Bitcoin Forum
May 27, 2024, 11:56:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  
Author Topic: "Waves Platform" Hakkında Herşey  (Read 30109 times)
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
June 12, 2017, 06:43:59 PM

ben 1-2 hafta önce waves lite cilent ile chrome eklentisi olarak bir cüzdan kurdum ve ilgili seed dosyası falan elimde var ama şifremi unuttum. bugün cüzdanı açmak istedim ama şifre olmadığı için giriş yapamadım. bu şifreyi sıfırlama gibi bir durum var mı acaba? cüzdanıma nasıl erişebilirim?

utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
June 12, 2017, 06:58:39 PM

ben 1-2 hafta önce waves lite cilent ile chrome eklentisi olarak bir cüzdan kurdum ve ilgili seed dosyası falan elimde var ama şifremi unuttum. bugün cüzdanı açmak istedim ama şifre olmadığı için giriş yapamadım. bu şifreyi sıfırlama gibi bir durum var mı acaba? cüzdanıma nasıl erişebilirim?

import account tıkla, sonra seed leri gir devam et.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
June 12, 2017, 07:07:11 PM

import account tıkla, sonra seed leri gir devam et.

teşekkürler hocam. dediğiniz gibi yaptım ve sorun çözüldü.

btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 12, 2017, 07:54:26 PM

Giriş için SEED keyleri lazım, şifre Cookie ile açık kalan sayfadaki güvenlik için.

Yani şifre önemli değil, unutulduğunda veya değiştirilmek istendiğinde SEED key girilip yeni şifre üretilerek Cüzdana/DEX girilebilir.
DarkBioHazarD
Newbie
*

Activity: 46
Merit: 0

View Profile
June 14, 2017, 02:19:59 PM

web sitenizde anlattığınız üzere waveslerimi wavesgo mining havuzuna kiraya verdim ancak havuzun sahipleriyle herhangi bir iletişime geçmedim adreslerini kopyalayarak direk kiraladım. İşlem sorunsuz tamamlanmış oldu mu Smiley
taner32
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
June 14, 2017, 02:24:47 PM

web sitenizde anlattığınız üzere waveslerimi wavesgo mining havuzuna kiraya verdim ancak havuzun sahipleriyle herhangi bir iletişime geçmedim adreslerini kopyalayarak direk kiraladım. İşlem sorunsuz tamamlanmış oldu mu Smiley

sadece adresi kopyalamanız yeterli diye biliyor, diğer türlü zannetmiyorum insanların iletişime geçtiğine.
btclife01
Sr. Member

View Profile
June 14, 2017, 02:28:07 PM

Leasing yapmak istediğinizde yalnızca Leasing adresini girmeniz yeterlidir.

Başkaca bir işlem yapmaya gerek yoktur, diğer işlemler otomatik olarak gerçekleşir.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
June 14, 2017, 09:25:47 PM

waves cüzdanında sadece waves mi lease edilebiliyor?
primalbase in ico tanıtımlarında elinde PBT olanların bunu kiralayabileceği yazıyor ama waves cüzdanında böyle bir şey göremedim.
Konu hakkında bilgisi olan biri bizi aydınlatabilir mi?
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
June 14, 2017, 10:26:47 PM

Artık 20k altına inmiyor waves, yeni hedef bence 25k satoşhi civarı olacaktır diye düşünüyorum.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
June 14, 2017, 11:01:53 PM

Artık 20k altına inmiyor waves, yeni hedef bence 25k satoşhi civarı olacaktır diye düşünüyorum.

evet bu seferki düşüşe çok direndi yükseliş trendine girdiğinde 25k atabilir kendi
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
June 15, 2017, 04:45:08 AM

Artık tırmanma zamanı geldi diye düşünüyorum çok bile bekledi bu noktalarda tabi genel piyasadaki durumun etkisi yadsınamaz.
Alyattes
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
June 15, 2017, 06:28:16 AM

Waves'in sıçrama yapamamasının tek nedeni şu an piyasadaki kötü durumdur. Buna rağmen değerini koruyor olması, iyi bir beklenti.
mirallas
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 259

View Profile
June 15, 2017, 07:40:10 AM

Stratis de piyasanın durumuna rağmen 0,0026 dan 0,0035 kere geldi ve soluklanıyor. Waves ekibinden olumlu bir haber, bir geliştirme gelmediği sürece fiyat burda kalır. Çünkü çok az borsada işlem görüyor amaçları da şuan için kendi borsalarını oluşturabilmek, güncelleme gelmediği sürece bu fiyatın üstünü beklemeyin. Sabrı olan alsın unutsun
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
June 15, 2017, 08:19:39 AM

altcoinler için sıkıntılı olan bir süreci btc bazında değer kaybetmeden devam ettiriyor waves. bence şu ortamda başarı olarak görülebilir.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 15, 2017, 09:17:13 AM

Bitcoin fiyatı düşüşe geçtikten sonra elimdeki waves'leri satarak biraz kar yaparak çoğaltmayı düşünüyordum. Bitcoin fiyatı yeniden hızlı bir şekilde toparlamaya başladı, waves fiyatı şuan biraz yükseldi.
Ne olursa olsun bozmayacağım ya batacağım ya çıkacağım ikisinin ortası yok benim için. Daha önce ico fiyatlarında sattıktan sonra hızlıca yükselişe geçmişti daha sonra alım fırsatı bulamamıştım aynı fırsatı tekrar kaçırmak istemiyorum. Panik satışlarından uzak durun, 3. dünya savaşı çıkmadığı sürece inşallah hepimiz kazanacağız.
btclife01
Sr. Member

View Profile
June 15, 2017, 01:22:12 PM

Bitcoin fiyatı düşüşe geçtikten sonra elimdeki waves'leri satarak biraz kar yaparak çoğaltmayı düşünüyordum. Bitcoin fiyatı yeniden hızlı bir şekilde toparlamaya başladı, waves fiyatı şuan biraz yükseldi.
Ne olursa olsun bozmayacağım ya batacağım ya çıkacağım ikisinin ortası yok benim için. Daha önce ico fiyatlarında sattıktan sonra hızlıca yükselişe geçmişti daha sonra alım fırsatı bulamamıştım aynı fırsatı tekrar kaçırmak istemiyorum. Panik satışlarından uzak durun, 3. dünya savaşı çıkmadığı sürece inşallah hepimiz kazanacağız.

My Blog tarzında bir paylaşım olmuş.

Fakat bu işte bir kaç yıl geçirmiş hemen herkesin söylediği bir söz var, sabır!
emrek
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
June 18, 2017, 08:55:19 PM

Waves hakkında güzel bir site.
Keşke kiraya verilen wavesler için, kim ne kadar waves,mrt,wgo veriyor şeklinde bir tablo olsaydı da hepsini tek seferde görebilseydik.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
June 18, 2017, 09:14:11 PM

Bu waves ekibinin dağıttığı tokenler için sadece cüzdan da tutmak ile kiraya vermek arasında ne fark var? kiraya verince daha mı fazla geliyor Smiley
uzun vadeli tutuyorum ama öyle tutuyorum sadece yanlış mı yapıyorum acaba.
btclife01
Sr. Member

View Profile
June 18, 2017, 10:02:24 PM

Bu waves ekibinin dağıttığı tokenler için sadece cüzdan da tutmak ile kiraya vermek arasında ne fark var? kiraya verince daha mı fazla geliyor Smiley
uzun vadeli tutuyorum ama öyle tutuyorum sadece yanlış mı yapıyorum acaba.

Waves ile ilgili Türkçe hazırlanmış

http://wavesturkiye.com/

internet sitesini gezmenizi tavsiye ederim. Bu sitede Waves Leasing ile ilgili yapılan açıklamaya

http://wavesturkiye.com/2017/05/waveslerimizi-lite-client-uzerinden-kiraya-vermek/

adresinden ulaşabilirsiniz.
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
June 19, 2017, 07:19:39 AM

waves polo borsasında neden yok acaba sebebini bilen var mı ?

Bir çok kez konusu geçti burada, poloniex para istedi Sasha reyiz de bak dalgana deyip geçti.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »
  Print  

Jump to: