Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:21:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67739 times)
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
October 28, 2017, 08:27:22 PM

10$ cılar nerde  Tongue Tongue Tongue Kiss Kiss Kiss Kiss
Kusura bakma ama monethada parasını kaybeden insanlar var ve sen gelip buraya öpücük atıyorsun.Foruma üye olalı 1 ay olmamış yaptığın ayıp değilmi? Steemit konusunda sana yardımcı olan sorularına cevap veren üyeler monethada para kaybetmiş.İnsanları kırmanın konuyu baltalamanın anlamı yok.Circlejerk yapmıyorlar insan gibi herkes bilgisini paylaşıyor konu altında.
Satoshide bitcoin'in bu kadar kısa sürede buralara geleceğini tahmin etmedi hadi gidip eski mesajlarına noldu la cücük tahminlerinde yanılmışsın senin düşündüğünden daha hızlı olmuş herşey yazalım?
PokerStein1
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
October 28, 2017, 08:28:24 PM

1 2 sene içerisinde görüşelim seninle  Wink Siz heralde sanıyorsunuz ICO bittiği gibi 100 kat kar yapıcak ya da projeyi beğenenler ve tavsiye edenler 100 kat kazancı 1 gün içerisinde bekliyorlar falan diye düşünüyorsunuz. Ben ve benim gibi düşünenler hep söyledi bu proje uzun vadeli bir proje roadmap 2019'a kadar uzanıyor biz bu projeye bu bilinçle girdik ve bu bilinçle elimizde tutuyoruz ve keşke cebimde yatırım yapabilecek daha çok para olsada şu düşük fiyatlardan alabilsem. 10 Dolar olur mu bilmem ama 1 2 sene içerisinde Monetha güzel yerlerde olacak , sabreden arkadaşlarımız meyvesini alacaklardır.

dilemx
Full Member

Activity: 202

View Profile
October 28, 2017, 08:36:09 PM

ICO'ların sıkıntılarından bir durum bu.Fiyat ico altına gelince insan üzülüyor.Riski satın alıyoruz kısa vadede kar beklememek gerekir.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 29, 2017, 08:38:33 AM

Bi de böyleleri var.
Kim dedi 3 ayda 10 dolar olacak diye?

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 29, 2017, 09:42:32 AM

Caroline'ye cevap vermeyın arkadaslar, sonra olay kufurlesmelere gıdıyor, sonra moderator gelıp hepsını sılmek zorunda kalıyor:) Gecen hafta da geldı aynılarını yaptı boyle oldu, haftalık olarak bunu yapma egılımı var oyuzden ignore dıyın gecın gormeyın yazdıklarınıSmiley
CiGa
Newbie
*

Activity: 55
Merit: 0

View Profile
October 29, 2017, 10:01:45 AM

Bu ara ekiptn çok haber de yok. Bence tüm piyasa haberleri vermek için fork olayının netleşmesini bekliyor. Fork sonuna kadar birşey beklememek gerekli bence. Buraya artacak veya niye artmadı diye yorum yapmaya gerek yok  Smiley
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210

View Profile
October 29, 2017, 10:51:22 AM

fork geçti fiyatta hala bi sıçrama yok. dolar olarak bile zarardayız. hardcap yapan tokenlerin böyle çakılmasına anlam veremiyorum. niye böyle oluyor ki?

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 29, 2017, 12:38:57 PM

fork geçti fiyatta hala bi sıçrama yok. dolar olarak bile zarardayız. hardcap yapan tokenlerin böyle çakılmasına anlam veremiyorum. niye böyle oluyor ki?

BTG Transferinin borsalar arası yapılamaması ve Segwit2x beklentisi var hala insanlarda .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
santinotr
Member
**

Activity: 126
Merit: 12

View Profile
October 31, 2017, 07:07:44 AM

Fork öncesi daha da düşebilir gibi duruyor. 8-9 Cent civarı baya bir girmeyi düşünmüştüm, iyi ki beklemişim. Tahminim 5 Cent'e kadar düşebileceği yönünde, -%15 de burayı görüyor gibi duruyor zaten. Kasım son haftasından sonra başlayacağı yükseliş trendi ile de 15-20 Cent'i zorlayabilir. En azından öyle umuyorum..
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 31, 2017, 07:17:24 AM

Fork öncesi daha da düşebilir gibi duruyor. 8-9 Cent civarı baya bir girmeyi düşünmüştüm, iyi ki beklemişim. Tahminim 5 Cent'e kadar düşebileceği yönünde, -%15 de burayı görüyor gibi duruyor zaten. Kasım son haftasından sonra başlayacağı yükseliş trendi ile de 15-20 Cent'i zorlayabilir. En azından öyle umuyorum..

Mth için yaptığınız iyi dileklerden dolayı teşekkürler. Yalnız ben Kasımdan sonra artacağını düşünmüyorum. Belki 2018 yılında artış gösterebilir. Herşey gelişecek olaylara bağlı hocam.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
October 31, 2017, 10:16:54 AM

Uzun vadeli bir token Monetha . insanlar da şöyle bir algı oluşmuş durumda . Piyasaya girer girmez x10 ları görsün x20 leri görsün hemen tavan yapsın ki karımız artsın . Böyle bir durum maalesef yok . Olması da beklenemez. Pre - Sale kısmından insanlar zaten fazladan bir bonus alıyorlar illa ki fiyatın düşmesi normal . Bir de uzun ömürlü projelerin genel kaderi bu . Bir bekleyin adamlar uğraşıyor . Ortadan kaybolma gibi durumları yok . Hemen zarar ettik proje kötü ekip kötü yaftalamamak lazım .
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 31, 2017, 10:24:19 AM

unutup bakmamak, bir kaç sene sonra bakmak en mantıklısı... Huh
CarolineWeishaupt
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
October 31, 2017, 10:38:56 AM

Bizim yaptıgımız ayıp sizinkisi normal yeni üyeleri kandırıp 5-10$ olacak diyip bu serivene sürükleyen siz değilmisiniz nerdeybe ben bile inanım girecektim iyikene girmemişim size bir kaç yazdıklarınızı paylaşayım.

hedefim 10$, bakalım aldık biraz.
3 $ kadar gidip gelecektir. Sonra 5 - 7 - 10 $ şeklinde denemelerini yapar.
ilk etap 1-3 dolar beklıyorum ben. (Activity: 406)
1 dolar seviyeleri için sene sonuna gerek yok bence, daha hızlı yükseliş olabilir. (Activity: 1078) ( bu elemana göre 1 ayda 20 kat artması lazım işte sallamasyon)

Siz ico ilk cıktıgında hayalden atın yıl sonu 5$ olur 10x yapacak şekilde siz diyince sorun yok düşersede ay btc düştü ondan ay fork geldi ay abd de nisan yagısları başladı. Biz diyince vay newbie geldi vay troll geldi vay bu bir şeyden anlamaz banlayın. Adamlar bu piyasanın kurdu bu ekmeği sizmi yiyeceksiniz bu halde olanlar için aklıma hep su sahne geliyor.

Her tayfun bey diyene bastın 100$ bastın 100$ gördünmü eşşeğin büllüğünü
https://www.youtube.com/watch?v=tleBSwvCiGA
hirozaki faraday
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 279

View Profile
October 31, 2017, 11:29:48 AM

Bizim yaptıgımız ayıp sizinkisi normal yeni üyeleri kandırıp 5-10$ olacak diyip bu serivene sürükleyen siz değilmisiniz nerdeybe ben bile inanım girecektim iyikene girmemişim size bir kaç yazdıklarınızı paylaşayım.

hedefim 10$, bakalım aldık biraz.
3 $ kadar gidip gelecektir. Sonra 5 - 7 - 10 $ şeklinde denemelerini yapar.
ilk etap 1-3 dolar beklıyorum ben. (Activity: 406)
1 dolar seviyeleri için sene sonuna gerek yok bence, daha hızlı yükseliş olabilir. (Activity: 1078) ( bu elemana göre 1 ayda 20 kat artması lazım işte sallamasyon)

Siz ico ilk cıktıgında hayalden atın yıl sonu 5$ olur 10x yapacak şekilde siz diyince sorun yok düşersede ay btc düştü ondan ay fork geldi ay abd de nisan yagısları başladı. Biz diyince vay newbie geldi vay troll geldi vay bu bir şeyden anlamaz banlayın. Adamlar bu piyasanın kurdu bu ekmeği sizmi yiyeceksiniz bu halde olanlar için aklıma hep su sahne geliyor.

Her tayfun bey diyene bastın 100$ bastın 100$ gördünmü eşşeğin büllüğünü
https://www.youtube.com/watch?v=tleBSwvCiGA

Ben ısrarla düşeceğini söylemiştim İCO'dan sonra düştüğü yerden yine düştü dibin dibi var burda insanların tavsiyeleri yatırım tavsiyesi değil ne yazıkki herkes kendi araştırmasını yapmak zorunda. Monetha için 1-2 $ seviyesi zor değil böyle bir projenin 800 M marcetcap yapmaması zaten mantık dışı ama uzun süre gerektirir yani kimse yatırım yapmak zorunda değil ben beklerim diyorsan alırsınız kafanıza yatmazsa almazsınız. Rütbelere bakmayın çok, kendi araştırmanızı yapın ama bazı kullanıcılarıda takip edin.
CiGa
Newbie
*

Activity: 55
Merit: 0

View Profile
October 31, 2017, 01:44:30 PM

Herkes kendi yatırımından sorumludur bence. Birisi burada 10$ olacak dedi diye araştırmadan alan varsa da kendi sorumluluğundadır. Tabi ki yorumuna daha çok güvenilen arkadaşlar var ama herkes bir tahminde bulunuyor sonuçta.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
October 31, 2017, 01:48:12 PM

Bence monetha çok fazla abartıldı gibi ya 1 aydır değeri çakıldı kaldı borsaya girdikten hemen sonra bi hareketlenme olmuştu fakat şimdilerde yerlerde niyeyse ekip çalışmıyor gibi

btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
October 31, 2017, 01:50:34 PM

bu forumda 10$ olmayacak coini döverler zaten
yatırımcısına sorsan hepsinin minimum beklentisi 10$
onlara inanıp yatırım yaparsanız kalrısınız ortada.az  whitepaper okuyun
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 05:02:59 PM

Hala burada düşüyor cıkmıyor yorumları var . Hayret ediyorum acıkcası .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 31, 2017, 05:22:12 PM

Hocam monetha fiyat tartışma konusunda ne konuşulmasını bekliyorsun ben onu merak ettim.Bu konuda ne konuşulmasını bekliyorsunuz açıklarsanız çok sevinirim biz de kendimize çeki düzen vermeye başlarız. Smiley
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
October 31, 2017, 07:21:26 PM

Hocam monetha fiyat tartışma konusunda ne konuşulmasını bekliyorsun ben onu merak ettim.Bu konuda ne konuşulmasını bekliyorsunuz açıklarsanız çok sevinirim biz de kendimize çeki düzen vermeye başlarız. Smiley

Şu ortamda monetha düştü çıktı diyen adam net cahildir . Bitcoinin hali ortada . Önümüzde segwit2x forku var . İnsanlar kalkıp Yaawww monetha hala çıkmıyor diyorsa en kısa zamanda altcoinlerin tamamından çıksınlar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 133 »
  Print  

Jump to: