Bitcoin Forum
June 21, 2024, 09:51:52 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 1060855 times)
Kartac
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
March 22, 2018, 09:08:35 PM
 #1061

Měním názor, líbilo se mi to tu víc, když tu byl jeden příspěvek za týden, ale byl aspoň smysluplný... ještě že tu nemáme celou vlastní sekci Roll Eyes


naopak celá sekce by byla jedině ku prospěchu takhle je tu v jediném foru zmatek a je to tu nepřehledné
Black_bl
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 503
Merit: 102


View Profile
March 22, 2018, 09:09:18 PM
 #1062

Měním názor, líbilo se mi to tu víc, když tu byl jeden příspěvek za týden, ale byl aspoň smysluplný... ještě že tu nemáme celou vlastní sekci Roll Eyes
Ty doby už jsou dávno pryč, musíme si zvyknout, že tu bude čím dál tím víc příspěvků a současně spamu, nicméně to neznamená, že by to měl být problém, až jednou bude vlastní vlákno, bude i moderátor a ten bude moci vlákno čistit. To, že do krypto přichází lidí zvenčí, kteří tomu nerozumí je podle mě pozitivní věc, léta se o to lidi snažili a teď když to nastává bychom proti tomu měli bojovat? ne...je to dobře, jen to ve finále potom znamená víc úsilí pokud chceš být v té debatě přítomen. A pokud na to namítneš, že nechceš být účastník debaty o hovně, tak zase...vracíme se zpátky, tohle jsme si kdysi přáli, chtěli jsme aby se bitcoin dostal do mainstreamu a teď sklízíme plody "našeho" úsilí Smiley
unpack
Member
**
Offline Offline

Activity: 292
Merit: 10



View Profile
March 23, 2018, 07:30:46 AM
 #1063

Měním názor, líbilo se mi to tu víc, když tu byl jeden příspěvek za týden, ale byl aspoň smysluplný... ještě že tu nemáme celou vlastní sekci Roll Eyes


naopak celá sekce by byla jedině ku prospěchu takhle je tu v jediném foru zmatek a je to tu nepřehledné

Přesně tak, tady si každý píše co chce a je tu neuvěřitelný zmatek a chaos. V podstatě spolu ani nedebatujeme, každý si napíše příspěvek a potom děj se vůle boží. A je to škoda.
mrelich
Member
**
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 24


View Profile WWW
March 23, 2018, 10:26:32 PM
 #1064

Kuci jak to tady delate s meritem?  Grin Me prijde temer nemozny dostat v tomhle systemu napr. 100 merit points, pac vsude kam se podivam tak se nerad nekdo meritu zbavuje. Tak me napada jestli si to vymenujete se znamyma v komunite. Tim nechci zebrat o merit, jen se ptam  Grin
Doufám, že to změní, protože bez nějakých super oblíbených postů nic nedostaneš... moje návody mají i tísíce přečtení denně, ale Meritu dostávám opravdu málo Cheesy
Na to jsem taky zvedavy, ale moc bych v to nedoufal. Pokud se clovek nedostane ke zdroji tak asi nema sanci a jelikoz ty zdroje meritu nezname, tak tezko na to spolehat. Theymos dela posledni dobou, dle me beztak dost podivny veci. Misto, aby cistil forum pomoci moderatoru od scamu tak vymejsli cooper membery a podobny zhovadilosti Smiley

Udajne ma byt pry v kazdym local threadu jeden source, otazka je jak moc budou aktivni no. Vy s vyssim rankem jste dostali merit rovnou kdyz ten system implementovali?
Myslim ze se to netyka vsech lokalnich threadu, jen nekterych a to ze je nekdo prirozeny zdroj stejne neznamena, ze ten merit obdrzis Smiley merit dostali automaticky ty co meli rank full member, nebo vyssi a to v poctu, ktery byl nutny na dosazeni dane urovne

Me se merit system jako myslenka docela libi, ale ty limity jsou fakt hrozne vysoke. 100 meritu na vyssi uroven se proste psanim normalnich prispevku v nejakem rozumnem case dosahnout neda Sad.
unpack
Member
**
Offline Offline

Activity: 292
Merit: 10



View Profile
March 25, 2018, 01:24:53 PM
 #1065

Kuci jak to tady delate s meritem?  Grin Me prijde temer nemozny dostat v tomhle systemu napr. 100 merit points, pac vsude kam se podivam tak se nerad nekdo meritu zbavuje. Tak me napada jestli si to vymenujete se znamyma v komunite. Tim nechci zebrat o merit, jen se ptam  Grin
Doufám, že to změní, protože bez nějakých super oblíbených postů nic nedostaneš... moje návody mají i tísíce přečtení denně, ale Meritu dostávám opravdu málo Cheesy
Na to jsem taky zvedavy, ale moc bych v to nedoufal. Pokud se clovek nedostane ke zdroji tak asi nema sanci a jelikoz ty zdroje meritu nezname, tak tezko na to spolehat. Theymos dela posledni dobou, dle me beztak dost podivny veci. Misto, aby cistil forum pomoci moderatoru od scamu tak vymejsli cooper membery a podobny zhovadilosti Smiley

Udajne ma byt pry v kazdym local threadu jeden source, otazka je jak moc budou aktivni no. Vy s vyssim rankem jste dostali merit rovnou kdyz ten system implementovali?
Myslim ze se to netyka vsech lokalnich threadu, jen nekterych a to ze je nekdo prirozeny zdroj stejne neznamena, ze ten merit obdrzis Smiley merit dostali automaticky ty co meli rank full member, nebo vyssi a to v poctu, ktery byl nutny na dosazeni dane urovne

Me se merit system jako myslenka docela libi, ale ty limity jsou fakt hrozne vysoke. 100 meritu na vyssi uroven se proste psanim normalnich prispevku v nejakem rozumnem case dosahnout neda Sad.

Tak hlavně merit máš dostávat od jiných uživatelů a už vidím tu ochotu dnešních lidí, jak mi ochotně pošlou merit, za jaké zásluhy. Je to zvláštně nastaveno a nelíbí se mi to  Sad
Corosian
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 34
Merit: 0


View Profile
March 26, 2018, 09:01:26 AM
 #1066

Kuci jak to tady delate s meritem?  Grin Me prijde temer nemozny dostat v tomhle systemu napr. 100 merit points, pac vsude kam se podivam tak se nerad nekdo meritu zbavuje. Tak me napada jestli si to vymenujete se znamyma v komunite. Tim nechci zebrat o merit, jen se ptam  Grin
Doufám, že to změní, protože bez nějakých super oblíbených postů nic nedostaneš... moje návody mají i tísíce přečtení denně, ale Meritu dostávám opravdu málo Cheesy
Na to jsem taky zvedavy, ale moc bych v to nedoufal. Pokud se clovek nedostane ke zdroji tak asi nema sanci a jelikoz ty zdroje meritu nezname, tak tezko na to spolehat. Theymos dela posledni dobou, dle me beztak dost podivny veci. Misto, aby cistil forum pomoci moderatoru od scamu tak vymejsli cooper membery a podobny zhovadilosti Smiley

Udajne ma byt pry v kazdym local threadu jeden source, otazka je jak moc budou aktivni no. Vy s vyssim rankem jste dostali merit rovnou kdyz ten system implementovali?
Myslim ze se to netyka vsech lokalnich threadu, jen nekterych a to ze je nekdo prirozeny zdroj stejne neznamena, ze ten merit obdrzis Smiley merit dostali automaticky ty co meli rank full member, nebo vyssi a to v poctu, ktery byl nutny na dosazeni dane urovne

Me se merit system jako myslenka docela libi, ale ty limity jsou fakt hrozne vysoke. 100 meritu na vyssi uroven se proste psanim normalnich prispevku v nejakem rozumnem case dosahnout neda Sad.

Tak hlavně merit máš dostávat od jiných uživatelů a už vidím tu ochotu dnešních lidí, jak mi ochotně pošlou merit, za jaké zásluhy. Je to zvláštně nastaveno a nelíbí se mi to  Sad

Vidim to podobne no, tak snad s tim neco udelaj
unpack
Member
**
Offline Offline

Activity: 292
Merit: 10



View Profile
March 26, 2018, 11:52:22 AM
 #1067

Ahoj všichni, doporučuji podívat se na SONDER ICO, velmi zajímavý projekt, může přinést spoustu peněz, jejich PRE PRODEJ začal dnes

Co konkrétně zajímavého podle tebe nabízí? Jaké jsou výhody oproti jiným ICOs? Osobně bych mohl doporučit také několik ICO.
Dramaticon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
March 30, 2018, 02:50:39 PM
 #1068

Kdyby někoho zajímalo..

How does TenX safely store hundreds of millions of dollars in crypto?

https://www.youtube.com/watch?v=rizic7LozcQ&t=9s
Dramaticon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
March 30, 2018, 03:02:48 PM
 #1069

Japan: 2 Bitcoin Exchanges Choose Shutdown Over Regulatory Compliance
https://cointelegraph.com/news/japan-2-bitcoin-exchanges-choose-shutdown-over-regulatory-compliance

.. a death cross je na světě http://marekcerno.sweb.cz/8e9a92f5-100a-4a95-a43a-3303fe209eee.jpg
duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 08:43:03 PM
 #1070

mam jednu laicku otazku..... co sa stane s bitcoinmy ked stratim heslo k svojej penazenke? teda pridem o moznost s nimi manipulovat... su nenavratne stratene?

To by me taky zajimalo.. Na jednu stranu by se to melo dat nejak obnovit, ale taky si dokazu predstavit, ze kvuli bezpecnosti, to nepujde.
Kazdopadne az se to dozvis, dej mi prosim vedet.. Mohlo by se mi to nekdy taky hodit.. Wink

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 08:49:45 PM
 #1071

Jaký je zájem o bitcoinu v České republice?

Můžeme nějak rozšířit znalost bitcoinů pro čechy?

Máte otázky o bitcoinu?

Já bych chtěl vědět, jestli jsou nějaké obchody v ČR, které přijímají bitcoiny.

Crispin

Teprve s tim zacinam, zajimalo by me ale jak moc je bitcoin v cechach rozsiren?  Smiley

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 08:58:20 PM
 #1072

Ahoj,
 chtěl bych Vám představit první český coin - je to EmotiCoin - Více informací zde: https://bitcointalk.org/index.php?topic=496129.0;all
Připravuji českou verzi stránek na emoticoin.cz, brzy budou v provozu.

jak to dopadlo? udrzel se?
tepve tu zacinam a ucim se  Cheesy
ale s tim ceskym coinem me to opravdu zajima  Smiley

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 09:08:19 PM
 #1073

Ak najdem firmu, ktorej zaplatim za stavbu rodinneho domu v BTC tak to je pripad tri a podla mna dan neplatim.

Mozna se pletu. Kazdopadne nez bude kdokoliv kupovat dum za BTC, doporucuju mu konzultaci s danovym poradcem.

To kazdopadne.. mohlo by se to totiz rozjed i dozadu..

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 09:15:03 PM
 #1074

Tu je tedy mrtvo, kam jste se všeci poděli? Česká Republika jest poněkud apatická k ekonomii, což?

To uz bylo prece vzdycky tak.. Chvilku to potrva nez se cesko neceho chytne.. Za chvilku se to tom ale vsichni dozvi a bude z toho strasny haló si myslim..  Grin

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 09:24:51 PM
 #1075

proc mi nejde pridat komentar k jinemu vlaknu??


Taky nechápu...Huh

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 09:31:55 PM
 #1076

koukám že tady máme české subforum, tak vás všechny zdravím Smiley

Taky zdravím  Smiley
ale nejak extra to tu bohuzel nejede Cheesy

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 09:43:18 PM
 #1077


O co jde? jsem nejak mimo.. sorry  Cheesy bud jsem zabloudila nebo nevim..  Grin Grin

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
Bitfort
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 952
Merit: 339

invest trade and gamble wisely


View Profile
March 30, 2018, 09:49:24 PM
 #1078

mam jednu laicku otazku..... co sa stane s bitcoinmy ked stratim heslo k svojej penazenke? teda pridem o moznost s nimi manipulovat... su nenavratne stratene?

To by me taky zajimalo.. Na jednu stranu by se to melo dat nejak obnovit, ale taky si dokazu predstavit, ze kvuli bezpecnosti, to nepujde.
Kazdopadne az se to dozvis, dej mi prosim vedet.. Mohlo by se mi to nekdy taky hodit.. Wink

Jaký je zájem o bitcoinu v České republice?

Můžeme nějak rozšířit znalost bitcoinů pro čechy?

Máte otázky o bitcoinu?

Já bych chtěl vědět, jestli jsou nějaké obchody v ČR, které přijímají bitcoiny.

Crispin

Teprve s tim zacinam, zajimalo by me ale jak moc je bitcoin v cechach rozsiren?  Smiley

Ahoj,
 chtěl bych Vám představit první český coin - je to EmotiCoin - Více informací zde: https://bitcointalk.org/index.php?topic=496129.0;all
Připravuji českou verzi stránek na emoticoin.cz, brzy budou v provozu.

jak to dopadlo? udrzel se?
tepve tu zacinam a ucim se  Cheesy
ale s tim ceskym coinem me to opravdu zajima  Smiley

Ak najdem firmu, ktorej zaplatim za stavbu rodinneho domu v BTC tak to je pripad tri a podla mna dan neplatim.

Mozna se pletu. Kazdopadne nez bude kdokoliv kupovat dum za BTC, doporucuju mu konzultaci s danovym poradcem.

To kazdopadne.. mohlo by se to totiz rozjed i dozadu..

atd...


@duplo99 to si děláš srandu. To jako projedeš celý vákno a budeš citovat každej příspěvek kterej tě zajímá bez ohledu na to že jsou víc jak 5 let starý (a většinou dávno zodpovězený)?
Tipuju že si se vrátil z hospody a máš chuť si pořádně pokecat.  Cheesy

Moc rád bych tě tu jako nováčka uvítal ale tvůj přístup se mi nelíbí a pokud ti někdo řek že příspěvkama získáš vyšší rank tak to už dávno neplatí.
Doporučil bych ti přečíst si pravidla fora (tomu co teď děláš se říká spam).


Ztratíš-li heslo tak s bitcoinama se nic zvláštního nestane, prostě zůstanou ležet tam kde sou. Není možnost jak obnovit heslo. Možná tak zkusit to prolomit (brute-force).
Kdyby taková možnost byla tak to znamená že existuje centrální autorita která to má na starost a bitcoin by nebyl tím čím je.

EmotiCoin. Kdybys kliknul na ten link tak vidíš že coin už je dávno mrtvý.

Na ten zbytek nemám chuť reagovat.

MY HINTs
◄M► MINING
◄G► GAMBLING
◄E► EXCHANGE

◄E► (KCS) Kucoin-Staking, Auto-Lending, Trading-Bot
◄E► (BNB) Binance-Staking, Savings, 10% RefBack
◄E► (TRX) Poloniex-Staking, Lending, Fee Discount
◄E► (LEO) Bitfinex-Staking, Auto-Lending

◄G► Betfury-Faucet, Dividend Earnings (BFG holders, mine BFG by playing)
◄G► Bitvest -  Faucet, Bankroll Invest
◄G► CryptoGames-Faucet, Lotto
◄G► PrimeDice-Faucet

◄M► Prohashing (Multipool)-Payout in any coin, get 0.50% bonus for 30 days
◄M► MiningRigRentals (Marketplace)-buy hashrate or rent your miners
◄M► Viabtc  (Pool)-payout to Coinex (exchnage) without fees


duplo99
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 66
Merit: 1


View Profile
March 30, 2018, 09:56:02 PM
 #1079

To jsem rád Smiley. Ale bohužel bude fórum asi nějakou chvíli neaktivní. Rozhodl jsem se pro trochu ambicióznější plán a chystám udělat celý web zaměřený na Bitcoin a obecně novinky kolem kryptoměn. Myslím že bude jediný v ČR. Ale bohužel vytvoření webu pár měsiců potrvá  Undecided.

tyjo.. super nápad Smiley neva ze to potrvá, urcite se to vyplatí...! Smiley

▰▰▰▰▰   REDCAB   ▰▰▰▰▰
DECENTRALIZED TRANSPORTATION SOLUTION
SchokoBon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 0


View Profile
March 30, 2018, 10:39:02 PM
 #1080

Quote
teraz mozno pozerat stranku len v polstine, ale toto zmeni sa
Wink

doufejme  Wink Wink
Pages: « 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!