Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:24:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3065092 times)
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
October 09, 2017, 06:50:29 AM
 #1641

Mali offtopic > Kada hocete da prebacite USD sa Telenor Banke > Cex.io.... Da li neko zna koliki je procenat fee? I koliki je vremenski period dok kinta stigne sa racuna na Cex.io ?
1714829097
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714829097

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714829097
Reply with quote  #2

1714829097
Report to moderator
1714829097
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714829097

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714829097
Reply with quote  #2

1714829097
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714829097
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714829097

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714829097
Reply with quote  #2

1714829097
Report to moderator
1714829097
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714829097

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714829097
Reply with quote  #2

1714829097
Report to moderator
Cane1989
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 235
Merit: 102


View Profile
October 09, 2017, 09:31:29 AM
 #1642

Mali offtopic > Kada hocete da prebacite USD sa Telenor Banke > Cex.io.... Da li neko zna koliki je procenat fee? I koliki je vremenski period dok kinta stigne sa racuna na Cex.io ?
Kada radis depozit sa racuna telenor banke na cex.io, "fee" je jako mali ili ga cak ni nema. Nemogu sada da se setim, davno je bilo kada sam to radio.
Samo znam da su pare brzo legle na cex.io
Kada skidas pare sa cex.io na telenor banku tada ti uzimaju fee u zavisnosti od sume. Pisace ti sa desne strane ekrana.

p.s. i ako ubacujes pare, nemoj manje od $50, jer mislim da neces moci da kupis nijednu kripto valutu sa manje od $50..(Preracunaj sve pre nego sto ubacis).

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
October 09, 2017, 09:38:13 AM
 #1643

Mali offtopic > Kada hocete da prebacite USD sa Telenor Banke > Cex.io.... Da li neko zna koliki je procenat fee? I koliki je vremenski period dok kinta stigne sa racuna na Cex.io ?
Kada radis depozit sa racuna telenor banke na cex.io, "fee" je jako mali ili ga cak ni nema. Nemogu sada da se setim, davno je bilo kada sam to radio.
Samo znam da su pare brzo legle na cex.io
Kada skidas pare sa cex.io na telenor banku tada ti uzimaju fee u zavisnosti od sume. Pisace ti sa desne strane ekrana.

p.s. i ako ubacujes pare, nemoj manje od $50, jer mislim da neces moci da kupis nijednu kripto valutu sa manje od $50..(Preracunaj sve pre nego sto ubacis).

Mnogo veliku sumu hocu da uplatim tako da to nije problem, za koji minut idem do telenor banke da otvorim racun. Pitam za vremenski period, jer vidjao sam neke komentare na njihovom sajtu, ljudi se zalili 12,14,20,30 dana im nije stizala uplata iz korisnikove banke pa sam se zabrinuo... Ako je par sati ili 3-4 dana onda nije problem... Al opet po pitanju brzine i naseg regiona... Telenor banka je najbolja kako sam skapirao
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
October 09, 2017, 10:50:16 AM
Last edit: October 09, 2017, 11:24:31 AM by 2bfree
 #1644

PAZNJA (UPOZORENJE):

Ovo je moje misljenje ali u Avgustu kada su forkovali BTC u Bitcoincash cena je skocila i vecina altova je pala cena. Mislim da ce slicno da se desi za november imamo dvadesetak dana do toga ja sam polako poceo sve da menjam u BTC pa cu da izvucem privatne kljuceve tako da kada bude Bitcoin Gold forkovan onda mogu da ga odmah prodam pre nego sto se sroka cena ko na bitcoin cash u avgustu.

To je moje svatanje situacije vi radite kako zelite. Sretno!

U prevodu povucite svu kintu sa BTC Exchange-a(menjacnica) na svoj privatni wallet. Wallet koji VI IMATE MASTER SEED(12-24 reci sifra). Ovako ako su vam valute u exchange-u(menjacnici) imacete MUKA da dobijete nov BTC

A gde je taj privatni wallet na koji treba da prebacim btc koine sa menjacnice? To treba da instaliram na kompjuter?
I da li ce se na tom walletu pojaviti ti novi coini koji ce biti bitcoin gold?

Ja imam dva novcanika jedan Android i jedan Windows:

Coinomi (Android)
Exodus (Windows)

Oba imaju export private key koje nisam jos uradio jer jos menajam koinove i saljem na novcaniku drzacu samo na Binance berzu da trgujem navise njihovu valutu kojim naplacuju fee za menjanje i gas (od nea) mislim da ce tu da cena da ide gore/dole a drzacu glavnicu u BTC i mozda da povucem dan/dva pre forka.

Eto to je moj plan ako budemo sretni mozda BTC Gold da bude 1000 Evra i BTC 5000 to bi bilo fantasticno ali znajte da moze i suprotno da se desi i sve da ode u PM ja sam proli put sve podelio i izgubio sam dosta love je je btc skocio na 4000 a sam tu drzo samo 30% sada cu da drzim 80/90%

NAKON FORKA:::>>>> Mislim da treba agresivno da se kupe altovi koji su dobri a najvise pukli i kako odu 100/200% da se vrati novac u BTC. Naravno ovaj deo plana samo ako BTC ode puno na 5000 fiat a altovi puknu. Ako se ovo sve ne desi zaboravite za ovaj plan.

Sretno i hrabro kripto narode!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
todor
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
October 09, 2017, 12:12:22 PM
 #1645

Preko kojih banaka se moze transferisati novac za trgovinu kriptovalutama na cex.io i slicne sajtove i kolike su im provizije? Bio sam u raiffeisen banci i rekli su mi da oni to ne rade.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
October 09, 2017, 02:15:45 PM
 #1646

E pa ljudi sjebali smo se.

Xapo gasi kartice od 15.

A criptopay.me one sto je izdavao nove mastercard isto ugasene. I nece da ih vracaju. Van evropske unije ne znam sta ce i da li ce neka kartica da radi.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
sibisi666
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 269
Merit: 100


View Profile
October 09, 2017, 02:50:58 PM
 #1647

Pazite samo da ova prica sa btcgoldom nije navlakusa, posto vecina razmislja isto i slicno...i predvidivo je da ce svi imati isti plan...kupicu btc  i cekati gold a onda prodati i super sam prosao....moze btc da rokne itekako i da gold vredi vrlo sitno....treba biti pazljiv u svakom slucaju.
Uglavnom kad je nesto bas toliko predvidivo ispadne kontra od toga
Signals.network
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 462
Merit: 100



View Profile WWW
October 09, 2017, 03:21:35 PM
 #1648

Become an ambassador for the Signals project for your country!

We are looking for an ambassador to help us translate from English and manage Serbian crypto community here on Bitcointalk. Signals.network is a new data science marketplace for building, training and monetizing crypto trading strategies. If you think you have what it takes to represent us in your country’s crypto community, contact us at team@signals.network. You will be rewarded via our bounty program, full terms can be found on our blog.

What is the Signal Platform?

Signals network connects cryptotraders with data science developers. Signals will offer a simple UI for assembling indicators and creating signals to optimise profit on various cryptocurrency exchanges. It’s a place where you can build strategies from specific trading indicators, ranging from technical analysis to crowd wisdom insights, train it on historical data, and monetise your strategy by offering copytrading.

Website | Bitcointalk announcement | Bounty thread

**Sorry for English post, I hope it's not a problem as we are looking for Serbian ambassador and this is the best place to go to.

Automated trading for everyone.
From day trader to data scientist - Signals lets you create, test and monetize automated trading bots. Access trusted trading strategies with no technical knowledge - http://signals.network
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
October 09, 2017, 03:24:42 PM
 #1649

Become an ambassador for the Signals project for your country!

We are looking for an ambassador to help us translate from English and manage Serbian crypto community here on Bitcointalk. Signals.network is a new data science marketplace for building, training and monetizing crypto trading strategies. If you think you have what it takes to represent us in your country’s crypto community, contact us at team@signals.network. You will be rewarded via our bounty program, full terms can be found on our blog.

What is the Signal Platform?

Signals network connects cryptotraders with data science developers. Signals will offer a simple UI for assembling indicators and creating signals to optimise profit on various cryptocurrency exchanges. It’s a place where you can build strategies from specific trading indicators, ranging from technical analysis to crowd wisdom insights, train it on historical data, and monetise your strategy by offering copytrading.

Website | Bitcointalk announcement | Bounty thread

**Sorry for English post, I hope it's not a problem as we are looking for Serbian ambassador and this is the best place to go to.


I've sent you a pm
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
October 09, 2017, 11:14:39 PM
 #1650

Pazite samo da ova prica sa btcgoldom nije navlakusa, posto vecina razmislja isto i slicno...i predvidivo je da ce svi imati isti plan...kupicu btc  i cekati gold a onda prodati i super sam prosao....moze btc da rokne itekako i da gold vredi vrlo sitno....treba biti pazljiv u svakom slucaju.
Uglavnom kad je nesto bas toliko predvidivo ispadne kontra od toga

Jedno je sigurno 80% altcoinova vec pada moje misljenje je jer vecina radi ko ja i prodaje dosta altova i stavlja BTC u novcanik i ceka dva forka u Novembru.

E sada sta ce biti nakon forka to se nezna ali ja cu da prodam oba forka sto pre pa sta dobijem odmah krecem da kupujem altove sa tim i BTC. To je moj plan a sta ce realnost da bude cujemo se kasnije u Novembru.

Nek vam je sa srecom narode!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Mont0
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 25
Merit: 0


View Profile
October 10, 2017, 08:19:38 AM
 #1651

Srbija poprilično visoko kotira u ovom ICO, inače jedan od najzanimljivijih za ovaj mjesec,

https://blog.request.network/request-network-token-sale-registration-results-b1a5edd38e75

Ko bi rekao.
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
October 10, 2017, 09:12:16 AM
 #1652

Opet ja sa malim offtopic.

Sta je bolje uraditi i zasto?

Ako kupujem nesto sa SAJTA A - Procedura > Kinta > Telenor Banka > Exchange > Kupovina Valute > Placanje Sajtu

ili

Kinta > Telenor Banka > Exchange > Kupovina Valute > Sa Exchange-a > Wallet >  Placanje Sajtu

Da li ce mozda biti neki problem ako Prodavac hoce da vidi tvoju poruku "sign-ovanu"... To ne moze da se uradi sa exchange-a, ili se to ne desava u opste? Ne vidim zasto bi trebala ova druga metoda da se uradi, ali ako imate neke razloge ili ideje, pucajte.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
October 10, 2017, 10:39:08 AM
 #1653

Srbija poprilično visoko kotira u ovom ICO, inače jedan od najzanimljivijih za ovaj mjesec,

https://blog.request.network/request-network-token-sale-registration-results-b1a5edd38e75

Ko bi rekao.

Neverovatno vise od Italije Smiley  Amera nema primetio sam na par ICO koje sam ucestvovo zabranili Amerima zbog njihove "prevelike slobode".

Imam 3 ICO trenutno i gledam jos jednu iz Svajcarske koja ide za par nedelja ali je prevelika kocka. Nisam jos odlucio koliko da kockam.

Inace procitao sam na forumu ovde Coins.ph (sa Filipina) da je najbolja za ulaz/izlaz kesa u kripto. Kad sam bio u Aziju tamo imaju prodavnice udjem mozes bilo sta da platis ko u Srbiju u trafiku ali sa coins.ph mozes kripto! Kada bi neka nasa firma to prekopirala iz Filipina ubili bi se od para i dali sansu gomili Srba da malo zarade na kripto dok jos ide gore!

Sretno narode samo jako!

PS: Iduce godine ako bog da trosim malo kripto u Rusiji na svetsko prvenstvo! Bravo Orlici razmazeni igrate ko babe al ste prosli! Svaka cast! Sad samo kad bi igrali ko kosarkasi bice veselo u Rusiji!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
October 10, 2017, 11:34:31 AM
 #1654

Opet ja sa malim offtopic.

Sta je bolje uraditi i zasto?

Ako kupujem nesto sa SAJTA A - Procedura > Kinta > Telenor Banka > Exchange > Kupovina Valute > Placanje Sajtu

ili

Kinta > Telenor Banka > Exchange > Kupovina Valute > Sa Exchange-a > Wallet >  Placanje Sajtu

Da li ce mozda biti neki problem ako Prodavac hoce da vidi tvoju poruku "sign-ovanu"... To ne moze da se uradi sa exchange-a, ili se to ne desava u opste? Ne vidim zasto bi trebala ova druga metoda da se uradi, ali ako imate neke razloge ili ideje, pucajte.

Ovisi od Exchange-a; osobno koristim Bitstamp I Bittrex i oboje pruzaju mogucnost da se transakcije potpisuju sa osobnom porukom. (I u moje iskustvo je Bitmain prihvacao moja placenja sa Bitstamp-a).

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
October 10, 2017, 03:01:53 PM
 #1655

Srbija poprilično visoko kotira u ovom ICO, inače jedan od najzanimljivijih za ovaj mjesec,

https://blog.request.network/request-network-token-sale-registration-results-b1a5edd38e75

Ko bi rekao.

Neverovatno vise od Italije Smiley  Amera nema primetio sam na par ICO koje sam ucestvovo zabranili Amerima zbog njihove "prevelike slobode".

Imam 3 ICO trenutno i gledam jos jednu iz Svajcarske koja ide za par nedelja ali je prevelika kocka. Nisam jos odlucio koliko da kockam.

Inace procitao sam na forumu ovde Coins.ph (sa Filipina) da je najbolja za ulaz/izlaz kesa u kripto. Kad sam bio u Aziju tamo imaju prodavnice udjem mozes bilo sta da platis ko u Srbiju u trafiku ali sa coins.ph mozes kripto! Kada bi neka nasa firma to prekopirala iz Filipina ubili bi se od para i dali sansu gomili Srba da malo zarade na kripto dok jos ide gore!

Sretno narode samo jako!

PS: Iduce godine ako bog da trosim malo kripto u Rusiji na svetsko prvenstvo! Bravo Orlici razmazeni igrate ko babe al ste prosli! Svaka cast! Sad samo kad bi igrali ko kosarkasi bice veselo u Rusiji!

Ne mogu iz usa da ucestvuju u ico legalno,mogu samo preko vpn-a pa se zato i ne vidi da ih ima
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
October 10, 2017, 03:03:22 PM
 #1656

Criptopay gasi i nove kartice.

Da li neko zna neku karticu koja ce da radi posle 15 oktobra kod nas?

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
October 10, 2017, 03:03:37 PM
 #1657

Srbija poprilično visoko kotira u ovom ICO, inače jedan od najzanimljivijih za ovaj mjesec,

https://blog.request.network/request-network-token-sale-registration-results-b1a5edd38e75

Ko bi rekao.

Neverovatno vise od Italije Smiley  Amera nema primetio sam na par ICO koje sam ucestvovo zabranili Amerima zbog njihove "prevelike slobode".

Imam 3 ICO trenutno i gledam jos jednu iz Svajcarske koja ide za par nedelja ali je prevelika kocka. Nisam jos odlucio koliko da kockam.

Inace procitao sam na forumu ovde Coins.ph (sa Filipina) da je najbolja za ulaz/izlaz kesa u kripto. Kad sam bio u Aziju tamo imaju prodavnice udjem mozes bilo sta da platis ko u Srbiju u trafiku ali sa coins.ph mozes kripto! Kada bi neka nasa firma to prekopirala iz Filipina ubili bi se od para i dali sansu gomili Srba da malo zarade na kripto dok jos ide gore!

Sretno narode samo jako!

PS: Iduce godine ako bog da trosim malo kripto u Rusiji na svetsko prvenstvo! Bravo Orlici razmazeni igrate ko babe al ste prosli! Svaka cast! Sad samo kad bi igrali ko kosarkasi bice veselo u Rusiji!

Ne mogu iz usa da ucestvuju u ico legalno,mogu samo preko vpn-a pa se zato i ne vidi da ih ima

Land of the free - my ass   Smiley   Smiley   zemlja krijem se iza VPN-a   Smiley   Smiley

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
October 10, 2017, 03:04:18 PM
 #1658

Srbija poprilično visoko kotira u ovom ICO, inače jedan od najzanimljivijih za ovaj mjesec,

https://blog.request.network/request-network-token-sale-registration-results-b1a5edd38e75

Ko bi rekao.

Neverovatno vise od Italije Smiley  Amera nema primetio sam na par ICO koje sam ucestvovo zabranili Amerima zbog njihove "prevelike slobode".

Imam 3 ICO trenutno i gledam jos jednu iz Svajcarske koja ide za par nedelja ali je prevelika kocka. Nisam jos odlucio koliko da kockam.

Inace procitao sam na forumu ovde Coins.ph (sa Filipina) da je najbolja za ulaz/izlaz kesa u kripto. Kad sam bio u Aziju tamo imaju prodavnice udjem mozes bilo sta da platis ko u Srbiju u trafiku ali sa coins.ph mozes kripto! Kada bi neka nasa firma to prekopirala iz Filipina ubili bi se od para i dali sansu gomili Srba da malo zarade na kripto dok jos ide gore!

Sretno narode samo jako!

PS: Iduce godine ako bog da trosim malo kripto u Rusiji na svetsko prvenstvo! Bravo Orlici razmazeni igrate ko babe al ste prosli! Svaka cast! Sad samo kad bi igrali ko kosarkasi bice veselo u Rusiji!

Ne mogu iz usa da ucestvuju u ico legalno,mogu samo preko vpn-a pa se zato i ne vidi da ih ima

Land of the free - my ass   Smiley   Smiley   zemlja krijem se iza VPN-a   Smiley   Smiley

ICO treba da bude nelegalan svuda ne samo kod njih. Vecina su cista prevara. Ako ne i svi u neku ruku.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
October 10, 2017, 03:07:57 PM
 #1659

Opet ja sa malim offtopic.

Sta je bolje uraditi i zasto?

Ako kupujem nesto sa SAJTA A - Procedura > Kinta > Telenor Banka > Exchange > Kupovina Valute > Placanje Sajtu

ili

Kinta > Telenor Banka > Exchange > Kupovina Valute > Sa Exchange-a > Wallet >  Placanje Sajtu

Da li ce mozda biti neki problem ako Prodavac hoce da vidi tvoju poruku "sign-ovanu"... To ne moze da se uradi sa exchange-a, ili se to ne desava u opste? Ne vidim zasto bi trebala ova druga metoda da se uradi, ali ako imate neke razloge ili ideje, pucajte.

Ovisi od Exchange-a; osobno koristim Bitstamp I Bittrex i oboje pruzaju mogucnost da se transakcije potpisuju sa osobnom porukom. (I u moje iskustvo je Bitmain prihvacao moja placenja sa Bitstamp-a).


Ah vidim, onda cu to da uradim, mnogo mi je lakse sa Exchange-a na njihov sajt, nego da se jebem sa walletom, samo produzujem vremenski period prebacivanja novca iz nikako posebnog razloga Tongue ... Hvala Smiley
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
October 10, 2017, 03:10:00 PM
 #1660

Srbija poprilično visoko kotira u ovom ICO, inače jedan od najzanimljivijih za ovaj mjesec,

https://blog.request.network/request-network-token-sale-registration-results-b1a5edd38e75

Ko bi rekao.

Neverovatno vise od Italije Smiley  Amera nema primetio sam na par ICO koje sam ucestvovo zabranili Amerima zbog njihove "prevelike slobode".

Imam 3 ICO trenutno i gledam jos jednu iz Svajcarske koja ide za par nedelja ali je prevelika kocka. Nisam jos odlucio koliko da kockam.

Inace procitao sam na forumu ovde Coins.ph (sa Filipina) da je najbolja za ulaz/izlaz kesa u kripto. Kad sam bio u Aziju tamo imaju prodavnice udjem mozes bilo sta da platis ko u Srbiju u trafiku ali sa coins.ph mozes kripto! Kada bi neka nasa firma to prekopirala iz Filipina ubili bi se od para i dali sansu gomili Srba da malo zarade na kripto dok jos ide gore!

Sretno narode samo jako!

PS: Iduce godine ako bog da trosim malo kripto u Rusiji na svetsko prvenstvo! Bravo Orlici razmazeni igrate ko babe al ste prosli! Svaka cast! Sad samo kad bi igrali ko kosarkasi bice veselo u Rusiji!

Ne mogu iz usa da ucestvuju u ico legalno,mogu samo preko vpn-a pa se zato i ne vidi da ih ima

Land of the free - my ass   Smiley   Smiley   zemlja krijem se iza VPN-a   Smiley   Smiley

ICO treba da bude nelegalan svuda ne samo kod njih. Vecina su cista prevara. Ako ne i svi u neku ruku.
Pa i bice uskoro verovatno banovan svuda,aj sto je prevara njih ima svuda nego kad pocne da puca balon zbog gomile ico scama ima da se pusimo svi Embarrassed
Pages: « 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!