Bitcoin Forum
March 29, 2024, 05:37:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 2915743 times)
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
July 01, 2017, 06:43:29 AM
 #1341

Pozdrav ljudi treba mi full time developeri.

Node.js i React.js

Imate ovde opise posla https://easygo.io/jobs

Pa javite se pm ukoliko ima zainteresovanih da objasnim detalje Cheesy

Koliko placas? Ja radim za $80 po satu.
1711690644
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711690644

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711690644
Reply with quote  #2

1711690644
Report to moderator
1711690644
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711690644

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711690644
Reply with quote  #2

1711690644
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711690644
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711690644

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711690644
Reply with quote  #2

1711690644
Report to moderator
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 01, 2017, 07:37:27 AM
 #1342

Pozdrav ljudi treba mi full time developeri.

Node.js i React.js

Imate ovde opise posla https://easygo.io/jobs

Pa javite se pm ukoliko ima zainteresovanih da objasnim detalje Cheesy

Koliko placas? Ja radim za $80 po satu.

Mozda na zapadu ali je neznam ni jednog Srbina da plati 80 na sat obicno gledaju da izmuvaju nesto jeftinu na neku foru zato je sve propalo kod nas niko ne ceni drugog i niko ne placa ko na zapadu.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
July 02, 2017, 09:02:16 PM
 #1343

Pozdrav ljudi treba mi full time developeri.

Node.js i React.js

Imate ovde opise posla https://easygo.io/jobs

Pa javite se pm ukoliko ima zainteresovanih da objasnim detalje Cheesy

Koliko placas? Ja radim za $80 po satu.

Mozda na zapadu ali je neznam ni jednog Srbina da plati 80 na sat obicno gledaju da izmuvaju nesto jeftinu na neku foru zato je sve propalo kod nas niko ne ceni drugog i niko ne placa ko na zapadu.

Ovo bi bio full time posao u kancelariji puno radno vreme tako da je 80$ po satu malo nerealno.
Plata bi mogla da ide od 1000e mesecno do 3000e ukoliko smo prezadovoljni obaveljenim poslom.
Ovo je dugorocan posao ne samo trenutno za jedan projekat.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
July 03, 2017, 11:27:37 AM
 #1344

[...] Ovo bi bio full time posao u kancelariji puno radno vreme [...] Plata bi mogla da ide od 1000e mesecno do 3000e ukoliko smo prezadovoljni obaveljenim poslom.
Ovo je dugorocan posao ne samo trenutno za jedan projekat.

Mislim da je onda i lokacija te kancelarije bitna za odredjivanje ("range" od) plate...

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
July 03, 2017, 11:35:52 AM
Last edit: July 03, 2017, 02:10:24 PM by sbogovac
 #1345

[...] Mozda na zapadu ali je neznam ni jednog Srbina da plati 80 na sat obicno gledaju da izmuvaju nesto jeftinu na neku foru zato je sve propalo kod nas niko ne ceni drugog i niko ne placa ko na zapadu.

Na danasnjem trzistu bilo koji "developer" koji vredi tu titulu se moze snaci da "radi" bilo gdje. Trziste je globalno a radna mesta virtualna. Ako Srbin ne zeli platit nema problema, a "developer" bi bio budala da izlazi iz kuce i putuje u kancalariju kada moze od kuce preko interneta da dobije tarifu koju zeli (a prosijecni developer nije bas budala, kamoli dobar developer). Da, ponekad ce biti "bez posla" (izmedju projekte) ali cak i ako radi "samo" 50% (sto jos NIKAD nisam doziveo - nit za vreme najgore recesije, prije >80%) i to za "samo" US$ 50,- po satu (sto je bagatela tarifa za pocetnika) onda puca: 20 sati nedelnjo (50% od puno radno vreme = 40) x US$ 50,- = US$ 1000,- nedeljno  x 40 (kazimo koju nedelju bolestan, raspust, neradno, whatever) = US$ 40.000,- godisnje. Od kuce! U Srbiji! Pa da vidim ko se to zove "developer" (i vrijedi tu titulu) pa radi za nekog Srbina za "Srpsku" platu...

PS Edit: a sad da vidimo nekog ko zna sta radi: US$ 80,- x 40 (a mnogo ih rade i vise nedeljno) x 40 (a mnogo ih rade i puno vise, n.p. 2 nedelje raspust, znaci 50) = US$ 128.000 godsnje... od kuce... bilo gdje na ovoj planeti... (A ima ih i po: US$ 135,- x 50 x 50 = US$ 337.500,- godisnje...)

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
July 07, 2017, 06:48:29 AM
 #1346

Pozdrav ljudi treba mi full time developeri.

Node.js i React.js

Imate ovde opise posla https://easygo.io/jobs

Pa javite se pm ukoliko ima zainteresovanih da objasnim detalje Cheesy

Koliko placas? Ja radim za $80 po satu.

Mozda na zapadu ali je neznam ni jednog Srbina da plati 80 na sat obicno gledaju da izmuvaju nesto jeftinu na neku foru zato je sve propalo kod nas niko ne ceni drugog i niko ne placa ko na zapadu.

Ovo bi bio full time posao u kancelariji puno radno vreme tako da je 80$ po satu malo nerealno.
Plata bi mogla da ide od 1000e mesecno do 3000e ukoliko smo prezadovoljni obaveljenim poslom.
Ovo je dugorocan posao ne samo trenutno za jedan projekat.

Izvinite ali to je malo cak i za trziste u Srbiji. Realno se plate programera krecu 1500-5000e u Beogradu.
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
July 07, 2017, 09:13:31 AM
 #1347

Nebrini se uskoroce jos da traze da radnik njima plati sto radi za njih Smiley

Klasicna srpska varijanta. Na zalost. 

Meni dodje klijent i kaze hoce web sajt , sve sljasti gomila funkcija i kaze da to vredi maximalno 100e  SmileySmileySmileySmiley 

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
July 07, 2017, 09:18:07 AM
 #1348

Nebrini se uskoroce jos da traze da radnik njima plati sto radi za njih Smiley

Klasicna srpska varijanta. Na zalost. 

Meni dodje klijent i kaze hoce web sajt , sve sljasti gomila funkcija i kaze da to vredi maximalno 100e  SmileySmileySmileySmiley 

 Cheesy Nema veze, ako njemu toliko vrijedi neka ide kod toga koji ce mu to i "uraditi" za taj novac:


0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 07, 2017, 10:11:02 AM
 #1349

Nebrini se uskoroce jos da traze da radnik njima plati sto radi za njih Smiley

Klasicna srpska varijanta. Na zalost. 

Meni dodje klijent i kaze hoce web sajt , sve sljasti gomila funkcija i kaze da to vredi maximalno 100e  SmileySmileySmileySmiley 


Ja sam zadnjih 10 godina imao preko 1000 raznih klijenata iz zapadnih zemalja, ali nakon silnih pregovora nikada nisam uspeo prvi ugovor da napravim i naplatim Srbinu. Mene gledaju ko stoku uvek gledaju da nadju neku manu i spuste cenu ili bilo koji nacin da mi smanje zaradu. Sa strancima ako probaju discount onda 10 posto ili naprimer vise posla ili tako nesto realno ali sa Srbinom da mu radim sve za 90posto ili proviziju kasnije aku mu biznis uspe da ce da me "se seti" ili neko trece sranje. Mozda jednog dana pre nego sto umrem cu da imam prvog Srpskog klijenta. Da sada sam probalica na mom Srpskom trzistu.

Razocani probali Srpski "radnik" (to sam ja).

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
July 07, 2017, 10:38:24 AM
 #1350

[...]Ja sam zadnjih 10 godina imao preko 1000 raznih klijenata iz zapadnih zemalja, ali nakon silnih pregovora nikada nisam uspeo prvi ugovor da napravim i naplatim Srbinu. Mene gledaju ko stoku uvek gledaju da nadju neku manu i spuste cenu ili bilo koji nacin da mi smanje zaradu. Sa strancima ako probaju discount onda 10 posto ili naprimer vise posla ili tako nesto realno ali sa Srbinom da mu radim sve za 90posto ili proviziju kasnije aku mu biznis uspe da ce da me "se seti" ili neko trece sranje. Mozda jednog dana pre nego sto umrem cu da imam prvog Srpskog klijenta. Da sada sam probalica na mom Srpskom trzistu.

Razocani probali Srpski "radnik" (to sam ja).

U slicnoj situaciji (ali preko 20 godina i predpostavljam nekih 2000 klijenata) imam ih dvoje (Srpskih klienta, od kojih jedan je moj - orginalni - drugi klient - i jos uvijek). Oboje znaju da im ja nikad ne kazam cijenu nego oni moraju da odrede koliko im je vredio moj posao i koliko mi zele dati (mrze to, jer znaju da me uvijek moraju preplatit - ako ne, vec znaju da nece biti ni sledeci posao). Ali znaci cijene moj rad. Svi ostali (Srbin ili ne) mogu da mi pu$# K#&@(!

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 07, 2017, 10:46:59 AM
 #1351

[...]Ja sam zadnjih 10 godina imao preko 1000 raznih klijenata iz zapadnih zemalja, ali nakon silnih pregovora nikada nisam uspeo prvi ugovor da napravim i naplatim Srbinu. Mene gledaju ko stoku uvek gledaju da nadju neku manu i spuste cenu ili bilo koji nacin da mi smanje zaradu. Sa strancima ako probaju discount onda 10 posto ili naprimer vise posla ili tako nesto realno ali sa Srbinom da mu radim sve za 90posto ili proviziju kasnije aku mu biznis uspe da ce da me "se seti" ili neko trece sranje. Mozda jednog dana pre nego sto umrem cu da imam prvog Srpskog klijenta. Da sada sam probalica na mom Srpskom trzistu.

Razocani probali Srpski "radnik" (to sam ja).

U slicnoj situaciji (ali preko 20 godina i predpostavljam nekih 2000 klijenata) imam ih dvoje (Srpskih klienta, od kojih jedan je moj - orginalni - drugi klient - i jos uvijek). Oboje znaju da im ja nikad ne kazam cijenu nego oni moraju da odrede koliko im je vredio moj posao i koliko mi zele dati (mrze to, jer znaju da me uvijek moraju preplatit - ako ne, vec znaju da nece biti ni sledeci posao). Ali znaci cijene moj rad. Svi ostali (Srbin ili ne) mogu da mi pu$# K#&@(!

Znas sta je smesno dodje neki sa zapada konsultant ili firma i nasi ministri im salju limuzine i bacaju pare a nasi srpski gradjani koji mogu to isto da odrade njih maltretiraju sa zakonima. Neznam sta je sa nasom zemljom. Zato ja cutim u vezi bitkojna jer znam kada bi ukapirali da ih imam uhapsli bi me po nekom zakonu i bacili u Zabelu. (a za zakone smo svetska sila, mozemo da ih izvozimo koliko ih nasi prave i prepravljaju a sve na stetu gradjana a dobit birokratskih parazita u Beogradu)

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
July 07, 2017, 10:54:31 AM
 #1352

[...] Znas sta je smesno dodje neki sa zapada konsultant ili firma i nasi ministri im salju limuzine i bacaju pare a nasi srpski gradjani koji mogu to isto da odrade njih maltretiraju sa zakonima. Neznam sta je sa nasom zemljom. [...]

Ima tu neka istina o kojoj pricas. Meni je tu lako jer sam taj "konsultant sa zapada" (jucer jos odbijo nekog ko mi nudio project u Zagrebu za 400,-e/dan, kada sam mu probao objasnit da je to "samo" 50e/satu i da mi ne pada na pamet i nek poprica ponovo sa direktorom...). Ali s'neke druge (kazimo moje "Jugoslovenske/materine" strane mi je to ipak i zao. Ima toliko puno talenta "kod nas" koji jednostavno nije cijenjen, pa se ljudi pitaju sto bilo tko ko je sposoban "ode"... (samo vec procitaj ovu ponudu od MICROa, ko je znaci CEO od Primedice.com.) Tuzno.

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
July 07, 2017, 02:27:25 PM
 #1353

[...] Mozda na zapadu ali je neznam ni jednog Srbina da plati 80 na sat obicno gledaju da izmuvaju nesto jeftinu na neku foru zato je sve propalo kod nas niko ne ceni drugog i niko ne placa ko na zapadu.

Na danasnjem trzistu bilo koji "developer" koji vredi tu titulu se moze snaci da "radi" bilo gdje. Trziste je globalno a radna mesta virtualna. Ako Srbin ne zeli platit nema problema, a "developer" bi bio budala da izlazi iz kuce i putuje u kancalariju kada moze od kuce preko interneta da dobije tarifu koju zeli (a prosijecni developer nije bas budala, kamoli dobar developer). Da, ponekad ce biti "bez posla" (izmedju projekte) ali cak i ako radi "samo" 50% (sto jos NIKAD nisam doziveo - nit za vreme najgore recesije, prije >80%) i to za "samo" US$ 50,- po satu (sto je bagatela tarifa za pocetnika) onda puca: 20 sati nedelnjo (50% od puno radno vreme = 40) x US$ 50,- = US$ 1000,- nedeljno  x 40 (kazimo koju nedelju bolestan, raspust, neradno, whatever) = US$ 40.000,- godisnje. Od kuce! U Srbiji! Pa da vidim ko se to zove "developer" (i vrijedi tu titulu) pa radi za nekog Srbina za "Srpsku" platu...

PS Edit: a sad da vidimo nekog ko zna sta radi: US$ 80,- x 40 (a mnogo ih rade i vise nedeljno) x 40 (a mnogo ih rade i puno vise, n.p. 2 nedelje raspust, znaci 50) = US$ 128.000 godsnje... od kuce... bilo gdje na ovoj planeti... (A ima ih i po: US$ 135,- x 50 x 50 = US$ 337.500,- godisnje...)

Potpuno se slazem sa tobom.

Ja isto radim za strano trziste i to je definitvno najbolja varijanta za danasnju situaciju u Srbiji.

Ali da u pravu si i za ovo da zavisi gde je kancelarija. Ovde u TS imas stan za 100e od 40m2

Ali niste bas najbolje shvatili moj oglas. To bi bila pocetna plata od 1000-3000e iz puno razlog, ne trazim ljude sa ogromnim iskustvom pa smatram da prva 2-3 meseca bi se samo ucili sta treba da rade produktivnost ne bi bila neka.
Budzet koji imam za plate je prakticno neogranicen tako je i mogucnost napredovanja i u plati i u poslu neogranicena. Sve bi zavisilo od tog ko radi.

Ja radim za ove ljude u Aus vec dugo i prezadovoljan sam i platom i odnosom. Tako zelim da budu i moji radnici. Obicnu tehnicku podrsku placam u ts 1000e sto u Trsteniku nema ni precednik opstine.
Pritom posao je maximalno opusten zezamo se igramo pikado uzivamo na poslu svi. I svi smo postali drugari i prijatelji, izlazimo zajedno itd da ne duzim. To u srbiji retko gde se vidja.

Sto se tice ovog CEO to je samo jedna sranje titula koja nista ne znaci ja radim za vlasnike radim za platu. Samo imam mogucnost da donosim vecinu odluka o sajtu.

Oni tamo placaju programere 100-200$ po satu, ja smatram da ovde moze jeftinije. Sve malo bilo koliko jeftinije od toga je prihvatljivo.

Ali kazem prvih 2-3 meseca smatram obukom i bila bi ta plata koju sam pomenuo. Naravo kome nije vredno ni da pogleda kakav je posao za te pare ne treba ni da ga zanima. Svestan sam toga da programeri odavde rade za ceo svet i plate mogu da biraju. Prednost ovog posla bi bilo samo sto je posao za stalno na duze staze a plata bi napredovala konstantno. Ja dobijam povisice na svaka 3 meseca i to solidne povisice tako dajem i mojim radnicima ovde.

Ivinjavam se ostalima samo sam preleteo preko poruka nisam citao bas sve detaljno. Osim tvojih poruka sbogovac.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
nmalisa
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 103
Merit: 1

If you need website, just ask for info..


View Profile WWW
July 09, 2017, 09:15:45 PM
 #1354

Onda nebi bilo lose da malo bolje opises radno mesto i kompletan posao koji bi se radio.

ADS TEAM offers the service of designing and building Web sites  (https://adsteam.info/)
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
July 10, 2017, 08:11:53 PM
 #1355

najbolje da odes na infostud i tu da platis za oglas pa vidi hoce li neko da ti se javi  Roll Eyes

Ovde ipak raspravljamo o kriptovalutama! Smiley

Jeste li videli LTC se jedini drzi a sve ostale valute su pale!

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 11, 2017, 06:21:45 AM
 #1356

najbolje da odes na infostud i tu da platis za oglas pa vidi hoce li neko da ti se javi  Roll Eyes

Ovde ipak raspravljamo o kriptovalutama! Smiley

Jeste li videli LTC se jedini drzi a sve ostale valute su pale!



Meni izgleda ko da ide u talasima prosli put kada su imali kripto "pokolj" mislim da ETH nije pa svi ostali i LTC su pali po 30tak posto i Bitcoin i svi veliko kojnovi pa se uvek vratilo nadam se da ce i sada.

Inace razgovarao sam sa da indijska biznismena prosle nedelje i kaze da je indija pod protiskom zapada krenula u rat na fijat kesh da su izbacili 70% kesha iz cirkulacije da smanje slobodu prometa da mogu paraziti da oporezuju sve tako da ljudi koji imaju ustedjevine (bar deo njih) su krenuli da kupuju Bitkojn jer nemogu kesh da drze. Mislim da ce ovo da bude process narednih 20 godina kako krenu ove anti slobodarske parazite po slvetu da nam stezu slobodu oko kesa vise ljudi ce da ulaze u Kripto to ce da dize cenu (moje predvidjanje) jer dosta ljudi ne podnosi sve vise i vise regulacija protiv nasih finansijskih slobodan kojih je jako malo ostalo.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
July 12, 2017, 02:09:06 AM
 #1357

Po meni ovo je fantasticna prilika za kupovinu!

Ja mislim da bi trebalo kupovati syscoin
Cipa
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 267
Merit: 250



View Profile
July 12, 2017, 08:04:44 PM
 #1358



Inace razgovarao sam sa da indijska biznismena prosle nedelje i kaze da je indija pod protiskom zapada krenula u rat na fijat kesh da su izbacili 70% kesha iz cirkulacije da smanje slobodu prometa da mogu paraziti da oporezuju sve tako da ljudi koji imaju ustedjevine (bar deo njih) su krenuli da kupuju Bitkojn jer nemogu kesh da drze. Mislim da ce ovo da bude process narednih 20 godina kako krenu ove anti slobodarske parazite po slvetu da nam stezu slobodu oko kesa vise ljudi ce da ulaze u Kripto to ce da dize cenu (moje predvidjanje) jer dosta ljudi ne podnosi sve vise i vise regulacija protiv nasih finansijskih slobodan kojih je jako malo ostalo.

Zar to nije bilo tipa prošle godine? Ukinuli najveće denominacije novca i fora možeš samo da ih zameniš za manje u banci, naravno kad platiš porez. Ljudi u Indiji imaju životne ušteđevine u kešu, pa su ih baš udarili po džepu, ali šta ćeš kad nećeš da izbegneš porez...

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
July 12, 2017, 08:30:06 PM
 #1359



Inace razgovarao sam sa da indijska biznismena prosle nedelje i kaze da je indija pod protiskom zapada krenula u rat na fijat kesh da su izbacili 70% kesha iz cirkulacije da smanje slobodu prometa da mogu paraziti da oporezuju sve tako da ljudi koji imaju ustedjevine (bar deo njih) su krenuli da kupuju Bitkojn jer nemogu kesh da drze. Mislim da ce ovo da bude process narednih 20 godina kako krenu ove anti slobodarske parazite po slvetu da nam stezu slobodu oko kesa vise ljudi ce da ulaze u Kripto to ce da dize cenu (moje predvidjanje) jer dosta ljudi ne podnosi sve vise i vise regulacija protiv nasih finansijskih slobodan kojih je jako malo ostalo.

Zar to nije bilo tipa prošle godine? Ukinuli najveće denominacije novca i fora možeš samo da ih zameniš za manje u banci, naravno kad platiš porez. Ljudi u Indiji imaju životne ušteđevine u kešu, pa su ih baš udarili po džepu, ali šta ćeš kad nećeš da izbegneš porez...

Porez je samo kradja parazita koji ne rade nista osim da otmu od onih koji rade. Sto su nekada slobodarski Ameri (koji su izumreli) rekli "Snaga da operezujes je snaga da unistis".

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
i2396116
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
July 16, 2017, 01:43:30 AM
 #1360

Im coming to Serbia tomorrow and want to sell 10 to 15 bitcoins. Local bitcoins has some sellers but the rates are bad compared to the rest of Europe and the limits are lower. Is anyone willing buy from me in person? Im not sure I will have internet on my phone only wifi but if anyone is interested let me know your phone number, how much you can buy and at what rate. I will message you.
Pages: « 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!