Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:21:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3075843 times)
loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
October 30, 2017, 01:29:55 PM
 #1761

Ma cex je nasoj drzavi odlicna stvar nemaju potrebe to da nam remete jer oni ce da ti uzmu porez. Njima itekako odgovara da tako legalno prodajes btc i da ide na tvoju banku tako da oni tacno mogu da prate koliko ti novca imas.

I meni je jedna zenska iz supporta pomenula da vidi da prodajem bitcoin ja sam joj rekao nije bitcoin nego eutherum cisto da je zezam malo Cheesy

A ovo sto si rekao za karticu, ne moze. Probao sam ja. Mozes da dodas samo kartice koje su na tvoje ime.

Zamisli da se Vucko napali na Kripto, tek smo ga onda naje$!#@%!



Vuckov brat je vec napaljen na kripto. Ima resurs za kartice i opremu za mining, a verovatno nabavlja struju po vrlo povoljnoj ceni. Koliko znam samo u jednoj turi je stiglo 1200 kom. rx470 koje nisu zavrsile u maloprodaji
1715077296
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715077296

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715077296
Reply with quote  #2

1715077296
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715077296
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715077296

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715077296
Reply with quote  #2

1715077296
Report to moderator
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
October 30, 2017, 02:49:46 PM
 #1762

Cim mnogo ljudi velica Cex.io(i ja sam otvorio telenor i spojio cex sa njima) ali zar nikome ne smeta, cenu koju cex nudi na prodaju bitcoina? Znam da je instant transakcija po onome sto sam procitao ovde(nisam jos prodao tamo nista), ali razlika u kupovini/prodaji je velika, to nikome nije problem?

Nemoj btc da kupujes na cexu to je cista glupost. Vidis koliko nas ima sto imamo muku sa prodajom btc, ja sam spreman da ti prodam u bilo kom trenutku bez ikakve provizije i po bilo kojoj ceni sa blockchain.info ili bitcoinaverage. A siguran sam da imas i drugih ovde koji ce ti rado prodati bez provizije jer i nama odgovara.

A za prodaju btc cex ima odlicnu cenu uvek je bio jaci sa cenom od drugih menjacnica mada evo sada u zadnje vreme se izjednacio skoro sa drugima. Ali opet za prodaju nema bolje opcije trenutno.

e jbg... sada za kupovinu btc-a mi ne treba niko, kada mi je trebalo niko se nije javio...a za prodaju btc-a videcu kada mi stigne miner, da mogu da platim struju,troskove, i ostale gluposti, onda cu da koristim cex > telenor. Ako mi bude trebalo imacu te u vidu(hvala unapred)
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
October 30, 2017, 03:18:28 PM
 #1763

Ma cex je nasoj drzavi odlicna stvar nemaju potrebe to da nam remete jer oni ce da ti uzmu porez. Njima itekako odgovara da tako legalno prodajes btc i da ide na tvoju banku tako da oni tacno mogu da prate koliko ti novca imas.

I meni je jedna zenska iz supporta pomenula da vidi da prodajem bitcoin ja sam joj rekao nije bitcoin nego eutherum cisto da je zezam malo Cheesy

A ovo sto si rekao za karticu, ne moze. Probao sam ja. Mozes da dodas samo kartice koje su na tvoje ime.

Zamisli da se Vucko napali na Kripto, tek smo ga onda naje$!#@%!



Vuckov brat je vec napaljen na kripto. Ima resurs za kartice i opremu za mining, a verovatno nabavlja struju po vrlo povoljnoj ceni. Koliko znam samo u jednoj turi je stiglo 1200 kom. rx470 koje nisu zavrsile u maloprodaji
Aj to sto kopa nego sto zeznuo masu njih koji su platili te kartice unapred,posle im trazili jos 10k+ po kartici a one kopale 3 meseca...Zavrsile te karte u outlet prodaji po 37k krajem avgusta ako se dobro secam
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
October 31, 2017, 12:14:07 AM
 #1764

Ma cex je nasoj drzavi odlicna stvar nemaju potrebe to da nam remete jer oni ce da ti uzmu porez. Njima itekako odgovara da tako legalno prodajes btc i da ide na tvoju banku tako da oni tacno mogu da prate koliko ti novca imas.

I meni je jedna zenska iz supporta pomenula da vidi da prodajem bitcoin ja sam joj rekao nije bitcoin nego eutherum cisto da je zezam malo Cheesy

A ovo sto si rekao za karticu, ne moze. Probao sam ja. Mozes da dodas samo kartice koje su na tvoje ime.

Zamisli da se Vucko napali na Kripto, tek smo ga onda naje$!#@%!



Vuckov brat je vec napaljen na kripto. Ima resurs za kartice i opremu za mining, a verovatno nabavlja struju po vrlo povoljnoj ceni. Koliko znam samo u jednoj turi je stiglo 1200 kom. rx470 koje nisu zavrsile u maloprodaji
Aj to sto kopa nego sto zeznuo masu njih koji su platili te kartice unapred,posle im trazili jos 10k+ po kartici a one kopale 3 meseca...Zavrsile te karte u outlet prodaji po 37k krajem avgusta ako se dobro secam

Sto mrzim te privilegovane ljude samo koriste drzavu ko kravu muzaru. Zalosno po ovaj napaceni narod!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
divokozaa
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
November 01, 2017, 06:59:15 PM
 #1765

Ma cex je nasoj drzavi odlicna stvar nemaju potrebe to da nam remete jer oni ce da ti uzmu porez. Njima itekako odgovara da tako legalno prodajes btc i da ide na tvoju banku tako da oni tacno mogu da prate koliko ti novca imas.

I meni je jedna zenska iz supporta pomenula da vidi da prodajem bitcoin ja sam joj rekao nije bitcoin nego eutherum cisto da je zezam malo Cheesy

A ovo sto si rekao za karticu, ne moze. Probao sam ja. Mozes da dodas samo kartice koje su na tvoje ime.

Zamisli da se Vucko napali na Kripto, tek smo ga onda naje$!#@%!



Vuckov brat je vec napaljen na kripto. Ima resurs za kartice i opremu za mining, a verovatno nabavlja struju po vrlo povoljnoj ceni. Koliko znam samo u jednoj turi je stiglo 1200 kom. rx470 koje nisu zavrsile u maloprodaji
Aj to sto kopa nego sto zeznuo masu njih koji su platili te kartice unapred,posle im trazili jos 10k+ po kartici a one kopale 3 meseca...Zavrsile te karte u outlet prodaji po 37k krajem avgusta ako se dobro secam

Sto mrzim te privilegovane ljude samo koriste drzavu ko kravu muzaru. Zalosno po ovaj napaceni narod!
bukvalno mi nije dobro dok čitam ovo za Vučiće... fuj Angry
pashasize73
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
November 02, 2017, 09:23:40 PM
 #1766

ja sam se upravo prikljucio i yanima me kako da pronadjem kampanju koja je yainteresovana za newbie profil...pozdrav
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
November 02, 2017, 10:03:54 PM
 #1767

ja sam se upravo prikljucio i yanima me kako da pronadjem kampanju koja je yainteresovana za newbie profil...pozdrav

Ni jedna kampanja nece newbie naloge
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
November 03, 2017, 12:59:48 AM
 #1768

Okay... Prvi put sam iskoristio Cex.IO za prodaju BTC-a za Evre... SVE POHVALE! Kako sam kliknuo na "Withdrawal" tako se transakcija odradila... Nemam reci!
Canaba
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
November 03, 2017, 04:06:27 AM
 #1769

Pozdra svima Ja sam upravo nov ovde na forumu. Hocu da kupim kriptovalute pa ko ih ima za prodaji mozemo da se dogovotrimo.kupujem BITCOIN, ETHEREUM, LITECOIN, RIPPLE po trzisnoj ceni. Svaki dogovor je moguc .najamnje 50e. Isplata odmah. Samo licno u beogradu ili ako je potrebno dolazim u vase mesto.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
November 05, 2017, 11:02:05 PM
 #1770

Pozdra svima Ja sam upravo nov ovde na forumu. Hocu da kupim kriptovalute pa ko ih ima za prodaji mozemo da se dogovotrimo.kupujem BITCOIN, ETHEREUM, LITECOIN, RIPPLE po trzisnoj ceni. Svaki dogovor je moguc .najamnje 50e. Isplata odmah. Samo licno u beogradu ili ako je potrebno dolazim u vase mesto.


Daj neki broj telefona nesto u pm pa se cujemo kad budem opet u bg.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
MR. ELLIPSIS
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
November 06, 2017, 12:11:33 PM
 #1771

Pozdrav svim kolegama! Novi sam na forumu pa reko da prvo pozdravim nase ljude Smiley Za sve oko crypto svijeta sam saznao tamo nekad 2012-e i zestoko se nalozio na mining, medjutim kako je izostala podrska prijatelja (s kojima sam trebao zajedno da pocnem projekat) malo sam se ohladio i skoro pa 100% prestao da pratim desavanja vezana za crypto i totalno se prebacio na forex i options...
Sad sam se ponovo aktivirao (ima mozda 2 mjeseca) i odmah moram da pitam da li iko iz Bosne i Hercegovine ima na ovom forumu ili pak ovom podforumu?

Kako stvari stoje kopile-imbecil od drzave BiH se svim silama trudi da ne prati ne samo svjetske tokove vec i regionalne! Tako da smo svi mi koji planiramo trgovati crypto valutama prilicno limitirani... Ako neko iz BiH ovo cita a trguje na crypto berzama neka baci koju poruku. Za sve ostale veliki pozdrav! Smiley
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
November 06, 2017, 12:28:04 PM
 #1772

Pozdrav svim kolegama! Novi sam na forumu pa reko da prvo pozdravim nase ljude Smiley Za sve oko crypto svijeta sam saznao tamo nekad 2012-e i zestoko se nalozio na mining, medjutim kako je izostala podrska prijatelja (s kojima sam trebao zajedno da pocnem projekat) malo sam se ohladio i skoro pa 100% prestao da pratim desavanja vezana za crypto i totalno se prebacio na forex i options...
Sad sam se ponovo aktivirao (ima mozda 2 mjeseca) i odmah moram da pitam da li iko iz Bosne i Hercegovine ima na ovom forumu ili pak ovom podforumu?

Kako stvari stoje kopile-imbecil od drzave BiH se svim silama trudi da ne prati ne samo svjetske tokove vec i regionalne! Tako da smo svi mi koji planiramo trgovati crypto valutama prilicno limitirani... Ako neko iz BiH ovo cita a trguje na crypto berzama neka baci koju poruku. Za sve ostale veliki pozdrav! Smiley


Iz BIH ti je najaci Buxna , sa crypto.ba foruma. Znam decka licno cool lik javi mu se.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
MR. ELLIPSIS
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
November 06, 2017, 02:38:12 PM
 #1773

Hvala MICRO! Pokusacu ga naci...
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
November 07, 2017, 04:49:21 AM
 #1774

Hteo sam da dam update na Electronium (ETN) ja sam stavio 300K (oko 3K evra) ali vec 2 nedelje nemam pristup novcaniku tako da sam mozda puko. Sta je tu je. Dali je jos neko ovde ulozio u ETN ICO? I ako da sta mislite dali ce da propadne?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
loughlin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 700
Merit: 252

Only Bitcoin!


View Profile
November 07, 2017, 09:28:56 AM
 #1775

Hteo sam da dam update na Electronium (ETN) ja sam stavio 300K (oko 3K evra) ali vec 2 nedelje nemam pristup novcaniku tako da sam mozda puko. Sta je tu je. Dali je jos neko ovde ulozio u ETN ICO? I ako da sta mislite dali ce da propadne?

daj link do njihovog ANN threada da pogledam. Mrzi me da trazim.
a inace nzm sta bih ti rekao po pitanju ICOa. Koliko sam primetio vrlo malo njih donese konkretnu zaradu odma' posle izlaska na trziste. Cak sta vise, najniza cena bude nakon zavrsetka skupljanja novca i cesto bude znacajno nize u odnosu na ICO period.
Moje je misljenje da je trenutno najbolja opcija drzati novce u btc do 16tog. Posle toga mislim da bi trebalo da se promeni odnos u korist alt valuta
MR. ELLIPSIS
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
November 07, 2017, 09:31:54 AM
 #1776

Hteo sam da dam update na Electronium (ETN) ja sam stavio 300K (oko 3K evra) ali vec 2 nedelje nemam pristup novcaniku tako da sam mozda puko. Sta je tu je. Dali je jos neko ovde ulozio u ETN ICO? I ako da sta mislite dali ce da propadne?

Ja sam mislio uloziti u ETN i ne pogadja me nesto mnogo sto mu je cijena 0.050386 $ trenutno. Mislio sam uzeti za nekih 40ak € i neka stoje... Koji wallet koristis?
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
November 07, 2017, 10:58:05 AM
 #1777

Hteo sam da dam update na Electronium (ETN) ja sam stavio 300K (oko 3K evra) ali vec 2 nedelje nemam pristup novcaniku tako da sam mozda puko. Sta je tu je. Dali je jos neko ovde ulozio u ETN ICO? I ako da sta mislite dali ce da propadne?

daj link do njihovog ANN threada da pogledam. Mrzi me da trazim.
a inace nzm sta bih ti rekao po pitanju ICOa. Koliko sam primetio vrlo malo njih donese konkretnu zaradu odma' posle izlaska na trziste. Cak sta vise, najniza cena bude nakon zavrsetka skupljanja novca i cesto bude znacajno nize u odnosu na ICO period.
Moje je misljenje da je trenutno najbolja opcija drzati novce u btc do 16tog. Posle toga mislim da bi trebalo da se promeni odnos u korist alt valuta

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2065043.0

Slazem se nisam verovao da ce BTC da skoci toliko skoro se ne isplati rizikovati na nista samo gomilati BTC ako ovako nastavi.

Sto se tice ETN mislim da su ih hakovali i oni sada tajno prave hard fork jer 40 miliona sto smo im dali to je ok (bar se nadam) a da je hak na osnovu ljudi koji su koristili isti username/password pa su to postovali online i CEO je zatvorio sve naloge. Problem je sto su svi sada besni i cim otvore novcanike bice ogroman dumping kojnova na berzu tako da ce da poadne ispod 1 cente (ja sam platio 0.9 cente). Ovo mi najveca kocka do sada obicno 500 evra mi je prosek i najvise 1K do sada a ovaj je najveci posto je izgledalo da ce biti profesionalno odradjeno. Sta je tu je.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Kripto Novac
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile WWW
November 09, 2017, 03:03:50 PM
Last edit: November 10, 2017, 10:40:36 AM by Kripto Novac
 #1778

Obavestenje za sve ljubitelje kripto valuta >
Kripto Novac Beograd poceo sa radom  Shocked

Meeting preferences:
Beograd, Sajam

Kupuvina po ceni Bitstamp BTC/EUR -4%
Prodaja po ceni Bitstamp BTC/EUR +4%

Ponedeljak-Petak 8h-18h
Uplata dinara na racun po srednjem kursu NBS.

Za sve detalje pogledaj
www.kriptonovac.rs


https://localbitcoins.com/signature/560704/
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
November 09, 2017, 03:07:11 PM
 #1779

Obavestenje za sve ljubitelje kripto valuta >
Kripto Novac Beograd poceo sa radom  Shocked

Meeting preferences:
Beograd, Sajam

Kupuvina po ceni Bitstamp BTC/EUR -4%
Prodaja po ceni Bitstamp BTC/EUR +4%

Ponedeljak-Petak 8h-18h
Uplata dinara na racun po srednjem kursu NBS.

Za sve detalje pogledaj
www.kriptonovac.rs


Cudi me da vam drzava dozvoljava takvu slobodu da ovo radite? Daj boze da vas ne maltretiraju ja imam suprotna iskustva sa nasom drzavom.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
November 09, 2017, 04:14:00 PM
 #1780

Obavestenje za sve ljubitelje kripto valuta >
Kripto Novac Beograd poceo sa radom  Shocked

Meeting preferences:
Beograd, Sajam

Kupuvina po ceni Bitstamp BTC/EUR -4%
Prodaja po ceni Bitstamp BTC/EUR +4%

Ponedeljak-Petak 8h-18h
Uplata dinara na racun po srednjem kursu NBS.

Za sve detalje pogledaj
www.kriptonovac.rs


Mislim da ovde imate neki problem: http://prntscr.com/h8b5t6

A i opet, zasto je potreban nalog za promenu valeta, dovoljne su adrese samo da se transakcija odradi i to je to(kao shapeshift)
Pages: « 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!