Bitcoin Forum
April 26, 2024, 04:07:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 »
  Print  
Author Topic: Merit Sistemi  (Read 743700 times)
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 344

View Profile
February 17, 2018, 06:38:13 PM

4 merit daha gelip merit sayım 10'a çıktığı an direk member mi oluyorum yoksa activity dönemini beklemek mi gerekiyor?
Member olmak için 60 activty +  10 merite ihtiyaç var. 10 merite tamamladığın zaman activity döneminin güncellemesini beklemeye gerek kalmadan 10 15 dk içinde güncellenir rankın.

Çok teşekkürler. Kaldı 4 merit o zaman.

hadi ozaman memberliğin şimdiden hayırlı uğurlu olsun Smiley

Teşekkürler Smiley

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714104447
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714104447
Reply with quote  #2

1714104447
Report to moderator
gecelerinyargici
Member
**

Activity: 168
Merit: 12

"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"

View Profile
February 17, 2018, 08:30:45 PM

Ben de merit engeline takıldım full member olamadım gitti 😄

Mali.sak
Member
**

Activity: 238
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 06:08:17 PM

Ben de merit engeline takıldım full member olamadım gitti 😄

Bende member için aynı duyguları besliyorum :/
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
February 18, 2018, 07:55:15 PM

Hakkı verilirse sistem fena değil sonuçta amaç kaliteli paylaşımı desteklemek ama bize gelmez:) Biz bi şekilde bu oyunu bozarız. Smiley
Death Note
Member
**

Activity: 98

The future is your Genome

View Profile
February 18, 2018, 09:20:22 PM

Bence sistem kötü niyetli kişilerden korunabilirse gerçekten başarılı olabilir.Bundan sonraki aşama biraz da biz üyelere düşüyor kaliteli mesajlara merit vermemiz gerekiyor.Umarım merit kaynaklarından biri Türk forumundan bir arkadaştır.

thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
February 18, 2018, 09:41:18 PM

Bence sistem kötü niyetli kişilerden korunabilirse gerçekten başarılı olabilir.Bundan sonraki aşama biraz da biz üyelere düşüyor kaliteli mesajlara merit vermemiz gerekiyor.Umarım merit kaynaklarından biri Türk forumundan bir arkadaştır.

Kaynaklardan birisi büyük ihtimalle EFS umarım birkaç tane daha Türk miner çıkar da local bölüm zenginleşir.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
Nasit uygun
Member
**

Activity: 140

View Profile
February 18, 2018, 11:12:45 PM

Kaynaklardan birisi büyük ihtimalle EFS umarım birkaç tane daha Türk miner çıkar da local bölüm zenginleşir.

Umarım sizin söylediğiniz gibi EFS merit kaynağıdır.Uzun yıllardır bitcointalk forumunda bulunuyorum kendisi gerçekten Türkçe bölümü tek başına idare etmeye çalışıyor neyin ne olduğunu hepimizden daha iyi bilecek durumda.
ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile WWW
February 19, 2018, 12:21:36 PM

Tamam iyidir hoştur kaliteli post atalım ama Kalite görecelidir. Kime göre kalite?

Kendine göre kaliteli. forumda zaten yetenek sizsiniz de ki gibi 3 kişi merit vermiyor. elbet vermek isteyen birisinin dikkatini çeker verir. diye başlayarak yazmaya devam edecektim ki abi 2. mesaj daha bugün üye olmuşsun merit mi derdin.
Forumun eski üyesiyim karrdeş yabancı değiliz buralarda. Forumun derdi benim derdimdir.
thetis
Member
**

Merit: 14

View Profile WWW
February 19, 2018, 02:17:26 PM

Umarım sizin söylediğiniz gibi EFS merit kaynağıdır.Uzun yıllardır bitcointalk forumunda bulunuyorum kendisi gerçekten Türkçe bölümü tek başına idare etmeye çalışıyor neyin ne olduğunu hepimizden daha iyi bilecek durumda.

merit dağıtımlarını inceleyince postları boş geçmiyor büyük ihtimalle kaynak. smerit ile dağıtıyor olsa işin içinden çıkamaz Smiley ayrıca helal olsun diyorum devamlı takip ediyor locali. tek başına çekip çeviriyor.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
Boinkit
Full Member

Activity: 386
Merit: 178

View Profile
February 19, 2018, 02:41:44 PM

Kime göre kalite? diye sonranlar olmuş arkadaşlar kimseye göre değil güzel olanda bu.. Yeni sistemle kendinizi topluluğa kabul ettirmeniz gerekiyor, Bitcoin'in decentralized mantığına uyar bir şekilde çalışıyor. Ben yeni sistemi çok sevdim zaten merit kaynakları arttırça daha da düzenli bir şekilde ilerlenecek. Türk lokalinde EFS dışında kim merit kaynağı olabilir bilmiyorum ama onun dışında kimsenin adaletli dağıtım yapacağını düşünmüyorum.
ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile WWW
February 19, 2018, 03:23:58 PM

Sonuçta yenilikler forum daha güzel olsun diye yapılıyor. Bize de uyum sağlamak düşer. Ama bazı sorunlar varsa tabi ki onları söylemeliyiz ki gelişmeye engel olmasın.
moneva
Member
**

Activity: 126
Merit: 28

diwtoken.com

View Profile WWW
February 20, 2018, 05:39:59 AM

Ben bu merit sisteminden hic ama hic birsey anlamadim. Elimde biraz merit vardi, bu sistem ilk ciktiginda. Kaliteli buldugum yazilara dagittim, yapilmasi gerektigi gibi. Eeee? Ne oldu simdi? Bende verilecek meritte kalmadi birsey de olmuyor.

