Bitcoin Forum
May 07, 2024, 11:42:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3076067 times)
urbanpixel
Member
**
Offline Offline

Activity: 200
Merit: 11

schneider


View Profile
December 23, 2017, 01:09:57 AM
 #2021

Iskreno ne znam sta se zalite toliko oko mininga,navedite mi primer posla gde ima 100% zarada na godinu dana a da nije neka kriminalna aktivnost Grin [...]

Da vidimo; ulozis - recimo - 1000 eura da naucis neki "pravi IT skill" (recimo Python programming). Pocnes da prodajes svoj rad online kao pocetnik za nekih 10 eura po satu (ne zelis da se kidas pa radis samo 5 sati dnevno po 5 dana nedeljno, to je 1000 eura u prvi mesec). To radis jedno tri meseca (3000,-) pa odlucis da podignes cenu na 20,-/satu. I to radis jedno tromesecje (6000,-). Sada si vec iskusniji i ponovo dignes cenu na 30,-. Evo ga za trece tromesecje 9000,-. Sada si vec programer i dignes cenu na 40 (sto je u danasnje trziste jos uvek bagatela). Ovo "zadnje" tromesecjie zaradis 12.000,-. Sve ukupno si zaradio 30.000 eura za jednu godinu na ulog od 1000,-. Nikakva kriminalna aktivnost, nego 5 sati rada dnevno, pet dana nedeljno. Voila!

Tu su problem jeftini programeri iz Indije i Kine, jer ih ima ko pleve, rade za sitne pare i poseduju solidno znanje i iskustvo u programiranju. Jasno je da se prodajom usluga najbolje zaradjuje, ali ima ljudi kojima ni 5 kurseva od po 1000$ nece pomoci da nauce neki programski jezik.

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
1715082136
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715082136

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715082136
Reply with quote  #2

1715082136
Report to moderator
1715082136
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715082136

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715082136
Reply with quote  #2

1715082136
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715082136
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715082136

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715082136
Reply with quote  #2

1715082136
Report to moderator
1715082136
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715082136

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715082136
Reply with quote  #2

1715082136
Report to moderator
1715082136
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715082136

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715082136
Reply with quote  #2

1715082136
Report to moderator
Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
December 23, 2017, 12:29:13 PM
 #2022

Evo jedan airdrop-bounty
ether+btc = etherbtc airdrop
link - https://etherbtc.io/airdrop/

Jedan od uslova je i da se link do njihove strane postavi na 3 mesta Smiley
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
December 23, 2017, 02:26:24 PM
Last edit: December 23, 2017, 07:09:08 PM by 2bfree
 #2023

Kripto Srbi,

Ja sam juce kupio:

Rimbit (RBT)

https://coinmarketcap.com/currencies/rimbit/

Otislo je 1000% (600% danas) ali mislim ako neko moze da riskira spekulatorski ko ja moze da zaradi jos bar 1000% jer je tek 20% od jedne cente i moze da bude 2 cente to je 1000%

Eto toliko ja sam 60% siguran do sada sam pobedjivo 90% zadnje 20 opklade imam par miliona % uspeha na tih 20.

Eto toliko ako neko nadje nesto dobro javte ka volim da riskiram ako je pamento i mogu bar 1000% da zaradim..

Pozz

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
TeslaWatt.com
Member
**
Offline Offline

Activity: 405
Merit: 10

www.teslawatt.com


View Profile WWW
December 24, 2017, 07:41:32 AM
 #2024

Pozdrav svima!

aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
December 24, 2017, 12:06:23 PM
 #2025

Pozdrav svima!

Pozdrav! Dobro nam dosao Cheesy
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3168


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
December 24, 2017, 12:15:39 PM
 #2026

Kripto Srbi,

Ja sam juce kupio:

Rimbit (RBT)

https://coinmarketcap.com/currencies/rimbit/

Otislo je 1000% (600% danas) ali mislim ako neko moze da riskira spekulatorski ko ja moze da zaradi jos bar 1000% jer je tek 20% od jedne cente i moze da bude 2 cente to je 1000%

Eto toliko ja sam 60% siguran do sada sam pobedjivo 90% zadnje 20 opklade imam par miliona % uspeha na tih 20.

Eto toliko ako neko nadje nesto dobro javte ka volim da riskiram ako je pamento i mogu bar 1000% da zaradim..

Pozz

Ti si bas skroman. Bar 1000% 😂😂
Najcesce posle tako velikog skoka dodje pull back, tako da mislim da nije pametno kupovati nakon velikog skoka.

Jedno pitanje za tebe. Jel ti mozda koristis google translate za srpski, ponekad delujes kao da ti srpski nije native jezik

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
December 24, 2017, 12:50:09 PM
Last edit: December 24, 2017, 01:13:42 PM by Cryptodiscuss
 #2027


Jedno pitanje za tebe. Jel ti mozda koristis google translate za srpski, ponekad delujes kao da ti srpski nije native jezik

Joj ja moram da doskočim, ali nemojte se ljutiti molim vas!
Ne koristi google translate, jer ima previše slovnih grešaka a to u gugla nema Cheesy
Tipujem na jug Wink

Da nastavim da ne otvaram novi post. Dobar airdrop dobija se 50 VIU tokena odmah po registraciji mozete ih odmah povuci sa sajta i prodati na berzi ether delta ili Bit-z ali moj predlog je da cekate jer je u ovom nesrecnom padu svega on u porastu 25% i verovatno ce vredeti mnogo mnogo vise. Imate i referal program za dodatnu zaradu https://viuly.io/r/K1402615a3fa4c02 .
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
December 24, 2017, 02:10:01 PM
 #2028

Kripto Srbi,

Ja sam juce kupio:

Rimbit (RBT)

https://coinmarketcap.com/currencies/rimbit/

Otislo je 1000% (600% danas) ali mislim ako neko moze da riskira spekulatorski ko ja moze da zaradi jos bar 1000% jer je tek 20% od jedne cente i moze da bude 2 cente to je 1000%

Eto toliko ja sam 60% siguran do sada sam pobedjivo 90% zadnje 20 opklade imam par miliona % uspeha na tih 20.

Eto toliko ako neko nadje nesto dobro javte ka volim da riskiram ako je pamento i mogu bar 1000% da zaradim..

Pozz

Ti si bas skroman. Bar 1000% 😂😂
Najcesce posle tako velikog skoka dodje pull back, tako da mislim da nije pametno kupovati nakon velikog skoka.

Jedno pitanje za tebe. Jel ti mozda koristis google translate za srpski, ponekad delujes kao da ti srpski nije native jezik

Najcesce ali ne uvek. Ja sam vec jednom zaradio million posto za redom a milion ti je 500% nedelju za redom to mi se desilo kada sam kupio icash to ti je islo 500% svakog dana sada je pura mozes da pogledas ako mi ne verujes tu sam prvi bitkojn zaradio i to za par evra.

Rumbit me podsetio na to evo tri dana oko 500% za redom ako si kupio juce na moj predlog imas 500% zarade danas znaci 1000 evra prodas danas 5000 evra 5x

Moze bez pubacka bar malo evo zasto:

1. imas samo 400000 evra dnevno juce je bilo oko 300K prekjuce oko 200K to je sitan pasulj
2. samo 100M novcica u opticaju

ja mislim da moze 1 centa bar to je onda 5000% zarada onda prodam 20% imam 200 do 300% zarada i drzim 80% novcica

Ali ja sam ovo uradio sam 20 novcica i 18 su u profitu znam iz iskustva vise od 6 meseci radim ovo cisto vama kazem jer moze da se zaradi cak i ako ovaj novcic sada pukne nije problem ja radim igru brojki moram samo vecinom da budem u pravu da budem jako profitabilan a ne svaki put.

Problem je treba mnogo vremena da se oni nadju i prouce 20 sati za ovaj Rambit i juce sam vam ga dao zelio bi da budemo ko mastermajnd grupa da kada vi nadjete tako dobar jeftin novcic da ga podelite nama ovde da svi profitiramo na uzlaznu putanju!

Inace dao sam vam Elektronijum ETN za ispod centu sada mozes 800% da prodas i bice jos bolje ja sam 20% prodo za 1200% kada je bilo 12 centi i profitiro puno i imam jos gomilu cekam 3000% da prodam jos 20%

Eto toliko kripto Srbi razmislite malo svi mozemo milioneri da budemo bez da kopamo kada ja mogu jedan bitkojn da zaradim za pola usrane polovne graficke kartice za nedelju dana to moze svako ovde jer nas ima malo ali dovoljno za mastermind grupu.

Pozdrav!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cryptohun
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 22
Merit: 0


View Profile
December 24, 2017, 11:58:29 PM
 #2029

Eto sgigo I ja u kriptosvet.
Cituckam o nekim airdropovima I zaradama od 600%.
Dosta zanimljivih stvari.
Ovih Dana cu pfouciti postove I nadam se dacu lagano I ja kontati neke stvari.
TeslaWatt.com
Member
**
Offline Offline

Activity: 405
Merit: 10

www.teslawatt.com


View Profile WWW
December 25, 2017, 12:23:25 AM
 #2030

Eto sgigo I ja u kriptosvet.
Cituckam o nekim airdropovima I zaradama od 600%.
Dosta zanimljivih stvari.
Ovih Dana cu pfouciti postove I nadam se dacu lagano I ja kontati neke stvari.

Samo napred. Sada je odlicno vreme za kupovinu.

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
December 25, 2017, 01:09:25 AM
 #2031

Eto sgigo I ja u kriptosvet.
Cituckam o nekim airdropovima I zaradama od 600%.
Dosta zanimljivih stvari.
Ovih Dana cu pfouciti postove I nadam se dacu lagano I ja kontati neke stvari.

Samo napred. Sada je odlicno vreme za kupovinu.

Vecina ide na gore ali mozes i da se opeces ima parnih valjaka.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
December 25, 2017, 01:33:14 AM
 #2032

Eto sgigo I ja u kriptosvet.
Cituckam o nekim airdropovima I zaradama od 600%.
Dosta zanimljivih stvari.
Ovih Dana cu pfouciti postove I nadam se dacu lagano I ja kontati neke stvari.

Dobro nam dosao  Cheesy
TeslaWatt.com
Member
**
Offline Offline

Activity: 405
Merit: 10

www.teslawatt.com


View Profile WWW
December 25, 2017, 02:29:08 AM
 #2033

Da li ima neko u Srbiji antminere?

castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 25, 2017, 05:45:07 AM
 #2034

I ako ima ocekuj da platis DEBELO...samo ukucaj "Antminer S9 cena"... otvori prvi google link, i pocni da se krstis Cheesy Cheesy Cheesy
TeslaWatt.com
Member
**
Offline Offline

Activity: 405
Merit: 10

www.teslawatt.com


View Profile WWW
December 25, 2017, 06:29:41 AM
 #2035

I ako ima ocekuj da platis DEBELO...samo ukucaj "Antminer S9 cena"... otvori prvi google link, i pocni da se krstis Cheesy Cheesy Cheesy

Neverovatno. Mislim da je bolje kupiti komponente u USA i hostovati direktno u USA Smiley

Virtonomics
Member
**
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 10


View Profile WWW
December 25, 2017, 08:57:20 AM
 #2036

Virtonomics је пословна стратегија заснована на стварној светској економији. Игра је на тржишту већ више од 10 година, са великим бројем појединачних играча и пословних корисника (2 милиона регистрованих корисника широм света), сталним протоком нових клијената и врхунском позицијом у Google претрази.

Са брзим ширењем технологије блокцхаин-а, Virtonomics уводи нову димензију у искуство стратегије игре - криптоцурренци Virtonomics!

Игра је намењена онима који имају мало или нимало искуства са блокцхаин и криптоцурренци, али имају много боље познавање како предузећа раде и уживају у далеко бољем разумијевању како расти своје виртуелне пројекте.

Веома мали број улагања у рударство, јер укључује велике рачуне за одржавање и захтева пуно специјализованих знања. Virtonomics оставља блокирање рудницима стручњацима и уводи нови концепт "digging" као активности које може обавити јавност. Digging генерише токене и додељује их људима према резултатима њихових активности.

Суштина концепта и платформе може се сумирати у једноставној формули:

ЦРИПТОЦУРРЕНЦИ = БЛОК РУДАРСТВО + РЕЗУЛТАТИ СВЈЕТСКИХ АКТИВНОСТИ, ОБРАЗЛОЖЕЊА И УКУПНО ВЕЛИКОМ БРОЈУ ЉУДИ

Како то функционише?

Корисници граде и шире своје виртуелне компаније и зарађују крипто-вучу. У процесу копања произведе се посебно "гориво" - звано Virts. За копање играчима треба посебан алат за игре, попут виртуелних мина које извлаче природне ресурсе, виртуелне рударске фармове, виртуелне електране итд. Могу се купити за VIC токене. Корисник може претворити сваких 100 virts зарађених на економски симулатор у један VICoin (VIC) и касније га повући из игре на спољно тржиште.

Међутим, играчи нису обавезни да купују имовину игре. Ово ће само убрзати процес, али пројекат претпоставља да играчи могу почети играти без икаквих улагања са своје стране, а они могу зарадити пуно "горива" само успјешним својим виртуелним пословањем.

Кључна конкурентна предност крипто Virtonomics јесте то што се широј јавности бави основним разумевањем блокцхаина и рударства. Стога је нова димензија добро успостављене игре може користити свој тренутни базен играча као основу за нову игру. Штавише, нема сумње да ће пројекат привући пажњу јавности како због једноставности и доступности онима који немају довољно знања о производњи крипто валутности.

Virtonomics даје нову димензију рударском процесу и чини VICoin масовном крипто-валутношћу. Кликните овде: virtonomics.io

azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
December 25, 2017, 09:20:39 AM
 #2037

--- Cut --

Sa ovim se apsolutno slazem, slicna prica. mozda uzmem malo kartica, cisto da eksperimentisem pa ako ubodem.

Nego, @ azguard cini se da si ti najstariji na forumu po rank.u Kako da dobijemo ceo board na forumu samo za Srpski jezik, da nije ovako sve zguzvano u jednom topicu?
Bilo bi dosta udobnije, ovako je malo nabacano tema preko teme.

Prica je ista kao i Lauda sto je otvorio za HR deo samo sto je on/ona bio/la staff na forumu pa je malo urgirao, posle je skinut sa staff ranga ne znam zasto bilo je nikih optuzbi ali to ti je ovde kao normalna stvar.

Procitaj ili cu ja kad nadjem malo vremena ima nekih pravila mora se biti aktivan iskreno mozda bi i to dobro bilo jer bi onda mogli i da prevodimo odredjene ANN tredove za ICO koji se najavljuju a ima ih fala ko na pijaci, sto bi ciga rekao "6 za sto".

Nista ne obecavam procitacu i pogledati pa javim, znam samo da tread mora biti aktivan koliko se secam, nekad smo svi bili tu, samo onda mora da se ima i moderator i kao admin mislim za sve to.

Meni se je kao i svima kraj godine i moram bas dosta toga da uradim izvestaje i bla bla ... posle toga cu sesti i videti malo ozbiljnije kad je taj tread imam samo 40-50 strana sad bogme ima malo vishe mozda i to bude dobar znak pa nam odobre.



              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
December 25, 2017, 01:29:43 PM
 #2038

Virtonomics је пословна стратегија заснована на стварној светској економији. Игра је на тржишту већ више од 10 година, са великим бројем појединачних играча и пословних корисника (2 милиона регистрованих корисника широм света), сталним протоком нових клијената и врхунском позицијом у Google претрази.

Са брзим ширењем технологије блокцхаин-а, Virtonomics уводи нову димензију у искуство стратегије игре - криптоцурренци Virtonomics!

Игра је намењена онима који имају мало или нимало искуства са блокцхаин и криптоцурренци, али имају много боље познавање како предузећа раде и уживају у далеко бољем разумијевању како расти своје виртуелне пројекте.

Веома мали број улагања у рударство, јер укључује велике рачуне за одржавање и захтева пуно специјализованих знања. Virtonomics оставља блокирање рудницима стручњацима и уводи нови концепт "digging" као активности које може обавити јавност. Digging генерише токене и додељује их људима према резултатима њихових активности.

Суштина концепта и платформе може се сумирати у једноставној формули:

ЦРИПТОЦУРРЕНЦИ = БЛОК РУДАРСТВО + РЕЗУЛТАТИ СВЈЕТСКИХ АКТИВНОСТИ, ОБРАЗЛОЖЕЊА И УКУПНО ВЕЛИКОМ БРОЈУ ЉУДИ

Како то функционише?

Корисници граде и шире своје виртуелне компаније и зарађују крипто-вучу. У процесу копања произведе се посебно "гориво" - звано Virts. За копање играчима треба посебан алат за игре, попут виртуелних мина које извлаче природне ресурсе, виртуелне рударске фармове, виртуелне електране итд. Могу се купити за VIC токене. Корисник може претворити сваких 100 virts зарађених на економски симулатор у један VICoin (VIC) и касније га повући из игре на спољно тржиште.

Међутим, играчи нису обавезни да купују имовину игре. Ово ће само убрзати процес, али пројекат претпоставља да играчи могу почети играти без икаквих улагања са своје стране, а они могу зарадити пуно "горива" само успјешним својим виртуелним пословањем.

Кључна конкурентна предност крипто Virtonomics јесте то што се широј јавности бави основним разумевањем блокцхаина и рударства. Стога је нова димензија добро успостављене игре може користити свој тренутни базен играча као основу за нову игру. Штавише, нема сумње да ће пројекат привући пажњу јавности како због једноставности и доступности онима који немају довољно знања о производњи крипто валутности.

Virtonomics даје нову димензију рударском процесу и чини VICoin масовном крипто-валутношћу. Кликните овде: virtonomics.io

Hvala na lepom prevodu (Ovaj put na Srpskom).

Pogledao sam ovaj sajt kojeg imas u linku i nisam uspeo da ukapiram sta je ovo. Izgleda ko neko kopanje ali mi nesto cudno izgleda.

Dali neko razume sta ovi prodaju???

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
December 25, 2017, 02:55:10 PM
 #2039

To ti je spammer bre, spama svaki local board, a sve je preveo preko google translate-a
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
December 25, 2017, 03:13:04 PM
 #2040

To ti je spammer bre, spama svaki local board, a sve je preveo preko google translate-a

A ja naseo Smiley  Bar je odabro cirilicu na Google translate.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Pages: « 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!