Bitcoin Forum
June 17, 2024, 12:02:59 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
September 29, 2017, 05:52:18 AM

Arkadaşlar bu Monetha'da bir miktar benim de yatırımım varam hiç yükselmiyor. Acaba büyük borsalara girecek mi? ne çalışmalar ne haberler var? Bilgisi olan arkadaşlar buradan paylaşırlarsa çok memnun olurum. Ayrıca bunun sahibi tatile gitti paraları yiyo gibi spekülatif haberler de dolaşıyor. Yanlış karar mı verdik. Yanlış yatırım mı yaptık. Elin çinlisi ne yapsa uçtu. Çine mi yönelsek.
Kolay gelsin.
sosaco
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 2

View Profile
September 29, 2017, 05:57:43 AM

merhaba arkadaşlar,

Elimdeki btc ile bir miktar monetha almak istiyorum.

Hangi siteden nasıl alabilirim ?
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 29, 2017, 08:45:00 AM

merhaba arkadaşlar,

Elimdeki btc ile bir miktar monetha almak istiyorum.

Hangi siteden nasıl alabilirim ?

Etherdelta ' dan alabilirsin .  Onun haricinde şu borsalar da mevcut .

https://coinmarketcap.com/currencies/monetha/#markets

MTH imza kampanyası güzel kazandırmış . Elden çıkartanlar oldu mu aramız da ? Arkadaşın bir tanesi x2 şeklinde toparladığını hatırlıyorum .
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 29, 2017, 09:38:31 AM

Valla çıkmıştı tekrar indirdiler aşağı . Uzun vade bekleyeceğiz kısada sağlam pump gelmeyecek gibi .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
September 29, 2017, 09:51:45 AM

Monetha hayal kırıklığı meyda getiriyor. 1 dolar derdik ama epey uzakta kaldı hedefden yinede yılbaşına kadar 0,75 centlere gelceğini umuyorum.
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
September 29, 2017, 10:19:36 AM

Arkadaşlar bu Monetha'da bir miktar benim de yatırımım varam hiç yükselmiyor. Acaba büyük borsalara girecek mi? ne çalışmalar ne haberler var? Bilgisi olan arkadaşlar buradan paylaşırlarsa çok memnun olurum. Ayrıca bunun sahibi tatile gitti paraları yiyo gibi spekülatif haberler de dolaşıyor. Yanlış karar mı verdik. Yanlış yatırım mı yaptık. Elin çinlisi ne yapsa uçtu. Çine mi yönelsek.
Kolay gelsin.

Abicim bircok sey yaziyoruz, okumadan etmeden gene gelip diyorsun acaba borsalara girecekmi? ne calismalar var, ne haberler var diyosun? Bu kafayla bu piyasada cok trenler kacirirsin soyleyim.

Kimi biliyorsun da kendi arastirma yapmadan, onun bunun lafiyla zengin olmus?
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
September 29, 2017, 12:43:34 PM

Monetha için biraz daha sabır zaten zarar edenler etti satmasınlar alım içinde şuan uygun yılbaşına doğru bütün piyasanın toparlanacağını umuyorum sabır...
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
September 29, 2017, 01:34:25 PM

10 centte güzel bir destek olduğunu görüyorum ben borsalarda onun altına düşmeyecekse pek satmanında mantığı yok gibi. Uzun vade de kar ettirecek bir coin eğer ekipte çalışıp vaadlerini yerlerine getirirse böylelikle hem Monetha yatırımcısı hemde ekip kazanır.

Ben 10 cent civarından bir miktar toplamayı düşünüyorum, biraz daha düşünce tekrar bakacağım.
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
September 29, 2017, 06:59:57 PM

Fiyatın buralara düşeceğini bilsem tabiki satardım monethayı ama tekrardan almak için uzun vadede bu fiyatların çok üstüne çıkacaktır bu proje çıkmalıda ama artık icoların borsaya girmesi gerçekten çok zorlaştı
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 30, 2017, 04:43:19 AM

Herkes istiyor ki elimdekini 1 ayda 5 katına satayım....

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
September 30, 2017, 04:49:16 AM

beklenti öyle oluştu.
monethanın icosu 16 dakikada bitti bir çok kişide icoya giremedi aşırı ilgiden dolayı. icosuna katılmayı başaran adamında beklentisi bu olacak tabiki.bu kadar talep varken projeye  ilk işlemlere başladıgında 3x  4x yapmasını umuyorlardı. 2x yaptı ardındanda çıkan söylentilerle deyim yerindeyse çakıldı.
icosuna katılmış olsaydım benim beklentimde böyle olurdu.

Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
September 30, 2017, 05:50:49 AM

beklenti öyle oluştu.
monethanın icosu 16 dakikada bitti bir çok kişide icoya giremedi aşırı ilgiden dolayı. icosuna katılmayı başaran adamında beklentisi bu olacak tabiki.bu kadar talep varken projeye  ilk işlemlere başladıgında 3x  4x yapmasını umuyorlardı. 2x yaptı ardındanda çıkan söylentilerle deyim yerindeyse çakıldı.

Soylentiler cikmadan da mth baya dusuk seviyelere gelmisti arada bir 3 4 gun vardi en az diye hatirliyorum, soylentiler 0.1 dolara kadar dusmesini tetikledi o ayri. mth ile ilgili basliklara 6 ay bakmamayi dusunuyorum artik, mew'de duruyor cok sık girmedigim icin orda unuturum ben onu, bakalim 6 ay sonra ne karsilik vercek guvendigim proje ben bundan cok iyi kazanicamizi herseye ragmen dusunmeye devam ediyorum:)
goodsson
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
September 30, 2017, 07:28:53 AM

beklenti öyle oluştu.

Soylentiler cikmadan da mth baya dusuk seviyelere gelmisti arada bir 3 4 gun vardi en az diye hatirliyorum, soylentiler 0.1 dolara kadar dusmesini tetikledi o ayri. mth ile ilgili basliklara 6 ay bakmamayi dusunuyorum artik, mew'de duruyor cok sık girmedigim icin orda unuturum ben onu, bakalim 6 ay sonra ne karsilik vercek guvendigim proje ben bundan cok iyi kazanicamizi herseye ragmen dusunmeye devam ediyorum:)

Sorun orda iste 6 ay boyunca kitlemis oldu parani orda, normalde 6 ayda firsattan firsata atlayip gene 3x, 4x yaparsin. Tabi gidip 35x - 40x de yapabilir ama kumar iste. Onun yaninda bu 6 ayda kimbilir kac tane benzer ICO cikicak.
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 08:05:08 AM

beklenti öyle oluştu.
monethanın icosu 16 dakikada bitti bir çok kişide icoya giremedi aşırı ilgiden dolayı. icosuna katılmayı başaran adamında beklentisi bu olacak tabiki.bu kadar talep varken projeye  ilk işlemlere başladıgında 3x  4x yapmasını umuyorlardı. 2x yaptı ardındanda çıkan söylentilerle deyim yerindeyse çakıldı.

Sorun orda iste 6 ay boyunca kitlemis oldu parani orda, normalde 6 ayda firsattan firsata atlayip gene 3x, 4x yaparsin. Tabi gidip 35x - 40x de yapabilir ama kumar iste. Onun yaninda bu 6 ayda kimbilir kac tane benzer ICO cikicak.

İco olayları boyle devam ederse çin kore vb ulkelerde yasaklanmaya, ico'dan kar etme ısı buyuk olcude bıtmıstır bence, ki oyle de olmalı. Ortada hıcbısey yokken dunya kadar para toplanıyor, borsalara acıldıgı zaman dırekt 2x 3x yapıyor en aptal coınler bile, boyle kolay para kazanma nerde gorulmus. Mth alırken 1 yıl bozmucam dıye gırdım, hedef minimum 1 dolar. Uzun vadeli coin ve token'lara uzun vadelı gıreceksın, uzun vadeyı ben kaldıramam dıyenler mth'a zaten gırmemelıydı.

1 dolar oldugunda 3de birini bozarım, kalanı da 2.5 - 3 dolar cıvarına geldıgı zaman bozarım. Ha adamlar basaramaz ıcıne ederlerse projenın para gıder, bu da coın dunyasının rıskı zaten ben aldım bu rıskı sıkıntı yok. YTD.
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
September 30, 2017, 12:57:00 PM

Monetha var elimde satmaya kıyamıyorum monethayı.Yıl sonunda çok farklı yerde görebiliriz.Umarım yanılmam çünkü bizim türkçe bölümdede gerçekten monethaya güvenen kullanıcı sayısıda çok.  Grin
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
September 30, 2017, 01:30:24 PM

Yani gercekten anlayamiyorum. Hardcap yapan icolarin kaderi mi bu ? Baska bir sey mi var goremedigimiz. Monetha ve stox su anki fiyatlari ile beni cok sasirtiyorlar. Yatirimcilarina allah sabir versin. Ben stoxtan bayagi zarar ettim. Monethaya hic bulasmadim. Hardcap yapan icolardan uzak duruyorum artik.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 30, 2017, 01:45:09 PM

Balinaları falan boş verin ben de anlam veremiyorum zaten 18 dakika da bitti herkesin de umudu yüksekti. Baktım millet elden çıkarıyor bounty den gelenler vardı bir cacık olmaz dedim sattım şimdi daha ucuza alabilirim. Primal base ico sunu bilirsiniz epey bir zarar ettirdi, ilk zamanları kötü değildi ama hacim yoktu borsanın azizliğine uğradı bir bakıma, daha doğrusu borsaya giremedi waves dex yüzünden 3 te 1 fiyatları gördü. Düşüşü herkes tahmin etti hatta tahminlik bir şey yoktu göstere göstere düştü yine satış çok az oldu halen de çoğunluk tutuyor, çıkanlar da başka projede kazanmak için daha fazla beklememek için sattı çıktı ve aradan üç ay gibi uzun sayılacak bir süre geçti. Ben de satmadım 3 ay daha beklerim. Uzunca yazdım ne diyor bu arkadaş diyeceksiniz, yani ne diye alıyorsun ne diye satıyorsun. Hemen satışa getiriyorlar projeyi başka bir izahını bulamıyorum. Nakit ihtiyacım olmasaydı yine beklerdim bounty de olsa beklemekten yanayım. Bu yüzden hard cap yapanlar yüksek miktarda para toplayan projeler daha çabuk batıyor nedeni katılım sayısı ve toplanan para az olunca projeye yatırım yapanlar ciddi yatırımcı oluyor.
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
September 30, 2017, 04:20:56 PM

Hardcap yapan icolar bile ico fiyatının altına düşebiliyor gerçekten,bu yüzden eskisi kadar icodan girip kazanayım düşüncesinde değilim bir şekilde ico fiyatının altına düşüyor coinler.
Hc01
Sr. Member

View Profile
September 30, 2017, 04:28:52 PM

Binance'da lıstelenmesı ıcın oy verılmeye baslanmıs, binance hesabı olanlar su lınkten monetha'ya oy verırse bınance'a gırmesı guzel olur

https://www.binance.com/vote.html
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
September 30, 2017, 09:10:01 PM

Binance'da lıstelenmesı ıcın oy verılmeye baslanmıs, binance hesabı olanlar su lınkten monetha'ya oy verırse bınance'a gırmesı guzel olur

https://www.binance.com/vote.html

Subratum baya geriden gelip geçti monethayı

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 133 »
  Print  

Jump to: