Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:43:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 »
  Print  
Author Topic: Merit Sistemi  (Read 752820 times)
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
June 22, 2018, 09:42:47 PM

valla herkes merit değere binince yan account açıp, meritleri kendine kazandırma derdine düştü ki bildiğim kadarıyla forumda multi yasak değil, ancak bu iş gerçekten merit akışının tıkanmasına sebep oluyor, sen bana vermezsen ben neden sana vereyim ki, nitekim elimde hiç merit tutmazdım verenle paylaşırdım, kimi cömert gördüysem, uzun süredir az ama 2 merit var duruyor öyle, full olduktan sonra iki kişi var gözüme çarpan onalara dağıtıcam elimde birikenleri, bu arada full'e sadece 1 hafta kala takılmıştım, neyse sağlık olsun, ama bu multi işine bence bir çözüm getirilsin, her anlamda haksızlığa sebep oluyor, şimdi multisi olan arkadaşlar çıkıp tersleyecek belki ama, yapacak birşey yok, dile getirmek zorundayım, üstelik 'ya multi multi diyonuz, vay efendim işte şu kadar hesap, şu kadar cüzdan, şu kadar post lazım ki, zaten yapana helal olsun vs' diyeceksiniz ama helal olmasın abi, ben helal etmiyorum, her açıdan sırf kendine faydalı geri kalan herkese faydasız değil, doğrudan 'zararlı' bir hareket.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
1714826595
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714826595
Reply with quote  #2

1714826595
Report to moderator
1714826595
Hero Member
*

Ignore
1714826595
Reply with quote  #2

1714826595
Report to moderator
1714826595
Hero Member
*

Ignore
1714826595
Reply with quote  #2

1714826595
Report to moderator
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714826595
Hero Member
*

Ignore
1714826595
Reply with quote  #2

1714826595
Report to moderator
1714826595
Hero Member
*

Ignore
1714826595
Reply with quote  #2

1714826595
Report to moderator
1714826595
Hero Member
*

Ignore
1714826595
Reply with quote  #2

1714826595
Report to moderator
melihce
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
June 25, 2018, 10:39:39 AM

Merit ile ilgili iyi bir açıklama olmuş. İnşallah sahtekarlık yapmadan hareket eden insanlar gerekli meritleri alırlar.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
June 25, 2018, 02:52:16 PM

yav susun aq newbieleri bir şey bildiğiniz yok sadece shitpost kasıyorsunuz. siki tutmuşsunuz siz hala "faydalı olacağına inanıyorum hmm" derdindesiniz.
zaten global forumda merit alabilecek aktivitede bulunmazsanız - ki ingilizceniz yoksa bu imkansız - buradakilerden bir ne merit ne de medet beklemeyin.

benim gibi bir gönderiye 50 merit atan kimse çıkmaz. çıksa da pişman olur ki ben oldum. aq laudası.

uzun süredir forma bakmıyordum ve bu merit olayınıda yeni fark ettim ama harbiden dediğin gibi olan newbielere oldu:)
bu arada başkasının kaç meriti olduğunu veya kimlerin ona merit verdiğini nerden görebiliriz?

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
deli.mehmet1
Newbie
*

Activity: 76
Merit: 0

View Profile
June 25, 2018, 05:23:04 PM

Sanki bu sistem geldiğinden beri her yer düşük ranklarla doldu , eskilerde pek girmiyor gibi Cheesy
emrah0406
Jr. Member
*

Activity: 239
Merit: 1

View Profile
June 26, 2018, 03:06:43 PM

Kasım 2017 den beri üyeyim nerdeyse bir sene olacak ama değişen birşey yok hep jr olarak kalacaz sanırım 150 küsür aktivity var hiç bi işe yaramıyor , başlarda konuya hakim olmadığımdan herkes gibi sadece okumayla geçti kısa bir zaman sonra bu merit sistemi çıktı o günden sonra az çok yorum yapıp konu açmaya çalışıyorum bazen sonuç hep aynı , belli ki merit veren arkadaşlar sadece kendilerine verenlere geri gönderiyor ya da okuduğum kadarıyla yan hesaplar açılıp kendi hesaplarına merit kasıp sehapları satıyorlarmış ve dahası artık meriti parayla satar hale gelmişler bu durumda kim niye merit versin ki adamlar haklı bu sistemin bu halde sömürülmeye açık olması tamamen platforum suçu, tamam anladık kaliteli içerik olsun vs ama sadece eskiler kazanıyor bountyler yetmiyor gibi merit satarak hesap satarak kazanıyorlar .Anladığım kadarıyla btt yeni üye istemiyor gelen üye jr den hadi bilemedin bi üst ranka maksimun çıksın yeter diyorlar sözde içerik kalitesini arttıralım derken platformun prestiğinin ağzına sıçtılar umursadıkları da yok sanırım.
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
June 26, 2018, 07:42:23 PM

yav susun aq newbieleri bir şey bildiğiniz yok sadece shitpost kasıyorsunuz. siki tutmuşsunuz siz hala "faydalı olacağına inanıyorum hmm" derdindesiniz.
zaten global forumda merit alabilecek aktivitede bulunmazsanız - ki ingilizceniz yoksa bu imkansız - buradakilerden bir ne merit ne de medet beklemeyin.

benim gibi bir gönderiye 50 merit atan kimse çıkmaz. çıksa da pişman olur ki ben oldum. aq laudası.

uzun süredir forma bakmıyordum ve bu merit olayınıda yeni fark ettim ama harbiden dediğin gibi olan newbielere oldu:)
bu arada başkasının kaç meriti olduğunu veya kimlerin ona merit verdiğini nerden görebiliriz?
hocam merhabalar. Başkasının merit sayısını profil bilgilerine gidip merit kısmına tıklayarak öğrenebilirsiniz. Merit kısmına tıkladığınızda son 120 gün (4 aylık periyot) içinde gönderilen ve alınan meritleri görebilirsiniz. kim tarafından kaç merit alındığını da görebilirsiniz. örneğin siz  Captain Corporate adlı kullanıcı tarafından 25 haziranda yani dün 29 merit almışsınız. bunun yarısı da smerit ( gönderilebilen merit) olarak size dönüyor yani hali hazırda sizin de kaliteli yada faydalı postlara gönderebileceğiniz minimum 14 smerit bu kullanıcı tarafından size verildi gibi bir şey oldu umarım anlatabildim Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
vatalay
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
June 27, 2018, 07:54:21 PM

Bu merit sistemi konusunda galiba cok sanssizim , çok fazla zaman olmadı ama alakasız kişilerin meritlerine baktığımda dahada çok üzülüyorum galiba her zaman JR Member olarak kalıcam Smiley
epifiz
Jr. Member
*

Activity: 38

View Profile
June 29, 2018, 03:50:13 PM

artık önüne gelen konuya yorum yapma devri bitiyor yani.

kaliteli gerçek bilgi içeren mesaj paylaşanların önemi artacak.

keşke merit puanıyla üyelik statüsüde daha hızlı değişkenlik gösterebilse.
ydnkkyy
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
June 29, 2018, 09:25:41 PM

Kalitesiz içerik üretenler için iyi, forumun kalitesi açısından önemli bir gelişme olmuş anladığım kadarıyla lakin bizim gibi yeni gelenler açısından ilerlemek neredeyse imkansız hale gelmiş. Bu durum da ne yapacağımızı bilemiyoruz gerçekten. Forum kalitesini belirli bir seviyede tutmak istemek mantıklı ama yeni kullanıcıyı düşünmekte gerekir diye düşünüyorum
alpcaba45
Newbie
*

Activity: 77

View Profile
June 30, 2018, 11:58:04 PM

merit sisteminin gelmesi tabi ki kaliteyi artıracaktır. Ancak uzun vadede düşünürsek merit kaynakları ellerindeki puanları nasıl, ne sayıda kullanacak bunu merak ediyorum. Olur da yeteri kadar atmazlarsa bundan bütün bir sistem yani herkes etkilenecektir.
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
July 01, 2018, 11:05:33 AM

merit sisteminin gelmesi tabi ki kaliteyi artıracaktır. Ancak uzun vadede düşünürsek merit kaynakları ellerindeki puanları nasıl, ne sayıda kullanacak bunu merak ediyorum. Olur da yeteri kadar atmazlarsa bundan bütün bir sistem yani herkes etkilenecektir.

her merit kaynağının ürettiği merit farklı ve her ay onu kullanıyor ve kalan meritler diğer aya yansıtılmıyor. atıyorum bir kaynağa o ay 300 tane smerit veriliyor ve bunu kullanıyor. diğer ay yenileniyor.
Merit kaynakları da sadece theymos tarafından seçildiği için ölümüne merit kaynağı diye bir durum yok. Localden birkaç kaliteli üye başvurmuştu fakat kaynak olamadı bildiğim kadarıyla.
Başvurular devam ediyor ve etmeye de devam edecek.

Bizim için önemli olan local'de bol bol merit kaynaklarının olması.
membalik
Newbie
*

Activity: 179

View Profile WWW
July 01, 2018, 09:26:39 PM

Bahsedilen - Merit olayı başladı mi? Eksi merit verebilenler var mi?
trestiona
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
July 01, 2018, 11:41:42 PM

bu sistemde değil hero olmak member olmak bile imkansız
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
July 02, 2018, 05:45:44 PM

yeni olmama rağmen eski ve yeni yorumları karşılaştırdığımda merit sisteminin kalite getirdiği bir gerçek. Karşılıksız verilen bir bitcointalk parçası olması da etkileyici. Yeni katılanlar için zorluk derecesi yüksek bol bol forumu okumaya itiyor insanı.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
July 02, 2018, 07:16:43 PM

bu sistemde değil hero olmak member olmak bile imkansız

Dostum post atarak Merit almak çok zor her ne kadar bizim insanımız Merit dağıtmayı sevmese de farklı durumlara değinen konu başlıkları açarak Merit kazanma olasılığını üst seviyeye taşıyabilirsin...

...Bol Kazançlar...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ataraxia78
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
July 04, 2018, 06:41:08 AM

Benim gibi henüz yeni oyuncular için merit sistemi rütbe atlamayı epey zorlaştırsa da, uzun vadede gerçekten kaliteli paylaşımlarda bulunanların hakettikleri yerlere gelebileceğini düşünüyorum. Eski türk forumlarında dedikleri gibi "Emeğe Saygı" +Rep Smiley
secretboyinplay
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
July 04, 2018, 07:20:08 AM

Merit sistemi sistemi daha fazla kullanmaya, akitfi olmaya teşvik ediyor.Forumun kalitesi ve popülaritesi artıyor.Bu foruma gerekli ilgiliyi çok geç duymam da büyük pişmanlığımdır.

trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
July 06, 2018, 01:19:13 AM

Local forumda emeğe saygı yorumdur, arkadaşlar... Daha fazlasını beklemeyin. Merit verebilmek için merit almak gerekir. Local forumda kimde ne kadar merit olduğunu biliyor musunuz?

Merit, Bitcointalk forumun kalbi ve kalbe taze kan lazım. Aynı şeyleri döndürüp dolaştırıp insanlara sunmayın.
k4ys3rs0z3
Member
**

Activity: 101
Merit: 17

View Profile
July 06, 2018, 07:06:06 AM

yeni olmama rağmen eski ve yeni yorumları karşılaştırdığımda merit sisteminin kalite getirdiği bir gerçek. Karşılıksız verilen bir bitcointalk parçası olması da etkileyici. Yeni katılanlar için zorluk derecesi yüksek bol bol forumu okumaya itiyor insanı.

Gayet iyi gidiyorsun hocam, okuma dışında forum dışı araştırmalar yaparak, derleme makalelerden bir özgün makale çıkarabilirsin. Böylece özgün işlerle merit yakalaman daha kolay olabilir.

❍ Treon ❍ │▌▌▌  TwitterTelegram  │▌▌▌ ❍ Treon ❍
Utilities payments made  simple
███ Telecom, Electricity, Gas and Water  ███
behramyaman
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 06, 2018, 08:59:01 AM

Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım, Bir süredir yatırım yapmama rağmen sosyal mecralara katılım sağlamamaştım. Merit sistemi gayet mantıklı, umarım faydalı konulara el atıp bende üst seviyeler ulaşırım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 »
  Print  

Jump to: