Bitcoin Forum
May 07, 2024, 07:24:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3077313 times)
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
November 27, 2017, 03:52:31 AM
 #1861

Quote

satoshi na dolar Wink

Najbolja stvar Cheesy

Odavno je to prica, racunica je jasna koliko je onda cena BTC

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
1715109842
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715109842

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715109842
Reply with quote  #2

1715109842
Report to moderator
1715109842
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715109842

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715109842
Reply with quote  #2

1715109842
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
November 27, 2017, 01:55:18 PM
 #1862

Quote

satoshi na dolar Wink

Najbolja stvar Cheesy

Odavno je to prica, racunica je jasna koliko je onda cena BTC

Nije nemoguce ako se politika ne mesa a Ameri nenormalno stampaju dolare jer imo triliona njih van amerike tako izvoze inflaciju ali doci ce i njima maca na vratanca tako da dolar nije vise pravi dolar (26 grama srebra) izgubio 99% vrednosti a na drugu stranu gomila bitkojna nestaje naprimer ako je Satosi umro i nije dao kljuc svom novcaniku to je milion od 21 nilion bitkojna i sigurno jos milion su ljudi pogibili ako ne i vise a trece potraznja raste jer to je vid da se ljudi ubace u projekte ili da kupe druge kojnove a neki samo zbog spekulacije tako da potrznja raste tako da ja mislim da 100,000 dolara za jedan BTC nije nemoguce za godinu dve ako se ovaj trend ne zaustavi politicki (nasilno). Ako bude slobode onda sam skoro siguran da ce sve da se nastavi ovoko kako ide a bubble nije ni milion dolara jer je to jos uvek malecki procenat stanovnistva.

Ali da 1 statosi bude jedan dolar mora da centa bitkojna ode jos 5 nule a to je milijardu dolara to je vec preterano i jedino moguce ako bude hiperinflacija kao u Jugoslaviji i to bez da seckaju po 6 nule i promene boje.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
DzoniN
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
November 27, 2017, 02:15:54 PM
 #1863

Pozdrav svima, jedno pitanje: CEX.io, koliko traje povlačenje na domaće kartice, konkretno Visa Internet, Intesina?
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
November 27, 2017, 02:24:31 PM
 #1864

Pozdrav svima, jedno pitanje: CEX.io, koliko traje povlačenje na domaće kartice, konkretno Visa Internet, Intesina?

Za Intesinu Visu - nisam siguran. Ali ako imas racun u Telenor Banci, transakcija ce ODMAH da se odradi, i moras da sacekas jos 1-2 da se novac proknjizi, i tvoj je.
DzoniN
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
November 27, 2017, 02:34:13 PM
 #1865

Hvala, nisam znao da Telenor banka to nudi, baš je brzo, ja od četvrtka ili petka čekam Intesu  Undecided Vidim da pominju viševalutni račun neki, pretpostavljam da leže u dolarima na račun, ne rade neku konverziju ili tako nešto? I da li je bilo potrebno da daješ izjavu o poreklu priliva prvi put kada su ti prebacili novac?
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
November 27, 2017, 02:44:43 PM
 #1866

Quote

satoshi na dolar Wink

Najbolja stvar Cheesy

Odavno je to prica, racunica je jasna koliko je onda cena BTC

Nije nemoguce ako se politika ne mesa a Ameri nenormalno stampaju dolare jer imo triliona njih van amerike tako izvoze inflaciju ali doci ce i njima maca na vratanca tako da dolar nije vise pravi dolar (26 grama srebra) izgubio 99% vrednosti a na drugu stranu gomila bitkojna nestaje naprimer ako je Satosi umro i nije dao kljuc svom novcaniku to je milion od 21 nilion bitkojna i sigurno jos milion su ljudi pogibili ako ne i vise a trece potraznja raste jer to je vid da se ljudi ubace u projekte ili da kupe druge kojnove a neki samo zbog spekulacije tako da potrznja raste tako da ja mislim da 100,000 dolara za jedan BTC nije nemoguce za godinu dve ako se ovaj trend ne zaustavi politicki (nasilno). Ako bude slobode onda sam skoro siguran da ce sve da se nastavi ovoko kako ide a bubble nije ni milion dolara jer je to jos uvek malecki procenat stanovnistva.

Ali da 1 statosi bude jedan dolar mora da centa bitkojna ode jos 5 nule a to je milijardu dolara to je vec preterano i jedino moguce ako bude hiperinflacija kao u Jugoslaviji i to bez da seckaju po 6 nule i promene boje.


Sta ce hiperinflacija? Nije je bilo poslednjih 5 godina tako jako, a opet kad pogledas cenu BTC ovim tempom, mislim ovakavo eksponencionalno razvijanje trzista nikad nije bilo. Ono od 0 do 1000 joj je trebalo 3-4 godine, pa od 1k do 3k godinu, pa od 3k do 9k samo koji mesec.
Tamo pre godinu, dve kad sam se derao da ce vrlo brzo da bude $7658 svi oko mene su se smejali i govorili da je nemoguce. Sad je tih 7658 smesno jer je ocigledno da se nece ovde zadrzati.
Pricamo o ceni tokena na trzistu ne tehnologiji. To kazem je 99% ljudi mesa te dve stvari, vrednost bitkoina kao tehnologije sa cenom tokena na trzistu. Vrednost ima konstantu koja od 2009 samo raste i raste, jer sve vise ljudi, vise razlicitih slojeva drustva i razlicitih poslovnih svera, ulazi u pricu na sve moguce nacine, odnosno nova se tehnologija kombinuje sa postojecim. Sa druge strane cena tokena na trzistu je samo odslikavanje razumevanja i interesovanja mase koja talasa jer kao i uvek i u svemu masa je stoka koja misli samo na svoje dupe i uleti u nesto na lepe oci bez da razume sta je a samo u potrazi za profitom. Pogube pare jer su retardi, jer kupuju sada, kada je ATH, desi se korekcija, oni se uspanice, prodaju, izgube pare, profitiraju retki. A onda posle pricaju kako je taj bitcoin umro: "secam se ja kopao sam ja to jos pre 3 godine" ... brate ti kad si kopao pre 3 godine sada pricas ono kao "sta btc je ziv jos uvek?"
Poenta sta sam ustvari hteo da ispljunem ovde je da nema nazad i nema zaustavljanja jer vrednost ove tehnologije iz dana u dan samo raste, a sve price, spekulacije i svako drugo jedenje govana od strane medija, odredjenih ljudi i grupa, ne moze da unisti niti spreci razvoj ove tehnologije.
Jer skapirajte vec jednom ljudi, kad tad ce u narednim godinama sav novac sa papira da se slije u neki oblik digitalnog potpisa. Ni ja ne idem u Suboticu konjem kao nekad sto se islo celi dan, vec sednem u kola i za manje od sat sam tamo. To stoji, ali tesko bese svariti taj automobil u pocetku, djavolja rabota je to Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
November 27, 2017, 02:46:58 PM
 #1867

Pozdrav svima, jedno pitanje: CEX.io, koliko traje povlačenje na domaće kartice, konkretno Visa Internet, Intesina?

Meni kad povlacim na telenorov mastercard legne za 350ms, sto ce reci kad kliknem send na cexu za sekundu mi stize sms da su legle pare, a dignem ih cim dodjem do bankomata Smiley

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
November 27, 2017, 02:51:51 PM
 #1868

Hvala, nisam znao da Telenor banka to nudi, baš je brzo, ja od četvrtka ili petka čekam Intesu  Undecided Vidim da pominju viševalutni račun neki, pretpostavljam da leže u dolarima na račun, ne rade neku konverziju ili tako nešto? I da li je bilo potrebno da daješ izjavu o poreklu priliva prvi put kada su ti prebacili novac?

Paaa bas i ne moras kako sam skapirao. Povlacis kintu u evrima, i samo trebas da sacekas da oni proknjize. Ja to nisam znao, mislio sam da kinta dodje odmah i ti mozes da je koristis, ali nisam znao da moraju da proknjize. Zvao sam tehnicku podrsku i to mi je likusa rekla.. A prvo me pitala da li sam prodao Bitkoin  Grin Grin . Samo sacekas proknjizenje i to je to. Moj savet je sacekaj do sutra uvece, mozda imaju pun djavo transakcija da odrade preko vikenda, pa jos nisi dosao na red, ako sutra ne uspeju, zovi ih ili idi u Intesu i vidi sta se desava.

Jel imas online banking? Da li mozes da vidis da li ti je novac na cekanju?

Ako ti legne u evrima ne rade konverziju, a ako legne u dolarima onda da. A na Cex.io mozes da izaberes u kojoj valuti hoces da prodas tako da nije problem. A racun je visevalutni, Dolari, Evri, Dinari, Svajcarci, i jos neke 2 valute nisam siguran
DzoniN
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile
November 27, 2017, 03:13:12 PM
 #1869

Quote
Jel imas online banking? Da li mozes da vidis da li ti je novac na cekanju?

Imam, naravno. Ne vidim da je na čekanju novac.

EDIT: dok sam pisao ovaj post, legao je novac i od petka i od subote Grin Grin Grin

Kako god, nisam zadovoljan u poslednje vreme Intesinom brzinom, pa ću možda otvoriti i kod Telenora kao bekap opciju za Cex.io i neke druge stvari.

Hvala svima na informacijama  Smiley

I ontopic: mislim da je ETH dobar izbor za hodl
Nirado
Member
**
Offline Offline

Activity: 121
Merit: 10

Tullievo


View Profile
November 27, 2017, 06:21:05 PM
 #1870

Posto sam zaradio nekih 0.4 BTC zelim da ih prodam , mislio sam na Krakenu, dali preporucujete nes drugo? Nemam 17 godina jos pa mi sistem bez verifikacije vise odgovara. Iz CG sam btw, kod nas niko i ne prica o btc

n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
November 27, 2017, 06:30:33 PM
Last edit: November 27, 2017, 06:43:18 PM by n00bsaibot
 #1871

Quote

satoshi na dolar Wink

Najbolja stvar Cheesy

Odavno je to prica, racunica je jasna koliko je onda cena BTC

Nije nemoguce ako se politika ne mesa a Ameri nenormalno stampaju dolare jer imo triliona njih van amerike tako izvoze inflaciju ali doci ce i njima maca na vratanca tako da dolar nije vise pravi dolar (26 grama srebra) izgubio 99% vrednosti a na drugu stranu gomila bitkojna nestaje naprimer ako je Satosi umro i nije dao kljuc svom novcaniku to je milion od 21 nilion bitkojna i sigurno jos milion su ljudi pogibili ako ne i vise a trece potraznja raste jer to je vid da se ljudi ubace u projekte ili da kupe druge kojnove a neki samo zbog spekulacije tako da potrznja raste tako da ja mislim da 100,000 dolara za jedan BTC nije nemoguce za godinu dve ako se ovaj trend ne zaustavi politicki (nasilno). Ako bude slobode onda sam skoro siguran da ce sve da se nastavi ovoko kako ide a bubble nije ni milion dolara jer je to jos uvek malecki procenat stanovnistva.

Ali da 1 statosi bude jedan dolar mora da centa bitkojna ode jos 5 nule a to je milijardu dolara to je vec preterano i jedino moguce ako bude hiperinflacija kao u Jugoslaviji i to bez da seckaju po 6 nule i promene boje.


Sta ce hiperinflacija? Nije je bilo poslednjih 5 godina tako jako, a opet kad pogledas cenu BTC ovim tempom, mislim ovakavo eksponencionalno razvijanje trzista nikad nije bilo. Ono od 0 do 1000 joj je trebalo 3-4 godine, pa od 1k do 3k godinu, pa od 3k do 9k samo koji mesec.
Tamo pre godinu, dve kad sam se derao da ce vrlo brzo da bude $7658 svi oko mene su se smejali i govorili da je nemoguce. Sad je tih 7658 smesno jer je ocigledno da se nece ovde zadrzati.
Pricamo o ceni tokena na trzistu ne tehnologiji. To kazem je 99% ljudi mesa te dve stvari, vrednost bitkoina kao tehnologije sa cenom tokena na trzistu. Vrednost ima konstantu koja od 2009 samo raste i raste, jer sve vise ljudi, vise razlicitih slojeva drustva i razlicitih poslovnih svera, ulazi u pricu na sve moguce nacine, odnosno nova se tehnologija kombinuje sa postojecim. Sa druge strane cena tokena na trzistu je samo odslikavanje razumevanja i interesovanja mase koja talasa jer kao i uvek i u svemu masa je stoka koja misli samo na svoje dupe i uleti u nesto na lepe oci bez da razume sta je a samo u potrazi za profitom. Pogube pare jer su retardi, jer kupuju sada, kada je ATH, desi se korekcija, oni se uspanice, prodaju, izgube pare, profitiraju retki. A onda posle pricaju kako je taj bitcoin umro: "secam se ja kopao sam ja to jos pre 3 godine" ... brate ti kad si kopao pre 3 godine sada pricas ono kao "sta btc je ziv jos uvek?"
Poenta sta sam ustvari hteo da ispljunem ovde je da nema nazad i nema zaustavljanja jer vrednost ove tehnologije iz dana u dan samo raste, a sve price, spekulacije i svako drugo jedenje govana od strane medija, odredjenih ljudi i grupa, ne moze da unisti niti spreci razvoj ove tehnologije.
Jer skapirajte vec jednom ljudi, kad tad ce u narednim godinama sav novac sa papira da se slije u neki oblik digitalnog potpisa. Ni ja ne idem u Suboticu konjem kao nekad sto se islo celi dan, vec sednem u kola i za manje od sat sam tamo. To stoji, ali tesko bese svariti taj automobil u pocetku, djavolja rabota je to Wink

"Cula zaba da se konj podkiva pa i ona digla nogu" je stara izreka koja nikako ne zastareva Smiley Valjano zboris, narod je marva kojoj se misljenje menja kako vetar duva.
Napredak tehnologije se nemoze zaustaviti ali ga interesne grupe mogu preusmeriti sto nije pogubo ali moze biti opasno. Svako ko misli da se kripto monete ne mogu kontorlisati od strane manjine je u velikoj zabludi. Sve i svako ima svoju cenu ... a neka cena cak nije ni monetarna (ko shvati - razumece). Da li ce ta kripto valuta biti BTC ili neka druga - nije bitno, bitno je da ljudi polako usvajaju ovaj vid placanja.
Problem je u tome sto kripto valute jos uvek nailaze na veliki optor (banaka) i sto se placanje istim jos uvek meri u promilima a ne procentima. Kripto valute se trenutno vode kao imovina a ne novac. Kada se ovo bude pormeilo, tek ce tada nastati pravi kripto bum. Ovo je sada samo cuveni FOMO koji ce, kao sto si i sam rekao, splasnuti nakon naredne korekcije.

Evo jedne teorije zavere, kako i "zasto" ce se kripto kontorlisati. Recomo da npr. Bitconnect platforma u koji ljudi svakodnevno ulazu (a prevara je 100%) u neko skorije vreme porpade. Mase izgubile i brdo kripta i fiat-a i sad "kuku lele" (opet Jezda i Dafina Grin). A onda, pravo niotkuda pojavljuje se neko uredjivacko telo koje ce od danas da nas stiti od "ponzija i sl.". Onda polako ali sigurno pocinje regulisanje koje je opet usmereno od stane neke manjine koja naravno radi za nase dobro. E sad vreme ce pokazati da ja imam bujnu mastu ili ne ...
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
November 27, 2017, 07:53:21 PM
 #1872

Posto sam zaradio nekih 0.4 BTC zelim da ih prodam , mislio sam na Krakenu, dali preporucujete nes drugo? Nemam 17 godina jos pa mi sistem bez verifikacije vise odgovara. Iz CG sam btw, kod nas niko i ne prica o btc

Lakse ti je naci ljude licno da ne placas dzabe provizije i da se zezas sa bankama, nego kes na ruke. Ima dosta ljudi zainteresovanih da kupe, siguran sam.
Barbut
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1694
Merit: 502


★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!


View Profile
November 28, 2017, 01:43:23 AM
 #1873

Ala ste se raspricali, odavno nisam bio ovde pa mi malo cudno Smiley. Puno novih ljudi, ljudi su se malo zainteresovali za bitcoin od kad je cena `malo` skocila, fino je to! Ima puno lepih i pametnih komentara na poslednjih par strana koliko sam uspeo da vidim u ove sitne sate, i svi ste u pravu. Moze tu da se doda jos mnogo toga, ali na kraju to je prazna prica! Kupuj, stekaj i ne obracaj paznju sta pricaju ljudi! Bitcoin, litecoin, ethereum, dash, monero, zcash...ako imas malo vise para, sve su skuplji i skuplji. IOTA, ripple, waves, ark, lisk, tether, stratis.. nabrojao sam samo neke sto su mi pali na pamet prvo, mada ne bih ja zanemario ni mnoge druge.
Prevare su prevare, ali ja sam bio tu kada su pricali i za bitcoin i za ethereum i za litecoin, za dash i monero da su prevare, da se ne kupuju, evo pogledajte sada gde su. I dalje iste price kruze, za nekog je sve ovo prevara, a neki su postali i milioneri... zakljucak neka izvuce svako za sebe.
Koliko sam se ja kockao sa svim tim pre 2 godine, da to pretvoris u sadasnje cene zvucalo bi nerealno! Vec neko vreme manje se kockam vise kupujem i cuvam bitcoine koje tu i tamo zaradjujem zato sto je sve ovo tek pocelo! Da, da tek je pocelo! Ova godina u odnosu na proslu i preprosu kao da uporedjujes obicnu bombu sa nekom raketom, kojoj tek treba da ugrade navodjenje, kameru da gledas gde leti i sta ja znam sta jos.. sa svim ovim novcicima koje su napravili ove godine, a tek ih prave ja ne znam dokle ce ta raketa da leti, izgleda na mesec, kao sto su pricali ovde na forumu pre ove eksplozije `to the moon`.

Bas sam se raspisao, ali evo nesto zanimljivo za sve
Warren Buffett‏  @ ORACLEofETH

The #cryptocurrency market will dwarf the dot com bubble of the 90s...
1 Year Price Prediction:
#Bitcoin: $25,000
#Litecoin: $850
#Ethereum: $2,900

Pratite ovog lika na twitteru ako vec to ne radite, nije normalan sta pise i kakve argumente on izbacuje! Uvek me nasmeje, a cesto je u pravu i ostvaruju mu se predvidjanja!




.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]


▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀




Rainbot
Daily Quests
Faucet
zdeni82
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 912
Merit: 505


View Profile
November 28, 2017, 08:27:29 AM
 #1874

Pozdrav ljudi,
Samo da podelim sa vama moj review Hexabota http://milicevicmilos.com/hexabot-top-hyip-or-not-scam-or-legit/
Jeste na engleskom jbg vece trziste Smiley
Radi se o botu koji trejduje sa vasim deponovanim Btc,Ltc ili Dashom. 2%-3,5% dnevno zavisi od moda koji ukljucite.
Ako nekom deluje interesantno nek pogleda review uradio sam i video o programu.


Deluje super. Ja sam poslao depozit pa da vidimo  Smiley
Nirado
Member
**
Offline Offline

Activity: 121
Merit: 10

Tullievo


View Profile
November 28, 2017, 01:55:48 PM
 #1875

Pozdrav ljudi,
Samo da podelim sa vama moj review Hexabota http://milicevicmilos.com/hexabot-top-hyip-or-not-scam-or-legit/
Jeste na engleskom jbg vece trziste Smiley
Radi se o botu koji trejduje sa vasim deponovanim Btc,Ltc ili Dashom. 2%-3,5% dnevno zavisi od moda koji ukljucite.
Ako nekom deluje interesantno nek pogleda review uradio sam i video o programu.


Deluje super. Ja sam poslao depozit pa da vidimo  Smiley
Zasto postoji bukvalno isti review na sajtu https://hexabotreview.com/#compensation samo bez nekih djelova? Sketchy za sad

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
November 28, 2017, 03:03:34 PM
 #1876

Quote
Jel imas online banking? Da li mozes da vidis da li ti je novac na cekanju?


I ontopic: mislim da je ETH dobar izbor za hodl

U vezi ETH....

Dali ste culi i dali je istina da nema limit koliko ETH moze da bude???

Druga stvar koja me brine je da vec par puta je kod njihovog blockchain-a bio hakovan prvi put kada su forkovali Etherium Clasic i sada pre nekoliko nedelja niko izbrisao bibliteke koda, mene to brine da takve stvare mogu da se dese na Etherium.

Sta vi mislite dali je ETH stabilan za dugorocne staze kao sto mislim da BTC jeste jer neznam nista tako veliko da se desilo Bitkojnu???

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
November 28, 2017, 03:18:39 PM
 #1877

Quote
Jel imas online banking? Da li mozes da vidis da li ti je novac na cekanju?


I ontopic: mislim da je ETH dobar izbor za hodl

U vezi ETH....

Dali ste culi i dali je istina da nema limit koliko ETH moze da bude???

Druga stvar koja me brine je da vec par puta je kod njihovog blockchain-a bio hakovan prvi put kada su forkovali Etherium Clasic i sada pre nekoliko nedelja niko izbrisao bibliteke koda, mene to brine da takve stvare mogu da se dese na Etherium.

Sta vi mislite dali je ETH stabilan za dugorocne staze kao sto mislim da BTC jeste jer neznam nista tako veliko da se desilo Bitkojnu???

Buterin je izveo "time machine" trik i vratio sve transakcije na nivo pre haka. Da li to treba da te brine - NARAVNO. BTC je bio hakovan pre koju godinu i tada mu je vrednost opala ali kao sto i sam vidis sada je na 10k.
ETH je stabilan ali dugorocnost niko nemoze da pridvidi.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
November 28, 2017, 04:03:15 PM
 #1878

Quote
Jel imas online banking? Da li mozes da vidis da li ti je novac na cekanju?


I ontopic: mislim da je ETH dobar izbor za hodl

U vezi ETH....

Dali ste culi i dali je istina da nema limit koliko ETH moze da bude???

Druga stvar koja me brine je da vec par puta je kod njihovog blockchain-a bio hakovan prvi put kada su forkovali Etherium Clasic i sada pre nekoliko nedelja niko izbrisao bibliteke koda, mene to brine da takve stvare mogu da se dese na Etherium.

Sta vi mislite dali je ETH stabilan za dugorocne staze kao sto mislim da BTC jeste jer neznam nista tako veliko da se desilo Bitkojnu???

Buterin je izveo "time machine" trik i vratio sve transakcije na nivo pre haka. Da li to treba da te brine - NARAVNO. BTC je bio hakovan pre koju godinu i tada mu je vrednost opala ali kao sto i sam vidis sada je na 10k.
ETH je stabilan ali dugorocnost niko nemoze da pridvidi.

Moja taktika zadnjih pola godina je da podelim novac na dosta kripto jer se nadam da nece svi da puknu ali mana te taktike je sto BTC je ovo godine super otisao ali ostali veliki nusu mada ukupno sam zaradio jer niki od malih su super otisli u vrednosti.

2018 ce biti zanimljiva godina ja mislim.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
November 29, 2017, 02:27:14 AM
 #1879

Ako neko koristi Bitstamp:

https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/7g5a4u/bitstamp_terminated_my_account_60000eur_lost_scam/

Evo skupe lekcije koristite hardware wallet ljudi, ako znate privatne kljuceve novac je vas, nemojte cuvati na exchangeu(menjacnici)
cryptomlm
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
November 29, 2017, 12:22:55 PM
 #1880

Dobro e, ne e loso  Tongue
Pages: « 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!