Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:18:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3064012 times)
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
August 02, 2017, 04:49:17 PM
 #1421

gledam kako da ustedim na napajanju. 1080 ti mi rade  3 komada po rigu na 1000w bez problema.

pa sam hteo sa uzmem neko jeftinije napajanje bronze i manje cene, jer su 750-1500w preskupa sada.

ceo rig sa 3  1080 ti trosi oko 900w blago klokovan

gledam da li mogu da se uklopim da uzmem jedan rig sa 5 x  1060 (p106-100) napajanje 600w-700w, a drugi rig    4 x 1080ti   2 napajanja

ako su kartice 5x250 i 4x695= 4030e, 2 ploce 180e, 2 ssd 100e, 2 ram 80e, 2  procesora 60e i napajanja 270e   4720e   = oko 4300solsa dobijam, da nemam bebu na putu ne bih se dvoumio a ovako... Cheesy

Pa to 5x 1060 ces malo teze povezati na 600w napajanje, a i nije bas neka razlika u ceni da odmah uzmes neko 750w tipa evga gq na primer.
Taj rig sa 4x1080ti i dva napajanja bas i nije jeftina solucija i ako zagusti a trebalo ti hitno para to ti je i teze prodati. Ipak kao sto kazes beba
na puto onda ti je mozda bolje ici na te jeftinije tiba 1060 mining sa po 5 kartica. Bar bih ja tako uradio da sam nestabilan sto se tice investicija
u ovaj pomalo nestabilan biznis Smiley

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
1714807102
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714807102

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714807102
Reply with quote  #2

1714807102
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
dodgeme
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
August 02, 2017, 08:45:06 PM
 #1422

Pozdrav ljudi, do sada sam prodavao coine nigerijcima sa localbtc, skoro saznah za ovaj cex io i vidim da je to dosta bolja opcija jer placaju ljudi (cak vecu nego) market cenu.

E sad imam samo jedno pitanje za vas koji koristite ovo i telenor banku za dizanje novca sto nisam mogao nigde naci odgovor, da li moram da otvorim mastercard kreditnu karticu ili mi mogu slati i na debitnu, posto trenutno nisam zaposlen da bih dobio kreditnu pa bih morao da ganjam nekog rodjaka da otvori ako mora kreditna, hvala unapred.
sibisi666
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 269
Merit: 100


View Profile
August 03, 2017, 09:25:42 AM
 #1423

Pozdrav ljudi, do sada sam prodavao coine nigerijcima sa localbtc, skoro saznah za ovaj cex io i vidim da je to dosta bolja opcija jer placaju ljudi (cak vecu nego) market cenu.

E sad imam samo jedno pitanje za vas koji koristite ovo i telenor banku za dizanje novca sto nisam mogao nigde naci odgovor, da li moram da otvorim mastercard kreditnu karticu ili mi mogu slati i na debitnu, posto trenutno nisam zaposlen da bih dobio kreditnu pa bih morao da ganjam nekog rodjaka da otvori ako mora kreditna, hvala unapred.

Ne treba ti kreditna kartica, dovoljna ti je samo debitna klasicna telenorova kartica...cak mozes i da uzmes obican paket za odrzavanje racuna ( 0 dinara) ne treba ti onaj progressive paket od 300din/mesecno. Samo moras paziti koliko vuces na karticu i koliko cesto, maximalno koliko mozes odjednom je 1999 eur. Takodje moras da budes svesan da je telenor racun na tvoje ime i prezime , i da svako vadjenje para prolazi kroz sistem i ostaje pisani trag o tome, poreska za sada samo posmatra, i jos ne vuku neke velike poteze sa sitnije igrace, ali pitanje je dokle ce tako...toliko.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
August 03, 2017, 10:42:25 AM
 #1424

Koliko ja znam, ako je nesto bilo legalno kada si nesto uradio, onda ne mogu da te kazne kad ga ucine nelegalnim.
Mada kapiram da mogu sve ako im se oce, i ustav ovde nije granica, pa ne vidim zasto ne bi ovo bila. Ako priznaju bitkoin kao valutu, onda bas ni ne mogu porez da ti traze, menjanje novca nije isto kao i kupovina stvari. Pretpostavljam da nije nelegalno razmeniti novac sa prijateljem, a da ne das porez drzavi.

U svakom slucaju ici na centralizovane bitkoin menjacnice je svakako problem za privatnost.
dodgeme
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
August 03, 2017, 10:48:25 AM
 #1425

Pozdrav ljudi, do sada sam prodavao coine nigerijcima sa localbtc, skoro saznah za ovaj cex io i vidim da je to dosta bolja opcija jer placaju ljudi (cak vecu nego) market cenu.

E sad imam samo jedno pitanje za vas koji koristite ovo i telenor banku za dizanje novca sto nisam mogao nigde naci odgovor, da li moram da otvorim mastercard kreditnu karticu ili mi mogu slati i na debitnu, posto trenutno nisam zaposlen da bih dobio kreditnu pa bih morao da ganjam nekog rodjaka da otvori ako mora kreditna, hvala unapred.

Ne treba ti kreditna kartica, dovoljna ti je samo debitna klasicna telenorova kartica...cak mozes i da uzmes obican paket za odrzavanje racuna ( 0 dinara) ne treba ti onaj progressive paket od 300din/mesecno. Samo moras paziti koliko vuces na karticu i koliko cesto, maximalno koliko mozes odjednom je 1999 eur. Takodje moras da budes svesan da je telenor racun na tvoje ime i prezime , i da svako vadjenje para prolazi kroz sistem i ostaje pisani trag o tome, poreska za sada samo posmatra, i jos ne vuku neke velike poteze sa sitnije igrace, ali pitanje je dokle ce tako...toliko.
Hvala puno, to mi nije problem jer trenutno imam samo 1 rig, tako da skoro necu doci do toga da skidam vise od 2000.
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
August 03, 2017, 06:46:52 PM
 #1426

Pozdrav ljudi, do sada sam prodavao coine nigerijcima sa localbtc, skoro saznah za ovaj cex io i vidim da je to dosta bolja opcija jer placaju ljudi (cak vecu nego) market cenu.

E sad imam samo jedno pitanje za vas koji koristite ovo i telenor banku za dizanje novca sto nisam mogao nigde naci odgovor, da li moram da otvorim mastercard kreditnu karticu ili mi mogu slati i na debitnu, posto trenutno nisam zaposlen da bih dobio kreditnu pa bih morao da ganjam nekog rodjaka da otvori ako mora kreditna, hvala unapred.

Ne treba ti kreditna kartica, dovoljna ti je samo debitna klasicna telenorova kartica...cak mozes i da uzmes obican paket za odrzavanje racuna ( 0 dinara) ne treba ti onaj progressive paket od 300din/mesecno. Samo moras paziti koliko vuces na karticu i koliko cesto, maximalno koliko mozes odjednom je 1999 eur. Takodje moras da budes svesan da je telenor racun na tvoje ime i prezime , i da svako vadjenje para prolazi kroz sistem i ostaje pisani trag o tome, poreska za sada samo posmatra, i jos ne vuku neke velike poteze sa sitnije igrace, ali pitanje je dokle ce tako...toliko.
Hvala puno, to mi nije problem jer trenutno imam samo 1 rig, tako da skoro necu doci do toga da skidam vise od 2000.

U kripto svetu sve je moguce, cak i da tih 2000 bude u jednom mesecu sa jednim rigom Smiley Svasta sam ovde do sada video, narocito ako se nahvata neki koin
sa velikim potencijalom, al za to treba bas bas puno srece i znanja Smiley U svakom slucaju zelim ti puno srece u ovom poslu Smiley

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
dodgeme
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
August 03, 2017, 09:47:40 PM
 #1427

Istina, zalim sto nisam prebacio rig na SIGT onih par dana dok je bio slab difficulty bilo je dosta isplativo moglo se kopati po par hiljada sa jednom grafickom, sad od novijeg sam video da ima onaj wojak coin ali to je meme i neverujem da ce se prosiriti preterano al nikad se nezna. Hvala na podrsci i takodje puno srece
Zhexy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 0


View Profile
August 05, 2017, 09:39:50 AM
 #1428

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213415152715313&set=a.4914917792825.300160.1294598360&type=3&theater

evo malo sirim svest ljudima u vezi bitcoina i kripto valuta u Srbiji Cheesy  da izbacimo banke kao posrednika Cheesy
sibisi666
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 269
Merit: 100


View Profile
August 07, 2017, 07:13:02 AM
 #1429

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213415152715313&set=a.4914917792825.300160.1294598360&type=3&theater

evo malo sirim svest ljudima u vezi bitcoina i kripto valuta u Srbiji Cheesy  da izbacimo banke kao posrednika Cheesy
Tako i treba, banke su jedan od najvecih olosa modernog drustva, (a i od ranijih godina poznati kao olosh) i postali su alavi, i to ce im se obiti o glavu. Kriptosvet i treba da bude mainstreem, i da ga ljudi koriste masovno , cak i oni koji ne barataju kompjuterima...
Nove generacije dolaze, gde nece biti kompjuterski ne pismenih...a svi ce uvideti prednosti, placanja, trgovine itransakcija bez alavih posrednika.
dadesu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 258



View Profile
August 08, 2017, 06:51:38 PM
 #1430

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213415152715313&set=a.4914917792825.300160.1294598360&type=3&theater

evo malo sirim svest ljudima u vezi bitcoina i kripto valuta u Srbiji Cheesy  da izbacimo banke kao posrednika Cheesy
Tako i treba, banke su jedan od najvecih olosa modernog drustva, (a i od ranijih godina poznati kao olosh) i postali su alavi, i to ce im se obiti o glavu. Kriptosvet i treba da bude mainstreem, i da ga ljudi koriste masovno , cak i oni koji ne barataju kompjuterima...
Nove generacije dolaze, gde nece biti kompjuterski ne pismenih...a svi ce uvideti prednosti, placanja, trgovine itransakcija bez alavih posrednika.

Ne treba ici u krajnosti, i banke imaju svoju svrhu nisu to bas samo zli zelenasi koji hoce da nas opljackaju. Pomognu oni mnogima da se razviju i da dodju do krova nad glavom. Da ih nema sve bi bilo puno teze. Bitkoin nece dati kredit onima koji treba da krenu u zivot i da nadju krov nad glavom, a da stede pola zivota pa tek onda da se skrase bas i nije neko resenje. Tako da treba biti malo umereniji u osudama...

           ▀██▄ ▄██▀
            ▐█████▌
           ▄███▀███▄
         ▄████▄  ▀███▄
       ▄███▀ ▀██▄  ▀███▄
     ▄███▀  ▄█████▄  ▀███▄
   ▄███▀  ▄███▀ ▀███▄  ▀███▄
  ███▀  ▄████▌   ▐████▄  ▀███
 ███   ██▀  ██▄ ▄██  ▀██   ███
███   ███  ███   ███  ███   ███
███   ███   ███████   ███   ███
 ███   ███▄▄       ▄▄███   ███
  ███▄   ▀▀█████████▀▀   ▄███
   ▀████▄▄           ▄▄████▀
      ▀▀███████████████▀▀
DeepOnion
Anonymous and Untraceable
ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord 





      ▄▄██████████▄▄
    ▄███▀▀      ▀▀█▀   ▄▄
   ███▀              ▄███
  ███              ▄███▀   ▄▄
 ███▌  ▄▄▄▄      ▄███▀   ▄███
▐███  ██████   ▄███▀   ▄███▀
███▌ ███  ███▄███▀   ▄███▀
███▌ ███   ████▀   ▄███▀
███▌  ███   █▀   ▄███▀  ███
▐███   ███     ▄███▀   ███
 ███▌   ███  ▄███▀     ███
  ███    ██████▀      ███
   ███▄             ▄███
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
      ▀▀███████████▀▀
.
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
August 09, 2017, 06:02:11 AM
Last edit: August 09, 2017, 06:37:16 AM by cerad
 #1431

Ako hocete jeftin hosting u US.  Grin
http://www.cerad.net

Rig ce vas kostati onoliko koliko kosta u US. (znaci najpovoljnije moguce). Ni cent preko toga. Isto tako i sklapanje RIG-a je besplatno.
Dobijete policu, remote restart, KVM za svaki slucaj i podrsku na srpskom!! Smiley
 
Narucite opremu direktno na adresu datacentra u Nevadi (na primer sa Amazona).
Dobijete i pomoc prilikom narucivanja opreme.
Jednog dana ako zelite svoj RIG u Srbiji sve sto treba jeste da kazete gde da ga saljemo i placate USPS postarinu (najjeftinija posta).

Ako ste zainteresovani pisite privatnu poruku.

Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
August 11, 2017, 04:57:52 AM
 #1432

Ako hocete jeftin hosting u US.  Grin
http://www.cerad.net

Rig ce vas kostati onoliko koliko kosta u US. (znaci najpovoljnije moguce). Ni cent preko toga. Isto tako i sklapanje RIG-a je besplatno.
Dobijete policu, remote restart, KVM za svaki slucaj i podrsku na srpskom!! Smiley
 
Narucite opremu direktno na adresu datacentra u Nevadi (na primer sa Amazona).
Dobijete i pomoc prilikom narucivanja opreme.
Jednog dana ako zelite svoj RIG u Srbiji sve sto treba jeste da kazete gde da ga saljemo i placate USPS postarinu (najjeftinija posta).

Ako ste zainteresovani pisite privatnu poruku.



U onu cenu je uracunato mesecno ceo hosting sa strujom bez prikrivenih raznih troskova?
Kad bi jednog dana trazio da mi isporuce rig preko tog USPS u srbiju verovatno bi postarina bila skuplja od celog riga, a tek komplikacije sa carinom i tako to...
Zhexy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 0


View Profile
August 11, 2017, 06:01:23 AM
 #1433

al zato ja u srbiji izdajem prostor za bednih 7 din po kw i ubih se da spustim temperature Cheesy
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
August 11, 2017, 06:09:44 PM
 #1434

Ako hocete jeftin hosting u US.  Grin
http://www.cerad.net

Rig ce vas kostati onoliko koliko kosta u US. (znaci najpovoljnije moguce). Ni cent preko toga. Isto tako i sklapanje RIG-a je besplatno.
Dobijete policu, remote restart, KVM za svaki slucaj i podrsku na srpskom!! Smiley
 
Narucite opremu direktno na adresu datacentra u Nevadi (na primer sa Amazona).
Dobijete i pomoc prilikom narucivanja opreme.
Jednog dana ako zelite svoj RIG u Srbiji sve sto treba jeste da kazete gde da ga saljemo i placate USPS postarinu (najjeftinija posta).

Ako ste zainteresovani pisite privatnu poruku.



U onu cenu je uracunato mesecno ceo hosting sa strujom bez prikrivenih raznih troskova?
Kad bi jednog dana trazio da mi isporuce rig preko tog USPS u srbiju verovatno bi postarina bila skuplja od celog riga, a tek komplikacije sa carinom i tako to...

Nema nikakvih dodatnih troskova. Mi ti uz to nudimo da sam mozes da uradis daljinski REBOOT masine. Takodje i KVM pristup za slucaj da ti recimo pukne teamviewer aplikacija. Sto ces retko gde naci.
Takodje USPS-om u Srbiju nece postarina kostati toliko ali carina jeste problem. Ipak ovi delovi koje bi kupio u USA su povoljniji nego u Srbiji. Uvek mozes da prodas na EBAY ako zelis direktno odatle ili da kada neko od nasih ide moze da ti ponese tipa po koju graficku a ti ga sacekas na aerodromu. Smiley

Takodje imaj na umu da dolar trenutno SLABI u odnosu na dinar i to znacajno pa samim tim cena struje u Srbiji "poskupljuje" jer su valute vezane za dolar.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
August 11, 2017, 07:58:23 PM
 #1435

Ako hocete jeftin hosting u US.  Grin
http://www.cerad.net

Rig ce vas kostati onoliko koliko kosta u US. (znaci najpovoljnije moguce). Ni cent preko toga. Isto tako i sklapanje RIG-a je besplatno.
Dobijete policu, remote restart, KVM za svaki slucaj i podrsku na srpskom!! Smiley
 
Narucite opremu direktno na adresu datacentra u Nevadi (na primer sa Amazona).
Dobijete i pomoc prilikom narucivanja opreme.
Jednog dana ako zelite svoj RIG u Srbiji sve sto treba jeste da kazete gde da ga saljemo i placate USPS postarinu (najjeftinija posta).

Ako ste zainteresovani pisite privatnu poruku.



U onu cenu je uracunato mesecno ceo hosting sa strujom bez prikrivenih raznih troskova?
Kad bi jednog dana trazio da mi isporuce rig preko tog USPS u srbiju verovatno bi postarina bila skuplja od celog riga, a tek komplikacije sa carinom i tako to...

Nema nikakvih dodatnih troskova. Mi ti uz to nudimo da sam mozes da uradis daljinski REBOOT masine. Takodje i KVM pristup za slucaj da ti recimo pukne teamviewer aplikacija. Sto ces retko gde naci.
Takodje USPS-om u Srbiju nece postarina kostati toliko ali carina jeste problem. Ipak ovi delovi koje bi kupio u USA su povoljniji nego u Srbiji. Uvek mozes da prodas na EBAY ako zelis direktno odatle ili da kada neko od nasih ide moze da ti ponese tipa po koju graficku a ti ga sacekas na aerodromu. Smiley

Takodje imaj na umu da dolar trenutno SLABI u odnosu na dinar i to znacajno pa samim tim cena struje u Srbiji "poskupljuje" jer su valute vezane za dolar.

Ne brini se ti nista za cenu struje u Srbiji, bice idalje daleko jeftinija nego u SAD jos dugo dugo vremena Cheesy
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
August 12, 2017, 12:23:04 AM
 #1436

Mi placamo cenu struje 0.026$ po kwh. Tako da ne verujem da ce ikada biti tako povoljno u Srb. Otprilike to je 4 puta jeftinije nego u Srb
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
August 12, 2017, 09:51:34 AM
 #1437

Wow. To je bas dobra cena. Moze li se znati gde se nalazite u SAD?
Mora da sam gledao onda samo najmanje proseke u SAD po drzavi.
Moja greska ako je tako Smiley
sibisi666
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 269
Merit: 100


View Profile
August 13, 2017, 08:46:24 AM
 #1438

U americi tolika niska cena struje??? koja je to drzava?, i da li imate porast cene ako trosite vecu kolicinu?, kao sto je kod nas zelena, plava ili crvena tarifa na svakih otprilike 500kwh...
Miner4ever
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 168
Merit: 101


View Profile
August 13, 2017, 08:49:05 AM
 #1439

Mi placamo cenu struje 0.026$ po kwh. Tako da ne verujem da ce ikada biti tako povoljno u Srb. Otprilike to je 4 puta jeftinije nego u Srb

Kod nas je tako jeftina radna snaga da ce nam se zezanje sa ovim miningom uvek isplatiti, a jos kad se uzme u obzir da mnogi imaju debeo popust na struju e onda su male sanse konkurencije sto se mininga tice u odnosu
na srbiju Smiley
Iako malo mi nerealno da je bas tolko jeftina struja kod vas, al ko zna, onda je stvarno zenemraljiv izdatak za to.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
August 13, 2017, 12:11:17 PM
 #1440

Ja sam hteo da udjem u mining cisto malo iz hobija ali graficke ko zlato da trazim Smiley

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Pages: « 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!