Bitcoin Forum
May 04, 2024, 02:37:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 [173] 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3065220 times)
Mike011
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 312
Merit: 104


View Profile
May 02, 2018, 04:46:09 PM
 #3441

Jel ti svima koji nece da se druze sa tobom pominjes guzicu? Moze da se koristi odmah, ali se to sve vodi kao "rezervisana sredstva" dok se ne proknjizi i u minusu si svo to vreme.
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714833433
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714833433

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714833433
Reply with quote  #2

1714833433
Report to moderator
1714833433
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714833433

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714833433
Reply with quote  #2

1714833433
Report to moderator
1714833433
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714833433

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714833433
Reply with quote  #2

1714833433
Report to moderator
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
May 02, 2018, 04:49:02 PM
 #3442

Ne znam da li si:

1) Zadrt
2) Previse analiziras web interface
3) Trolujes
4) Sta god...

Ako imas 432432423432432 dinara/evra na racunu...

Platis racun, i dobijes SMS(ako si to ukljucio): "Imate raspolozivo na stanju 4334325 dinara". Tako da na osnovu te informacije znas kako da se ponasas. Ne postoje neke teorije zavere, da uletis u "minus" i da te posle kaznjavaju. Sve je jednostavno i crno na belo. I ako im je web interface malo zbunjive prirode.
dusan1080
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 0


View Profile
May 02, 2018, 10:06:54 PM
 #3443

Cex.io-Telenor - istog KLIKA, a ne istog dana...za 3 sekunde posle prodaje pare su ti na racunu.

Ne bas.
Pare se VIDE na racunu za par sekundi, ali su REZERVISANE (ne mogu da se podignu) dok novac ne bude proknjizen (1-3 RADNA dana).

Ja sam mogao odmah da ih prebacim u dinare i koristim.
Pise ti da si u minusu, al ne ide nikakva kamata ili bilo sta
lolchina
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
May 02, 2018, 10:57:59 PM
 #3444

Cex.io-Telenor - istog KLIKA, a ne istog dana...za 3 sekunde posle prodaje pare su ti na racunu.

Ne bas.
Pare se VIDE na racunu za par sekundi, ali su REZERVISANE (ne mogu da se podignu) dok novac ne bude proknjizen (1-3 RADNA dana).

druze...jel si pokusao da "iskoristis" te pare? Da platis racun/kurvu/maxi/taxi/sta god? Pare mogu ODMAH da se koriste...ne trebas nista da cekas..

Naravno da jesam. Ne bih pisao nesto za sta nisam siguran. I nisam ti ja drug.
Polako bre ovde je promakla mnogo ozbiljnija informacija a niko ne obraca paznju na nju-kad su kurve pocele da primaju placanje karticom mislio sam da se kes podrazumeva  Undecided Znaci ima nade da ce uskoro i Soraja da prima kripto placanje Grin
joes021
Member
**
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 10

CEO @ cryptolandscout.com


View Profile WWW
May 02, 2018, 11:04:25 PM
 #3445

Da li neko zna cene hostinga majnera.
Najviše me interesuje Novi Sad.


Nema u Srbiji. AKo hoces da hostujes kod nas i imas pristup preko interneta javi se.
Narucis minere kod nas i pratis daljinski. www.teslawatt.com

Preskupi ste za bilo kakvu kalkulaciju za majnere iz Srbije.

U opste nije tako Smiley
Uskoro ce biti pusten u rad i deo website-a gde ce biti omoguceno 15% popusta. Sto znaci hostovaces jedan L3+ za 85$ sto u opste nije mnogo.

Uopšte ne shvataš. Prenos majnera iz Srbije do USA košta. Što bi kupovao u USA ako imam ovde.

Novi ste, nemate nikakvo relavanto iskustvo u poslovanju. Niste zaradili nikakvo poverenje sa vašim poslovnim uspehom od ranije.Samim tim kako misliš da verujem da će sve biti u redu. Možete da se pokupite i odete i ništa.

5KW je ništa. Gomila ovde radi sa GPU rigovima. Tih 5KW potroši 6+ rigova aneko ko traži hosting vrlo verovatno ima mnogo više od 6 rigova.

Nisam hteo da budem grub ali stalno se ubacuješ pa si morao da dobiješ jednu dozu srpske realnosti.

https://cryptolandscout.com | Crypto Market Scanner that monitors Price Action, ABCD patterns, Fib, RSI, RSI Divergences, MA, Heikin Ashi Candles, Smoothed Heikin Ashi at all time frames, and all coins on a single display.
TeslaWatt.com
Member
**
Offline Offline

Activity: 405
Merit: 10

www.teslawatt.com


View Profile WWW
May 03, 2018, 02:19:30 AM
 #3446

Da li neko zna cene hostinga majnera.
Najviše me interesuje Novi Sad.


Nema u Srbiji. AKo hoces da hostujes kod nas i imas pristup preko interneta javi se.
Narucis minere kod nas i pratis daljinski. www.teslawatt.com

Preskupi ste za bilo kakvu kalkulaciju za majnere iz Srbije.

U opste nije tako Smiley
Uskoro ce biti pusten u rad i deo website-a gde ce biti omoguceno 15% popusta. Sto znaci hostovaces jedan L3+ za 80$ sto u opste nije mnogo.

Uopšte ne shvataš. Prenos majnera iz Srbije do USA košta. Što bi kupovao u USA ako imam ovde.

Novi ste, nemate nikakvo relavanto iskustvo u poslovanju. Niste zaradili nikakvo poverenje sa vašim poslovnim uspehom od ranije.Samim tim kako misliš da verujem da će sve biti u redu. Možete da se pokupite i odete i ništa.

5KW je ništa. Gomila ovde radi sa GPU rigovima. Tih 5KW potroši 6+ rigova aneko ko traži hosting vrlo verovatno ima mnogo više od 6 rigova.

Nisam hteo da budem grub ali stalno se ubacuješ pa si morao da dobiješ jednu dozu srpske realnosti.


Mozes da uzmes 100 puta po 5 kW mi samo prodajemo uticnicu po uticnicu. Nismo bas novi.
https://www.nvsos.gov/sosentitysearch/CorpDetails.aspx?lx8nvq=ah6egcCB7iTouBt%252b%252bq3xQA%253d%253d
Takodje vlasnici smo nekretnine u kojoj je DataCentar
http://assessor-search.douglasnv.us:1401/cgi-bin/asw101?Parcel=122003411024&aori=a
Sva sreca pa je u US sve javno.


Imamo nove cene i objaveljene su na sajtu.
5 kW je $450 mesecno u to ukljucujemo osiguranje, internet, neke proste popravke kao sto su zamena ventilatora i slicno, kablove za napajanje itd.

Jedan L3+ je $80 mesecno
Jedan S9 je $125 mesecno

Sve sto treba narucite miner na Nevadu stigne kod nas i mi Vam namestimo VPN i nakacimo na mrezu.
Sa novim cenama dobijamo velike narudzbine tako da pozurite Smiley

ps: podrska je na srpskom!

Febo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1288



View Profile
May 03, 2018, 12:19:04 PM
 #3447

Ne znam za vas ali ja vec na 9k krecem da prodajem po malo,mnogo se masa upalila da krece nov bull run bez ikakvog osnova a to ne moze da prodje bez kazne.Plan mi je da rasprodam vecinu i da cekam u $ kad krene dump zesci koji ce verovatno izazvati neka vest tipa da su se zemlje konacno dogovorile kako da regulisu kripto

Idealan plan da se upropastis u slucaju da si promasio procenu i tog "zesceg dumpa" ne bude. Zar je stvarno vredno rizika?
Pa ako se primeti nov bull run mogu kasnije da uskocim u pricu  nesto skuplje ali opet nije toliko strasno dok ovako ako prodam na 10k a btc ode ispod 6 ja mogu skoro da se dupliram.Risk/reward mi je trenutno bolji ako cekam dump nego pump,znam da deluje kao nemoguce sta pricam ali vidi samo gde je bila cena btc u ovo vreme prosle godine i koliko imamo mesta za korekciju.Opet ovo je samo moje misljenje svako neka radi kako misli da je najbolje

HODL je možda dobar dugoročno ali sa spekulativnim trejdingom se definitivno može bolje zaraditi u kraćem vremenskom roku.
Sve zavisi gde mislis da ce trziste ici,dugorocno gledano siguran sam da btc ide na 100k pre nego sto balon pukne ali do tada ce biti ko prezivi pricace Grin Opet kazem ovo je samo moje misljenje nego drugi moze slobodno da   kaze svoje planove i gde vidi da plovi ovaj brod

Ako znaš da če biti 100k.  Šta ima onda veze da kupiš po 5k  i ne po 10k?  Djabe taj gamble.  Šta ako danas prodaš i sutra ide na 100k?  Zar nije bolje da držiš šta si kupio po 10k i to je to?  Kada več znaš da češ se obogatiti, zašto bi uopšte riskirao i da sve to promašiš?
Pa zato sto mi trebaju pare da prezivim do 100k Grin Uostalom ako imam priliku da povecam broj btc-a sto da je i ne iskoristim posto mislim da nov bull run nece poceti jos ove godine sigurno,kao sto rekoh svako ima svoju racunicu
P.S posto vidim da shitpostujemo zbog bountija da li imate neku trenutno aktivnu koju mislite da vredi nesto? Grin


Zato što možeš imati nulu. Zašto reskirati ako ti ne treba? NBa youtubu imaš brdo priča kako su ljudi na kraju prošle godine kada je BTC napravio x5 izgubili sve pare.  A da su kupili i securali i holdali imali bi x5. Bez briga i bez rada.   A oni na kraju nisu imali ništa  ili još debt.
 
drmasa
Member
**
Offline Offline

Activity: 270
Merit: 10


View Profile
May 04, 2018, 01:06:52 PM
 #3448

Sta se desava, jel su to neke novosti, jel sad mozemo da postavljamo translate ovde na temi, sta se desilo sa local boardom?
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
May 04, 2018, 04:20:59 PM
 #3449

Cex.io-Telenor - istog KLIKA, a ne istog dana...za 3 sekunde posle prodaje pare su ti na racunu.

Ne bas.
Pare se VIDE na racunu za par sekundi, ali su REZERVISANE (ne mogu da se podignu) dok novac ne bude proknjizen (1-3 RADNA dana).

druze...jel si pokusao da "iskoristis" te pare? Da platis racun/kurvu/maxi/taxi/sta god? Pare mogu ODMAH da se koriste...ne trebas nista da cekas..

Naravno da jesam. Ne bih pisao nesto za sta nisam siguran. I nisam ti ja drug.

To je cista glupost. Mozes pare da podizes odmah. Mozes i da saljes bilo gde.

Jedino sa cim mozes da imas problem je npr da prebacis te pare odmah na paypal ali samo ih na menjacnici prebacis u dinare i mozes
odmah i za to da ih iskoristis.

To sto tehnicka podrska telenor banke nema blage veze da ti kaze realno sta mozes i kako to je druga stvar. Oni ti kazu 2-3 dana pa mozes da koristis a ustvari mozes odmah.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3276
Merit: 3165


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
May 04, 2018, 05:29:33 PM
 #3450

Sta se desava, jel su to neke novosti, jel sad mozemo da postavljamo translate ovde na temi, sta se desilo sa local boardom?

U sustini nikad nije bilo zabrane da postavljate translate i ovde. Mada je besmisleno za obe strane.
Sto se tice local borda, verovatno nema nista, jer je slab odziv za to. Prvih nedelju dve i onako, posle toga slabo. admini su samo ostavili tako..
Vidim da su Hrvati i Ukrajinci isto trazili pa nisu dobili konkretan odgovor

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
grchina
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 278



View Profile
May 04, 2018, 11:10:58 PM
 #3451

Ne znam za vas ali ja vec na 9k krecem da prodajem po malo,mnogo se masa upalila da krece nov bull run bez ikakvog osnova a to ne moze da prodje bez kazne.Plan mi je da rasprodam vecinu i da cekam u $ kad krene dump zesci koji ce verovatno izazvati neka vest tipa da su se zemlje konacno dogovorile kako da regulisu kripto

Idealan plan da se upropastis u slucaju da si promasio procenu i tog "zesceg dumpa" ne bude. Zar je stvarno vredno rizika?
Pa ako se primeti nov bull run mogu kasnije da uskocim u pricu  nesto skuplje ali opet nije toliko strasno dok ovako ako prodam na 10k a btc ode ispod 6 ja mogu skoro da se dupliram.Risk/reward mi je trenutno bolji ako cekam dump nego pump,znam da deluje kao nemoguce sta pricam ali vidi samo gde je bila cena btc u ovo vreme prosle godine i koliko imamo mesta za korekciju.Opet ovo je samo moje misljenje svako neka radi kako misli da je najbolje

HODL je možda dobar dugoročno ali sa spekulativnim trejdingom se definitivno može bolje zaraditi u kraćem vremenskom roku.
Sve zavisi gde mislis da ce trziste ici,dugorocno gledano siguran sam da btc ide na 100k pre nego sto balon pukne ali do tada ce biti ko prezivi pricace Grin Opet kazem ovo je samo moje misljenje nego drugi moze slobodno da   kaze svoje planove i gde vidi da plovi ovaj brod

Ako znaš da če biti 100k.  Šta ima onda veze da kupiš po 5k  i ne po 10k?  Djabe taj gamble.  Šta ako danas prodaš i sutra ide na 100k?  Zar nije bolje da držiš šta si kupio po 10k i to je to?  Kada več znaš da češ se obogatiti, zašto bi uopšte riskirao i da sve to promašiš?
Pa zato sto mi trebaju pare da prezivim do 100k Grin Uostalom ako imam priliku da povecam broj btc-a sto da je i ne iskoristim posto mislim da nov bull run nece poceti jos ove godine sigurno,kao sto rekoh svako ima svoju racunicu
P.S posto vidim da shitpostujemo zbog bountija da li imate neku trenutno aktivnu koju mislite da vredi nesto? Grin


Zato što možeš imati nulu. Zašto reskirati ako ti ne treba? NBa youtubu imaš brdo priča kako su ljudi na kraju prošle godine kada je BTC napravio x5 izgubili sve pare.  A da su kupili i securali i holdali imali bi x5. Bez briga i bez rada.   A oni na kraju nisu imali ništa  ili još debt.
 
Kao sto rekoh sve zavisi od risk/ratio odnosa koji je po meni povoljan jer mislim da nema nista od novog bull run-a dok finex tether ekipa ne zavrsi u zatvoru ili futursi preuzmu primat sto se tice trgovine tako da ovi olosi nemaju veliki uticaj na trziste.Prosle godine sta god da je neko hold imao je x5-20 profit ali to je bio bull run ovo sad je sporo krvarenje dok se ne presece zakonskom regulativom na svetskom nivou i konacno se otvori put za ozbiljan kes
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
May 05, 2018, 12:14:52 AM
 #3452



Ako neko ima slobodnog vremena i ne mrzi ga da pravi lazne email adrese, moze da se zaradi oko 15$ po satu tako sto cete praviti lazne naloge i registrovati se za DOCK (listed on coinmarketcap, tradeable on kucoin).

Evo ispod moj referal link ukoliko zelite preko mene, ako ne zelite to je okej, mozete manualno preko dock.io vebsajta

https://dock.io?r=nikolacirovic:aaaa6CZw

pozdrav
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
May 05, 2018, 12:36:30 AM
 #3453



Ako neko ima slobodnog vremena i ne mrzi ga da pravi lazne email adrese, moze da se zaradi oko 15$ po satu tako sto cete praviti lazne naloge i registrovati se za DOCK (listed on coinmarketcap, tradeable on kucoin).

