Bitcoin Forum
May 04, 2024, 07:52:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 [236] 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 ... 304 »
  Print  
Author Topic: Українська (Ukrainian)  (Read 3448848 times)
Docent85
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 832
Merit: 250


View Profile WWW
October 28, 2018, 06:11:41 AM
 #4701

https://news.finance.ua/ua/news/-/436976/u-ssha-na-auktsioni-prodadut-660-konfiskovanyh-bitcoin

У США на аукціоні продадуть 660 конфіскованих Bitcoin

Федеральна служба виконання покарань і судових приставів США проведе аукціон, в ході якого буде продано 660 Bitcoin, раніше конфіскованих правоохоронними органами.

Нормальний такий додаток до бюджету!
Молодці американці, оце називається ловити грабіжників!


Американці бізнесмени, навіть з конфіскату собі профіт зроблять у вигляді аукціону.

1714809155
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714809155

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809155
Reply with quote  #2

1714809155
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714809155
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714809155

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809155
Reply with quote  #2

1714809155
Report to moderator
1714809155
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714809155

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714809155
Reply with quote  #2

1714809155
Report to moderator
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 28, 2018, 04:19:52 PM
 #4702

Діалог публічний, так що усе ок, долучайтесь усі!

По порядку:
1. Одне діло керувати свої життям, а друге приймати рішення і нести за них відповідальність коли ці рішення стосуються не тільки тебе а цілу країну.
Пряма демократія - це по-суті - референдум. Тобто КОЖНЕ рішення повинне бути прийняте колегіально. Це ж хто тоді буде працювати, якщо усі будуть на перманентних виборах?
2. Усе таки голосування у ВР не такі вже і примітивні. Там є ключові комітети по різних сферах законодавства, там працює армія помічників і т.д.
Коли вже виносять проект на голосування то вже заключний етап роботи.
3. Якщо у тебе немає грошей, то винен - ти, а не держава. А якщо ти не можеш заробити, то для цього є субсидії, які тобі дадуть, якщо ти цього реально потребуєш.

А дефолт, для справки, - це дуже погано. Жоден інвестор ні кредитор не дасть тобі ні копійки. Валюта обезціниться в десятки-сотні разів, інфляція - катастрофічна. Почитай реальні приклади країн, що оголошували дефолт.
1. Дивіться на країну як на родину. Якщо ви доросла, психічно і фізично здорова людина, і живите в родині, ви не можете відсторонитися від вирішення родинних проблем. Не можете. Навіть, якщо вам дуже хочеться.

Демократія - це влада більшості. Так, рішення приймаються колегіально. Більшістю, не одноголосно. Але чому ми всі не можему висловлювати свою думку на референдумі? Що в цьому поганого? Всі ці опитування елементарно можна перевести в інтернет, тоді не треба буде нікуди ходити, нічого підписувати, не треба буде витрачати багато часу. Звичайно не треба цього робити через якісь дрібниці, але з основних, принципових питань - я не бачу в референдумах нічого поганого.

2. Є комітети, є помічники... Але головний критерій оцінки діяльності будь-якого представницького органу - це результат. Який результат діяльності ВРУ? В країні все добре? Ви стали краще жити? Вас влаштовує українська влада взагалі? Особисто мене - ні.

3. Щоб призначити ефективне лікування, треба поставити правильних діагноз. Якщо рак лікувати зеленкою, рано чи пізно це погано закінчиться. Не можна постійно жити в борг, рано чи пізно гроші закінчаться. І що далі?

"Звичайно не треба цього робити через якісь дрібниці" - так про це і мова, без делегата ти повинен приймати тупо УСІ рішення сам.
Діяльністю Верховної Ради я не задоволений повністю, але це краще що могло б бути з таким складом парламенту.
А центральною владою я так, в основному задоволений. З її допомогою ми рухаємось у правильному напрямі. Але це дуже довга дорога, бо ми 25 років йшли не туди.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 29, 2018, 10:35:25 AM
 #4703


Ну, чому ж. Все дуже зрозуміло - з попередніх постів ШедевПрезидент. Навіть ось, щоб не шукати далеко. На цій сторінці читаю його слова: "У такому разі, навіть, якщо умовно я "зник" (саме тому у мене таке ім"я на цьому форумі), ідеї, які я просуваю житиму, а тому влада все-одно буде в народу.".

Я розумію, про що мова. Як на мене - не погана ідея - підняти всіх людей і дати їм владу. Але то, що немає підтримки на данний момент - вже на "старті" великий такий "мінус". Хоча отримати популярність не дуже важко, якщо захотіти сильно.

Ще один "мінус" - як на мене люди в Україні.... єєєє... щоб нікого не образити, "такі маленькі, як діти" (і я не про довірливість)))). Відповідальність за свою вчинки в Україні не тільки чиновники не хочу нести, а й прості люди. Тому не дивно, що "напомітнійші представники" у владі.
Не сприймайте це за песиміст. Просто це видно по бруду та сміттю на вулицях (п*яних обличчах у транспорті ввечері й таке подібне) й наявності бажання принести щось з роботи "нашару", хоча зміни в свідомості людей вже зараз є.

Та, напевно, ми ще "не доросли" до "прямої демократії".

А сама ідея почати змінювати суспільство - чудова. Але ж на це треба бажання того самого суспільства. Чи не так?

Та "пряма демократія" - це утопія і це вже не раз було доведено і різними інституціями і реальними прикладами у фанатичних груп людей. Усе одно кожному, в кінці-кінців потрібен ДЕЛЕГАТ, робота якого б зводилась до виконання тих зобовязань, які потрібні для того щоб усі решта платники податків просто робили свою роботу і не парились. Це і є та вища міра демократії.

Та невже? За свої слова відповідаєте? Чи аби щось сказатиHuh Не погоджуюсь.А Швейцарія? Ким доведено? Це теж саме, що казати: доведено, що алкоголь не шкодить здоров*ю)))  Ким доведено?))) Виробниками алкоголю та їх наймитами? Ну-ну.

Я знаю, що вільний ринок існує навіть в Линейдж. І хоча я особисто не лю ігор. Це - як тестова площадка.
Почитайте Ротбарда. Щодо прмямої демо - як вказав вище Шедов - ДАО - крутий приклад. Якщо чітко все прописати, то буде працювати.

Але, повторюсь, не для України таке. Для якогось Сингапуру. Ми реально навіть по Вашій репліці - "не доросли". Поки так думаємо сидіти нам в багнюці ще роками.
Шедов - до тебе звертаюсь - нащо воно тобі треба? Люди навіть книжок не читають. Не туди звертаєшся. Обігнав час, коротше.
Ну так давай розвинемо дискусію дальше, бо щось ти (не проти?) по моєму путаєш грішне з праведним.
https://goo.gl/7yqpCs
Отже: ти хочеш сказати, що разом з усім тим, чим ти займаєшся щодня ти ще й хочеш тратити час на приймання законів, постанов і т.д. ?
Ну ок - а ти компетентний в усіх сферах, щоб приймати правильне рішення? Чи це буде голосування на рівні: оце мені подобається, а це ні.
Якщо знову вернутись до питання газу, то по твоїй прямій демократії більшість маргіналів проголосували б проти підняття ціни до ринкової. А знаєш чому? Бо це їм не вигідно, бо усі хотят дешеве і половину з них не знають визначення слова дефолт!
Тому "представницьке народовладдя" - це те, що зараз працює і працює так як ми цього заслуговуємо. Бо ми цих представників і вибрали.





Привіт, zimochka! Дякую за пост. Трохи пізнійше - відповім. Так, давай "на ти".)
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 29, 2018, 10:39:12 AM
 #4704

Досить цікава інформація для роздумів: Фондовий ринок США зазнав падіння, проте криптовалютний простір не відреагував: про що це свідчить?

Подібно до золота та інших видів коштовних металів, вартість криптовалютного ринку залежить виключно від пропозиції та попиту на ринку, не впливаючи на ефективність світової економіки.

Отже, нестабільність китайського юаня та американських фондових ринків, теоретично може позитивно вплинути на криптовалютний ринок, якщо інвестори на традиційному фінансовому ринку використовуватимуть криптовалюти, щоб хеджувати свої вклади в класі активів, який не залежить від падіння світового фінансового ринку...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3367-fondovij-rinok-ssha-zaznav-pad%D1%96nnya,-prote-kriptovaljutnij-prost%D1%96r-ne-v%D1%96dreaguvav:-pro-shho-ce-sv%D1%96dchit'


+!
Нарівні з золотом, сріблом - крипта (основні валюти) стануть активами для тезаврації  - збереження капіталу.

Чого зайшов сьогодні сюди.

