Bitcoin Forum
May 30, 2024, 01:44:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67736 times)
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 26, 2017, 09:46:41 PM

alıyonuz düşüyo , alıyonuz düşüyo

maliyet düşüreyim diye bi götü vermediğiniz kaldı justas gayine  Cheesy

Sen kimi veriyon coin alirken? Annenimi?

Kusura bakmasin forum üyeleri ama son zamanlarda bukadar seviyesiz insanlar doldu buraya dayanamadim bunu söylemeden duramazdim.
Aynı şahıs forum ağzına kadar kahpe dolu diye başlık açmış utanmadan Smiley küfür etsek bile anlamsız bu tarz trollere
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 26, 2017, 09:56:36 PM

Kusura bakmasin forum üyeleri ama son zamanlarda bukadar seviyesiz insanlar doldu buraya dayanamadim bunu söylemeden duramazdim.
Aynı şahıs forum ağzına kadar kahpe dolu diye başlık açmış utanmadan Smiley küfür etsek bile anlamsız bu tarz trollere

Neyi cekemiyorsa? parasi yok herhalde alamiyor coinleri sinirini burada atiyor Smiley

Pitipawn numarani ver yakinda bi restaurant acacam seni paketci olarak alirim.
bdivrik
Sr. Member

Merit: 262

View Profile
October 26, 2017, 10:00:41 PM

arkadaşlar kusura bakmayında bu ebatta projeden 2 ayda 3x 5x bekliyorsanız uğraşmayın bu işlerle.

bakıyoruz projeye adam paypala alternatif olacam diyor.
gidip paypalın kurulup oturup piyasa şirketi haline gelme süresine falan bakın sonra niye düşüyor belli olacaktır zaten.
huzurkan
Hero Member

Activity: 1064
Merit: 522

Proof-of-Stake Blockchain Network

View Profile
October 26, 2017, 10:06:40 PM

arkadaşlar kusura bakmayında bu ebatta projeden 2 ayda 3x 5x bekliyorsanız uğraşmayın bu işlerle.

bakıyoruz projeye adam paypala alternatif olacam diyor.
gidip paypalın kurulup oturup piyasa şirketi haline gelme süresine falan bakın sonra niye düşüyor belli olacaktır zaten.

Arkadaşın dediği gibi kısa vadeli düşünmeyin monethayı. Uzun vadeli düşünün. Uzun vadede güzel katlayacak bir coin olacak monetha.

,gaaaaaaaagaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaag,
           ,aP8b    _,dYba,       ,adPb,_    d8Ya,
         ,aP"  Yb_,dP"   "Yba, ,adP"   "Yb,_dP  "Ya,
       ,aP"    _88"         )888(         "88_    "Ya,
     ,aP"   _,dP"Yb      ,adP"8"Yba,      dP"Yb,_   "Ya,
   ,aPYb _,dP8    Yb  ,adP"   8   "Yba,  dP    8Yb,_ dPYa,
 ,aP"  YdP" dP     YbdP"      8      "YbdP     Yb "YbP  "Ya,
I8aaaaaa8aaa8baaaaaa88aaaaaaaa8aaaaaaaa88aaaaaad8aaa8aaaaaa8I
`Yb,   d8a, Ya      d8b,      8      ,d8b      aP ,a8b   ,dP'
  "Yb,dP "Ya "8,   dI "Yb,    8    ,dP" Ib   ,8" aP" Yb,dP"
    "Y8,   "YaI8, ,8'   "Yb,  8  ,dP"   `8, ,8IaP"   ,8P"
      "Yb,   `"Y8ad'      "Yb,8,dP"      `ba8P"'   ,dP"
        "Yb,    `"8,        "Y8P"        ,8"'    ,dP"
          "Yb,    `8,         8         ,8'    ,dP"
            "Yb,   `Ya        8        aP'   ,dP"
              "Yb,   "8,      8      ,8"   ,dP"
                "Yb,  `8,     8     ,8'  ,dP"  
                  "Yb, `Ya    8    aP' ,dP"    
                    "Yb, "8,  8  ,8" ,dP"
                      "Yb,`8, 8 ,8',dP"
                        "Yb,Ya8aP,dP"
                          "Y88888P"
                            "Y8P"
                              "

Free TON

PEER-TO-PEER MULTY-BLOCKCHAIN SYSTEM
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬TON SURF - OFFICIAL WALLET ▬▬▬▬

▄███████████████████▄
        █████████████████████
▄█████  █████████████████████
██████  ████             ████
███     █████████████████████
██████  ████             ████
██████  █████████████████████
███     █████████████████████
███████ ▀███████████████████▀
▀███████▄▄▄▄▄▄▄       ▀████
  ████▌                 ██ 
  ▐██▌                     
   █▌

TELEGRAM
FORUM
WIKI
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 26, 2017, 10:31:40 PM

Neyi cekemiyorsa? parasi yok herhalde alamiyor coinleri sinirini burada atiyor Smiley

monethayı pas geçip kybere girdim ben , özelden de sövmüşün , artık nasıl siktilerse ananı ahaha

2xten mi aldın lan ?

0551 145 60 74

al numaram , ara beni , yalnız ben ciddi olurum telefonda , küfüre  falan girme hiç , paslaşalım bilgilerimizi

spor yapmış olayım ben de

Betfair
Sr. Member

Merit: 260

View Profile
October 26, 2017, 10:37:04 PM

monethayı pas geçip kybere girdim ben , özelden de sövmüşün , artık nasıl siktilerse ananı ahaha

2xten mi aldın lan ?

0551 145 60 74

al numaram , ara beni , yalnız ben ciddi olurum telefonda , küfüre  falan girme hiç , paslaşalım bilgilerimizi

Niye küfür ediyorsun?
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
October 26, 2017, 10:45:54 PM

Monetha fiyatı daha ne kadar dip olabilir. Bunu bir örnek ile açıklayacağım. Monetha gibi çıktıktan birkaç ay sonra wavesin fiyatı da monethaya benzer şekilde o zamanlar düşüktü.

Güzel paylaşım yapmışsınız. Bu işler sabırsız olandan sabırlı olana paranın yer değiştirmesi işidir. Waves örneğini ben de çok kullanırım ki hayatımda en büyük voleyi wavesten vurdum. 0.18 den alamadım belki ama 0.30 dan alıp 3$ den satma şansına erişmiştim. Monetha da aynı performansı gösterir-göstermez bilinmez ama para altcoinlere kaydığında muhakkak hepsi nasıl yeşillenirse monetha da nasiplenir bundan. Çok monetham yok. Imzasına girmiştim ordan gelen 5500 mth yi tutuyorum ve ne zaman 4000$ olursa o zaman satarım Smiley
Yauthitdar
Full Member

Activity: 201
Merit: 100

Proof-of-Asset Protocol

View Profile
October 26, 2017, 10:47:34 PM

Monetha fiyatı daha ne kadar dip olabilir. Bunu bir örnek ile açıklayacağım. Monetha gibi çıktıktan birkaç ay sonra wavesin fiyatı da monethaya benzer şekilde o zamanlar düşüktü.

şu snapshota bakıpta ah vah etmeyen yoktur herhalde.güveniyosanız tutun. boş yere birbirimizle kavga etmeye gerek yok.

Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
October 26, 2017, 11:05:05 PM

2xten mi aldın lan ?

0551 145 60 74

Niye küfür ediyorsun?

Böyle seviyesiz  insanlari hemen reportlayin ben yapiyorum ama pek birsey olmadi daha cok kisi reportlarsa ayiklariz böyle seviyesizleri.
Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
October 26, 2017, 11:06:13 PM

maliyet düşüreyim diye bi götü vermediğiniz kaldı justas gayine  Cheesy

Monetha alan götünümü vermis oluyor yani  Grin Iyiki almamisim ozaman.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 26, 2017, 11:10:16 PM

Arkadaslar burda birbirinizi yemenin anlamı yok . İstemediğniz üyelerin profilin altında IGNORE Basarak engellersiniz görmezsiniz . Monethaya gelirsekte dedik sabır . 2018 den önce bişey beklenmemeli . Roadmap adım adım yapıldıkca bu fiyatada yansır .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 26, 2017, 11:19:03 PM

Arkadaslar burda birbirinizi yemenin anlamı yok . İstemediğniz üyelerin profilin altında IGNORE Basarak engellersiniz görmezsiniz . Monethaya gelirsekte dedik sabır . 2018 den önce bişey beklenmemeli . Roadmap adım adım yapıldıkca bu fiyatada yansır .

Bu bilgiyi forumun en üstüne kocaman puntolarla yazmak lazım.
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 26, 2017, 11:47:24 PM

Bende kısa vadeli ümidimi kestim zararına da satacak değilim denildiği gibi bekleyelim 2018'i neler olacak bakalım.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
October 27, 2017, 01:09:08 AM

Bende kısa vadeli ümidimi kestim zararına da satacak değilim denildiği gibi bekleyelim 2018'i neler olacak bakalım.
Valla ben uzun vadede de ümidi kestim, bildiğiniz üzere altcoinler bir anda çakılır toplayamazsınız. Ama yükselmeye çalıştığında da kağnı gibi yükselirler. Monethada bir çakıldı çakılma o çakılma daha da toparlıyamıyor kendini. Gerçi roadmapinde 2018de önemli gelişmeler var ancak sen düzgün major bir exchange'e sokamazsan bunu fiyata yansıtacak hacmi bulamazsın. Bakalım ben elimdekileri çıkardım bekleyip göreceğiz.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Co7in
Jr. Member
*

Activity: 80
Merit: 3

View Profile
October 27, 2017, 06:09:20 AM

İco birçok kişi katılamamıştı.  Şuanda ico fiyatının altına düşmüş durumda.İleriye yönelik artacağı yönünde beklentisi olan girsin.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 27, 2017, 07:35:31 AM

onsekiz dakika sürmüştü ico biraz önce ki postta da anlatım için sızlıyor her yerde Monetha görüyorum yakında rüyalarıma da girecek. Şu bir gerçek bu piyasa dip diye bir şey yok sadece düşüş var onun da sınırı yok 3 olur 5 olur yer olur yerindibi olur. Smiley . Banamı kakalıyorlar anlamadım aldıkça düşüyor. Ama çok fazla ümit bağlayanlarda var umarım haklı çıkarlar.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 27, 2017, 07:41:37 AM

Kötü zamana denk geldi Monetha . Uzun vade de bir süpriz yapacağına canı  gönülden inanıyorum . ( Gerçi bu şekilde ne zaman inansak zarara uğruyoruz ) .

1 sene boyunca tutacağım elimde ufak bir miktar var elimde Monetha . Ekip halen aktifliğini koruyor ve güven sağlamasının sebebi de bu bana . Bittrex ' e gireceği yönünde en son bir twit ' leri var dı . Beklemedeyiz bakalım.
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
October 27, 2017, 07:57:14 AM

Ekıp guzel calısıyor, ne zaman yazılımcı bulup yazmaya baslayacaklar bunlarla ılgılı gelısmeler var mı arkadaslar? Ne zaman kodları yazarlar 4 5 ay gecer ortaya bıseyler cıkmaya baslar, sonra herkesı sustururlar ıns. Ortada bısey yokken sadece hayalden bahsedılınce boyle sert dususler olabılıyor sıkıntı degıl altlardan toplamıs olduk tekrar ama baya ıcerı de attı. 1 yıla 2-3 dolar olsun gozumuz gonlumuz senlensın ıns:)
pitipawn
Full Member

Activity: 196
Merit: 578

kedim çilek şeker çiçek !

View Profile
October 27, 2017, 12:05:01 PM
Last edit: October 27, 2017, 04:49:22 PM by pitipawn

@Neo--

ya kes , munafık . özel mesajı bi açtım allah kitap havada uçuyo , dedim biri ilahi mi attı bana n oluyo amk

adam dümdüz girmiş beni sikiyo allahımı sikiyo falan , burdan da ''dayanamadım kusura bakmayın arkadaşlar'' falan yazıyo

amına koyduğumun kekosu , reportladığın modlar siksin ananı , ben burda ne söylüyosam o'yum . özelden amı götü dağıtıp , burada seviyeli taklidi yapmıyorum riyakar gavat .

bunun dışında @huzurkan hocama sormak istiyorum , hocam wavesin düşüşünü göstermişsiniz , monethaya neden bu kadar güveniyosunuz ? o kadar düşüp bi daha çıkamayan coin örnekleri de mutlaka vardır tahminim .

bu pozitiflik neden ? sadece paypal çalışanı arada var diye mi ?
çünkü kısa bi göz atmayla bi ton gayet sağlam rakibi olduğunu görebiliyoruz monethanın . aralarından sıyrılacağına olan güveniniz nereden ?

monetha holders be like

https://galeri5.uludagsozluk.com/5/ağlama-melis_792.jpg

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 28, 2017, 12:27:14 AM

Litvanyada bugün yine bi söyleşidelermiş . Seviniyorum ekibi aktif olduklarını her gördüğümde . Proje çok güzel olacak Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 133 »
  Print  

Jump to: