Bitcoin Forum
April 26, 2024, 07:42:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 [220] 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3032827 times)
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
March 13, 2020, 10:06:55 AM
 #4381

[...] bitno je ono da radis, da si placen za to sto radis, da imas neki mir, neka prava, jednom reciju zivotnu stabilnost. [...]

Ne. Bitno je da u miru mozes pojesti i popiti nesto. A momentalna opca panika o Covid-19 ce upravo pokazati to... (kao i ranije krize, nista novo osim ono sto smo zaboravili ili umalovazavali/ismijavali).

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
1714117353
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714117353

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714117353
Reply with quote  #2

1714117353
Report to moderator
1714117353
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714117353

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714117353
Reply with quote  #2

1714117353
Report to moderator
1714117353
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714117353

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714117353
Reply with quote  #2

1714117353
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714117353
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714117353

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714117353
Reply with quote  #2

1714117353
Report to moderator
1714117353
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714117353

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714117353
Reply with quote  #2

1714117353
Report to moderator
Bitdonator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1223
Merit: 1002


View Profile
March 16, 2020, 01:43:58 PM
 #4382

Zamolio bih vas da zapratite moju temu i bustate je s vremena na vreme  Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5176390.0

(morao sam je otvoriti na hrvatskom podforumu, jer jos uvek nemamo svoj)
favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
March 16, 2020, 02:11:07 PM
 #4383

Zamolio bih vas da zapratite moju temu i bustate je s vremena na vreme  Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5176390.0

(morao sam je otvoriti na hrvatskom podforumu, jer jos uvek nemamo svoj)

Zasto bi uopste zalazili u thread koji se bavi referral coin-om tj. piramidom?  Traze KYC, nema svrhu, i nema vrednost - rekao bih da je shitcoin ali to bi bilo premalo reci.
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
March 16, 2020, 02:42:16 PM
 #4384

Zamolio bih vas da zapratite moju temu i bustate je s vremena na vreme  Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5176390.0

(morao sam je otvoriti na hrvatskom podforumu, jer jos uvek nemamo svoj)
sto da bustamo prevaru?

Bitdonator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1223
Merit: 1002


View Profile
March 17, 2020, 06:30:12 AM
 #4385

Zamolio bih vas da zapratite moju temu i bustate je s vremena na vreme  Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5176390.0

(morao sam je otvoriti na hrvatskom podforumu, jer jos uvek nemamo svoj)
sto da bustamo prevaru?

Ne razumem, kako znas da je prevara ili piramida?
Projekat je tek u povoju, nema ICO, premine itd.

Molim te obrazloži   Smiley
favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
March 17, 2020, 06:41:21 AM
 #4386

Zamolio bih vas da zapratite moju temu i bustate je s vremena na vreme  Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5176390.0

(morao sam je otvoriti na hrvatskom podforumu, jer jos uvek nemamo svoj)
sto da bustamo prevaru?

Ne razumem, kako znas da je prevara ili piramida?
Projekat je tek u povoju, nema ICO, premine itd.

Molim te obrazloži   Smiley

Druze moj 'pametni', taj "koin" (ako ga uopste smem nazvati tako) je tu jos od sredine 2018 i nema nikakvu poentu a iz aviona se vidi da je piramida, ako udjem sada na njihov sajt i instaliram aplikaciju, trebace mi ravno dva minuta da ti dokazem i zasto je piramida.

A da ne pricam o tome da mu je ATH bio na dan u prvih nedelju dana i posle toga je sve nizbrdo.
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
March 17, 2020, 07:48:58 AM
 #4387

Zamolio bih vas da zapratite moju temu i bustate je s vremena na vreme  Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5176390.0

(morao sam je otvoriti na hrvatskom podforumu, jer jos uvek nemamo svoj)
sto da bustamo prevaru?

Ne razumem, kako znas da je prevara ili piramida?
Projekat je tek u povoju, nema ICO, premine itd.

Molim te obrazloži   Smiley
To je data mining shit nema tu mininga,istu pricu je electroneum prodavao pa ljudi koristili simulator na pc I pravilo po 50 acc.Cim se ide na refferal I da dovedes jos par svojih to je vec piramida,imas sirok izbor shitova ti nasao bas ovaj da te venca Grin

Bitdonator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1223
Merit: 1002


View Profile
March 17, 2020, 09:19:20 AM
Last edit: March 17, 2020, 09:30:48 AM by Bitdonator
 #4388

Zamolio bih vas da zapratite moju temu i bustate je s vremena na vreme  Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5176390.0

(morao sam je otvoriti na hrvatskom podforumu, jer jos uvek nemamo svoj)
sto da bustamo prevaru?

Ne razumem, kako znas da je prevara ili piramida?
Projekat je tek u povoju, nema ICO, premine itd.

Molim te obrazloži   Smiley

Druze moj 'pametni', taj "koin" (ako ga uopste smem nazvati tako) je tu jos od sredine 2018 i nema nikakvu poentu a iz aviona se vidi da je piramida, ako udjem sada na njihov sajt i instaliram aplikaciju, trebace mi ravno dva minuta da ti dokazem i zasto je piramida.


A da ne pricam o tome da mu je ATH bio na dan u prvih nedelju dana i posle toga je sve nizbrdo.


Ne znam o kakvoj piramidi vi pričate kad ima samo jedan level referala  Huh Grin
Da bi nešto bilo piramida, mora imati dva, tri, ili više referal levela

Naravno, da bi bilo koji projekat uspeo, mora da ima dobar userbase... i naravno
referal program je jedan od opcija da bi se to postiglo.
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
March 17, 2020, 10:23:46 AM
 #4389


To je data mining shit nema tu mininga

nema nikakvog mining-a, samo se prijavis jednom dnevno i to je to, mozes da ugasis telefon, ne znam sta bi mogao nakon toga da posalje od podataka sa telefona, cini se samo da prave userbase da prodaju nekom kasnije, ali je pitanje kolika ce to biti baza aktivnih korisnika na kraju
Stalker22
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1355



View Profile
March 21, 2020, 08:13:15 AM
 #4390

<snip>
Ne znam o kakvoj piramidi vi pričate kad ima samo jedan level referala  Huh Grin
Da bi nešto bilo piramida, mora imati dva, tri, ili više referal levela

Oprosti, ali odakle ti takva ideja? Gdje si to pročitao da piramida mora imati više od jednog levela referala?
Ti imaš svoje referale, korisnici 'ispod' tebe imaju svoje itd...
 

█████████████████████████████
█████████▀     ▄██ ▀▀████████
█████▀ ▀██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄  ▀█████
████  ▄▀▀▄█████████▄▀▀▄██████
███▄▄█▀▄██████▀ ▀████▄▀█▀ ▀██
██▀▀█▌▐█   ▀▀▀   █████▌▐█  ██
██  █ ███▄▄▄      ▀▀▀▀█ █  ██
██  █▌▐████▌         ▄▌▐█████
███▄██▄▀█████▄   ▄▄██▀▄█ ▀███
████▀ ▀▄▄▀███▀    █▀▄▄▀  ████
█████▄  ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄ ▄█████
████████▄▄██       ██████████
█████████████████████████████
         ▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████
▄▄███████████████████▄
               ▄███▄
            ▄████████

        ▄▄██████████
       █▀▀▀██▀▀▀████
      ███████████
    ▀▀▀████████████
      ▀███████████▀
      ▄███████████▄
 ▄
    ▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀   ▄
▀▀█▀▀
███████████▀▀▀█▀▀
    ████████████████
    ████████████████
▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄
.
..PLAY NOW..
       ▄▄▄▄ ▄▄█████▄
     ████████████████
 ▄▄▄█████████████████████▄
███████████████████████████▄▄
▀█████████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
       ▄█▄      ██
    ▄█▄▄█▄▄█▄          ▄▄
    ▄▄▄███▄▄▄    ▄ ▄ ▄ ▀▀
     ▀ ▄█▄ ▀  ▀▄█ ▀█▀ █▄▀
    ▄▄  ▀     ▀▀▀▀███▀▀▀▀
    ▀▀        ▀██▀▀█▀▀██▀
         ██   ▀ ▀▄▀█▀▄▀ ▀
favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
March 21, 2020, 10:49:40 AM
 #4391

<snip>
Ne znam o kakvoj piramidi vi pričate kad ima samo jedan level referala  Huh Grin
Da bi nešto bilo piramida, mora imati dva, tri, ili više referal levela

Oprosti, ali odakle ti takva ideja? Gdje si to pročitao da piramida mora imati više od jednog levela referala?
Ti imaš svoje referale, korisnici 'ispod' tebe imaju svoje itd...
 

Samo odustani...
"Budali ne možeš dokazati da je budala, svaka komunikacija je uzaludna. Zato se okrenite i idite."
Dripac
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 71
Merit: 0


View Profile
March 21, 2020, 11:32:12 AM
 #4392

Ili ti pametnom i jedna dosta   Grin
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
March 31, 2020, 04:55:09 PM
 #4393

evo kad vreme krize i korone izvuce najbolje i najkreativnije iz ljudi, nastane burekomat Smiley

Bitdonator
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1223
Merit: 1002


View Profile
April 01, 2020, 08:19:52 AM
 #4394

Ili ti pametnom i jedna dosta   Grin

Oprosti pametni, nisam te prepoznao  Grin

ok ja sam budala, koja je toliko dugo u ovome
da ne zna da prepozna dobar projekat u povoju...

P.S. - Upravo je izasao Pi Node software za Windows i Mac,
i počinje test faza. Program vam prenosi sve funkcije sa vaseg telefona na
računar.

Ninott
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
April 07, 2020, 12:20:28 AM
 #4395

Pozdrav ljudi, konacno sam napravio nalog na forumu za potrebe naseg subforuma. Razlog je sledeci, povlacenje novca u fiat. Prethodne godine sam par puta povlacio neke manje iznose preko cex-a i telenor kartice. (150-200e). Sada bih povukao gotovo sve sto imam, oko 3000e. Kakva su iskustva sa povlacenjem za nase uslove malk veceg iznosa. Da li da probam sve odjednom ili u tri po 1000e, npr.?
I ono sto me najvise zanima, kakvo je stanje sto se tice poreske. Pretpostavljam da se stotine hiljada evra vec dizalo. Da li je neko svojevoljno ili prinudno ikada platio porez i koliko? Trazio sam svuda informaciju ali bezuspesno. Bez problema bih platio porez na kapitalnu dobit 15%, sto mi jedino ima smisla. Ali placanje poreza i doprinosa u iznosu od 45% mi nema nikakvog smisla, ne radim ni za koga i ne pruzam usluge online. Dok se ne regulise izgleda da moramo da cuvamo pola iznosa sa svaki slucaj.
5at0ss1
Member
**
Offline Offline

Activity: 69
Merit: 15

https://t.me/btc_bez_provizije


View Profile WWW
April 07, 2020, 11:01:22 AM
 #4396

Pozdrav ljudi, konacno sam napravio nalog na forumu za potrebe naseg subforuma. Razlog je sledeci, povlacenje novca u fiat. Prethodne godine sam par puta povlacio neke manje iznose preko cex-a i telenor kartice. (150-200e). Sada bih povukao gotovo sve sto imam, oko 3000e. Kakva su iskustva sa povlacenjem za nase uslove malk veceg iznosa. Da li da probam sve odjednom ili u tri po 1000e, npr.?
I ono sto me najvise zanima, kakvo je stanje sto se tice poreske. Pretpostavljam da se stotine hiljada evra vec dizalo. Da li je neko svojevoljno ili prinudno ikada platio porez i koliko? Trazio sam svuda informaciju ali bezuspesno. Bez problema bih platio porez na kapitalnu dobit 15%, sto mi jedino ima smisla. Ali placanje poreza i doprinosa u iznosu od 45% mi nema nikakvog smisla, ne radim ni za koga i ne pruzam usluge online. Dok se ne regulise izgleda da moramo da cuvamo pola iznosa sa svaki slucaj.

Imam resenje za sve tvoje probleme, osim da sav novac podignes odmah... Ja te pozivam da postavis ponudu na Telegram grupi https://t.me/btc_bez_provizije Grupa trenutno ima 48 clanova, okupljeni smo oko ideje decentralizovane razmene BTC/RSD direktno iz Bitcoin novcanika, bez provizije, bez posrednika, bez verifikacije, bez placanja poreza i sto je najsmesnije potpuno legalno. Jedino sto u slucaju da koristis nas sistem ne mozes da podignes sav novac odmah, jer uvek moras da kriptografski zakljucas 2/3 od svojih BTC kao garanciju, stoga bi dinamika podizanja novca u tvom slucaju izgledala ovako:



Mozda ti sve zvuci zbunjujuce, ali detaljno uputstvo i kratki video tutorijal ces naci pinnovane na grupi. Grupa je relativno nova, malo nas je korona usporila, ljudi jos uvek uce sta i kako, pre par dana se pojavila prva ponuda i nadam se da ce uskoro postati mainstream.


examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3148


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
April 07, 2020, 11:22:12 AM
 #4397

Pozdrav ljudi, konacno sam napravio nalog na forumu za potrebe naseg subforuma. Razlog je sledeci, povlacenje novca u fiat. Prethodne godine sam par puta povlacio neke manje iznose preko cex-a i telenor kartice. (150-200e). Sada bih povukao gotovo sve sto imam, oko 3000e. Kakva su iskustva sa povlacenjem za nase uslove malk veceg iznosa. Da li da probam sve odjednom ili u tri po 1000e, npr.?
I ono sto me najvise zanima, kakvo je stanje sto se tice poreske. Pretpostavljam da se stotine hiljada evra vec dizalo. Da li je neko svojevoljno ili prinudno ikada platio porez i koliko? Trazio sam svuda informaciju ali bezuspesno. Bez problema bih platio porez na kapitalnu dobit 15%, sto mi jedino ima smisla. Ali placanje poreza i doprinosa u iznosu od 45% mi nema nikakvog smisla, ne radim ni za koga i ne pruzam usluge online. Dok se ne regulise izgleda da moramo da cuvamo pola iznosa sa svaki slucaj.

Pretpostavljam da sada imas taj iznos i nece skoro biti opet, onda mozes kako hoces. Ako provuces preko ECD, tu imas pocetnicki fee 5% sto je sigurno manje nego CEX/Telenor kombinacija. Ako to izdelis u 4-5 transakcije, mislim da nikom neces upasti u oci.
Mozda i da pogledas ovde unazad par stranica, uvek ima neko ko kupuje, pa se dogovorite za direktnu trgovinu, uvek preporuka. Ili ovo sto @5at0ss1 predlaze, ali nisam siguran koliko je aktivno.

Ne znam za razlog zasto napustas BTC, kad se sve nekako namesta da ce ici na gore.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
April 07, 2020, 11:46:18 AM
 #4398

Pozdrav ljudi, konacno sam napravio nalog na forumu za potrebe naseg subforuma. Razlog je sledeci, povlacenje novca u fiat. Prethodne godine sam par puta povlacio neke manje iznose preko cex-a i telenor kartice. (150-200e). Sada bih povukao gotovo sve sto imam, oko 3000e. Kakva su iskustva sa povlacenjem za nase uslove malk veceg iznosa. Da li da probam sve odjednom ili u tri po 1000e, npr.?
I ono sto me najvise zanima, kakvo je stanje sto se tice poreske. Pretpostavljam da se stotine hiljada evra vec dizalo. Da li je neko svojevoljno ili prinudno ikada platio porez i koliko? Trazio sam svuda informaciju ali bezuspesno. Bez problema bih platio porez na kapitalnu dobit 15%, sto mi jedino ima smisla. Ali placanje poreza i doprinosa u iznosu od 45% mi nema nikakvog smisla, ne radim ni za koga i ne pruzam usluge online. Dok se ne regulise izgleda da moramo da cuvamo pola iznosa sa svaki slucaj.

Pretpostavljam da sada imas taj iznos i nece skoro biti opet, onda mozes kako hoces. Ako provuces preko ECD, tu imas pocetnicki fee 5% sto je sigurno manje nego CEX/Telenor kombinacija. Ako to izdelis u 4-5 transakcije, mislim da nikom neces upasti u oci.
Mozda i da pogledas ovde unazad par stranica, uvek ima neko ko kupuje, pa se dogovorite za direktnu trgovinu, uvek preporuka. Ili ovo sto @5at0ss1 predlaze, ali nisam siguran koliko je aktivno.

Ne znam za razlog zasto napustas BTC, kad se sve nekako namesta da ce ici na gore.

i ja bi dodao, odluka je naravno samo tvoja, ali uskoro ce halving, i to bi trebalo imati pozitivnog uticaja na cenu, pa eto izanaliziraj jos malo, ili ako je hitan izlazak nemas sta da razmisljas dalje
za pitanje zarade, gde se uzimaju porezi i doprinosi se u principu uvek prati kontinuitet mesecnih uplata, ukoliko postoji, ne mozes da izbegnes poreze i doprinose, u slucaju da nema kontinuiteta, onda je velika verovatnoca da nije u pitanju posao, i najcesce mozes da prodjes bez poreza i doprinosa
zdeni82
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 912
Merit: 505


View Profile
April 07, 2020, 12:23:18 PM
 #4399

Pozdrav ljudi, konacno sam napravio nalog na forumu za potrebe naseg subforuma. Razlog je sledeci, povlacenje novca u fiat. Prethodne godine sam par puta povlacio neke manje iznose preko cex-a i telenor kartice. (150-200e). Sada bih povukao gotovo sve sto imam, oko 3000e. Kakva su iskustva sa povlacenjem za nase uslove malk veceg iznosa. Da li da probam sve odjednom ili u tri po 1000e, npr.?
I ono sto me najvise zanima, kakvo je stanje sto se tice poreske. Pretpostavljam da se stotine hiljada evra vec dizalo. Da li je neko svojevoljno ili prinudno ikada platio porez i koliko? Trazio sam svuda informaciju ali bezuspesno. Bez problema bih platio porez na kapitalnu dobit 15%, sto mi jedino ima smisla. Ali placanje poreza i doprinosa u iznosu od 45% mi nema nikakvog smisla, ne radim ni za koga i ne pruzam usluge online. Dok se ne regulise izgleda da moramo da cuvamo pola iznosa sa svaki slucaj.

Pretpostavljam da sada imas taj iznos i nece skoro biti opet, onda mozes kako hoces. Ako provuces preko ECD, tu imas pocetnicki fee 5% sto je sigurno manje nego CEX/Telenor kombinacija. Ako to izdelis u 4-5 transakcije, mislim da nikom neces upasti u oci.
Mozda i da pogledas ovde unazad par stranica, uvek ima neko ko kupuje, pa se dogovorite za direktnu trgovinu, uvek preporuka. Ili ovo sto @5at0ss1 predlaze, ali nisam siguran koliko je aktivno.

Ne znam za razlog zasto napustas BTC, kad se sve nekako namesta da ce ici na gore.

i ja bi dodao, odluka je naravno samo tvoja, ali uskoro ce halving, i to bi trebalo imati pozitivnog uticaja na cenu, pa eto izanaliziraj jos malo, ili ako je hitan izlazak nemas sta da razmisljas dalje
za pitanje zarade, gde se uzimaju porezi i doprinosi se u principu uvek prati kontinuitet mesecnih uplata, ukoliko postoji, ne mozes da izbegnes poreze i doprinose, u slucaju da nema kontinuiteta, onda je velika verovatnoca da nije u pitanju posao, i najcesce mozes da prodjes bez poreza i doprinosa

Ja mislim da ti je najbolja opcija ECD ako si smislio da sve vadis. Ja sam od kako ECD radi izvukao preko 6,5mil dinara i nikad nisam imao problema jedino sam primetio da mi se vrzma policija povremeno mojom ulicom Wink tvojih 400-500 hiljada nije problem Smiley
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3148


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
April 07, 2020, 12:58:13 PM
 #4400



Ja mislim da ti je najbolja opcija ECD ako si smislio da sve vadis. Ja sam od kako ECD radi izvukao preko 6,5mil dinara i nikad nisam imao problema jedino sam primetio da mi se vrzma policija povremeno mojom ulicom Wink tvojih 400-500 hiljada nije problem Smiley

Sve je ok dok je samo policija, ima onaj jedan u civilu sa blokcetom i olovkom, taj zna da postavlja nezgodna pitanja.  Wink

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Pages: « 1 ... 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 [220] 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!