor helede btcturk için bunu diyende bu konuya yazmışta okuyan gören olmuş ama cevap yazan olmamış yada adamı kaale bile alan olmamış onun mesajı alıntı yapıp durum tespiti yapalım.

Öncelikle borsa olarak Türkiye'de  hacimden dolayı Paribu'yu  kullanıyorum. 

Geçen hafta 0850 li telefonla aradılar. Uzun süredir  BTCTürk'te işlem yapmadığınızı ve her gün giriş yaptığınızı görüyoruz dediler. Bunu sebebini merak ediyorlarmış. Platformumuza dair önerileriniz eleştrileriniz var mı şeklinde sorular sordular.

Bende neden her gün giriş yaptığımı ve işlem yapmadığım konusunda bilgiler verdim.

Kripto para piyasaları açısından umut verici bir şey. 

Ben yazmadım adamın yazısı orda bir daha okuyup siz yorumlayın.
İşte bu tip adamlar borsaya üye olursa ve öbür konuda yazdığım kapağı burayada ekliyorum ve 2 ci kapağı olacağı için artık uydu yayınlarını çift antenle rahat rahat izler.

Hamsinin kralı olduğunda bu yazdığın posttan belli zaten.paran yoksa borsaları niye meşgul ediyon siteleri boşa işgal etme.diğer siteye girmeye çalışan coin alım satımı yapacak olan kişilerin haklarını gasp ediyorsun.btcturk dediğin sitede zaten herkes şikayetçi sistem donuyor diye işte senin gibi aynı anda günde 1000 boş kişi girse ne olur site çöker işi olanda giremez.

Btcturk sitesinin tam üye sayısı nedir yalan yok bilmiyorum ama söylentilere göre 100.000 deniyor da inşallah ilerde 200.000 olur.İşte üstteki rahatsız üye gibi üye sayınız fazla ise işiniz çok zor derim.

100.000 üyenin 10.000 ni gerçek trade yapan olsa geri kalanda işte üye olmuş çıkmış hiç girmemiş yada 1-2 kere girmiş olsa.Ve bu geri kalanın 90.000 diyelim içlerinde 10.000 üstteki rahatsız gibi hergün siteye tatmin olmak için girerse sadece bu borsa için yazmıyorum hangi borsa olsa sitesi felç olur.

Niye adam alım satım yapmaz ama kendi kendine görev edinmiş illa borsaya girip o havayı soluması lazım.Hergün btcturk giriyorıum bakıp çıkıyorum  btcturk farkına vardı beni aradılar konuştuk falan filan olmayan aklı ilede akıl vermiş kerata.

Ben btcturk yönetiminde olsam durumu incelerim ve işte buna benzer olan çürük yumurtaları sorgusuz sualsiz üyeliklerini iptal eder ve kayıtlı maillerine mail gönderir  bilgilendirir bir dahada bizi rahatsız etmeyin derim.Niye böyle diyorsun hocam diyenede şunu yazalım.

Yine kesildi işlem yapamıyoruz bilerekmi yapıyorsunuz anlamıyorumki sürekli kesinti. 2 günde bir kitlenip kalıyor nasıl bir sunucunuz var çok merak ediyorum.

-Gerçekten alım satım yapan üstteki şikayet örnekleri var.Bak adam alım satım yapacak ama işte siteye girişi sağlayamıyor.

-Adamın sitede parası var alım fırsatı oldu coin alacak ama işte üstteki gibiler sitede boşa yer işgal  edince sen siteye giremeyebilirsin.
-Yada borsada coini var satma fırsatı geldi satıp kar edecek gene giremedi ne oldu fırsat uçtu coin fiyatı aşağı çakıldı.Hele bugünlerde fiyat 2 yukarı 5 aşağı posizyonunda.

-Birine borsadan acil coin alıp yollaması lazım ama gene site felç.

-Yada önceden verdiği satış emirleri var girip iptal edecek giremedi ne oldu ucuza gitti coinler gibi.Bazen fiyatlar bir aşırı artan oluyor.

Örneklendirmeler çok olurda parası olmayan geçen biri bir post attı ordanda ağanın biri lafı sağlam koydu.Hangi borsa aklımda değil adamın yazdığı sizde bankadan para gönderme alt limit 100-TL neden onu 20-TL yapmıyorsunuz diyor.Evet yanlış okumadınız.adam 20-TL yollayacak borsaya.Helede usd 5 tl iken. Gerçi bugün 5.25 tl usd.