Para, zengini zengin eder...
Merit, rütbeliyi sevindirir...

Olan biz gibi garibanlara olur.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
hestese
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 17

View Profile
February 20, 2018, 08:29:09 AM

1- Kripto Para Cüzdan Türleri Nelerdir?
2- Donanım Cüzdanı (Hardware Wallet) Eğitim
3- Bitcoinler İçin Alınacak Güvenlik Önlemleri
4- Tetherin Kripto Para Piyasasındaki Fırtınalı Durumu İnceleme Yazısı

bu yazılara gelen yalnızca 1 merit. Hal böyle ise 6 ay sonra benim senior, full member olma gibi bir ihtimalim kesinlikle yok.

tek şikayetim merit verilmiyor.
4 tane 300-400 kelimelik her biri makale yayınladım. hepsi özgün, araştırılarak yayınlanan içerikler, kopyala yapıştır değil.
gelen yalnızca 1 merit.

kaliteli postu ödüllendirmek iyi tamam da merit gelmiyor ve ben uğraşıyorsam, emek veriyorsam, emeğimin karşılığını alamıyorasm neden uğraşayım ki?

merit kaynağı olan üyelerin daha hassas olması lazım. yoksao paylaşımcı üyeler bir vakit gelir hiçbirşey paylaşmaz ve meritin anlamı da kalmaz.

eminim ki smeriti olan çoğu üye bu merit olayını bilmiyor. ne göndericem bana bir faydası mı var diyor. hayır bunun önüne nasıl geçilecek.

bu yazılardan bir tanesine 1 merit verildi. o duyarlı arkadaşa buradan teşekkür ederim. elinizde smerit varken bizleri destekleyin ki devamı gelsin. yoksa bu merit olayı hiçbir anlam ifade etmeyecek.
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 20, 2018, 11:35:19 AM

mesele forumun kalitesi falan degil sen hala anlamadin mi?
F_ala
Member
**

Activity: 308

View Profile
February 20, 2018, 02:58:50 PM

Ben bu merit sisteminden hic ama hic birsey anlamadim. Elimde biraz merit vardi, bu sistem ilk ciktiginda. Kaliteli buldugum yazilara dagittim, yapilmasi gerektigi gibi. Eeee? Ne oldu simdi? Bende verilecek meritte kalmadi birsey de olmuyor.

Para, zengini zengin eder...
Merit, rütbeliyi sevindirir...

Olan biz gibi garibanlara olur.

zaten merit sistemi ilk geldiğinde bir üye bahsetmişti. ilk haftalar topladınız topladınız daha sonra zor bulursunuz o meritleri diye.
Artık insanlarda ki meritler azaldı. meritleri olanlar da yeni meritler daha az geldiği için daha zor veriyor.
geçmişler olsun kısır döngüye girdik artık.
polatcelil
Member
**

Merit: 31

View Profile
February 20, 2018, 03:09:28 PM

Belirli bir süre boyunca bu iş böyle devam edilecek sanırım. Sonrasında şuan ki gibi kısır bir döngüye girince ya smerit dağıtımı olacak diye düşünoyoyrum yoksa rütbe atlanma gibi bir durum çok zor görülüyor. Özellikle Member ve Full member için
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
February 20, 2018, 03:49:18 PM

Belirli bir süre boyunca bu iş böyle devam edilecek sanırım. Sonrasında şuan ki gibi kısır bir döngüye girince ya smerit dağıtımı olacak diye düşünoyoyrum yoksa rütbe atlanma gibi bir durum çok zor görülüyor. Özellikle Member ve Full member için

Ben smerit geleceğini düşünmüyorum. forumda söz sahibi olan üyelerin zaten baba hesapları var. Onlar için bir sıkıntı yok.
Komorhan
Member
**

Activity: 336
Merit: 12

View Profile
February 20, 2018, 04:56:33 PM

Ati alan üsküdarı geçmiş, o kadar merit toplamak çok zor bakalım.  Sadece bounty airdroplara yorum yapıyoruz orda da merit veren yok zaten böyle kalırız ancak .
J.Moriarty
Full Member

Activity: 219
Merit: 109

View Profile
February 20, 2018, 05:12:15 PM
Merited by EFS (1)

Merit sisteminin ne oldugunu hic bilmiyorum ama sadece imzadan para almak icin atilan gereksiz mesajlarin onune gecmesini umut ediyorum.

Muthis bir site, mukemmel bir bilgi kaynagi. Ama millet para alacagim diye bilse de bilmese de yaziyor da yaziyor. Yanlis fikirler edinmeme neden oldugundan epeydir girmiyordum siteye, umarim duzelmistir bu sorun da biz de rahatca takip edebiliriz konulari.

“He is the Napoleon of crime, Watson. He is the organizer of half that is evil and of nearly all that is undetected in this great city, He is a genius, a philosopher, an abstract thinker. He has a brain of the first order. He sits motionless, like a spider in the center of its web, but that web has a thousand radiations, and he knows well every quiver of each of them. He does little himself. He only plans.”
Guap0
Newbie
*

Activity: 32
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 05:37:30 PM

Merit kardeşliği konusu hakkındaki düşünceleriniz neler ?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 »
  Print  

Jump to: