Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:30:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3032480 times)
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 12, 2017, 06:52:36 PM
 #1321

Ljudi pitanje jel istina da su neke banke pukle zabranu na isplatu bitcoina.
Ako jeste ima li neko resenje kako kak ga podici i gde?

Ja koristim Cryptopayme.com poslali mi karticu i testirao sam radi na ATM samo je provizija velika ako dizes kes meni test naplatili 200 bahti oko 5 evra ali placam avion, hotel , prodavnica i slicna provizija ko naprimer Rajfajzen jedino sto su pokvareni sto kurs BTC je mnogo mali kada prebacim u evo zato testiram novu karticu (https://uquid.com) uzeo sam virtualnu samo 1 evro ako bude ok narucicu plasticnu svi kazu na forum da su manje provizije . Za sada ovo je jedini nacim koji sam ukapiro da unovcim profite od BTC u Evre ako neko zna nesto bolje molim javi.

Vecina ide ko i Ja sa Cex-a na telenor banku dizes Evre na telenor bankomatu i mala provizija na sve cex uzme 3.5 eur + 1.2% i telenor uzme oko 0.1% cini mi se.

Sta je  Cex-a? Imas link da pogledam? Hvala.

cex.io menjacnica plus telenor banka full, imas tu ranije post paid samo so 10000 evra godisnje.

Hvala puno, plus hvala i za PM objasnjenje sve je super jasno sada!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
yugoslav
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 24
Merit: 0


View Profile
June 13, 2017, 06:06:59 PM
 #1322

Kupujem BTC-e kodove ze keš, provizija 3-5%, minimum 500$

Potražite me na Kupujemprodajem ili na PM

pozdrav
Jugoslav
azguard
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1001


Crypto-News.net: News from Crypto World


View Profile
June 17, 2017, 09:55:28 AM
 #1323

Kupujem BTC-e kodove ze keš, provizija 3-5%, minimum 500$

Potražite me na Kupujemprodajem ili na PM

pozdrav
Jugoslav

Super da jos neko radi ali druze cex ima preko 100 eura vecu cenu u odnosu na btc-e, koja ima najmanju cenu.



              ▄▄▄██████▄▄▄
          ▄██████████████████▄
       ▄████████████████████████▄
 ▄▄  ▄████████████████████████████▄
███████████████████████████████████▄
 ▀▀█████████████████████████████████▄
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ██████████████████████████████████
   ▀████████████████████████████████▀
    ▀██████████████████████████████▀
     ▀▀██████████████████████████▀
        ▀██████████████████████▀
           ▀▀▀████████████▀▀▀
.
.....
.....
.....
.....
.....
.....





Barbut
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1694
Merit: 502


★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!


View Profile
June 18, 2017, 12:15:20 AM
 #1324

Svi bi samo da se kesiraju i zadnjih nekoliko strana ko o cemu svi o isplatama i kako je najbolje  Smiley niko ne prica odakle dolaze toliki bitcoini ili neki ostali coini.

Pozdrav,

Vidim kupujete kartice ovde ja nisam to nikada radio i procitao sam ovde da moze dobro da se zaradi na nekim alt-novcicima. Dali bi neko dao brojke ovde sta moze da se razadi realno (profit) mozda bih probao kada se vradim u BG.

Drugo pitanje dali neko trguje alt-coinovima? Ja to radim i to mi je jedina zarada na crytpo za sada, ali nekada izgubim nakada zaradim dosta je stresno.



Vec nekoliko nedelja slusam o tome, prica ide da nema nigde ni jednoj radnjij i kad stignu brzo se razgrabe. Jedan drug kopa eth, ulozio je oko 1000 evra u kupovinu kartica i iskopao je vec nekoliko.
Ja samo kupujem altcoin, malo malo kupim po neki komad, uglavnom ripple i dgb, ltc imam nesto i dodajem, tako mi bolje ide nego kad trgujem i ja vise gubim.



.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]


▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀




Rainbot
Daily Quests
Faucet
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 18, 2017, 05:32:48 AM
 #1325

Svi bi samo da se kesiraju i zadnjih nekoliko strana ko o cemu svi o isplatama i kako je najbolje  Smiley niko ne prica odakle dolaze toliki bitcoini ili neki ostali coini.

Pozdrav,

Vidim kupujete kartice ovde ja nisam to nikada radio i procitao sam ovde da moze dobro da se zaradi na nekim alt-novcicima. Dali bi neko dao brojke ovde sta moze da se razadi realno (profit) mozda bih probao kada se vradim u BG.

Drugo pitanje dali neko trguje alt-coinovima? Ja to radim i to mi je jedina zarada na crytpo za sada, ali nekada izgubim nakada zaradim dosta je stresno.



Vec nekoliko nedelja slusam o tome, prica ide da nema nigde ni jednoj radnjij i kad stignu brzo se razgrabe. Jedan drug kopa eth, ulozio je oko 1000 evra u kupovinu kartica i iskopao je vec nekoliko.
Ja samo kupujem altcoin, malo malo kupim po neki komad, uglavnom ripple i dgb, ltc imam nesto i dodajem, tako mi bolje ide nego kad trgujem i ja vise gubim.

Evo ja cu da probam da vam kazem kako ja zaradim mozda pomogne kekog ovo to ja radim sam isto ulozio 1000 evra preko banke da kupim BTC onda sam poslao na exchange. Vidim u Srpski i Hrvatski forum gotovo 99% zaradjuju na kopanje ja sam o toga zaradio 0 do sada cak kada sam bio nazad u BG probo da kopam ali sam previse glup da ukapiram to i nikako da to radi uvek neki problem i ovi "Kriptovci" na forumu su mnogo bezobrazni nikad ti nedeju odgovor za proste ljude ko ja nego ti secnu odgovor a fali 55 stvari a ako ne ukapiras onda ti se smeju pa sa digo ruke od kopanja pa sam video na yutub kako tip kupuje i prodaje altove pa reko da probam to plus to mogu da radim kada sam u hotelu ko sada u kuala lampur nema sanse da vucem kopaca samnom. Znaci razarim bar 1000 evra mesecno ali 2000 je prosek podelio sam novac na 5 berzi i 7-8 novcanika da smanjim rizik jer sam procitao da hakuju berze i novacanike itd. Laptop sam stavio na Linux rekoh manja sansa da mi hakuju u hotelu nego vindos ali mi neki novcanici vindos ali ti mi to preko vrtuol baksa u linixu i imam onaj 10 besplatan sa logo "aktiviraj bre" non stop bulji u mene ali sve radi tu mi novcanici da drzim kojnove dok ne prodam ako cena stigne da predvidim na kojnodji onda prebacim na berzu i prodam i kupim nesto novo ili vratim na egzodus ili cojnomi. tu me ubije malko provizija ali racunam to je cena koju moram da platim da smanjim rizik. novac trosim preko 1 kartice criptopejmi imo sam jos jednu vajreks ali stoka mi ugasila nakon sto mi uzeli 70 evra da posalju u aziju. sada testiram virtualnu ukvid i vlasnik mi reko da moze da posalje za nedelju dana ako budem na jedno mesto pa mozda kada stignem u bali da narucim tu za rezervu. kriptopejmi mogu da platim hotel avion itd ali nemogu kes jer je provizija preterana 7 evra trazili prosli put kada sam probo pa trosim evre sto sam poneo u djep iz beograda ali sva sreca ovde jedem fantasticno za 3 evra dnevno (hrana je 100 put bolja nego u Srbiji). inace u pocetku trgujem dnevno ali je previse stresno i menje zaradim sada samo gledam sta krene gore i kupim pa kada zaradim 200% ili 300% za brze kojnove prodam ili 50% za spore prodam na jedan sam zaradio (icash) vise od 10000% taj je bio samo sreca vido sam na forum imaju developera koji je to radio i bilo je 5 satosija stiglo preko 1000 za manje od mesec dana sada je 200 samo sam pola prodo za 1000 tu sam se zajebo trebo sam sve izgubio sam 3BTC tu (od moguceg je je u profitu to sto drzim i nadam se da prodam kada skoci sledeci put). drzim libreofis kalk i svako jutre pregledam de je sta berze/novcanici onda 2-3 sata deonice koje pratim o napravim plan za dan/nedelju i eksekucija i to je to. juce sam zaradio 0.4 btc ali to je jako dobar dan najvise jer sam na Linx zardio 400 nesto posto danas cu da studiram gde da ga se otarasim. eto to radim da zaradim BTC miniranje nemogu nazalost i nesposoban sam za to imam stari laptop 50 evra  (polovni ) na njega raddim baterija mu radi samo 2 sata mnogo je veliki i tezak moram sada da kupim bolji neki jer nemogu u kafic em nemaju internet a kad ga imaju onda nema gde da munes kabal za srtuju pa cu mozda da kupim jedan tanak malo veci ovaj je sam 13 ali izgleda veci nego 15 tanki pa cu to da kupim. ako neko zna bolji nacin zarade napisite ja sam zaiteresovan ovo sto ja radim je pun poso jer radim 4 sati dnevno a moj poso jos radim pored toga tako da moram ovo da usavrsim da napustim poso i ovo da radim to nisam jos odlucio al sam siguran da ako ceo kripto market na pukne bilo ko moze ovo da radi . eto pa probajte ako verujte da nisam jos jedan srbin lazov

pozdrav

ogorceli srbin

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
June 18, 2017, 11:45:17 PM
Last edit: June 19, 2017, 01:50:38 AM by cerad
 #1326

Nasa firma poseduje prostor od 350kvm u Nevadi u USA koji je namenjen za hostovanje RIG-ova.

Sta dobijate:
- Prostor sa obebzbedjenim hladjenjem, strujom, kontorlom pristupa itd.
- KVM pristup (to je pristup preko odredjene IP adrese kao da imate nakacen monitor). Sa time mozete da udjete u BIOS ili da reinstalirate OS po svojoj zelji.
- PDU pristup. (to vam omogucava da remote restartujete RIG).
- Cene komponenti iz USA (kartica uglavnom ima u svakoj radnji). Oprema je jeftinija i do 50% nego u Srbiji pa vam je povracaj investicije mnogo brzi. Takodje nema smaranja sa carinom.
- Viber podrsku na srpskom ako treba nesto da se fizicki menja ili ako vam treba pomoc.
- Vasu licnu fizicku adresu u USA na koju mozete narucivati opremu. Mozete registrovati i LLC na Nevadu gde nema poreza.
- Pomoc prilikom otvaranja racuna u banci u USA sa time imate pristup sajtovima koje niste imali do sada.
- Forwardovanje paketa ili poste za Srbiju ako zelite.
- Imate kontrolu servera preko remote monitora (KVM) tako da vi mozete sve sami da instalirate i podesavate u BIOS-u i da namestite koji hocete OS ili recimo dodatno da instalirate koji hocete software tipa TeamViewer.

Sta gubite:
- Placate zakup za smestaj opreme $150 mesecno (cena struje i interneta ukljucena u zakup) za RIG sa 6 GPU.
- Placa se jednokratno 50$ za donosnje opreme iz prodavnice, otpakivanje i fizicko instaliranje.

Ceo proces ide tako sto narucite recimo 6 x gtx 1060, odredjenu memoriju, plocu, PSU. Ja sve sklopim i dam Vam pristup preko KVM-a. Zatim vi instalirate OS (remote) i namestite sve ostalo sta treba. Kada sve podesite i isprobate onda izvrsimo placanje za sam RIG i mesecno. Moze uplata preko tekuceg racuna u Srbiji. Za sam RIG prilozice vam se detaljne fotografije racuna iz radnje i platicete tacno onoliko koliko delovi kostaju i ni cent vise. Ukoliko imate neke specificne zahteve za RIG od Vas se ocekuje da date instrukcije.

Cena struje je ukljucena i za hladjenje i za sam rig. Prostor se nalazi na 1500m nadmorske visine pa je uglavnom hladno tokom godine a koga interesuje nas cena struje kosta $0.0426 po kwh. Mada Vas to ne treba da interesuje Cheesy Cheesy s obzirom da nudimo flat-rate paket za smestaj opreme.
samaricanin
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 697
Merit: 500



View Profile
June 19, 2017, 05:44:03 AM
 #1327

Još da nađemo kreditore gde bi nam kraj bio  Cheesy

ToniCrocano
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 100



View Profile WWW
June 21, 2017, 12:06:10 PM
 #1328

Поздрав свима, желим да буде једноставно и концизно, у потрази за преводиоце за мој оглас у рубрици алтцоин, ако сте заинтересовани, пошаљите ми приватну поруку. хвала

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 21, 2017, 12:26:21 PM
 #1329

Поздрав свима, желим да буде једноставно и концизно, у потрази за преводиоце за мој оглас у рубрици алтцоин, ако сте заинтересовани, пошаљите ми приватну поруку. хвала

Ne razumem o cemu govorite?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
June 21, 2017, 08:43:17 PM
 #1330

Поздрав свима, желим да буде једноставно и концизно, у потрази за преводиоце за мој оглас у рубрици алтцоин, ако сте заинтересовани, пошаљите ми приватну поруку. хвала

Ne razumem o cemu govorite?

Trazi nekoga ko hoce da prevede njegov oglas u delu koji se bavi altkoinom na nas jezik. Verovatno placa nesto malo
Thomasven
Member
**
Offline Offline

Activity: 90
Merit: 10


View Profile
June 21, 2017, 08:54:11 PM
 #1331

Hey guys, sorry for not speaking Serbian but I hope you can still understand the message Cheesy

I'm collecting banknotes from all over the world in high quantities, so if you have any 10 dinar bills laying around please contact me and I will exchange them
with you for bitcoin!

Thomas

Hey George, the ocean called; they're running out of shrimp.
Well, the Jerk Store called, and they're running out of you.
What's the difference? You're their all-time best seller.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 21, 2017, 10:55:05 PM
 #1332

Jel ima ovde nekih node.js i react.js developera?

Ili nekih koji su zavrsili studirali ruski?

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
June 21, 2017, 11:30:11 PM
 #1333

Hey guys, sorry for not speaking Serbian but I hope you can still understand the message Cheesy

I'm collecting banknotes from all over the world in high quantities, so if you have any 10 dinar bills laying around please contact me and I will exchange them
with you for bitcoin!

Thomas

You can try to purchase banknotes on the website limundo.rs
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 22, 2017, 01:22:43 AM
 #1334

Поздрав свима, желим да буде једноставно и концизно, у потрази за преводиоце за мој оглас у рубрици алтцоин, ако сте заинтересовани, пошаљите ми приватну поруку. хвала

Ne razumem o cemu govorite?

Trazi nekoga ko hoce da prevede njegov oglas u delu koji se bavi altkoinom na nas jezik. Verovatno placa nesto malo

Ja sam dao ponudu za prevod za Alt-coins 100+ puta i nikada mi nisu odgovorili (niti jednom) ali sam zaiteresovan ako se placa dobro. Mogu latinicu ili cirilicu (samo moram da instaliram cirilicu prvo na moj laptop prvo).


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cerad
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
June 22, 2017, 01:46:16 AM
 #1335

Поздрав свима, желим да буде једноставно и концизно, у потрази за преводиоце за мој оглас у рубрици алтцоин, ако сте заинтересовани, пошаљите ми приватну поруку. хвала

Ne razumem o cemu govorite?

Trazi nekoga ko hoce da prevede njegov oglas u delu koji se bavi altkoinom na nas jezik. Verovatno placa nesto malo

Ja sam dao ponudu za prevod za Alt-coins 100+ puta i nikada mi nisu odgovorili (niti jednom) ali sam zaiteresovan ako se placa dobro. Mogu latinicu ili cirilicu (samo moram da instaliram cirilicu prvo na moj laptop prvo).

Ne znam meni deluju ocajni
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 22, 2017, 02:23:36 PM
 #1336

Поздрав свима, желим да буде једноставно и концизно, у потрази за преводиоце за мој оглас у рубрици алтцоин, ако сте заинтересовани, пошаљите ми приватну поруку. хвала

Ne razumem o cemu govorite?

Trazi nekoga ko hoce da prevede njegov oglas u delu koji se bavi altkoinom na nas jezik. Verovatno placa nesto malo

Ja sam dao ponudu za prevod za Alt-coins 100+ puta i nikada mi nisu odgovorili (niti jednom) ali sam zaiteresovan ako se placa dobro. Mogu latinicu ili cirilicu (samo moram da instaliram cirilicu prvo na moj laptop prvo).

Ne znam meni deluju ocajni

Dobro kad bar imas ocanje ponude ja nula do sada! Nisam toliko ni zainteresovan ciso me zanimalo kako process ide da bar jedan probam ali nema veze za sada mi je najbolja zarada na trading i stavio sam 1000 evra na 20000 ico (Wagerr) to ja malo prevelika kocka ali mi je od profita manji deo nadam se da ce da uspe. To mi je prvi ICO. Gledam ako ima jos jedan vecina mi se ne svidjaju bas providni skemovi.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Dux2K
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 1000


Blocklancer - Freelance on the Blockchain


View Profile
June 22, 2017, 07:19:14 PM
 #1337

Jel ima ovde nekih node.js i react.js developera?

Ili nekih koji su zavrsili studirali ruski?

Mogu da pita neke sto znam ako nesto znaju jel problem za vikend da ti javim ovde.

Coinroll - Bitcoin Gambling

[fX665GSjkGyrckCzk]
Maxmagnus
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 50
Merit: 2


View Profile
June 27, 2017, 09:23:37 PM
 #1338

Imam 300 eura na skrillu a kupio bih btc.Ima li neko od nasih ko prodaje btc za skrill??
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
June 28, 2017, 03:57:27 AM
 #1339

Imam 300 eura na skrillu a kupio bih btc.Ima li neko od nasih ko prodaje btc za skrill??

Sta moze da se plati sa skrilom? Dali mogu avionske karte da kupim?

Meni je CriptoPayMe.com juce odkazao drugu debitnu karticu i sada moram da placam sa obicnom karticom a sada mi je vecina zarade od trading koripto kojnova ali je problem nemogu da placam sa profitom Wirex i Criptopayme su mi odkazali kartice imam Uquid virualnu ali znam da ce da traze da podignem pred kameom i slikam karticu da dokazem da je moja i necu moci da plati to mi rade sa skojo svakom kartom kada kupm hotel ili avion van srbije. 

Imam BTC (Ili bilo koji drugi kojn) treba mi Evro da placam avion/hotel ako to moze zainteresovan sam za trgovinu mozemo manju kolicinu prvo da tesiramo pa vecu kasnije.

Pozdrav

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 28, 2017, 01:59:43 PM
 #1340

Pozdrav ljudi treba mi full time developeri.

Node.js i React.js

Imate ovde opise posla https://easygo.io/jobs

Pa javite se pm ukoliko ima zainteresovanih da objasnim detalje Cheesy

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Pages: « 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!