Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:55:16 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 398853 times)
Btcturk.com
Sr. Member

Activity: 669
Merit: 318

Kriptopara Alım Satım Platformu

View Profile WWW
November 26, 2018, 02:45:03 PM

26 Kasım 2018 Pazartesi (bugün) 2.si düzenlenecek olan Blockchain Talks'ta BtcTurk CEO'su Özgür Güneri, "Blokzincir Kripto Paralar Bitcoin" kitabı yazarı Erkin Şahinöz ve Prof. Asım Karaömerlioğlu yer alacak.

Boğaziçi Üniversitesi Albert Long salonunda düzenlenecek etkinliğin detayları için http://2018.blockchaintalks.co/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Katılım ücretsiz olup, etkinlik herkesin katılımına açıktır.

BtcTurk - Kolayca Bitcoin Al Sat https://www.btcturk.com YENİLENDİ
BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
1714049716
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714049716
Reply with quote  #2

1714049716
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
teramit
Legendary
*

Activity: 1868
Merit: 1387

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
November 26, 2018, 08:23:20 PM

Binance USDC ye geçiyor, Amerikan bankaları ve finans sistemi tarafından denetlenen bir stabilcoin , bu coin BTCturk e eklenirse çok şey değişir, USDT yerine USDC olmalı , ethereum ağında işlem görüyor TR de şimdilik yok güzel bir fırsat.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 26, 2018, 11:48:16 PM
Last edit: November 27, 2018, 12:06:19 AM by ekiller
Merited by EFS (10)

Bu ne  böyle ?  https://www.facebook.com/btcturk/posts/1131998746969453

Milletin size  verdiği kimlik bilgileri ile  show mu yapmaya başladınız sosyal medyada ?

Size biz kimlik bilgilerimizi bu şekide işleyerek medyada lehinize kullanmanız için mi gönderdik ?

Neymiş efendim? ;  Hangi şehirde kimin  coini daha fazlaymış.  Kime ne bundan? Ne alaka?  Amaç ne bu gönderi için ?

Yarın öbür gün  , En çok coine sahip "$=şehirler"   Şehirler değişkeni yerine  "İsimler" de kullanmayı düşünüyor musunuz?

Örneğin ;  

En çok ETH ye sahip isimler hangileri ?   Ahmet mi, Mehmet mi , Hasan mı ?

Bak birde şöyle yaparsınız belki ;

Hangi GSM operatörü kullananların daha çok BTC si var ?  Turkcell , Avea, Vodafone ?  

Daha detaylı istatiksel bilgiler de  verecek misininiz ?  Mesela  İstanbul / Başakşehir / xxx Mahallesinden kaç üyeniz var , ne kadar Stellar Lumen leri var ?

Hmm  ne dersiniz ? Bu bilgiler var sizde sonuçta değil mi ?  Bunları kullanarak ilginç, eğlenceli fikirler mi oluşturmaya başladınız?
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 27, 2018, 12:31:51 AM

Bu ne  böyle ?  https://www.facebook.com/btcturk/posts/1131998746969453

Milletin size  verdiği kimlik bilgileri ile  show mu yapmaya başladınız sosyal medyada ?

Size biz kimlik bilgilerimizi bu şekide işleyerek medyada lehinize kullanmanız için mi gönderdik ?

Neymiş efendim? ;  Hangi şehirde kimin  coini daha fazlaymış.  Kime ne bundan? Ne alaka?  Amaç ne bu gönderi için ?

Yarın öbür gün  , En çok coine sahip "$=şehirler"   Şehirler değişkeni yerine  "İsimler" de kullanmayı düşünüyor musunuz?

Örneğin ; 

En çok ETH ye sahip isimler hangileri ?   Ahmet mi, Mehmet mi , Hasan mı ?

Hangi GSM operatörü kullananların daha çok BTC si var ?  Turkcell , Avea, Vodafone ? 

Daha detaylı istatiksel bilgiler de  verecek misininiz ?  Mesela  İstanbul / Başakşehir / xxx Mahallesinden kaç üyeniz var , ne kadar Stellar Lumen leri var ?

Hmm  ne dersiniz ? Bu bilgiler var sizde sonuçta değil mi ?  Bunları kullanarak ilginç, eğlenceli fikirler mi oluşturmaya başladınız?

Belki de sadece IP adresi üzerinden illere ulaşılmıştır? Borsalara karşı yapılan gereksiz suçlamalar garibime gidiyor. Bir cevap hakkı tanısaydınız.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 27, 2018, 12:53:57 AM
Last edit: November 27, 2018, 01:06:38 AM by ekiller

Bu ne  böyle ?  https://www.facebook.com/btcturk/posts/1131998746969453

Milletin size  verdiği kimlik bilgileri ile  show mu yapmaya başladınız sosyal medyada ?

Neymiş efendim? ;  Hangi şehirde kimin  coini daha fazlaymış.  Kime ne bundan? Ne alaka?  Amaç ne bu gönderi için ?

Yarın öbür gün  , En çok coine sahip "$=şehirler"   Şehirler değişkeni yerine  "İsimler" de kullanmayı düşünüyor musunuz?

Örneğin ;  

En çok ETH ye sahip isimler hangileri ?   Ahmet mi, Mehmet mi , Hasan mı ?

Hangi GSM operatörü kullananların daha çok BTC si var ?  Turkcell , Avea, Vodafone ?  

Daha detaylı istatiksel bilgiler de  verecek misininiz ?  Mesela  İstanbul / Başakşehir / xxx Mahallesinden kaç üyeniz var , ne kadar Stellar Lumen leri var ?

Hmm  ne dersiniz ? Bu bilgiler var sizde sonuçta değil mi ?  Bunları kullanarak ilginç, eğlenceli fikirler mi oluşturmaya başladınız?

Belki de sadece IP adresi üzerinden illere ulaşılmıştır? Borsalara karşı yapılan gereksiz suçlamalar garibime gidiyor. Bir cevap hakkı tanısaydınız.

Forum bu yüzden var zaten. Cevap hakkı var, konuda kilit değil. Ayrıca BTCturk ün kendi konusu burası, görmemeleri imkansız. Yukarıda yazdığım esas önemli kısım  Amaç ne bu gönderi için ? Ve daha ne kadar ileri gidebilirler? Bu bilgileri toplayıp paylaşmakta ki sebep nedir ?  Ip adresi üzerinden sağlıklı olarak bu bilgilere ulaşılmaz. IP / Location her zaman tutmaz . İzmir'den bağlısındır  lokasyonun Aydın veya Bursa çıkar.  Hadi iyimser düşüneyim IP den Şehir ve Kimin ne kadar fazla  koin yada Stellar Lumen e sahip olduğu bilgisine ulaştılar diyelim.  Yine konunun başına dönüyor soru; Amaç ne bu bilgi için ?  ve daha ne kadar derinlemesine bilgilerimizi yayınlamayı düşünüyorlar. Bu bilgiyi bugün il bazında paylaşıyorlar, yarın ilçe, mahalle  bazında da  paylaşmayı düşünüyorlar mı?  Neticede ellerinde  kimlik bilgilerinden Elektrik faturası ve açık adrese kadar bilgiler var. Anlatabildim mi?
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 27, 2018, 02:32:55 AM

Bu ne  böyle ?  https://www.facebook.com/btcturk/posts/1131998746969453

Milletin size  verdiği kimlik bilgileri ile  show mu yapmaya başladınız sosyal medyada ?

Neymiş efendim? ;  Hangi şehirde kimin  coini daha fazlaymış.  Kime ne bundan? Ne alaka?  Amaç ne bu gönderi için ?

Yarın öbür gün  , En çok coine sahip "$=şehirler"   Şehirler değişkeni yerine  "İsimler" de kullanmayı düşünüyor musunuz?

Örneğin ; 

En çok ETH ye sahip isimler hangileri ?   Ahmet mi, Mehmet mi , Hasan mı ?

Hangi GSM operatörü kullananların daha çok BTC si var ?  Turkcell , Avea, Vodafone ? 

Daha detaylı istatiksel bilgiler de  verecek misininiz ?  Mesela  İstanbul / Başakşehir / xxx Mahallesinden kaç üyeniz var , ne kadar Stellar Lumen leri var ?

Hmm  ne dersiniz ? Bu bilgiler var sizde sonuçta değil mi ?  Bunları kullanarak ilginç, eğlenceli fikirler mi oluşturmaya başladınız?

