Bitcoin Forum
April 18, 2024, 11:16:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3001550 times)
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 12, 2018, 01:27:37 PM
 #2281

Ali ako se razvije razgovor, razvice se i ostalo. E sad je pitanje u kom smeru da se razvije razgovor?
1713482214
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713482214

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713482214
Reply with quote  #2

1713482214
Report to moderator
1713482214
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713482214

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713482214
Reply with quote  #2

1713482214
Report to moderator
1713482214
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713482214

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713482214
Reply with quote  #2

1713482214
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713482214
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713482214

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713482214
Reply with quote  #2

1713482214
Report to moderator
zdeni82
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 912
Merit: 505


View Profile
January 12, 2018, 01:51:22 PM
 #2282

@n00bsaibot

" Licno mislm da bi bilo mnogo kreativnije kada bi smo pricali o tehnologiji, skriptama, novim minerima i sl. nego o cistom profitu .... kada razumes tehnologiju, razumeces i projekte pa samim tim i potencijalne vrednosti (citaj: $$$$)! Forum (a i internet) je dovoljno veliki za obe stane (tech vs $$$)"

ja se slazem sa tobom, ali sam ovde zbog profita jer u Srbiji nemam nikakav profit ovo mi je jedina sansa da stanem na noge pa o gome guram ali kroz proces zarade poceo sam koliko polako da kapiram bar osnovu tehnologije u nekim od projekata ko sto je IOTA, Raiblocks etc bar neke povrsne stvari ali svakog dana malo vise.

Za sada plasim se da ce sve ovo da puken par jurim da zaradim i izvucem 50% novca da mogu da mirno zivim jer ljudi u Srbiji rade za 500 evra i to nije uredu a kod privatnika da ne pricamo ima par ljudi u mojoj familiji koji rade kod privatnika i trpe torturu nevidjenu zato ja ovo radim i cutim nikom ne pricam jer kad su me unistili iz vlasti zbok "krsenja zakona" i zatvrolili firmu i oduzeli imovinu ja sam kreno da radim freelancing i svi me u familiji se sramote. Sta je tu je o cripto nesmem da pricam jer ce da me posalju u zatvor. Ali ja sam fokusiran da zaradim i to je to ali mislim da cu do kraja 2018 da ukapiram i tehnologiju ispod ali to sto vi pricate o tehnologiji je super mislim da je lakse biti uspesan ako razumes a ne ja ko slepi misis gledam sam biznis profit.

Toliko samo napred ovo je super da mozemo svi da radimo a da jedna stoka birokratska nemoze da mi zatvori moju "kripto" firmu ko sto su uradili sa mojom regularnom firmom i sve mi oteli.



Sta ce da pukne? Negde si nesto procitao?
Meni taman sve lepo krenulo Cool
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 12, 2018, 02:05:13 PM
 #2283

cao! trenutno pokusavam da rudarim s.B. i mogu da se pozalim bas mi slabo ide Smiley
Ali ne predajem se! Smiley

Bravo ZuperMAN-e ... koji ti deo slabo ide???

@n00bsaibot

" Licno mislm da bi bilo mnogo kreativnije kada bi smo pricali o tehnologiji, skriptama, novim minerima i sl. nego o cistom profitu .... kada razumes tehnologiju, razumeces i projekte pa samim tim i potencijalne vrednosti (citaj: $$$$)! Forum (a i internet) je dovoljno veliki za obe stane (tech vs $$$)"

ja se slazem sa tobom, ali sam ovde zbog profita jer u Srbiji nemam nikakav profit ovo mi je jedina sansa da stanem na noge pa o gome guram ali kroz proces zarade poceo sam koliko polako da kapiram bar osnovu tehnologije u nekim od projekata ko sto je IOTA, Raiblocks etc bar neke povrsne stvari ali svakog dana malo vise.

Za sada plasim se da ce sve ovo da puken par jurim da zaradim i izvucem 50% novca da mogu da mirno zivim jer ljudi u Srbiji rade za 500 evra i to nije uredu a kod privatnika da ne pricamo ima par ljudi u mojoj familiji koji rade kod privatnika i trpe torturu nevidjenu zato ja ovo radim i cutim nikom ne pricam jer kad su me unistili iz vlasti zbok "krsenja zakona" i zatvrolili firmu i oduzeli imovinu ja sam kreno da radim freelancing i svi me u familiji se sramote. Sta je tu je o cripto nesmem da pricam jer ce da me posalju u zatvor. Ali ja sam fokusiran da zaradim i to je to ali mislim da cu do kraja 2018 da ukapiram i tehnologiju ispod ali to sto vi pricate o tehnologiji je super mislim da je lakse biti uspesan ako razumes a ne ja ko slepi misis gledam sam biznis profit.

Toliko samo napred ovo je super da mozemo svi da radimo a da jedna stoka birokratska nemoze da mi zatvori moju "kripto" firmu ko sto su uradili sa mojom regularnom firmom i sve mi oteli.


Ali ako se razvije razgovor, razvice se i ostalo. E sad je pitanje u kom smeru da se razvije razgovor?

Pa evo primera ... Zuper777 se "pozalio" i ja pitah koji mu deo lose ide .... ne' se javio Cheesy

Ali ima puno novih ljudi zaintersevanih za obe strane (tech vs $$$) i svima treba pomoci .... svi su danas "keyboard cowboys" i mnogo jaki iz maminog podruma iza monitora ali kada treba da se zapne, pomogne i sl. ti prvi zacute ili pocnu da "komentarisu" (da budem kulturan  Cool). Svi smo mi poceli negde i nekada, a da li vam/nam je neko tada pomogao? To je vec druga prica ....

Licno mislim da ja (a i ostali) nista ne gube ako nekog upute u pravom smeru ... postoji tanka linija izmedju lenjosti i neznanja pa zato prekaljeni forumasi ovde ponekad budu malo ironcni sa - DYOR, Googe that s*** - opaskama. Licno bih radije prihvatio da me neko uputi u pravom smeru radije nego da mi "sazvace" odgovr. Kada sam nesto naucih i otkrijes - dobije dodatni elan da nastavis (prvi Njutnov zakon)

Cinjenica je da ako si vec na forumu - imas net. Ako imas net - imas Google and YouTube. Ako imas Google i YouTube - imas ceo svet  Grin Grin Grin

Kada sam se prikljucio ovom forumu ja sam prvih 3-4 nedelje samo citao. Prvo sam postavljao pitanja, a tek posle mesec dana prvi komentar kada sam "imao sta pametno" da kazem.

Kako da se zaradi sa bitcoin?

Recimo ovaj post ... totalno ne definisano ... 2bfree je ponudio baraz saveta i posedlio svoje iskustvo (trading) ali mozda je autor mislio na kopanje .... da li mogao da to prvo "izgugla" pa ako ne nedje odgovor postavi konkretno pitanje? Vervatno da, ali ako vec pises ovde - makar formulisi pitanje .....

@2bfree - to sto ti radis je skroz OK. Iz razgovora sa tobom sam video da imas iskusta a i uspeha (trading). Da bude jos i bolje - voljan si da podelis sa masom sto 99% ljudi ovde nije. Ako si voljan, naucuices i tehnologiju .... nije kvantna fizika  Grin

Na nama je da napravimo ovaj deo foruma boljim ... nece komsije doci da ga poprave  Grin


manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 12, 2018, 02:10:17 PM
 #2284

Posto su vecinom zatvorena mesta gde moze da se kupi coin za kesh , jer dobra varijanta da preko ecd-a kupim litecoin i prebacim ga na berzu? Kontam da to bolje jer je manji fee nego na eth i bitcoin-u..
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 12, 2018, 02:20:06 PM
 #2285

Posto su vecinom zatvorena mesta gde moze da se kupi coin za kesh , jer dobra varijanta da preko ecd-a kupim litecoin i prebacim ga na berzu? Kontam da to bolje jer je manji fee nego na eth i bitcoin-u..

Da, LTC je jeftiniji i znatno brzi nacin za prebacivanje u odnosu na BTC i ETH.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 12, 2018, 03:08:01 PM
 #2286

Znaci, sa 2-3BTC imas vrh sajt koji radi lepo i pritom donosi dobar profit, ajd sto od "musterija", ali i od google ADs-a.

$30K za sajt? Kako si ti to sracunao, ali stvarno?!?! Pa za te pare.. jbt.. hahahhahaha... moz napraviti lepu kucu jbt sunce Cheesy

Ti si prijatelju potpuno PRSO! K'o zvecka. Citiras post iz 2014. godine i prevodis to u $30,000 za sajt??? A covek je tad mislio ocigledno na $800-1000. Kako si uopste uspeo da iskopas to i da mislis da je to nov post, koje ludilo...

Onda ovo sad citiranje ogromnog posta sa slikom, i nesto ga pitas kao da je on ovde dosao nama da pomogne ili kao da je normalna diskusija, a covek samo odradio translation za bounty i sad postovao spam, sto je meni ocigledno i bez gledanja njegove istorije postova, ali to tebi ne bi ni palo na pamet da pogledas... Jos se nije ni potrudio da bude na srpskom, nego samo na hrvatskom. Koliko treba da si izgubljen da bi naseo na to...

Ima jos puno stvari zbog kojih sam primetio da si lud, samo spamujes kao sa nekim mudrostima, a u stvari ne znas gde bijes... Dobro je da postoji ignore opcija da mogu da citam forum k'o normalan covek, a ne da se osecam k'o u dusevnoj bolnici.


Ja sam Đorđe Marčetin, a ko si ti? Nemas muda da se potpises i udjes u debatu sa mnom?

Grese svi, gresim i ja.. nisam video iz koje je godine post.. ocigledno mi nije palo na pamet da je toliki razmak i da se toliko ovde retko pise. A to da li ja znam gde bijem pokazuju dela.. a kad vec seres o istoriji postova, pogledaj moje pa mi onda kazi da ne znam sta piracam... proveri ko  sam ja i sta sam ja uradio na svetskom nivou u kontekstu ove tehnologije. A kad to skapiras onda ces shvatiti zasto mi je ego bas toliko prska. A da sam lud .. jesam... da nisam ne bih tako prosao kako jesam..  da radim sve kao drugi bio bih kao drugi.

Treba biti stvarno moron da mene stavis na ignor samo zato sto ne razumes sta pricam.

I znaj...  LUDAK JE SANJAR KOJI BUDAN HODA!


A sto se tice ovog poslednjeg posta, ja sam dao svoj ozbiljan komentar. Naseo?

Ajde  [ list ] sve sto mislis da sam lud.


Ti si jebeni todorovac!

Koliko treba da si retard da napises "spamujes sa mudrostima".  Ili spamujem ili sam mudar, ne ide jedno i drugo. Jel opet treba da trazim da mi sagovornik slika unutrasnjost svog automobila pa da onda vidimo da li znam gde bijem i da li znam sta pricam?

Znas li sta znaci spamovanje uopste? Nepozeljan sadrzaj pre svega. Ovaj sadrzaj koji ja metjem ovde moze biti nekom veoma koristan. Ali ne vidi to svako... jbg. To sto si ti polu konj pa ne razumes nije problem drugih ljudi vec samo tvoj.

Da citas forum ko normalan covek, a sta ces da citas? Govnjive postove o ceni? O mesetarenju? Taj ICO koliko god bio govno je ipak bolji za diskusiju od cena.

Ignoriraj.. ili napisi da ces ignor... ali ipak verujem da nisi kompletni retard pa ces skapirati neke stvari.

Ako mislis da ovo sto radim nije primereno mozes slobodno da se obratis Cyrus-u pa nek me banuje... pa da vidimo sta ce ti kaze... hahhaha Tongue

Ali eto... potrebno je biti .. biti... da neko napravi prvofil sa tvojim imenom... pa jer nisam faca? Tongue

marcetin_je_lud - hvala vam na tome. (ko aca sam jbt)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 12, 2018, 03:11:28 PM
 #2287

@n00bsaibot

" Licno mislm da bi bilo mnogo kreativnije kada bi smo pricali o tehnologiji, skriptama, novim minerima i sl. nego o cistom profitu .... kada razumes tehnologiju, razumeces i projekte pa samim tim i potencijalne vrednosti (citaj: $$$$)! Forum (a i internet) je dovoljno veliki za obe stane (tech vs $$$)"

ja se slazem sa tobom, ali sam ovde zbog profita jer u Srbiji nemam nikakav profit ovo mi je jedina sansa da stanem na noge pa o gome guram ali kroz proces zarade poceo sam koliko polako da kapiram bar osnovu tehnologije u nekim od projekata ko sto je IOTA, Raiblocks etc bar neke povrsne stvari ali svakog dana malo vise.

Za sada plasim se da ce sve ovo da puken par jurim da zaradim i izvucem 50% novca da mogu da mirno zivim jer ljudi u Srbiji rade za 500 evra i to nije uredu a kod privatnika da ne pricamo ima par ljudi u mojoj familiji koji rade kod privatnika i trpe torturu nevidjenu zato ja ovo radim i cutim nikom ne pricam jer kad su me unistili iz vlasti zbok "krsenja zakona" i zatvrolili firmu i oduzeli imovinu ja sam kreno da radim freelancing i svi me u familiji se sramote. Sta je tu je o cripto nesmem da pricam jer ce da me posalju u zatvor. Ali ja sam fokusiran da zaradim i to je to ali mislim da cu do kraja 2018 da ukapiram i tehnologiju ispod ali to sto vi pricate o tehnologiji je super mislim da je lakse biti uspesan ako razumes a ne ja ko slepi misis gledam sam biznis profit.

Toliko samo napred ovo je super da mozemo svi da radimo a da jedna stoka birokratska nemoze da mi zatvori moju "kripto" firmu ko sto su uradili sa mojom regularnom firmom i sve mi oteli.



Sta ce da pukne? Negde si nesto procitao?
Meni taman sve lepo krenulo Cool


Pratimo godinama kako puca!!!

https://99bitcoins.com/bitcoinobituaries/

Tongue

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 12, 2018, 04:22:46 PM
 #2288

@n00bsaibot

" Licno mislm da bi bilo mnogo kreativnije kada bi smo pricali o tehnologiji, skriptama, novim minerima i sl. nego o cistom profitu .... kada razumes tehnologiju, razumeces i projekte pa samim tim i potencijalne vrednosti (citaj: $$$$)! Forum (a i internet) je dovoljno veliki za obe stane (tech vs $$$)"

ja se slazem sa tobom, ali sam ovde zbog profita jer u Srbiji nemam nikakav profit ovo mi je jedina sansa da stanem na noge pa o gome guram ali kroz proces zarade poceo sam koliko polako da kapiram bar osnovu tehnologije u nekim od projekata ko sto je IOTA, Raiblocks etc bar neke povrsne stvari ali svakog dana malo vise.

Za sada plasim se da ce sve ovo da puken par jurim da zaradim i izvucem 50% novca da mogu da mirno zivim jer ljudi u Srbiji rade za 500 evra i to nije uredu a kod privatnika da ne pricamo ima par ljudi u mojoj familiji koji rade kod privatnika i trpe torturu nevidjenu zato ja ovo radim i cutim nikom ne pricam jer kad su me unistili iz vlasti zbok "krsenja zakona" i zatvrolili firmu i oduzeli imovinu ja sam kreno da radim freelancing i svi me u familiji se sramote. Sta je tu je o cripto nesmem da pricam jer ce da me posalju u zatvor. Ali ja sam fokusiran da zaradim i to je to ali mislim da cu do kraja 2018 da ukapiram i tehnologiju ispod ali to sto vi pricate o tehnologiji je super mislim da je lakse biti uspesan ako razumes a ne ja ko slepi misis gledam sam biznis profit.

Toliko samo napred ovo je super da mozemo svi da radimo a da jedna stoka birokratska nemoze da mi zatvori moju "kripto" firmu ko sto su uradili sa mojom regularnom firmom i sve mi oteli.



Sta ce da pukne? Negde si nesto procitao?
Meni taman sve lepo krenulo Cool


Pratimo godinama kako puca!!!

https://99bitcoins.com/bitcoinobituaries/

Tongue

Slusajte ja se nadam da nikada ne "pukne" ali sam realista i u Srbiji sta god da je dobro za narod je uvek puklo. Kripto je dobar za obican narod i los za Srpske birokrate zato kazem da sam siguran da ce da pukne jer je dobar za narod i sve dobro za narod birokrate otmu. To sam ja primetio i nadam se da nisam u pravu zato zelim da moje profite polako skinem iz kripta i prebacim u on sto nase birokrate dozvoljavaju da ja smem da ima a to su akcije pa u to da prebacim.

E sad ako ja nisam u pravu i nadam se da nisam i da ce kripto biti za vek vekova onda ja sam do kraja zivota obezbecdjem i nemoram da radim nikada vise.

Vreme ce pokazati.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 12, 2018, 06:00:33 PM
 #2289

@n00bsaibot

" Licno mislm da bi bilo mnogo kreativnije kada bi smo pricali o tehnologiji, skriptama, novim minerima i sl. nego o cistom profitu .... kada razumes tehnologiju, razumeces i projekte pa samim tim i potencijalne vrednosti (citaj: $$$$)! Forum (a i internet) je dovoljno veliki za obe stane (tech vs $$$)"

ja se slazem sa tobom, ali sam ovde zbog profita jer u Srbiji nemam nikakav profit ovo mi je jedina sansa da stanem na noge pa o gome guram ali kroz proces zarade poceo sam koliko polako da kapiram bar osnovu tehnologije u nekim od projekata ko sto je IOTA, Raiblocks etc bar neke povrsne stvari ali svakog dana malo vise.

Za sada plasim se da ce sve ovo da puken par jurim da zaradim i izvucem 50% novca da mogu da mirno zivim jer ljudi u Srbiji rade za 500 evra i to nije uredu a kod privatnika da ne pricamo ima par ljudi u mojoj familiji koji rade kod privatnika i trpe torturu nevidjenu zato ja ovo radim i cutim nikom ne pricam jer kad su me unistili iz vlasti zbok "krsenja zakona" i zatvrolili firmu i oduzeli imovinu ja sam kreno da radim freelancing i svi me u familiji se sramote. Sta je tu je o cripto nesmem da pricam jer ce da me posalju u zatvor. Ali ja sam fokusiran da zaradim i to je to ali mislim da cu do kraja 2018 da ukapiram i tehnologiju ispod ali to sto vi pricate o tehnologiji je super mislim da je lakse biti uspesan ako razumes a ne ja ko slepi misis gledam sam biznis profit.

Toliko samo napred ovo je super da mozemo svi da radimo a da jedna stoka birokratska nemoze da mi zatvori moju "kripto" firmu ko sto su uradili sa mojom regularnom firmom i sve mi oteli.



Sta ce da pukne? Negde si nesto procitao?
Meni taman sve lepo krenulo Cool


Pratimo godinama kako puca!!!

https://99bitcoins.com/bitcoinobituaries/

Tongue

Slusajte ja se nadam da nikada ne "pukne" ali sam realista i u Srbiji sta god da je dobro za narod je uvek puklo. Kripto je dobar za obican narod i los za Srpske birokrate zato kazem da sam siguran da ce da pukne jer je dobar za narod i sve dobro za narod birokrate otmu. To sam ja primetio i nadam se da nisam u pravu zato zelim da moje profite polako skinem iz kripta i prebacim u on sto nase birokrate dozvoljavaju da ja smem da ima a to su akcije pa u to da prebacim.

E sad ako ja nisam u pravu i nadam se da nisam i da ce kripto biti za vek vekova onda ja sam do kraja zivota obezbecdjem i nemoram da radim nikada vise.

Vreme ce pokazati.



Izvini izvini izvni. Zaista. Nisam ja skapirao na pravu sta ti mislis.

Dakle.

Ti pricas o ponzi semi koju narod stvara?!?

Da ce da pukne balon jel?

To si 100% u pravu. Nisam sarkastican, niti se zajebavam.

E sad.. to sto ti pricas je tipicna ljudska retardacija prema celoj ovoj prici, gde jedino i to ste je to je cena.

To ce puci... jbt... TO.. ako kazemo da bitkoin ili uopste kripto-tehnologija mogu da propadnu onda nemamo pojma sta pricamo niti znamo o cemu pricamo.

Ti ovde govoris da ce puci ... dobro pises... da ce puci to u kontekstu toga da ce ljudi izgubiti pare.

E to su oni drugi iz drugog dela druge lekcije.

Naravno da ce izgubiti para.. naravno... da nije toga ja sad ne bih vozio sta vozim... jer sam ja radio.. jos uvek radim.. fokusiran sam na tehnologiju... a profitiram od ljudske pohlepe. U onom postu sam objasnio moja predvidjanja... kad su svi pricali 300 ja sam 7658... a ispalo je ludje nego ja .. i to 3 puta... kapiras...  pored svega sto sam ja lud... masa je mnogo ludja!

Opet cu pokusati da objasnim kako ja to vidim. Tehnologija, investicije, upotreba itd... imaju linearan rast. Znaci zamislis liniju pod 45 stepeni koja ide na gore u desno. E sad... Masa, investitori, jedaci govana, mediji, svi oni koji imaju mogucnost da uticu na cenu razmisljaju kao ovce... stoka... koja ide za krdom... pa se zajeno pale i plase. Reaguju ne na razvoj vec na gluposti koje nemaju veze sa realnoscu. Kao do pre 2 godine "bitkoin se koristi za kupovinu droge i oruzija to ce zabraniti".. ima li to smisla? Nema... ali je mnogo puta takva vest uticala na cenu dok je tehnologija bila mlada. E sad.. opet e sad ...  monero? dash? ma coinmarketcap pa gledaj Smiley
I sta je znacilo sto je 2 godine trajao retrace cene? Nista... opet se svi palite a i dalje nemate pojma o cemu se radi... ili ne verujete... i jos pricate o pucanju... imam jednog slicnog u blizini... realistu...  mi smo ga zvali "glasnik propasti"... doduse vise nije takav.. nedavno se pricestio Smiley ... nadam se da ce procitati ovaj post pa se umesati.. ako do sada nije zavrsio studije Smiley

Postoji ogromna politicka pozadina, prevelik strateski znacaj, transformacija ekonomskog sistema, uticaj na energetiku, nastanak slobode trgovine....   a vi jebeno drvite i vidite samo tu cenu i ta cena vam je TO.

Za svakog kome je TO cena onda ce to i puci, ali ako razume tehnologiju i ima sposobnosti da se umesa na pravi nacin...da se sigra sa chejnom... moze da napravi sebi pravi posao.

Dostupnost svega na internetu je omogucila svakom retardu da pravi web stranice npr... gomila programera i web dizajnera .. koji nit znaju da programiraju nit znaju da dizajniraju...  tako isto i ovde.. i mene zovu svaki dan... ali stalno.. eo i sada mi je bila rodbina.. hoce da udju.... hahahahhaha.. pa jel ti meni verujes da ja sa svima uzivo pricam kao i sa vama ovde? Skroz... toliko verujem u sta pricam da mi apsolutno niko ne moze nista kad je u pitanju ova tehnologija.

Eo.. valjda ce ova poslednja recenica trigerovati neke hrabre ljude ovde da mi objasne nesto... ajde ... bar za te salvete jbvs sunce Cheesy




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 12, 2018, 06:13:35 PM
 #2290


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 12, 2018, 06:14:28 PM
 #2291

Sta mislite za DIGITEX platformu i tokene Huh Ako uporedimo  sa KUCOIN berzom i KCS tokenom ili BINANCE i BNB tokenom onda bi trebalo da skoci do neba  kad krene DIGITEX berza??? https://digitexfutures.com/


Joj hvala sto si stavio ovo @kosmayac ja sam veliki obozavalac ovakvih tokenova na Kucoin-u sam vec profitirao 30 hiljade evra.

Pogledao sam video na https://digitexfutures.com/token-sale/ i ovo je ko Kucoin shares na Etherium sto je dobro jer mozemo da vidimo smart contract to je dobro ima mana naravno ali necemo o tome sada.

Jedna centa je dobro sta je lose je 700 milliona to je previse ali ETN sam kupio za centu i bilo je 5 milijarde i vec imam 40 hiljade evra ili tako nesto za 3 hiljade evra tako da cu jedan do 3 hiljade da kupim samo malo da razmislim i malo vise pogledam ako ne kupim cu da javim ovde.

Jos jedna stvar krece na Srpsku novu godinu prodaja ! Smiley



DODATAK: Ako ste propustili ETN kada sam prporucio za 1 centu pogledajte ovaj video: https://www.youtube.com/watch?v=OxhHJX8fEBw imaju novog konsultanta koji je VErge pomogo da berze ako uspe mislim da moze 200% ili vise od ovog sada. Samo sam pola pogledo ako nisam upravu javite. Pozdrav.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 12, 2018, 07:35:28 PM
 #2292

Sta mislite za DIGITEX platformu i tokene Huh Ako uporedimo  sa KUCOIN berzom i KCS tokenom ili BINANCE i BNB tokenom onda bi trebalo da skoci do neba  kad krene DIGITEX berza??? https://digitexfutures.com/


Deluje mnogo dobro, hvala sto si podelio sa nama..
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 12, 2018, 08:10:16 PM
 #2293

Sta mislite za DIGITEX platformu i tokene Huh Ako uporedimo  sa KUCOIN berzom i KCS tokenom ili BINANCE i BNB tokenom onda bi trebalo da skoci do neba  kad krene DIGITEX berza??? https://digitexfutures.com/


Joj hvala sto si stavio ovo @kosmayac ja sam veliki obozavalac ovakvih tokenova na Kucoin-u sam vec profitirao 30 hiljade evra.

Pogledao sam video na https://digitexfutures.com/token-sale/ i ovo je ko Kucoin shares na Etherium sto je dobro jer mozemo da vidimo smart contract to je dobro ima mana naravno ali necemo o tome sada.

Jedna centa je dobro sta je lose je 700 milliona to je previse ali ETN sam kupio za centu i bilo je 5 milijarde i vec imam 40 hiljade evra ili tako nesto za 3 hiljade evra tako da cu jedan do 3 hiljade da kupim samo malo da razmislim i malo vise pogledam ako ne kupim cu da javim ovde.