З Днем народження Біткоіна, спільнота! =)
Колись під час осіннього початку кризи 2008 року був опубліков. ВайтПєпє від "Сатоши".
Вчора було, але вчора зайнятий був.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 29, 2018, 11:59:51 AM
 #4705

Діалог публічний, так що усе ок, долучайтесь усі!

По порядку:
1. Одне діло керувати свої життям, а друге приймати рішення і нести за них відповідальність коли ці рішення стосуються не тільки тебе а цілу країну.
Пряма демократія - це по-суті - референдум. Тобто КОЖНЕ рішення повинне бути прийняте колегіально. Це ж хто тоді буде працювати, якщо усі будуть на перманентних виборах?
2. Усе таки голосування у ВР не такі вже і примітивні. Там є ключові комітети по різних сферах законодавства, там працює армія помічників і т.д.
Коли вже виносять проект на голосування то вже заключний етап роботи.
3. Якщо у тебе немає грошей, то винен - ти, а не держава. А якщо ти не можеш заробити, то для цього є субсидії, які тобі дадуть, якщо ти цього реально потребуєш.

А дефолт, для справки, - це дуже погано. Жоден інвестор ні кредитор не дасть тобі ні копійки. Валюта обезціниться в десятки-сотні разів, інфляція - катастрофічна. Почитай реальні приклади країн, що оголошували дефолт.
1. Дивіться на країну як на родину. Якщо ви доросла, психічно і фізично здорова людина, і живите в родині, ви не можете відсторонитися від вирішення родинних проблем. Не можете. Навіть, якщо вам дуже хочеться.

Демократія - це влада більшості. Так, рішення приймаються колегіально. Більшістю, не одноголосно. Але чому ми всі не можему висловлювати свою думку на референдумі? Що в цьому поганого? Всі ці опитування елементарно можна перевести в інтернет, тоді не треба буде нікуди ходити, нічого підписувати, не треба буде витрачати багато часу. Звичайно не треба цього робити через якісь дрібниці, але з основних, принципових питань - я не бачу в референдумах нічого поганого.

2. Є комітети, є помічники... Але головний критерій оцінки діяльності будь-якого представницького органу - це результат. Який результат діяльності ВРУ? В країні все добре? Ви стали краще жити? Вас влаштовує українська влада взагалі? Особисто мене - ні.

3. Щоб призначити ефективне лікування, треба поставити правильних діагноз. Якщо рак лікувати зеленкою, рано чи пізно це погано закінчиться. Не можна постійно жити в борг, рано чи пізно гроші закінчаться. І що далі?

Почитав "всковз" Ваші, sla1925, відповіді. Дуже мудро. (Давайте до нас з ШедовПрезидент?)
Я свою відповідь трохи пізніше напишу. А поки-що хочу зазначити - що погляди в нас - у одному напрямі. Щодо помічників депутатів - Ви точно відповіли.

І дуже важливо - що все набагато простійше, ніж людям кажуть/залякують.

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 29, 2018, 07:44:28 PM
 #4706

Все це, звичайно, цікаво, але краще б мені хтось розповів, як відписатися від невзаємних фолловерів в Інстаграм? Це для мене зараз більш актуально. Smiley
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 29, 2018, 09:00:12 PM
 #4707

Все це, звичайно, цікаво, але краще б мені хтось розповів, як відписатися від невзаємних фолловерів в Інстаграм? Це для мене зараз більш актуально. Smiley
А що, з цього приводу каже наймудріший Гугол? Я, зазвичай, коли щось таке екзотичне цікавить так і гуглю, а далі вже видно правильно я це роблю, чи ні.
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
October 29, 2018, 09:48:34 PM
 #4708

Досить цікава інформація для роздумів: Фондовий ринок США зазнав падіння, проте криптовалютний простір не відреагував: про що це свідчить?

Подібно до золота та інших видів коштовних металів, вартість криптовалютного ринку залежить виключно від пропозиції та попиту на ринку, не впливаючи на ефективність світової економіки.

Отже, нестабільність китайського юаня та американських фондових ринків, теоретично може позитивно вплинути на криптовалютний ринок, якщо інвестори на традиційному фінансовому ринку використовуватимуть криптовалюти, щоб хеджувати свої вклади в класі активів, який не залежить від падіння світового фінансового ринку...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3367-fondovij-rinok-ssha-zaznav-pad%D1%96nnya,-prote-kriptovaljutnij-prost%D1%96r-ne-v%D1%96dreaguvav:-pro-shho-ce-sv%D1%96dchit'


+!
Нарівні з золотом, сріблом - крипта (основні валюти) стануть активами для тезаврації  - збереження капіталу.

Чого зайшов сьогодні сюди.

З Днем народження Біткоіна, спільнота! =)
Колись під час осіннього початку кризи 2008 року був опубліков. ВайтПєпє від "Сатоши".
Вчора було, але вчора зайнятий був.

Як це вчора. День народження буде 31 жовтня) Взагалі у Біткоіна два Дня народження - 3 січня та 31 жовтня.

3 січня 2009р на комп'ютері Сатоши Накамото був створений перший блок в блокчейні системи біткоін, так званий, генезис блок, за що отримав винагороду в розмірі 50 BTC.

31 жовтня - саме в цей день в 2008 році Сатоши Накамото опублікував програмний документ своєї системи «Тимчасова електронна грошова система bitcoin.com».

http://www.dv.ee/novosti/2018/01/04/den-rozhdenija-bitkoina-kriptovaljute-9-let
ArcticCoin
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 219
Merit: 100


View Profile
October 30, 2018, 08:37:27 AM
 #4709

Организуем техническое сопровождение ICO:
white papers, смарт-контракты, личные  кабинеты инвестора лендинги, выполняем разработку любой сложности.
-  Разработку стандартного пакета (WhitePaper + OnePager + Презентации);
-  Разработку маркетингового и медиа планов;
-  Разработку Bounty и AirDrop кампаний;
-  Проведение исследований рынка;
-  Организацию работы в проекте.
- Есть готовые варианты

Разработка видеороликов, дизайна, сайтов, смарт контрактов.
У нас опытная команда программистов, дизайнеров и копирайтеров, разбирающихся в особенностях ICO. Уже более 10 блокчейн проектов запущено .
Свяжитесь с нами чтобы получить консультацию, уточнить детали, запросить примеры/портфолио или договориться о любых работах. https://t.me/zaharDeina
zimochka
Member
**
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 10


View Profile
October 30, 2018, 12:25:00 PM
 #4710

Досить цікава інформація для роздумів: Фондовий ринок США зазнав падіння, проте криптовалютний простір не відреагував: про що це свідчить?

Подібно до золота та інших видів коштовних металів, вартість криптовалютного ринку залежить виключно від пропозиції та попиту на ринку, не впливаючи на ефективність світової економіки.

Отже, нестабільність китайського юаня та американських фондових ринків, теоретично може позитивно вплинути на криптовалютний ринок, якщо інвестори на традиційному фінансовому ринку використовуватимуть криптовалюти, щоб хеджувати свої вклади в класі активів, який не залежить від падіння світового фінансового ринку...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3367-fondovij-rinok-ssha-zaznav-pad%D1%96nnya,-prote-kriptovaljutnij-prost%D1%96r-ne-v%D1%96dreaguvav:-pro-shho-ce-sv%D1%96dchit'


+!
Нарівні з золотом, сріблом - крипта (основні валюти) стануть активами для тезаврації  - збереження капіталу.

Чого зайшов сьогодні сюди.

З Днем народження Біткоіна, спільнота! =)
Колись під час осіннього початку кризи 2008 року був опубліков. ВайтПєпє від "Сатоши".
Вчора було, але вчора зайнятий був.

Як це вчора. День народження буде 31 жовтня) Взагалі у Біткоіна два Дня народження - 3 січня та 31 жовтня.

3 січня 2009р на комп'ютері Сатоши Накамото був створений перший блок в блокчейні системи біткоін, так званий, генезис блок, за що отримав винагороду в розмірі 50 BTC.

31 жовтня - саме в цей день в 2008 році Сатоши Накамото опублікував програмний документ своєї системи «Тимчасова електронна грошова система bitcoin.com».

http://www.dv.ee/novosti/2018/01/04/den-rozhdenija-bitkoina-kriptovaljute-9-let


Ух-ти! Дякую за екскурс. Це є аж цілих два приводи випити якогось блокчейн-коктейлю. Наприклад одна частина віскі, потім ще одна частина віскі і ще одна частина віскі і т.д.
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 30, 2018, 02:11:07 PM
 #4711

Досить цікава інформація для роздумів: Фондовий ринок США зазнав падіння, проте криптовалютний простір не відреагував: про що це свідчить?

Подібно до золота та інших видів коштовних металів, вартість криптовалютного ринку залежить виключно від пропозиції та попиту на ринку, не впливаючи на ефективність світової економіки.

Отже, нестабільність китайського юаня та американських фондових ринків, теоретично може позитивно вплинути на криптовалютний ринок, якщо інвестори на традиційному фінансовому ринку використовуватимуть криптовалюти, щоб хеджувати свої вклади в класі активів, який не залежить від падіння світового фінансового ринку...

http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/3367-fondovij-rinok-ssha-zaznav-pad%D1%96nnya,-prote-kriptovaljutnij-prost%D1%96r-ne-v%D1%96dreaguvav:-pro-shho-ce-sv%D1%96dchit'


+!
Нарівні з золотом, сріблом - крипта (основні валюти) стануть активами для тезаврації  - збереження капіталу.

Чого зайшов сьогодні сюди.

З Днем народження Біткоіна, спільнота! =)
Колись під час осіннього початку кризи 2008 року був опубліков. ВайтПєпє від "Сатоши".
Вчора було, але вчора зайнятий був.

Як це вчора. День народження буде 31 жовтня) Взагалі у Біткоіна два Дня народження - 3 січня та 31 жовтня.

3 січня 2009р на комп'ютері Сатоши Накамото був створений перший блок в блокчейні системи біткоін, так званий, генезис блок, за що отримав винагороду в розмірі 50 BTC.

31 жовтня - саме в цей день в 2008 році Сатоши Накамото опублікував програмний документ своєї системи «Тимчасова електронна грошова система bitcoin.com».

http://www.dv.ee/novosti/2018/01/04/den-rozhdenija-bitkoina-kriptovaljute-9-let


Круто! Дякую за уточнення! Ваша правда! - завтра! =)

Але документ трохи по іншому називається - 31 жовтня 2008 року він опублікував статтю «Bitcoin: A Peer-to-Peer Electronic Cash System» в списку розсилки з криптографії - для спільноти шифропанків тоді була розсилка.

Почитати цю "Білу бумагу" можно на https://bitcoin.org/en/bitcoin-paper

А щодо bitcoin.com... краще бути обережнійшим. Бо цей сайт взагалі включено до чорного списку, бо його власник - Роджер Вер - який не так давно хотів назвати свій форк КЄШ "істинним біткоіном".

Але все-одно - З ДР, Спільнота! =)


Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 30, 2018, 02:16:13 PM
 #4712

Все це, звичайно, цікаво, але краще б мені хтось розповів, як відписатися від невзаємних фолловерів в Інстаграм? Це для мене зараз більш актуально. Smiley

 Grin Grin Grin Grin

Пару топових статей в "гуглі")))

Я не не користуюсь Інстою, тому - читайте там)

https://dnative.ru/kak-pochistit-profil-ot-botov-v-instagram-i-ne-ubit-profil/

https://www.iguides.ru/blogs/olyapka/clean-instagram-followers/

https://zismo.biz/topic/701667-kak-otfiltrovat-svoi-podpiski/
Ukraine2020
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 826
Merit: 284



View Profile
October 30, 2018, 03:36:04 PM
 #4713


Ну, чому ж. Все дуже зрозуміло - з попередніх постів ШедевПрезидент. Навіть ось, щоб не шукати далеко. На цій сторінці читаю його слова: "У такому разі, навіть, якщо умовно я "зник" (саме тому у мене таке ім"я на цьому форумі), ідеї, які я просуваю житиму, а тому влада все-одно буде в народу.".

Я розумію, про що мова. Як на мене - не погана ідея - підняти всіх людей і дати їм владу. Але то, що немає підтримки на данний момент - вже на "старті" великий такий "мінус". Хоча отримати популярність не дуже важко, якщо захотіти сильно.

Ще один "мінус" - як на мене люди в Україні.... єєєє... щоб нікого не образити, "такі маленькі, як діти" (і я не про довірливість)))). Відповідальність за свою вчинки в Україні не тільки чиновники не хочу нести, а й прості люди. Тому не дивно, що "напомітнійші представники" у владі.
Не сприймайте це за песиміст. Просто це видно по бруду та сміттю на вулицях (п*яних обличчах у транспорті ввечері й таке подібне) й наявності бажання принести щось з роботи "нашару", хоча зміни в свідомості людей вже зараз є.

Та, напевно, ми ще "не доросли" до "прямої демократії".

А сама ідея почати змінювати суспільство - чудова. Але ж на це треба бажання того самого суспільства. Чи не так?

Та "пряма демократія" - це утопія і це вже не раз було доведено і різними інституціями і реальними прикладами у фанатичних груп людей. Усе одно кожному, в кінці-кінців потрібен ДЕЛЕГАТ, робота якого б зводилась до виконання тих зобовязань, які потрібні для того щоб усі решта платники податків просто робили свою роботу і не парились. Це і є та вища міра демократії.

Та невже? За свої слова відповідаєте? Чи аби щось сказатиHuh Не погоджуюсь.А Швейцарія? Ким доведено? Це теж саме, що казати: доведено, що алкоголь не шкодить здоров*ю)))  Ким доведено?))) Виробниками алкоголю та їх наймитами? Ну-ну.

Я знаю, що вільний ринок існує навіть в Линейдж. І хоча я особисто не лю ігор. Це - як тестова площадка.
Почитайте Ротбарда. Щодо прмямої демо - як вказав вище Шедов - ДАО - крутий приклад. Якщо чітко все прописати, то буде працювати.

Але, повторюсь, не для України таке. Для якогось Сингапуру. Ми реально навіть по Вашій репліці - "не доросли". Поки так думаємо сидіти нам в багнюці ще роками.
Шедов - до тебе звертаюсь - нащо воно тобі треба? Люди навіть книжок не читають. Не туди звертаєшся. Обігнав час, коротше.
Ну так давай розвинемо дискусію дальше, бо щось ти (не проти?) по моєму путаєш грішне з праведним.
https://goo.gl/7yqpCs
Отже: ти хочеш сказати, що разом з усім тим, чим ти займаєшся щодня ти ще й хочеш тратити час на приймання законів, постанов і т.д. ?
Ну ок - а ти компетентний в усіх сферах, щоб приймати правильне рішення? Чи це буде голосування на рівні: оце мені подобається, а це ні.
Якщо знову вернутись до питання газу, то по твоїй прямій демократії більшість маргіналів проголосували б проти підняття ціни до ринкової. А знаєш чому? Бо це їм не вигідно, бо усі хотят дешеве і половину з них не знають визначення слова дефолт!
Тому "представницьке народовладдя" - це те, що зараз працює і працює так як ми цього заслуговуємо. Бо ми цих представників і вибрали.




Привіт!=)
Отже, обіцяна відповідь!

Все просто. В нормальних країнах законодавство не змінюється десятиліттями. Воно лише часом доповнюється чи оновлюється.
Є різні правові системи. На прикладі англ-кої ПС - США. Там коли в останнє Конституцію змінювалиHuh А Конституією України (далі КУ) - 2017 року - це тільки те, що я знаю. Кодекс АСУ - минулого року. По справах знаю. Наша ВРУ - непродуктивний орган, скажу я.

Не вигідноHuh Почитайте про Швейцарію. Скільки там населення. Як голосують. Які в них зброй. сили.
Почитайте. Багато цікавого. І хоча в них лише в декількох кантонах (області, по-нашому), але це працює.
Просто "не вигідно", як кажеш - нашій корумпованій верхушці.

Знаєш, що КУ гарантована в Україні пряма демократія? Ні. Почитай. Референдум.

А тепер питання: назови хоча б один раз у історії, коли він був проведенний))) (перший єдин раз не рахую - там ціль така була незначна). Ото і все.

А за допомогою ДАО все можно зробити було б. Я повторюсь - наші люди - "ліниві думати" танавів анг не відповідальні. Раненько нам такими лібертаріанськими ідеями лякати їх)))

От я просив вище - почитайте Ротбада.

Я навів арагумент - Швейцарія, ДАО, Лінейдж. Запропоную прочитати Ротбарда (ще раджу круті книги - реально будктк вдячні - Лієтар, Хайек).

Ще нагадаю, як сказано вище, що депутати мають цілу кагорту помічників. Чи ти думаєш депутати такі розумні - самі пишуть законопроекти?

Ні. Їх пишуть або юристи компаній чи лоб. груп, на чию користь треба закон чи помічники депутатів на вимогу інших органів - наприклад на вимогу адаптувати законодавство України до зак-ва ЕС - "приведення у відповідність з ЕС" чи на прохання якогось органу - наприклад, НАБУ - для створення антикор. суду.

Більш того, лоб. групи, що лобіюють свої інтереси - це не обов*язково - "злі, погані грошові мішки". Це б.-яка група, що відстоює свої інтереси. Наприклад, учасники АТО, профспілки, представники криптоіндустрії на чолі з М. Чабаняном.
А депутати лише голосують.

Питаєш чи голосував би я?

Так.

Питаєш чи багато на це часу?

Ні. Мені не влом послухати аргументи лоб. груп і або з одними погодитись, або з іншими.

Крім того - голосували б лише АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ,  а ті що не хочуть самі б потім несли за своє "не голосування" відповідальність.

Люди б не "плакали" - "усьо плохо", а розуміли б - було б краще, якби не полінувався і пішов голосувати за закон - ще й проагітував друзів - розказав би, чому варто саме так проголосувати.

За допомогою блокчейну та електронн. голосування (та ж Щвейцарія) - нікуди йти не тре. Зайшов на сайт - підтримав. І все!
За таким принципом працюють петиції.

Ти хоч одну підписував? Ні? Чому? Так? То що важко було?

А на блокчейні таке б голосування було б 100% незмінним, а тому - без вкидів.

Чи думаєш наші депутати набагато розумнійші?

Ага. Вони голосують за те, за що сказало керівництво партій. Це і є проблема партій.

А яка явка наших "представників" у залу? Висока? Ага.

Повторюсь. В разі прямої демо - голосували б лише АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ,  а ті що не хочуть голосувати потім би зрозуміли, чому це варто робити. Бо від цього залежить їх життя.. А зараз все просто - "голосуй, не голосуй, все одно получишь... партійний список".

Чи не так?

А тепер, уяви, як все зміниться, коли зробити сталу норм.-прав. базу. А владу - в руки людей. Краще ніж зараз.
Що подоб. у Шедова - він каже правильно - тре мізки в людей спершгу змінити. Бо, коли люди кажуть все: "См нічого не можемо" - так воно й буде.

Тому й написав - трохи рано про пряму демо думати в Україні.

Щодо газу. Я колись зміг довести бабушкам/дєдушкам, чому тре буденок з ЖЕКу увести і створити ОСББ... ой, як намучились. Так от. Кожному особисто розказували про те, ЧОМУ ТАК ТРЕ ЗРОБИТИ В НАШОМУ ДОМІ. Про газ - можно теж аєтар - взагалі ргументувати. АЛЕ!!!
Спочатку підняти рівень доходів у людей, бо навіть для мене - це, я вам скажу, не маленькі грошики - на опалення та комуналку. Що казати про людей інших.

Все) Відповів.

Всім пропоную прочитати Ротбарда (ще раджу - Лієтара, Хайека). Лієтар взагалі обігнав час. Коли крипти ще не було - він розкрутив цю тему.
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 30, 2018, 06:34:23 PM
 #4714

А щодо bitcoin.com... краще бути обережнійшим. Бо цей сайт взагалі включено до чорного списку, бо його власник - Роджер Вер - який не так давно хотів назвати свій форк КЄШ "істинним біткоіном".

Який такий чорний список?
До Роджера Вера неоднозначно ставляться, але в нього є багато фанатів по всьому світу)
Я дивуюсь чому ви так скептично про нього висловились, адже на відміну від Балашова він і є справжній лібертаріанець)
І як дуже багата людина він міг би навіть підкинути грошей ShadowPresident'y на політичну кампанію))
Вони до речі часто роздають пару доларів в BCH, от на конференції в Дубаї у них був найбільший стенд, в мене залишилась ручка Bitcoin.Com - якщо когось цікавить - можу подарувати)

Роджер Вер дуже успішний підприємець, але мені найцікавіше те, що він дуже багато читає, він перечитав всього Людвіга фон Мізеса, Мюрея Ротбарда, і т д.. в них навіть на каналі є передачі про книги, чи принаймні він радить часто книги.
Тому з ним безперечно цікаво було б поспілкуватись, сподіваюсь він колись столицю криптовалют (Київ) і така нагода буде)

mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
October 30, 2018, 08:39:33 PM
 #4715

А ось що заявляє гендиректор Візи...За словами генерального директора компанії Visa,  Аль Келлі (Al Kelly),  компанія може підтримати криптовалюти в майбутньому, якщо світовий ринок рухатиметься в напрямку прийняття консенсусних валют, таких як біткойн та Етереум.
На думку Келлі, яку він висловив Джиму Крамеру у програмі Mad Money на CNBC, у короткотерміновій та середньотерміновій перспективі криптовалюти  як клас активів не є загрозою для фіатних валют, які служать основою для продуктів Visa. Але він заявив, що в міру того, як прийняття криптовалют у наступні роки покращиться, Visa сприятиме попиту на новий клас активів
mxstroitel
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 146
Merit: 2


View Profile
October 30, 2018, 09:08:14 PM
 #4716

Читаю тут стрічку і просто у мене виникло відчуття,що в Україні просто з дня на день настане Апокаліпсис. Повним повно людей у ​​яких все настільки погано, що все край-далі залишається тільки піти і втопиться ну або там Месія прийде і всіх в один момент врятує. Виникає кілька питань:
1) Можливо ви не жили за часів СРСР і не пройшли потім 90-і ?. Порожні полиці, злидні, копійчані зарплати і найголовніше ніяких перспектив.
2) А в якому реальному стані була економіка в 2013 році. Якщо ти десять років живеш в борг, то потім приходить час віддавати борги.
3) Що на кульці під назвою Земля є ще Африка, Азія, Південна і Центральна Америки, де мільйони людей все на світі віддали б, щоб помінятися з нами місцями. Злидні, відсутні елементарні побутові умови, вода, їжа, смертельні хвороби, цілковита антисанітарія та інші принади життя.
4) І найголовніше, що ми живемо в країні, в якій йде війна. І яка цю війну ну ніяк не припинить по своїй волі, з тієї простої причини, що не вона її розв'язала.
Одномоментні незручності і проблеми викликають повний параліч думки, порушуються всі причинно-наслідкові зв'язки. Хочу все і зараз і при цьому не хочу нічого робити, ні за що не відповідати, отримувати гроші, а не заробляти, повний «совок» і «анархія» в головах.
sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 30, 2018, 09:43:34 PM
 #4717

Пару топових статей в "гуглі")))

Я не не користуюсь Інстою, тому - читайте там)


Очікував на особистий досвід. Але і за це дякую. Smiley

Знаєш, що КУ гарантована в Україні пряма демократія? Ні. Почитай. Референдум.

А тепер питання: назови хоча б один раз у історії, коли він був проведенний))) (перший єдин раз не рахую - там ціль така була незначна). Ото і все.

При Кучмі був один. Правда, його результати ні на що не вплинули.

Крім того - голосували б лише АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ,  а ті що не хочуть самі б потім несли за своє "не голосування" відповідальність.

Особисто я вважаю, що голосувати повинні всі. За, проти чи утримався - не має значення, але всі. Щоб потім не було: я на вибори не ходив і ні за кого не голосував, тому я ні в чому не винний.

Я дивуюсь чому ви так скептично про нього висловились, адже на відміну від Балашова він і є справжній лібертаріанець)

А дехто вважає його справжнім шахраєм. Smiley
Flodner
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1946
Merit: 350



View Profile WWW
October 31, 2018, 12:00:48 PM
 #4718

«Відкрита свідомість – це той ґрунт, в який зерно впаде і проросте», – Гінзбург



Вчені Стенфордського університету вважають, що близько 60% відомих на сьогодні професій зникнуть у найближчі 12-15 років. Із таким посилом експерт з блокчейну та криптовалют Марк Гінзбург виступив перед студентами Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка 25 жовтня.

Детальніше: http://cryptotexty.com/open-mind-mark-ginzburg/

sla1925
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 106



View Profile
October 31, 2018, 12:34:09 PM
 #4719

Вчені Стенфордського університету вважають, що близько 60% відомих на сьогодні професій зникнуть у найближчі 12-15 років.

Цікавіше знати не про те, що зникне, а про те, що з'явиться. Треба ж готуватися. Але ж, обіцянка - цяцянка... Поживемо - побачимо. Smiley
Yuliya2404
Member
**
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 43


View Profile
October 31, 2018, 12:54:08 PM
 #4720

Вчені Стенфордського університету вважають, що близько 60% відомих на сьогодні професій зникнуть у найближчі 12-15 років.

Цікавіше знати не про те, що зникне, а про те, що з'явиться. Треба ж готуватися. Але ж, обіцянка - цяцянка... Поживемо - побачимо. Smiley
А з'являться професії, пов'язані з криптою і блокчейном

Ось вам докази - попит на блокчейн-фахівців в США виріс в чотири рази.
Про це йдеться в дослідженні рекрутингової компанії Glassdoor.

Згідно з документом, в серпні 2017 року кількість вакансій для блокчейн-фахівців становила 446, на початку 2018 року - 693. У серпні 2018 року ця цифра зросла до 1775.

https://forklog.com/issledovanie-spros-na-blokchejn-spetsialistov-v-ssha-vyros-v-chetyre-raza/
Pages: « 1 ... 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 [236] 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 ... 304 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!