Bitcoin Forum
March 30, 2024, 06:04:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 2919807 times)
cronnin
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
January 29, 2018, 08:29:27 PM
 #2661

Na koju karticu isplaćuju?
1711778697
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711778697

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711778697
Reply with quote  #2

1711778697
Report to moderator
1711778697
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711778697

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711778697
Reply with quote  #2

1711778697
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711778697
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711778697

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711778697
Reply with quote  #2

1711778697
Report to moderator
1711778697
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711778697

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711778697
Reply with quote  #2

1711778697
Report to moderator
1711778697
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711778697

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711778697
Reply with quote  #2

1711778697
Report to moderator
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
January 29, 2018, 08:57:31 PM
 #2662

Na koju karticu isplaćuju?


upcomingcarsreview.com
Zuper777
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
January 29, 2018, 09:11:34 PM
 #2663

ovo mozda i nije dobro Wink
mininggrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 46
Merit: 0


View Profile
January 29, 2018, 09:57:41 PM
 #2664

Mislim da je odlican kriptos. Ideja je izuzetna, tim je dobar i aktivan, koji o svoje radu ucestalo govori i objavljuje.
Razvoj je progresivan i uspesno zavrsavaju ono sto su rekli. Pritom, nije platforma ni blizu gotova, sto znaci da ima mesta za dalji skok vrednosti jer kako ih budu zavrsavali i objavljivali, to ce se odrazavati da na trzistu skace njegova vrednost.

Ovo je moje misljenje i nikako finansijski savet.

I meni tako deluje, nista iskopacu koji komad da se hodl-uje pa cemo vidimo sta ce da bidne Wink
Cane1989
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 235
Merit: 102


View Profile
January 29, 2018, 10:34:32 PM
 #2665

opet zatisje na nasem delu foruma...a taman sam se ponadao da smo se aktivirali..

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
cronnin
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
January 30, 2018, 01:29:26 AM
 #2666


https://blog.cex.io/news/registration-on-hold-16870
E, j8g, ni tamo ne može da se registruje, obustavljeno.
Ima li ijedan servis na kojem ne treba verifikacija sa tim dokumentima?
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
January 30, 2018, 01:40:19 AM
 #2667

Imaju neki mislim da ih 2bfree koristi on moze da ti kaze, a sto se tice povlacenja kinte instant sto se tice Srbistana, mislim da bih rekao da nema, ili ih jos nismo otkrili.. Long live Srbistan!
manjina
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 44
Merit: 2


View Profile
January 30, 2018, 10:49:03 AM
 #2668

Zuper777
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 55
Merit: 0


View Profile
January 30, 2018, 11:37:25 AM
 #2669

kupi prodaj= kupi prodaj Cheesy
Tunjevina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 4


View Profile
January 30, 2018, 04:49:44 PM
 #2670

Hvala cryptodzoni za Airdrop! Smiley Prijavicu se Smiley
cronnin
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 9
Merit: 0


View Profile
January 30, 2018, 05:27:14 PM
 #2671

Imaju neki mislim da ih 2bfree koristi on moze da ti kaze, a sto se tice povlacenja kinte instant sto se tice Srbistana, mislim da bih rekao da nema, ili ih jos nismo otkrili.. Long live Srbistan!

Da, i on se raspitivao za slicno. Mnogo su bre zakomplikovali stvari ovde kod nas...
https://bitcointalk.org/index.php?topic=51450.msg28902853#msg28902853
mefisto0603
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 1


View Profile
January 30, 2018, 06:51:51 PM
 #2672

puce usdt...sg ce bude veselo  Shocked Shocked Shocked
mininggrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 46
Merit: 0


View Profile
January 30, 2018, 08:23:04 PM
 #2673

Samo jos jedna dobra prilika za ljude sa novcem u rezervi da uzmu "jeftino" BTC-a i posle trljaju ruke kada sve dodje na svoje Smiley
Varnix
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 64
Merit: 0


View Profile WWW
January 30, 2018, 09:53:20 PM
 #2674

Zdravo! ima nas dovoljno na ovom sajtu!!! Wink

Ima nas. Ali bi bilo lepse da imamo zasebnu sekciju.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 31, 2018, 01:32:40 AM
Last edit: January 31, 2018, 02:01:48 PM by marcetin
 #2675

ParallelCoin - Istorija i budućnost


Parallelcoin je nastao početkom avgusta 2014. godine. Start je objavljen na forumu "Bitcointalk" od strane korisnika Parallaxis koji je registrovan isti dan kada je koin objavljen, a poslednje pojavljivanje na forumu zabeleženo 19. avgusta iste godine.

Postoje razne špekulacije oko toga ko je stojao iza inicijale ideje, a veruje se i da je to bio samo eksperiment Unobtanium zajednice, jer je tada trebalo da se reše pitanja kako će se sačuvati mreža, što je kasnije rešeno time što je postao merged sa bitcoinom. Parallecoin je vrlo ubrzo izašao na menjačnicu BitTrex i ostvario ogroman skok cene tzv. " bubble". Nažalost samim tim što user Parallaxis prestaje da se oglašava na forumu sve ostaje na maloj zajednici koja se oformila oko Parallelcoin priče.
Interesantno je kako već 3 godine, na razne načine, uspevamo da održimo ParalellCoin u životu. Poslednje dve godine celu priču smo izgurali trax i moja malenkost (marcetin). Ja sam napravio sajt, explorer, faucet itd. a trax je uglavnom održavao priču po forumima i socijalnim mrežama.

Većina zna da vodim dva veoma poznata sajta, koji uživaju veliko poverenje širom zajednice," Bitstickers" i " Bitnodes". I dok "Bitstickers" funkcioniše neprekidno projekat "Bitnodes" bio je van funcije jer smo napravili grešku u proceni tako da nismo bili u mogućnosti da ispoštujemo sve zajednice kako sam obećali jer je došlo do velikog disbalansa naplate/utrošenog vremena za određene koine. Trenutno se radi na revitalizaciji servisa "Bitnodes".

Sredinom 2016. sam svoje interesovanje, a naročito aktivnosti u okviru celokupne cryptocoin priče, sveo na minimum (čitaj nisam radio ništa) i gotovo godinu dana se nisam oglašavao na bitcointalk forumu niti sam se javljao zajednici na bilo koji način. Krajem juna 2017. godine vratio sam se rešen da se ne posvećujem ni jednom drugom koinu osim Parallelcoinu i mojim ličnim projektima. Prvu stvar koju sam uradio bilo je da napišem nešto u Parallelcoin temi na bitcointalk forumu. Sledeće što se desilo je ustvari i presudilo u donošenju odluke da veći deo svog delovanja usmerim ka projekatu ParalellCoin. Na "Cryptopiji", jednoj od menjačnica na kojoj se  trguje ParalellCoin, tog dana kada sam postavio objavu u Parallelcoin temi cena je skocila sa 0.00003866 BTC na 0.00036600 BTC što ce reći skoro 10 puta. Taj podatak je i sada vidljiv na https://www.cryptopia.co.nz/Exchange/?market=DUO_BTC .

Meni, kao i ostalim članovima našeg tima , to je pokazalo dve veoma bitne stvari potencijalno upotrebljive za razvoj priče o nekom koinu. Među ljudima u zajednici još uvek postoji veliko interesovanje za ParalellCoin, a takođe, moram konstatovati i to bez lažne skromnosti,  da postoji i veoma veliko poverenje u moju malenkost kao nosioca ovog projekta. I to je bila prelomna tačka, odlučio sam da inkorporiram više mojih ideja u jedan jedinstveni projekat.

Od kada sam ušao u priču sa kripto valutama i bitkoinom nagledao sam možda i previse prevara za relativno kratak preiod koliko sam u tome (od 2013.). Iskreno mislim da je bukvalno 80% svega sto se pojavi samo prevara ili "šema" za izvlčenje novaca od ljudi iz zajednice samo na osnovu priče. Svi mi ulazimo u "priču" iz nekih svojih pobuda na osnovu onoga kako smo percipirali stvari tj. na osnovu našeg razumevanja određenih stvari, ali na kraju dana sve nas interesuje profit. Svi smo tu zbog toga. Razlikujemo se samo u načinu na koji dolazimo do profita.

Da li stvarno želimo da zaradimo pare za dobra i usluge koje možemo ponuditi, zadovoljiti ljude i samim tim napraviti kontinuitet i konstantan priliv profita ili želimo da na lak način, bez  dugoročnog planiranja, uzmemo pare od ljudi prodajući im "neku" priču koja se nikad neće ostvariti.

Do sada sam uspeo da u delo pretvorim nekolicinu svojih ideja, od čega sam ostvario izvesnu finasijsku dobit, ali što je za mene od neprocenjive važnosti, uspeo sam da zadovoljim očekivanja velikog broja ljudi, čime sam stekao ogromno poverenje unutar zajednice.
Pošto nisam bio u mogućnosti da u startu okupim razvojin tim, sem nekolicine mojih najbližih saradnika i velikih kripto entuzijasta, a nisam želeo da pravim ICO i obećavam bilo šta što će da visi u vazduhu, odlučio sam da krenem od toga da postoji koin i priča sa njim. Postoji i interesovanje, a postoje i moji sajtovi/servisi, što dalje logično implicira kombinovanje istih.

Sama tehnologija koina je u ovom slučaju manje/više nebitna, iako će se verovatno vremenom pokazati drugačije. Biće forkovan/kloniran moderni koin Decred, baziran na Go programskom jeziku, čija zajednica je slobodno mogu da kažem jedna od tri najvrednije zajednice koja stoji iza razvoja nekog koina.
Od softvera i skripti za Decreda postoji već gotovo sve potrebno za funkcionisanje jednog koina. Od samog izvornog koda koina do skripte za blockchainexplorer, GUI novčanika za sve operativne sisteme kao i gomile sitnih skripti za integraciju u sva moguća okruženja i sisteme. Sve je naravno open source, što nam omogućava da stvari koje možemo iskoristiti upotrebimo kao alat za postizanje zacrtanih ciljeva. Što jeste put kojim ide ova tehnologija čiji smo činioci, kombinovanje znanja i iskustva.

Ono sto će razlikovati Parallelcoin od drugih koina nije tehnologija izrade i tehničke mogućnosti njegovog upravljača lanca blokova već priča i zajednica oko njega.

Tokom razvoja sajtova "BitStickers" i "BitNodes", kao i u toku delovanja na bitcointalk formu, stupio sam u kontakat sa velikim brojem različitih razvojnih timova, zajednica koina, ljudi koji drže razne servise za koine, firmi koje prave uredjaje itd. I sve sam to uspeo upravo zato jer i sam nudim proizvode i usluge namenjene konkretno kriptokoin zajednici. U takvoj konstalaciji stvari i odnos broja prikaza odnosno ponavljanja propagiranog sadržaja (reklame) i feedbacka (povratne informacije od onih kojima je reklama namenjena) neuporedivo je bolji u odnosu na masmedijalne tipove propagande gde se npr. na svakih hiljadu oglašavanja ostvari konverzija u četiri do pet slučajeva konkretne prodaje propagiranog materijala, dok je u našem primeru taj odnos hiljadu prema stopedeset. Zasluge za ovakav reciprotitet idu na račun odličnog targetiranja, odnosno pronalaženja onih kojima se određeni sadržaj nudi.
 
Prvobitna ideja mi je bila da jednostavno napravim koin takav kakav jeste, dualno kopanje, sha256 i skript algoritmi. Sve jednostavno. Što se tiče samog koina potrebno je da se updejtuje kod na novi bitcoinov source, a što se tiče podrške ona bi bila sa dva pomenuta sajta na kojima se prodaju stikeri i iznajmljuju nodovi. Ideja je  da za stikere i nodove dajemo popust 30-50 % ako se plaća DUO-m i time iniciramo potražnju na tržištu, polazeći od toga da neko ko iznajmljuje nod za svoj koin ili kupuje nalepnice jer voli određeni koin, vrlo verovatno i koristi konkretan koin, pa mu neće predstavljati problem da kupi DUO na menjačnici i tako uštedi i do 50 %. Logika je jasna. A ako se od toga na menjačnici napravi promet od samo $100 dnevno to će biti dovoljno za iniciranje kupovine od strane trejdera, čime bi, u to iskreno verujem, počela konstantna trgovina sa realnim prometom.
Nakon što sam započeo istraživanje, kao i u razgovoru sa ljudima iz zajednice, došao sam do novih ideja i novih kombinacija postojećih stvari. Još davno sam počeo da istražujem kako da kreiram sistem koji će članove nagradjivati za trud i zalaganje. Ideja mi je bila da napravim sistem gde će postojati mreža sajtova na kojima će članovi unositi sadržaj, biti nagrađeni za to, a ustvari vršiti promociju celog sistema i tako omogućavati da sistem bude samoodrziv. Osnovna ideja je bila da korisnici kače slike i dele linkove stranica po socijanim mrežama, ali se na taj način dolazi do veoma male zarade. Čak i uz ovu pomenutu "manjkavost" ovakav sistem bi verotno mogao da funkcioniše ali uz daleko manje rezultate u odnosu na unapred zacrtane. Zbog toga se naša ideja utoliko promenila da sad želimo da stvorimo takav sistem u kom će svaki pojedinac koji posveti svoje vreme našem projektu biti u mogućnosti da zaradi novac ekvivalentan jednoj mesečnoj plati. Ono što sam zaključio tokom vremena provedenog na forumu, tj. kroz konverzaciju sa zajednicom jeste da se veliki deo  tamo prisutnih  ljudi ustvari bavi freelencingom u različitim oblastima, koji su u konstantnoj potrazi za okruženjima u kojima mogu da maksimalizuju svoj doprinos određenim projektima uz adekvatnu novčanu ili drugu vrstu naknade. I nakon svih analaza nametnuo se zaključak da su pored postojećeg koina dva komercijalna sajta na kojima bi korisnici delili sadržaj i linkove prema određenim sadržajima premali poligon da bi ljudi mogli da se ostvare, tj.  malo je prostora za postove, malo linkova, malo tema...

U međuvremenu sam saznao da postojeći Parallelcoin source code ima grešku. Ta greška je vezana za težinu kopanja i to u odnosu između algoritama, matematika nije bila dobro složena. Verovatno je zbog toga originalna ekipa odustala od tog koda. Došli smo do toga da moramo da smislimo kako da prevaziđemo to i odlučili smo da pređemo na novi izvorni kod. Kao što sam već pisao, to će biti source code od Decreda, pisanog u programskom jeziku Go.
Pošto će biti menjan source code u potpunosti, a samim tim moraće i da ide novi lanac blokova, neće moći da se iskoristi stari Parallelcoin-ov lanac koji postoji od 2014. godine. Moraćemo da izvedemo tzv. swap, zamenu postojećih koina za nove.
 
Što se tiče samog koina sve će biti kao što sam već rekao veoma jednostavno, jer će biti klon Decreda, ali ono što je bitnije ovde jeste sistem korisnika i sajtova na kojima oni zarađuju.


Kako ćemo to uraditi?

Prvo je neohodno stvoriti sistem na kojem se korisnici registruju i gde su čuvani njihovi podaci, gde se nalazi njihov profil. Taj sistem mora biti implementiran u sajtove na kojima će članovi raditi, odnosno cela mreža sajtova mora koristiti istu bazu korisnika. Ta osnova će se nalaziti na portalu ParallelCoin.io na kojem će korisnici vršiti sve neophodne akcije na svom profilu. Od podešavanja profila do slanja i primanja sredstava, kao i komunikacije sa drugim korisnicima. ParallelCoin.info će služiti za promociju samog koina, a na tom domenu će se nalaziti i ostale stvari vezane za sam koin, kao što su blockexplorer, pool, faucet itd.

Sam prostor delovanja članova, odnsno sajtove na kojima će moći da rade smo podelili na dva dela, komercijalni i informativni, od kojih u svakom imamo postojeće i one koji tek treba da budu napravljeni. Postojeći komercijalni sajtovi su BitStickers, BitNodes, AnonStickers, dok su u pripremi, BitMade, BitHost, BitVPS, WorldStickers itd. Informativni sajtovi su za sada com-http.us i com-http.org.
Pored toga što će članovi komentarisati, deliti linkove i pisati tekstove na komercijanim sajtovima konkretno vezane za proizvode ili usluge koje se tamo nude, na informativnim sajtovima moći će da ubacuju sadržaj sa mnogo širom tematikom. Na primer na com-http.us će se indeksirati koini, pa će članovi moći da unose informacije o novim koinima ili menjaju informacije o starim. Ili će moći da pišu vesti iz sveta kriptokoina, ili pak samo da objavljuju/proselđuju linkove prema drugim sajtovima.
Na taj načim bismo otvorili mogućnosti za mnogo više poslova i aktivnosti ali čak ni to ne bi bilo dovoljno da se zadovolje potrebe tržista i velikog broja frelensera koji bi imali priliku za angažman na poslovima vezanim za ovu platformu.

Sledeća stvar koja se dogodila je donošenje zaključka: zašto bi mi ograničili korisnike da rade poslove samo iz okvira našeg sistema kad postoji toliko ljudi u zajednici kojima treba na npr. logo za koin ili usluga  tipa websajt, neka sitna skripta, fotografija za promociju itd. Potrebno je napraviti neku vrstu marketa za tzv. sitne poslove u okviru našeg sistema gde ćemo omogućiti ljudima sa strane da postave zahtev za realizaciju njihove ideje i odrede kolika su sredstva spremni da izdvoje za to. Znači postojaće nivoi članstva gde će biti omogućemo da jedan nivo postavlja zadatke i plaća, dok drugi izvršava i zarađuje.
Opet naglašavam, sve u okviru tematike kriptokoina, za koine i njima pripadajuće servise.
Samim uvođenjem job/task managera ćemo omogućiti da svi, i naši i poslovi postavljeni od drugih zajednica ili pojedinaca, budu izlistavani na jednom mestu gde će potencijalni izvršitelji moći da ih pronađu, prihvate posao, pa nakon završetka budu automatski i plaćeni za obaljeno. Tu na scenu stupa BitTask.io.

Sumirajući sistem i mogućnosti dolazimo do glavnog dela, gde ustvari Parallelcoin kao platforma nudi korisnicima pakete usluga za dizajn/promociju njihovog koina, proizvoda ili usluga. Ti paketi će se sastojati od usluga i proizvoda koji se nude u okviru sistema. Znači mogu da uzmu full paket u kojem se nalazi sve.

Šta to znači sve? Bukvano sve za jedan kriptokoin projekat.
Recimo da grupa ljudi odluči da napravi koin. Mi imamo već pripremljen tim na platformi. Ono sto možemo ponuditi toj grupi ljudi je sledeće : coin source sa walletina, nodovi, blockexplorer, websajt, pool, logo, stikeri, twitter kampanja, bct kampanja, fb kampanja itd. Funkcionisalo bi tako da kada se zakljiči posao, u okviru sistema se raspodele zadaci, a uplaćena sredstva se rasporede po zadacima. Članovi mogu da se prijavljuju na zadatke u vezi sa tim projektom i tako zarade određenu svotu iz fonda namenjenog tom projektu. Postojaće varijabilne cene, kao npr. za radove kroz BitTask, tipa source, logo ili sajt. Nodovi i stikeri imaju fiksne vrednosti koje se određuju bez učešća članova platforme.
Celokupna platforma je namenjena ljudima iz sveta kriptokoina da putem naše organizacije pomognu jedni drugima koristeći svoje individualne sposobnosti.

Nudeći proizvode i servise sa velikim popustima za plaćanje u Parallelcoin-u, pretpostvaka je da bismo izvršili jak pritisak na tržište, što bi rezultiralo prirodnom potražnjom koja bi vremenom stvorila stabilno tržište. Korisnici bi pisanjem sadržaja i deljenjem linkova po socijanim mrežama inicirali medijsku pažnju i time podizali stepen interesovanje za koin i povećavali broj ljudi koji je informisan o mogućnostima sistema, kao i o proizvodima i uslugama koje nudimo.

Ovaj projekat nije namenjen onima koji traže isključivo profit. Namenjen je ljudima koji su spremni da rade. Da se udruže i da razvijaju tehnologiju, a na osnovu svog zalaganja i truda budu nagrađeni.


Ceo sistem je očigledno opisan kranje površno, jer ceo plan bi trebalo grafički prikazati i objasniti detalje. Uskoro će biti objavljeno sve.


Uvek jedan čovek pokreće ideju, ali jedan čovek nema šansu da je realizuje do detalja, pogotovo ukoliko je projekat koji iz nje proizilazi velik i obuhvata mnogo polja. Zato je tu zajednica i tu se formira interesna grupa ljudi koji se okupljaju oko ideje i međusobno pomažu. Moja ideja je da napravim zajednicu neafirmisanih ljudi iz raznih branši, sposobnih i spremnih za dalji razvoj tehnologije.




Đorđe Marčetin

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Tocko
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 1


View Profile
January 31, 2018, 09:51:43 AM
 #2676

puce usdt...sg ce bude veselo  Shocked Shocked Shocked

kako je puko?

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
January 31, 2018, 10:02:10 AM
 #2677

Pukao je tako sto idioti samo printuje tether na tone i tone i tone, a nemaju nikakvo pokrice koje je "dokazano", tako da ljudi misle da to podize cenu btc-a i kada se sve razotkrije da ce cena da "pukne"
Kojin
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 31, 2018, 10:51:35 AM
 #2678

Jel prati neko Doug Polk Crypto na youtubu? Kako vam se cini?
Beli BG
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 10


View Profile
January 31, 2018, 12:26:04 PM
Last edit: January 31, 2018, 12:39:33 PM by Beli BG
 #2679



Posetite naš veb sajt: https://IdealCash.io
Pridružite se na Telegramu: https://t.me/IdealCashCryptoCurrency

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Transakcije se izvršavaju za 8 sekundi i manje!

IdealCash je decentralizovana digitalna mreža koja se bazira na  open-source peer-to-peer internet protokolu.

(DEAL) Je čist Proof-of-Stake 100%

Staking-om coina donosi 30% godišnje dobiti!

Ispod su informacije o Airdrop-u i lutriju koja se održava dnevno!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SADAŠNJI PROJEKTI:
ONLINE STAKE POOL - EST 02/2018
ANDROID MOBILE WALLET - EST 02/2018
DEAL MARKETPLACE - EST 04/2018
DECENTRALIZED EXCHANGE - EST 06/2018

Samo 10,000 block-ova je izrudareno da bi se započeo proces stvaranja dobiti.

Umesto mehanizma PoW, korisnici se služe PoS-om (Proof-Of-Stake) mehanizmom kako bi zarađivali DEAL coin na sopstvenim računarima!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IdealCash Činjenice:

Stvorili smo najbržu crypto-valutu sa mogućnošću implementacije u bilo koji sistem. Naš cilj je preuzimanje vodeće uloge u e-commerce-u.

Za potrebe našeg projekta unapredili smo jezgro bitcoin-a, i povećali brzinu 1000 puta više od sadašnjeg bitcoin-a!

Izvršili smo optimizaciju svakog nekorišćenog koda , sve u cilju dobijanja na brzini.

Posle brojnih izvršenih testiranja, utvrdili smo da je brzina svake transakcije 8 sekundi i manja.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IdealCash svakodno organizuje lutriju na našem Telegram kanalu. Nagrada 10 hiljada DEAL coina!


Svaki dan dobitnici će biti nagrađeni nasumično sa 10 hiljada DEAL-a!

Pridružite se našem Telegram chat-u i iskoristite priliku!


Pridružite se našem Telegram Chat-u!: https://t.me/joinchat/HlW3zRFYPB2Ech9HANv85w


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AIRDROP: DOBIJATE STARTNI PAKET (DEAL) COIN-A & MOŽETE ODMAH POČETI DA ZARAĐUJETE!


ISPUNITE SLEDEĆE JEDNOSTAVNE ZADATKE:


Pratite nas na Twitter-u + Retweet-ujte naš poslednji post!! -> https://twitter.com/IdealCashBUY

Pridružite se na Telegram-u + Pošaljite privatnu poruku: @Tyler_Z (samo na telegram-u) -> https://t.me/IdealCashCryptoCurrency


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Twitter: https://twitter.com/IdealCashBUY

Reddit: https://www.reddit.com/r/IdealCash

Telegram: https://t.me/IdealCashCryptoCurrency

IdealCash.io Website: https://Idealcash.io

Discord: https://discord.gg/RaVDm7g


IdealCash
Coin abbreviation   DEAL
RPC port   31042
P2P port   31041
Total coin supply   5121951220 coins
PoS percentage   30% per year
Last PoW block   block 10000
Coinbase maturity   20 blocks
Target spacing   64 seconds
Target timespan   1 block
Transaction confirmations   6 blocks
Algorithm: Scrypt


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trenutno možete kupiti (DEAL) coin na sledećim menjačnicama:

https://coinhouse.eu/markets/dealbtc
https://icqbase.com/public/market/69



USKORO Jan,Feb/2018:
CoinExchange.io
KuCoin.com
Yobit.net
UpCoin.com
Mercatox.com

Ostalo:

Github source:
https://github.com/flokisatoshi/

QT-Windows wallet virus scan:
https://www.virustotal.com/#/file/86c1bf14dff6d67f63de1d4f6114205f0b467433fe64189e1a93555fd1b41a53/detection

mefisto0603
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 1


View Profile
January 31, 2018, 12:56:31 PM
 #2680

Jel prati neko Doug Polk Crypto na youtubu? Kako vam se cini?

Ok deluje lik. Uz "Sunny decree", "Crypto daily" i "Mr Sotko" taman pokriva sve sto se desava.
Pages: « 1 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!