Jos jedna stvar krece na Srpsku novu godinu prodaja ! Smiley

DODATAK: Ako ste propustili ETN kada sam prporucio za 1 centu pogledajte ovaj video: https://www.youtube.com/watch?v=OxhHJX8fEBw imaju novog konsultanta koji je VErge pomogo da berze ako uspe mislim da moze 200% ili vise od ovog sada. Samo sam pola pogledo ako nisam upravu javite. Pozdrav.


Ovo je jako ineresantno institucijalnim investitorima. Sto se 700 miliona tice to je max - cistgo sumnjam da ce da sakupite taj novac.
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 12, 2018, 08:53:57 PM
 #2294

Jer ono neka realna racunica na kraju ovog youtube snimka? Ocekivati cenu od nekih 2.4$ tek tako?
ivan1993
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
January 12, 2018, 09:56:08 PM
 #2295


Šta mislite o IOTA, XRB i drugim valutama koje su zasnovane na DAG? Ja ulažem u IOTA još od 0.30,  mislim da će cena sa ovih ≈ 3.70 skočiti najmanje x5-10 do kraja godine, posebno sa uvođenjem njihovog procesora u Q1 2018 i svim partnerstvima koja još uvek ne objavljuju zbog NDA. Prema mom istraživanju, ništa ne može da im prismrdi, dugoročno je sasvim moguć market cap od trilion dolara, IOTA može da bude deo AI, ML, pametnih gradova, autonomnih vozila. Treba imati u vidu da sve ove stvari tek dolaze i da će maksimalna vrednost biti ostvarena kada IoT postane mejnstrim.

XRB sam propustio da uložim na <1 USD, evo ga sad na 17. mestu, top 10 je vrlo verovatno do kraja godine, gotov proizvod, 7000 tx/s...

Takođe, da li je neko pogledao Hashgraph, još uvek nemaju public ledger, ali izgleda da se nešto sprema...Koga zanima više, pogledajte http://www.swirlds.com/

Ardor takođe posmatram već duže vreme, ozbiljna priča, konkurent ETH, child chains, itd.
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 12, 2018, 10:17:39 PM
 #2296

Jer ono neka realna racunica na kraju ovog youtube snimka? Ocekivati cenu od nekih 2.4$ tek tako?

Nisam gledao video ali sam procitaio WP. Pogledaj u istom njiihov proracun, ja nigde nisam video tu cifru o kojoj ti pricas. Svako nagadanje cene ICOa kad stigne na trziste je cista spekulacija, i zavisi od to ga da li proizvod ima trziste. Ovo moze da bude jako insteresantno institucijalnim investitorima sto znaci da moze da trziste ves postoji, pitanje je samo da li ce oni izabrati ovu platformu.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
January 12, 2018, 10:52:01 PM
 #2297

Cisto da znate sta se moze:: verovali ili ne ja sam kupio 50 hiljade Tesle(TES) za 3BTC pre nekoliko godina pa je to puklo i bio sam razocaran i napustio sve ovo dugo vremena (1btc je bio oko 100 evra).

U maju sam odlucio da probam novu taktiku sa 1 BTC 1300 evra (malo manje od toga ali odprilike) sada imam cetvrtinu miliona evra i to sve samo sa trgovinom rizicnim novcicima i ICO bez kopanja (nemam rig).

Cilj mi je ako fasisti ne uspe da uniste kripto ove godine da stignem na milion i prebacim 80% ne berzu i par lokala u BG i da se penzionisem i treba mi pomoc oko sta je dobro da se bace investicije imam 60 novcica koje trgujem imam 40 hiljade eva na ledjer nano s u 30% neo, 30% BTC i 30% ETH (sa erc20 tokenovi) i imam 12K evra na coinomi ostalo je na 12tak berzi.

Problem je pratiti sve izgubio sam ove nedelje 50 hiljade evra jer sam prerano prodo mojih 2 miliona Rimbita to je jedan od mnogo primera (zaradio sam 10 a mogo sam 60 hiljade evra). Treba ogromno vreme i pazna sta i kako da se optimalno trguje a ima previse svega i svacega.

Svi srbi u Srbiji bi mogli da budu milioneri a da ne uniste trziste jer 99% ljudi na platni nece ovo da proba ikada, a zamislite tako stotinjak srba ovde ako hocete da imate milion evra a ja planiram da imam do kraja godine evo vam sanse do kraja godine bice ICO bice RMB tipa ludnica i bice svega i svacega treba samo da gledamo i stavimo ovde sta smo nasli i svi da analiziramo ako je dobro ulozite sta mozete mini je 50 evra napravio u maju 6 BTC na ICASH (PURA), toga ce jos biti samo nije lako naci to je problem u tu traba nas Srpski "kripto kartel" da radi zajedno i da se pomozemo sa informacijama! 

SSSS: Samo Sloga Srbina Spasava u kripto svetu!

Pozdrav!

Ne bih da ubacujem pesimizam niti ista tako, samo ti napred.
Samo video sam dosta puta da nesto krene super, a onda se okrene za 180%. U trgovini sam video isto, u prvih par nedelja, ogromno obgatsvo skoro niodcega, kasnije godinama manje nego sa cim je krenuo,
Desava se svasta.

Nadam se samo da shvatas da je ovo stvarno bila jedna od najboljih godina za Bitcoin, pa i ceo kriptosvet.
Cena je skocila vise od 10 puta od Maja, samo za Bitcoin, pa plus forkovi i svasta nesto.
Nista to ne znaci da ce biti gore od sada, samo kazem, ne otvaraj sampanjac jos...
Tocko
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 1


View Profile
January 12, 2018, 11:21:42 PM
 #2298


Šta mislite o IOTA, XRB i drugim valutama koje su zasnovane na DAG? Ja ulažem u IOTA još od 0.30,  mislim da će cena sa ovih ≈ 3.70 skočiti najmanje x5-10 do kraja godine, posebno sa uvođenjem njihovog procesora u Q1 2018 i svim partnerstvima koja još uvek ne objavljuju zbog NDA. Prema mom istraživanju, ništa ne može da im prismrdi, dugoročno je sasvim moguć market cap od trilion dolara, IOTA može da bude deo AI, ML, pametnih gradova, autonomnih vozila. Treba imati u vidu da sve ove stvari tek dolaze i da će maksimalna vrednost biti ostvarena kada IoT postane mejnstrim.

XRB sam propustio da uložim na <1 USD, evo ga sad na 17. mestu, top 10 je vrlo verovatno do kraja godine, gotov proizvod, 7000 tx/s...

Takođe, da li je neko pogledao Hashgraph, još uvek nemaju public ledger, ali izgleda da se nešto sprema...Koga zanima više, pogledajte http://www.swirlds.com/

Ardor takođe posmatram već duže vreme, ozbiljna priča, konkurent ETH, child chains, itd.

ja imam dosta nekih razlicitih coina ali mi je iota medju glavne favorite za zaradu na duze.ako uspiju sve da urade kako su zamislili bice trilion market cap

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 12, 2018, 11:29:31 PM
 #2299

https://gyazo.com/cfd12256fab240d29ff38aea9a8740c9  Grin
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 13, 2018, 12:05:48 AM
 #2300


Šta mislite o IOTA, XRB i drugim valutama koje su zasnovane na DAG? Ja ulažem u IOTA još od 0.30,  mislim da će cena sa ovih ≈ 3.70 skočiti najmanje x5-10 do kraja godine, posebno sa uvođenjem njihovog procesora u Q1 2018 i svim partnerstvima koja još uvek ne objavljuju zbog NDA. Prema mom istraživanju, ništa ne može da im prismrdi, dugoročno je sasvim moguć market cap od trilion dolara, IOTA može da bude deo AI, ML, pametnih gradova, autonomnih vozila. Treba imati u vidu da sve ove stvari tek dolaze i da će maksimalna vrednost biti ostvarena kada IoT postane mejnstrim.

XRB sam propustio da uložim na <1 USD, evo ga sad na 17. mestu, top 10 je vrlo verovatno do kraja godine, gotov proizvod, 7000 tx/s...

Takođe, da li je neko pogledao Hashgraph, još uvek nemaju public ledger, ali izgleda da se nešto sprema...Koga zanima više, pogledajte http://www.swirlds.com/

Ardor takođe posmatram već duže vreme, ozbiljna priča, konkurent ETH, child chains, itd.

ja imam dosta nekih razlicitih coina ali mi je iota medju glavne favorite za zaradu na duze.ako uspiju sve da urade kako su zamislili bice trilion market cap

XRB (RaiBlocks) je odlican projekat koji funkcionise, jedini razlog sto vec nije u $50 je to sto ga nema na binance i kucoinu .... a uskoro ce
Pages: « 1 ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!