Bitcoin Forum
April 20, 2024, 02:32:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 »
  Print  
Author Topic: Merit Sistemi  (Read 736689 times)
torrentco
Sr. Member

Activity: 2100
Merit: 418

View Profile
February 05, 2018, 09:27:50 PM

yav market altüst olmuş hala merit derdindesiniz.
alın benim butun meritlerim sizin olsun bana paramı geri verin.
1713580345
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713580345
Reply with quote  #2

1713580345
Report to moderator
1713580345
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713580345
Reply with quote  #2

1713580345
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1596
Merit: 268

View Profile
February 06, 2018, 11:57:53 AM

Valla çok haklısınız ya ben de sizin gibi düşünmeye başladım bu aralar. Benim de sr.member olmama az kalmıştı artık çok uzun süre var ama borsada kaybedilen para daha çok üzüyor insanı.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
February 06, 2018, 01:14:17 PM

Valla çok haklısınız ya ben de sizin gibi düşünmeye başladım bu aralar. Benim de sr.member olmama az kalmıştı artık çok uzun süre var ama borsada kaybedilen para daha çok üzüyor insanı.

borsa 1 ileri 2 geri artık 6800 lere yükselince korku basıyor ulan yine düşecek diye. her yükselmenin arkasından 2 gerileme geliyor.
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 06, 2018, 02:24:29 PM

Forum kültürünü seviyorum. Forumların kaliteyi korumasını da... En son gerçekten bir forum algısını 2006 yıllarında almıştım. O zamanlar sosyal medya uygulamaları ve bloglar popüler olmamıştı. Bunu yanı sıra kaliteyi korumanın bir diğer yolu ise davetiye sistemi, şuan Merit olayı ben sana verdim, sende bana ver gibi işliyor galiba. Eğer kaliteyi korumak istiyorsak farklı kriterleri de birlikte getirmek gerekli.

If you like it, you can give Merit!
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 06, 2018, 05:23:31 PM

Kim ne derse desin,Bu forum asla amacına uygun bir paylaşım yeri değil.Herkes buraya para kazanmak için yazıyor.Bütün konu başlıklarını okuyun altındaki yorumlara bir bakın konu başka yorum başka..Kripto para piyasasının ne olduğunu bile bilmeyen insanlar bir yerlerden duymuşlar foruma üye olmuşlar ve saçmalayıp duruyorlar.Yazılanların kimseye bir faydası yok.Doğal olarakta merit sisteminin güncel ve kaliteli mesaj atmaya katkısınında sıfır olacağını düşünüyorum.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 06, 2018, 09:21:53 PM

Merit foruma getirilmesi gereken bir sistemdi ayrıca benim gibi yüksek rütbeli arkadaşlar neden size karşı art niyetli davransınki? Kişi kendinden bilir işi Türk bölümü en çok merit paylaşılan bölüm olmuştur.. Ben globalde merit veren fazla kişi görmüyorum.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
February 06, 2018, 09:33:48 PM

Umarım iyiye ulaşalım derken daha kötüye yol almayız. Yanlış anlaşılmasın ben , bu sistemi iyi buldume ve destekliyorum ama yakında,para karşılığı merit işime gelene merit diye muhabbetler çıkarsa neler yapmalıyız bunlarida dusundukmu ?

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 06, 2018, 09:34:47 PM

Umarım iyiye ulaşalım derken daha kötüye yol almayız. Yanlış anlaşılmasın ben , bu sistemi iyi buldume ve destekliyorum ama yakında,para karşılığı merit işime gelene merit diye muhabbetler çıkarsa neler yapmalıyız bunlarida dusundukmu ?

Yeni sistemden sonra insanlar neden çok daha fazlasını kazanabilecekken üç kuruş para için kendi değerli hesaplarını riske atsınki? Ayrıca merit kaynakları dışında kimsenin elindeki merit sayısı artmıyor yani insanların elinde nadir bulunan bir şey olduğundan dolayı satışı imkansız.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 06, 2018, 09:49:31 PM

Kalite ve verimlilik açısından, Multi hesaplardan karnını doyuramamis iki cümleyi bir araya getiremeyen arkadaşlara güzel bir önleme olmuş öncelikle tebrik ederim. ama maalesef bu işi insan insiyatifine birakmakta bir okadarda yaninda risk dogurabilir örneğin benim şuanda rutbe atlamama çok az kalmışken merit yüzünden atlayamamam üzücü ve birilerinden metot bekliyorum şuanda.bama tanıdığı olan insanlar rahatlıkla kazanabiliyor. Buna bir düzenlemeye gelmeli bana göre

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
February 07, 2018, 06:31:48 AM

valla merit çıktı çıkalı forum genelinde değilde burada gördüğüm kadarı ile kimse merit dağıtmıyor birbirine 11 tane merit toplayabilmişim.
tempo7
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 07, 2018, 10:15:42 AM

Valla açıkcası merit sistemini ilk başta bende destekleyenlerdendim ama faydalı mesajlarda atsanız, elinizden geleni de yapsanız merit sistemi geldi geleli 1 merit bile alamayınca ve merit kaynakları bu kadar kısıtlı olunca insan haliyle hem forumdan hemde yazmakdan sıkılıyor. Sırf bu sebepten foruma ilgisi azalan ve belki gerçekten birşeyler öğrenmek isteyen insanlar belkide forumu bırakıcak. Şuanki düşüncem bu merit olayının kaş yapayım derken göz çıkarmak olarak ifade edebilirim. Bende seviye atlıycaktım merit geldi atlayamıyorum durumumdan ziyade, 10 meritden 100 merit'e tanıdık veya anlaşmalı olarak karşılıklı merit almadıktan sonra, full kaliteli içerik ürettiğimi varsayarsak tahmini çıkma sürem minimum(1 yıl) olduğunu düşünüyorum o da sürekli kaliteli post atıcam ve şansım yaver giderse. Sistem kesinlikle sorunlu bence, eğer yöneticiler burdaki üyelere değer veriyorsa daha akla mantığa uyan, insanları soğutmayan tam tersine forumda yazma hevesi oluşturacak bir sistem getirmeli. Katılan katılmayanlara saygım sonsuz.
Sagaris
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 07, 2018, 02:59:34 PM

Merak ettiğim bir konu var, online süresi bu kriterleri etkiliyor mu. Bir de yeni üyeler nasıl Merit puanı verebiliyor? Rütbe sisteminin neye göre işleyiş gösterdiği ile alakalı İngilizce kaynak varsa onun da linkini verebilir misiniz?

J-hoon
Member
**

Activity: 104
Merit: 19

View Profile WWW
February 07, 2018, 03:01:15 PM

Valla açıkcası merit sistemini ilk başta bende destekleyenlerdendim ama faydalı mesajlarda atsanız, elinizden geleni de yapsanız merit sistemi geldi geleli 1 merit bile alamayınca ve merit kaynakları bu kadar kısıtlı olunca insan haliyle hem forumdan hemde yazmakdan sıkılıyor. Sırf bu sebepten foruma ilgisi azalan ve belki gerçekten birşeyler öğrenmek isteyen insanlar belkide forumu bırakıcak. Şuanki düşüncem bu merit olayının kaş yapayım derken göz çıkarmak olarak ifade edebilirim. Bende seviye atlıycaktım merit geldi atlayamıyorum durumumdan ziyade, 10 meritden 100 merit'e tanıdık veya anlaşmalı olarak karşılıklı merit almadıktan sonra, full kaliteli içerik ürettiğimi varsayarsak tahmini çıkma sürem minimum(1 yıl) olduğunu düşünüyorum o da sürekli kaliteli post atıcam ve şansım yaver giderse. Sistem kesinlikle sorunlu bence, eğer yöneticiler burdaki üyelere değer veriyorsa daha akla mantığa uyan, insanları soğutmayan tam tersine forumda yazma hevesi oluşturacak bir sistem getirmeli. Katılan katılmayanlara saygım sonsuz.

