Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:41:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 06:35:30 PM

Direnç noktası 0.9 oldu monethanın . Burdan aşağıları görmemiz sanırım çok zor .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 10, 2017, 08:04:25 PM

Direnç noktası 0.9 oldu monethanın . Burdan aşağıları görmemiz sanırım çok zor .
Bende öyle düşünüyorum 200-300 dolarlık monetha alayım diyorum hemen
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 08:35:16 PM

Bende öyle düşünüyorum 200-300 dolarlık monetha alayım diyorum hemen

Şuan bi yukarı kıpırdar gibi oldu ama sanmıyorum çok yükseleceğini . Fork bitene kadar rahat yok .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 10, 2017, 09:27:25 PM

Güncel fiyat şu şekilde

$0.102528 (3.43%)
0.00002110 BTC (2.48%)
0.00034107 ETH (2.09%)

#   Source   Pair   Volume (24h)   Price   Volume (%)   Updated
1   EtherDelta   MTH/ETH   $109,598   $0.099250   38.63%   Recently
2   HitBTC   MTH/ETH   $53,560   $0.108219   18.88%   Recently
3   HitBTC   MTH/BTC   $49,287   $0.102055   17.37%   Recently
4   Mercatox   MTH/BTC   $27,472   $0.102055   9.68%   Recently
5   Mercatox   MTH/ETH   $25,273   $0.093188   8.91%   Recently
6   CoinExchange   MTH/BTC   $9,910   $0.125868   3.49%   Recently
7   CoinExchange   MTH/ETH   $8,554   $0.113629   3.02%   Recently
8   Tidex   MTH/BTC   $27   $0.118578   0.01%   Recently

Acilen büyük bir borsaya girmesi gerekiyor.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 10, 2017, 09:28:07 PM
Last edit: October 10, 2017, 10:00:43 PM by hirozaki faraday

https://etherscan.io/address/0x86173ad9b2bc7d49dc0555abdb40ab8c5b526b0d

Büyük hesaplar yüklü miktarda stox ve monetha depolamaya başladı. Stox ve monetha binance oylamasında ki 2. ve 3. coinlerdi. Binance listelememişti ama Monetha ceosu telegramdan bir borsaya girecekleri hakkında açık kapı bıraktı. Monetha beni de çok üzdü 3200 seviyelerinden aldım stop'u mu atlayıp düşünce satmadım baya bir zararım var çünkü all in girmiştim ama tekrardan toparlayacağını düşünüyorum. Sağda solda ufak yatırımlarım var kâr ile çıkarsam uzun vade monethaya girip ortalamamı düşürmek isterim.
apple_talk
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 09:30:16 PM

Bu haftaki güncellemeler için bu videoyu izleyebilirsiniz. Video haftalık güncelleme olarak 09.10.2017 tarihine ait. Herhangi bir gelişme göremedim açıkçası hala borsa haberi bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=K5F1KGBeBJM

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 10, 2017, 09:33:06 PM

Büyük hesaplar yüklü miktarda stox ve monetha depolamaya başladı. Stox ve monetha binance oylamasında ki 2. ve 3. coinlerdi. Binance listelememişlerdi ama Monetha ceosu telegramdan bir borsaya girecekleri hakkında açık kapı bıraktı. Monetha beni de çok üzdü 3200 seviyelerinden aldım stop'u mu atlayıp düşünce satmadım baya bir zararım var çünkü all in girmiştim ama tekrardan toparlayacağını düşünüyorum. Sağda solda ufak yatırımlarım var kâr ile çıkarsam uzun vade monethaya girip ortalamamı düşürmek isterim.

Hayrolsun inşallah . Birden aşırı bir yükleniş mi olacak acaba ? Monetha ekibinin zaten normalde paralarını olduğunu biliyorum az çok . Eğer ki sağlam bir borsaya girmesi dahilinde fiyat çok rahat x2 yapacak gibi duruyor . Alım için uygun fiyatlarda ama hafta sonuna doğru stabil düşüşler sağlanır gibi geliyor .
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 09:54:06 PM

Arkadaşlar kimseyi gereksiz yere heyecanlandırmak istemiyorum. Emin değilim anca monetha ve stox sanırım binance'a para verip giriyor .

Yukarıdaki adresten oldukça yüklü monetha transferi oldu .

İşin ilginç yanıki o hesaba 2 dakika aralıkla 2.olan Stox'ta gönderilmiş . Pıx token diye birşey de var . Bu arada 3 token'de aynı hesaptan gönderilmiş .

Stox ve monetha alınmayınca ödeme yapıp girmek mi istedi fikri geldi aklıma . Allahım öyle olsun be . Mantıklı geliyor ancak monetha böyle bişi yapmaz gibime geliyor .

Monetha olarak toplam 184k$ ödeme gelmiş . Stox olarak 161k$ . Ücretlerde birbirine yakın .

Görüşler ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
hirozaki faraday
Sr. Member

Merit: 279

View Profile
October 10, 2017, 09:59:33 PM

Büyük hesaplar yüklü miktarda stox ve monetha depolamaya başladı. Stox ve monetha binance oylamasında ki 2. ve 3. coinlerdi. Binance listelememişlerdi ama Monetha ceosu telegramdan bir borsaya girecekleri hakkında açık kapı bıraktı. Monetha beni de çok üzdü 3200 seviyelerinden aldım stop'u mu atlayıp düşünce satmadım baya bir zararım var çünkü all in girmiştim ama tekrardan toparlayacağını düşünüyorum. Sağda solda ufak yatırımlarım var kâr ile çıkarsam uzun vade monethaya girip ortalamamı düşürmek isterim.

Hayrolsun inşallah . Birden aşırı bir yükleniş mi olacak acaba ? Monetha ekibinin zaten normalde paralarını olduğunu biliyorum az çok . Eğer ki sağlam bir borsaya girmesi dahilinde fiyat çok rahat x2 yapacak gibi duruyor . Alım için uygun fiyatlarda ama hafta sonuna doğru stabil düşüşler sağlanır gibi geliyor .

Monetha ekibinin icodan topladıkları paranın 10x fazla parası olduğuna eminim googledan tek tek araştırdım. Islak taşa basacak adam değiller ama yinede stoplu gitmekte fayda var.
gry
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 10, 2017, 10:06:05 PM

Arkadaşlar kimseyi gereksiz yere heyecanlandırmak istemiyorum. Emin değilim anca monetha ve stox sanırım binance'a para verip giriyor .

İşin ilginç yanıki o hesaba 2 dakika aralıkla 2.olan Stox'ta gönderilmiş . Pıx token diye birşey de var . Bu arada 3 token'de aynı hesaptan gönderilmiş .

Stox ve monetha alınmayınca ödeme yapıp girmek mi istedi fikri geldi aklıma . Allahım öyle olsun be . Mantıklı geliyor ancak monetha böyle bişi yapmaz gibime geliyor .

Monetha olarak toplam 184k$ ödeme gelmiş . Stox olarak 161k$ . Ücretlerde birbirine yakın .

Görüşler ?

Burda sadece oturmayan üçününde aynı cüzdandan gönderilmesi. 3 üde aynı kişiye ait bence bi balinanın transferi gibi duruyor.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 10, 2017, 10:11:45 PM

Arkadaslar kimseyi heyecanladirmak istemiyorsunuz ama beni heyecanlandirdiniz monetha aliyorum. 0.1 Dolar suan hayirli olsun.
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 10, 2017, 10:12:40 PM

Arkadaslar kimseyi heyecanladirmak istemiyorsunuz ama beni heyecanlandirdiniz monetha aliyorum. 0.1 Dolar suan hayirli olsun.

Haydaa Cheesy Ben 0.19 dan aldım sen alsanda nereye düşecek hocam daha Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
October 11, 2017, 02:14:12 AM

Binance oylaması sonuçlanmadan önce girecek diye bir miktar almıştım. Kötü haber gelince fiyat iyice düştü.Btc fiyatlarındaki artış binanceyi de vurdu.Yeşil koin yok gibi nerdeyse.

yobit.net is banned from signatures
Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
October 11, 2017, 06:16:04 AM

Arkadaşlar bende HitBTC'den türlü sıkıntılar çekerek(kullanması çok zormuş) 1.400 MTH aldım 0.00004000 BTC'den şimdi 22'ye inmiş. Bu monetha'ya çok mu güveniyoruz? Tam bilemedim. Başka borsalarada giremiyor, piyasa zaten allak bullak. Biz 10x beklerken -10x olmaz inşallah.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
October 11, 2017, 06:24:30 AM

Arkadaşlar bende HitBTC'den türlü sıkıntılar çekerek(kullanması çok zormuş) 1.400 MTH aldım 0.00004000 BTC'den şimdi 22'ye inmiş. Bu monetha'ya çok mu güveniyoruz? Tam bilemedim. Başka borsalarada giremiyor, piyasa zaten allak bullak. Biz 10x beklerken -10x olmaz inşallah.

hocam hepsi olasılıklar dahilinde bende çok düştü diye alanlardanım 0,13 cent indiğinde aldım sanırım şimdi 0,9 centlerde açıksı 2018 projeleri bunlar bu aralıkta oluşan herşey spekülatif hareketler oyüzden uzun vadeli almadıysanız zaten yüksekten almışsınız 10x te öyle 1 ayda olacak iş değil yani
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 11, 2017, 06:30:00 AM

Görüşler ?
Balina olabilir mi?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
l3irsen
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
October 11, 2017, 06:30:28 AM

elimde az da olsa kendimce yüklü miktarda mevcut ancak üzülmedi değilim duruma ne hallere düştü şu coin
Leonbtc
Full Member

Merit: 190

View Profile
October 11, 2017, 01:08:21 PM

Ne hale dustu hocam daha yolun basi yahu.

presidentcoin
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

Any store can buy, sell, and accept Crypto

View Profile
October 11, 2017, 01:28:12 PM

Ben sanmıyorum ki borsaya girerken  para vermeyen proje olsun. Borsalar babamızın hayrına çalışmıyor, para kazanmaları lazım, siz bir  borsa yönetseniz bir coin listeye aldığınızda sisteminizi kullandırdığınız için size bir ödeme yapılması gerekmez Mİ.

________Any Store Can Buy, Sell and Accept Cryptocurrency________
█████████ ██ ███ ██      PUNDI X     ██ ███ ██ █████████
Whitepaper      Twitter      Facebook      Telegram      Medium      Youtube
apple_talk
Sr. Member

View Profile
October 11, 2017, 02:01:29 PM

Birdaha çok tutulan bir coine yatırım yapanın ta amına koyayim. COSS mis gibi hiç yatırım almadı katladı, Bitquence öyle, Monaco öyle ya kardeşim derdimiz neydi gittik Monetha'ya yatırım yaptık? Kim yarı fiyatına satıyor ya? Ekipten başka kimse YARI FİYATINA SATMAZ. Ekip aç gözlülük yapıyor diye düşünüyorum.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 133 »
  Print  

Jump to: