Bitcoin Forum
May 08, 2024, 02:16:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3078491 times)
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 19, 2017, 02:02:48 PM
Last edit: December 19, 2017, 03:01:37 PM by castiel0504
 #2001

Evo neke TRENUTNO BROJKE...kupio Bitcoin za 2k $ pre 2 meseca...da sam ga cuvao...to bi sada vredelo 6k...kupio miner...stigao pre 5 dana, platio jos 500$ carinu...i sada je poceo da mineuje, zarada je oko 40-50$ po danu(bitcoin)... pa sada gledajte kako hocete... Troskovi rudarenja, 70$ mesecno
1715134599
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715134599

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715134599
Reply with quote  #2

1715134599
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715134599
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715134599

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715134599
Reply with quote  #2

1715134599
Report to moderator
1715134599
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715134599

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715134599
Reply with quote  #2

1715134599
Report to moderator
Mayushka
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
December 19, 2017, 07:01:23 PM
 #2002

Evo neke TRENUTNO BROJKE...kupio Bitcoin za 2k $ pre 2 meseca...da sam ga cuvao...to bi sada vredelo 6k...kupio miner...stigao pre 5 dana, platio jos 500$ carinu...i sada je poceo da mineuje, zarada je oko 40-50$ po danu(bitcoin)... pa sada gledajte kako hocete... Troskovi rudarenja, 70$ mesecno

I sta hoces da kazes time?
Mozda ne vredi u ovom trenutku, ali na duze staze ce sigurno da vredi. Uostalom, svako ima neko svoje iskustvo i svoju neku pricu.
Iz svog iskustva, cini mi se da je najbolje koristiti kartice, jer se manje ceka na njih, i odmah mozes da krenes za rudarenjem. Dok cekas ASIC miner, izgubis par meseci rudarenja, a za to vreme moze da se zaradi dobro. Na kraju, graficke mozes uvek da prodas, manje trose, manje prave buku - tako da, kome sta odgovara. Sve ima svoje prednosti i mane, pricam iz licnog iskustva, jer imam oba. A sad bih da probam i cloud mining.   Grin   Undecided
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 20, 2017, 02:16:03 AM
 #2003

Nemoj da se zaleces sa cloud mining-om... 100% toga je scam i samo ce ti uzeti kintu i posle X, Y perioda vremena NESTATI, ili krenuti da kenjaju, ili da menjaju policy zato sto im mining vise nije profitabilan, samo se zapitaj, zasto bi neko rudario za tebe
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
December 20, 2017, 03:00:30 AM
 #2004

Nemoj da se zaleces sa cloud mining-om... 100% toga je scam i samo ce ti uzeti kintu i posle X, Y perioda vremena NESTATI, ili krenuti da kenjaju, ili da menjaju policy zato sto im mining vise nije profitabilan, samo se zapitaj, zasto bi neko rudario za tebe

Slazem se ... par ljudi koje znam da su problai su mi rekli da je oko 1-3% profita. Ne arcis svoj/e GPU niti trosis stuju ali vise istim ulaganjem ce se mnogo vise zaraditi na berzi
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
December 20, 2017, 03:34:16 AM
 #2005

Nemoj da se zaleces sa cloud mining-om... 100% toga je scam i samo ce ti uzeti kintu i posle X, Y perioda vremena NESTATI, ili krenuti da kenjaju, ili da menjaju policy zato sto im mining vise nije profitabilan, samo se zapitaj, zasto bi neko rudario za tebe

Slazem se ... par ljudi koje znam da su problai su mi rekli da je oko 1-3% profita. Ne arcis svoj/e GPU niti trosis stuju ali vise istim ulaganjem ce se mnogo vise zaraditi na berzi

Slazem se dobio sam par odgovora i tako izgleda ako dobro kupis zaradis 100% , 500% , 1000% za mesec dana i nema sanse rudarenjem da se tako zaradi a oprema je skupa.

Ali ako nemas love a imas opremu se isplati i znam kada sam ceko ETN prvi sat bilo je nekoliko koji su iskopali gomilu i obogatili se za par dana ali to je bilo dobra oprema i bila je panika prvi dan kada se krenulo i tu ko je uskocio cuda je pravio idite na forum i procitajte poruke to je bio haos sa rudarenjem a sada nema nista jer ih ima 10,000 rudara i svi dele a kojn se stabiliso na 8/9 centi...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
December 20, 2017, 01:03:59 PM
 #2006

Opcija ima bezbroj, ali opet je nezahvalno pricati o tome, uvek mozes kopati novcice koje vecina ljudi kopaju, vec sam ih naveo u prethodnim postovima negde i da ih odma prodajes koliko nakopas, imaces koliko za struju toliko i za sebe otprilike. Poenta je naci novcice koje malo ljudi kopa a dobra im je cena, pa čak i one koji se kopaju pre izlaska na berzu, ali to druze moras sam naci to se ne prica javno jer je svako svakom konkurencija... A i iskreno bude tu dosta i promašaja...

Pazi, jesmo "konkurencija" ali ovo je forum gde se dele iskustva i saveti. Bolje da ti konkurancija bude neko nas nego npr. Kinez ili Turcin (nista licno protiv njih samo primer). Promasaja ima ali ako dobro istrazis projetak (ciataj white paper) i mislis da ta tehnologija moze da ima realnu primenu - kopaj, ispaltice ti se!!!


Vidim niko ne voli da trguje sa kojnovima ovde vecina rudari ili  bauntuje. Ajde molim neko da mi kaze iskreno koliki je profit mesecni (posle troskova) od rudarenja? Hvala unapred.

Pazi, bez uvrede, ovo je glupo pitanje ....  profit je srazmeran kvantitetu i kvalitetu hardrera koji koristis, trenutnoj vrednosti coin-a koji kopas pa na sve to minus cena struje po kv/s. Pa i da ne racunamo struju, nije isto imati 1-2 GPUa i 10-15 GPU koji istovremeno "kopaju".

Recimo da moze (dobro) da se zaradi ako se vuku pravi potezi - kombinacija mining+exchange.

Nema uvrede bre bez brige   Smiley

OK, evo konkretno pitanje bar par vas kopaca napisite mi iskreno na kraju meseca zadnjih 6 prosek sa tim sto imate. Cisto da vidim dali vredi da nadjem kartice i izgradim rig. Ali neke konkretne brojke kolka vam je struja Huh Koliko kartica i na kraju zarada. Cisto me zanima dali vredi da kupim 5 / 6 kartica ili da se ne bakcem stim.

Eto toliko. Nadam se da ce par vas da me edukuje bas me zanima.

Pozdrav...

Kao sto rekoh ima puno promenjljivih u toj jednacini. Tesko ces naci 2 "rudara" sa istim hardware-om, cenom struje i coinom koji kopaju tako da ce i broje biti razlicite. Posalo sam ti PM

Nemem pojama o kompanju ali bre ljudi jedan rudnik na islandu iskopa milijadu puta nego svi rudari u Srbiju, mi nismo konkurencija taj nacin razmisljanja nas je i upropastio ko naciju.

Nego to malo nas Srba sto se bavi kripto valutama daj da se svi pomognemo i otvorimo karte jer nema ovde nikakve konkurencije mi smo svi sitna boranija ali mozemo svi da uspemo kada bi svi se edukovali.

Jos mi nije ni jedan reko sa svojom opremom koliko mesecno zaradi jer ima neko bar 2000 evra zaradu zadnjih 6 meseci prosek i ako ima sa kojom opremom. To je meni minimu bar da probam jer ja zaradim vise od toga sa par stotina evra ulozoneih glupackim neobrazovanim seljackom trogovinom zato me zanima koliko vi zaradjujete ali niko nece da kaze ko da je vojna tajna.

Nije problem mene zanima ali ako niko nece nije problem.

Pozdrav

Nije ti to ovde problem nego sto su svi na kraju konkurencija jedni drugima. Licno ne kopam samo radim za njega sto je meni mnogo bolje ali sam ovde dugo i dosta sam ucio. Radim od dizajna ANN i BB CODO-va za razne kampanje do sajtova za neke firme koje placaju u BTC ili ETH. Meni je sad prosek oko 1000-1500 evra mesecno a one mi odatle do 150 za sve racune.

Iskreno neki pricaju da nikad nije kasno da se krene sa kopanjem ja bar mislim da je sad malo kasno osim ako se ne uleti sa 3-4 masine sa bar 4 kartice, sad je to velika investicija (da ne pominjem da nemam gde da ih stavim), neki ulecu u to bez obzira i idu na kartu za desetak meseci ce mi se isplatiti.

Opet to je stvar pojedinca sta hoce i kako hoce. iskreno nijedna odluka nije laka. Ja kad sam pocinjao nisam imao data da uletim da kopam trebalo mi je tada 4 huiljade za 4 masine plus da imas za struju. Sad iskreno ni nemam volju. Bolje mi ovako radim i sve sto dobijem moje je bez amortizacije za opremu.

Savete si dobio iskreno niko ti nece reci koji coin da kopas to je ipak nesto sto se kaze ako ubodes neki koji skoci preko hoci na konju si. Prijatelj jedan je uzeo jednu masinu pre dve godine i kopao neki ERC ili tako nesto imao ih pun ku..c i preko noci samo opa 12 bitcoina na berzi.

Iskreno kopanje je uvek rizik sa 50-50% u svemu ili kopas ko svi ides na siguricu ili rizikujes, ali prijateljski savet ako ces da rizikujes odvoj prvo bar za struju za mesec dana unapred u slucaju da promasis.



              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
December 20, 2017, 01:10:38 PM
 #2007

Opcija ima bezbroj, ali opet je nezahvalno pricati o tome, uvek mozes kopati novcice koje vecina ljudi kopaju, vec sam ih naveo u prethodnim postovima negde i da ih odma prodajes koliko nakopas, imaces koliko za struju toliko i za sebe otprilike. Poenta je naci novcice koje malo ljudi kopa a dobra im je cena, pa čak i one koji se kopaju pre izlaska na berzu, ali to druze moras sam naci to se ne prica javno jer je svako svakom konkurencija... A i iskreno bude tu dosta i promašaja...

Pazi, jesmo "konkurencija" ali ovo je forum gde se dele iskustva i saveti. Bolje da ti konkurancija bude neko nas nego npr. Kinez ili Turcin (nista licno protiv njih samo primer). Promasaja ima ali ako dobro istrazis projetak (ciataj white paper) i mislis da ta tehnologija moze da ima realnu primenu - kopaj, ispaltice ti se!!!


Vidim niko ne voli da trguje sa kojnovima ovde vecina rudari ili  bauntuje. Ajde molim neko da mi kaze iskreno koliki je profit mesecni (posle troskova) od rudarenja? Hvala unapred.

Pazi, bez uvrede, ovo je glupo pitanje ....  profit je srazmeran kvantitetu i kvalitetu hardrera koji koristis, trenutnoj vrednosti coin-a koji kopas pa na sve to minus cena struje po kv/s. Pa i da ne racunamo struju, nije isto imati 1-2 GPUa i 10-15 GPU koji istovremeno "kopaju".

Recimo da moze (dobro) da se zaradi ako se vuku pravi potezi - kombinacija mining+exchange.

Nema uvrede bre bez brige   Smiley

OK, evo konkretno pitanje bar par vas kopaca napisite mi iskreno na kraju meseca zadnjih 6 prosek sa tim sto imate. Cisto da vidim dali vredi da nadjem kartice i izgradim rig. Ali neke konkretne brojke kolka vam je struja Huh Koliko kartica i na kraju zarada. Cisto me zanima dali vredi da kupim 5 / 6 kartica ili da se ne bakcem stim.

Eto toliko. Nadam se da ce par vas da me edukuje bas me zanima.

Pozdrav...

Kao sto rekoh ima puno promenjljivih u toj jednacini. Tesko ces naci 2 "rudara" sa istim hardware-om, cenom struje i coinom koji kopaju tako da ce i broje biti razlicite. Posalo sam ti PM

Nemem pojama o kompanju ali bre ljudi jedan rudnik na islandu iskopa milijadu puta nego svi rudari u Srbiju, mi nismo konkurencija taj nacin razmisljanja nas je i upropastio ko naciju.

Nego to malo nas Srba sto se bavi kripto valutama daj da se svi pomognemo i otvorimo karte jer nema ovde nikakve konkurencije mi smo svi sitna boranija ali mozemo svi da uspemo kada bi svi se edukovali.

Jos mi nije ni jedan reko sa svojom opremom koliko mesecno zaradi jer ima neko bar 2000 evra zaradu zadnjih 6 meseci prosek i ako ima sa kojom opremom. To je meni minimu bar da probam jer ja zaradim vise od toga sa par stotina evra ulozoneih glupackim neobrazovanim seljackom trogovinom zato me zanima koliko vi zaradjujete ali niko nece da kaze ko da je vojna tajna.

Nije problem mene zanima ali ako niko nece nije problem.

Pozdrav

Nije ti to ovde problem nego sto su svi na kraju konkurencija jedni drugima. Licno ne kopam samo radim za njega sto je meni mnogo bolje ali sam ovde dugo i dosta sam ucio. Radim od dizajna ANN i BB CODO-va za razne kampanje do sajtova za neke firme koje placaju u BTC ili ETH. Meni je sad prosek oko 1000-1500 evra mesecno a one mi odatle do 150 za sve racune.

Iskreno neki pricaju da nikad nije kasno da se krene sa kopanjem ja bar mislim da je sad malo kasno osim ako se ne uleti sa 3-4 masine sa bar 4 kartice, sad je to velika investicija (da ne pominjem da nemam gde da ih stavim), neki ulecu u to bez obzira i idu na kartu za desetak meseci ce mi se isplatiti.

Opet to je stvar pojedinca sta hoce i kako hoce. iskreno nijedna odluka nije laka. Ja kad sam pocinjao nisam imao data da uletim da kopam trebalo mi je tada 4 huiljade za 4 masine plus da imas za struju. Sad iskreno ni nemam volju. Bolje mi ovako radim i sve sto dobijem moje je bez amortizacije za opremu.

Savete si dobio iskreno niko ti nece reci koji coin da kopas to je ipak nesto sto se kaze ako ubodes neki koji skoci preko hoci na konju si. Prijatelj jedan je uzeo jednu masinu pre dve godine i kopao neki ERC ili tako nesto imao ih pun ku..c i preko noci samo opa 12 bitcoina na berzi.

Iskreno kopanje je uvek rizik sa 50-50% u svemu ili kopas ko svi ides na siguricu ili rizikujes, ali prijateljski savet ako ces da rizikujes odvoj prvo bar za struju za mesec dana unapred u slucaju da promasis.

Mislim da si reko nesto najpametnije ovde raditi za BTC i druge kripto je pun pogodak ja o tome razmisljam jer radim za evra za klijente sada razmisljam da krenem da radim za kripto to je super ideja. Zelim ti puno uspeha.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
zdeni82
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 912
Merit: 505


View Profile
December 20, 2017, 06:43:20 PM
 #2008

Vidim niko ne voli da trguje sa kojnovima ovde vecina rudari ili  bauntuje. Ajde molim neko da mi kaze iskreno koliki je profit mesecni (posle troskova) od rudarenja? Hvala unapred.

Pazi, bez uvrede, ovo je glupo pitanje ....  profit je srazmeran kvantitetu i kvalitetu hardrera koji koristis, trenutnoj vrednosti coin-a koji kopas pa na sve to minus cena struje po kv/s. Pa i da ne racunamo struju, nije isto imati 1-2 GPUa i 10-15 GPU koji istovremeno "kopaju".

Recimo da moze (dobro) da se zaradi ako se vuku pravi potezi - kombinacija mining+exchange.



Slazem se , jako je bitno i da imas dobru opremu, a isto je bitno i sta kopas, i koliko toga iskopas, odnosno, koliko ljudi kopa da ti se isplati struja. Onda sledi prodaja, znaci sacekati dobru cenu za taj novcic i to sve trazi dosta vremena. Naravno i malo trgojvine nije na odmet, da se dobije veci profit. Tu je potrebno izdasnije iskustvo.
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
December 20, 2017, 11:38:06 PM
 #2009

Iskreno ne znam sta se zalite toliko oko mininga,navedite mi primer posla gde ima 100% zarada na godinu dana a da nije neka kriminalna aktivnost Grin Vec godinu dana otkad sam usao u mining cujem ljude kako i dalje pricaju kako nije pametno uci sad,ne kazem da nisu u pravu ali osnovno pravilo je ne ulazi pare koje nisi spreman da izgubis.Niko ne moze da vam predvidi buducnost ovde,imali smo godinu gde je bio btc bullrun ko zna da sledeca nije za altove
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
December 21, 2017, 01:58:19 AM
 #2010

Iskreno ne znam sta se zalite toliko oko mininga,navedite mi primer posla gde ima 100% zarada na godinu dana a da nije neka kriminalna aktivnost Grin Vec godinu dana otkad sam usao u mining cujem ljude kako i dalje pricaju kako nije pametno uci sad,ne kazem da nisu u pravu ali osnovno pravilo je ne ulazi pare koje nisi spreman da izgubis.Niko ne moze da vam predvidi buducnost ovde,imali smo godinu gde je bio btc bullrun ko zna da sledeca nije za altove

Ma kakvi bre, uvek mozes da udjes samo sto kasnije ulazis trebace ti bolji hardware .... na kraju krajeva, ako ti se nesvidja ili ne ide - prodas hardware i izvuces dobar deo novca nazad. Sto se dela o "ulazi ono sto smes da izgubis tice" to pravilo vazi za trade jer berze mogu da propadnu i sl. pa cak i ako koristis cold storage za kripto ako ti je novac na berzi u trenutku kada propadnu - ode novac .....  Licno mislim da nemozes da izgubis mining-om, samo je pitanje koliko moze (zelis) da se zaradi.

Meni je ovo hobi i vise sam usao u ovo zbog tehnicke (radnozanlosti) strane nego ideje o lakoj zaradi. Da se ne lazemo, oprema se otplatila 3-4 puta pa se i od te zarade nadogradjivalo i trgovalo.

examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3169


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
December 21, 2017, 04:58:48 PM
 #2011

--- Cut --

Nije ti to ovde problem nego sto su svi na kraju konkurencija jedni drugima. Licno ne kopam samo radim za njega sto je meni mnogo bolje ali sam ovde dugo i dosta sam ucio. Radim od dizajna ANN i BB CODO-va za razne kampanje do sajtova za neke firme koje placaju u BTC ili ETH. Meni je sad prosek oko 1000-1500 evra mesecno a one mi odatle do 150 za sve racune.

Iskreno neki pricaju da nikad nije kasno da se krene sa kopanjem ja bar mislim da je sad malo kasno osim ako se ne uleti sa 3-4 masine sa bar 4 kartice, sad je to velika investicija (da ne pominjem da nemam gde da ih stavim), neki ulecu u to bez obzira i idu na kartu za desetak meseci ce mi se isplatiti.

Opet to je stvar pojedinca sta hoce i kako hoce. iskreno nijedna odluka nije laka. Ja kad sam pocinjao nisam imao data da uletim da kopam trebalo mi je tada 4 huiljade za 4 masine plus da imas za struju. Sad iskreno ni nemam volju. Bolje mi ovako radim i sve sto dobijem moje je bez amortizacije za opremu.

Savete si dobio iskreno niko ti nece reci koji coin da kopas to je ipak nesto sto se kaze ako ubodes neki koji skoci preko hoci na konju si. Prijatelj jedan je uzeo jednu masinu pre dve godine i kopao neki ERC ili tako nesto imao ih pun ku..c i preko noci samo opa 12 bitcoina na berzi.

Iskreno kopanje je uvek rizik sa 50-50% u svemu ili kopas ko svi ides na siguricu ili rizikujes, ali prijateljski savet ako ces da rizikujes odvoj prvo bar za struju za mesec dana unapred u slucaju da promasis.

Sa ovim se apsolutno slazem, slicna prica. mozda uzmem malo kartica, cisto da eksperimentisem pa ako ubodem.

Nego, @ azguard cini se da si ti najstariji na forumu po rank.u Kako da dobijemo ceo board na forumu samo za Srpski jezik, da nije ovako sve zguzvano u jednom topicu?
Bilo bi dosta udobnije, ovako je malo nabacano tema preko teme.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
December 21, 2017, 06:07:03 PM
 #2012

To bi bilo lepo ali da li ima dovoljno ljudi/aktivnosti da se tako nesto izvede?
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
December 21, 2017, 06:27:20 PM
 #2013

To bi bilo lepo ali da li ima dovoljno ljudi/aktivnosti da se tako nesto izvede?

Ja bih rekao da vec ima i da je vreme. Skoro svaki dan imaju neki postovu i cesto se krece nova tema ili vraca na staru.
Nadam se da ce se smilovati.
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
December 21, 2017, 07:43:59 PM
 #2014

Iskreno ne znam sta se zalite toliko oko mininga,navedite mi primer posla gde ima 100% zarada na godinu dana a da nije neka kriminalna aktivnost Grin [...]

Da vidimo; ulozis - recimo - 1000 eura da naucis neki "pravi IT skill" (recimo Python programming). Pocnes da prodajes svoj rad online kao pocetnik za nekih 10 eura po satu (ne zelis da se kidas pa radis samo 5 sati dnevno po 5 dana nedeljno, to je 1000 eura u prvi mesec). To radis jedno tri meseca (3000,-) pa odlucis da podignes cenu na 20,-/satu. I to radis jedno tromesecje (6000,-). Sada si vec iskusniji i ponovo dignes cenu na 30,-. Evo ga za trece tromesecje 9000,-. Sada si vec programer i dignes cenu na 40 (sto je u danasnje trziste jos uvek bagatela). Ovo "zadnje" tromesecjie zaradis 12.000,-. Sve ukupno si zaradio 30.000 eura za jednu godinu na ulog od 1000,-. Nikakva kriminalna aktivnost, nego 5 sati rada dnevno, pet dana nedeljno. Voila!

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 22, 2017, 01:00:50 AM
 #2015

I to je sve pod uslovom, da ubodes jedan posao odmah posle drugog, i koji traju u svim tim vremenskim rokovima, sto ne bih bas rekao da je moguce, znam da je ovo "internet" ali nema sanse da tek tako, posao za poslom ubodes, uvek ces imati neku rupu u vremenima izmedju poslova
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
December 22, 2017, 02:05:52 AM
 #2016

>>>Waves Platforma<<<<

Kripto Srbi,

 evo nesto sto sam odkrio to je: https://beta.wavesplatform.com  znaci mozes da trgujes na Waves blockchainu slicno je EatherDelta samo 100 puta lakse ja sam slucajno odkrio jer sam odavno kupio WGR ICO za za 5 centi sada je 30 i nesto ali da unovcim moram na Waves da prebacim sa ICO sajta. To sam pre par dana uspeo i poceo sam da trgujem stvarno je super i testirao sam seed odes na drugi komputer ubacis seed i imas sve kojnove (BTC, LTC i sve waves kojnove i par koji nisu).

Svidja mi se sto je decentralizovovano tako da cu tu da trgujem malo i cisto sam hteo da vam dam tip

Pozdrav

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Kojin
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
December 22, 2017, 09:59:59 AM
 #2017

Pozdrav,

treba da dobijem neku isplatu iz inostranstva u bitkoinima. Imam skrill nalog, ali su mi rekli da je provizija velika i da napravim wirex ili xapo nalog. Kako mogu da povucem pare sa ovih bitcoin novcanika? Koliko sam razumeo, ukinuli su kartice za korisnike iz Srbije. Mogu li da se uvezu sa bankovnim racunom (kao sto radi skrill)?

Da li je neko koristio wirex ili xapo za povlacenje para?

Vidim da se pominje cex.io i telenor kartica, pretpostavljam da je ovo preporucen nacin? Telenor kartica je visa kartica vezana za tekuci racun u telenor banci?
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 22, 2017, 10:42:23 AM
 #2018

Da, samo sto nije visa, nego Master Card
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3169


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
December 22, 2017, 11:24:36 AM
 #2019

Pozdrav,

treba da dobijem neku isplatu iz inostranstva u bitkoinima. Imam skrill nalog, ali su mi rekli da je provizija velika i da napravim wirex ili xapo nalog. Kako mogu da povucem pare sa ovih bitcoin novcanika? Koliko sam razumeo, ukinuli su kartice za korisnike iz Srbije. Mogu li da se uvezu sa bankovnim racunom (kao sto radi skrill)?

Da li je neko koristio wirex ili xapo za povlacenje para?

Vidim da se pominje cex.io i telenor kartica, pretpostavljam da je ovo preporucen nacin? Telenor kartica je visa kartica vezana za tekuci racun u telenor banci?

Na sve to Cex.io ima najbolji "kurs" odnosno uvek ima najvisu cenu za prodaju bitcoina. Za sad je win-win kombinacija.
Takodje Tlnor kartica je prihvatljiva svuda, pa ti dodje sve kao ziv kesh

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 22, 2017, 11:26:37 AM
 #2020

Paaa i nije bas najbolji kurs, kraken ima bolji, al jbg kada tamo ne moze kartica da se poveze Sad , skoro 2k $ je razlika u odnosu na kupovinu/prodaju jednog bitcoina. Vise bih rekao da je pogodnost instant transakcije
Pages: « 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!