Evo ispod moj referal link ukoliko zelite preko mene, ako ne zelite to je okej, mozete manualno preko dock.io vebsajta

https://dock.io?r=nikolacirovic:aaaa6CZw

pozdrav

Objasni kako to funkiconise dobio sam od par ljudi ali nije mi jasno kako zaradjuju?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
May 05, 2018, 10:47:35 AM
 #3454

napravis prvo svoj profil a sve ostale sa laznih mejlova. i sa tih laznih ulazis na svoj referal link. E sad moze da se desi da imas problem kod pravljenja gmaila jer posle 4,5 profila ne moze vise isti broj telefona (a obavezan je, barem meni)... Drugar napravio 50 fejk naloga nije mu gugl trazio broj telefona.. tako da je individualno..

treba da verifikujes svaki profil koji napravis. to znaci da verifikujes google account (taj koji si napravio i da popunis neke podatke.. to je ono sto ti pise 30%... mada ja sam tu kucao svugde slovo 'A'   i isao dalje samo da sto pre zavrsim..)
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
May 05, 2018, 11:02:39 AM
 #3455

napravis prvo svoj profil a sve ostale sa laznih mejlova. i sa tih laznih ulazis na svoj referal link. E sad moze da se desi da imas problem kod pravljenja gmaila jer posle 4,5 profila ne moze vise isti broj telefona (a obavezan je, barem meni)... Drugar napravio 50 fejk naloga nije mu gugl trazio broj telefona.. tako da je individualno..

treba da verifikujes svaki profil koji napravis. to znaci da verifikujes google account (taj koji si napravio i da popunis neke podatke.. to je ono sto ti pise 30%... mada ja sam tu kucao svugde slovo 'A'   i isao dalje samo da sto pre zavrsim..)

Ma znam to ali koliko je profil i sta dobijes njihov token? Koliko tokena i koliko vredi? Cisto me zanima kako si izracunao tih 15 na sat?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 05, 2018, 12:53:50 PM
 #3456



Ako neko ima slobodnog vremena i ne mrzi ga da pravi lazne email adrese, moze da se zaradi oko 15$ po satu tako sto cete praviti lazne naloge i registrovati se za DOCK (listed on coinmarketcap, tradeable on kucoin).

Evo ispod moj referal link ukoliko zelite preko mene, ako ne zelite to je okej, mozete manualno preko dock.io vebsajta

https://dock.io?r=nikolacirovic:aaaa6CZw

pozdrav
Referal link ti nije dobar, odnosno linkovan je samo domen sajta, pa cak i oni koji hoce da idu preko tvog referala, a ne obrate paznju, nece videti da ne koriste referal.
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
May 05, 2018, 10:32:41 PM
 #3457

Dobar je link, ne znam zasto je prvi deo plav.

Samo se iskopira CEO link i onda radi.

https://dock.io?r=nikolacirovic:aaaa6CZw
Dzeronimo
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 103


View Profile WWW
May 05, 2018, 11:17:18 PM
 #3458

Znam da je link dobar kad se iskopira, ali vecina ce samo da klikne na prvi deo, a onda se gubi referal link.
Mislim da nisi dobro ubacio link u post. Nemoj samo da ga copy/paste-ujes kao tekst nego iskoristi "Insert Hyperlink" (plava ikonica globusa kad pises novu poruku - kod mene je treca u drugom redu ikonica).
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
May 06, 2018, 12:54:31 AM
 #3459

https://dock.io?r=nikolacirovic:aaaa6CZw


hahaha evo.

da napomenem, jedino cimanje je kod pravljenje mejlova npr sa jednim brojem telefona mozete da napravite 5,6 gmail naloga... posle trazi drugi broj telefona.. TAKO JE U MOM SLUCAJU...

drugar napravio 50 mejlova bez br. telefona
slavisa71
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 11
Merit: 0


View Profile
May 06, 2018, 01:28:42 AM
 #3460

dobije se 2.7 $   sa kojima nemozes nista uraditi
Pages: « 1 ... 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 [173] 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!