Forum bu yüzden var zaten. Cevap hakkı var, konuda kilit değil. Ayrıca BTCturk ün kendi konusu burası, görmemeleri imkansız. Yukarıda yazdığım esas önemli kısım  Amaç ne bu gönderi için ? Ve daha ne kadar ileri gidebilirler? Bu bilgileri toplayıp paylaşmakta ki sebep nedir ?  Ip adresi üzerinden sağlıklı olarak bu bilgilere ulaşılmaz. IP / Location her zaman tutmaz . İzmir'den bağlısındır  lokasyonun Aydın veya Bursa çıkar.  Hadi iyimser düşüneyim IP den Şehir ve Kimin ne kadar fazla  koin yada Stellar Lumen e sahip olduğu bilgisine ulaştılar diyelim.  Yine konunun başına dönüyor soru; Amaç ne bu bilgi için ?   ve daha ne kadar derinlemesine bilgilerimizi yayınlamayı düşünüyorlar. Bu bilgiyi bugün il bazında paylaşıyorlar, yarın ilçe, mahalle  bazında da  paylaşmayı düşünüyorlar mı?  Neticede ellerinde  kimlik bilgilerinden Elektrik faturası ve açık adrese kadar bilgiler var. Anlatabildim mi?

Anlıyorum ama günlük 1 Bitcoin kâr elde eden bir kurumun insanların kişisel bilgilerini yayınlamak gibi bir lüksü olamaz. Yaptıkları şey IP adresi üzerinden yapılan tespittir tabiki de IP adresi üzerinden yapılan şehir analizi her zaman doğru tutmuyor fakat büyük oranda doğru gösteriyor. Bu paylaşım sadece sosyal medya hesaplarını güncel tutmak için yapılmış bir paylaşım gibi görünüyor. Ben Paribu kullanıyorum ama Btctürk sadece Türkiye’nin değil, dünyanın sayılı borsalarından biri. Bu borsa baya eski olmasına rağmen herhangi bir faul vermiş değil. Ben güvenlik problemi olduğunu düşünmüyorum hatta diğer borsalar yatarken Btctürk kendini geliştirmeye devam ediyor. Eğer tekrar Bitcoin ile işlem yapmam gerekirse bundan sonra Btctürk kullanacağım çünkü baya güven veriyor.
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
November 27, 2018, 01:47:30 PM

Bu yapılan şeyler saçmalıktan ibaret.Ulan tamam bir oylama yapsanız girişte ben şurdan giriyorum falan diye yada bir anket yayınlarsın borsada.Ama sen milletin bilgileriyle böyle oynayıp verilerini çekersen sana güvenmem kusura bakma.MTGOX vakasını ve bir sürü vaka biliyoruz.birde çalışanlara bu kadar güvenmeyin.

Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
November 28, 2018, 02:48:28 PM

Sosyal medya gönderilerimizde paylaşılan il bilgisi istatistiği anonim hale getirilmiş bilgi statüsünde olup, başka verilerle eşleştirilse dahi hiçbir surette kimliği belirli veya belirlenebilir bir gerçek kişiyle ilişkilendirilemeyecek hale getirilmiş ve gerçek kişi ile bağlantısı tümüyle koparılmıştır. Bu anlamda, ilgili istatistiklerde veya ilgili istatistiklerden yola çıkarak kullanıcıların kişisel verilerine ulaşılması söz konusu değildir.

Bununla birlikte, gerçek kişi kullanıcılarımızın kişisel verilerinin ilgili mevzuat hükümleri kapsamında Kurumumuzun veri tabanında güvenle saklanmakta olduğunu ve kullanıcılarımızın özel hayatının gizliliği ile temel hak ve özgürlüklerinin korunmasının temel prensibimiz olduğunu belirtiriz.

BtcTurk'ün Gizlilik Politikası'na https://www.btcturk.com/gizlilik-politikasi adresinden, Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatıcı Bilgi metnine ise https://www.btcturk.com/gizlilik-politikasi/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, 6698 sayılı "Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ"in 5. Maddesi doğrultusunda kişisel verilerinize ilişkin başvurularınızı https://www.btcturk.com/gizlilik-politikasi/kisisel-verilerin-korunmasi adresinde belirtildiği şekilde yapabilirsiniz.

BtcTurk | PRO - Bitcoin ve Kriptopara Alım Satım Platformu https://pro.btcturk.com - TRY, BTC ve USDT işlem çiftlerinde kriptopara alıp satabilir, detaylı grafiklere ulaşabilirsiniz.
BtcTurk | PRO mobil - AppStore: https://l.btcturk.com/2Md4jI7 Google Play: https://l.btcturk.com/2GrBT9s
Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
December 09, 2018, 04:17:30 PM

Merhabalar,

Acaba kripto para cekme adresi ekleme adedi olan 20 yi yukseltmeniz mumkunmu? Benim bircok borsada hesabim var ve bircok cesit de koin var, maalesef sizdeki bu en fazla 20 adet cekim adresi eklenebilme durumu yuzunden adreslerin yarisindan fazlasini kaydedemiyorum. Arbitraj yaparken bu bana cok kiymetli olan saniyeler kaybettiriyor.

Ikinci bir konuda ozellikle memo gerektiren adreslerin kaydedilememesi.... Bu tip koinlerde 2 kat vakit kaybediyorum 2 satir kopyalanip yapistirilmasi gerektigi icin. Size gore cooooook yeni olan Bitexen firmasi ozellikle bu konuda cok basarili, rakibiniz Paribuda bu konuyu halletmis ama sizde hala hem 20 adet adres siniri var hemde memolu adresler kaydedilemiyor. Bence sizin gibi "lider" pozisyondaki bir borsa icin buyuk eksiklik. Nacizane gorusum bu konuyu en kisa surede halletmeniz. Rakipleriniz sizden 1 adim one gecerken buna tepkisiz kalmaniz pek akilci olmaz.

Tesekkurler, Iyi Calismalar

emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
December 09, 2018, 04:24:14 PM

Merhabalar,

Acaba kripto para cekme adresi ekleme adedi olan 20 yi yukseltmeniz mumkunmu? Benim bircok borsada hesabim var ve bircok cesit de koin var, maalesef sizdeki bu en fazla 20 adet cekim adresi eklenebilme durumu yuzunden adreslerin yarisindan fazlasini kaydedemiyorum. Arbitraj yaparken bu bana cok kiymetli olan saniyeler kaybettiriyor.

Ikinci bir konuda ozellikle memo gerektiren adreslerin kaydedilememesi.... Bu tip koinlerde 2 kat vakit kaybediyorum 2 satir kopyalanip yapistirilmasi gerektigi icin. Size gore cooooook yeni olan Bitexen firmasi ozellikle bu konuda cok basarili, rakibiniz Paribuda bu konuyu halletmis ama sizde hala hem 20 adet adres siniri var hemde memolu adresler kaydedilemiyor. Bence sizin gibi "lider" pozisyondaki bir borsa icin buyuk eksiklik. Nacizane gorusum bu konuyu en kisa surede halletmeniz. Rakipleriniz sizden 1 adim one gecerken buna tepkisiz kalmaniz pek akilci olmaz.

Ben kayıtlı olduğu halde el ile tekrar yapıştırıp tek tek kontrol ediyorum o kayıtlara güvenip işlem yapmayın bence adresi kendiniz kontrol edin hız yapıcam derken kasadan olmayın. Btcturkte mail onayından sonra iptal şansı yok diğer borsalarda var önce buna bir çare bulmalılar.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
December 09, 2018, 04:35:43 PM

Ben kayıtlı olduğu halde el ile tekrar yapıştırıp tek tek kontrol ediyorum o kayıtlara güvenip işlem yapmayın bence adresi kendiniz kontrol edin hız yapıcam derken kasadan olmayın. Btcturkte mail onayından sonra iptal şansı yok diğer borsalarda var önce buna bir çare bulmalılar.

Kayitli diye kontrol etmemezlik yapmiyorum zaten, sadece copy paste yapmak la sadece kontrol etmek arasinda 3 saniye bile oynasa bazen cok kritik olabiliyor biliyorsunuz Smiley

Ikinci bahsettiginiz konuya bende %100 katiliyorum, cekim isleme alinana kadar iptal edilme opsiyonu da eklenmeli.

emregungor
Full Member

View Profile
December 09, 2018, 04:38:43 PM

Kayitli diye kontrol etmemezlik yapmiyorum zaten, sadece copy paste yapmak la sadece kontrol etmek arasinda 3 saniye bile oynasa bazen cok kritik olabiliyor biliyorsunuz Smiley

Ikinci bahsettiginiz konuya bende %100 katiliyorum, cekim isleme alinana kadar iptal edilme opsiyonu da eklenmeli.

Bazen keyifleri gelene kadar işleme almıyorlar o sırada iptal edemiyoruz diğer borsaların hepsinde var iptal etme şansı.
Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
December 10, 2018, 06:14:55 AM

Merhabalar,

Merhaba, kayıtlı adres sayısının artırılması ve memo içeren adreslerin kaydedilmesi talebinizi yazılım ekibi ile paylaştık. Bilgilerinize...

Lifekeeper
Member
**

View Profile
December 10, 2018, 08:16:16 AM

Merhabalar,

Merhaba, kayıtlı adres sayısının artırılması ve memo içeren adreslerin kaydedilmesi talebinizi yazılım ekibi ile paylaştık. Bilgilerinize...

Tesekkurler

emregungor
Full Member

View Profile
December 10, 2018, 04:00:03 PM

Sonunda gece modu tasarımdaki renk hataları düzeltilmiş, fakat gündüz modundaki beyaz halen kullanıma engel beyaz renk koyulaştırılmalıdır.
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
December 11, 2018, 03:13:38 PM
Merited by EFS (3)

Merhaba,
Daha onceden bahsettigim gibi buyuk emirler verip iptal ettigimiz zaman emirin gerceklesen kismini, BTC ve TL olarak takip etmek cok zor.
Bu durumu bir nebze kolaylastirmak icin aklima bir fikir geldi, uygulamasi da kolay birsey.

Hesap hareketleri sayfasinda Bakiye adi altinda TL bakiyesi gosteriliyor. Buraya BTC bakiyesi de eklenirse takip cok daha kolaylasir.

Sorunu ornek ile anlatmak gerekirse:

Hesapta 15.5059123 BTC ve 125321 TL var.
Tum BTC'yi satmak icin bir market order aciyoruz ve 18200TL'den 15.5059123 BTC satisa koyuyoruz.
0.00xxxxx, 0.000xxx, 0.0xxxx, 0.1xxx seklinde 15 adet islem oluyor ve sonucta hesapta 14.23415 BTC kaliyor.

Bekliyoruz bekliyoruz satis olmuyor. Emri iptal edip 14.23415BTC'lik 18100TL'den satis koyuyoruz.
10 islem daha oluyor fakat tum BTClerimiz satilmiyor, elde kaliyor diyelim 10.505 BTC.

Fiyati 18000'e dusurup yeni bir emir giriyoruz 10.505BTC'lik.
Toplamda 3 EMIR girerek 40 adet ISLEM yapiyoruz ve elde kaliyor 5.505BTC.

Simdi hesaptaki TLye bakiyoruz. Eger bu islemlere baslamadan 125321TL'yi kenara yazdiysak ne mutlu bize. Toplamda kac TL'lik satis yaptigimizi guncel hesap bakiyesi - 12321TL ile bulabiliriz. Bulamadiysak Hesap Hareketleri'ne bakip, 18200TL'lik ilk islemi bulup, o islemden onceki TL bakiyesinde bu 125321TL'yi bulabiliriz. Gene toplamda kac TL'lik satis yaptigimizi bulduk.
Fakaaaat...

Eger 15.5059123BTC'yi kenara yazmadiysak biraz basimiz dertte cunku toplamda kac BTC sattigimizi bulmak ve tam olarak bu miktari baska bir markette satin almak istiyoruz. 40 adet islemi x.xxxx seklinde hesap makinesine yazip (hata yapmak isten bile degil) toplamak zorundayiz. Biz bu toplama islemini yapana kadar yurtdisi fiyati bayagi bir degisiyor. Arada hata yapiyoruz bir de, 40 adet islemi yeniden hesap makinesine elle girmemiz gerekiyor..

Aslinda benim gozumde en guzel cozum baska bir ekranda EMIR bazinda bir gecmis tutmak.
Cunku toplamda biz aslinda sadece 3 emir girdik.
Her bir emre tiklandiginda, kac BTC satilmak istendi, kac BTC'lik kismi gerceklesti, karsiliginda kac TL hesaba gecti, toplamda ne kadar komisyon kesildi, maker mi taker mi. Sadece 3 adet tab. Boylece hesap makinesinde sadece 3 adet sayi ile hesaplarimizi gerceklestirebiliriz.

(cogu yerli / yabanci borsada bu ekran mevcut)

emregungor
Full Member

View Profile
December 11, 2018, 08:13:44 PM
Last edit: December 11, 2018, 08:23:48 PM by emregungor

Merhaba,
Daha onceden bahsettigim gibi buyuk emirler verip iptal ettigimiz zaman emirin gerceklesen kismini, BTC ve TL olarak takip etmek cok zor.
Bu durumu bir nebze kolaylastirmak icin aklima bir fikir geldi, uygulamasi da kolay birsey.

Hesap hareketleri sayfasinda Bakiye adi altinda TL bakiyesi gosteriliyor. Buraya BTC bakiyesi de eklenirse takip cok daha kolaylasir.

Tum BTC'yi satmak icin bir market order aciyoruz ve 18200TL'den 15.5059123 BTC satisa koyuyoruz.
0.00xxxxx, 0.000xxx, 0.0xxxx, 0.1xxx seklinde 15 adet islem oluyor ve sonucta hesapta 14.23415 BTC kaliyor.

Bekliyoruz bekliyoruz satis olmuyor. Emri iptal edip 14.23415BTC'lik 18100TL'den satis koyuyoruz.
10 islem daha oluyor fakat tum BTClerimiz satilmiyor, elde kaliyor diyelim 10.505 BTC.

Simdi hesaptaki TLye bakiyoruz. Eger bu islemlere baslamadan 125321TL'yi kenara yazdiysak ne mutlu bize. Toplamda kac TL'lik satis yaptigimizi guncel hesap bakiyesi - 12321TL ile bulabiliriz. Bulamadiysak Hesap Hareketleri'ne bakip, 18200TL'lik ilk islemi bulup, o islemden onceki TL bakiyesinde bu 125321TL'yi bulabiliriz. Gene toplamda kac TL'lik satis yaptigimizi bulduk.
Fakaaaat...

Eger 15.5059123BTC'yi kenara yazmadiysak biraz basimiz dertte cunku toplamda kac BTC sattigimizi bulmak ve tam olarak bu miktari baska bir markette satin almak istiyoruz. 40 adet islemi x.xxxx seklinde hesap makinesine yazip (hata yapmak isten bile degil) toplamak zorundayiz. Biz bu toplama islemini yapana kadar yurtdisi fiyati bayagi bir degisiyor. Arada hata yapiyoruz bir de, 40 adet islemi yeniden hesap makinesine elle girmemiz gerekiyor..

Aslinda benim gozumde en guzel cozum baska bir ekranda EMIR bazinda bir gecmis tutmak.
Her bir emre tiklandiginda, kac BTC satilmak istendi, kac BTC'lik kismi gerceklesti, karsiliginda kac TL hesaba gecti, toplamda ne kadar komisyon kesildi, maker mi taker mi. Sadece 3 adet tab. Boylece hesap makinesinde sadece 3 adet sayi ile hesaplarimizi gerceklestirebiliriz.

Piyasayı düşüren balina deşifre edildi. Ayrıca hesap konusunda devrelerim yandı kafamdan dumanlar çıktı direk Grin

24s. En Düşük Fiyat : 18000TL  Cheesy
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
December 12, 2018, 12:08:16 AM

Iste kendinizi bizim yerimize koyun bizim de devreler yanıyor hesap hareketleri sayfasından satılan btc miktarını tek tek hesap makinesine girerken Smiley

Sayıların önemi yok, demek istediğim 3 emir girip, 40 küçük işlem yapıp 3. Emir tamamlanmadan iptal edersek, toplamda kaç BTC sattığımızı hesap etmenin kolay bir yolu yok.

Basladigimiz BTC miktarını ber bir emirden once kenara notepade falan yazacağız mecburen, ki ben mecbur böyle yapıyorum. Fakat emir sayısı artıp fiyat da değişmeye başladımı işlem sayısı da arttı mı devreler yanıyor. Bugune kadar defalarca hesabın içinden çıkamaz hale gelip kar mı ettim zarar mı ettim hesap edemez hale geldim ve umudu kestim  Grin
Btcturk.com
Sr. Member

View Profile WWW
December 12, 2018, 06:26:19 AM

Merhaba,

Fakaaaat...

Merhaba, öneriniz yazılım ekibine iletildi. Bu süre zarfında, hesap hareketleri sayfasının altında yer alan "Excel'e Aktar" bağlantısını kullanarak işlemlerinizi Excel dosyası olarak indirebilir, daha detaylı olarak inceleyebilir, hesaplamalar yapabilirsiniz.

mustangy
Full Member

Activity: 330
Merit: 109

View Profile
December 15, 2018, 04:14:58 AM

Binance USDC ye geçiyor, Amerikan bankaları ve finans sistemi tarafından denetlenen bir stabilcoin , bu coin BTCturk e eklenirse çok şey değişir, USDT yerine USDC olmalı , ethereum ağında işlem görüyor TR de şimdilik yok güzel bir fırsat.
AYNEN BTCTURK SUNU ALIN ARTIK beeffinex patlarsa fena olucak zaten

always have antminers and psu for sale please dm
Pages: « 1 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 »
  Print  

Jump to: