Bitcoin Forum
April 19, 2024, 08:51:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3005426 times)
KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 10, 2014, 01:20:59 AM
 #101

Који је најбољи начин да се заради са овим биткојном. ја сам нов.
Trading.
Nemoj odmah na BitCoins.
Kreni sa alternativnim coin-ima

Како купујес и које. Гледам да минирам алт-којнове али је тешко да укапирам како нисам много технички надарен. Пробо сам без пулова али нула генерисано, а пул незнам да наместим. Фрустрација.
I don't get it? Why the hell do you write in Serbian, since you're not one?

Your text doesn't make sense at all, google translate sucks.

Hope you wont scam anyone.

Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713559866
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713559866

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713559866
Reply with quote  #2

1713559866
Report to moderator
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 10, 2014, 01:33:35 AM
 #102

Који је најбољи начин да се заради са овим биткојном. ја сам нов.
Trading.
Nemoj odmah na BitCoins.
Kreni sa alternativnim coin-ima

Како купујес и које. Гледам да минирам алт-којнове али је тешко да укапирам како нисам много технички надарен. Пробо сам без пулова али нула генерисано, а пул незнам да наместим. Фрустрација.
I don't get it? Why the hell do you write in Serbian, since you're not one?

Your text doesn't make sense at all, google translate sucks.

Hope you wont scam anyone.

Today is my Slava, and I swear on Sveti Stefan (Arhidjakon Stefan) and also the 22nd year of Republica Srpska that I'm not using Google Translate, what can you swear on for your stupid accusation of me? What is wrong with people like you I ask a nice question you jump in here with accusations? What is wrong with people like you?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 16, 2014, 01:00:01 PM
 #103


hehe google sucks, Serbian can be written using Cyrillic and latin, thats whats confusing for you my friend, he is writing in Serbian.

Djeste braco srbi, slabo vas je ovdje, nema para u kopanju ne bacajte pare na to.
demonserbia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
January 16, 2014, 02:02:14 PM
 #104


hehe google sucks, Serbian can be written using Cyrillic and latin, thats whats confusing for you my friend, he is writing in Serbian.

Djeste braco srbi, slabo vas je ovdje, nema para u kopanju ne bacajte pare na to.
Da nema para nikoga ne bi ni bilo ovde. Smiley
lasciv
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 100


View Profile
January 16, 2014, 02:14:57 PM
 #105

treba nas sve na njivu poslati!
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 17, 2014, 02:42:41 AM
 #106

Људи, мене су бре овако учили да пишем. Мислим да је и Кајзер укапиро да сам Србин а не Гугл траслатор.

ОК, важније питање како да зарадимо на ове крипто којнове. Мене су скоро преварили али сам успео да купим скоро 0.2 бит којна сада гледам да купим још па да почнем да тргујем на берзама, мислим да ту може да се заради, такође да се направи сајт и неки сервис препрода. Ако неко има идеја и хоће да се удружи или бар да размотри идеје јавте се слободно.

БудитеСлободни Браћо

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 17, 2014, 04:37:29 AM
 #107


Pa bas me zanima na koji nacin zaradjujete pare.
Ali podjelite misjenja.

Moje misljenje je, kopanje ili mining je odavno izumrlo, potrebno uloziti 15,000e da bih nesto iskopao, i taman dok povratis svoje pare difficulty je otisao gore tako da ces morati ponovo uloziti vise para da bih mogao kopati.

Da kupis i drzis bitcoin je isto rizik, cjena je vec napumpana i kako je krenulo nece ici mnogo gore, jedna po jedna drzava ga blokira.

Da otvoris neki website, mozda bih i zaradio nesto ako imas neku dobru ideju.

Ilegalno da shvercas drogu, ovdje su ti jedino vrata otvorena.

Ako si pametan i dobro pratis forumure razne mozda nesto zaradis sa ovim novim Alt coins, ali moras znati koji ce biti napumpan a koji ne.

..

Slobodno podjelite misljenja.

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 17, 2014, 04:46:57 AM
 #108


Pa bas me zanima na koji nacin zaradjujete pare.
Ali podjelite misjenja.

Moje misljenje je, kopanje ili mining je odavno izumrlo, potrebno uloziti 15,000e da bih nesto iskopao, i taman dok povratis svoje pare difficulty je otisao gore tako da ces morati ponovo uloziti vise para da bih mogao kopati.

Da kupis i drzis bitcoin je isto rizik, cjena je vec napumpana i kako je krenulo nece ici mnogo gore, jedna po jedna drzava ga blokira.

Da otvoris neki website, mozda bih i zaradio nesto ako imas neku dobru ideju.

Ilegalno da shvercas drogu, ovdje su ti jedino vrata otvorena.

Ako si pametan i dobro pratis forumure razne mozda nesto zaradis sa ovim novim Alt coins, ali moras znati koji ce biti napumpan a koji ne.

..

Slobodno podjelite misljenja.



@AussieBTC Мислим да си на добар правац. Биткојн је рискантан ја тренутно мислим да гледам који алтови могу да преживе годину дана и у њих да уложим пара.

Дрога не долази у обзир не желим у Забелу да Завршим. Али сам сигуран да може сајт да се направи као Сатоши дајс и пуно пара да се направе имам опасну идеју али незнам да програмирам и немам пара да платим али мислим да може да прође, пратићу форуме да видим шта успева а шта не.

Овде има пара сигуран сам само да се нађе добра идеја и лепо упакује.

бифри

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 17, 2014, 04:51:28 AM
 #109


Pa bas me zanima na koji nacin zaradjujete pare.
Ali podjelite misjenja.

Moje misljenje je, kopanje ili mining je odavno izumrlo, potrebno uloziti 15,000e da bih nesto iskopao, i taman dok povratis svoje pare difficulty je otisao gore tako da ces morati ponovo uloziti vise para da bih mogao kopati.

Da kupis i drzis bitcoin je isto rizik, cjena je vec napumpana i kako je krenulo nece ici mnogo gore, jedna po jedna drzava ga blokira.

Da otvoris neki website, mozda bih i zaradio nesto ako imas neku dobru ideju.

Ilegalno da shvercas drogu, ovdje su ti jedino vrata otvorena.

Ako si pametan i dobro pratis forumure razne mozda nesto zaradis sa ovim novim Alt coins, ali moras znati koji ce biti napumpan a koji ne.

..

Slobodno podjelite misljenja.


https://bitcointalk.org/index.php?topic=412037.msg4463115#msg4463115

Imas 4-5 giveaways. Coins za neki task ili za dzabe.

Dobio sam jednom 1000 MEC, dok su vredeli oko 3 satoshi-a.

Zaboravio sam na njih i dosao posle 2 nedelje. Cena im je bila 180-190 satoshi-a.

Tako sam poceo da trade-ujem i dogurao na lep nivo

Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 17, 2014, 09:30:39 AM
 #110


бифри Pare nisu problem ako je ideja dobra, slobodno se javi na private.

Jedini Alt koji ce da prezivi to je Litecoin i mozda Sexcoin.

Ali to ti je znaci kupi danas,zapakuj u hladni novcanik i ne gledaj nista jedno godinu dana.

Svi ostali pumpaju i izbacuju ove Alt coins da dodju do brzih para, tu mozes na nekim zaraditi ali to ti je 2 sedmice i prodavaj.

Ja ovde pricam o nekoliko hiljada zarade, a ne par nekih satoshija.


KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 17, 2014, 09:31:58 AM
 #111

Inace, ako hocete da ulozite pare u neki alt, preporucujem:

IXC, DGC, WDC, MEC, CRN ( Smiley ), YAC & COYE longer term

Oh, zaboravih da se predstavim

www.twitter.com/ThisWeeksCoin

I da, zaradjujem pare od reklamiranja.

Neki dan sam bio na MTV-u.

Trenutno vodim ceo COYE project.

http://www.mtv.com/news/articles/1720516/kanye-west-coinye-returns.jhtml

Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 17, 2014, 09:49:25 AM
 #112


KeyserSozeMC Mnogo ti nabroja tih Alt Coins, ne znam samo koji se brze pumpa.

Nemoj te se zavaravati da ce i jedan Alt coin ostati duze, developeri ga odkace cim izvuku neku lovu iz njega i to je to, pumpaju drugi.

KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 17, 2014, 10:00:37 AM
 #113


KeyserSozeMC Mnogo ti nabroja tih Alt Coins, ne znam samo koji se brze pumpa.

Nemoj te se zavaravati da ce i jedan Alt coin ostati duze, developeri ga odkace cim izvuku neku lovu iz njega i to je to, pumpaju drugi.


