Bitcoin Forum
March 29, 2024, 03:51:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
Author Topic: Česky (Czech)  (Read 988062 times)
maxuscz
Member
**
Offline Offline

Activity: 116
Merit: 10


View Profile
June 14, 2017, 04:57:08 PM
 #601

Ahoj, v česku je možné směnit anonymně Bitcoiny za koruny na všech pobočkách trafiky GECO. Limit 20 000 Kč (nebo 25, nepamatuji přesně). Dále spolehlivá směnárna SimpleCoin.cz, já tam vyměňuji doteď, nevím přesně, jaký mají limit, po kterém je třeba vyplnit formulář s ověřením (naskenovat občanku atd.).

Jednou jsem taky použil https://www.easycoin.cz/ .. bylo to bez problému, ale limit pro anonymní výběry je taky tuším kolem 20 000.. nejsem si teď jistý.

Samozřejmě pokud se bavíme o bankovním účtu, tak není anonymní nic, ale tyto relativně "menší" částky české banky neřeší - vím ze zkušenosti.

Jednu dobu jsem vybíral hodně velké částky a byl jsem předvolán hospodářskou policií. Jen nějaké otázky, já dělám všechno legálně, ale Bitcoin budí podezření. Smiley
Dekuji. Ono mi nejde tak o anonimitu , jak o to karta sezere male castky na poplatkach.
Pak poridim kartu. Bohuzel vsechny berou procenta za to ze pak vyberes koruny + 2.5 euro za vyber samotny. To uz by clovek vybiral velke castky.
Taky chci delat vse legalne. Takze kdyz na burze vyhraju nejake te coiny - tak je chci zpenezit Cool
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711727509
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711727509

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711727509
Reply with quote  #2

1711727509
Report to moderator
ToniCrocano
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100



View Profile WWW
June 21, 2017, 12:23:19 PM
 #602

Dobrý den všem! Snažím se být jednoduché a výstižné, hledá překladatele pro můj inzerát v sekci altcoin, pokud máte zájem, kontaktujte mě soukromě. díky

shmoula
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 304
Merit: 250


View Profile WWW
June 22, 2017, 08:58:51 AM
 #603

Asi jo Wink

Je tady někdo z Česka, kdo je alespoň full-member a výše?

Díky

Habbeat - beat your habits more effective way!!!
Always empty box(no cat also no coin): 1SHM1tiur2iNBCVxCBr7vAJ84PrPZ6d6v
VeeMiner
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 752
Merit: 500


bitcoin hodler


View Profile
June 22, 2017, 11:00:06 AM
 #604

tady jsou jedině legendary Smiley
Weider
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 247
Merit: 100

Blockchain will change the world.


View Profile
June 22, 2017, 10:10:51 PM
 #605

Měl bych ještě dotaz. Jak je to s daněním příjmu z investice do kryptoměny? Když vybírám v BTC automatech tak žádný daně řešit nemusím ne? Kdybych si poslal 200k na účet z Bitstamp tak už je to očividně horší že? Potřebuji nějak objasnit to zdanění. Nikde jsem nenašel žádný článek... Děkuji moc

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DAOX: Create & Manage Fundraising DAOs / Bounty & Airdrop / ANN THREAD / TELEGRAM
Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
June 23, 2017, 04:22:44 AM
 #606

Měl bych ještě dotaz. Jak je to s daněním příjmu z investice do kryptoměny? Když vybírám v BTC automatech tak žádný daně řešit nemusím ne? Kdybych si poslal 200k na účet z Bitstamp tak už je to očividně horší že? Potřebuji nějak objasnit to zdanění. Nikde jsem nenašel žádný článek... Děkuji moc
Jo... nikde... Dobrej trik FÚ Cheesy


Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
H0nzys
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
June 25, 2017, 11:01:02 AM
 #607

Správně se má danit zisk (nabití majetku či jak to je) 15ti procenty. Předpokládejme, že nakoupíš a chytneš růst, po čase se rozhodneš vše vybrat. Takže když koupíš BTC třeba za 100k, po roce stoupne hodnota na 150k a ty vybereš, pak musíš z onoho zisku 50ti k odvést 15% státu.

Fakt, že vybíráš z automatů tě neosvobozuje od povinnosti platit daně. Zde je právě otázkou, jak je to celé hlídáno... Z bankomatů pouze vybíráš nebo přes ně provádíš i vklady?

Osobně bych být Tebou přece jen zvážil, zda těch 15% stojí za to riziko. Osobně si s BTC a altcoiny jen "hraji" a nic takového jsem tudíž zatím řešit nemusel Wink


Měl bych ještě dotaz. Jak je to s daněním příjmu z investice do kryptoměny? Když vybírám v BTC automatech tak žádný daně řešit nemusím ne? Kdybych si poslal 200k na účet z Bitstamp tak už je to očividně horší že? Potřebuji nějak objasnit to zdanění. Nikde jsem nenašel žádný článek... Děkuji moc
777Matess
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
June 27, 2017, 11:08:47 AM
 #608

Nějaké novinky ohledně plánovaného webu? Je to docela zajímavý nápad, informace v češtině se špatně shánějí, tak by to určitě našlo uplatnění. S rostoucí popularitou bitcoinu se zvyšuje i šance na úspěch takového webu, takže držím palce. Zběžně se orientuju i v angličtině (jinak by to snad ani nešlo), ale čeština mi vždycky bude příjemnější Smiley

Web je hotový. Jmenuje se Arbolet.net
Je mi divné, že se o tom tady nepíše.
Wusolini
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1190
Merit: 1000


no need to carry heavy money bags anymore


View Profile
June 27, 2017, 02:50:03 PM
 #609

Nějaké novinky ohledně plánovaného webu? Je to docela zajímavý nápad, informace v češtině se špatně shánějí, tak by to určitě našlo uplatnění. S rostoucí popularitou bitcoinu se zvyšuje i šance na úspěch takového webu, takže držím palce. Zběžně se orientuju i v angličtině (jinak by to snad ani nešlo), ale čeština mi vždycky bude příjemnější Smiley

Web je hotový. Jmenuje se Arbolet.net
Je mi divné, že se o tom tady nepíše.

Co kecáš, tenhle podvod běží už pár let.
Vživotě bych neivestoval do stránky nabízející 12.5% měsíčně ať ten web vypadá sebelíp. Nikdo by neměl ... bohužel lidi moc nepřemejšlej.

777Matess
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
June 28, 2017, 07:07:07 AM
Last edit: June 28, 2017, 08:28:24 AM by 777Matess
 #610

Tak to je druhá věc, že tam pošleš peníze, ale jsou tam i zajímavé informace a těch lidí je tam dost. Proč si myslíš že je Arbolet podvod?

https://arbolet.net/clanek/1636-bitcoin-a-financni-legislativa-v-cr-velmi-zajimave

https://arbolet.net/clanek/826-dane-a-bitcoin
Wusolini
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1190
Merit: 1000


no need to carry heavy money bags anymore


View Profile
June 28, 2017, 12:10:31 PM
 #611

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

johny1976
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1135
Merit: 1002

Developer


View Profile
June 29, 2017, 05:47:31 AM
 #612

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

Ponzi  Grin
777Matess
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
June 29, 2017, 09:26:10 AM
 #613

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

Ponzi  Grin

A ověřil si to někdo z vás? Zaregistrovali jste se tam? Víte o co tam jde?
777Matess
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
June 29, 2017, 10:01:58 AM
 #614

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

Tak pokud je to jen jeden argument, tak to je dost slabý.
Které poupravené informace máš na mysli?

O kolik tě obrali, že tomu říkáš podvod? Nebo znáš někoho, koho obrali?
Běží to už pár let, ale zmínka tady na fóru o tom není žádná. Nikdo nevaruje před podvodným arboletem. Proč tedy?
radas
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
June 29, 2017, 12:55:26 PM
 #615

Zdravím hoši.

jen přátelsky chci upozornit nekupujte a hlavně neposílejte žádnou rezervaci

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1988520.msg19834574#msg19834574

Vím že moje angličtina je otřesná ale snad všichni pochopí.
Wusolini
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1190
Merit: 1000


no need to carry heavy money bags anymore


View Profile
June 29, 2017, 01:24:22 PM
 #616

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

Tak pokud je to jen jeden argument, tak to je dost slabý.
Které poupravené informace máš na mysli?

O kolik tě obrali, že tomu říkáš podvod? Nebo znáš někoho, koho obrali?
Běží to už pár let, ale zmínka tady na fóru o tom není žádná. Nikdo nevaruje před podvodným arboletem. Proč tedy?


Ale dost zásadní argument a není nutno nic dodávat. Jestli ti nestačí pak nevim co s tebou. Prostě běž do banky, vem si půjčku, hoď to tam a máš vystaráno. Hlavně pak nechoď nikam brečet páč se ti lidi akorát vysmějou.
Žádný konkrétní informace na mysli nemám, je to jen doměnka. Nečetl jsem to (stačil mi pohled na slibované zisky a mám jasno ... pryč odtamtud).

Osobně neznám nikoho dost blbýho na to aby tam investoval. Taky si myslim že spousta lidí co tam investovala (jestli vůbec někdo) to ani nepřizná.
Nemaj stránky v angličtině tak co by tu dělali. Možná se bojej že anglicky mluvící publikum je chytřejší a jenom chamtivý český jelito se chytí. Fakt nevim.

Zkus založit téma v invest sekci že víš o společnosti co slibuje takovej zisk a uvidíš reakce (připrav se že dostaneš red truts).

Mattthev
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 966
Merit: 359


👉MINING-BIOS.eu💲⛏


View Profile WWW
June 29, 2017, 03:57:04 PM
 #617

Pokud nevíte co s ETH tak můžete tady investovat Cheesy
https://uetoken.com/

Jinak přijímám všechny coiny, 100% je využiju navýším zisk Cheesy

Mining Bios with Performance Timings 👍 Mining-Bios.euPBE 1.7PBE 3 PRO👌⛏│AFFILIATE system 10% ref 💰💲BTC│👉 XMR-AEON-STAK 🔝⛏ Monero V9 (CNv4) ✅│XMRig AMD🔝⛏ CNv4 ✅
FIAT from BINANCE to REVOLUT 💳│🚀Upcoming/Active ICO list📈🤑│👉Free Bitcoin BTC Faucet💰💲│Guides:RX 470/480/570/580, VEGA Bios Mod Tutorial - SRB, PBE 💰💲│PBE.eu
CRYPTO to FIAT BTC💲💳│ How to Mine XMR/RYO and CN coins + Miners Downloads💰⛏│Guides:How to Mine AEON💰⛏
monerobiosedit@gmail.com│✅Did I help you? Give me some +Merit 🤜🤛👌
777Matess
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
June 30, 2017, 07:44:29 AM
 #618

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

Tak pokud je to jen jeden argument, tak to je dost slabý.
Které poupravené informace máš na mysli?

O kolik tě obrali, že tomu říkáš podvod? Nebo znáš někoho, koho obrali?
Běží to už pár let, ale zmínka tady na fóru o tom není žádná. Nikdo nevaruje před podvodným arboletem. Proč tedy?


Ale dost zásadní argument a není nutno nic dodávat. Jestli ti nestačí pak nevim co s tebou. Prostě běž do banky, vem si půjčku, hoď to tam a máš vystaráno. Hlavně pak nechoď nikam brečet páč se ti lidi akorát vysmějou.
Žádný konkrétní informace na mysli nemám, je to jen doměnka. Nečetl jsem to (stačil mi pohled na slibované zisky a mám jasno ... pryč odtamtud).

Osobně neznám nikoho dost blbýho na to aby tam investoval. Taky si myslim že spousta lidí co tam investovala (jestli vůbec někdo) to ani nepřizná.
Nemaj stránky v angličtině tak co by tu dělali. Možná se bojej že anglicky mluvící publikum je chytřejší a jenom chamtivý český jelito se chytí. Fakt nevim.

Zkus založit téma v invest sekci že víš o společnosti co slibuje takovej zisk a uvidíš reakce (připrav se že dostaneš red truts).


Když to je asi ten největší problém. Já bych chtěl spíše informovat o rozvíjející se komunitě kolem bitcoinu, kterou arbolet je. Je tam aktivní forum v českém jazyce, je to web pro čechy. Ne proto, že jsou lidi anglicky mluvící chytřejší (o čemž já osobně pochybuju) ale pro to, aby i lidé v produktivním věku, kteří se bohužel učili jen rusky, mohli mít nějaké informace o alternativním zůsobu převodu peněz a používání blockchainu. Arbolet rozvíjí spoustu aktivit ve virtuálním světě a v tomto směru se snaží i lidi vzdělat. Nikdo nikoho nenutí, aby vkládal peníze na jejich účet a nechal si je zhodnocovat. To je jen takový bonus a je jen na tobě, jestli ho využiješ, nebo ne. Je to spíše myšleno tak, že tam, kam dáváš svoji energii, tak tomu se budeš věnovat. Možná to mělo být i trochu šokující, aby to přitáhlo pozornost lidí.

Odsuzovat něco na základě doměnek a ač víš, že to běží víc než rok a půl (přesněji od prosince 2015) je trochu hloupé, nemyslíš?

V podstatě jsem se jen chtěl zeptat, jestli se o Arboletu tady ví a jestli tam někdo odtud je aktivním členem. Ale vidím, že je to tu mrtvé.
Wusolini
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1190
Merit: 1000


no need to carry heavy money bags anymore


View Profile
July 01, 2017, 06:58:35 AM
 #619

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

Tak pokud je to jen jeden argument, tak to je dost slabý.
Které poupravené informace máš na mysli?

O kolik tě obrali, že tomu říkáš podvod? Nebo znáš někoho, koho obrali?
Běží to už pár let, ale zmínka tady na fóru o tom není žádná. Nikdo nevaruje před podvodným arboletem. Proč tedy?


Ale dost zásadní argument a není nutno nic dodávat. Jestli ti nestačí pak nevim co s tebou. Prostě běž do banky, vem si půjčku, hoď to tam a máš vystaráno. Hlavně pak nechoď nikam brečet páč se ti lidi akorát vysmějou.
Žádný konkrétní informace na mysli nemám, je to jen doměnka. Nečetl jsem to (stačil mi pohled na slibované zisky a mám jasno ... pryč odtamtud).

Osobně neznám nikoho dost blbýho na to aby tam investoval. Taky si myslim že spousta lidí co tam investovala (jestli vůbec někdo) to ani nepřizná.
Nemaj stránky v angličtině tak co by tu dělali. Možná se bojej že anglicky mluvící publikum je chytřejší a jenom chamtivý český jelito se chytí. Fakt nevim.

Zkus založit téma v invest sekci že víš o společnosti co slibuje takovej zisk a uvidíš reakce (připrav se že dostaneš red truts).


Když to je asi ten největší problém. Já bych chtěl spíše informovat o rozvíjející se komunitě kolem bitcoinu, kterou arbolet je. Je tam aktivní forum v českém jazyce, je to web pro čechy. Ne proto, že jsou lidi anglicky mluvící chytřejší (o čemž já osobně pochybuju) ale pro to, aby i lidé v produktivním věku, kteří se bohužel učili jen rusky, mohli mít nějaké informace o alternativním zůsobu převodu peněz a používání blockchainu. Arbolet rozvíjí spoustu aktivit ve virtuálním světě a v tomto směru se snaží i lidi vzdělat. Nikdo nikoho nenutí, aby vkládal peníze na jejich účet a nechal si je zhodnocovat. To je jen takový bonus a je jen na tobě, jestli ho využiješ, nebo ne. Je to spíše myšleno tak, že tam, kam dáváš svoji energii, tak tomu se budeš věnovat. Možná to mělo být i trochu šokující, aby to přitáhlo pozornost lidí.

Odsuzovat něco na základě doměnek a ač víš, že to běží víc než rok a půl (přesněji od prosince 2015) je trochu hloupé, nemyslíš?

V podstatě jsem se jen chtěl zeptat, jestli se o Arboletu tady ví a jestli tam někdo odtud je aktivním členem. Ale vidím, že je to tu mrtvé.

Komunita budovaná kolem ponzi, no to bude teda kvalita.
Jak dlouho ta věc běží je naprosto irelevantní. Byli tu 2, 3 i pětileté ponzi a jak to pak dopadlo .. jenom více škody.

Nemám nic proti starším lidem (vyjímky se samozřemě najdou). V mnohém jsou rozumnější něž madší generace ale nemyslim že to platí zrovna v oboru nových technologií. Prostě se snadněji nechají zmanipulovat (což mi bohužel přijde i tento případ).
Nevadí, nebudu se v tom dál pitvat. Byl jsi varován a jak s tim naložíš je tvoje věc.

Mimochodem s pomocí google překladače (sám ho používám dost často) už dneska není problém vytáhnout informace i z komplexnějších cizojazyčných článků nebo se lámaně domluvit.



tomos81
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 896
Merit: 504


View Profile
July 01, 2017, 09:31:03 AM
 #620

... Proč si myslíš že je Arbolet podvod?
To je snad jasný podle slibovanejch úroků.
A na základě toho bych bral i další informace s rezervou (neříkám že přímo lžou ale můžou je poupravit ku svému prospěchu).

Tak pokud je to jen jeden argument, tak to je dost slabý.
Které poupravené informace máš na mysli?

O kolik tě obrali, že tomu říkáš podvod? Nebo znáš někoho, koho obrali?
Běží to už pár let, ale zmínka tady na fóru o tom není žádná. Nikdo nevaruje před podvodným arboletem. Proč tedy?


Ale dost zásadní argument a není nutno nic dodávat. Jestli ti nestačí pak nevim co s tebou. Prostě běž do banky, vem si půjčku, hoď to tam a máš vystaráno. Hlavně pak nechoď nikam brečet páč se ti lidi akorát vysmějou.
Žádný konkrétní informace na mysli nemám, je to jen doměnka. Nečetl jsem to (stačil mi pohled na slibované zisky a mám jasno ... pryč odtamtud).

Osobně neznám nikoho dost blbýho na to aby tam investoval. Taky si myslim že spousta lidí co tam investovala (jestli vůbec někdo) to ani nepřizná.
Nemaj stránky v angličtině tak co by tu dělali. Možná se bojej že anglicky mluvící publikum je chytřejší a jenom chamtivý český jelito se chytí. Fakt nevim.

Zkus založit téma v invest sekci že víš o společnosti co slibuje takovej zisk a uvidíš reakce (připrav se že dostaneš red truts).


Když to je asi ten největší problém. Já bych chtěl spíše informovat o rozvíjející se komunitě kolem bitcoinu, kterou arbolet je. Je tam aktivní forum v českém jazyce, je to web pro čechy. Ne proto, že jsou lidi anglicky mluvící chytřejší (o čemž já osobně pochybuju) ale pro to, aby i lidé v produktivním věku, kteří se bohužel učili jen rusky, mohli mít nějaké informace o alternativním zůsobu převodu peněz a používání blockchainu. Arbolet rozvíjí spoustu aktivit ve virtuálním světě a v tomto směru se snaží i lidi vzdělat. Nikdo nikoho nenutí, aby vkládal peníze na jejich účet a nechal si je zhodnocovat. To je jen takový bonus a je jen na tobě, jestli ho využiješ, nebo ne. Je to spíše myšleno tak, že tam, kam dáváš svoji energii, tak tomu se budeš věnovat. Možná to mělo být i trochu šokující, aby to přitáhlo pozornost lidí.

Odsuzovat něco na základě doměnek a ač víš, že to běží víc než rok a půl (přesněji od prosince 2015) je trochu hloupé, nemyslíš?

V podstatě jsem se jen chtěl zeptat, jestli se o Arboletu tady ví a jestli tam někdo odtud je aktivním členem. Ale vidím, že je to tu mrtvé.

Komunita budovaná kolem ponzi, no to bude teda kvalita.
Jak dlouho ta věc běží je naprosto irelevantní. Byli tu 2, 3 i pětileté ponzi a jak to pak dopadlo .. jenom více škody.

Nemám nic proti starším lidem (vyjímky se samozřemě najdou). V mnohém jsou rozumnější něž madší generace ale nemyslim že to platí zrovna v oboru nových technologií. Prostě se snadněji nechají zmanipulovat (což mi bohužel přijde i tento případ).
Nevadí, nebudu se v tom dál pitvat. Byl jsi varován a jak s tim naložíš je tvoje věc.

Mimochodem s pomocí google překladače (sám ho používám dost často) už dneska není problém vytáhnout informace i z komplexnějších cizojazyčných článků nebo se lámaně domluvit.





Dal som si tu namahu a pozrel co to je ten arbolet..  Je to 1000% podvod!  Web je zalozeny na scheme ponzi, aby vyzerali doveryhodnejsue, tak to trochu prikraslili blabolmi , to tiez robia ponzi stranky... 
Ako poznas ponzi stranku?  davaju ti 1+% denne NAZVDY  , vacsinou je to "registrovana" spolocnost, a web dizajn je krajsi ako priemerne stranky.

Co si myslis ako ziskavaju penizae??? Nemaju ziadne prijmy, vyplacaju (na zaciatku) z toho, co ostatni vlozili...  Ak sa blizi bod zlomu  (vklady <= vybery)  tak ten web zanechaju, vytiahnu peniaze a zdrhnu.  Ano na zaciatku platia, no len velmi malo ludi dostane naspat aspon to co vlozili  (plus fakt, ze platia zvysuje doveryhodnost, takze investori reinvestuju)...   

v sucasnosti neexistuje biznis ktory bi ti denne priniesol co i len 0.5% tvojich investicii, nie to este 1.5%  LOL  smejem sa.. Ruky prec od takychto hovien..  Cele bitcoin faucety su plne bannerov co lakaju na takyto hnus, pre majitelov je to ultra rychla cesta ako zbohatnut, ja by som ich strielal...  Vsade na mna vyskakuje 6% daily forever, uk registered company a tak...  ale je to len cisty podvod...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!