Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:23:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 [791] 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 »
  Print  
Author Topic: BTC/USD ve BTC/TRY Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 1107550 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (60 posts by 1+ user deleted.)
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
June 23, 2021, 07:18:58 PM
Merited by ekiller (1)

Açıkçası fiyatın nereye gideceği önemli değil Ethereum 100 dolardan 4000 dolara 40x arttı ne kaybettik alibabanin market değerine geldi bir X2 daha yapsa Facebook Google falan yetisecekti veya dogecoin 200x arttı ne kaybettik. Kaybeden çok ama dimi zirveden alanlar neyse geçmiş olsun umarım zararlar çıkar. Ben kaybetmedim ultra bir kazanç saglamadim ama paramı 2 ye 3 e katlayabildim. Fazlada gözüm yok bereket versin.

Bitcoin yarın 1 trilyon dolar olsa ne kaybedeceğiz ? Hiç bir şey. Bırakalım şu reklam kokan cümleleri artık. Bitcoin zengin ediyormuş. Altında zengin ediyor kardeşim Tesla da zengin etti Gamestop bile zengin ediyor.  20 sene önce 10 liraya satılan çeyrek şuan 800 lira. Şu ortamda zengin etmeyen bir şey mi var çocukken 30 bine giden evler 1 milyon olmuş. 6 sene önce üniversitede şoktan aldığım patates bile kilosu 25 kuruştan 2 liraya çıkmış.

İster hisse ister altın ister kripto para alın elbet yükseliyor. Ama insanlarin ihtiyaçları var dimi satıyorsun bir şeyler alıyorsun veya korona oluyor mekanın kapatılıyor tüm birikimlerinden olabiluyorsun veya bir hastalık çıkıyor hiç olmadi bir ekonomik kriz oluyor ve satıyorsun.

Şöyle satmasaydik şu olurmus bu olurmuş geçin abi. Yeni bir hikaye yazın artık hırsla kalkan zararla oturur. Eğer yatırımcısına fırsat verecekse verir zaten bizde alırız ama vermeyecekse de benim açımdan parayı riske atmaya gerek yok.

Forumlara bakıyorum 300 bin zarar 30 bin zarar 150 bin zarar ne kolayda yazıyorlar valla helal olsun bu kadar kolay mı para kaybetmek size kolay gelsin o zaman arkadaşlar. Ama ben açıkçası zararım yok ve güzel bir kar ettim bunu gönül rahatlığıyla söylemekte mutluluk veriyor.

Ben Bitcoinin hala fırsat vereceğini dusununler tarafındayım. He illa yükselirse uçar gider yolu açık olsun ne diyebiliriz ki ? Koşan ata binilmez.

In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 23, 2021, 08:36:05 PM
Merited by EFS (1)

Yatırım yapmak ile trade etmenin farklı şeyler olduğunu hala çözemeyen insanlar var. Emekleme aşamasındaki bir teknolojiye yatırım yaptığınızda ki bunun illa finansal bir enstrüman olması gerekmiyor karşılığını alırsınız. Örnek verdiğiniz Tesla'nın fiyat artışındaki temel etmen yeni ve gelecek potansiyeli olan bir alanda olmasıdır. Türkiye gibi hem enflasyonun, hem paranın değer kaybının hem de vergilerin sürekli katlanarak yükseldiği bir ülkede klasik yatırım araçlarının hiç biri sizi hayatta tutmaya yetmez. Hayatta kalmak istiyorsanız çok daha fazla emek vererek kendinizi geliştirmelisiniz. Kendinizi geliştireceğiniz alan kripto paralar olmak zorunda değil gelecek vaat eden herhangi bir teknoloji bu ihtiyacı karşılar. 5 sene önce 50k dolara alınabilen evler, arabalar bugün 150k dolar. Aynı kayıp altın için bile geçerli. Türk lirasının dolar karşısındaki değer kaybını da üstüne ekleyebilirsiniz.

Hiç kimseye x fiyattan bitcoin yada ethereum almasını tavsiye edemem ancak yeni gelişen bu alanların hem yatırım yapacak hem de iş geliştirecek insanlar için sayısız fırsatlar içerdiğini söyleyebilirim.

Bitcoin almayın yada satın dediğinizde yatırım tavsiyesi vermemiş olduğunuzu mu düşünüyorsunuz ? Size üretim yarılanmasının çok az değere sahip bir çöpün bile değerini kat kat arttırabileceğini örnekleriyle açıkladım. 3000 dolarda sattığınız, 5000-7000-10000-15000-20000 dolardayken BTC satın diye hem İngilizce hem Türkçe başlıklarda yazdığınız mesajların kaydı halen duruyor. Bitcoin fiyatı hala satın çökecek diye saçma tavsiyeler vermeye kalktığınız fiyatların çok üzerinde. Bitcoin'in ne olduğunu anlayabilseydiniz 2x - 3x kazandım gibi komik tabirler yerine bu forumdaki bir çok kişi gibi fiat paraya mahkumiyeti kalmamış bir birey olabilirdiniz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
June 23, 2021, 11:27:37 PM

Bitcoin'in son birkaç gün içerisinde çizdiği grafik oldukça heyecan vericiydi. Bitcoin fiyatını bir anda 28-29 bin dolar seviyelerinde gördük. Düşüş o kadar hızlı oldu ki görünce çok şaşırttı. Fakat aynı şekilde toparlaması da uzun sürmedi. Şu an 33 bin 400 dolardan işlem görüyor. Önümüzdeki günlerde 35 bin dolar bandı aşılırsa eğer ben yeniden 40 bin dolar ve üzerine bir yolculuk olabileceğini düşünüyorum.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
June 24, 2021, 05:24:20 PM

Geçen gün 30k'ya düştüğünde endişelenmiştim. 28k'yı görünce de eyvah eyvah dedim! Ama bugünkü performansı gayet iyi görünüyor. Dominasyon %50 altnda olmasına rağmen altcoinler halen BTC bağlarını kopartamadılar.

Gözüme çarpan birkaç tane pozitif ayrışan coin/token var. Diğerleri hep BTC'yi izliyor. Şöyle 40k üstüne atıp da orada birkaç hafta geçirirse piyasa çok daha iyi olacak. Belki bu seferki ayı eskisi gibi uzun vadeli olmayacak.
1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
June 24, 2021, 05:42:35 PM

Geçen gün 30k'ya düştüğünde endişelenmiştim. 28k'yı görünce de eyvah eyvah dedim! Ama bugünkü performansı gayet iyi görünüyor. Dominasyon %50 altnda olmasına rağmen altcoinler halen BTC bağlarını kopartamadılar.

Gözüme çarpan birkaç tane pozitif ayrışan coin/token var. Diğerleri hep BTC'yi izliyor. Şöyle 40k üstüne atıp da orada birkaç hafta geçirirse piyasa çok daha iyi olacak. Belki bu seferki ayı eskisi gibi uzun vadeli olmayacak.

Ben de inanılmaz korkmuştum fiyatın 28 bin dolara kadar indiğini görünce. Dedim herhalde ayı piyasasına sert bir şekilde girdik. Neyse ki Bitcoin fiyatının kendini toparlayıp eski seviyelerine dönmesi uzun sürmedi. Bu süreçte panik satış yapmadığım için de kendimle gurur duyuyorum.  Grin

Önümüzdeki günler ne getirir bilinmez. Bitcoin fiyatındaki pozitif ivme sürerse 40 bin doları tekrar görebiliriz belki de. Ama orada uzun süre tutunabilir mi şüpheli. Bundan önceki birkaç denemesinde başarısız olmuştu.
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
June 24, 2021, 07:52:06 PM

Deflasyonist bir ortamda hisse senedi ve kripto paraların değerlenmesi kaçınılmazdır.  Çünkü emtialarda fiyat artışları beklenmez para daha çok spekülatif varlıklarda dolaşır ve buradanda bir avuç zenginin cebine gider. Dünyada 1980 yılından beri olan şey bu.

Enflasyon ortamında altın gümüş petrol yeni zirvelere yelken açar. Genelde yüksek enflasyon artan fiyatlar stokculuga yol açar bir nevi mallanma dönemidir burada bayrak Altın Gümüş vb ayrıca gıda fiyatları da bundan nasibini alır emtialardadır.

Enflasyon gelecek bitcoin kripto paralar uçacak diyenler var (enflasyon değildir o enflasyon olmaz duramazsın)

Ya da son yıllarda hisse enflasyonu diye bir kavram çıktı artık hisse enflasyonudur o Wink
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
June 27, 2021, 11:56:12 AM

Bitcoin'in son 7 günde çizdiği grafik o kadar dalgalı ki insan ne yapacağını şaşırıyor. Alım yapsam diyorum sonra ya tekrar bir çakılma olursa diye korkuyorum. Bu seviyeden zaten satış yapmam.

Şimdilik 33 bin dolarda ama yakın zamanda tekrar 40 bin bandını görür müyüz merak ediyorum.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
June 27, 2021, 06:24:30 PM

Bitcoin'in son 7 günde çizdiği grafik o kadar dalgalı ki insan ne yapacağını şaşırıyor. Alım yapsam diyorum sonra ya tekrar bir çakılma olursa diye korkuyorum. Bu seviyeden zaten satış yapmam.

Şimdilik 33 bin dolarda ama yakın zamanda tekrar 40 bin bandını görür müyüz merak ediyorum.

Fiyat baya baya şişti 3 binden 60 bine güzel bir yolculuk yapıldı artık gözler Fedte. Fed bir 8 trilyon daha basarsa 400 bine gideriz vesselam Smiley
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1231

View Profile
June 28, 2021, 08:00:17 PM

Fedden güzel bir haber gelirse 100 bin doları görmemiz çok koaly olabilir. Tamamen artık piyasadaki fiyatlanma manipülasyon haberlerine bakmasıyla hareketleniyor artık.İşi saçmalaştırdılar.Yatırımcılar korkar oldu yatırım yapmaya.Bitcoin fiyatı çok oynak bu aralar.30 bin üstünde kaldığı sürece rahatız ama her an korkmuyor da değil bence herkes eğer 20 bine doğru yolculuk başlarsa herşey değişebilir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 955

View Profile
June 29, 2021, 10:49:00 PM

Fiyat baya baya şişti 3 binden 60 bine güzel bir yolculuk yapıldı artık gözler Fedte. Fed bir 8 trilyon daha basarsa 400 bine gideriz vesselam Smiley

FED 8 Trilyon $ daha basarsa, 400 bin $’a gitmemiz için o basılan 8 trilyon $’ın bir şekilde bizim piyasamıza akması lazım.Tanıdıklarınız varsa bir haber edin de, yabancı bir yere para akıtmasınlar. Grin

Şakayı bir kenara bırakırsak, FED o kadar yüklü bir yeni kaynak yaratırsa BTC fiyatında artış olarak görülebilir ancak unutmamak lazım ki, sadece BTC değil, her türlü emtia değerlenecektir.Buna hisse senetleri de dahil.Daha doğrusunu söylemek gerekirse $ değer kaybedecektir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Korkunchortlak
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 2

View Profile
June 30, 2021, 04:48:50 PM

Balinalar fiyatları yükseltebilir ben balina olsam öyle yapardım çünkü yükseliyor bu diyip alacak çok kişi var Grin
Korkunchortlak
Jr. Member
*

Activity: 198
Merit: 2

View Profile
July 04, 2021, 02:52:01 PM

1 hafta sonra Balinalar sesime kulak verdi fiyat yükseliyor  Grin ben olsam yükselişi devam ettirdim.
ashti
Full Member

Activity: 322
Merit: 101

View Profile
July 07, 2021, 12:38:19 AM

Butun gunu 34binden ret yiyerekten gecirdi. Bi tarafa gidecek ama bi turlu karar veremedi. Daha dusmese bari. 30binden asagiya duserse karamsar olurum. Y.T.D.

1kodumtek7
Full Member

Activity: 1400
Merit: 161

View Profile
July 07, 2021, 10:02:28 AM

34 bin 900 dolardan yukarıyı göremedi daha bugün. Zaman zaman küçük ralliler oluyor fiyatta fakat neredeyse bir aydır 37 bin doları bile göremedik. Adeta 33-35 bin dolar aralığına saplanıp kaldı. Bana göre; bu yaz sonuna kadar 40 bin doları göremeyebiliriz gibi geliyor, umarım yanılırım. Sonbahar aylarından itibaren tekrar bir yükseliş dönemine girebileceğimizi düşünüyorum.
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
July 07, 2021, 10:39:23 AM

Fiyatlar şiş tatsız bir piyasa var. Zaten bir aşağı bir yukarı gidiyor derinlik yok gibi bir şey. çorba parasına kaldıraçlara oynuyorlardır.

Düzgün bir düzeltme de olmadı zaten ben daha sert düzeltmeler bekliyordum bu yaz açıkçası. Şuan tatile gidip kafa dinlemek en iyisi benim için, zaten gördüğüm kadarıyla çoğu kişi tatile çıkmış bile, globalde piyasaların tadı yok emtialarda enflasyon varsa, hisseler hiperenflasyona uğramış durumda. 1 sene öncesine göre her şey uçmuş gitmiş.

paranın bol olduğu zamanlardan korkarım şuan dilenciyi çevirseniz cebinden 100 bin çıkar. böyle bir para bolluğu dönem herhalde bir daha gelmez.
W Jr.
Copper Member
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 955

View Profile
July 08, 2021, 02:28:22 PM
Merited by EFS (2)

Fiyatlar şiş tatsız bir piyasa var. Zaten bir aşağı bir yukarı gidiyor derinlik yok gibi bir şey. çorba parasına kaldıraçlara oynuyorlardır.

Düzgün bir düzeltme de olmadı zaten ben daha sert düzeltmeler bekliyordum bu yaz açıkçası. Şuan tatile gidip kafa dinlemek en iyisi benim için, zaten gördüğüm kadarıyla çoğu kişi tatile çıkmış bile, globalde piyasaların tadı yok emtialarda enflasyon varsa, hisseler hiperenflasyona uğramış durumda. 1 sene öncesine göre her şey uçmuş gitmiş.

paranın bol olduğu zamanlardan korkarım şuan dilenciyi çevirseniz cebinden 100 bin çıkar. böyle bir para bolluğu dönem herhalde bir daha gelmez.

Fiyatların global piyasalarda şiş olduğuna bende katılıyorum.Ancak global piyasalarda fiyatı şişmeyen ve alım fırsatı veren bana göre iki emtia var : Xau ve BTC

Altın’ın fiziksel durumunu göz önünde tutarsak, pandemi sürecinde yeteri kadar değerlenmediği için hala alım fırsatı taşıyor bana göre.Altın’ı değerlendirirken sizden ricam TL olarak düşünmeyin.Fiyatının karşılığı Ons/$’dır ve şu an 1806$ anlık fiyat taşıyor.Türk Lirası 7 TL iken de altının bu fiyatlara yakın geldiğini, yani doğal olarak Ons fiyatında düşüş olduğunu unutmayalım.Yine bir Altın rallisi bizi bekleyebilir. -ytd-

BTC cephesinde durumlar ise biraz daha karışık.Bir dargın, bir barışık ilerliyoruz.Önceki durumlara göre bu düşüşte alt’lar biraz daha tutunarak gitti.Ben hala bu fiyatlardan BTC alımı yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum.Kurumsalların tekrar bir ilgisi söz konusu olursa -ki yüksek ihtimalle bu olacak.- BTC fiyatında kısa vadede bir artış görebiliriz.Kabuğuna çekildi gözüyle bakılıyor ve kabuk uzun süre 9000$ civarı seyrederken artık 30-35 arasına yerleşmiş.Bu bizim olası Rally’de hedefimiz olan 100k $ için güzel bir sınırımız olarak kabul edebileceğimiz anlamına -bence- geliyor.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT|
4,000+ GAMES
███████████████████
██████████▀▄▀▀▀████
████████▀▄▀██░░░███
██████▀▄███▄▀█▄▄▄██
███▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀███
██░░░░░░░░█░░░░░░██
██▄░░░░░░░█░░░░░▄██
███▄░░░░▄█▄▄▄▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
▀████████
░░▀██████
░░░░▀████
░░░░░░███
▄░░░░░███
▀█▄▄▄████
░░▀▀█████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
█████████
░░░▀▀████
██▄▄▀░███
█░░█▄░░██
░████▀▀██
█░░█▀░░██
██▀▀▄░███
░░░▄▄████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀
|
██░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░██
▀█▄░▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄░▄█▀
▄▄███░░░░░░░░░░░░░░███▄▄
▀░▀▄▀▄░░░░░▄▄░░░░░▄▀▄▀░▀
▄▄▄▄▄▀▀▄▄▀▀▄▄▄▄▄
█░▄▄▄██████▄▄▄░█
█░▀▀████████▀▀░█
█░█▀▄▄▄▄▄▄▄▄██░█
█░█▀████████░█
█░█░██████░█
▀▄▀▄███▀▄▀
▄▀▄
▀▄▄▄▄▀▄▀▄
██▀░░░░░░░░▀██
||.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
░▀▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄░▄▀
███▀▄▀█████████████████▀▄▀
█████▀▄░▄▄▄▄▄███░▄▄▄▄▄▄▀
███████▀▄▀██████░█▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████▀▄▄░███▄▄▄▄▄▄░▄▀
███████████░███████▀▄▀
███████████░██▀▄▄▄▄▀
███████████░▀▄▀
████████████▄▀
███████████
▄▄███████▄▄
▄████▀▀▀▀▀▀▀████▄
▄███▀▄▄███████▄▄▀███▄
▄██▀▄█▀▀▀█████▀▀▀█▄▀██▄
▄██▄██████▀████░███▄██▄
███░████████▀██░████░███
███░████░█▄████▀░████░███
███░████░███▄████████░███
▀██▄▀███░█████▄█████▀▄██▀
▀██▄▀█▄▄▄██████▄██▀▄██▀
▀███▄▀▀███████▀▀▄███▀
▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀
▀▀███████▀▀
OFFICIAL PARTNERSHIP
FAZE CLAN
SSC NAPOLI
|
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1708
Merit: 309

View Profile
July 08, 2021, 02:39:03 PM

Bitcoin 36 bin dolar direncini kıramayınca yine aşağı yönlü bir hareket başladı. Dünden bugüne fiyat 2 bin dolar civarı aşağı indi. Ne zaman 32 bin doları tekrar görsek 30 bin doların altına doğru yine bir gerileme olur mu merakı sarıyor beni. Belki de gerçekleşir bilemiyorum, sonuçta 1 gün içinde 2 bin dolarlık bir kayıptan bahsediyoruz. Tekrar 20 bin dolarlar görülürse 30 bine yükselmesi belki de bu sefer kolay olmayabilir. Panik satış oranlarının artmasına bağlı olarak alım miktarı daha az kaldığı takdirde iş sıkıntıya girer.
anonymous3x
Sr. Member

View Profile
July 08, 2021, 10:13:39 PM
Merited by EFS (2)

Her şeye kılıf bulmadan olmaz. Borsalar ve koinlerde 6 ayda hiperenflasyon yaşadık şimdi bir duzeltme yaşanıyor hatta düzeltme bile değil bence normal bir düşüş ben daha ağır bekliyordum.

Her düşüşte de yükselişte de birileri çıkıp saatlerce anlatıyor. Ne anlatıyorlar merak bile etmiyorum. Gbtc falan filan nedir bilmiyorum bile yok o fon aliyormus bu fon satıyormuş çin öyle yapıyormuş umrumda değil.
Sen 3 binden almayıp 60 binden 30 binden alıyorsan tüm gün haber okusan bile fayda etmez.

Bana maliyetini söyle sana kâr veya zararını söyleyeyim.

200 haftalık ortalama 16 binde şuan. Benim için Bitcoin için risksiz bölge 200 haftalık ortalama ve altıdır. Tarihte bu böyle çalışmıştır gelecekte çalışacak diye bir kaide de yok.

Fiyatlar pahalı Ether olmuş 2 bin dolar sabah akşam çalış alın teri parası git ethere 2000 ver ne işe yaradığını bile bilmiyorsun. Acayip bir devirden geçiyoruz.

YTD.
illetyus
Sr. Member

Activity: 1148
Merit: 367

View Profile
July 08, 2021, 10:13:58 PM

Genel olarak bakarsak onchain verilerine göre 64kdan düşüş boyunca satış yapanlar daha çok küçük cüzdanlar. Borsa verilerine göre yine satışlarda ağırlıklı olarak piyasaya gireli 2-3 ay olmuş kişilerden oluşuyor. Eski ve büyük cüzdanlar pozisyonlarını koruyor.

Akümülasyon sonrası yukarı kırılma ihtimalini biraz daha fazla görmeye başladım bu aralar.
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1231

View Profile
July 09, 2021, 10:51:53 AM

Bitcoin bu kadar kötü habere göre yine bu kadar sağlam duruyorsa vardır bir bildiği diyoruz ve yeni bir atak bekliyoruz Cheesy

Şaka maka iyi dayandı her gelen kötü habere sürekli çinden veya başka yerlerden gelen kötü haberlerden artık bıktık aslında bunlardan etkilenmemesi lazım ama etkileniyor işte insanlar panik satışı yapıyor.

33.500 üstüne tekrardan çıkış bizi 40 bin dolara doğru götürebilir.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Pages: « 1 ... 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 [791] 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 »
  Print  

Jump to: