Bitcoin Forum
May 08, 2024, 01:53:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3080269 times)
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 14, 2018, 03:02:11 PM
Last edit: January 14, 2018, 03:26:33 PM by 2bfree
 #2381

Novost !!! Shocked Shocked Shocked
15.01.2018 tj sutra izlazi novi koin na Kucoin berzi SelfKey   (KEY)    https://icobench.com/ico/selfkey
Da li neko mozda zna kako da se proveri da li ga ima jos na nekoj berzi???
Na Coinmarket ga ne poznaju  Grin
 Mozda bi moglo nesto i da se zaradi jer ce da skoci siguran sam!!!

Hvala za Novost Kosmajac. Kako znas da ce biti sutra na kucoin? Ako da i ako krene gore ja cu da kupujem jer sam tako na par zaradio vec jer kada ovi kinezi krenu da kupuju 100% gore je malo za njih mada za ovaj kojn nisam 100% verovalac u ideju.

Za druge berze neznam gde da gledam dali ce da ih dodaju.

Inace dao si mi super ideju da nadjemo neki sajt ili nesto da nam kaze sta ce biti dodato na berzu primer snovio on je bio 3 puta jefiniji na Taydex pre nego sto su ga dodali na Kucoin znaci treba da pratimo sta ce biti na Kukoin, Binance i Bitrex (manje) mozda neka takva berza ako ima jos jer ima ogromna sansa da cena skoci i onda kupujemo prvi minut kada legne.  cisto ideja.

@Kosmajac dali imas jos neki dobar ICO sajt ko taj icobence? ja imam par ali su sve bezveze ovaj tvoj mi se vise svidja.



Pa izasla mi najava da se izlistava 15 januara  -sto ce ako ne bude problema  verovatno i biti! Selfkey Will Get Listed On KuCoin

Selfkey will get listed on KuCoin On January 15th and today on January 14th deposit for Selfkey will open up.

"KuCoin are happy to announce yet another interesting project coming to our exchange. On January 15th 2018 Selfkey (KEY) will be added to our list of tradable tokens.

Read more about Selfkey on:
https://news.kucoin.com/en/selfkey-will-get-listed-on-kucoin/ "

A evo i link od videa gde osnivac Digitex platforme i koina daje neke odgovore o sutrasnjoj prodaji  - Mozda se neko odluci za ili protiv kad odgleda https://vimeo.com/251007994  
A evo i link ako neko hoce da se prijavi za rasprodaju  
https://vrlps.co/a?pt=24egHeF-mYgN9sCzFHAbpvZzKrw&referralCode=r178EhGEf&refSource=copy

Hvala Kosmayac pogledacu malo kasnije pre par sekundi sam poslao 3ETH za ovaj ICO:

https://www.sether.io/thank-you-for-purchase

Mislim da je kocka velika pa ce da vidimo.



TIP: naleteo sam sa tvog sajta (ico bench) na ovaj ICO: https://crycash.io/ sazeto: Placeni ste da odradite nesto u igrici naprimer ubijete 20 neprijatelja dobjece 100 CNC tokena tako nesto. Znaci igrice dobiju placene igrace koji moraju sve u igrici da odrade. Sta mi se nesvidja? Ime, cry na engleski placem. To mi se ne svidja. Ali koncept mi se svidja.

Sta ne razumem? Dali je moguce da smart contract moze da zna dali je igrac u bio 20 nepirajatelja i da mu programerski automatski plati 100CNc tokenova? Ako je to moguce mislim da moze da bude hit.

Toliko za sada...

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
1715176437
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715176437

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715176437
Reply with quote  #2

1715176437
Report to moderator
1715176437
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715176437

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715176437
Reply with quote  #2

1715176437
Report to moderator
You get merit points when someone likes your post enough to give you some. And for every 2 merit points you receive, you can send 1 merit point to someone else!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715176437
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715176437

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715176437
Reply with quote  #2

1715176437
Report to moderator
1715176437
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715176437

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715176437
Reply with quote  #2

1715176437
Report to moderator
1715176437
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715176437

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715176437
Reply with quote  #2

1715176437
Report to moderator
Djordje Dragomirovic
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 06:31:50 PM
 #2382

DA LI STE SVESNI KOLIKO JE SVE POZITIVNO STO SE DESAVA POSLEDNJIH DANA  Shocked Shocked Shocked

Pocev od desavanja u Juznoj Koreji, koji su po prvi put pokazali da kripto zajednica nije sacica zaludjenika koji pokusavaju da promene svet zanoseci kompjuterskim programima, kriptografijom i izmisljenim novcem koji postoji samo u kompjuterskom programu... Naprotiv oni su pokazali da i ovih, kako sam poslednje procitao, 0,01 % svetske populacije, koliko se procenjuje da postoji vlasnika kripto valuta, ite kako moze da poljulja cak i poverenje u ministre, Vladu kao i poliktiku zemlje u kojoj zive i koja je na pravno veoma upitan nacin pokusala da se obracuna sa kripto valutama. Sto hiljada potpisa da se preispita predlog odluke ministarstva pravosudja i to u rekordnom vremenu, i cak trideset hiljada potpisa za smene ministara pravosudja i finansija znak je da je prica vec otisla predaleko i da ce vlade i drzave morati da se prilagode novom alatu na finansijskom trzistu, koji je njima jos uvek stran ali uziva veliku podrsku "obicnih" ljudi. Mozda je upravo ovo model po kom cemo se obracunavati sa vladama i drzavama u svim slicnim situacijama koje nam cini se neminovno slede i to bliskoj buducnosti...

Sledece sto se dogodilo, a po mom skromnom misljenju takodje je veoma pozitivno, jeste da su u kratkom vremenskom intervalu KFC Kanada i Fashion TV poceli da primaju kripto valute, sto bi rekao jedan od korisnika na tviteru, e sad je stvarno "mainstream", i ja delim njegovo misljenje...  Wink

Ziveo nas bratski Juznokerijski narod, ziveo kripto i mi sa njim... POZZZ

 
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 14, 2018, 07:27:17 PM
 #2383

DA LI STE SVESNI KOLIKO JE SVE POZITIVNO STO SE DESAVA POSLEDNJIH DANA  Shocked Shocked Shocked

Pocev od desavanja u Juznoj Koreji, koji su po prvi put pokazali da kripto zajednica nije sacica zaludjenika koji pokusavaju da promene svet zanoseci kompjuterskim programima, kriptografijom i izmisljenim novcem koji postoji samo u kompjuterskom programu... Naprotiv oni su pokazali da i ovih, kako sam poslednje procitao, 0,01 % svetske populacije, koliko se procenjuje da postoji vlasnika kripto valuta, ite kako moze da poljulja cak i poverenje u ministre, Vladu kao i poliktiku zemlje u kojoj zive i koja je na pravno veoma upitan nacin pokusala da se obracuna sa kripto valutama. Sto hiljada potpisa da se preispita predlog odluke ministarstva pravosudja i to u rekordnom vremenu, i cak trideset hiljada potpisa za smene ministara pravosudja i finansija znak je da je prica vec otisla predaleko i da ce vlade i drzave morati da se prilagode novom alatu na finansijskom trzistu, koji je njima jos uvek stran ali uziva veliku podrsku "obicnih" ljudi. Mozda je upravo ovo model po kom cemo se obracunavati sa vladama i drzavama u svim slicnim situacijama koje nam cini se neminovno slede i to bliskoj buducnosti...

Sledece sto se dogodilo, a po mom skromnom misljenju takodje je veoma pozitivno, jeste da su u kratkom vremenskom intervalu KFC Kanada i Fashion TV poceli da primaju kripto valute, sto bi rekao jedan od korisnika na tviteru, e sad je stvarno "mainstream", i ja delim njegovo misljenje...  Wink

Ziveo nas bratski Juznokerijski narod, ziveo kripto i mi sa njim... POZZZ

 

Razlog postojanja republike je da stiti slobodu ako hocu da se drogiram i neka stoka nasilnicka hoce da me zaustavi razlog postojanja republike je da zaustavi nasilnicki tu stoku da bi moja sloboda opsatla.

Svatas?

Razlog postojanja republike je ako neko u koreji hoce nesto da prodaje i ako je prevara i ako laze i ako krade i neka stoka hoce da ga zaustavi onda rapublika ga stiti protiv stoke koja je protiv nasilnicki sa svojim oruzjem

Svatas?

Znaci sloboda je ako neko laze i krade samo sa recima republika ga stiti to je sloboda. A ne neki kriminalici na vlasti sa oruzjem nasilnicki meni kazu sta smem da radim i sta smem da prodajem to je tiranija.

Ja znam u mojoj zemlji Srbiji vecina srba mrze slobodu i ceo moj zivot mi peru mozak da moram da trpim i da se uklopim u tiraniju jer je "demokratija srpska" ali to je laz.

Ostavte me stoko na miru nek ljud rade sta hoce bez vase proklete srpske regulative sto je samo djavolski dvorstruki jezik za tiraniju.

Ako ja nikom slobodu ne oduzimam zasto mene trpate u vasu tiraniju!

Toliko nek ljudi rade sta hoce i vi da stvljate vase "zakone" mars u pm ja volim slobodu samo zato sto sam jedini srbin koji voli slobodu a svi vi mrzite neznaci da sve vi u pravu.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 07:56:30 PM
 #2384

DA LI STE SVESNI KOLIKO JE SVE POZITIVNO STO SE DESAVA POSLEDNJIH DANA  Shocked Shocked Shocked

Pocev od desavanja u Juznoj Koreji, koji su po prvi put pokazali da kripto zajednica nije sacica zaludjenika koji pokusavaju da promene svet zanoseci kompjuterskim programima, kriptografijom i izmisljenim novcem koji postoji samo u kompjuterskom programu... Naprotiv oni su pokazali da i ovih, kako sam poslednje procitao, 0,01 % svetske populacije, koliko se procenjuje da postoji vlasnika kripto valuta, ite kako moze da poljulja cak i poverenje u ministre, Vladu kao i poliktiku zemlje u kojoj zive i koja je na pravno veoma upitan nacin pokusala da se obracuna sa kripto valutama. Sto hiljada potpisa da se preispita predlog odluke ministarstva pravosudja i to u rekordnom vremenu, i cak trideset hiljada potpisa za smene ministara pravosudja i finansija znak je da je prica vec otisla predaleko i da ce vlade i drzave morati da se prilagode novom alatu na finansijskom trzistu, koji je njima jos uvek stran ali uziva veliku podrsku "obicnih" ljudi. Mozda je upravo ovo model po kom cemo se obracunavati sa vladama i drzavama u svim slicnim situacijama koje nam cini se neminovno slede i to bliskoj buducnosti...

Sledece sto se dogodilo, a po mom skromnom misljenju takodje je veoma pozitivno, jeste da su u kratkom vremenskom intervalu KFC Kanada i Fashion TV poceli da primaju kripto valute, sto bi rekao jedan od korisnika na tviteru, e sad je stvarno "mainstream", i ja delim njegovo misljenje...  Wink

Ziveo nas bratski Juznokerijski narod, ziveo kripto i mi sa njim... POZZZ

 
A cena pada ? tako da su vesti i cena babe i zabe
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 14, 2018, 08:12:40 PM
 #2385

@2bfree sa srecom da potrosis profit sto kazu babe u zdravlju i veselju Grin Grin Grin
@2bfree koliko te ispao token u $  Huh

pocela trgovina na onom sranju od etherdelta i cena je sad oko 0.3$ a cini mi se da je  bila u preprodaji 0.15 $ plus bonus tako da si ver vec u plusu
evo link https://etherdelta.com/#KEY-ETH

Videcemo secam se na Wagerr sam isto tako na brzinu samo posle jednog video kupio 22 hiiljade tokena ali tada je bilo samo 1 hiljade evra sada je vise od 3 hiljade.

Videcemo sta ce biti.

Sve je ovo rizik.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 09:09:50 PM
 #2386

Ala dere binance sa fee-em za withdraw #VEN
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 14, 2018, 09:46:09 PM
 #2387

http://revolutionvr.live/rebranding/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
cryptowolfsu
Member
**
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 10


View Profile
January 14, 2018, 11:39:53 PM
Last edit: May 26, 2018, 02:05:30 PM by cryptowolfsu
 #2388

Ima sve vise komentara u ovoj sekciji.
Nebi bilo lose da nas prebace na glavnu stranicu.

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 15, 2018, 12:27:55 AM
 #2389

Ima sve vise komentarq u ovoj sekciji.
Nebi bilo lose da nas prebace na glavnu stranicu.

Ja sam procitao negde da su pitali ali nama nisu dali a dali su hrvatima oni imaju pod sekcije kod nas sve pod jednim krovom. Sta je tu je.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 15, 2018, 02:17:33 AM
 #2390

$500 dollar za prvih 200 ljudi na nov exchange da se isproba pa da vam javim ja sam pre par minuta se prijavio i dali su mi $500 dolara link mi je dole u moj footer (ispod ovog) to je referal link neznam dali taj treba ili moze direkno ja klikno na link tipa iz youtuba i dobio sam 500 u nalogu. Dali ce biti ili nece neznam ali pretpostaljam ako pise da ste dobili da ce biti tamo kada se krene za par nedelja ali je vazno da se odmah registrujete ne traze nista barem meni nisu samo username, email i password i onda da potvrdim email.

http://upcoin.com/?ID=9b513249

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
January 15, 2018, 02:18:31 AM
 #2391

Ja sam se registrovao na taj exchange, i kada sam zavrsio 500$ sto si dobio, ce oni da iskoriste za sebe..i moze da se iskoristi samo za trading koji radis na njihovom sajtu
CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
January 15, 2018, 08:12:14 AM
 #2392

Ja sam se registrovao na taj exchange, i kada sam zavrsio 500$ sto si dobio, ce oni da iskoriste za sebe..i moze da se iskoristi samo za trading koji radis na njihovom sajtu
No to nije loše. Inače dosta se potroši na stake I na withdraw.
To je dobra navlakusa za one koji tek počinju sa tradingom.
IGOR70
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 15, 2018, 08:40:44 AM
 #2393

$500 dollar za prvih 200 ljudi na nov exchange da se isproba pa da vam javim ja sam pre par minuta se prijavio i dali su mi $500 dolara link mi je dole u moj footer (ispod ovog) to je referal link neznam dali taj treba ili moze direkno ja klikno na link tipa iz youtuba i dobio sam 500 u nalogu. Dali ce biti ili nece neznam ali pretpostaljam ako pise da ste dobili da ce biti tamo kada se krene za par nedelja ali je vazno da se odmah registrujete ne traze nista barem meni nisu samo username, email i password i onda da potvrdim email.

http://upcoin.com/?ID=9b513249



I ja sam se reg. preko tvog linka pa videcemo
devicslavko
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 87
Merit: 0


View Profile
January 15, 2018, 09:50:43 AM
 #2394

Ima sve vise komentarq u ovoj sekciji.
Nebi bilo lose da nas prebace na glavnu stranicu.

To upste ne bi bilo lose Smiley
slavisa71
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
January 15, 2018, 10:39:15 AM
 #2395

pitanje u vezi telenor banke ..sta navesti za devizni priliv sa menjacnice
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 15, 2018, 12:52:30 PM
Last edit: January 15, 2018, 01:36:19 PM by marcetin
 #2396

pitanje u vezi telenor banke ..sta navesti za devizni priliv sa menjacnice

O cemu ti to?

Primam ga s'ledja iz dana u dan na telenor, ali nikada nisam naveo nista. Jedino sto je bitno da u startu prebacis sebi soma dinara pa prebacis u ojre ili dolorese jer u suprotnom ce ti se pojaviti samo dinari sta god da posaljes. Ostala navodjenja nikad nisam navodio. Smiley



E sad... Bitodorac ... TodoraCoin .. TDR .... pratite... sinoc sam napravio.. klonirao jedan koin! Uspeo! Mozda danas nastaje genesis block, wallet je spreman. Znam da mislite da se zajebavamo, ali videcete kako se kroz zajebanciju moze uraditi nesto korisno za drustvo bez obzira sto je drustvo retardirano, em nista ne kapira em boli kita sve vas za sve druge.


NAZIV: TodoraCoin [Bitodorac]
SKRACENICA: TDR
ALGORITAM: SHA256
--------------------------------------
POW (Maksima kolicina): 100
POW (Nagrada po bloku): 0
COINBASE MATURITY: 30
--------------------------------------
POS Kolicina: 100
POS Interes: 10%
Min Stake Age: 5h
Max Stake Age: Neograniceno
--------------------------------------
Tx FEES: 0.00004000 TDR


Gledajte da ne prodjete kao moja okolina koja je poslednjih godina isto ovako gledala na mene.... lud lud lud... bez pomisli da uopste razmisli o cemu pricam vec sudeci iskljucivo zbog nacina koji ja radim stvari ... propustise mnoge sanse.... sad me zovu.. placu... a svima sam im pricao ... niko verovao nije... jer nije normalan... ajde .. ko normalan pomera granice? Kako napraviti nesto novo ono razmisljas "normalno"?
Eto vam... ja sam doveo ljude ovde... jos uvek dovodim.. povezite ko je sve ovde dosao zbog mene... ulazem svoje vreme i sve u ovu ideju.

Nisu forumi bas skapiran dobro. Masa ima psihologiju TV-a, pa ne moze da prihvati da ovde ima priliku da komunicira. TV je jednosmerno, pa se samo divis, idolima svojim..... kad sretnes uzivo.. pogubis se...
Na forumu imas interakciju, pa je jako tesko za svariti da komuniciras sa jednim bozasnstvom koje se spustilo medj' plebs da propoveda kripto Smiley
Pisem to zato jer sam i sam doziveo da ovde komuniciram sa ljudima koij su cak nivo iznat tih koji se na TV-u pojavljuju. Komunicirao, raspravljao, svadjao se, a i poslove zavrsavao. Sve to bez da tripujem komplekse nizih ili visih vrednosti. To sta ovde radim, sta sam pustio svoje ego da radi, je samo marketing, iako to jesam ja Smiley

Sto se tice Bitodorca, sredio sam par stvari. Ocekujte uskoro jos par bitnih ljudi ovde (nece oni to napisati ovde, narocito ne ko su) i par nevladinih organizacija.

Volite me ne volite, varite ne varite, ali uvek razmislite dobro o cemu pisem, ignorisite nacin price a ne moje postove. Shvatite poentu. Tak kad naucite da ignorisete nacin i pocnete da kapirate sustine prica koje vam se predstvaljaju prestace idijoti da upravljaju vasim zivotima.
Znam da je to stvar inteligencije i zrelosti... ali .. treba raditi na tome Wink




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
January 15, 2018, 02:44:33 PM
 #2397

Steta sto nema nesto malo i skupo da moze da se kupi i unovcis kada god zelis a nikad ne izgubi vrednost. To bi bilo super da postoji tako nesto.

Zlato se cesto koristi u te svrhe. Ali ono, to je isto neka vrste valute, ima vrednost samo kao stvar dogovora.

Gledajte da ne prodjete kao moja okolina koja je poslednjih godina isto ovako gledala na mene.... lud lud lud... bez pomisli da uopste razmisli o cemu pricam vec sudeci iskljucivo zbog nacina koji ja radim stvari ... propustise mnoge sanse.... sad me zovu.. placu... a svima sam im pricao ... niko verovao nije... jer nije normalan... ajde .. ko normalan pomera granice? Kako napraviti nesto novo ono razmisljas "normalno"?
Eto vam... ja sam doveo ljude ovde... jos uvek dovodim.. povezite ko je sve ovde dosao zbog mene... ulazem svoje vreme i sve u ovu ideju.

Nisu forumi bas skapiran dobro. Masa ima psihologiju TV-a, pa ne moze da prihvati da ovde ima priliku da komunicira. TV je jednosmerno, pa se samo divis, idolima svojim..... kad sretnes uzivo.. pogubis se...
Na forumu imas interakciju, pa je jako tesko za svariti da komuniciras sa jednim bozasnstvom koje se spustilo medj' plebs da propoveda kripto Smiley
Pisem to zato jer sam i sam doziveo da ovde komuniciram sa ljudima koij su cak nivo iznat tih koji se na TV-u pojavljuju. Komunicirao, raspravljao, svadjao se, a i poslove zavrsavao. Sve to bez da tripujem komplekse nizih ili visih vrednosti. To sta ovde radim, sta sam pustio svoje ego da radi, je samo marketing, iako to jesam ja Smiley

Sto se tice Bitodorca, sredio sam par stvari. Ocekujte uskoro jos par bitnih ljudi ovde (nece oni to napisati ovde, narocito ne ko su) i par nevladinih organizacija.

Volite me ne volite, varite ne varite, ali uvek razmislite dobro o cemu pisem, ignorisite nacin price a ne moje postove. Shvatite poentu. Tak kad naucite da ignorisete nacin i pocnete da kapirate sustine prica koje vam se predstvaljaju prestace idijoti da upravljaju vasim zivotima.
Znam da je to stvar inteligencije i zrelosti... ali .. treba raditi na tome Wink

Ne kritikjem te nista, jer nije bas da me je briga, samo ocu da kazem da je najverovatnije da te ljudi ignorisu i cudno gledaju zato sto si arogantran, a ne zato sto si drugaciji.
Djordje Dragomirovic
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 4
Merit: 0


View Profile
January 15, 2018, 02:47:18 PM
Last edit: January 15, 2018, 03:03:18 PM by Djordje Dragomirovic
 #2398

DA LI STE SVESNI KOLIKO JE SVE POZITIVNO STO SE DESAVA POSLEDNJIH DANA  Shocked Shocked Shocked

Pocev od desavanja u Juznoj Koreji, koji su po prvi put pokazali da kripto zajednica nije sacica zaludjenika koji pokusavaju da promene svet zanoseci kompjuterskim programima, kriptografijom i izmisljenim novcem koji postoji samo u kompjuterskom programu... Naprotiv oni su pokazali da i ovih, kako sam poslednje procitao, 0,01 % svetske populacije, koliko se procenjuje da postoji vlasnika kripto valuta, ite kako moze da poljulja cak i poverenje u ministre, Vladu kao i poliktiku zemlje u kojoj zive i koja je na pravno veoma upitan nacin pokusala da se obracuna sa kripto valutama. Sto hiljada potpisa da se preispita predlog odluke ministarstva pravosudja i to u rekordnom vremenu, i cak trideset hiljada potpisa za smene ministara pravosudja i finansija znak je da je prica vec otisla predaleko i da ce vlade i drzave morati da se prilagode novom alatu na finansijskom trzistu, koji je njima jos uvek stran ali uziva veliku podrsku "obicnih" ljudi. Mozda je upravo ovo model po kom cemo se obracunavati sa vladama i drzavama u svim slicnim situacijama koje nam cini se neminovno slede i to bliskoj buducnosti...

Sledece sto se dogodilo, a po mom skromnom misljenju takodje je veoma pozitivno, jeste da su u kratkom vremenskom intervalu KFC Kanada i Fashion TV poceli da primaju kripto valute, sto bi rekao jedan od korisnika na tviteru, e sad je stvarno "mainstream", i ja delim njegovo misljenje...  Wink

Ziveo nas bratski Juznokerijski narod, ziveo kripto i mi sa njim... POZZZ

 
A cena pada ? tako da su vesti i cena babe i zabe
Ma bice i cena samo je pitanje kada tacno, ali ako se do polovine 2018. samo vrati na nivo iznad 20.000 $ u drugoj polovini ce biti ludnica...

Inace ja strasno verujem Tomu liju (Tom Lee co-founder Fundstrat Global Advisors), do sada me nikada nije razocarao... pa izguglaj malo sta je on pricao o ceni u 2018., ne znam zasto ali nece da okaci link ovde...

https://www.c[Suspicious link removed]m/2018/01/09/bitcoin-could-easily-double-in-2018-says-fundstrats-tom-lee.html

marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 15, 2018, 02:51:41 PM
 #2399

Ne kritikjem te nista, jer nije bas da me je briga, samo ocu da kazem da je najverovatnije da te ljudi ignorisu i cudno gledaju zato sto si arogantran, a ne zato sto si drugaciji.

Nisam arogantan, samo polivam masu ovde i ponasam se prikladno situaciji koja je vec pravazisvla sve norme normalnog ponasanja coveka svakako.

Napisah vec... vidis da radi? Imacemo nas deo foruma, pravi, pre nego sto je bilo ko ocekivao. To je jedino sto je bitno, znam da se saglasan sa tim. Smiley

Bez obzira na moj shizofreni nastup moras priznati da pomeram granice, zar ne? Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Tunjevina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 4


View Profile
January 15, 2018, 03:03:03 PM
 #2400

Promocija novog ICO-a i dijeli se 20 miliona tokena!

Potrebno je odraditi par zadataka kao sto su:
 popunjavanje ankete,pracenje na drustvenim mrezama i sherovanje , prikljucivanje na Telegram,Discord i Medium, i po zelji pisanje clanka,od koji svaki donosi broj ucesca (stakes), a ako se ostvari:

1. 10 000 ucesca dobija se bonus od 50 000 ucesca
2. za 5000 dobija se bonus od 10 000
3. za 1000 dobija se bonus 1000

Mozete se prijaviti preko http://vy.tc/eaO8Y67

Za informacije o Suchapp-u https://www.suchapp.io/
Pages: « 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 [120] 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!