Bitcoin Forum
June 25, 2024, 03:12:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
September 21, 2017, 08:09:18 PM

Monethadaki bu düşüşü yatırımcıların biraz hayalkırıklığına bağlıyorum.Bana göre yatırımcılar çok kısa sürede monethanın büyük bir borsaya gireceğini düşündü bunun gerçekleşmediğini görünce fiyat düşüşe geçti(Bana göre çok kısa sürede monetha büyük bir borsaya girecek)
artık büyük borsalar coin eklemiyorlar ki bu ico aşamasında da belliydi. bundan sonra hepsine uzun vade bakmak lazım kısa vadede bilerek baskı uygulayıp zayıfları tokendan çıkarıyorlar bence. kalan kazanır.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 21, 2017, 08:10:42 PM

Monethadaki bu düşüşü yatırımcıların biraz hayalkırıklığına bağlıyorum.Bana göre yatırımcılar çok kısa sürede monethanın büyük bir borsaya gireceğini düşündü bunun gerçekleşmediğini görünce fiyat düşüşe geçti(Bana göre çok kısa sürede monetha büyük bir borsaya girecek)
artık büyük borsalar coin eklemiyorlar ki bu ico aşamasında da belliydi. bundan sonra hepsine uzun vade bakmak lazım kısa vadede bilerek baskı uygulayıp zayıfları tokendan çıkarıyorlar bence. kalan kazanır.
Hitbtc yerine atsalardı şunu bittrex falan . Of anam of . Stresli günler başlasın

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
vezirrr
Full Member

Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
September 21, 2017, 09:04:20 PM

https://preview.ibb.co/kfMzTk/anlik.jpg

bakımda mı Huh

zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
September 21, 2017, 09:19:47 PM

buda düşmek için benim girmemi bekliyormuş, bide bütün piyasa kıpkırmızı noldu haber falan mı var yine??

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 21, 2017, 09:27:34 PM

coinmarketcap'te assets'ten çıkarılıp currencies sekmesine alındı . Bu ne anlama gelmekte ?

Eski link : https://coinmarketcap.com/assets/monetha/

Yeni Link : https://coinmarketcap.com/currencies/monetha/

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
September 21, 2017, 09:37:24 PM

Bu coin bittrexte listelenmiyecekse hangi coin listelenecek anlamadım , umarım burada bırakmazlar exchange kısmını.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
September 21, 2017, 10:16:08 PM

Bu coin bittrexte listelenmiyecekse hangi coin listelenecek anlamadım , umarım burada bırakmazlar exchange kısmını.

Eğer dikkat ederseniz göreceksiniz ki Bittrex' e son eklenen token OmiseGo ve bu 16 Eylül'de eklenmiş. Bunun haricinde en son eklenen coin 4 Ağustos tarihinde BitShares. Ondan önce 1 Ağustos' da Bitcoin Cash. Kolaylıkla söylenebilir ki Bittrex bir politika değişikliğine gitmiş gibi. Artık Poloniex gibi kolay kolay bir tokeni, coini sistemine eklemiyor. Bir teknik sorun da yaşıyor olma ihtimalleri var ama sanmıyorum. Sonuç olarak bundan sonrası için iki senaryo var.

1. Artık daha çok Bittrex hayali kuracağız.
2. Bir anda çok sayıda coin/token eklenecek.

İkinci ihtimali tercih ediyoruz. O sebepten birin olmasını bekleyin. Üzülmeyin.
safak139
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
September 22, 2017, 03:55:47 AM

şuanda ico fiyatının altında sanırım. Biraz almayı düşünüyorum EtherDelta'da satılıyor sanırım. Hiç kullanmadığım bir site ama güvenilir midir?

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
September 22, 2017, 05:08:38 AM

Fiyat gayet makul şu aralar bir çok coinde alım fırsatı olduğu gibi Monetha'da da var. Güzel seviyelere gelecektir. 1 sene sonra 10x hayal değil.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
September 22, 2017, 05:28:31 AM

Fiyat sizi yanıltmasın monacoya bakın. İcodan sonra 25k olmuştu. Düşüşün sebebi monethadan kaynaklı değil. Zamanı geldiğinde ekmeğini yeriz.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 22, 2017, 06:30:54 AM

Düştükçe alasım geliyor. Ortalamayı düşürmek lazım biraz aslında.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
polat90
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile WWW
September 22, 2017, 06:35:35 AM

bende dayanamayıp bir miktar daha mth alımı yaptım.daha öncede almıştım biraz yüksekten bu düşüşün ardından dayanamayıp stoğu çoğalttık.etherdelta ile uğraşmak istemeyenler için mercatoxta da işlem görüyor ordan alınabilir.çok daha hızlı deltadaki gibi bekletmez sizi
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
September 22, 2017, 07:54:19 AM

Arkadaşlar bu Monetha'ya bende girmek istiyorum. Bittrex'e girmesini bekliyorum. Bittrex'e gelsin bende yatırım yapıcam bi miktar.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 22, 2017, 07:58:30 AM

bende dayanamayıp bir miktar daha mth alımı yaptım.daha öncede almıştım biraz yüksekten bu düşüşün ardından dayanamayıp stoğu çoğalttık.etherdelta ile uğraşmak istemeyenler için mercatoxta da işlem görüyor ordan alınabilir.çok daha hızlı deltadaki gibi bekletmez sizi
Daha önce kullanmadım Mercatox'u. Güvenilir bir yer mi acaba?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
September 22, 2017, 08:47:03 AM

şuanda ico fiyatının altında sanırım. Biraz almayı düşünüyorum EtherDelta'da satılıyor sanırım. Hiç kullanmadığım bir site ama güvenilir midir?

Etherdelta' da bir kaç işlem yaptım. Herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Monetha işlemleri de yaptığım oldu. İşlem yapmadan önce oluşturduğunuz Ethereum hesabına fee için bir miktar Eth gönderin ve Gas' ı sağ üst menüden mutlaka 20 yada 30 yapın, işlemleriniz onaylanmıyor aksi durumda.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 22, 2017, 09:52:07 AM

Monetha iyi düştü gerçekten eridi desem yeridir, satanlar düşünsün ne diye satarlar anlamam harıl harıl altlardan toplanıyor, 18 dakika da onlarca milyon dolar toplamış herkeste alım fırsatı olarak görüyor fırsat buldukça alıyor fiyat nasıl düşüyor.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
September 22, 2017, 10:15:05 AM

15c bandına sabitledi kendini daha düşmedi .  Bu posttan sonra düşer ama bekleyin Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
September 22, 2017, 10:17:42 AM

15c bandına sabitledi kendini daha düşmedi .  Bu posttan sonra düşer ama bekleyin Smiley

sen aldın ya battık bittik eridik gittik.

3 yıla belki %10 artar Cheesy
kimimben
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
September 22, 2017, 10:22:15 AM

balinalar aldıklarını satıyor heralde yüklü satışlar var ama alıcılarda topluyor burdan.bu seviyelerin altınada inmez gibi duruyor
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
September 22, 2017, 10:37:33 AM

ico fiyati btc ve eth bazinda kacti tam olarak?
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 133 »
  Print  

Jump to: