Bitcoin Forum
April 16, 2024, 08:06:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 2992959 times)
ljube
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
February 18, 2018, 03:51:04 PM
 #2921

Pozdrav svima. Procitao sam skoro svih 150 stranica ovog naseg srpskog pod-foruma za nekih 15 ak dana svakodnevnog citanja. Smiley
 bilo je zajebano iskreno, dosta konfuzno.. za nekog pravog pocetnika kao sto sam ja. Ali sam dosta toga i saznao i naucio, svakako nisam sve razumeo.
Ali imam neku solidnu predstavu teoretsku.
Sada hocu da krenem prakticno da ulazem- trejdujem.. prvo sa manjom svotom da osetim kako to sve radi.
Pa onda planiram da udjem strateski sa par iljadarki pa kako me posluzi bice. Wink
Uvek sam otvoren za nova znanja..
Evo sada vec trazim da kupim neke coine, pa da vidm kako to ide prakticno..gde da ih drzim i tako to. Za pocetak najjboje da kupim ponesto od btc, eth i ltc
Ako je neko voljan da me malo jos uputi bicu zahvalan u svakom pogledu. i za svaki sam dogovor.

Ako treba kao grupa da nesto akcijamo , da bi svima bilo bolje takodje sam tu predozlite ideju.
Ovo sto rece kolega iznad @BookeyBitMan da kao grupa moze bolje da se zaradi ..? zanima me na sta konkretno misli.., da moze pojedinacno vise u grupi, na koji nacin? jes da je srpska Velika boljka SLOGA oko bilo cega ali ipak verujem da oko nekih stvari neki ljudi mogu da se sloze i konkretno pokazu.
1713298006
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713298006

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713298006
Reply with quote  #2

1713298006
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
drmasa
Member
**
Offline Offline

Activity: 270
Merit: 10


View Profile
February 18, 2018, 04:34:08 PM
 #2922

Cuh za neke momke sa salajke koji su dnevno kopali 100 komada ETH sa 7950 karticama i sve prodavali za 1-2$ po komadu. Smiley
BookeyBitMan
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 3


View Profile
February 18, 2018, 04:55:51 PM
 #2923

Konkretno mislim na partnerske programe (affiliate).
Moje misljenje je da su partnerski programi veo dobra stvar za grupnu zaradu.

Navescu jedan primer:
Svi ste verovatno culi za FreeBitco.in dobijate besplatno (trenutno, zavisi od cene BTC-a) 0.00000019 BTC svakih sat vremena,
njihov partnerski program

postoji opcija gde mozete u procentima da podelite zaradjeno sa referalima (0%-100%)

Ovo je samo jedan primer gde grupa moze vise nego pojedinac da zaradi.

Navescu jos jedan primer sa licnim iskustvom:
2016 godine registrovao sam se na jednom od cloud mining sajtova i dobio 15GH/s lifetime ugovora.
Kao sto sam vec napisao krajem prosle godine nasao sam taj sajt i ulogovao se i video balans 0.0077BTC/ oko 83$ (tada).
Da bih podigao BTC morao sam prvo da kupim jedan od ugovora (min. cena 19$), naravno zbog loseg iskustva nisam hteo da kupim.
Ovde na forumu nasao sam coveka koji je hteo da kupi taj nalog i ponudio mi je 30$ i kada podigne novac da mi vrati nalog sa kupljenim ugovorom. Sve je proslo kako treba on je podigao BTC ja sam dobio 30$ u BTC-u i svoj nalog. I da se vratim na pocetak oni nude 15% od svake kupovine njhovih ugovora i i dalje nude (sada) 50GH/s besplatnog lifetime ugovora.

Moje licno misljenje je da to treba da se iskoristi, ali pitanje je da li su ljudi koji ovo citaju zainteresovani da udju u ovu pricu.
ljube
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
February 18, 2018, 06:06:38 PM
 #2924

Vrlo nezanimljivo. Niti vidim sta tu moze grupa da zaradi. moje misljenje. Mogu pojedinci svakako, koji ce voditi grupu i sl.
Ne volim licno affiliate, referale.. mislio sam da je nesto ozbiljnie u pitanju.
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 18, 2018, 07:51:06 PM
 #2925

Cuh za neke momke sa salajke koji su dnevno kopali 100 komada ETH sa 7950 karticama i sve prodavali za 1-2$ po komadu. Smiley

Sad kad sam video 7950 sam skapirao da sam pogresno napisao.. ne da sam pogresno napisao nego sam bas zaboravio Smiley


Momci sa Salajke? Etar? To nisam ja bio... to moze biti samo pijavica i brat Tongue



Nego reci ti meni Marcetin , dokle je Voja stigao sa pesmom? Lako cemo mi sa cartovima , babama i zabama..

Da se ne lazemo Voja jos nije ni poceo kako treba. Napisao je par stihova, ali covek ima problema trenutno u zivotu, pa mu nije do pesme. Trebao bi veceras ili sutra prepodne da dodje do mene u prolazu kad bude isao za bg, posto je on u Beceju a ja u ns, pa cemo onda sto kaze lice u lice da vidimo hoce li ili nece. Al' kapiram morace, ili ce me nositi kao shubaru kad mu se nakacim Tongue

Bio je Voja. Glava me boli. Toliko informacija. Covek je mene ugazio.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Nsync
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 62
Merit: 0


View Profile
February 19, 2018, 08:58:32 AM
 #2926

Airdrops Telegram channel

https://t.me/airdrops_airdrops

Good Work  Smiley
kornelia--
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 17
Merit: 0


View Profile
February 19, 2018, 01:50:34 PM
 #2927

Zdravo
ja sa nova u ovom poslu
Imam jedno pitanje,koju web stranicu preporucujete dabi bih BTC pretvorila u evre (imam devizni racun u Addiko Bank)
neko je rekao za Cex .io .
da li neko za koje verme Cex.io prebacuje pare na devizni racun ? koliki minimalni iznos ?
ko sta preporucuje kako mogu pretvoriti BTC u devizu ? (Addiko Bank )

Hvala na odgivorima. Smiley
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 19, 2018, 02:15:21 PM
 #2928

Dosta nas koristi cex.io u kombinaciji sa telenor bankom, koja radi monetalno. Kad promenis, posaljes na karticu, stigne ti poruka bukvalno za 3 sekunde, a ti posle 5 mozes da dignes pare sa bankomata ili raspolazes vec po nahodjenju digitalno. Za slanje na devizni racun ipak ide drugacije ako ne ides preko kartice, znaci da saljes na visu ili mastercard, u tom slucaju tzv.  kliring Smiley  hahahhaha i dan danas, pa cekas da se sporazumeju bankari nekad i po par dana, sve zavisi, uglavnom bude za dan.
Sve zavisi i da li zelis kes na ruke ili moze i da stavis na karticu pa da trosis po marketima, butikchicima, restoranima i slicno, gde nemas provizije kad koristis POS placanje. Meni licno omiljenija varijanta. Ako bas hoces kes onda bolje da odes kod nekih likova iz oglasa i izbegnes banku. Iz vise razloga. Limita i registracije, a i uopste osnovnih nacela kripto revolucije, njih upravo i izbacujemo iz price, jer su nepotrebni paraziti koje je tehnologija odavno pregazila ali jos uvek drze sistem. Zato i imas kliringe i da berza ne radi vikendom.. jbt... pu pu pu.... 21. vek. Smiley

Edit:
Ima par caka, kad saljes na telenor. Npr: moras prvo ili uplatiti devize ili dinare pa kupiti devize, ili poslati prvo malo pa kupiti devize, jer ako odmah posaljes vecu kolicinu deviza a nemas aktiviran devizni racun onda ti se sve automatski konvertuje u dinare. Ja se jednom tako zezno sa jednom karticom. Poslo evre, nema evra, kako nema, kad ono juuuu, dinara koliko hoces. Hteo ja posle da zamenim to kao nazad u evre tamo, ali to bude onda malo manje evra nego sto sam poslao zbog procenata koji ti oduzimaju za konverziju.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
LeoN_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
February 19, 2018, 03:51:11 PM
 #2929

Hvala na info, koje su provizije za povlacenje novca na telenor sa cex-a ?
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 19, 2018, 04:31:50 PM
 #2930

Znam da ce ovo zvucati mega retardirano, ali pored toga sto koristim vec dosta dugo nemam pojma koje su provizije tacno. Moram da dizem pa moram, sve sto je do 5% mi je ok, kad se sve sabere jel. A ovo sve mislim tako negde da izadje. Mozda sam lupio, ali nemam zivaca da trazim gde im je to, sad sam gledao ne pise gde treba. https://cex.io/fee-schedule#/tab/payments

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
LeoN_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
February 19, 2018, 04:42:28 PM
 #2931

Znam da ce ovo zvucati mega retardirano, ali pored toga sto koristim vec dosta dugo nemam pojma koje su provizije tacno. Moram da dizem pa moram, sve sto je do 5% mi je ok, kad se sve sabere jel. A ovo sve mislim tako negde da izadje. Mozda sam lupio, ali nemam zivaca da trazim gde im je to, sad sam gledao ne pise gde treba. https://cex.io/fee-schedule#/tab/payments

Hvala ti! Jos jedno pitanje i necu te vise gnjaviti, da li mozes da mi preporucis, ako ti je poznat, neki najkredibilniji exchange koji nudi withdraw opciju na PayPal ?
kornelia--
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 17
Merit: 0


View Profile
February 19, 2018, 04:44:42 PM
 #2932

Dosta nas koristi cex.io u kombinaciji sa telenor bankom, koja radi monetalno. Kad promenis, posaljes na karticu, stigne ti poruka bukvalno za 3 sekunde, a ti posle 5 mozes da dignes pare sa bankomata ili raspolazes vec po nahodjenju digitalno. Za slanje na devizni racun ipak ide drugacije ako ne ides preko kartice, znaci da saljes na visu ili mastercard, u tom slucaju tzv.  kliring Smiley  hahahhaha i dan danas, pa cekas da se sporazumeju bankari nekad i po par dana, sve zavisi, uglavnom bude za dan.
Sve zavisi i da li zelis kes na ruke ili moze i da stavis na karticu pa da trosis po marketima, butikchicima, restoranima i slicno, gde nemas provizije kad koristis POS placanje. Meni licno omiljenija varijanta. Ako bas hoces kes onda bolje da odes kod nekih likova iz oglasa i izbegnes banku. Iz vise razloga. Limita i registracije, a i uopste osnovnih nacela kripto revolucije, njih upravo i izbacujemo iz price, jer su nepotrebni paraziti koje je tehnologija odavno pregazila ali jos uvek drze sistem. Zato i imas kliringe i da berza ne radi vikendom.. jbt... pu pu pu.... 21. vek. Smiley

Edit:
Ima par caka, kad saljes na telenor. Npr: moras prvo ili uplatiti devize ili dinare pa kupiti devize, ili poslati prvo malo pa kupiti devize, jer ako odmah posaljes vecu kolicinu deviza a nemas aktiviran devizni racun onda ti se sve automatski konvertuje u dinare. Ja se jednom tako zezno sa jednom karticom. Poslo evre, nema evra, kako nema, kad ono juuuu, dinara koliko hoces. Hteo ja posle da zamenim to kao nazad u evre tamo, ali to bude onda malo manje evra nego sto sam poslao zbog procenata koji ti oduzimaju za konverziju.


Hvala na odgovoru . sta je tovja perporuka telenor ili addiko ?
vremenski koliko treba is cex io da legne na racun ?
znas li jos koju mogucnost da dodjem do cash ? (na bankovksi racun)
hvalana jos jednom .
itod
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1974
Merit: 1075


^ Will code for Bitcoins


View Profile
February 19, 2018, 04:51:43 PM
 #2933

Znam da ce ovo zvucati mega retardirano, ali pored toga sto koristim vec dosta dugo nemam pojma koje su provizije tacno. Moram da dizem pa moram, sve sto je do 5% mi je ok, kad se sve sabere jel. A ovo sve mislim tako negde da izadje. Mozda sam lupio, ali nemam zivaca da trazim gde im je to, sad sam gledao ne pise gde treba. https://cex.io/fee-schedule#/tab/payments

Hvala ti! Jos jedno pitanje i necu te vise gnjaviti, da li mozes da mi preporucis, ako ti je poznat, neki najkredibilniji exchange koji nudi withdraw opciju na PayPal ?

Niko ne nudi opciju da povuces pare na PayPal. PayPal je beskrajno nepouzdan za kriptovalute jer dozvoljava da se poniste transakcije, a sve transakcije u kriptovalutama su bespovratne. Prosto nisu kompatibilne sa PayPal-om.
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
February 19, 2018, 05:22:49 PM
 #2934

Hvala na info, koje su provizije za povlacenje novca na telenor sa cex-a ?

3.5$ fixno + 1.2%

Sto je i moglo bi se reci najbolji fee koji mozes da dobijes bilo gde. Tesko ces proci sa manje od toga.


      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
February 19, 2018, 05:53:42 PM
 #2935

Vitalik pre par minuta objavio post na tviteru

Reminder: cryptocurrencies are still a new and hyper-volatile asset class, and could drop to near-zero at any time. Don't put in more money than you can afford to lose. If you're trying to figure out where to store your life savings, traditional assets are still your safest bet.

mnogo komentara i malo je reci da su ljudi sokirani napisanim.

da citiram samog sebe, trenutno ETH pao 15% u odnosu na BTC u zadnja 3 dana
koliko je ovaj svet blesav

upcomingcarsreview.com
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 19, 2018, 06:05:10 PM
 #2936

To je problem slabih ruku, koji veruju svakom sranju koje procitaju na netu, i ne mogu da koriste svoju tikvu. zasto bi neko prodao svoj ETH zbog nekog RANDOM SRANJA sto je neko rekao... O.o Debili bez IOLE MOZGA
eh...
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 2


View Profile
February 19, 2018, 06:09:27 PM
 #2937

Mozda sam lupio, ali nemam zivaca da trazim gde im je to, sad sam gledao ne pise gde treba. https://cex.io/fee-schedule#/tab/payments

Kako ne pise? Na tom linku koji si dao, bas tu pise sve lepo.

Hvala na info, koje su provizije za povlacenje novca na telenor sa cex-a ?

3.5$ fixno + 1.2%

Sto je i moglo bi se reci najbolji fee koji mozes da dobijes bilo gde. Tesko ces proci sa manje od toga.

Kao prvo, nije fiksno $3.50 nego $3.80.

Kao drugo, nije fiksni deo + procenat, nego procenat + fiksni deo.

Kao trece, itekako moze da se prodje daleko jeftinije, tako sto se koristi VISA kartica, za koju je samo $3.80, bez procenta.

Jel toliko tesko kliknuti na link koji je postovan par postova iznad?

https://cex.io/fee-schedule#/tab/payments

Hvala ti! Jos jedno pitanje i necu te vise gnjaviti, da li mozes da mi preporucis, ako ti je poznat, neki najkredibilniji exchange koji nudi withdraw opciju na PayPal ?

Niko ne nudi opciju da povuces pare na PayPal. PayPal je beskrajno nepouzdan za kriptovalute jer dozvoljava da se poniste transakcije, a sve transakcije u kriptovalutama su bespovratne. Prosto nisu kompatibilne sa PayPal-om.

Nemoj lupati molim te. https://www.southxchange.com/ koristim vec skoro pola godine i svakih par nedelja prebacujem dolare na svoj PayPal nalog bez ikakvih problema i uz vrlo malu proviziju. Takodje, to sto si napisao za PayPal je totalna glupost, zato sto je potpuno ista stvar sa bankama i karticama, pa se opet uveliko koriste za kripto.

E moji Srbi, samo nesto pametujete, a ne znate gde bijete.
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 19, 2018, 06:24:06 PM
 #2938

Mislim da si negde izgubio ponetu Telenor Kartice i Paypal-a. Da li bi ti sada meni kao individualcu prodao 1 BTC preko paypala? Super, ja ti posaljem kintu, ti meni btc, ja povucem kintu preko Paypal-a nazad, zato sto sam otvorio Dispute, i ti ostao ni sa cim. Zato niko ga ne preporucuje.

A sto se tice Visa kartice, ne znam dal je telenor izdaje, ali poenta Telenor(Master Card) je INSTANT TRANSAKCIJA, sa obzirom u kakvoj VUKOJEBINI i razvijenoj drzavi zivimo... Ovo je melem, ako imas neki bolji savet. Daj isti primer, Visa > Instant Transakcija > Manje poreza
eh...
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 2


View Profile
February 19, 2018, 06:43:54 PM
 #2939

Mislim da si negde izgubio ponetu Telenor Kartice i Paypal-a. Da li bi ti sada meni kao individualcu prodao 1 BTC preko paypala? Super, ja ti posaljem kintu, ti meni btc, ja povucem kintu preko Paypal-a nazad, zato sto sam otvorio Dispute, i ti ostao ni sa cim. Zato niko ga ne preporucuje.

A sto se tice Visa kartice, ne znam dal je telenor izdaje, ali poenta Telenor(Master Card) je INSTANT TRANSAKCIJA, sa obzirom u kakvoj VUKOJEBINI i razvijenoj drzavi zivimo... Ovo je melem, ako imas neki bolji savet. Daj isti primer, Visa > Instant Transakcija > Manje poreza

Ja izgubio poentu? Ti si izgubio poentu. Kakve veze ima da li je instant transakcija ako jednostavno mozes da dobijes vise para? Toliko ti je hitno, ne moze za par sati u Intesi da ti stigne, radije bi platio 10, 20, 50 EUR vise samo da ti stigne "INSTANT TRANSAKCIJA"??

A za PayPal, da ne bismo cavrljali u prazno, evo probaj tacno to sto si rekao i videces da nije moguce. Dakle, registruj se na https://www.southxchange.com/ , posalji im "kintu" (nije mi jasno zasto fiat zoves "kinta", a btc ne), kupi bitcoin ili neki altcoin i...? I onda 60 dana ne mozes da povuces kripto sa menjacnice. 61. dana mozes da povuces coine i onda nikako ne postoji mogucnost nikakvog dispute-a. Jeste, smara cekanje, ali samo hocu da vam pokazem da niste vi pametniji od tih koji nude tu PayPal mogucnost, Srbin odmah misli "haha, budale, ne znaju da moze da se otvori dispute i zezne ih bilo ko"... Ne zna se jel gore to ili onaj koji kaze "niko ne nudi tu opciju"... A druga stvar, nismo pricali uopste o tom smeru, nego o podizanju kriptoa na PayPal, a tu nema takvog cekanja, samo nekoliko sati nakon sto se klikne dolari stignu na PP. Naravno, sad ce neko da kaze "ali treba verovati toj menjacnici!", pa verujete i Cexu i ko zna kome jos, pa nista. I naravno, ne radi se sa PayPalom samo tu, nego npr. i na www.localbitcoins.com uveliko.
LeoN_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
February 19, 2018, 07:21:00 PM
 #2940

Hvala vam obojici na odgovoru, ali moje pitanje je bilo, menjacnica koja nudi WITHDRAWAL na Paypal, razumem celu politiku poslovanja razlicitih exchange-a i totalno mi je jasno zasto vecina ne nudi opciju deposita putem Paypala.

Nema potrebe za izbijanje konflikta, sad mi je krivo sto sam ista i pitao Cheesy Hvala vam u svakom slucaju!
Pages: « 1 ... 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 [147] 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!