Kesinlikle katılıyorum. Bu merit olayına mutlaka bir çözüm getirilmeli.

Sagaris
Jr. Member
*

Crypto Worker

View Profile
February 07, 2018, 04:16:01 PM

Size katılıyorum. Bu şekilde olması eski üyelere yarıyor. Eğer kaliteyi korumak istiyorlarsa üyelikleri kapatmaları gerek. Yönetici kadrosunu genişletip kaliteli içerik üretenler desteklenmeli. Diğer türlü Merit sistemi ile üyelerin hak ettikleri yere ulaşması çok zor.

GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 07, 2018, 06:43:35 PM

Merit Olayı iyi ama İngilizce içerik paylaşanlar için biraz yararlı aslında local'de yazanlar için bu durum biraz Problem oluyor gibi. Çünkü hem Kısıtlı hemde herkes merit vermekde istemiyor gibi.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
February 08, 2018, 07:18:20 AM
Merited by EFS (2), poncik (1)

Merak ettiğim bir konu var, online süresi bu kriterleri etkiliyor mu. Bir de yeni üyeler nasıl Merit puanı verebiliyor? Rütbe sisteminin neye göre işleyiş gösterdiği ile alakalı İngilizce kaynak varsa onun da linkini verebilir misiniz?

Online kalma süresi ile bir ilgisi yok. Yeni üyeler merite sahip olmadığı için merit de veremiyor. Eski sistemdeki activity puanına ek olarak merit getirildi hepsi bu.
Konunun ilk sayfalarında her şey açık bir şekilde anlatılmış, tekrar tekrar sormaya gerek yok (:

Yok ben türkçe kaynak istemiyorum diyorsanız da buraya göz atın:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818350.0

xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
February 08, 2018, 09:00:03 AM

Varsın biz rank atlamayalım, son haftalarda çöplüğe dönüşen şu forum biraz olsun rahatlasın. Adamlar tek kelimelik yüzlerce mesaj atıyor, imzalardan para kazanıyor, biz de 100 dolar gelsin ama düzgün mesaj olsun yapıcı olsun diye boş yere uğraşıyoruz.
Forum yönetimini tebrik ederim, umarım meritleri kendi çıkarları için kullanan bir grup görmeyiz. Trust sistemindeki gibi eşkıyalaşan bir grup görmediğimiz sürece bu sistem bizim faydamıza olacaktır  Smiley

Mesajımı niçin tekrar ettiğinizi öğrenebilir miyim?

Varsın biz rank atlamayalım, son haftalarda çöplüğe dönüşen şu forum biraz olsun rahatlasın. Adamlar tek kelimelik yüzlerce mesaj atıyor, imzalardan para kazanıyor, biz de 100 dolar gelsin ama düzgün mesaj olsun yapıcı olsun diye boş yere uğraşıyoruz.
Forum yönetimini tebrik ederim, umarım meritleri kendi çıkarları için kullanan bir grup görmeyiz. Trust sistemindeki gibi eşkıyalaşan bir grup görmediğimiz sürece bu sistem bizim faydamıza olacaktır Smiley

Edit: Filipinli arkadaş merit alan mesajları kopyala yapıştır yapıyor sanırım Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
biloov
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 4

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 08, 2018, 09:10:59 AM

Merit sistemini yeni gördüm ama ben çok objektif oacağını zannetmiyorum

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
Networkk
Member
**

Activity: 98
Merit: 21

View Profile
February 08, 2018, 10:31:54 AM

Merit çeteleri oluşacak ban dalgaları çok yakın
o-c-n
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
February 08, 2018, 01:52:15 PM

Yakında forum dışında ilanlar görürüz bol meritli satılık hesap ya da satılık Merit diye.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 »
  Print  

Jump to: