Bitcoin Forum
December 09, 2019, 05:56:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.19.0.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 »
  Print  
Author Topic: BtcTurk Ana Konu  (Read 393269 times)
motors
Sr. Member

Activity: 458
Merit: 258

🌟 Blockchain Uzmanı, Madenci

View Profile
February 05, 2019, 03:28:48 PM

04:30 - 07:30 arası yaklaşık 550 btc trade edildi.

Konunun arka tarafında neler oldu bilmiyorum ...
Söylemiştim ben de işin içinde bir iş olduğunu Cheesy BTCTurk u düdüklediler demiştim de inandıramamıştım..

Milliyet'in Haberi;
Yapılan incelemede, kripto para alım satımı yapan şirketin 20 Aralık 2018 günü gece 04.00 ile 07.00 saatleri arasında iki kullanıcı hesabı üzerinden Bitcoin, Etherium ve Ripple gibi toplamda 13 milyon lira tutarındaki sanal parasının farklı adreslere transfer edildiği tespit edildi.

Yani btcturk artık bu saatten sonra çıkıpta biz şöyle güveniliriz böyle güveniliriz demesin..

KAYNAK: http://m.milliyet.com.tr/amp/13-milyon-liralik-kripto-para-ekonomi-2822842/

Bir gün tüm dünyada kağıt paraların yerini dijital paralar alacak. 💡 ฿ I T C O I N  C Ü Z D A N I M : 164EpXkJXDxCqBAYqA46s8vMLBdeDKTQ4p 💡
1575914171
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1575914171
Reply with quote  #2

1575914171
Report to moderator
1575914171
Hero Member
*

Ignore
1575914171
Reply with quote  #2

1575914171
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1575914171
Hero Member
*

Ignore
1575914171
Reply with quote  #2

1575914171
Report to moderator
bitskytr
Member
**

Activity: 284
Merit: 17

libertas veritas aequitas

View Profile
February 05, 2019, 03:34:58 PM
Merited by EFS (1)

04:30 - 07:30 arası yaklaşık 550 btc trade edildi.

Konunun arka tarafında neler oldu bilmiyorum ...
Söylemiştim ben de işin içinde bir iş olduğunu Cheesy BTCTurk u düdüklediler demiştim de inandıramamıştım..

Milliyet'in Haberi;
Yapılan incelemede, kripto para alım satımı yapan şirketin 20 Aralık 2018 günü gece 04.00 ile 07.00 saatleri arasında iki kullanıcı hesabı üzerinden Bitcoin, Etherium ve Ripple gibi toplamda 13 milyon lira tutarındaki sanal parasının farklı adreslere transfer edildiği tespit edildi.

Yani btcturk artık bu saatten sonra çıkıpta biz şöyle güveniliriz böyle güveniliriz demesin..

KAYNAK: http://m.milliyet.com.tr/amp/13-milyon-liralik-kripto-para-ekonomi-2822842/

Aslında zarar 13m değil 4milyon da kullanıcıların yüksek fiyat ile sattıkları var Smiley
Toplam 17m zarar.
He benim hala tüm bakiyem kendileninde sayılır. Olay olmuş bitmiş. Güveniyor muyum evet, ama 20 aralıktan öncesi kadar değil...
Olay günü açık açık deselerde bence daha doğru olurdu. Yaklşık 21 aylık karları benim hesabıma göre.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
cabsav
Legendary
*

Activity: 1666
Merit: 1066

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
February 05, 2019, 05:19:30 PM

bu durumda bile bence cok iyi yonetmişler. evet biz hacklendik deseler panik olusacaktı. ancak birkac saatlik sıkıntı haric kimseye birşey hissettirmediler. hacklenmicek borsa yok bu durumu nasıl yonettikleri onemli benim puanım tam kendilerine

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.CryptoTalk.org.|.MAKE POSTS AND EARN BTC!.🏆
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 826
Merit: 191