İşte orda milet botta bot diyorsa anlayan var anlamayan var çoğu borsaya para gönderme alt limit 100-TL ile borsaya gönderip bence helede örnek koinkesde en az 10-20 tl  lik alım emri verenler var bazen görüyorum adam inatla 20 tl  lik emir giriyor ripple yada doge olmadı stellar ve nem alıyor  üstünede btg aldım mı alsana canavar gibi yatırım sepetini 100 tl ile kuruyor  boğa gelincede BMW X5 yaparsa artık  500-TL ile istanbulu satın alacağını zannediyor herhalde.

Son söz borsa yönetimleri kendileri karar verirde işte üstteki gibi günde sitenize hele 5.000 – 10.000  boş beleş girip çıkıyorsa orda hacim ne olur sıfıra yakın olur alım satım gerçekten yapacak olanda siteye giriyim diye tırmalasın dursun sinir krizi geçirsin.

Not:  Dışarıda bir cafede git otur garson gelsin sorsun ne içeceksiniz sen hiç bir şey ortamın havasını alıyorum diye cevap ver ve gitsin sonra gene gelsin gitsin artık 3.cüde ben diyim tüm garsonlar gelip kaldırıp kolundan tuttukları gibi yolun kenarına oturturlar adamı.Boş beleş hayat yok artık.

Smiley sen neyin kafasını yaşıyosun arkadaşım. Adam sana kapak yapmış, tabiri caizse çulsuzsun demişsin ergen gibi, o da bakiyesinin resmini atmış sana susup oturacağına hala burda 2 sayfa yazı yazmışsın.
Kaldı ki adam BTCTurk'ten de foto koymuş, bakiyesini görünce gözün uçuklamadıysa ben de neyim? Ama böyle saçma saçma konuları uzatıp uzatıp da bu forumu boka çevirme be kardeşim. Adama laf çakacam diye Btcturk'un donmalarını, kasmalarını haklı görmüşsün pes artık.

Neyse uzatma istersen.
Numenor
Jr. Member
*

Activity: 90
Merit: 3

View Profile
August 07, 2018, 08:36:10 PM
Last edit: August 08, 2018, 08:00:52 AM by Numenor

Üstte yazılan kesilme ve donma gibi sorunlardan btcturk sorumlu değildir bence.Şimdi bazı arkadaşlarda hocam sen ne içtin diye soracak 2 bardak çay içtim arkadaşlar.

Geçen gün biri konu açmış açtığı konuda işte lafta herkes balina ama borsalara girip bakıyoruz millet az az 3-5 alıyor ve hacim düşük diyor helede btcturk için bunu diyende bu konuya yazmışta okuyan gören olmuş ama cevap yazan olmamış yada adamı kaale bile alan olmamış onun mesajı alıntı yapıp durum tespiti yapalım.

Öncelikle borsa olarak Türkiye'de  hacimden dolayı Paribu'yu  kullanıyorum.  

Geçen hafta 0850 li telefonla aradılar. Uzun süredir  BTCTürk'te işlem yapmadığınızı ve her gün giriş yaptığınızı görüyoruz dediler. Bunu sebebini merak ediyorlarmış. Platformumuza dair önerileriniz eleştrileriniz var mı şeklinde sorular sordular.

Bende neden her gün giriş yaptığımı ve işlem yapmadığım konusunda bilgiler verdim.

İşte bu tip adamlar borsaya üye olursa ve öbür konuda yazdığım kapağı burayada ekliyorum ve 2 ci kapağı olacağı için artık uydu yayınlarını çift antenle rahat rahat izler.

Hamsinin kralı olduğunda bu yazdığın posttan belli zaten.paran yoksa borsaları niye meşgul ediyon siteleri boşa işgal etme.diğer siteye girmeye çalışan coin alım satımı yapacak olan kişilerin haklarını gasp ediyorsun.btcturk dediğin sitede zaten herkes şikayetçi sistem donuyor diye işte senin gibi aynı anda günde 1000 boş kişi girse ne olur site çöker işi olanda giremez.

Btcturk sitesinin tam üye sayısı nedir yalan yok bilmiyorum ama söylentilere göre 100.000 deniyor da inşallah ilerde 200.000 olur.İşte üstteki rahatsız üye gibi üye sayınız fazla ise işiniz çok zor derim.

100.000 üyenin 10.000 ni gerçek trade yapan olsa geri kalanda işte üye olmuş çıkmış hiç girmemiş yada 1-2 kere girmiş olsa.Ve bu geri kalanın 90.000 diyelim içlerinde 10.000 üstteki rahatsız gibi hergün siteye tatmin olmak için girerse sadece bu borsa için yazmıyorum hangi borsa olsa sitesi felç olur.

Niye adam alım satım yapmaz ama kendi kendine görev edinmiş illa borsaya girip o havayı soluması lazım.Hergün btcturk giriyorıum bakıp çıkıyorum  btcturk farkına vardı beni aradılar konuştuk falan filan olmayan aklı ilede akıl vermiş kerata.

Ben btcturk yönetiminde olsam durumu incelerim ve işte buna benzer olan çürük yumurtaları sorgusuz sualsiz üyeliklerini iptal eder ve kayıtlı maillerine mail gönderir  bilgilendirir bir dahada bizi rahatsız etmeyin derim.Niye böyle diyorsun hocam diyenede şunu yazalım.

Yine kesildi işlem yapamıyoruz bilerekmi yapıyorsunuz anlamıyorumki sürekli kesinti. 2 günde bir kitlenip kalıyor nasıl bir sunucunuz var çok merak ediyorum.

-Gerçekten alım satım yapan üstteki şikayet örnekleri var.Bak adam alım satım yapacak ama işte siteye girişi sağlayamıyor.

-Adamın sitede parası var alım fırsatı oldu coin alacak ama işte üstteki gibiler sitede boşa yer işgal  edince sen siteye giremeyebilirsin.
-Yada borsada coini var satma fırsatı geldi satıp kar edecek gene giremedi ne oldu fırsat uçtu coin fiyatı aşağı çakıldı.Hele bugünlerde fiyat 2 yukarı 5 aşağı posizyonunda.

-Yada önceden verdiği satış emirleri var girip iptal edecek giremedi ne oldu ucuza gitti coinler gibi.Bazen fiyatlar bir aşırı artan oluyor.

Örneklendirmeler çok olurda parası olmayan geçen biri bir post attı ordanda ağanın biri lafı sağlam koydu.Hangi borsa aklımda değil adamın yazdığı sizde bankadan para gönderme alt limit 100-TL neden onu 20-TL yapmıyorsunuz diyor.Evet yanlış okumadınız.adam 20-TL yollayacak borsaya.Helede usd 5 tl iken. Gerçi bugün 5.25 tl usd.

İşte orda milet botta bot diyorsa anlayan var anlamayan var çoğu borsaya para gönderme alt limit 100-TL ile borsaya gönderip bence helede örnek koinkesde en az 10-20 tl  lik alım emri verenler var bazen görüyorum adam inatla 20 tl  lik emir giriyor ripple yada doge olmadı stellar ve nem alıyor  üstünede btg aldım mı alsana canavar gibi yatırım sepetini 100 tl ile kuruyor  boğa gelincede BMW X5 yaparsa artık  500-TL ile istanbulu satın alacağını zannediyor herhalde.

Son söz borsa yönetimleri kendileri karar verirde işte üstteki gibi günde sitenize hele 5.000 – 10.000  boş beleş girip çıkıyorsa orda hacim ne olur sıfıra yakın olur alım satım gerçekten yapacak olanda siteye giriyim diye tırmalasın dursun sinir krizi geçirsin.

Not:  Dışarıda bir cafede git otur garson gelsin sorsun ne içeceksiniz sen hiç bir şey ortamın havasını alıyorum diye cevap ver ve gitsin sonra gene gelsin gitsin artık 3.cüde ben diyim tüm garsonlar gelip kaldırıp kolundan tuttukları gibi yolun kenarına oturturlar adamı.Boş beleş hayat yok artık.

Facebook'a günde milyonlarca insan giriyor, tonla işlem yapıyor, çökmüyor. 1-2 alım satım, 1-2 tıklamayla 5.000 - 10.000 kişi siteyi çökertiyorsa sorun sistemdedir. Sen hiç gördün mü koskaca sosyal ağ sitelerinin reklama tıklayıp gelir sağlamıyor diye kişileri banladığını Smiley
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 08, 2018, 07:06:29 AM

siteye browser üzerinden ulaşım yok az önce kesildi surekli bu sayfayı görmeye yetkiniz yok mesajı cıkıyor, ancak ios app üzerinden işlem yapılabiliyor. su server işine bir el atsanız güzel olacak
koinnman
Jr. Member
*

Activity: 32
Merit: 1

View Profile
August 08, 2018, 09:39:43 AM

Geçen hafta 0850 li telefonla aradılar. Uzun süredir  BTCTürk'te işlem yapmadığınızı ve her gün giriş yaptığınızı görüyoruz dediler. Bunu sebebini merak ediyorlarmış. Platformumuza dair önerileriniz eleştrileriniz var mı şeklinde sorular sordular.

Niye adam alım satım yapmaz ama kendi kendine görev edinmiş illa borsaya girip o havayı soluması lazım.Hergün btcturk giriyorıum bakıp çıkıyorum  btcturk farkına vardı beni aradılar konuştuk falan filan olmayan aklı ilede akıl vermiş kerata.

Ben btcturk yönetiminde olsam durumu incelerim ve işte buna benzer olan çürük yumurtaları sorgusuz sualsiz üyeliklerini iptal eder ve kayıtlı maillerine mail gönderir  bilgilendirir bir dahada bizi rahatsız etmeyin derim.Niye böyle diyorsun hocam diyenede şunu yazalım.

-Adamın sitede parası var alım fırsatı oldu coin alacak ama işte üstteki gibiler sitede boşa yer işgal  edince sen siteye giremeyebilirsin.

İşte orda milet botta bot diyorsa anlayan var anlamayan var çoğu borsaya para gönderme alt limit 100-TL ile borsaya gönderip bence helede örnek koinkesde en az 10-20 tl  lik alım emri verenler var bazen görüyorum adam inatla 20 tl  lik emir giriyor ripple yada doge olmadı stellar ve nem alıyor  üstünede btg aldım mı alsana canavar gibi yatırım sepetini 100 tl ile kuruyor  boğa gelincede BMW X5 yaparsa artık  500-TL ile istanbulu satın alacağını zannediyor herhalde.

Son söz borsa yönetimleri kendileri karar verirde işte üstteki gibi günde sitenize hele 5.000 – 10.000  boş beleş girip çıkıyorsa orda hacim ne olur sıfıra yakın olur alım satım gerçekten yapacak olanda siteye giriyim diye tırmalasın dursun sinir krizi geçirsin.

Not:  Dışarıda bir cafede git otur garson gelsin sorsun ne içeceksiniz sen hiç bir şey ortamın havasını alıyorum diye cevap ver ve gitsin sonra gene gelsin gitsin artık 3.cüde ben diyim tüm garsonlar gelip kaldırıp kolundan tuttukları gibi yolun kenarına oturturlar adamı.Boş beleş hayat yok artık.

Sen nasıl bir hıyarmışsın be. Kendi açtığım konuda paylaştığım ekran görüntüleriyle seni itin götüne soktum. Gelmişsin burada da  yazmışsın. Belli oldu  yazdıklarım içine çok fena oturmuş Smiley Madem buraya da yazmışsın, bana da diğer konudaki yorumlarımızı paylaşmak düşer.   Kimin 'full member' olduğunu herkes görsün.

İşine bak. Daha da BTCTürk Ana konuyu kirletme.

Full member olmuşsun yüzlerce merit almışsın.  Anlattığın durumun robotla yapıldığını bilmiyorsun. Üyelik ve merit sistemini sorgulatan bir yazı olmuş.

elimden geldiği kadar yorumlarda saygılı seviyeli ve  rencide etmeden yazmaya çalışırımda işte arada senin gibi bam teline basan  millete tepeden bakan yavşak olursada onun amk farz olur... Shocked
en azından senin gibi 50 tane hesabım yoktur Bu senin kimbilir kaçıncı üyeliğindir.
hergün 1 üyelik açıp abuk sabuk konular açın durun.merit için dilenin.
siteninde amk koyun yani derdiniz merit olmuş. Cool
benim merit derdim yok kaldıki reklam imza almaya ihtiyacım yok.hiçde imzaya reklam almadım.ordan gelecek para Allahtan gelsin bana.
Çoğunun derdi merit alalım yükselelim imzaya reklam alalım falanda filan ordan 10 token gelsin satayım 5-10 usd kazancım olsun. Cheesy hurra paranın  amk olayı 5-10 usd ile.
boşa kürek çekmeyin zaman geçiyor ama çoğu farkında değil.paranız varsa coin işine girin stoğunuzu yapın  yoksada hiç bulaşmayın ve bağladığınız parayada ihtiyacınız olmasın borç para ile girmeyin. .buda bu işlere yeltenenlere tavsiye.kaldıki 8 tane borsada hesabım var ve bana bot anlatmaya çalışıyor gavat.sadece senin gibi hamsiye kapak resmi alta atayım yerli borsalardan birindeki hesabın  resim kapağı uygun bir yerine monte edersin.diğerlerinide ifşa etmeyek altında ezilir tost olursun  zaten bizi bilen biliyor.bazıları gibi kenarda edi budu 1 btc si olupta ya işte stokta 50 btc var demesi gibi olmasın resmi iyi incele yani biz gerçekten alıp satıyoruz fake değiliz fazla değil diğer borsada olanlar ile toplasam 20 çeşit coin var elimde ve bağladığım parada 6 haneli usd evet tersteyiz yalan yok ama gün gelincede paranın amk görünen bu  Shocked  hodl devam.aradada borsada alsata devam coin sayısınıda artırmak şart oldu günlük trade gerekli.

Bu arada dışarıdan resime bakıp adam paraları siteye üye olmuş airdrop-bounty den coinleri  kazanmış diyen olursada onada pes diyorum yeni üye olupta airdrop-bounty girip token alıcamda paranın anasını ağlatacam diyen varsa buyursun airdroplar sizi bekliyor her biri 1000-2000 usd dağıtıyor hemen üye olana fırsatı kaçırmamak gerek demi. Roll Eyes

senin gibi bir yavşağı adamdan sayıp konusuna yazdığım için kendime zul ettim. newbie yorumlarında derlerki konulara  eski üyeler yazmıyor yazanada aha böyle yorum yazın.sen ve senin gibi merit düşkünlerinin topunuzu Allaha havale ediyoruz. Grin
siteden bi gidin bir dahada gelmeyin.
ignore şart böyle yavşakları.

Allah'ı niye karıştırdın ki bu işe Smiley  Bu seninle benim aramda bir mesele  Grin  

Ulan kimlerle uğraşıyoruz.   Bu yazdıklarından sonra paylaşacağım görselleri gördükten sonra yüzünü çok merak ediyorum. Kimin hamsi kimin balina olduğu herkes görecek.  Seni hunharca göt etmek istemezdim ama son yorumunla bana çok güzel pas attın bunu gole çevirmem lazım.

Üç Türk bir yurtdışı borsasındaki balancelarıma dikkatlice bak  Smiley  

https://i.hizliresim.com/pn5Ajo.jpg

https://i.hizliresim.com/g6PgnN.jpg

https://i.hizliresim.com/9NYz2r.jpg

https://i.hizliresim.com/dBLrED.png

Bu bakiyelerin hepsini piyasada yaptık. Utanmadan bir de tavsiye veriyor.  Haydi kumda oyna.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
August 08, 2018, 09:57:11 AM

Bu bakiyelerin hepsini piyasada yaptık. Utanmadan bir de tavsiye veriyor.  Haydi kumda oyna.
[/quote]

dünde aynı cevabı yazmıştın konuna.sana altına cevap yazmıştım ordan cevap gelmedi burdan yazdığın için yazayım madem gün gelir  sana btc leri uygun fiyattan yerleştiriririz inşallah paribu dan devam et hadi bakalım....
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
August 13, 2018, 11:30:42 AM

Sayın Özgür bey ve btctürk ekibi

Bugüne kadar her zaman yanınızda oldum, yaklaşık 5 yıldır borsanızı kullanıyorum. Genellikle hiçbir problem yaşamadım.

Ama 2 gündür usdt başta olmak üzere kurlarda yapmış olduğunuz baskı size yakışmamaktadır. Şu an dolar 6.946 tl iken usdt 6.68 den işlem görmektedir. Diyeceksiniz ki biz müdahale etmiyoruz vs dolayısıyla cevap vermenize gerek yok ama 6.60a kadar ne konulursa eriyor, kimi süpürme denemelerinin arkasından hemen tahtaya düşük fiyattan yeni işlemler ekleniyor.

Anlıyorum, nakit ihtiyacınız olabilir. Kullanıcılar tl yatırsın diye kuru bu şekilde baskılıyor olabilirsiniz. Ama düzenli müşterileriniz bu artıştan zarar görmektedir.

Dikkate alırsanız sevinirim.
cabsav
Legendary
*

View Profile
August 13, 2018, 11:42:40 AM

Bugüne kadar her zaman yanınızda oldum, yaklaşık 5 yıldır borsanızı kullanıyorum. Genellikle hiçbir problem yaşamadım.

Ama 2 gündür usdt başta olmak üzere kurlarda yapmış olduğunuz baskı size yakışmamaktadır. Şu an dolar 6.946 tl iken usdt 6.68 den işlem görmektedir. Diyeceksiniz ki biz müdahale etmiyoruz vs dolayısıyla cevap vermenize gerek yok ama 6.60a kadar ne konulursa eriyor, kimi süpürme denemelerinin arkasından hemen tahtaya düşük fiyattan yeni işlemler ekleniyor.

Anlıyorum, nakit ihtiyacınız olabilir. Kullanıcılar tl yatırsın diye kuru bu şekilde baskılıyor olabilirsiniz. Ama düzenli müşterileriniz bu artıştan zarar görmektedir.

baskının farkındayım bende 25-30 kurusluk fark var. umarım dediğiniz gibi borsa mudahale etmiyordur. sahıs ediyorsa birazdan patlayacak zaten..
shewadiwadi
Full Member

View Profile
August 13, 2018, 11:46:37 AM

baskının farkındayım bende 25-30 kurusluk fark var. umarım dediğiniz gibi borsa mudahale etmiyordur. sahıs ediyorsa birazdan patlayacak zaten..

Eğer şahıs etse marketi 6.90 seviyelerine rahatlıkla çekip alım satım yapabilecekken neden yüzde 5 altına vermeye çalışsın?

Dün geceden beri takip ediyorum. Başka bir ihtimal gelmiyor aklıma. İşe de yarıyor sadece benden 50binin üzerinde tl sağladılar. Üzücü.
halloweenn666
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
August 13, 2018, 12:11:34 PM

Merhaba arkadaşlar,
 İnternette Bitcoin satın almak için araştırma yaparken btcturk.com'u keşfettim ve hesabı onayladım.6000 TL'lık BTC alımı yapacağım fakat yapmadan önce son bir kez size danışmak istedim.BTCTURK.com güvenilir bir site mi?

paribu daha uygun sadece bitcoin alacaksan.
koinnman
Jr. Member
*

Activity: 32

View Profile
August 13, 2018, 12:12:54 PM

Eğer şahıs etse marketi 6.90 seviyelerine rahatlıkla çekip alım satım yapabilecekken neden yüzde 5 altına vermeye çalışsın?

Dün geceden beri takip ediyorum. Başka bir ihtimal gelmiyor aklıma. İşe de yarıyor sadece benden 50binin üzerinde tl sağladılar. Üzücü.

Bu durumun borsa yönetimi ile alakası yok. Bu olağan bir durum. Çünkü BtcTürk'te BTC'de düşük fiyata işlem görüyor. Borsada Bitcoin global borsalara göre düşük fiyatta işlem gördüğü için doğru orantılı olarak USDT'te düşük fiyatta olur.

BTC ile USDT arasında korelasyon var. O yüzden global borsalarla USDT arbitrajı yapılamıyor.
cabsav
Legendary
*

View Profile
August 13, 2018, 01:29:11 PM

Bu durumun borsa yönetimi ile alakası yok. Bu olağan bir durum. Çünkü BtcTürk'te BTC'de düşük fiyata işlem görüyor. Borsada Bitcoin global borsalara göre düşük fiyatta işlem gördüğü için doğru orantılı olarak USDT'te düşük fiyatta olur.

BTC ile USDT arasında korelasyon var. O yüzden global borsalarla USDT arbitrajı yapılamıyor.
şuan btc uzerinden usdt fiyatı belirlenmiyor usdt fiyatı üzerinden btc fiyatı belirleniyor. dikkat edin önce usdt fiyatı değişiyor ondaki değişime göre btc ve eth fiyatlanıyor. ve gercek kur ne olursa olsun 6.68-69u gecemiyor. dün aksam bu yukseliş basladıgında 1.5m dolardan az hacim vardı suan 3.8m yani 2.3milyon dolarlık hacim gercek kurun altından gerceklesmiş. ya biri merkez bankası gibi doların ateşini sondurmeye calısıyor yada borsa mudahale ediyor. Etiklik acısından btcturke boyle bir yaklasımda bulunmak istemem ama bankaların makası 1 liraya actıgı donemde btcturkte burdan ucuz dolar alıyorsa birseyde diyemem. kasa onlar
shewadiwadi
Full Member

View Profile
August 13, 2018, 01:51:58 PM

şuan btc uzerinden usdt fiyatı belirlenmiyor usdt fiyatı üzerinden btc fiyatı belirleniyor. dikkat edin önce usdt fiyatı değişiyor ondaki değişime göre btc ve eth fiyatlanıyor. ve gercek kur ne olursa olsun 6.68-69u gecemiyor. dün aksam bu yukseliş basladıgında 1.5m dolardan az hacim vardı suan 3.8m yani 2.3milyon dolarlık hacim gercek kurun altından gerceklesmiş. ya biri merkez bankası gibi doların ateşini sondurmeye calısıyor yada borsa mudahale ediyor. Etiklik acısından btcturke boyle bir yaklasımda bulunmak istemem ama bankaların makası 1 liraya actıgı donemde btcturkte burdan ucuz dolar alıyorsa birseyde diyemem. kasa onlar

Kesinlikle. Marketi biraz ilerseniz durumu anlarsınız. Btc fiyatı usdt ye göre belirleniyor. Usdt fiyatını belirleyen de btctürk. 1 saat önceki dumpda bu gayet net anlaşıldı. Dolar düştükçe ne hikmetse 20 kuruşluk fark 0'a kadar indi. 6.55 civarlarında piyasa ile fark neredeyse kalmadı. Sonra tekrar yükseldi ve makas 20 kuruşa getirildi.

Edit: Buna çözüm olarak 1 usdt = 1 usd olmak üzere bir para birimi ekleyin. Sonra banka hesabımıza usd çekelim/size usd yatıralım. Çok zor olmasa gerek. Arbitraj imkanı varsa bunu sadece siz yapmayın, müşteriye de bu imkanı tanıyın. Bırakın market belirlesin.
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
August 13, 2018, 02:42:17 PM
Merited by EFS (5)

Merhaba, BtcTurk olarak hiç bir zaman fiyatlar üzerinde baskı uygulamadığımızı açıkça ifade etmek isteriz.

USDT (Tether) / TRY ve Bitcoin / USDT (Tether) işlem çiftlerinde fiyatlar diğer tüm işlem çiftlerinde olduğu gibi kullanıcılarımızın verdiği gerçekleşen emirler ile oluşmaktadır. BtcTurk herhangi bir bot ya da kullanıcı hesabı ile fiyatlara müdahale etmemektedir.

USDT (Tether) bir altcoindir ve diğer tüm altcoinler gibi fiyatı serbest piyasada belirlenmektedir. BtcTurk'teki fiyatların da bu doğrultuda oluşması beklenmektedir. USDT (Tether) fiyatını döviz bürolarındaki USD (Dolar) fiyatıyla aynı olmasını bekleyerek yanılmayın.

Fiyatların beklentileriniz doğrultusunda oluşabilmesi için alış emirlerini karşılayan satış emirleri ya da satış emirlerini karşılayan alış emirleri verilmesi gerekmektedir.

Serbest piyasada 1 USD 6,946 TRY değerle satılıyorken şu şartların aynı anda sağlanması gereklidir:

* 1 USDT (Tether) de 1 USD olarak işlem görmesi
* 1 USDT (Tether) için 6,946 Türk Lirası karşılığında satın alacak alıcı veya alıcılar olması
* 1 USDT'yi (Tether) 6,946 Türk Lirası karşılığında satacak satıcı veya satıcılar olması

Bu şartlar sağlanmadığında BtcTurk platformunda 1 USDT'nin (Tether) 6,946 Türk Lirası karşılığında satılabilmesi mümkün değildir.

Lütfen BtcTurk'ü bir döviz bürosu olarak düşünmeyin. BtcTurk alıcı ve satıcıların emirlerini eşleştiren bir kripto para alım satım platformudur.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
August 13, 2018, 11:04:23 PM

Hocam dünya fiyatları tum kriptolarda btcturk'ten pahalı. O yuzden gerçek kurun da yüksek olması mantıksız olur o zaman. Dilital bir para akış döngüsünde tüm koinlerde  bir borsa içerisindeki bir coinin değeri başka bir borsadaki aynı kripto ile arasındaki yüzdesel fark tüm coinlerde yakın olur. İsterse gerçekte USD 7.50 olsun. BTC ucuz ise usdt de ucuz kalacaktır.  
cabsav
Legendary
*

View Profile
August 14, 2018, 07:28:29 AM

btcturkun mudahale etmediği bizim salak kullanıcıların fiyatı belirlediği belli oldu. btc düşünce hepsi afalladı simdide usdt doların gercek değerinin üstünde. bizim kullanıcılar tam amator trader
cabsav
Legendary
*

View Profile
August 14, 2018, 02:31:24 PM

Canlı yardım sekmeniz rezalet. ya çalışan kalitesini artırın.(sanırım cok deneyimsiz ve işin ehli değiller) yada işi ögretene kadar canlı yardımda bulunmasınlar. Soruma cevap alana kadar 30 dk surdu ondada cevap alamadım işlem kendiliginden halloldu. ayrıyeten bekleyebilirmisiniz dendiğinde bekliyorsak sohbetin otomatik sonlandırılması cok sacma. sizden yanıt beklerken otomatik olarak aktif olmadıgım icin sohbet sonlandı. tekrar baglanıncada herseyi yeniden anlatmak zorunda kalıyorsunuz. (tek personel yok sanırım birden cok kişi var)
mercinek344
Newbie
*

Activity: 97
Merit: 0

View Profile
August 14, 2018, 10:02:51 PM

LTC adrsleri M ile başladığı için bir hata var sandım canlı desteğe sordum bir sorun olmadığını segwitten sonra m ile başlayan adresler üretilebildiğini söylemişti bende depositimi sorunsuz bir şekilde yapmıştım , canlı destek bayağı hızlı idi 1 dk sürmeden cevap verdiler.
pinkmeow
Jr. Member
*

Activity: 50

View Profile
August 15, 2018, 10:45:52 AM

Ben de canlı destekte bir sıkıntı yaşamadım. Hatta aksine çok çabuk çözdüler olayları. Belki sizde farklı bir sıkıntı olmuş olabilir.

Stipend ● the Freelancer's Currency
▬▬ ● ● PoS / Masternodes ● ● ▬▬ (https://stipend.me/)
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
August 15, 2018, 01:11:40 PM

9 günlük bayram tatili boyunca Akbank'tan havale ve Papara ile 7/24 para yatırma ve çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Helel olsun isminin hakkını veren türk borsası.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
August 15, 2018, 02:05:41 PM

Canlı yardım sekmeniz rezalet. ya çalışan kalitesini artırın.(sanırım cok deneyimsiz ve işin ehli değiller) yada işi ögretene kadar canlı yardımda bulunmasınlar. Soruma cevap alana kadar 30 dk surdu ondada cevap alamadım işlem kendiliginden halloldu. ayrıyeten bekleyebilirmisiniz dendiğinde bekliyorsak sohbetin otomatik sonlandırılması cok sacma. sizden yanıt beklerken otomatik olarak aktif olmadıgım icin sohbet sonlandı. tekrar baglanıncada herseyi yeniden anlatmak zorunda kalıyorsunuz. (tek personel yok sanırım birden cok kişi var)

Merhaba konuyu inceleyebilmemiz için sistemde kayıtlı e-posta adresinizi özel mesaj ile iletebilir misiniz?

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
Pages: « 1 ... 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 [177] 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 »
  Print  

Jump to: