Bitcoin Forum
April 25, 2024, 01:58:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3028111 times)
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 16, 2018, 11:03:16 AM
 #2441

Ljudi dali zna neko da objasni sta se desava sa berzom sve je dole po 20-30%
Evo ti jedno staro objasnjenje
https://www.coinigy.com/s/i/5988a74094143/
1714010297
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714010297

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714010297
Reply with quote  #2

1714010297
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714010297
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714010297

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714010297
Reply with quote  #2

1714010297
Report to moderator
1714010297
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714010297

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714010297
Reply with quote  #2

1714010297
Report to moderator
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 16, 2018, 12:05:55 PM
 #2442


Jebiga moro sam i ja da nasednem jedom. Koja bre prevara i to gomila ljudi ubacila pare. Jebiga idemo dalje, zato je ovo kocka. Ja sam gledo dosta Yutub ljudi su uradili to isto sto i ja znaci ovi skupili gomilu novca. Neverovatno!

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 16, 2018, 12:21:35 PM
 #2443

Ala se zahuktalo ovde ... nema me dan i vec 50 novih postova  Smiley


Jebiga moro sam i ja da nasednem jedom. Koja bre prevara i to gomila ljudi ubacila pare. Jebiga idemo dalje, zato je ovo kocka. Ja sam gledo dosta Yutub ljudi su uradili to isto sto i ja znaci ovi skupili gomilu novca. Neverovatno!

Pazi, ti si ovo radio pre koju godinu kada je bila znatno manja masa i ICO's su bili mnogo ozbiljniji. Ako uzmes u obzir priliv novih ljudi (n00bs) koji ulazu u sve i svasta (zvuci poznato  CoolHuh) sada prevaranti imaju vece stado za shishanje  Grin Grin Grin

Posto je crypto divlji zapad i nema regulative, mozes i ti da nazvrljas neki WP i da pokrenes ICO. Cim sakupis jedno 500-1000 ETH, samo nestanes i eto Jezde i Dafine ponovo  Wink a ovog ce biti sve vise!!!
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 16, 2018, 12:30:37 PM
 #2444

Ala se zahuktalo ovde ... nema me dan i vec 50 novih postova  Smiley


Jebiga moro sam i ja da nasednem jedom. Koja bre prevara i to gomila ljudi ubacila pare. Jebiga idemo dalje, zato je ovo kocka. Ja sam gledo dosta Yutub ljudi su uradili to isto sto i ja znaci ovi skupili gomilu novca. Neverovatno!

Pazi, ti si ovo radio pre koju godinu kada je bila znatno manja masa i ICO's su bili mnogo ozbiljniji. Ako uzmes u obzir priliv novih ljudi (n00bs) koji ulazu u sve i svasta (zvuci poznato  CoolHuh) sada prevaranti imaju vece stado za shishanje  Grin Grin Grin

Posto je crypto divlji zapad i nema regulative, mozes i ti da nazvrljas neki WP i da pokrenes ICO. Cim sakupis jedno 500-1000 ETH, samo nestanes i eto Jezde i Dafine ponovo  Wink a ovog ce biti sve vise!!!



Bio sam umoran ali nije opravdanje trebo sam da odem na Telegramov zvanican sajt sto nisam. Mislio sam da ce da se rasproda.

Ali pazi prevaranti izprogramirali da pokaze onaj mali test sto sam uplatio i to je radilo kako treba. Plus video. Plus wite paper. Koja prevara.

Sva reca ovo je igra brojki 2 dobre opkade i ovih 0.3BTC se vraca.

U retrospekt trebo sam manju svotu da ubacim stavim ovde da pregleda vise ljudi i neko bi ukapirao da je prevara ali moja pohlepa me je kostala jer sam se plasio da ce da rasproda.

Joj joj joj  Sad

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
January 16, 2018, 01:12:07 PM
 #2445

Izvinjavam se.
Zaista se izvinjavam sto sam arogantan.
Ako sam nekog uvredio to je verovatno sto mi se suprotstavio sa glupostima. Postoji velika razlika u nacelnom pogledu na ovo sto se desava i sta mi zelimo od toga. Koje su nam namere. Vecina vas vidi samo pare.
Ja vidim nacin na koji se menja svet.
Jbg.
Ovo je sve.
Sve se menja.
Ovo je FORUM.
[5pt]Forum na kojem je sve pocelo![/size]
Amin!

Nije toliko bitno sto se neko mozda uvredio, koliko je steta sto zivis u nestvarnom svetu.
Nije sve tako crno i belo, svet i ljudi su ti mnogo komplikovaniji od toga.

Vecina mozda brine najvise za pare vecinom vremena, sto je donekle razumno iako je veoma kratkorocno.
Ali nisi ti jedini sto vidi da se menja svet, niti si jedini u bilo cemu, milioni ljudi vidi i zna isto sto i ti, nisi toliko poseban kao sto ti se cini.
Vecina ljudi ovde vidi da se stvari menjaju, ali i da su se uvek menjale donekle. Nije nista posebno na ovom svetu, previse je veliki za to.

Bitkoin je velika stvar, velika promena, ali ne zanosi se previse. Na kraju dana, ljudi su ljudi i priroda je priroda. Svet ce biti 95% isti sta god moze da se desi u narednih 5 decenija, pa makar Bitkoin bio jedina valuta. Sto vise znas i vidis, to vise razumes da nista nije tako posebno, isto je i za ljude i za samog sebe.
Svi smo mi drugaciji, normalno je biti drugaciji, bio bi poseban da si isti kao neko drugi, ali to sto si drugaciji ne znaci da je razlika bitna i najcesce nije.
denis-z12
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 294
Merit: 103



View Profile
January 16, 2018, 01:23:43 PM
 #2446

Vijesti iz azije unistise trziste jbt
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
January 16, 2018, 01:29:18 PM
 #2447

Vijesti iz azije unistise trziste jbt

Samo bez straha. Bitcoin ovo radi ponekad da otjera male igrače Cheesy
Treba isključiti emocije i razmišljati glavom. Tržište će se oporaviti 'dok kažeš keks'.
aleksej996
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 490
Merit: 389


Do not trust the government


View Profile
January 16, 2018, 01:29:52 PM
 #2448

Vijesti iz azije unistise trziste jbt

Moze biti i nesto na tehnickom nivou, kao sto su velike rudarske provizije za pomeranje Bitkoina. Bice mozda bolje za par meseci kada bi se ovi problemi ,nadam se, rese.
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 16, 2018, 02:10:50 PM
 #2449

Vijesti iz azije unistise trziste jbt

Moze biti i nesto na tehnickom nivou, kao sto su velike rudarske provizije za pomeranje Bitkoina. Bice mozda bolje za par meseci kada bi se ovi problemi ,nadam se, rese.
Da nije bregasta osovina otisla?
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
January 16, 2018, 02:20:25 PM
 #2450

Izvinjavam se.
Zaista se izvinjavam sto sam arogantan.
Ako sam nekog uvredio to je verovatno sto mi se suprotstavio sa glupostima. Postoji velika razlika u nacelnom pogledu na ovo sto se desava i sta mi zelimo od toga. Koje su nam namere. Vecina vas vidi samo pare.
Ja vidim nacin na koji se menja svet.
Jbg.
Ovo je sve.
Sve se menja.
Ovo je FORUM.
[5pt]Forum na kojem je sve pocelo![/size]
Amin!

Nije toliko bitno sto se neko mozda uvredio, koliko je steta sto zivis u nestvarnom svetu.
Nije sve tako crno i belo, svet i ljudi su ti mnogo komplikovaniji od toga.

Vecina mozda brine najvise za pare vecinom vremena, sto je donekle razumno iako je veoma kratkorocno.
Ali nisi ti jedini sto vidi da se menja svet, niti si jedini u bilo cemu, milioni ljudi vidi i zna isto sto i ti, nisi toliko poseban kao sto ti se cini.
Vecina ljudi ovde vidi da se stvari menjaju, ali i da su se uvek menjale donekle. Nije nista posebno na ovom svetu, previse je veliki za to.

Bitkoin je velika stvar, velika promena, ali ne zanosi se previse. Na kraju dana, ljudi su ljudi i priroda je priroda. Svet ce biti 95% isti sta god moze da se desi u narednih 5 decenija, pa makar Bitkoin bio jedina valuta. Sto vise znas i vidis, to vise razumes da nista nije tako posebno, isto je i za ljude i za samog sebe.
Svi smo mi drugaciji, normalno je biti drugaciji, bio bi poseban da si isti kao neko drugi, ali to sto si drugaciji ne znaci da je razlika bitna i najcesce nije.

Da, to je jedino tacno, odnosno sa cime sam saglasan. Nije bitno da li sam nekog uvredio. Sve ostalo si promasio veoma. Ali ok. Svako ima prava na svoj stav. To koliko je moj svet stvaran ili nije ti ne znas.
Utopijske stvari koje pricam i pisem su cilj na koji znam da necu ziv stici, ali voleo bih da ostavim nesto.
Taj tvoj stav je ono sto je ubilo to sto ja pricam. Sto je drustvo uspelo da ubije duh pojedinca, pa onda cak i jedan drugom da govorimo kako smo mali, kako nismo posebni, kako mi ne mozemo nista, kako smo nule.
Koja vecina vidi? Koja glupost. Vecina nema pojma. Vecina jos gore razmislja nego ti. Razlika jeste bitna.
Sve u svemu ti si sad pokusao da objasnis nesto sto ni sam ne razumes i ispadnes pametan uredinim objasnjenjem, ali si samo pokazao koliko nemas pojma o zivotu. Jer to sto si napisao je tacno, za tebe, naravno, ali kad to naturas drugom coveku sa pesimisimizmom je ogranicavanje bezgranicnog potencijala pojedinca. To radi drustvo. Tebo je to uradilo ocigledno, ako imas preko 40, ako nemas onda si jos zelen. Ali svakako zrelost svesti nema veze sa godinama.

Opet kazem, izvinjavam se na svojim radikalnim merama, ali ja zivim za ovo i ocigledno dozivljavam i nalazim se na malo visem nivou kapiranja stvari. Znam da je tesko to svariti, ali ja zaista znam sta pricam veoma dobro baratam informacijam. Da gresim nekad stoji, covek sam, ali nacin na koji ja funcinisem dijametralno se razlikuje u odnosu na veliku vecinu. Ko me zna ili je saradjivao ili komunicirao sa mnom zna o cemu pricam i zna koje su mi namere uvek bile.
Da sam serator jesam. To nervira ljude. Znam. Ali voleli me, ne voleli me, ja sam zagalopirao ovim bordom i dobro digao prasinu iako mi svi stalno govore nemoj da trosis zivce na budale koje te ne kapiraju.

 

Ala se zahuktalo ovde ... nema me dan i vec 50 novih postova  Smiley


Jebiga moro sam i ja da nasednem jedom. Koja bre prevara i to gomila ljudi ubacila pare. Jebiga idemo dalje, zato je ovo kocka. Ja sam gledo dosta Yutub ljudi su uradili to isto sto i ja znaci ovi skupili gomilu novca. Neverovatno!

Pazi, ti si ovo radio pre koju godinu kada je bila znatno manja masa i ICO's su bili mnogo ozbiljniji. Ako uzmes u obzir priliv novih ljudi (n00bs) koji ulazu u sve i svasta (zvuci poznato  CoolHuh) sada prevaranti imaju vece stado za shishanje  Grin Grin Grin

Posto je crypto divlji zapad i nema regulative, mozes i ti da nazvrljas neki WP i da pokrenes ICO. Cim sakupis jedno 500-1000 ETH, samo nestanes i eto Jezde i Dafine ponovo  Wink a ovog ce biti sve vise!!!


Bas i nije tacno. Tada su ICOi bili jos gori.
Sada ima mnogo vise ozbiljnijih ali i mnogoooo vise prevara, a i svezih grla za klanje.
 
Bio je onaj ICO ne secam se kako se zvao, kad su likovi sakupili koji mil, nije ih bilo par nedelja, onda okacili sa havaja cini mi se... apartman  juuu.... kurve u sobi... belo na stolu... pare lete na sve strane... lepo napravili izvestaj u slikama sta su uradili sa parama. Nisam siguran da su ih ikada pohapsili.

Naravno da imaju sansu prevare kad se masa ponasa kako se ponasa, a to i jeste razlog zasto sam ovde i zasto radikalno. Pice ljudi ico ovo ico ono ulecu u sve i svasta a ne znaju ni sta je blockchain a ne sta radi i cemu bi mogao da sluzi taj koin iz icoa. Kad te vodi cista emocija bez svesnosti onda moze da ti radi ko sta hoce. Tako rade sve prodaje, reklame, picke materine, znas i sam. A ovde sam dodje covek i da pare nekom nepoznatom coveku. Toliko glup da da coveku pare. Bukvalno dodjes i poklonis.


Kina banuje kripto po xyz put samo sto su sad uskladili vesti prvo isli ameri od nove godine sa pricom kako nema zakona za kripto pa blokada novih clanova na berzama pa koreja jedno nedelju dana kako ce da banuju kripto a sad i opet kina da zavrsi pricu Grin

Cekalo se kad ce da se oglasi kosookiki i kaze bitcoin ban u ovom kolu Smiley  JBT lepo su mi govorili da se ne bavim ovoim.. lepo su mi rekla da ce da se izduva... ja nisam verovao... kako sam se zajebaoo... sta cu sada....pa nista.. cekam opet da se naduva ... ili cu sam Cheesy




Jel prodajete?


Sad je vreme da prodate!!

Sve propada!

Ajmo, kako smo ucili, osnovno pravilo berze za trgovinu.. SELL LOW BUY HIGH!!! Jel tako?
Prodaj prodaj prodaj... padaaaa... prodajjj.... kad skoci na 50K obavesno odmah kupite sto vise! Tongue


Vijesti iz azije unistise trziste jbt

Moze biti i nesto na tehnickom nivou, kao sto su velike rudarske provizije za pomeranje Bitkoina. Bice mozda bolje za par meseci kada bi se ovi problemi ,nadam se, rese.
Da nije bregasta osovina otisla?

U pitanju je dihtung glave! Tongue

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 16, 2018, 03:01:41 PM
 #2451

"Jel prodajete?


Sad je vreme da prodate!!

Sve propada!

Ajmo, kako smo ucili, osnovno pravilo berze za trgovinu.. SELL LOW BUY HIGH!!! Jel tako?
Prodaj prodaj prodaj... padaaaa... prodajjj.... kad skoci na 50K obavesno odmah kupite sto vise! Tongue"


Trend is your friend -se zove to (moze i kupi skupo prodaj jeftino) Todorovcu
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 16, 2018, 03:03:43 PM
 #2452


Jel prodajete?


Sad je vreme da prodate!!

Sve propada!

Ajmo, kako smo ucili, osnovno pravilo berze za trgovinu.. SELL LOW BUY HIGH!!! Jel tako?
Prodaj prodaj prodaj... padaaaa... prodajjj.... kad skoci na 50K obavesno odmah kupite sto vise! Tongue

Trend is your friend -se zove to (moze i kupi skupo prodaj jeftino)

Sell high buy low to vecina radi. Ali ja razmisljam da prodam par bezveze i skocim na NEO al nisam siguran posle debakla sa fakegram ico.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
nikolas69
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
January 16, 2018, 03:16:42 PM
 #2453


Jel prodajete?


Sad je vreme da prodate!!

Sve propada!

Ajmo, kako smo ucili, osnovno pravilo berze za trgovinu.. SELL LOW BUY HIGH!!! Jel tako?
Prodaj prodaj prodaj... padaaaa... prodajjj.... kad skoci na 50K obavesno odmah kupite sto vise! Tongue

Trend is your friend -se zove to (moze i kupi skupo prodaj jeftino)

Sell high buy low to vecina radi. Ali ja razmisljam da prodam par bezveze i skocim na NEO al nisam siguran posle debakla sa fakegram ico.
NEO ima lep grafikon vec sam vise puta na njemu lepo zaradio sad ga cekam na 86usd stavis dubinku pa kad cimne
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
January 16, 2018, 03:43:30 PM
 #2454


Jel prodajete?


Sad je vreme da prodate!!

Sve propada!

Ajmo, kako smo ucili, osnovno pravilo berze za trgovinu.. SELL LOW BUY HIGH!!! Jel tako?
Prodaj prodaj prodaj... padaaaa... prodajjj.... kad skoci na 50K obavesno odmah kupite sto vise! Tongue

Trend is your friend -se zove to (moze i kupi skupo prodaj jeftino)

Sell high buy low to vecina radi. Ali ja razmisljam da prodam par bezveze i skocim na NEO al nisam siguran posle debakla sa fakegram ico.
NEO ima lep grafikon vec sam vise puta na njemu lepo zaradio sad ga cekam na 86usd stavis dubinku pa kad cimne

Ako padne na 86 usd ja planiram da prodam 2 / 3 kojna i kupim jos. Samo da ga kina ne zabrani to bi bila katastrofa za nas.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Kojin
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 16, 2018, 03:44:02 PM
 #2455

Pozdrav,

treba da dobijem neku isplatu iz inostranstva u bitkoinima. Imam skrill nalog, ali su mi rekli da je provizija velika i da napravim wirex ili xapo nalog. Kako mogu da povucem pare sa ovih bitcoin novcanika? Koliko sam razumeo, ukinuli su kartice za korisnike iz Srbije. Mogu li da se uvezu sa bankovnim racunom (kao sto radi skrill)?

Da li je neko koristio wirex ili xapo za povlacenje para?

Vidim da se pominje cex.io i telenor kartica, pretpostavljam da je ovo preporucen nacin? Telenor kartica je visa kartica vezana za tekuci racun u telenor banci?

Na sve to Cex.io ima najbolji "kurs" odnosno uvek ima najvisu cenu za prodaju bitcoina. Za sad je win-win kombinacija.
Takodje Tlnor kartica je prihvatljiva svuda, pa ti dodje sve kao ziv kesh

Cex.io:
New registrations are temporarily suspended.

Imaju i oni sad nekih problema al xapo je gotov za nas
Cak sam im dostavio i dokaz o adresi na malti i poslali mi novu karticu tamo i sad mi je blokirali jer je koristim u srbiji.

Cex definitivno jos uvek najbolje

Testiram sad i wagecan gold kartica kosta 180$ mnogo losija od cexa i load time je par dana ali jebiga

Cex.io i dalje ne dozvoljava registraciju novih clanova. Postoji li neka alternativa? Kako se uopste 'vade' pare sa drugih novcanika/menjacnica?
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
January 16, 2018, 05:30:47 PM
 #2456

Imal ko od nasih da kopa Minexcoin?
najisplativiji je trenutno, ali mora da se kopa sa Optiminerom na Linuxu a ja za Linux tupav nis ne znam
ako ko ima da moze pomoci nek se javi

upcomingcarsreview.com
n00bsaibot
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
January 16, 2018, 06:34:44 PM
 #2457

Imal ko od nasih da kopa Minexcoin?
najisplativiji je trenutno, ali mora da se kopa sa Optiminerom na Linuxu a ja za Linux tupav nis ne znam
ako ko ima da moze pomoci nek se javi

Provo - glupo pitanje ali po kom kriterijumu je naj isplativiji?

Drugo, https://medium.com/minecoin-blog/here-is-detail-instruction-how-to-mine-7be0d91ef5f0 - prati link i pogledaj insrukcije za Windows, moraces malo da skrolujes da dodjes do istih
Cane1989
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 235
Merit: 102


View Profile
January 16, 2018, 07:24:49 PM
 #2458

krajnje je vreme da nam dodele srpski deo foruma.

Toliko razlicitih tema ima da je neprakticno za pracenje.

p.s. to za telenor banku - mora sve lepo da se vidi. Cista slika da bude. Prebaci slike preko usb-a, mejla ili "plavog zuba". Nikako preko vibera, mesindzera itd. jer oni smanje kvalitet slike kao i njenu velicinu. Nemoj da pokusavas neke seljacke fore da blurujes podatke itd.

▐▐   ▬▬▬▬▬   DeepOnion   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    40 PUBLIC AIRDROPS COMPLETED    TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain File Signatures  •  VoteCentral Your Vote Counts  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
January 16, 2018, 07:33:02 PM
 #2459

Imal ko od nasih da kopa Minexcoin?
najisplativiji je trenutno, ali mora da se kopa sa Optiminerom na Linuxu a ja za Linux tupav nis ne znam
ako ko ima da moze pomoci nek se javi

Provo - glupo pitanje ali po kom kriterijumu je naj isplativiji?

Drugo, https://medium.com/minecoin-blog/here-is-detail-instruction-how-to-mine-7be0d91ef5f0 - prati link i pogledaj insrukcije za Windows, moraces malo da skrolujes da dodjes do istih
a po kom nije? mozes lako da kopas 0.7-1 novcic dnevno i to sa kantom od riga uz malu potrosnju struje, a novcic kosta 25-30 dolara i rasce
drugo imaju nesto sto se zove Minexbanka gde dobijas kamatu na novcice koje cuvas u waletu
trece kopanje na windowsu je 10 puta slabije nego sa Linuxom

upcomingcarsreview.com
Nirado
Member
**
Offline Offline

Activity: 121
Merit: 10

Tullievo


View Profile
January 16, 2018, 07:57:30 PM
 #2460

Imal ko od nasih da kopa Minexcoin?
najisplativiji je trenutno, ali mora da se kopa sa Optiminerom na Linuxu a ja za Linux tupav nis ne znam
ako ko ima da moze pomoci nek se javi

Provo - glupo pitanje ali po kom kriterijumu je naj isplativiji?

Drugo, https://medium.com/minecoin-blog/here-is-detail-instruction-how-to-mine-7be0d91ef5f0 - prati link i pogledaj insrukcije za Windows, moraces malo da skrolujes da dodjes do istih
a po kom nije? mozes lako da kopas 0.7-1 novcic dnevno i to sa kantom od riga uz malu potrosnju struje, a novcic kosta 25-30 dolara i rasce
drugo imaju nesto sto se zove Minexbanka gde dobijas kamatu na novcice koje cuvas u waletu
trece kopanje na windowsu je 10 puta slabije nego sa Linuxom
Kao neko ko je dugo u mnx, OK je i windows mining. Mada sam prilicno sig da imaju virus u mineru. Znam prepoznaje se miner kao virus ... ali ovdje zapravo smatram da mozda ima, iako licno sam imao preko 300MNX zadrzao sam samo 10  Embarrassed . Prodao sve po 13$ al dobro, volim tih 0.4BTC sto sam dobio. Najbitnije za mnx je da ga stavis na PARK u MInexbank, npr. 3.3% nedeljno je relativno dobro a prosli mjesec e bilo 20% mjesecno, a procenat raste ako cijena MNX-a pada tako da kompenzuju. Samo pazi da sve stavljas na istu adressu da ne moras da prebacujes na minexbank adresu posle i da dajes fee. Srecan majning!

Pages: « 1 ... 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!