Bitcoin Forum
April 25, 2024, 08:43:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3030966 times)
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
January 06, 2018, 09:48:46 PM
 #2141

A zasto stalno quoteujes lika koji je rekao nesto od pre mesec dana? Nema nikakvog smisla...

Dobro pitanje za Zuper777 Cheesy
Inace nije pre mesec dana, nego jos 2012-e. Sto znaci pre nesto vise od 5 godina.
1714077839
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714077839

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714077839
Reply with quote  #2

1714077839
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714077839
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714077839

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714077839
Reply with quote  #2

1714077839
Report to moderator
1714077839
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714077839

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714077839
Reply with quote  #2

1714077839
Report to moderator
1714077839
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714077839

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714077839
Reply with quote  #2

1714077839
Report to moderator
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
January 06, 2018, 09:51:04 PM
 #2142

Isuse dragi nisam ni video jebenu godinu....Mozda je lik poceo ceo board da cita ispocetka i nesto se zapitkivao haha... I davao komentare na stare komentare...To sam i ja radio(citao ceo board) al nisam nista pisao, jer sam razumeo da su podaci stari ko hristove patofne...Osim Cex-a i Telenora Cheesy
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 07, 2018, 02:29:11 AM
 #2143

Ima li koga?

ja mislim da ce DOGECOIN ove godine dostici vrednos za jedan ceo DOGEcoin - 1000$ a mozda i predje hiljadu dolara! Huh Roll Eyes

Ja sam poceo da parkiram gomilu Dogecoina na ledger nano s iako je problematican novcic iz jednog jedinog razloga jer ga koristim na Criptopiju da kupim nesto kada nema BTC market naprimer Panda imam 4 milliona sto sam kupio za djabe pre 6 ili vise meseci za doge i bice nesto slicno kasnije nemoze za BTC da se kupi. Imas doge market na Coinexchange .io tamo ima manji DOGE market mozes trgovati tako da cu da nagomilam bar 5 hiljade evra u doge imam trenutno samo 100K doge ali polagano likividiram profite i skidam DOGE gde mogu i talozim nadam se da nece da pada ispod 50 Satosija videceomo ali i ako padne nije problem jer cu da vratim gubitak sa nekom novom Pandom kasnije na Criptopiju ili CoinExchange ili neki treci sa Doge market.

Toliko za sada.

Hristos Se Rodi!  Sretan Bozic svim Srbina u Kripto Svetu!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 07, 2018, 05:59:38 AM
 #2144

Pronaso sam nesto slicno Kukoinu ja sam kupio KuCoin za 70 centi sada je 10x ili vise nisam siguran imam puno ali naso sam slicanu berzu kreno sam da testiram:

https://coinmarketcap.com/currencies/bibox-token/#markets

meni izgleda ko da je kineska kopiaj Kukoina / Binance isto ima 2BTC dnevno ko na binance poslo sam malo ETH sa nano s i kupio nekoliko sada cu da skinem nesto i ako to sve radi sutra cu da kupim jedno 1000 evra pa da vidmo dali ce da uspe.

Cisto sam hteo da vam javim da je ovo potencijalno 2x moze 3x i vise ako nije prevara a to jos neznam.

Pozdrav!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
TeslaWatt.com
Member
**
Offline Offline

Activity: 405
Merit: 10

www.teslawatt.com


View Profile WWW
January 07, 2018, 07:41:43 AM
 #2145

U USA pada cena struje.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-05/trump-tax-reform-has-states-hungry-for-lower-utility-bills

-15% ce samo ovaj porez uticati.

Plus Dolar Euro idi na 1.20 i trend je da vrednost dolara slabi.
Kripto valute su najvise vezane za USD pa samim tim ostatak sveta postaje sve manje konkurentan.

Cena kwh u nekim states je 0.06-0.07$ a u Srbiji je sad od 1. januara povecana cena na 0.10$ po kwh.
Sad ovo smanjenje zbog poreza ce imati dodatno uticaj pa ce cena struje u centralnim drzavama u USA biti duplo jeftinija nego u Srbiji.

Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
January 07, 2018, 10:13:57 AM
 #2146

Hristos Se Rodi!  Sretan Bozic svim Srbina u Kripto Svetu!

Ваистину се роди!
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 07, 2018, 10:18:00 AM
 #2147

Hristos Se Rodi!  Sretan Bozic svim Srbina u Kripto Svetu!

Ваистину се роди!

Vaisitnu se rodi! Srecan Bozic svima
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 07, 2018, 12:48:51 PM
Last edit: January 07, 2018, 02:20:57 PM by 2bfree
 #2148

Evo jos jedan coin da vam dam da pogledate:

https://coinmarketcap.com/currencies/bounty0x/

Ja sam kupio pre neki dan za 12 centi na KuCoin Berzu i gledam dali da prodam ili posaljem na MEH (nije listiran pa mora custom coin) i primetio sam da je market cap samo 75M sto ako je dobar coin jako malo znaci 6x do pola milijarde sto vidim cak i XP koji je nula project dostigo.

Eto toliko cisto da vam dam nesto sto mislim da nije ogroman rizik.

Pozdrav ja kupujem 1ETH https://coinmarketcap.com/currencies/bibox-token/ danas samo sam 75% siguran i nisam testiro skikaanje sa te nove berze ali ako upali ko na KuCoinu imacu bar 3-4ETH profita, tako da cu da riskiram.

Pozdrav.

PS: Kratak update kupio sam 750 BIX na BiBox berzu (https://www.bibox.com/exchange?coinPair=BIXBTC) i drzim tamo za sada da vidim gde ide pa cu da vidim. To je malo vise od 1ETH sto sam planiro da riskiram ali imam dobar osecaj. Ovo mi je do sada najriskantniji deal zadnjih mesec dana jer neznam berzu i dali sve radi ili ce da mi zarobe novac ili ako je scam ali se nadam bar 300% pa ce da vidim. toliko za sada

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 01:19:28 PM
 #2149

Hristos se rodi Smiley


Jel ima neko neki info u vezi crypterra cloud mining kompanije? Koliko su transparentni ? Ugovori su im nenormalno isplativi
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
January 07, 2018, 05:48:11 PM
 #2150

Toliko su transparetni da danas pricaju jedno a sutra drugo. Npr: Kupis "dozivotni ugovor" ili "ugovor na koje god vreme" i posle X Y perioda vremena, ti promene ugovor zato sto su se stvari promenile, ili njihow hardware je postao beskoristan. Cena BTC-a, ili koje god shitcoin-a padne, ili koja god stvar krene po zlu... I ispusio si ga. Samo se zapitaj zasto bi neko kopao za tebe....
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 08, 2018, 01:05:38 AM
 #2151

Toliko su transparetni da danas pricaju jedno a sutra drugo. Npr: Kupis "dozivotni ugovor" ili "ugovor na koje god vreme" i posle X Y perioda vremena, ti promene ugovor zato sto su se stvari promenile, ili njihow hardware je postao beskoristan. Cena BTC-a, ili koje god shitcoin-a padne, ili koja god stvar krene po zlu... I ispusio si ga. Samo se zapitaj zasto bi neko kopao za tebe....

Ja sam kupio dozivotni ugovor negde u maju 2017 (odprilike) i svakog dana mi slali Dash u exodus wallet po 30 centi nedavno sam promenio na LTC dobije oko 90 centi ali platio sam samo 50 evra to se sve vratili da sam znao kupio bih 5000 evra jer kada pogledam dobijo sam 5 evra dnevno i vise jer na exodus kaze kolko je to bilo tada i kolko sada i taj ugovor se isplatio ali ga vise nema i kada sam ukapirao da je dobar ugovor vec je kasno.

Ali gledaj ovako stavis 2000 evra na 4 novcica ili ico i ubodes jedan to je mnogo vise novca ako tako gledas. Tako da neznam ali 2 godine po meni nije dobro ali sta je tu je neki na youtube kazu da je jako profitabilno ali sta ces ako bankrotiraju?


PS: Na drugu temu pogledajte  Rimbit(RBT) kupio sam 2 miliona pre nedelju za 2sat posle prodo 1.5M oko 25SAT a pre par minuta se ulogovo u criptopiju ovih pola miliona preostalih su 0.6BTC. Neverovatno sta se desava sa alt kojnovima!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
zutigenij1000
Member
**
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 12


View Profile
January 08, 2018, 06:04:15 AM
 #2152

Jeli itko radio isplatu novca u Srbiji preko Krakena, Coinbase ili nekih od burzi?

marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 08, 2018, 08:44:00 AM
 #2153

Jedino mi treba bas profi dizajner, a da pritom nije skup, pa da se latimo posla.

Bas profi a da nije skup? Stvar je diretno proporcionalna, jer je dizajn stvar ega. Nema jeftinih profi dizajnera. Ako je jeftin... nije profi.. a nikako bas profi.

Nema nekih ozbiljnijih projekata. Kao da ljudi bas nemaju novca da uloze u to.
Nije tacno.. sacekaj jos koju nedelju.

Ljudi nemaju ideje, sto se i u ovoj niti vidi. Svi samo hoce kes.. najlakse sto moze.. kopanje.. kopanje.. stavis kopa.. juuu milina... hahahahahha... kupi .. prodaj.. kupi.. sta kupujes?!?! Ne znam!!!!! Ali eo XY komsija uzeo prosli mjesec cistih 1500ojra.. sad cu i ja da probam.. samo stavis!!! ahahahahhahahahhahaha
Ovaj koin ima lep logo... ulozicu u njega!!!!
Apsurdno je to sto neki i tako zarade Cheesy


Znaci, sa 2-3BTC imas vrh sajt koji radi lepo i pritom donosi dobar profit, ajd sto od "musterija", ali i od google ADs-a.

$30K za sajt? Kako si ti to sracunao, ali stvarno?!?! Pa za te pare.. jbt.. hahahhahaha... moz napraviti lepu kucu jbt sunce Cheesy


Gledam neke kako se pale kad maznu php skript tipa Primedice, al to mi je smesno i to ne prolazi nikako.
Skines nulovanu skriptu stavis raditi .. a posle skapiras da vecina sredstvava ode na neku tebi nepoznatu adresu Wink




Jeste... znam da zvucim kao Vulin ... dosao sam bes da delim Cheesy



Mama, molim te...




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
EnF0Rc3r
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 08, 2018, 09:09:32 AM
 #2154

Ima li koga?

ja mislim da ce DOGECOIN ove godine dostici vrednos za jedan ceo DOGEcoin - 1000$ a mozda i predje hiljadu dolara! Huh Roll Eyes

Hahaha, svako ima pravo na svoje misljenje, ali daj molim te nemoj da lupas gluposti. 1k po Doge coinu, lol.

aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
January 08, 2018, 11:06:59 AM
 #2155

Ima li koga?

ja mislim da ce DOGECOIN ove godine dostici vrednos za jedan ceo DOGEcoin - 1000$ a mozda i predje hiljadu dolara! Huh Roll Eyes

Hahaha, svako ima pravo na svoje misljenje, ali daj molim te nemoj da lupas gluposti. 1k po Doge coinu, lol.

Ne bavim se spekulacijama, ali sam veoma siguran da DOGECOIN nece rasti mnogo u skorije vreme. Jednostavno nema sta da ponudi.
Tako da 1000$ je sigurno neizvodljivo.
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3148


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
January 08, 2018, 11:26:54 AM
 #2156

Ima li koga?

ja mislim da ce DOGECOIN ove godine dostici vrednos za jedan ceo DOGEcoin - 1000$ a mozda i predje hiljadu dolara! Huh Roll Eyes

Hahaha, svako ima pravo na svoje misljenje, ali daj molim te nemoj da lupas gluposti. 1k po Doge coinu, lol.

Ne bavim se spekulacijama, ali sam veoma siguran da DOGECOIN nece rasti mnogo u skorije vreme. Jednostavno nema sta da ponudi.
Tako da 1000$ je sigurno neizvodljivo.

Treba prilicno da se naradi da dodje do cene od 1$, a 1000 je totalna glupost. U tom slucaju bi bio vrednija valuta od bitcoina

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 08, 2018, 02:49:38 PM
 #2157

Ima li koga?

ja mislim da ce DOGECOIN ove godine dostici vrednos za jedan ceo DOGEcoin - 1000$ a mozda i predje hiljadu dolara! Huh Roll Eyes

Hahaha, svako ima pravo na svoje misljenje, ali daj molim te nemoj da lupas gluposti. 1k po Doge coinu, lol.

Ne bavim se spekulacijama, ali sam veoma siguran da DOGECOIN nece rasti mnogo u skorije vreme. Jednostavno nema sta da ponudi.
Tako da 1000$ je sigurno neizvodljivo.

DOGE je danas izgubio jednu od prednsti koji je imao a to je da je bio ogroman market na Criptopiju i danas sam se ulogovao i ima poruka da zatvaraju taj market jer si pre mogao da kupis bilo sta u DOGE 100+ novcica to vise nemozes tako da je to lose bar za mene. Ja imam sada 140K doge na ledger nano s ali ima jos par bluetrade je jedan i CE.io ima manji pa cu da testiram to ako vidim da nije dobro ko sto kriptopia bila onda cu prodam.

Evo cisto da vam ilustriram zasto je mene DOGE puno para napravio naprimer RBT 2miliona je 2BTC u jodnom momentu ja sam vecinu kupiop za DOGE jer je bio market neko je imao milione i prodao je za 1.nesto SATosija u DOGE kojnu i ja sam bio jedan od kupaca sinoc sam prodo jos pola bitcojna od te kupovine vi uradite matematiku ali je hiljade % zarada. Verujte mi da bar meni DOGE ima ogromnju vrednosta ali nazalost danas jednu panje.

Sta je tu je!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 08, 2018, 02:55:30 PM
 #2158

Ima li koga?

ja mislim da ce DOGECOIN ove godine dostici vrednos za jedan ceo DOGEcoin - 1000$ a mozda i predje hiljadu dolara! Huh Roll Eyes

Hahaha, svako ima pravo na svoje misljenje, ali daj molim te nemoj da lupas gluposti. 1k po Doge coinu, lol.


Fora i jeste sto takvi i formiraju cenu.. sve ovo sto se sada desava je upravo to.. nemaju ljudi pojam sta kripto donosi samo vide pare, pa u duhu vijanja para samo nenormalno upumpavaju sredstva i prave taj jebeni babl.  Bolji qrac sve za tehnolosku ili politicku osnovu, daj da kupimo kerova ici ce to gore Tongue
Sumnjam da ce ker biti soma dolara... a opet... ker je to Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
January 08, 2018, 09:11:04 PM
 #2159

@marcetin @EnF0Rc3r Nemojte da mislite da vam protivrečim, u potpunosti se slazem sa vama, ali samo pogledajte stvari iz drugog ugla. Doge je u maju 2016god, ugrubo pre godinu i po dana vredeo 0,000238 a sada vredi 0,015265   što je nekih 65x . Marketcap doge je sad 1 700 000 000$ a btc od pre godinu i po dana 8 000 000 000$ . Da je btc rastao kao Doge sad bi vredeo 35k $. Hoću da kažem, može i doge za godinu dana stići sadašnji marketcap od btc, ali će btc naravno otići mnogo dalje... A u silnom moru neopravdanog rasta gomile beskoristnih novcica, cudo bi bilo da doge zaostane...
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 08, 2018, 09:45:23 PM
 #2160

Jednu stvari koji ili zaboravljate (ili neznate) je da DOGE ima jako veliku i organizovanu zajednicu! Taj deo sam po sebi vredi i razlog je zasto je ovaj vrednost ovog coin-a skocila.

Crypto vrednost danas diktiraju glasine i tracevi po internetu ... pogledajte XVG. Solidan projekat kome je vrednost narasla zbog glasina ali razvojni tim nikako da isporuci gotov proizvod.

Ako nekog intressuje (investicija), RED PULSE (RPX) je jako interesantan projekat kome ce skociti vrednost.
Pages: « 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!