Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:59:16 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
efsane61
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
October 16, 2017, 07:11:02 PM

Yahu monetha neden bu kadar düştü hani binanceye elenenler yükseliyordu. Tamam asıl gelecek sene başlayacaklar işe de bu kadar düşmesi beni korkutuyor
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 17, 2017, 06:11:43 AM

bakıyorum bakıyorum , size bekleyin demek istiyorum , demiştim de bi kaç post önce ; ama içimden geçen yakaladığınız ilk fırsatta ayakları göte vurmak suretiyle kaçmanız .

zira bunu yapan çok fazla insan var , 300 spartalı finali gibi kalmayın.

ama iner , ama çıkar , ama kim siker monethayı ya da justas gayini , bi ton fırsat kaçıyo siz kilitliyken , plus+ justas gayine hiç güvenmiyorum.

run forrest ! ruuuuun !

'''bekleyen , sabreden kazanır , daha bir ay oldu arkadaşlar bu ne acele :s :s ''' tayfası güzel bi güzel tayfa da ; yanıyosun fuat abi

https://www.youtube.com/watch?v=roq4cgowuSs

efsane61
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
October 17, 2017, 08:44:37 PM

Bittrexe eklenir diyenleri görüyorum da neden eklesinler arkadaşlar. Ortada kod yok daha geliştiricileri bile yeni işe alıyolar. Ha seneye eklenir o başka da uzun süre elimizi kolumuzu bağlacayacak gibi duruyor.

Ayrıca icodan bir iki hafta sonra tüm büyük borsalarda listelenmeyi bekliyoruz diye de milleti uyuttular..
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 17, 2017, 08:53:53 PM

Bu tokenin amaci ne white paperi okuyorum okuyorum anlamiyorum yani nasil guven insa edecekler alisveris siteleri monethayimi entegre edecek yoksa kendi sitesinemi yonlendirecek?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 17, 2017, 09:01:02 PM

Bu tokenin amaci ne white paperi okuyorum okuyorum anlamiyorum yani nasil guven insa edecekler alisveris siteleri monethayimi entegre edecek yoksa kendi sitesinemi yonlendirecek?
benim anladığım paypal gibi bir ödeme ekranı olacak oradan mth ile ödeme yapılacak ama ortada photoshopta yapılmış bir resim bile yok
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 17, 2017, 09:02:33 PM

benim anladığım paypal gibi bir ödeme ekranı olacak oradan mth ile ödeme yapılacak ama ortada photoshopta yapılmış bir resim bile yok
#
ortada olmayan birseymi 38 milyon dolar aldi? bu hype neden yapildi peki heryerde monethanin adini okudum. ama simdi buradan bile almaya elim gitmiyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
October 17, 2017, 09:23:49 PM

#
ortada olmayan birseymi 38 milyon dolar aldi? bu hype neden yapildi peki heryerde monethanin adini okudum. ama simdi buradan bile almaya elim gitmiyor.

o ara ilginç ico yoktu niyeyse saldırdı millet buna anlamadım bende
online satışta ethereum kullanmak o kadarda orjinal fikir değil önemli olan eticaret sitelerini kendine bağlayabilmek
mth tokeni forumda bile bilen kişi sayısı kısıtlıyken bunu ebay a kakalamak zor bir şey
hadi değişiklik olsun diye aldı diyelim
ordan mth ile alışveriş yapılıncaya kadar bile altı ay geçer.
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
October 17, 2017, 09:32:04 PM

vaktinde 3 unifye 1 mth aldığım için pişman olduğum doğrudur.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
October 17, 2017, 09:32:56 PM

Bittrexe eklenir diyenleri görüyorum da neden eklesinler arkadaşlar. Ortada kod yok daha geliştiricileri bile yeni işe alıyolar. Ha seneye eklenir o başka da uzun süre elimizi kolumuzu bağlacayacak gibi duruyor.

Ayrıca icodan bir iki hafta sonra tüm büyük borsalarda listelenmeyi bekliyoruz diye de milleti uyuttular..

çok doğru br noktaya değinmişsin hocam
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
October 18, 2017, 05:13:54 AM

beyler hiçbiriniz icoya girmeden yada tokenı satın almadan hiç araştırma yapmadınız mı ? roadmap'ine bakma zahmetinde bulunmadınız mı ? adamların ilk roadmapi zaten 2018 de başlıyor

ayrıca kac tane token'ın blockchain summitlerine çağırıldığını gördünüz  ( http://blockchainsummitlondon.com/ )

pump dump coinleri-tokenları dışında satın aldığınız şeylere kısa vadeli olarak baktığınız sürece bir kazanç elde edemezsiniz.
CiGa
Newbie
*

Activity: 55

View Profile
October 18, 2017, 05:24:02 AM

Diğer arkadaşların yazdığı gibi projenin elle tutulur bir ürün haline gelmesi çok uzun vadede olacak gibi gözüküyor. Ancak hf muhabbetleri bittiğinde fiyatın toparlanacağını düşünüyorum. Ekip sosyal medyayı fena kullanmıyor. Sosyal medyadan paylaşım oldukça ara ara pumplar olur. İşin kötü yanı daha aldığı bounty'leri satmayan bir sürü insan var. Onların satışları fiyatın yukarı çıkmasını önleyebilir.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 18, 2017, 06:14:23 AM

beyler hiçbiriniz icoya girmeden yada tokenı satın almadan hiç araştırma yapmadınız mı ? roadmap'ine bakma zahmetinde bulunmadınız mı ? adamların ilk roadmapi zaten 2018 de başlıyor

ayrıca kac tane token'ın blockchain summitlerine çağırıldığını gördünüz  ( http://blockchainsummitlondon.com/ )

pump dump coinleri-tokenları dışında satın aldığınız şeylere kısa vadeli olarak baktığınız sürece bir kazanç elde edemezsiniz.
Abi anlamıyorlar:) 1 yıl sonra buraya gelıp bok atanların kafasına kafasına kac kat kazandıgımı yazacagım ınsallah, 1 ayda x20 yapcaktı proje sankı, gordukce sınırlenıyorum:) monetha konusunda yeterınce konustum bısure baslıklarına bısey yazmayacagım ınsanlar anlamıyor pek, anında para gelsın mantıgı var, ben bu acelecıkle buralarda fazla kalabılceklerını sanmasam da burda bok atanlar ıns yıne forumda olurlar da seneye laf attıkları adamların ne paralar kazandıklarını gorurler. YTD.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
October 18, 2017, 06:34:58 AM

Ben de Monetha'nın kötü bir proje olduğunu sanmıyorum. Ekibi de projesi de gayet iyi gözüküyor. Ancak henüz emekleyen bir bebek olarak görebilirsiniz, bu haldeyken doğal olarak fiyatı düşük olacaktır. Uzun vadeli yatırımcı için alıp unutması durumunda, seneye ya da bir sonraki gerçekten güzel paralar bırakabilir. Bu coinin ihtiyacı olan yegane şey sabır.
Spack17
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 274

View Profile
October 18, 2017, 10:11:54 AM

Bnece çok aldırış etmeyin bu düşüşe. Tüm altcoinler düştü zaten. Monethaya güveniyorum ben kampanya sürecini de beğendim zaten. İlerde yükselişe geçecektir. Ümidinizi kaybetmeyin. Gayet güzel bir proje.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
October 18, 2017, 11:28:50 AM

Fiyat şu an 0.000281000 ETH (0.083 USD) ve bazılarınız kızacak belki ama ben 0.05' e kadar düşüş bekliyorum. Forka yakın daha fazlası bile olabilir. 0.109 civarından elimden çıkartmıştım, şimdi yeniden alım için bu rakamı bekliyorum.
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 18, 2017, 11:34:57 AM

İyi proje, kötü proje kıstasını neye göre yapıyorsunuz yada şu fiyata daha gelemez derken neleri baz alıyorsunuz? Şu piyasada çıkan altcoin var mı? Bir kaç istisna hariç hayır. Her düşüş yaşayan coin scam olsaydı bitcoin bugün para etmezdi. Bugün alayım yarın zengin olayım kafasıyla bu işlere bulaşmayın, monetha'nın altını doldurarak ilerlediğini düşünüyorum 3200'den aldım şuan 1700'de asla da satmayı düşünmüyorum. Bu fiyattan satacağıma yok olsun daha iyi azcık vicdanlı olun sokağa çıkın ve blockchain nedir diye sorun kaç tane insan bilecek görün o yüzden eğer uzun vadeli düşünüyorsanız kârlı olacağınızı bilin. Monetha'nın boş proje olduğunu düşünmüyorum.
pitipawn
Full Member

View Profile
October 18, 2017, 11:43:02 AM

şimdi olayı nereden yakaladığımıza da bağlı bazı şeyler ; hadi monetha çok dolu , on numara bi proje diyelim .

bired pit de çok yakışıklı mesela , bora bora adaları on numara , çok kral bi ada takımı bana kalırsa , real madrid süper ekip , eclipse diye bi yat gördüm geçen limanda

tasarımın geldiği son noktaydı bildiğin .

soo ?

işe yaramayan kilisenin papazını sikiyim şimdi , ben de rivetze girdim , çok şahane bişey baktığında , ledgera para vermekten kurtaracak bizi . ama o işler öyle olmuyo işte .

sonuç olarak , sikin monethanın anasını geçin , iyi proje cart curt diye kaptırmayın kendinizi , sokayım iyi projeye iki gün önce bi kart borcu yatırdım aklım gitti.

zararına çıkın , şu an dipte gezen sağlam altcoinlerden alın , piyasa toparlanınca zararı kurtarırsınız , bi sikim beklemeyin monethadan açık konuşmak gerekirse .

uzun vadeli düşünelim de , bi monetha mı var uzun vadeli amına koyyım , çık monethadan daha sağlam bişeye gir uzun vadeli , millet blockchaini öğrenecek dee yaygınlaşacak daaa , o nasıl bi uzun vade lan ,

öyle uzun vade planı mı olur amına koyyım , bunu baz alarak uzun vade diyorsak şu an yarak alsak kar yapar zaten .

ayrıca bi tek ben mi farkındayım bilmiyorum da , daha güçlü ekibe sahip rakipleri var monethanın . hint kumaşı gibi davranmayın şu siktiğime ,  güvenmeyin justas gayine .

Ferhan
Full Member

Activity: 280
Merit: 106

View Profile
October 18, 2017, 12:08:14 PM

Ya süper anlatmışsın dostum, nerden girdik biz bu monetha'ya. Hay ağzına sağlık tam da dediğin gibi.
Çok iyi coin olsa ne yazar?

şimdi olayı nereden yakaladığımıza da bağlı bazı şeyler ; hadi monetha çok dolu , on numara bi proje diyelim .

bired pit de çok yakışıklı mesela , bora bora adaları on numara , çok kral bi ada takımı bana kalırsa , real madrid süper ekip , eclipse diye bi yat gördüm geçen limanda

soo ?

işe yaramayan kilisenin papazını sikiyim şimdi , ben de rivetze girdim , çok şahane bişey baktığında , ledgera para vermekten kurtaracak bizi . ama o işler öyle olmuyo işte .

sonuç olarak , sikin monethanın anasını geçin , iyi proje cart curt diye kaptırmayın kendinizi , sokayım iyi projeye iki gün önce bi kart borcu yatırdım aklım gitti.

zararına çıkın , şu an dipte gezen sağlam altcoinlerden alın , piyasa toparlanınca zararı kurtarırsınız , bi sikim beklemeyin monethadan açık konuşmak gerekirse .

uzun vadeli düşünelim de , bi monetha mı var uzun vadeli amına koyyım , çık monethadan daha sağlam bişeye gir uzun vadeli , millet blockchaini öğrenecek dee yaygınlaşacak daaa , o nasıl bi uzun vade lan ,

öyle uzun vade planı mı olur amına koyyım , bunu baz alarak uzun vade diyorsak şu an yarak alsak kar yapar zaten .

ayrıca bi tek ben mi farkındayım bilmiyorum da , daha güçlü ekibe sahip rakipleri var monethanın . hint kumaşı gibi davranmayın şu siktiğime ,  güvenmeyin justas gayine .
Cleverjunta
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
October 18, 2017, 12:08:44 PM

soo ?

Cok fazla kufrediyorsun.sadece bu yorum icin degil.
pitipawn
Full Member

View Profile
October 18, 2017, 12:11:52 PM

soo ?

Cok fazla kufrediyorsun.sadece bu yorum icin degil.

https://www.youtube.com/watch?v=bAMnNwex0vc

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 133 »
  Print  

Jump to: