Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:27:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 1033967 times)
saidlik
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 10

Czech altcoin newbie


View Profile
December 15, 2017, 10:55:45 AM
 #781

Litecoin jen za poslední měsíc narostl 4x takže potenciál má. Myslím, že lidé, kteří nově pronikají do kryptoměn mají krom BTC 2 alternativy, Ethereum nebo litecoin, proto LTC neustále roste. Potenciál má, ale také zde vidím daleko větší hrozbu v tom, že opravdu může ze dne na den ztratit třeba 80% hodnoty.

Svezl bych se na vlně, ale vystoupil včas.

1715059628
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715059628

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715059628
Reply with quote  #2

1715059628
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Dzunk
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
December 15, 2017, 12:25:51 PM
 #782

zdá se mi, že výroky udělal teď 4 násobek a ještě má potenciál jsou protichůdný. naopak, udělal už 4násobek, kam si myslíte, že to až poroste? ltc se veze jen na hypu btc, lidi si založej coinbase, nevěděj nic a nakupujou ltc protože je nejlevnější z tý trojice eth,btc,ltc. fakticky co má ltc dobrýho? nic. je to jen o trošku lepší btc, ale fakt jen o trošku, cca 4x víc transakcí by problém 200tisíc nevyřízených transakcí (který se děje u btc)stejně nevyřešilo, když se aktivuje lightning, tak ltc nebude ani vhodnej kandidát na exekuci plateb z btc blockchainu. mají dobrý marketing oproti ostatním altům, ale do ltc bych nevložil nic, měl jsem je za 11, prodal poměrně s velkym ziskem a koupil coiny, který maj technologicky co nabídnout. koukněte spíš na dgb, je to alt v prvních 100, 560transkací za sekundu (ltc cca 50, btc max 16) kterých zvládne v roce 2035 az 280tis/sekunda tj. kapacita jako má visa např. jako jeden z mála blockchainů, taky má 5 různých těžebních algoritmů aby zabránila decentralizaci měny, digishield zabezpečení (užívá např bitcoingold, dogecoin, ubiq, zcash a další). zkrátka technologickej potenciál jako blázen, market cap je právě kolem 180mil dolarů a patří pořád do pětice největších utxo blockchainů (btc,ltc,xvg,doge,dgb). nejhorší taktika je nakupovat, to co zrovna kupujou všichni, nejlepší je kupovat to co má velkej potenciál a zrovna se kupuje něco jinho kvůli hypu, toť má skromná zkušeností z dlouhodobého pohybu na této scéně.
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
December 15, 2017, 01:07:20 PM
 #783

zdá se mi, že výroky udělal teď 4 násobek a ještě má potenciál jsou protichůdný. naopak, udělal už 4násobek, kam si myslíte, že to až poroste? ltc se veze jen na hypu btc, lidi si založej coinbase, nevěděj nic a nakupujou ltc protože je nejlevnější z tý trojice eth,btc,ltc. fakticky co má ltc dobrýho? nic. je to jen o trošku lepší btc, ale fakt jen o trošku, cca 4x víc transakcí by problém 200tisíc nevyřízených transakcí (který se děje u btc)stejně nevyřešilo, když se aktivuje lightning, tak ltc nebude ani vhodnej kandidát na exekuci plateb z btc blockchainu. mají dobrý marketing oproti ostatním altům, ale do ltc bych nevložil nic, měl jsem je za 11, prodal poměrně s velkym ziskem a koupil coiny, který maj technologicky co nabídnout. koukněte spíš na dgb, je to alt v prvních 100, 560transkací za sekundu (ltc cca 50, btc max 16) kterých zvládne v roce 2035 az 280tis/sekunda tj. kapacita jako má visa např. jako jeden z mála blockchainů, taky má 5 různých těžebních algoritmů aby zabránila decentralizaci měny, digishield zabezpečení (užívá např bitcoingold, dogecoin, ubiq, zcash a další). zkrátka technologickej potenciál jako blázen, market cap je právě kolem 180mil dolarů a patří pořád do pětice největších utxo blockchainů (btc,ltc,xvg,doge,dgb). nejhorší taktika je nakupovat, to co zrovna kupujou všichni, nejlepší je kupovat to co má velkej potenciál a zrovna se kupuje něco jinho kvůli hypu, toť má skromná zkušeností z dlouhodobého pohybu na této scéně.
Tak jestli hledas meny s technologickym potencialem, tak se zamer na DAG. Zatim si hypem prosli jen IOTA a Raiblocks, ale dalsi se zatim tak nejak v klidu vyviji jako treba byteball a aidos kuneen
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
December 15, 2017, 07:20:42 PM
 #784

Zdravím,
zaregistroval jsem se jen abych sehnal další lidi, kteří se nechali (tak jako já) podvést na stránce cryptohardware.org. Vím minimálně ještě o jednom člověku, co si objednal miner ze stránky cryptohardware.org, nicméně po zaplacení už se nic neděje, bankovní účet je v čechách u banky Creditas, firma cryptohardware.org údajně sídlí ve Vídni, ale ve skutečnosti tam není, web je vedený na islandu. Souvisí s tím i inzeráty na bazoši, které mají nalákat lidi, ale tel číslo není platné a na emailu se nikdo neozývá. Možná by bylo dobré o tom napsat do anglické části fóra, moc se tu neorientuji a angličtina není má silná stránka :-) Proto se omlouvám jestli to nepatří do tohoto vlákna.
Napiš o tom článek a pak ho můžeme šířit dál, určitě bude dobré dát vědět o těchto podvodných praktikách širšímu okolí
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
December 15, 2017, 07:22:40 PM
 #785

Litecoin jen za poslední měsíc narostl 4x takže potenciál má. Myslím, že lidé, kteří nově pronikají do kryptoměn mají krom BTC 2 alternativy, Ethereum nebo litecoin, proto LTC neustále roste. Potenciál má, ale také zde vidím daleko větší hrozbu v tom, že opravdu může ze dne na den ztratit třeba 80% hodnoty.

Svezl bych se na vlně, ale vystoupil včas.
Jestli se nepletu, tak Karel Fillner, předpovídal cenu LTC $100 -200 na začátku roku, když LTC stál pár dolarů, takže se zdá že měl pravdu, ale samozřejmě cena může jít stejně tak rychle dolů jak šla nahoru Smiley
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
December 15, 2017, 07:24:53 PM
 #786

Technicky se o LTC opravdu nemluvi. Ja postřehl komenty o ceně a že ma na víc. Ale taky nevim jestli to neni přestřelené.
Nicméně pokud to někdo řidi tak v LTC je pořád dost peněz aby se to dalo zvednout. :-)
Nepochopil jsem dostatečně zatim mechanismy těch cenových skoků, kdy v několika hladinách a přesných intervalech měna vyroste o desitky procent. :-)
No mechanismy jsou jednoduché, máš-li dostatečný kapitál v dané měně, můžeš s cenou hýbat o desítky procent nahoru a dolů. Jsi-li malý investor, tak se snažíš raději těmto pohybům vyvarovat, jelikož nikdy nevíš, jestli máš danou informaci včas (a pravděpodobně ji mít včas nebudeš)
HybCZ
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100

BTC forever


View Profile
December 18, 2017, 05:29:50 AM
 #787

BTC je dobry nositel hodnoty ale jestli chceš vydělek mrkni i na jine.
Třeba tady http://strymex.com/screener :-).
O LTC se taky dost mluvi.
je to ale jako sazky.


O Litecoinu už se dávno nemluví...

To je takzvané ticho před bouří jinak tenhlle altcoin půjde, sice pomalu, ale pěkně nahoru Wink. Jak povídají zkušenější - LTC je třeba pít v portfoliu Wink
johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
December 18, 2017, 06:29:31 PM
 #788

BTC je dobry nositel hodnoty ale jestli chceš vydělek mrkni i na jine.
Třeba tady http://strymex.com/screener :-).
O LTC se taky dost mluvi.
je to ale jako sazky.


O Litecoinu už se dávno nemluví...

To je takzvané ticho před bouří jinak tenhlle altcoin půjde, sice pomalu, ale pěkně nahoru Wink. Jak povídají zkušenější - LTC je třeba pít v portfoliu Wink

Jeden zkušenější (ano, jsem to já, jsem Legendary) ti tady říká, že LTC dlouhodobě neudrží hodnotu.
HybCZ
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100

BTC forever


View Profile
December 19, 2017, 05:23:37 AM
 #789

BTC je dobry nositel hodnoty ale jestli chceš vydělek mrkni i na jine.
Třeba tady http://strymex.com/screener :-).
O LTC se taky dost mluvi.
je to ale jako sazky.


O Litecoinu už se dávno nemluví...

To je takzvané ticho před bouří jinak tenhlle altcoin půjde, sice pomalu, ale pěkně nahoru Wink. Jak povídají zkušenější - LTC je třeba pít v portfoliu Wink

Jeden zkušenější (ano, jsem to já, jsem Legendary) ti tady říká, že LTC dlouhodobě neudrží hodnotu.

Proč myslíš, že neudrží svojí hodnotu. Je to stále jeden z altů, který má spoustu lidí ve svém portu a je stále hodně používán a myslím, že bude ne nebo když jsi teda ten zkušenější tak nám méně zkušeným pověz trochu tu tvojí odpověď rozviň prosím Wink
weisenbacher
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
December 19, 2017, 03:36:24 PM
 #790

Zdravím,
zaregistroval jsem se jen abych sehnal další lidi, kteří se nechali (tak jako já) podvést na stránce cryptohardware.org. Vím minimálně ještě o jednom člověku, co si objednal miner ze stránky cryptohardware.org, nicméně po zaplacení už se nic neděje, bankovní účet je v čechách u banky Creditas, firma cryptohardware.org údajně sídlí ve Vídni, ale ve skutečnosti tam není, web je vedený na islandu. Souvisí s tím i inzeráty na bazoši, které mají nalákat lidi, ale tel číslo není platné a na emailu se nikdo neozývá. Možná by bylo dobré o tom napsat do anglické části fóra, moc se tu neorientuji a angličtina není má silná stránka :-) Proto se omlouvám jestli to nepatří do tohoto vlákna.

Zdravím, mne sa stalo to isté a poznám ďalšieho človenka tu na Slovensku, on už dal trestné oznámenie, volala mi polícia aby som potvrdil priebeh, bol som v banka žiadať storno, lebo to podvod, postúpili to do Čiech, dám zajtra tiež trestné. Rád pomôžem a zároveň ocením akékoľvek nápady, alebo info na postup. Poprípade v budúcnosti možno spoločná žaloba, lebo ten účet v ČR musí niekomu patriť, ozvite sa mi prosím, neviem či tu môžem postovať email adresu.
marekbartik
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
December 19, 2017, 07:38:30 PM
 #791


Jeden zkušenější (ano, jsem to já, jsem Legendary) ti tady říká, že LTC dlouhodobě neudrží hodnotu.

co presne znamena "dlouhodobe"? Ma smysl drzet LTC rok, dva? Jaky myslis, ze ma cenovy potencial?
george_k
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 1


View Profile
December 20, 2017, 10:27:52 AM
 #792

Jak to vidite s Bitcoin cash. Myslim, že potom co BTC se spiše dinosaurus a držitel hodnoty tu vykonnou moc přebere tento coin. Maji na to i penize. Některé brány kvuli polatkum už nepodporují BTC ale začinaji s timto BCH. Je zajimave sledovat jak si BCH buduje hodnotu na ukor BTC. Měny jsou celkem provazane.
LTC se tady nějak nechyta zda se, že přebere pravě jeho roli. BTC zabiji poplatky. Mě taky serou tak ho nechci použivat vubec. :-)
ETH se rozsype za chcili to taky nechci. Nebyt těch jmen za nimi tak sleti.
saidlik
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 10

Czech altcoin newbie


View Profile
December 20, 2017, 02:29:13 PM
 #793

Jak to vidite s Bitcoin cash. Myslim, že potom co BTC se spiše dinosaurus a držitel hodnoty tu vykonnou moc přebere tento coin. Maji na to i penize. Některé brány kvuli polatkum už nepodporují BTC ale začinaji s timto BCH. Je zajimave sledovat jak si BCH buduje hodnotu na ukor BTC. Měny jsou celkem provazane.
LTC se tady nějak nechyta zda se, že přebere pravě jeho roli. BTC zabiji poplatky. Mě taky serou tak ho nechci použivat vubec. :-)
ETH se rozsype za chcili to taky nechci. Nebyt těch jmen za nimi tak sleti.

BitcoinCash je totální shitcoin, na kterým vydělává pár lidí. Až za 2 dny bude zpátky na 1500 dolarech tak si na mě vzpomeneš. Bitcoin není ideální, ale nikdy, nikdy ho nic nenahradí na to pamatuj.

george_k
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 1


View Profile
December 20, 2017, 04:54:43 PM
 #794

No technicky bych s tebou souhlasil a donedávna jsem měl stejny nazor. Takovouto debatu sleduju dlouho ale to je možná pravě to je ten duvod proč se z BTC stalo to co je. Dinosaurus.
Nenahradi ho jako nositele hodnoty nic ale k použití to není. Fakt je, že že Altcoiny jako ETh, LTC nepřebraly plně tu platební funkci, i když LTC k tomu bylo vymyšleno vlastně.
No kombinace odmítání změn a smrtelných polatků je poslední hřebíček reálného používání. Směřuje do sběratelských dálí ..
Zajimavěji vypadá spíše další klon bcx ale to ukaže čas. :-) je jich nějak moc :-).
karel88l
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 313
Merit: 1


View Profile
December 20, 2017, 08:07:59 PM
 #795

Jak to vidite s Bitcoin cash. Myslim, že potom co BTC se spiše dinosaurus a držitel hodnoty tu vykonnou moc přebere tento coin. Maji na to i penize. Některé brány kvuli polatkum už nepodporují BTC ale začinaji s timto BCH. Je zajimave sledovat jak si BCH buduje hodnotu na ukor BTC. Měny jsou celkem provazane.
LTC se tady nějak nechyta zda se, že přebere pravě jeho roli. BTC zabiji poplatky. Mě taky serou tak ho nechci použivat vubec. :-)
ETH se rozsype za chcili to taky nechci. Nebyt těch jmen za nimi tak sleti.

BitcoinCash je totální shitcoin, na kterým vydělává pár lidí. Až za 2 dny bude zpátky na 1500 dolarech tak si na mě vzpomeneš. Bitcoin není ideální, ale nikdy, nikdy ho nic nenahradí na to pamatuj.


Shitcoin ? Technicky je to prej lepsi nez bitcoin Cheesy.A dolu s cenou asi uz moc nepujde kdyz je listovanej na coinbase ted to lidi zacnou nakupovat reknou si bitcoin jako bitcoin ne ? a tenhle je levnejsi,no skoda ze jsem nenakoupil driv Smiley)
HybCZ
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100

BTC forever


View Profile
December 21, 2017, 05:57:24 AM
 #796

Jak to vidite s Bitcoin cash. Myslim, že potom co BTC se spiše dinosaurus a držitel hodnoty tu vykonnou moc přebere tento coin. Maji na to i penize. Některé brány kvuli polatkum už nepodporují BTC ale začinaji s timto BCH. Je zajimave sledovat jak si BCH buduje hodnotu na ukor BTC. Měny jsou celkem provazane.
LTC se tady nějak nechyta zda se, že přebere pravě jeho roli. BTC zabiji poplatky. Mě taky serou tak ho nechci použivat vubec. :-)
ETH se rozsype za chcili to taky nechci. Nebyt těch jmen za nimi tak sleti.

Poslední dobou jede BCH nahoru teď jestli to jen není kvůli tomu, že lidé přelévají peníze z BTC. o LTC s námi Legendární Johny nechce mluvit. Potenciál ne převzetí nějaké role určitě nemá niccméně potenciál dle mého názoru tam je. V poslední době se zdá být dobré koukat po měnách založené na DAG - IOTA, Byteball Wink mrkni na to
george_k
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 1


View Profile
December 21, 2017, 01:03:59 PM
 #797

v IOTA jsem nějakou dobu ale nějak ztratila silu, příliš se řidi dle BTC. na tu druhou mrknu. diky za tip
Taky něco přidam mi se vyplatila sazka na Digibyte.
HybCZ
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100

BTC forever


View Profile
December 21, 2017, 01:20:48 PM
 #798

v IOTA jsem nějakou dobu ale nějak ztratila silu, příliš se řidi dle BTC. na tu druhou mrknu. diky za tip
Taky něco přidam mi se vyplatila sazka na Digibyte.

Ten teď vyletěl to je pravda Smiley. Iota má mezipauzu Wink občas je dobré chvilku vydržet. Záleží za kolik sji nakupoval Wink
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
December 23, 2017, 12:37:09 PM
 #799

Jak to vidite s Bitcoin cash. Myslim, že potom co BTC se spiše dinosaurus a držitel hodnoty tu vykonnou moc přebere tento coin. Maji na to i penize. Některé brány kvuli polatkum už nepodporují BTC ale začinaji s timto BCH. Je zajimave sledovat jak si BCH buduje hodnotu na ukor BTC. Měny jsou celkem provazane.
LTC se tady nějak nechyta zda se, že přebere pravě jeho roli. BTC zabiji poplatky. Mě taky serou tak ho nechci použivat vubec. :-)
ETH se rozsype za chcili to taky nechci. Nebyt těch jmen za nimi tak sleti.

BitcoinCash je totální shitcoin, na kterým vydělává pár lidí. Až za 2 dny bude zpátky na 1500 dolarech tak si na mě vzpomeneš. Bitcoin není ideální, ale nikdy, nikdy ho nic nenahradí na to pamatuj.


Shitcoin ? Technicky je to prej lepsi nez bitcoin Cheesy.A dolu s cenou asi uz moc nepujde kdyz je listovanej na coinbase ted to lidi zacnou nakupovat reknou si bitcoin jako bitcoin ne ? a tenhle je levnejsi,no skoda ze jsem nenakoupil driv Smiley)
Bitcoin cash by mohl mit problemy, pokud se potvrdi domenky ze se do nej dostal kapital z btc-e skrz bitfinex ve spojeni s tether a insidery, pak bude mit i Roger co vysvetlovat a jeho masivni medialni kampan na podporu by mohla prijit nazmar. Kazdopadne jestli skonci bitfinex jako mt.gox ovlivni to cely krypto sektor. Od bcx uz bych toho moc necekal, prilezitost mel v listopadu a ta podpora podle me zeslabla, ale uvidime. Kazdopadne si uzijte vanoce a silvestra!
mrelich
Member
**
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 24


View Profile WWW
December 24, 2017, 12:08:23 AM
 #800

Nevíte někdo kam se na tomhle fóru dá dát český překlad ANN nebo bounty? Zkoušel jsem to dát o úroveň výš (do Local->Other Languages/locations), ale někdo (asi moderátor) mi to smazal Sad. Přitom se jedná o zajímavý projekt který by někoho mohl zajímat.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!