Crypto Trader

View Profile
February 05, 2019, 05:44:34 PM
Merited by EFS (2)

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçları Soruşturma Bürosu'nca bir şirkete ait 13 milyon lira değerindeki kripto paranın bir gecede farklı hesaplara aktarılmasıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında teknik ve fiziki takip sonucu olayla irtibatı olduğu değerlendirilen 24 kişi tespit edildi. Bu kişilere yönelik sabah saatlerinde eş zamanlı operasyonlar yapıldı. İstanbul, Ankara, İzmir, Afyonkarahisar, Bursa, Bolu ve Antalya'da yapılan operasyonda 23 kişi gözaltına alındı. Bir kişinin arandığı belirtilirken gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki sorgusunun sürdüğü öğrenildi.

--------------------------------------------

1-Bu olayın tek açıklaması hack olayıda peki bu 2 hesaba adamlar TL varlığı şak diye  nasıl  tanıttı.Ve o kadar coini borsadan alım yapıp önceden bahsi geçen olaylar olurken uyanmamaları biraz garip olmuş.(köstebek ihtimali var gibi)
2-Ama şurası var en azından durumu iyi idare etmişler.Belki yakalananlardan paranın bir kısmı geri alınır yada alınmıştırda.
3-Kısa ve öz parası borsada kalan oldumu?Parama çöktüler diyen varmı sitede?Varsa zaten bu konuya yazar sanırım.
4-Parası kalan yoksa artık şirket sahipleri karşılar zarar ziyanı.Borsa şu anda çalışıyor.Güven açısından her borsanın başına gelebilecek olayda işe bunların en azından işleme devam etmeleri bile biz buradayız demeleri bile olumlu gibi.
5-Borsada trade yapıp parasını sağlama alayım diyende cüzdana çeker.
6-En sonda crypotia örnek verelim 14-ocakta hack yedi ve hala kapalı.ve açılması uzun sürecek yada hiç açılmayacak gibi. Huh

https://www.cryptopia.co.nz/

HARDCRACKERS
coinito
Member
**

Activity: 204
Merit: 16

View Profile
February 05, 2019, 08:00:27 PM
Merited by EFS (2)

Bu 13 milyon şu anlama geliyor.
Btcturk olayı düzgün yönetmeseydi içeride mevduatı olan insanların hepsi parasını çekmeye çalışsaydı Muhtemelen 13 milyon TL lik bir müşteri grubu paramızı çekemedik diye o zaman ortaya çıkacaktı. Ama içerde insanların 10larca milyon TL mevduatı olduğu için 13 milyonun eksikliği kullanıcılar tarafından hissedilmez. Allah’tan 13 milyon ile kalmış olay, yoksa iflas bayrağını çekerdi söyleyim.

Ama bu olay gösterdiki Btcturk 13 milyon TL içerde. Ve yine gösterdiki yere göğe sığdıramadığımız, yok dünyanın 7. güvenli şirketi falan diye haberlerin çıktığı Btcturk foss muş. Ben bu btcturkün hacklendiği sabah 45-50k TL kar yaptım ne yalan söyleyim.Bu da BTCturk’te yüksek miktar coin bırakmamdan dolayı idi. Ama bu saatten sonra cok zorda kalmazsam ledger da tutarım coinlermi. Transfer ederim 2 onay istiyo hepi topu 15-20 dk sürer fırsat görürsem.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 05, 2019, 08:43:55 PM

Zaten hiç bir şekilde borsa da para tutulmayacağının bir göstergesi bu diyebiliriz. Hiç bir borsa güvenilir değildir aslında baktığımızda.
Zivorski
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 4

"The only way out is to invest in Bitcoin."

View Profile
February 05, 2019, 08:58:30 PM
Last edit: February 05, 2019, 09:23:07 PM by Zivorski

Olayı hissettirmeden devam etmeleri güzel bir şey fakat bu btcturku güvenilir bir borsa yapmaz. Kendilerinde muhtemelen çalınanın bir o kadarı daha para olduğu için durumu iyi yönetmiş olabilirler fakat o ellerindeki bir o kadar para da gitseydi cortlarlardı resmin gerçek yüzüne bakarsak.

Borsalarda para tutmak başlı başına bir risk ama bir borsa gerçekten güvenliğe önem veriyorsa kolay kolay hacklenemez. Ben btcturk un o kadar güvenilir bir borsa olduğunu düşünmüyorum açıkcası hacklenme vs. güvenlik konusunda. Ama senelerin verdiği güven başka. Geçmiş olsun btcturke.
ozgulek
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
February 05, 2019, 09:08:31 PM

Valla böyle yerlerde herkes dışarıdan bir saldırıya daha çok ihtimal verir ama işin aslı şudur ki içeriden birilerinin böyle zararlar vermesi daha muhtemeldir. Haberin satır aralarından anladığım kadarıyla burada da böyle bir şey olmuş galiba. Geçmiş olsun.
Betfair
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 260

View Profile
February 05, 2019, 09:59:00 PM

Ee napıyoruz bir daha buraya yatırım yapmayalım mı
Lifekeeper
Member
**

Activity: 323
Merit: 23

View Profile
February 05, 2019, 10:01:36 PM

Acikcasi bu haber ne yalan soyliyim benim BTCTurke olan guvenimi bir kat daha arttirdi. Tabiki bunun aksini dusunenlerde olacaktir, sonucta yasanan olay yasanmasi istenmeyen bir olay AMA detaylarini bilmedigimiz icin olayin "Hacklenme" sonucumu oldugu yoksa icerden bir "kostebek" araciligiylami gerceklestirildigi , yada 13 milyon TL nin buharlasip buharlasmadigi bilinmedigi icin ne dusunsek yalan olur. Cunku disardan bir hacklenme varsa evet bu guvenlik acigini isaret eder ve guven kiricidir. Icerden bir "kostebek" vasitasiyla gerceklesmisse buna "hacklenme" denmez hirsizlik denir daha dogru tabirle, evet buda guven sarsabilir ama ilki kadar degil. Bu uzarda uzar, detaylari bilmedigimiz icin bosa nefes tuketmeye gerek yok. Benim icin onemli olan Borsanin sureci nasil yonettigi ve nasil sonuclandirdigidir. Bu surecte BTCTurk bence bir borsanin yapabilecegi en iyi sekilde sureci yonetmis, hicbir kullanicisinin TL yada kriptosunu zara ugratmamis, tabiri caizse hickimseye "hissettirmeden" tum zarari (eger zarar var ise , cunku yakalanan dolandiricilardan bu kriptolarin geri alinmis olma ihtimalide var) kendi ustlenmis ve borsayi 1 dk bile kapatmadan islemlere hicbirsey olmamis gibi devam ederek bu isten bence alninin akiyla cikmistir. Evet olay esnasinda belki 30 dk-1 saat civari TL ve kripto cekimleri gecikmistir - askiya alinmistir (guvenlik sebebiyle) ama sonunda gerceklesmistir.

Uzun lafin kisasi , eger bu tatsiz olaydan oturu 1 kullanicinin bile 1 TL yada 1 kriptosuna zarar gelmemisse ben bunu guven azaltici degil aksine guven arttirici bir durum olarak degerlendiriyorum. Hani BTCTurkte TL si yada kriptosu kalan olmussa burdan zaten yazar bizlerde ogrenmis oluruz.

coinito
Member
**

Activity: 204
Merit: 16

View Profile
February 05, 2019, 10:13:28 PM
Merited by bitskytr (1)

Acikcasi bu haber ne yalan soyliyim benim BTCTurke olan guvenimi bir kat daha arttirdi. Tabiki bunun aksini dusunenlerde olacaktir, sonucta yasanan olay yasanmasi istenmeyen bir olay AMA detaylarini bilmedigimiz icin olayin "Hacklenme" sonucumu oldugu yoksa icerden bir "kostebek" araciligiylami gerceklestirildigi , yada 13 milyon TL nin buharlasip buharlasmadigi bilinmedigi icin ne dusunsek yalan olur. Cunku disardan bir hacklenme varsa evet bu guvenlik acigini isaret eder ve guven kiricidir. Icerden bir "kostebek" vasitasiyla gerceklesmisse buna "hacklenme" denmez hirsizlik denir daha dogru tabirle, evet buda guven sarsabilir ama ilki kadar degil. Bu uzarda uzar, detaylari bilmedigimiz icin bosa nefes tuketmeye gerek yok. Benim icin onemli olan Borsanin sureci nasil yonettigi ve nasil sonuclandirdigidir. Bu surecte BTCTurk bence bir borsanin yapabilecegi en iyi sekilde sureci yonetmis, hicbir kullanicisinin TL yada kriptosunu zara ugratmamis, tabiri caizse hickimseye "hissettirmeden" tum zarari (eger zarar var ise , cunku yakalanan dolandiricilardan bu kriptolarin geri alinmis olma ihtimalide var) kendi ustlenmis ve borsayi 1 dk bile kapatmadan islemlere hicbirsey olmamis gibi devam ederek bu isten bence alninin akiyla cikmistir. Evet olay esnasinda belki 30 dk-1 saat civari TL ve kripto cekimleri gecikmistir - askiya alinmistir (guvenlik sebebiyle) ama sonunda gerceklesmistir.

Uzun lafin kisasi , eger bu tatsiz olaydan oturu 1 kullanicinin bile 1 TL yada 1 kriptosuna zarar gelmemisse ben bunu guven azaltici degil aksine guven arttirici bir durum olarak degerlendiriyorum. Hani BTCTurkte TL si yada kriptosu kalan olmussa burdan zaten yazar bizlerde ogrenmis oluruz.

Btcturk bir havuzdur neticede, kullanıcılarının oluşturduğu bir havuz. Bu havuzdan 1 kova su çalarsan, 2 kova su çalarsan havuzun içerisinde debelenen insanlar hiçbirşey anlamaz. Ne zamanki herkes kendi kovaları ile sularını alır gider o zaman ortaya çıkar mağdur var mı yok mu. Ama herkes havuza su doldurmaya devam ederse, kendilerine ait suları alıp gitmez ise mağdur da yoktur, hırsızlığı anlayan da.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 727
Merit: 121

trader

View Profile
February 05, 2019, 11:03:10 PM
Merited by HARDCRACKERS (2)

Haberlerden anlaşılan işte o 2 kullanıcı kimse arkadaşların tc kimlik belli adres belli emniyet zaten önce onları yakalayıp az bir sorgudan sonra diğer yandaşlarıda yakalamışlar anlaşılan.Büyük ihtimal içerden yardım aldıkları belli yoksa hack olsa idi değil 13 milyon borsada ne var  ne yoksa sömürürlerdi.Yani direkten resmen dönmüş borsa.

2 asıl borsa hack örneği verelim eski olaylar..

1-Japonya Mt Gox borsası hack 2014 yılı ve 744.408 BTC  (2014 yılında $ 350 milyon usd değerinde ), sonuçta borsa iflasını açıklar

2-2016 yılında  Bitfinex'ten çalınan 119,756 BTC'nin değeri 66 milyon usd..sonradan bitfinex bu zararları karşılamış .

Üsteki örneklerin yanında 13 milyon tl çerez sayılırda işte tüm borsalar iyi tedbir almalılar hem siber hemde işe aldıkları elemanları  iyi seçmeliler derim.
bitskytr
Member
**

Activity: 284
Merit: 17

libertas veritas aequitas

View Profile
February 06, 2019, 08:40:05 AM
Merited by EFS (2)

Btcturk bir havuzdur neticede, kullanıcılarının oluşturduğu bir havuz. Bu havuzdan 1 kova su çalarsan, 2 kova su çalarsan havuzun içerisinde debelenen insanlar hiçbirşey anlamaz. Ne zamanki herkes kendi kovaları ile sularını alır gider o zaman ortaya çıkar mağdur var mı yok mu. Ama herkes havuza su doldurmaya devam ederse, kendilerine ait suları alıp gitmez ise mağdur da yoktur, hırsızlığı anlayan da.

Sadece kripto değil içerde tl mevduat tutanlarda var yaklaşık 15 m tl gibi aylık faizleri bile tüm zararı 40 ay içinde gecelik faiz ile bile çıkartıyorlar.
Kriptoların gittiği çok bariz eth cüzdanları ben yukarda yazmıştım.  o günden beri bir hareket yok ise eger hareket olursa parayı kurtardılar diyebiliriz....
Borsalar çok karlı yerler sadece komisyon değil tr gibi ülkelerde gecelik %22 faiz alabiliyorsun bu borsa için biçilmiş kaftan.
Ama korku ile herkes parasını çeker ise vay haline borsanın kesinlikle batar ve olan tüm kullanıcılara olur.
Bence daha şeffaf olmalıydı, şüpheli işlemler tespit edildi diyerek o geceki alım satımları iptal edip o 3 saatin üstünü çizip kullanıcılarına doğru açıklama yapıp özür mahiyetinde mağdurlara 1 yıl komisyonsuz işlem felan hediye edebilirdi.
Neyse

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 826
Merit: 191

Crypto Trader

View Profile
February 06, 2019, 09:47:47 AM

Haberlerden anlaşılan işte o 2 kullanıcı kimse arkadaşların tc kimlik belli adres belli emniyet zaten önce onları yakalayıp az bir sorgudan sonra diğer yandaşlarıda yakalamışlar anlaşılan.Büyük ihtimal içerden yardım aldıkları belli yoksa hack olsa idi değil 13 milyon borsada ne var  ne yoksa sömürürlerdi.Yani direkten resmen dönmüş borsa.

2 asıl borsa hack örneği verelim eski olaylar..

1-Japonya Mt Gox borsası hack 2014 yılı ve 744.408 BTC  (2014 yılında $ 350 milyon usd değerinde ), sonuçta borsa iflasını açıklar

2-2016 yılında  Bitfinex'ten çalınan 119,756 BTC'nin değeri 66 milyon usd..sonradan bitfinex bu zararları karşılamış .

Üsteki örneklerin yanında 13 milyon tl çerez sayılırda işte tüm borsalar iyi tedbir almalılar hem siber hemde işe aldıkları elemanları  iyi seçmeliler derim.

Rakam tam belli değilde kendileri biliyordur.Ama bu Mtgox-bitfinex gibi bir olay olsa idi kafadan atıyorum  borsadaki soğuk cüzdan diyelim 10.000 btc işte  buna tüm coinlerin değerlerini eklersek 10.000 btc yi adamlar bir şekilde transfer etse idi zaten olay bitmişti.Onun için resmen direkten döndüler.Geçmiş olsun diyorum.Sıkı sıkıya tedbir almaları gerekir hem hack olayına hemde verilen habere göre içerden köstebek varsa o olaylara.

HARDCRACKERS
Lifekeeper
Member
**

View Profile
February 06, 2019, 08:51:57 PM

Evet aynen katiliyorum, iste bende tamda bunu demek istiyorum "sureci iyi yonettiler" derken. Eger cikipta olay gunu "13 milyon TL miz gitti ama panik yapmayin" tarzi bir aciklama yapsalardi o havuz 24 saat icinde bosalirdi, elde kalirdi 13 milyon TL sini bekleyen kisiler. Ama iste sanki hicbirsey olmamis gibi davranip olayi sogutup, bu sure icinde de o zararin zaten bir kisminida kapatip komisyonlardan (malum gunluk gelir baya yuksek BTCTurkte) olayi gayet iyi kotardi bence. Haa bu etik oldumu? orasi tartisilir, hem etik (13 milyon zarardan kurtardi insanlari) hemde etik degil (olayi %100 net bir sekilde duyurmadi). Acikcasi insanlarin 13 milyonunu kaybetme pahasina durustluk yapmalarini sanirim ne ben ne de sizler isterdiniz. Dolayisiyla overall baktigimizda konuya ben "yapmasi gerekeni yaptilar" diye dusunuyorum bu zor durumda. Haa ben olsam boyle yaparmiydim orasini bilemiyorum. Sonucta kimsenin zarari olmamis olmasi son derece guzel bir durum.

emregungor
Full Member

Activity: 439
Merit: 116

View Profile
February 06, 2019, 08:57:04 PM

Peki çalınan para btcturk'unmü yoksa yüklü parası olan bir kaç kişininmi, btcturk yapılan işlemin bir kaç kullanıcı tarafından gerçekleştirildiği yazıyor. Hesaplar çalınmış olamazmı bu durumda btcturk'un herhangi bir zararı olmuyor.
Lifekeeper
Member
**

View Profile
February 07, 2019, 01:47:30 AM

Peki çalınan para btcturk'unmü yoksa yüklü parası olan bir kaç kişininmi, btcturk yapılan işlemin bir kaç kullanıcı tarafından gerçekleştirildiği yazıyor. Hesaplar çalınmış olamazmı bu durumda btcturk'un herhangi bir zararı olmuyor.

Tabi oyle bir ihtimalde olabilir AMA habere bakacak olursak bu coinler BTCTurkun, bakiniz haber:

Kripto para alım satımı yapan bir şirketteki 13 milyon lira tutarındaki sanal parayı, bir firmadan farklı adreslere transfer ederek şirketi zarara uğrattıkları iddiasıyla 7 ilde düzenlenen operasyonda, 23 şüpheli gözaltına alındı.

"Sirketi zarara ugrattiklari" dedigine gore.....

cabsav
Legendary
*

Activity: 1666
Merit: 1066

View Profile
February 08, 2019, 07:45:02 AM

bu olay aslında oldukca açık gorunuyor. icerde birisi birkaç kişiye tl tanımlıyor. o kişiler bu tl ile coin alıp coinleri kacırmaya calısıyor. btcturk bunu farkedip tum cekme işlemlerini donduruyor. bu sırada cıkan para 13milyon tl ile sınırlı oluyor. sonrası adli vaka belli. baska turlu bu tarz bir işlem pek mumkun gorunmuyor. ekipte baya bir acemiymiş.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
Zivorski
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 4

"The only way out is to invest in Bitcoin."

View Profile
February 09, 2019, 09:03:24 AM

bu olay aslında oldukca açık gorunuyor. icerde birisi birkaç kişiye tl tanımlıyor. o kişiler bu tl ile coin alıp coinleri kacırmaya calısıyor. btcturk bunu farkedip tum cekme işlemlerini donduruyor. bu sırada cıkan para 13milyon tl ile sınırlı oluyor. sonrası adli vaka belli. baska turlu bu tarz bir işlem pek mumkun gorunmuyor. ekipte baya bir acemiymiş.
Böyle acemi bir ekibin btcturku hacklemesi Cheesy btcturk güvenlik konusunda ekipten daha acemi anlaşılan
xzone
Hero Member

Activity: 1134
Merit: 600

View Profile WWW
February 09, 2019, 06:28:10 PM

Kriz yönetimi önemli bir olay, hiçbir kullanıcıya durumu yansıtmamış olmaları ve o fiyattan yapılan işlemleri kabul ediyor olmaları çok güzel. Daha önce "biz yanlışlık yapmışız işlemler iptal coinleri geri verin" diyen borsalar olduğunu hatırlayınca kullanıcılarını kendi ceplerinden sorunu karşılayarak memnun ediyor olan bir borsa ile karşı karşıya olmak sevindiriyor Smiley

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
Pages: « 1 ... 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 »
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.