Veruj mi da znam o cemu govorim. U jakim sam dev krugovima, znam sta se desava i kad se desava.

Ako sanjate da postanete bogati preko noci, zaboravite.

Jedino ako imate oko 20ak BTC, onda bih mogao pomoci Smiley ( Ne, nisu za mene. Ali uzeo bih 15% od zarade )

Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 17, 2014, 10:05:49 AM
 #114


Ma ja cu da ulozim 40 ako treba, ali da ima zarade za svakoga.
Na koji princip zaradjujes, podjeli sa svima, vidis da je ovde sve prazno i sve sirotinja.

demonserbia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 28
Merit: 0


View Profile
January 17, 2014, 10:50:08 AM
 #115

Kako sam se ismejao na ovom forumu nemate pojma.Smiley Pustite coveka da malo dise, sustina je prodati skupo kupiti jeftino, jedino to mozete uraditi ako non-stop pratite berzu. Pozdrav
KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 17, 2014, 11:00:06 AM
 #116


Ma ja cu da ulozim 40 ako treba, ali da ima zarade za svakoga.
Na koji princip zaradjujes, podjeli sa svima, vidis da je ovde sve prazno i sve sirotinja.


Jesi li miner? Ako jesi, daj opsirnije informacije.

Ne bih mogao o tim stvarima u public-u da pricam.


Odoh da spavam, nisam dugo

Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
AussieBTC
Member
**
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 11


View Profile
January 17, 2014, 11:08:54 AM
 #117


Ne nisam miner, ja sam investor, na Srpskom se to kaze 'Svercer'  Sto kaze djKrmak danju radim ja na crno a nocu na belo  Grin

Kupujem i prodajem Alt coins, ali ne drzim ih dugo.

2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 17, 2014, 02:09:28 PM
 #118

Ljudi kupujte Earthcoin (EAC) dok je još jeftin. Trenutno mu je cena oko 115 satošija.
Najveća cena mu je bila oko 800. Ima potencijal za veliki rast i zaradu.
Svakih dve nedelje je dan kada se dobija dva puta više novčića od kopanja nego obično,
(večeras počinje 2X dan) , a svakih mesec dana je dan kada se dobija pet puta više novčića
nego obično (5X dan).
Zvaničan thread novčića:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0

Хвала  @CoinGirl, мислим да је можда добро да овде делимо информације када их сазнамо који којнови ће ићи на горе па да сви моземо да профитирамо. Ја сам успео да отворим налоге на две берзе и купим којнове чисто да укапирам процес и није тешко, мислим да Кајзер има поенту да мозе и на брзу спекулацију да се заради значи ако којн иде на горе пар дана купимо и продамо ту  има зараде. Незнам дали је ово истина али погледај

https://www.youtube.com/watch?v=o9_BGqDuHjA

мислим да ми то моземо. Аустралијанац има поенту такође јер већина алтова ће да пукне.

Бифри

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 17, 2014, 08:29:24 PM
 #119

Ljudi kupujte Earthcoin (EAC) dok je još jeftin. Trenutno mu je cena oko 115 satošija.
Najveća cena mu je bila oko 800. Ima potencijal za veliki rast i zaradu.
Svakih dve nedelje je dan kada se dobija dva puta više novčića od kopanja nego obično,
(večeras počinje 2X dan) , a svakih mesec dana je dan kada se dobija pet puta više novčića
nego obično (5X dan).
Zvaničan thread novčića:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=379236.0
Veci potencial ima DOGE (iako nisam neki fan)
Veci mu je hype.

Pogledaj EAC IRC room
Pogledaj DOGE IRC room Smiley


Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
KeyserSozeMC
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 742
Merit: 500


I'm dying.


View Profile WWW
January 17, 2014, 08:32:48 PM
 #120


Ne nisam miner, ja sam investor, na Srpskom se to kaze 'Svercer'  Sto kaze djKrmak danju radim ja na crno a nocu na belo  Grin

Kupujem i prodajem Alt coins, ali ne drzim ih dugo.


Trader ti dodje 'Svercer', investor ti dodje 'investitor' ( Not being an ass, just saying )

Preporucujem ti da kupis koji dobru karticu da napravis rig.

Sada uskoro cu da uzmem rig i da pocnem da contribute hashrate preko multipool-a

Hey, smexy. Don't waste your time. Time's precious.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!