Bitcoin Forum
May 26, 2024, 12:54:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 »
  Print  
Author Topic: Koinim.com  (Read 222901 times)
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 28, 2017, 02:58:39 PM

çok bilen cahiller yine toplanmış borsaların botları olmazmışta kullanıcı botları olurmuş. he öyledir siz öyle bilmeye devam edin. girin bi bittrexin hem ethereum hem bitcoinle işlem yapılan herhangi bir coinine cahiller.
her zaman kraldan çok kralcısınız.
sexcoyote
Full Member

Activity: 276
Merit: 100

View Profile
July 30, 2017, 10:15:28 AM

bitcoincash ile ilgili açıklama yaptılar mı? yoksa ben mi rastlamadım? hesaplarda ki bitcoinler ne olacak yani bir bilgi var mı?
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1504

View Profile
July 30, 2017, 03:37:39 PM

Koinim BCC verecek mi yoksa vermeyecek mi? Bir açıklama yapın da ona göre son güne kalmadan BTC'mizi çekelim vermeyecekseniz.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
July 30, 2017, 04:11:18 PM

Koinim BCC verecek mi yoksa vermeyecek mi? Bir açıklama yapın da ona göre son güne kalmadan BTC'mizi çekelim vermeyecekseniz.
Koinmin elde bulunan btcleri versin, ondan daha fazlasını beklemiyorum. Yoksa BCC vericek olsaydı bir açıklama yapardı.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2996
Merit: 1504

View Profile
July 30, 2017, 06:24:32 PM

Mail geldi ama çekim yaptıktan sonra. Smiley
Zaten Lumens dağıtımını kaçırdık bari Byteball ve BCC'yi kaçırmayalım. Koinim'i havadan Lumens ve Byteball sahibi yaptık.

Sayın kullanıcımız,

01 Ağustos 2017 TSİ 15:20'de, Bitcoin blok zincirinde, "çatallanma" olarak tabir edilen bir teknik ayrışma sonucu, farklı protokol kuralları olan "BCC" adında yeni bir kriptopara türü oluşması beklenmektedir. Bu olay öngörüldüğü biçimde gerçekleşirse, örneğin, çatallanma anında 1 BTC bakiyeye sahip bir Bitcoin cüzdanı, çatallanma sonrasında bu 1 BTC'ye ilaveten aynı tutarda BCC bakiyeye de sahip olacaktır.

Aynı şekilde Koinim hesabınızda da, Bitcoin bakiyeniz kadar BCC bakiyesi oluşturulacak ve hesabınıza rezerve edilecektir.

Sürecin gidişatının dikkatle izlenip yeni oluşan BCC ağının kalıcı ve kararlı olduğunun anlaşılması ve bu yeni ağın mevcut Bitcoin altyapımıza yönelik bir risk veya tehdit oluşturmadığının teyit edilmesinden sonra, hesabınızda rezerve edilen BCC bakiyesinin çekilmesine imkan tanınabilecektir. Bu şartların oluşmaması durumunda Koinim sorumlu tutulmamalıdır. Koinim bu servisin sağlanması için gerekli teknik çabayı göstermeyi taahhüt eder.

Çatallanma sürecine ilişkin önlem ve eylem planımız aşağıdaki gibidir. Bu süreçte Litecoin yatırma/çekme, Litecoin alım/satım ve Türk Lirası yatırma/çekme işlemleri kesintisiz olarak devam edecektir.
1. 31 Temmuz 2017 saat 23:00 itibariyle Bitcoin yatırma/çekme işlemleri geçiçi olarak durdurulacaktır.
2. 01 Ağustos 2017 saat 14:30 itibariyle Bitcoin alım/satım işlemleri de kısa bir süreliğine durdurulacak ve o anki BTC bakiyeleri baz alınarak muhtemel BCC bakiyeleri hesaplanıp rezerve edilecektir.
3. Çatallanma sonrası (tahmini 30-60 dk içinde) Bitcoin alım/satım işlemleri başlayacaktır.
4. Bitcoin/Litecoin yatırma işlemlerinde gerekli onay sayısı 3'den 6'ya çıkarılacaktır.
5. BCC cephesinden herhangi bir teknik engel, mevcut Bitcoin altyapısına yönelik herhangi bir risk veya tehdit olmadığından emin olunduğu anda BCC çekimi hizmetinize sunulacaktır.
6. Bitcoin yatırma/çekme sürecinin normal seyrine dönüş tarihi ile ilgili tekrar duyuru yapılacaktır.
Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz
Koinim Ekibi
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
July 30, 2017, 06:35:48 PM

Mail geldi ama çekim yaptıktan sonra. Smiley
Zaten Lumens dağıtımını kaçırdık bari Byteball ve BCC'yi kaçırmayalım. Koinim'i havadan Lumens ve Byteball sahibi yaptık.

Sayın kullanıcımız,

01 Ağustos 2017 TSİ 15:20'de, Bitcoin blok zincirinde, "çatallanma" olarak tabir edilen bir teknik ayrışma sonucu, farklı protokol kuralları olan "BCC" adında yeni bir kriptopara türü oluşması beklenmektedir. Bu olay öngörüldüğü biçimde gerçekleşirse, örneğin, çatallanma anında 1 BTC bakiyeye sahip bir Bitcoin cüzdanı, çatallanma sonrasında bu 1 BTC'ye ilaveten aynı tutarda BCC bakiyeye de sahip olacaktır.

Aynı şekilde Koinim hesabınızda da, Bitcoin bakiyeniz kadar BCC bakiyesi oluşturulacak ve hesabınıza rezerve edilecektir.

Sürecin gidişatının dikkatle izlenip yeni oluşan BCC ağının kalıcı ve kararlı olduğunun anlaşılması ve bu yeni ağın mevcut Bitcoin altyapımıza yönelik bir risk veya tehdit oluşturmadığının teyit edilmesinden sonra, hesabınızda rezerve edilen BCC bakiyesinin çekilmesine imkan tanınabilecektir. Bu şartların oluşmaması durumunda Koinim sorumlu tutulmamalıdır. Koinim bu servisin sağlanması için gerekli teknik çabayı göstermeyi taahhüt eder.

Çatallanma sürecine ilişkin önlem ve eylem planımız aşağıdaki gibidir. Bu süreçte Litecoin yatırma/çekme, Litecoin alım/satım ve Türk Lirası yatırma/çekme işlemleri kesintisiz olarak devam edecektir.
1. 31 Temmuz 2017 saat 23:00 itibariyle Bitcoin yatırma/çekme işlemleri geçiçi olarak durdurulacaktır.
2. 01 Ağustos 2017 saat 14:30 itibariyle Bitcoin alım/satım işlemleri de kısa bir süreliğine durdurulacak ve o anki BTC bakiyeleri baz alınarak muhtemel BCC bakiyeleri hesaplanıp rezerve edilecektir.
3. Çatallanma sonrası (tahmini 30-60 dk içinde) Bitcoin alım/satım işlemleri başlayacaktır.
4. Bitcoin/Litecoin yatırma işlemlerinde gerekli onay sayısı 3'den 6'ya çıkarılacaktır.
5. BCC cephesinden herhangi bir teknik engel, mevcut Bitcoin altyapısına yönelik herhangi bir risk veya tehdit olmadığından emin olunduğu anda BCC çekimi hizmetinize sunulacaktır.
6. Bitcoin yatırma/çekme sürecinin normal seyrine dönüş tarihi ile ilgili tekrar duyuru yapılacaktır.
Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz
Koinim Ekibi
Vay be! Koinim kendisini aşıyor git gide.
Eskiden olsa ne bir duyuru yaparlar ne de bir şey söylerlerdi. Şimdilerde teknolojiye ayak uyduruyorlar Smiley
maximan2008
Sr. Member

Activity: 300
Merit: 250

View Profile
July 30, 2017, 06:43:25 PM

koinimin yaptığı açıklama aslında biraz sıkınıtlı. Bcc, küçük bir grup tarafından oluşturulmaya çalışılan bir türev ancak bu türev bitcoinin kendisi değil. dikkat edin, bcc ye büyük borsalar(kraken hariç) destek vermeyeceğini açıkladı. ayrıca segwit gibi soft fork olayında, çatallanma olmaz. bakınız litecoin segwit geçiş süreci. bcc, bir takım grupların, fayda sağlamal amacıyla yapmaya çalıştığı bir girişim, bitcoin plus bitcoin dark gibi altcoinler gibi bir altcoin olarak varlığını devam ettirir. yatırım aracı düşünmek size kalmış ama güvenmemenizi öneririm.
Captain Corporate
Hero Member

Activity: 1988
Merit: 575

View Profile WWW
July 30, 2017, 07:24:32 PM

çok bilen cahiller yine toplanmış borsaların botları olmazmışta kullanıcı botları olurmuş. he öyledir siz öyle bilmeye devam edin. girin bi bittrexin hem ethereum hem bitcoinle işlem yapılan herhangi bir coinine cahiller.
her zaman kraldan çok kralcısınız.

Ben yardımcı olayım? Koinim de de bittrexte de, poloniexte de hemen hemen her coinde al-sat, ping pong ve nice yöntem ile bot kullanan bir grubuz. Koinimde gördüğünüz şeyi bittrex üzerinde hem ethereumda hem bitcoinde yapıyoruz. C.A.T. olayına girmiyorum bile, C.A.T. botu özellikle para alıyor müşterilerini bir exchange yönlendirmek için, exchange siteleri sampeye para veriyor nolur botun bizim sitede de çalışsında bizde fee olayından para kazanalım diye.

Gerçi tabii bizim 500k hacmimiz yok, gerçi imzaya reklam alarak para kazanan çok 500k hacimli tanıdığımızda yok, ama olsun.

He bu arada koinim yöneticileri gayet umursamaz keyfi çalışan, ya siteyi yaptık paramıza bakarız kafalı tipler, orası ayrı, ama sadece vurdumduymazlar, dolandırıcı değil, tembel ile hırsız farklı şeyler.

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
maximan2008
Sr. Member

Activity: 300
Merit: 250

View Profile
July 31, 2017, 12:30:45 AM

koinim.com sat/byte değerini yükseltme konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz, bu işi bırakıp tatile çıkın. insanları mağdur etmeye hakkınız yok.kaç gündür yazıyorum buraya, demekki burada insanların yazdıklarını da okuyup kaale almıyorsunuz. segwit sürecini bahane etmeye çalışacaksanız ise de, sadece siz çalışmıyorsunuz bu sektorde. birçok exchange sat/byte değerlerini tekrar yükseltti. şu anda 10k üzeri bekleyen ve 160 sat/byte değeri var. umarım aldığınız madenci fee'ye oranla, mantıklı  sat/byte değeri yaparsınız. şu an da 180-200 değerleri ancak onay alabiliyor.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 31, 2017, 01:04:48 AM

Dünyada çoğunluk BCC'yik desteklemezken bizim koinim neden acaba BCC'yi desteklemekte? Bu konuda bilgisi ya da tahmini olan varsa yorumlarınızı alalım arkadaşlar. Çünkü bu durum gerçekten garip. Neden koinim durduk yere bizlere koin versin. Hiç yoktan bitcoğin miktarımız kadar BCC sahibi olacağız. Bedavadan koin. Bedava koinin piyasaya faydası değil zararı olur ancak.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
utkuy
Sr. Member

Helena Helena!

View Profile
July 31, 2017, 02:31:46 AM

Dünyada çoğunluk BCC'yik desteklemezken bizim koinim neden acaba BCC'yi desteklemekte? Bu konuda bilgisi ya da tahmini olan varsa yorumlarınızı alalım arkadaşlar. Çünkü bu durum gerçekten garip. Neden koinim durduk yere bizlere koin versin. Hiç yoktan bitcoğin miktarımız kadar BCC sahibi olacağız. Bedavadan koin. Bedava koinin piyasaya faydası değil zararı olur ancak.

Bence baktı ki çıkış çok fazla, giden de geri gelmez falan deyip üç beş müşteri var onu da kaçırmayalım bi BCC yüzünden şeklide düşünerek yapmışlardır. Yoksa büyük planları olduğu için değil.

THE BEST IN SPACE
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
▀▀███
▀▀████
▀████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀

▀██
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
JOIN NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
July 31, 2017, 06:49:23 AM

Bence baktı ki çıkış çok fazla, giden de geri gelmez falan deyip üç beş müşteri var onu da kaçırmayalım bi BCC yüzünden şeklide düşünerek yapmışlardır. Yoksa büyük planları olduğu için değil.

baktılar paribu piyasayı götürüyor..ne yapsakta onların marketindne pay alsak diye düşündüler bu sırada BCC  olayı gundeme geldi işte.bence guzel bir pazarlama stratejisi gibi duruyor.
dejavvu
Member
**

Activity: 75
Merit: 10

View Profile
July 31, 2017, 12:31:27 PM

Normalde bu BCC isine girmeyecektim ama, madem Koinim boyle bir imkan sunuyor, gorelim bakalim nasil. Eger bugunku deposit'im zamaninda gecerce alicam bir miktar ve tutucam Koinim'de. Gorecez nasil oluyo.
utkuy
Sr. Member

Helena Helena!

View Profile
July 31, 2017, 03:00:14 PM

Normalde bu BCC isine girmeyecektim ama, madem Koinim boyle bir imkan sunuyor, gorelim bakalim nasil. Eger bugunku deposit'im zamaninda gecerce alicam bir miktar ve tutucam Koinim'de. Gorecez nasil oluyo.

Ben biraz önce Ltc ile girdim sinir olduğumla kaldım. Keşke yapmaz olaydım dedim. Ama sonra halloldu ama sinirlendiğimle kaldım.

THE BEST IN SPACE
PROTOCOL ON BSC
▀██
▀▀███
▀▀████
▀████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀

▀██
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
JOIN NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
dejavvu
Member
**

View Profile
July 31, 2017, 03:03:29 PM

Ben biraz önce Ltc ile girdim sinir olduğumla kaldım. Keşke yapmaz olaydım dedim. Ama sonra halloldu ama sinirlendiğimle kaldım.

Hayrola ne oldu?
utkuy
Sr. Member

Helena Helena!

View Profile
July 31, 2017, 03:43:56 PM

Hayrola ne oldu?

Deposit yaptım, yaptığım adresi kaldırmışlar ordan. Kendimden şüphelenmeye başladım acaba yanlış adrese mi gönderdim diye, kontrol de edemiyorum. Bilgisayara bişeyler bulaştırdıysak yandık dedim. Niye siliyonuz kullandığımız adresi ordan anlamıyorum. Hesaba geçene kadar akla karayı seçtim. Smiley

THE BEST IN SPACE
PROTOCOL ON BSC
▀██
▀▀███
▀▀████
▀████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀

▀██
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
JOIN NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
dejavvu
Member
**

View Profile
July 31, 2017, 04:35:11 PM

Hayrola ne oldu?

Deposit yaptım, yaptığım adresi kaldırmışlar ordan. Kendimden şüphelenmeye başladım acaba yanlış adrese mi gönderdim diye, kontrol de edemiyorum. Bilgisayara bişeyler bulaştırdıysak yandık dedim. Niye siliyonuz kullandığımız adresi ordan anlamıyorum. Hesaba geçene kadar akla karayı seçtim. Smiley

haha valla gereksiz stres yasamissin, neyse en azindan problemsiz hallolmus:). Umarim onumuzdeki 24-48 saat daha buyuk stres yasamayiz Smiley
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
July 31, 2017, 05:05:10 PM

Hayrola ne oldu?

Her deposit yaptıktan sonra adresiniz değişir.
Koinim yeni getirdi bu özelliği, bence insanları her defasında farklı adresle işlem yapmaya zorlamak gayet yerinde bir karar.
Eski adresinize tekrar btc gönderebilirsiniz, onlar da hesabınıza yansır.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

btclife01
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
July 31, 2017, 06:21:12 PM

Sisteme "eski adreslerim" kısmını ekleseler bu tür heyecanların önüne geçerler.

BCC leri çekim/kullanım için duruma bakacağız denmiş, bakalım bakalım.
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
July 31, 2017, 07:46:01 PM

Sisteme "eski adreslerim" kısmını ekleseler bu tür heyecanların önüne geçerler.

BCC leri çekim/kullanım için duruma bakacağız denmiş, bakalım bakalım.
BTC,LTC Çekim yapılan adresleri eklemişler, deposit adreslerini de ekleyebilirler aslında, hesaba ne zaman btc/ltc girmiş görürüz iyi olur.
Koinim duy sesimizi.
Pages: « 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 »
  Print  

Jump to: