Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:37:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 133 »
  Print  
Author Topic: Monetha (MTH) Fiyat Tartışma Alanı  (Read 67736 times)
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
November 23, 2017, 10:32:43 AM

Yaza kadar çok fazla bişey beklememek lazım belki x2 yapar arada.0.05 centten toplayıp 1 sene üstüne yatmak lazım.2018 içinde x10 falan görebiliriz.
1715013469
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715013469
Reply with quote  #2

1715013469
Report to moderator
1715013469
Hero Member
*

Ignore
1715013469
Reply with quote  #2

1715013469
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715013469
Hero Member
*

Ignore
1715013469
Reply with quote  #2

1715013469
Report to moderator
1715013469
Hero Member
*

Ignore
1715013469
Reply with quote  #2

1715013469
Report to moderator
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
November 23, 2017, 05:00:28 PM

Bence de bu noktalar alım için büyük fırsatlardır, biraz daha para ayırdım yakın zamanda ek alım yapmayı düşünüyorum monetha için, insallah roadmapte düzgün ilerlediklerinde somut birşeyler çıktıkça çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum.
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 23, 2017, 08:45:18 PM

şuan için ekibe birilerini katıp uyguna adımda ilerliyorlar, bir sıkıntı çıkmaz da inşallah roadmape uyarlar yüzümüz güler bizim de
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
November 23, 2017, 08:45:56 PM

Yeni birisi katılmış takıma yazılımcı . Bakalım 2018 Q1 de ne sunacaklar bize.

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 23, 2017, 08:49:12 PM

Bende ilave alım yapmayı düşünüyorum.Bu fiyatlar gerçekten kaçırılmaması gereken fiyatlar olduğunu düşünüyorum.Güzel yerlere gelecektir mth.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
November 23, 2017, 08:50:52 PM

Bu monethada tam olarak ne görüyosunuz herkes de bi monetha sevdası gidiyor anlamadım çok araştırmadım kısa ve öz özetlermisiniz.Teşekkürler.
efsane61
Newbie
*

Activity: 87
Merit: 0

View Profile
November 23, 2017, 11:18:12 PM

Sabırsızlıkla 2018 i bekliyorum ekip çalışıyor ama şimdilik bu fiyata pek yansımıyor geliştiricileri tam olarak işe alsınlar bakalım ondan sonra ne olacak.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 24, 2017, 12:06:57 AM

Beklemekten ciğerimiz soldu valla.Nedir bu hep düşüş hep düşüş yaptığı başka bir şey yok monethanın böyle giderse yandık yav şaka gibi hep düşüyor arkadaş Cheesy
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 24, 2017, 12:41:31 AM

Bu forumun % 90'ına tavsiyem monethalarınızı satın . Bakın bunu ilk defa söylüyorum . İyiliğiniz için monethaları satın .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 24, 2017, 01:55:14 AM

Her zaman olduğu gibi yüksek miktarda yatırım toplayan bir proje ve topladıkları yatırımın büyük bir kısmını balinalara ekstra token vererek ödediklerinden dolayı fiyatta muhteşem bir düşüş sözkonusu. Eğer Monetha bu kadar iyi bir platform olmak isteseydi topladıkları 90000 kadar Ethereum'un bir kısmını kullanarak fiyatı sabit bir seviyede tutabilirlerdi. Görülen odurki adamların böyle bir niyeti yok tam tersine ellerindeki Monetha'ları satıyorlar gibime geliyor.
graviteta
Sr. Member

Activity: 415
Merit: 250

View Profile
November 24, 2017, 02:28:48 AM

monetha 2018 yılında çok iyi fiyatlara geleceğini düşünüyorum. biraz sabırlı olmak lazım  Smiley

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
baldur odinson
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 02:49:09 AM

Monetha'nın ne 2018'de ne de 2019'da düzgün bir fiyata gelebileceğine inanmıyorum heleki o tarz pozlar veren bir yöneticisi olduğu sürece proje ile ilgilenen birileri olabileceğini düşünmüyorum.
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 24, 2017, 04:44:13 AM

Monetha'nın ne 2018'de ne de 2019'da düzgün bir fiyata gelebileceğine inanmıyorum heleki o tarz pozlar veren bir yöneticisi olduğu sürece proje ile ilgilenen birileri olabileceğini düşünmüyorum.
Biz ilgileniyoruz hocam, zaten utrustın imzasına girmişsin rakip sayılırlar güzel karalama kampanyası yapan da utrusttı diye söylentiler var monethaya karşı. Sıkıntı yok 2018 başından sonra herşey yeni başlıcak daha, görelim bakalım neyin ne olduğunu.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 06:20:29 AM

Bu forumun % 90'ına tavsiyem monethalarınızı satın . Bakın bunu ilk defa söylüyorum . İyiliğiniz için monethaları satın .

Bunu neye göre söylüyorsunuz acaba ? Fikirlerinizin detaylarını duyabilirsek güzel olur. Monetha dan kısa vadede çok ta ümitli değilim açıkçası. Bir güvenebilsem maliyet düşürmek adına daha çok alış yapabilirdim. Ancak oldukça uzun süre bizi bekletecek gibi.
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 24, 2017, 06:49:28 AM

Volume yükseldi ama fiyatta tık yok birileri fiyatı bu seviyede tutuyor sanırım, pump gelebilir
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
November 24, 2017, 07:06:09 AM

Bunu neye göre söylüyorsunuz acaba ? Fikirlerinizin detaylarını duyabilirsek güzel olur. Monetha dan kısa vadede çok ta ümitli değilim açıkçası. Bir güvenebilsem maliyet düşürmek adına daha çok alış yapabilirdim. Ancak oldukça uzun süre bizi bekletecek gibi.

Bunu insanların hızlıca para kazanma hırsına bakarak söylüyorum . Monetha 2018 Q1 Öncesi kimseye kazandırmayacak çok zor . Ama bizim insanımız yani bu forumun % 90 ı hızlı para kazanamadığı için Scam damgası vurmaya başladı bile . O Yüzden satın .

TEZOS : ICO Biteli kaç ay oldu . Borsada yok . Konferans vermiyorlar . Etkinliklerin daha hiç birine katılmadılar . Topladıkları para 200M$ . Allaha emanetler . Ama milletin derdi Monetha Smiley

Filecoin : ICO Biteli TEZOS Gibi kaç ay oldu . Hanginizin haberi var Filecoin'den ? Topladıkları Para 257M$ . Nerdeler şimdi . Bağrıyolar mı Scam scam diye ? Bi araştırın bakalım .

Monetha : ICO Biteli + 2.5 Ay oldu . 17 Dakikada 37M$ Para topladılar . İsterlerse ICO Dönemini 1 ay yaparlarmıydı ? Yaparlardı . 200M$ Toplarlarmıydı ? Toplarlardı . Ama dedilerki aga bize bu yeter . Fazlasına gerek yok . ICO Öncesi Yayınlanan Whitepaper'da Adamlar kısaca '' Bakın beyler , bizim ilk icraatımız 2018 Ocak Şubat Mart gibi olur . İlk Kilometre taşımız bu '' diye peşin peşin söylemiş . ICO Bittikten sonra borsalara girdi . Yeni insanlar işe aldı . Sayamayacağım kadar etkinliklere gitti her hafta bir ülkede konferansları vardı . Her hafta Soru cevap yaptılar ekipteki yüksek adamlarla . İnsanların soru işaretlerini giderdiler . Ame ne oldu ? Scam damgası yedi . Neden ? Fiyat artmadı çünkü . Düştü . Scam abi monetha . Kazandırmadı mı bize ? E Scam o zaman . Koyun a*ına gitsin . % 100 Scam .

Adamlar size daha ICO Başlamadan ürünün ne zaman başlayacağını söylemiş . Siz burda hala ürün yok diye ağlıyorsunuz .

O yüzden bu forumun % 90 ' Lık kısmı monethalarını satsın . Bana ucuzdan toplayacak yer lazım . 7K Monetha ile 19 cent'ten ilk alımımı yaptım . En son alımımı 2 gün önce 0.06 ' dan yaptım . Yine düşsün yine alacağım .

O 90 lık kısım için ekibin çalışıp çalışmaması önemli değil . Fiyat önemli sadece . Konferansa mı gitmiş , çalışan mı almış , etkinliğe mi gitmiş , canlı yayın mı yapmış . Hiç önemi yok .

Monetha 2018 yılında çok adamı ağlatacak . Kimini sevinçten kimini üzüntüden .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
November 24, 2017, 07:12:29 AM

Bunu insanların hızlıca para kazanma hırsına bakarak söylüyorum . Monetha 2018 Q1 Öncesi kimseye kazandırmayacak çok zor . Ama bizim insanımız yani bu forumun % 90 ı hızlı para kazanamadığı için Scam damgası vurmaya başladı bile . O Yüzden satın .

TEZOS : ICO Biteli kaç ay oldu . Borsada yok . Konferans vermiyorlar . Etkinliklerin daha hiç birine katılmadılar . Topladıkları para 200M$ . Allaha emanetler . Ama milletin derdi Monetha Smiley

Filecoin : ICO Biteli TEZOS Gibi kaç ay oldu . Hanginizin haberi var Filecoin'den ? Topladıkları Para 257M$ . Nerdeler şimdi . Bağrıyolar mı Scam scam diye ? Bi araştırın bakalım .

Monetha : ICO Biteli + 2.5 Ay oldu . 17 Dakikada 37M$ Para topladılar . İsterlerse ICO Dönemini 1 ay yaparlarmıydı ? Yaparlardı . 200M$ Toplarlarmıydı ? Toplarlardı . Ama dedilerki aga bize bu yeter . Fazlasına gerek yok . ICO Öncesi Yayınlanan Whitepaper'da Adamlar kısaca '' Bakın beyler , bizim ilk icraatımız 2018 Ocak Şubat Mart gibi olur . İlk Kilometre taşımız bu '' diye peşin peşin söylemiş . ICO Bittikten sonra borsalara girdi . Yeni insanlar işe aldı . Sayamayacağım kadar etkinliklere gitti her hafta bir ülkede konferansları vardı . Her hafta Soru cevap yaptılar ekipteki yüksek adamlarla . İnsanların soru işaretlerini giderdiler . Ame ne oldu ? Scam damgası yedi . Neden ? Fiyat artmadı çünkü . Düştü . Scam abi monetha . Kazandırmadı mı bize ? E Scam o zaman . Koyun a*ına gitsin . % 100 Scam .

Adamlar size daha ICO Başlamadan ürünün ne zaman başlayacağını söylemiş . Siz burda hala ürün yok diye ağlıyorsunuz .

O yüzden bu forumun % 90 ' Lık kısmı monethalarını satsın . Bana ucuzdan toplayacak yer lazım . 7K Monetha ile 19 cent'ten ilk alımımı yaptım . En son alımımı 2 gün önce 0.06 ' dan yaptım . Yine düşsün yine alacağım .

Son zamanlarda forumda okuduğum en güzel post. Ellerine sağlık Smiley Yani bir yerde beğen butonu olsa basardım. o kadar beğendim yani.
İnsanlar nasıl bir beklenti ile geliyorsa bu piyasaya artık. Bende gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum.
muratos
Member
**

Activity: 202
Merit: 10

View Profile
November 24, 2017, 07:12:48 AM

Bu monethada tam olarak ne görüyosunuz herkes de bi monetha sevdası gidiyor anlamadım çok araştırmadım kısa ve öz özetlermisiniz.Teşekkürler.

ismi güzel abi. monetha böyle money gibi, bol para çağrıştırıyor Smiley) şaka bir yana bence güzel bir proje. anladığım kadarıyla ecommerce çözümlerine entegre olmak istiyorlar. en iyilerinden birisi magento mesela. biraz alıp 1 sene unutmak lazım. artık ne olacaksa olur. risk var tabii
foculur
Full Member

Activity: 406
Merit: 158

View Profile
November 24, 2017, 09:03:19 AM

O 90 lık kısım için ekibin çalışıp çalışmaması önemli değil . Fiyat önemli sadece . Konferansa mı gitmiş , çalışan mı almış , etkinliğe mi gitmiş , canlı yayın mı yapmış . Hiç önemi yok .

Adamsın nalpagutt, bu yazılanları okuduktan sonra hala bu monetha niye düşüyor nezaman artıcak diye yazanlara küfür edicem ben de artık. Satın gidin anasını satayım bukadar ağlıcaksanız, para gelse de alsam diye bekliyorum sizin gibi kerizler satsın ki fiyat biraz daha düşebilsin. Biz toplarız sıkıntı yok inşallah arabayı da evi de monethadan çıkarırız hele dursun bir kenarda 1 yıl:)
mtmitat
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 265

View Profile
November 24, 2017, 09:59:36 AM

İco fiyatını btc bazında kesin geçer diyemem ama şuanki fiyatlardan alan bence 2-3 ay sonra dolar bazında parasını katlar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 133 »
  Print  

Jump to: