Bitcoin Forum
May 04, 2024, 11:23:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 ... 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3064715 times)
eh...
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 2


View Profile
February 20, 2018, 12:22:31 PM
 #2961

Opskurna Argentinska menjacnica? Ja imam nalog na 15ak menjacnica (nazalost) i ova je sigurno u gornjoj polovini po popularnosti.
...
Zavlacim onog ko je pitao? Pa cekaj, on je lepo pitao za PayPal i verovatno ima dobar razlog zasto hoce na PP, a ne na je**nu banku, kao sto ni ja necu. Nisam lud da se sve to prati, da sam zaradio desetine hiljada evra na moj JMBG.

Znas kako kazu: Glupost i kasalj se tesko sakriju. A ovde na forumu i kad je neko newb. Nepoznati SouthExchange u gornjoj polovini po popularnosti?!? Da li ti stvarno mislis da ljudi ovde ne umeju da provere ono sto govoris:

https://coinmarketcap.com/exchanges/volume/24-hour/all/

Tvoj fantasticni SouthExchange je na 131. mestu od svih menajcnica po obimu trgovanja, nije zezanje, obrne se tamo po koji BTC dnevno. I taj nesrecni SouthExchange je prvi koji dozvoljava withdrawal ma PayPal, onih 130 iznad njega ne dozvoljavaju, i ti to korisitis kao argument da je moguc withdrawal na PayPal? Pa zar ne vidis da zavodis na stranputicu novajliju kao sto si ti, umesto da covek zna da ne trazi dalje kako to da uradi i umesto toga otvori karticu da sa nje primi i salje pare. Nije problem da pricas o stvarima o kojima ne znas, ali makar pazi da to sto pricas ne osteti nekog drugog, stavi nesto kao "ja mislim" i sl, a ne da prozivas ovde po forumu i tvrdis nesto sa kvazi autoritetom.

Brate mislio sam na to da je SX u gornjoj polovini od tih mojih 15 menjacnica na kojima sam ja registrovan, jer pola su jos tezi shit, niko ne spori to sto ti kazes da je na 131. mestu, ja isto koristim taj link povremeno. Inace, neke shit menjacnice nisu ni listovane tu.

A za PayPal ja lepo kazem da mene vec mesecima sluzi ta varijanta, i to bih savetovao coveku koji je pitao i to je to, neces me ti spreciti da mu dam taj predlog.
1714821823
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714821823

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714821823
Reply with quote  #2

1714821823
Report to moderator
1714821823
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714821823

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714821823
Reply with quote  #2

1714821823
Report to moderator
1714821823
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714821823

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714821823
Reply with quote  #2

1714821823
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714821823
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714821823

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714821823
Reply with quote  #2

1714821823
Report to moderator
1714821823
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714821823

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714821823
Reply with quote  #2

1714821823
Report to moderator
1714821823
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714821823

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714821823
Reply with quote  #2

1714821823
Report to moderator
Barbut
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1694
Merit: 502


★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!


View Profile
February 20, 2018, 12:41:05 PM
 #2962

Jao ovi Srbi samo bi da se svadjaju po ceo dan. Nemaju sta da rade, piju kafe i ogovaraju jedni druge. Nema me par dana haos ste napravili ovde i da vas covek pita sta ste se na kraju dogovorili, verovatno nista? I dalje ce svako svoje da tera!
Svako zna bolje za sebe, a ove druge ko jebe!
Cak i Micro ponudi svoje ponznanstvo sa moderatorima, da se nesto progura, ali nema taj baja sto ume sa Engleskim dobro.

Ostale prepirke ne mogu da komentarisem. Svako je rekao po nesto pametno, nije da nije, ali opet bez adekvatnog resenja na kraju. Kad su se bese Srbi poslednji put slozli? Da racunamo to kad smo skidali Milosevica i udarali u serpe i poklopce Cheesy ili bese to 1901 kada bese onaj Majski prevrat, državni prevrat u kom su ubijeni kralj Aleksandar Obrenović? Kako god okrenes dobri smo samo kad rusimo nekog sa vlasti da bi postavili nekog drugog Smiley



.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]


▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀




Rainbot
Daily Quests
Faucet
bozicso
Member
**
Offline Offline

Activity: 250
Merit: 14


View Profile WWW
February 20, 2018, 12:45:33 PM
Merited by mobiland (1)
 #2963

Neko nedavno najavio hardfork za ETC ali nista od toga, znaci ostaje diff tako visoko

Razvojni tim Itirijum klasika (ETC) je nedavno najavio projekat Callisto Network Project koji će kao rezultat imati 1:1 CLO erdrop (airdrop) za vlasnike ETC-a. Erdrop podrazumeva da će se novčić/token podeliti zajednici besplatno ili uz male zadatke.

Vlasnici ETC-a će se najverovatnije obradovati porastu cene nakon što je razvojni tim najavio projekat Callisto Network.

Mnogi greškom najavljuju ETC hard-fork, ali zapravo Callisto će biti novi blokčein (sa CLO novčićem) koji je razvijen kako bi testirao eksperimentalne protokole, moguća rešenja za probleme skalabilnosti i uspostavio sistem upravljanja koji podstiče kako rudare, tako i vlasnike novčića. Navod iz najnovijeg saopštenja glasi:

“Callisto je zaseban blokčein koji se zasniva na itirijum protokolu sa sopstvenim novčićem (CLO)...Callisto nam predstavlja ‘cold staking’ protokol koji nagrađuje vlasnike novčića prilikom učestvovanja na mreži.”

‘Cold staking’ se definiše kao način na koji se podstiču vlasnici CLO novčića tako što im omogućava da ulože svoje novčiće i zarade, bez potrebe za validacijom transakcija, s obzirom da će se konsenzus ostvarivati putem Proof of Worka (rudarenjem).

Problemi koje Callisto projekat rešava su:

Nema podsticaja da vlasnici novčića i dalje poseduju novčiće, kao što je to kod tipa novčića kod kojih je izražena funkcija novca - ‘čuvari vrednosti’ (store of value)
Korist (profit) nije izbalansirana sa uticajem na mreži, favorizuje rudare
Nedostatak upravljačkog sistema. ‘Cold staking’ protokol bi mogao da posluži kao međukorak za implementaciju upravljačkog sistema.
U najnovijem saopštenju se precizira Callisto-ova inicijalna distribucija u obliku erdropa za vlasnike ETC-a:

“Odlučeno je da se raspodeli početni ulog CLO novčića vlasnicima ETC-a. Napravićemo snimak (snapshot) ETC blokčeina na 5500000 bloku (približno 5. Marta 2018. godine. To zavisi od vremena za koji se pronađe novi blok i od kompjuterske snage mreže). Zatim ćemo implementirati inicijalno stanje svakog vlasnika ETC-a u genesis bloku (početni, prvi blok) Callisto mreže, tako da će svaki vlasnik ETC-a dobiti CLO novčiće u odnosu 1:1 prema količini ETC-a koju je imao u trenutku pojavljivanja 5500000 bloka.”

upcomingcarsreview.com
LeoN_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
February 20, 2018, 03:41:00 PM
 #2964

U pravu si za poluinformacije.

Neverovatno kako ne znate za zlatno pravilo poslednjih... ma nije samo poslednje 4, bilo je i pre toga ... znalo se ... ako ides do 10K na godinu dana priliva po coveku sve ok Wink Mene secanje koliko sluzi od kad primam pare iz inostranstva jos od MicroFinance Banke slicna je bila prica. Naravno da ce da upadne u oci oa sabijes na racun iz cuga bez firme i pokrica 15K-20K evra. Svakako ako prebacujes na racun swiftom moras ici da das izjavu. Ne moz' pisati poslala mi tetka sa menjacnice iz Australije ili honorar. Sa druge strane ako spucas na karticu direktno opet upadas u oci, jer se te stvari kontrlolisu. Nema sta da se kontrlolise, imas listu pa slozis po prilivu. 2-3 klika posla. Kao i uvek mi kasnimo. Ili smo ludi. Sto se tice gustera i njegove flotile tu mi nije jasno. On je obuceni kurac na biciklu bez tockova koji vrti pedali kako mu neko drugi kaze. Postoje dve varijante. Prva je vecini mozda verovatnija, a to je da ce, jel zbog kaznjenja, kod nas tek da usledi ta kripto hajka, kao sto je bilo pre 3-4 godine u Americi, pa Rusiji, pa Kini mnogo puta, pa ce da sabiju i pohapse sve te sto su pustali vise od dozvoljenog na svoj racun. Jos jedna bitna stvar, drzava ne prasta i za to ako hoce moze i retroaktivno, pa i posthumno da jebe pojedinca, kolikogod nekrofilski zvucalo vlast je gora od razuzdanog pedofila nekrofila sto sa masovnog decijeg groblja skuplja poluraspale decije lobanje u koje ce da nabije svoj polni organ. Jeste, vlst je strasna, sistem je pukao, ljudi su stoka, stoka na vlasti je pedofil u slasti. E sad... druga, neverovatnija opcija je da ce ovo malo sake jada sto ostade na Balkanu postati ... kako da kazem... povoljno tlo za razvijanje svih oblika kripto biznisa. Racunica je jednostavna. Pazi sad.. jebeni Toma je od one Ruze bugarke , onecoin, dobio pare, sve pratila i pisala neka engleska novinarka sto ih uhodi. Hocu da kazem da ovi sada nemaju drugi interes osim da uzimaju pare... dobro... u vecini slucajeva je tako.. ali neki ljudi su imali ideju .. ali ok... imam i ja pa me niko ne jebe jer je vecina vas povrsnih retada koji traze pare pare pare... niko nije ni prokomentarsao moju ideju da se pomogne stocarima... picke. Ne znam da li mislite da ja samo lajem bez da imam zub da gricnem ili vas boli patka za stocare jer ne kapirate zasto je lose u zemlji i zasto sistem ne valja. Na srecu ima i pm pa se tamo javljaju dobri ljudi. Poenta je da ce ovi sve uraditi da uzmu kes, pa postoji mogucnost da ce napraviti pogodno tlo... jer ljudi.... kad bih vam rekao ko sve kopa... od politicara... konkretno od naprednjaka sa veoma bitnih polozaja.. i to u kojim kolicinama... ma da.. ne bi bilo nista novo, opet bi sud bio da sam lud Wink
Ne tvrdim ni jedno ni drugo samo vidim i sabiram stvari... doduse i nacujem nesto Smiley


https://i.imgur.com/xja9CHi.jpg




Veoma si bolestan lik, ali u drugu ruku sve konstatacije koje si izneo dobro si argumentovao i slazem se sa tobom potpuno
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 20, 2018, 04:41:16 PM
Last edit: February 20, 2018, 04:53:27 PM by marcetin
 #2965

Jao ovi Srbi samo bi da se svadjaju po ceo dan. Nemaju sta da rade, piju kafe i ogovaraju jedni druge. Nema me par dana haos ste napravili ovde i da vas covek pita sta ste se na kraju dogovorili, verovatno nista? I dalje ce svako svoje da tera!
Svako zna bolje za sebe, a ove druge ko jebe!
Cak i Micro ponudi svoje ponznanstvo sa moderatorima, da se nesto progura, ali nema taj baja sto ume sa Engleskim dobro.

Ostale prepirke ne mogu da komentarisem. Svako je rekao po nesto pametno, nije da nije, ali opet bez adekvatnog resenja na kraju. Kad su se bese Srbi poslednji put slozli? Da racunamo to kad smo skidali Milosevica i udarali u serpe i poklopce Cheesy ili bese to 1901 kada bese onaj Majski prevrat, državni prevrat u kom su ubijeni kralj Aleksandar Obrenović? Kako god okrenes dobri smo samo kad rusimo nekog sa vlasti da bi postavili nekog drugog Smiley

Al si ga nalupao sa za medalju Smiley

Ovo je forum, sta treba da se dogovorimo?  A gde si bio pre tih par dana kad se ovde pisao jedan post na nedelju dana? Naravno da znam najvise jer znam sta znam, a vidim koliko ostali znaju ili ne znaju. Nije problem da li znajs ili ne znas, vec da li si svestan ili nisi i da li primas ili imas zid. Uzmi mene za primer, kao "bozanstvo koje je sislo medj' plebs da propoveda kripto", koje svojim nastupom toliko iritira sve vas, narocito ove sa nezrelijim egom i na nizem stupnju mentalnog razvoja, jer umesto poente moje price samo osete kao ih je ego pitao "jel ovaj to nama?".   E.. dok vecina vas misli sta misli... oni koji znaju uzmu lepo pa ispitaju... pa mi se jave na PM...
Covek nudi poznanstvo sa moderatorima... joj.. brate...e vidis... time ... pa to si Srbija... jbt... mislis da je veza potrebna da se dobije forum? hahhaaha Odnosno, zar ne mislis da je to malo bzz i sa njegove strane da nudi "vezu".. juu .. e ja znam moderatora ... jel znas ti brate admina? Ne znas... onda cuti... mani me moderatora. Jesi ti svestan da sam ja jedini ovde koji je uradio nesto za ovu grupu? Da se pre nego sto sam se najeo pasulja pa prdno u ovom mulju objavljivao jedan samo post na 2-3 dana, ako i toliko. Ne trazim ovacije, niti podrsku, nista... znao sam da ce da bude ovako... a znam i kako ce da bude dalje...a ni hvala mi ne treba.... meni je dosta sto cu moci da serem i serem i serem kako sam pokrenuo stvari. A dokle god je ziv bct to je fizicki dokazivo, jer se sve ovo kopira svakako na jos jedno 100 servera automatski. To je ono sto mene pali .. iskreno... to sto sam vas pokrenuo.. iako vecina sad vise ni ne zna... a proslo je samo .. koliko.. hahaha... jebeni ljudi... nije to samo "mi Srbi"... ili npr. to sto moje nalepnice vidjam na CNN, Bloombergu, po slikama u NYT u kontekstu btc ili kripta.
Prepirke...da ... forum... ne buni se Wink . ... e vidis...gresim...  sam sebi u stomak... ma buni se to i treba! Cheesy
Nece bude vlasti kad se ovo zavrsi... samo zakon. Dobro... necu ja to doziveti... ali... zasto uopste zivimo.... da vijamo pare jel? Pocnimo samo od toga. Tek posle moze da se vidi zasto je ko ovde.

A ti vidim tipican srpski serator koji pored toga sto se nasrao ovde na sve strane i jos je i heroj predlozi da se organizujemo i pravimo srpsku korupciju sa meritima. Pa bi trgovao sa nalozima... to je ono.. bas kripto i btc.. bas ql... vadi pare kako znas i umes.. otimaj lazi varaj zavlaci ne placaj dugove, ne postuj svoje zaposlene, nemoj ih placati, nemoj placati drzavi... nemoj nista....
E to je uzrok svih zala u nasem drustvu!

Ako nabavis tu sisu ja cu te prihvatiti kao legitimnog Tongue

Koje resenje mislis da treba da se pojavi na kraju? Za cega? Za iskustvo sa menjacnicama? Jesi video sta je napisao bozicso  (za njih sam cuo i da su dobri i da su pevaranti)  , hocu da kazem.. iskustva iznosimo na videlo. E sad ...   "Mi Srbi" ....joooj... to je nesto najcrnje.   To je magicna rec, dve reci, na tu kartu ja i igram ovde. A ustvari crno i narandazasto.... nije da ce nekom trebati ... mozda nekom od ovih heroja ili legendi ... ili vec anonimnim nubovima koji nisu nubovi jer imaju tuce naloga pa se loguju po potrebi jer kao sto i pas polize sebi jaja, moze im se... jer sad mislim da je pojam nestao? a? Tongue
E 'bes ga ... pogodilo me to sa kraljem.. pa malo zastranio odmah Smiley
Da nisi krenuo sa "Jao ovi Srbi" ne bih ti nista od ovog ni pisao. Koliko pisem a radio sam jutros do 9-10h .. popio 65263 kafa... i opro usta sa bar 30 ljudi... pa sta.. skoro sam zavrsio ovo https://bitnodes.net/ .... hocu da kazem... sve to moze zajedno ako znas sta radis a ne da bi otimao pare sa svih strana gde ti se ukaze prilika... da to je otimanje... a imas kad zaradis... radis.. stvaras.. trgujes.
Povrsno sam ja tebe proucio.. ali cenim da ides u kladionicu, volis da stavis sve i na crveno... a to sve znaci da si covek koji ne zeli da radi vec da pare uzme na foru neku... to je bolest... psihicka. To kad kapiras da ces jednom dobiti neke pare i da ces od tada biti obezbedjen za ceeeeeli civot.
Jebote koliko je ovde vas kockara pa to je strasno...
I onda se jos pitate zasto su neke stvari takve kakve jesu.




Veoma si bolestan lik, ali u drugu ruku sve konstatacije koje si izneo dobro si argumentovao i slazem se sa tobom potpuno


Hvala. Groteska je nacin, sustina je bitna Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
Dux2K
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 1000


Blocklancer - Freelance on the Blockchain


View Profile
February 20, 2018, 07:04:54 PM
 #2966

od pre koje strane ima i druga fora ali se putuje u djarmu. uzima se kreditna kartica OTP banke naravno i ide breko bitstampa. radi sigurno ne sme se prebacivati na master card  njihovu posto nema kesa oni su jedni za koje znam da ne moze da se podigne direkto na master card.

Coinroll - Bitcoin Gambling

[fX665GSjkGyrckCzk]
marcetin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1124
Merit: 1013


ParalleCoin's ruler from the shadow


View Profile WWW
February 20, 2018, 07:37:28 PM
 #2967

Do sada sam koristio ANX, UQUID, ECO, CEX(telenor), epayments, payza, advanced cash, cpay, a i jos nekih ne mogu se sad ni setiti. Sad sam bas pogledao stare kartice da se prisetim, ali nisam video poreklo servisa, vec se setio druge cinjenice. 90% svega je islo preko wavecrest firme sa Gibraltara koja je izdavala plasticne kartice tim servisima, pa prosle godine kad je eu neke mere uvela svima ukinuli kartice. Meni konkretno za uquid poslali posle drugu, neka bugarska firma izdavala, al da zec zeca akomi je kartica radila mesec dana. Ukinuli ih. Karticu, servis jos radi.
Preko ramshtajn banke sam pusto par puta, po par tisuca evra pre koju godinu. Nikad nije bilo problema. A zasto? Isto zasto ja ovde sve to smem i da pisem i zasto sam potpisan kao Djordje Marcetin, sa sve slikom, a ne nekim "profilom".

Da se razumemo, zakon koji smo mi, oni, neko, napisao ovde na planeti je relativan, uvek podlozan licnom empirijskom logikom. Ne znam apsolutno nikog ko postuje 100% saobracajnih pravila i nikog ko placa porez 100%. Ne u Srbiji, u svetu. Bitno je uvek da ostanes u okvirima vecine. E sad... ako ti srbine imas 50K evra koje zelis da uneses u zemlju, a recimo da imas 5oclanu komisiju... nije komisija.. porodica Smiley .... i sta radis... malo Njujork malo Bali... malo sinu malo snajki... malo dajdzi... malo stricu... malo tetki za Kanadu... a malo stavis i na nasu reprezentaciju mladu... jel ako si od onih malo ranije gore u leniji spomenutih.  A ako si tako lud da pustis odjedared 20K ili samo 10K na svoj racun ondak.....
Zato sam i poceo ovde da pisem.... mora se znati sta se radi... ako radis sa kriptom.. nauci sta je jebeni kripto.. to je poenta... ako ces da saljes na banku.. procitaj kako ide.. sve pise... nepitaj komsiju.. procitaj!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  PLAN 9   FROM CRYPTO SPACE    PARALLELCOIN 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
My fellow members, ask not what the community can do for you, ask what you can do for the community. CCW-WebRes-BitStickers-AnonStickers.shop------------------------------ ParallelCoin

The Secret of Success is to find out where people are going.. and get there first! - Mark Twain
Bitrated user: marcetin.
mobiland
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 32
Merit: 2


View Profile
February 20, 2018, 09:53:46 PM
 #2968

Sta se desava,BTC raste a sve ostalo pada.. uvek je raslo zajedno??
mefisto0603
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 20
Merit: 1


View Profile
February 20, 2018, 09:56:30 PM
 #2969

btc raste malo po malo, ostali skocili prejako (bar se meni tako cini, ltc pogotovu). Bice tu malko korekcije, pa opet gore.
LTC ocekujem da padne malko vise (na oko 190) prvo....pa tek posle krene navise.
E sad dal sam dobar vidovnjak..videcemo Smiley
mininggrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 46
Merit: 0


View Profile
February 20, 2018, 11:02:20 PM
 #2970

Imate neku preporuku sta kopati trenutno sa nvidiom, neki alt coin mozda ? Ili da se drzim proverenog tj ZEC (ZCL) ?
Barbut
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1694
Merit: 502


★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!


View Profile
February 21, 2018, 09:02:26 AM
 #2971

Jao ovi Srbi samo bi da se svadjaju po ceo dan. Nemaju sta da rade, piju kafe i ogovaraju jedni druge. Nema me par dana haos ste napravili ovde i da vas covek pita sta ste se na kraju dogovorili, verovatno nista? I dalje ce svako svoje da tera!
Svako zna bolje za sebe, a ove druge ko jebe!
Cak i Micro ponudi svoje ponznanstvo sa moderatorima, da se nesto progura, ali nema taj baja sto ume sa Engleskim dobro.

Ostale prepirke ne mogu da komentarisem. Svako je rekao po nesto pametno, nije da nije, ali opet bez adekvatnog resenja na kraju. Kad su se bese Srbi poslednji put slozli? Da racunamo to kad smo skidali Milosevica i udarali u serpe i poklopce Cheesy ili bese to 1901 kada bese onaj Majski prevrat, državni prevrat u kom su ubijeni kralj Aleksandar Obrenović? Kako god okrenes dobri smo samo kad rusimo nekog sa vlasti da bi postavili nekog drugog Smiley

Al si ga nalupao sa za medalju Smiley

Ovo je forum, sta treba da se dogovorimo?  A gde si bio pre tih par dana kad se ovde pisao jedan post na nedelju dana? Naravno da znam najvise jer znam sta znam, a vidim koliko ostali znaju ili ne znaju. Nije problem da li znajs ili ne znas, vec da li si svestan ili nisi i da li primas ili imas zid. Uzmi mene za primer, kao "bozanstvo koje je sislo medj' plebs da propoveda kripto", koje svojim nastupom toliko iritira sve vas, narocito ove sa nezrelijim egom i na nizem stupnju mentalnog razvoja, jer umesto poente moje price samo osete kao ih je ego pitao "jel ovaj to nama?".   E.. dok vecina vas misli sta misli... oni koji znaju uzmu lepo pa ispitaju... pa mi se jave na PM...
Covek nudi poznanstvo sa moderatorima... joj.. brate...e vidis... time ... pa to si Srbija... jbt... mislis da je veza potrebna da se dobije forum? hahhaaha Odnosno, zar ne mislis da je to malo bzz i sa njegove strane da nudi "vezu".. juu .. e ja znam moderatora ... jel znas ti brate admina? Ne znas... onda cuti... mani me moderatora. Jesi ti svestan da sam ja jedini ovde koji je uradio nesto za ovu grupu? Da se pre nego sto sam se najeo pasulja pa prdno u ovom mulju objavljivao jedan samo post na 2-3 dana, ako i toliko. Ne trazim ovacije, niti podrsku, nista... znao sam da ce da bude ovako... a znam i kako ce da bude dalje...a ni hvala mi ne treba.... meni je dosta sto cu moci da serem i serem i serem kako sam pokrenuo stvari. A dokle god je ziv bct to je fizicki dokazivo, jer se sve ovo kopira svakako na jos jedno 100 servera automatski. To je ono sto mene pali .. iskreno... to sto sam vas pokrenuo.. iako vecina sad vise ni ne zna... a proslo je samo .. koliko.. hahaha... jebeni ljudi... nije to samo "mi Srbi"... ili npr. to sto moje nalepnice vidjam na CNN, Bloombergu, po slikama u NYT u kontekstu btc ili kripta.
Prepirke...da ... forum... ne buni se Wink . ... e vidis...gresim...  sam sebi u stomak... ma buni se to i treba! Cheesy
Nece bude vlasti kad se ovo zavrsi... samo zakon. Dobro... necu ja to doziveti... ali... zasto uopste zivimo.... da vijamo pare jel? Pocnimo samo od toga. Tek posle moze da se vidi zasto je ko ovde.

A ti vidim tipican srpski serator koji pored toga sto se nasrao ovde na sve strane i jos je i heroj predlozi da se organizujemo i pravimo srpsku korupciju sa meritima. Pa bi trgovao sa nalozima... to je ono.. bas kripto i btc.. bas ql... vadi pare kako znas i umes.. otimaj lazi varaj zavlaci ne placaj dugove, ne postuj svoje zaposlene, nemoj ih placati, nemoj placati drzavi... nemoj nista....
E to je uzrok svih zala u nasem drustvu!

Ako nabavis tu sisu ja cu te prihvatiti kao legitimnog Tongue

Koje resenje mislis da treba da se pojavi na kraju? Za cega? Za iskustvo sa menjacnicama? Jesi video sta je napisao bozicso  (za njih sam cuo i da su dobri i da su pevaranti)  , hocu da kazem.. iskustva iznosimo na videlo. E sad ...   "Mi Srbi" ....joooj... to je nesto najcrnje.   To je magicna rec, dve reci, na tu kartu ja i igram ovde. A ustvari crno i narandazasto.... nije da ce nekom trebati ... mozda nekom od ovih heroja ili legendi ... ili vec anonimnim nubovima koji nisu nubovi jer imaju tuce naloga pa se loguju po potrebi jer kao sto i pas polize sebi jaja, moze im se... jer sad mislim da je pojam nestao? a? Tongue
E 'bes ga ... pogodilo me to sa kraljem.. pa malo zastranio odmah Smiley
Da nisi krenuo sa "Jao ovi Srbi" ne bih ti nista od ovog ni pisao. Koliko pisem a radio sam jutros do 9-10h .. popio 65263 kafa... i opro usta sa bar 30 ljudi... pa sta.. skoro sam zavrsio ovo https://bitnodes.net/ .... hocu da kazem... sve to moze zajedno ako znas sta radis a ne da bi otimao pare sa svih strana gde ti se ukaze prilika... da to je otimanje... a imas kad zaradis... radis.. stvaras.. trgujes.
Povrsno sam ja tebe proucio.. ali cenim da ides u kladionicu, volis da stavis sve i na crveno... a to sve znaci da si covek koji ne zeli da radi vec da pare uzme na foru neku... to je bolest... psihicka. To kad kapiras da ces jednom dobiti neke pare i da ces od tada biti obezbedjen za ceeeeeli civot.
Jebote koliko je ovde vas kockara pa to je strasno...
I onda se jos pitate zasto su neke stvari takve kakve jesu.




Veoma si bolestan lik, ali u drugu ruku sve konstatacije koje si izneo dobro si argumentovao i slazem se sa tobom potpuno


Hvala. Groteska je nacin, sustina je bitna Wink

Molim? Jel si ti svestan sta si napisao sada? Jel vuces malo spida ili malo vise pa si tako ubrzan? Nece to od kafe, drugom to da pricas..  Sta si ti uradio za ovu grupu, prvi put te vidim u zivotu? Nego si se nesto nadrogirao i sada kenjas kao lud ovde ne mozemo da te pohvatamo, a to sto pises pola nema veze sa istinom.

Mozda je to tvoja istina, ali tvoja! Na zalost u realnosti nisi bio bas takav da si delio, pomogao... osetilo bi se to ovde.

A i znas sta pun mi kurac vas Vucic-a koji ste pomogli sve i svakome, a vama niko nije pomogo! Kako li se uvek to desi ja ne znam! Napravio si ga da si bog pacenik svih nasih dela, jadnicko, ko da slusam Vucic-a, isto i zalosno...

Ja mozda i jesam tipicni Srpski serator, ali eto nisam te nikad video ovde, ne znam kome si ti to pomogo, ne znam sta ti to radis.... Hvalis se mnogo, hvalis samog sebe... mnogo lepo Smiley a vidim sve nas druge vredjas...
ali oprosteno ti je zato sto vidim da si brz, ima neki razlog za tu brzinu.. samo nek je veselo, ali misli malo kako se ophodis prema drugima i koliko sebe velicas u svojim izlaganjima, mozda bi mogao da smanjis dozivljaj malo...



.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]


▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀




Rainbot
Daily Quests
Faucet
mininggrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 46
Merit: 0


View Profile
February 21, 2018, 11:25:35 AM
 #2972

Da malo prekinem ovu "finu" diskusiju sa jednim noob pitanjem, trazio sam u Help sekciji, ali nisam nasao koja klasa user-a moze da ima Avatar ?
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 21, 2018, 11:38:52 AM
 #2973

Da malo prekinem ovu "finu" diskusiju sa jednim noob pitanjem, trazio sam u Help sekciji, ali nisam nasao koja klasa user-a moze da ima Avatar ?

Full member + clanovi, ovde mozes da vidis sve i da procitas, a ima i nesto sto se zove isto "Merit", al ne mogu da nadjem sada article za to, neka ga neko linkuje ako moze.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=178608.0
Edit: Evo ga: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818350.0
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 21, 2018, 12:17:16 PM
 #2974


Evo za pocetak da dobijemo datum. 24.02.2018. ce se otvoriti tema u Meta-i delu foruma, i ovaj datum mozemo da spomenemo ovde jednom dnevno. iz principa, da za 8 dana, bice informisanih ljudi i onda mogu da krenu da glasaju. Bila bi dobra ideja da neki clan sa boljim rankom otvori temu, ili Example da je otvori, al on nesto ne odgovara u proteklih par dana...al Videcemo mozda se javi u medjuvremenu..


Podsetnik za tajming. I malo da prekinemo tematiku politike, boli glava kada se mesa gradivo(politike i kripto-a), nece od toga nista da izidje na dobro.
Cryptodiscuss
Member
**
Offline Offline

Activity: 518
Merit: 10


View Profile
February 21, 2018, 03:13:28 PM
 #2975

Evo za pocetak da dobijemo datum. 24.02.2018. ce se otvoriti tema u Meta-i delu foruma, i ovaj datum mozemo da spomenemo ovde jednom dnevno.
Podsetnik za tajming.

Dobro sad mi nije jasno, hoces ti otvoriti temu ako nece Example ili Micro? Da li je to sad definitivno taj dan?
castiel0504
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 266
Merit: 109

Ultra Mega Giga Super Cool Flying Oposum!


View Profile
February 21, 2018, 03:18:59 PM
 #2976

Taj dan jeste. Kao sto je receno pre nedelju dana. Necemo sada da ga menjamo.. Sto se tice teme, 'ocel neko da napravi "mockup" ili nacrt kako bi trebalo da izgleda srpski/engleski svejedno. Provericu ga pa cu ga postaviti. Moj Engleski je DONEKLE OK, ne zalim se(osim sto imam ruski akcenat dok koristi VOIP Cheesy ) al to je neka druga prica hahah.
Dux2K
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1022
Merit: 1000


Blocklancer - Freelance on the Blockchain


View Profile
February 21, 2018, 08:04:51 PM
 #2977

Sve dok je u granicama normalnog razgovara onda je sve dozvoljeno.
Za vikend cemo videti sta ce biti.

Coinroll - Bitcoin Gambling

[fX665GSjkGyrckCzk]
mininggrunt
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 46
Merit: 0


View Profile
February 21, 2018, 11:06:02 PM
 #2978

Da malo prekinem ovu "finu" diskusiju sa jednim noob pitanjem, trazio sam u Help sekciji, ali nisam nasao koja klasa user-a moze da ima Avatar ?

Full member + clanovi, ovde mozes da vidis sve i da procitas, a ima i nesto sto se zove isto "Merit", al ne mogu da nadjem sada article za to, neka ga neko linkuje ako moze.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=178608.0
Edit: Evo ga: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818350.0

Hvala, jbg kasnim na zabavu, cilj mi je bio Member status, al za to sad treba tih 10 merita, sto ce biti zanimljivo za skupiti kada si nov, pa bas i nema sta da pomognes nekome da ti se zahvali Sad
Al dobro, doce jednog dana Smiley
cryptodzoni
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
February 22, 2018, 01:06:20 AM
 #2979

26og VeChain rebranding...

bas me zanima kako ce uticati na cenu, s obzirom da najveci deo mog ulaganja u kripto (40%) je u VeChain..
ljube
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 13
Merit: 0


View Profile
February 22, 2018, 10:53:08 AM
 #2980

Da malo prekinem ovu "finu" diskusiju sa jednim noob pitanjem, trazio sam u Help sekciji, ali nisam nasao koja klasa user-a moze da ima Avatar ?

Full member + clanovi, ovde mozes da vidis sve i da procitas, a ima i nesto sto se zove isto "Merit", al ne mogu da nadjem sada article za to, neka ga neko linkuje ako moze.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=178608.0
Edit: Evo ga: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818350.0

Hvala, jbg kasnim na zabavu, cilj mi je bio Member status, al za to sad treba tih 10 merita, sto ce biti zanimljivo za skupiti kada si nov, pa bas i nema sta da pomognes nekome da ti se zahvali Sad
Al dobro, doce jednog dana Smiley

O cemu se tu radi konkretno. Sta znace ti meriti i cemu sluze, prakticno? nisam se u to udubljivao ako moze samo ukratko odgovor?
Pages: « 1 ... 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 ... 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!