Bitcoin Forum
April 24, 2024, 11:04:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 ... 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
Author Topic: Српски (Serbian)  (Read 3027602 times)
MICRO
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 1037


CEO @ Stake.com and Primedice.com


View Profile WWW
June 29, 2020, 12:48:24 PM
 #4481

Poz komšije  Grin

Uradili smo nešto pozitivno



Pilot projekat implementiran od strane Crypto.ba i BCX.ba.

U pitanju su kripto donacije za javnu kuhinju Optimisti iz Prijedora, Bosna i Hercegovina.

Na ovaj način smo uspjeli pokrenuti akciju uz pomoć lokalne mjenjačnice BCX.ba, na potpuno transparentan način što nam je blockchain omogućio.

Sve transakcije možete pratiti transparentno.

Bitcoin
37i64b5N4q2abDMCzA4aunNKRwt9GLvUdp

Ethereum
0xB241aEa1EA360a2c5250592bc317DB459Ca02E1B

Litecoin
MLjoE1XGqLJ5joMQvzsoDJ9Ms7JrvHhxp4

BitcoinCash
qzg68eluhx2chjkvns5447e2sgkfgmkc5yqyfqya8c

Više detalja možete pogledati na

https://ugoptimisti.ba/index.php/donacije/kripto-valute

https://crypto.ba/t/donacije-kripto-valuta-za-javnu-kuhinju-u-prijedoru/3889

Svaka cast. Odlicna ideja i odlicni rezultati.

Evo ucipio sam se i ja malo. Samo nastavite.

      ▄▄████████▄▄
   ▄████████████████▄
 ▄█████▀▀       ▀▀████     ████                  ████
▄████▀            ████    ████▌                 ▐████
█████           ▄████▀   ▐████                  ████▌    ▄▄
█████           ▀▀▀▀    ▄█████████▀            ▐████   ▄███▀
 █████▄           ▄▄███████████▀▀   ▄▄▄▄       ████  ▄███▀
   ▀█████▄▄       ▀████▀████▀     ▄████▀███   ▐███████▀▀        ▄▄▄▄
      ▀███████▄        ▐████    ▄████  ▐██▌   ███████        ▄███▀ ██▌
         ▀▀██████▄▄    ████    ▄███▀   ███   ▐███▌███      ▄███▀  ▄██▌
    ▄▄▄▄     ▀▀█████  ▐████    ████   ▄███   ████ ▐███    ▐████▄▄███▀
  █████▀▀      ▀████▌ ▐████▄▄██████▄▄█████▄▄█████  ▀███   ████
 ████▀          ████▌  ▀████▀▀  ▀████▀  ▀██▀ ███▀   ▀███  ▀████▄▄▄▄██
████▌          █████        ▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄  ▄ ▄▄ ▄ ▄▄ ▀███   ▀▀████▀▀
████▄       ▄▄████▀       ▄█▀   ▀ ▄█▀  ▀█▄ ██▀▀██▀▀██▀███▄▄      ▄▄██
 ██████████████▀▀  ▄███▄  ██▄     ██▄  ▄██ ██  ██  ██   ▀▀█████████▀▀
   ▀██████▀▀▀      ▀███▀   ▀████▀  ▀████▀  ██  ██  ██



▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀



● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● RAKEBACK & VIP RANKS
● 24/7 LIVE SUPPORT
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713999884
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713999884

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713999884
Reply with quote  #2

1713999884
Report to moderator
1713999884
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713999884

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713999884
Reply with quote  #2

1713999884
Report to moderator
1713999884
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713999884

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713999884
Reply with quote  #2

1713999884
Report to moderator
Rux
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1291
Merit: 1024


https://crypto.ba


View Profile WWW
June 29, 2020, 09:53:52 PM
Last edit: June 29, 2020, 10:57:18 PM by Rux
 #4482

Hvala drug, cijenim puno.

Smatram da su ovi pilot projekti samo smjernica i napomena okolini, da kripto valute nisu zezancija ili neka magija.

Preokret mišljenja kod predsjednika pomenutog udruženja je bila od "ne razumijem o čemu pričaš" do "ovo je odlično, otkud ovo?"

RXC Crypto.ba Decentralized solutions!
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 03, 2020, 04:23:20 PM
 #4483

Dali ima neka menjacnica u Srbiji da moze da se podignu dinari ili evri za kripto bez documenta kao sto ima u Zagrebu i Splitu? (za manju kolicinu par hiljada evra)?

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3148


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
August 03, 2020, 04:51:01 PM
 #4484

Dali ima neka menjacnica u Srbiji da moze da se podignu dinari ili evri za kripto bez documenta kao sto ima u Zagrebu i Splitu? (za manju kolicinu par hiljada evra)?

Ja koliko znam nema. Mislim da jedino direktnom trgovinom, a imas ove sto se bas bave trgovinom kriptovalutama. Skoro sve isto funkcionise, samo su nezvanicni pred drzavom Smiley

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 03, 2020, 04:53:38 PM
 #4485

Dali ima neka menjacnica u Srbiji da moze da se podignu dinari ili evri za kripto bez documenta kao sto ima u Zagrebu i Splitu? (za manju kolicinu par hiljada evra)?

Ja koliko znam nema. Mislim da jedino direktnom trgovinom, a imas ove sto se bas bave trgovinom kriptovalutama. Skoro sve isto funkcionise, samo su nezvanicni pred drzavom Smiley

Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
favebook
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 604
Merit: 416


View Profile
August 03, 2020, 08:30:49 PM
 #4486

Dali ima neka menjacnica u Srbiji da moze da se podignu dinari ili evri za kripto bez documenta kao sto ima u Zagrebu i Splitu? (za manju kolicinu par hiljada evra)?

Ja koliko znam nema. Mislim da jedino direktnom trgovinom, a imas ove sto se bas bave trgovinom kriptovalutama. Skoro sve isto funkcionise, samo su nezvanicni pred drzavom Smiley

Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Imas ECD koji je tu vec duze vreme i legitiman je. Nisu se nesto proslavili mnogo zbog visokih fee-ova ali svakako ti trebaju dokumenti tu koliko se secam, mozda za neke mini transakcije ne treba dokumentacija.
eh...
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 2


View Profile
August 03, 2020, 10:15:40 PM
 #4487

Dali ima neka menjacnica u Srbiji da moze da se podignu dinari ili evri za kripto bez documenta kao sto ima u Zagrebu i Splitu? (za manju kolicinu par hiljada evra)?

Za sada možeš bez dokumenta i bez provizije da za Bitcoin podigneš keš na bankomatima od 6 banaka u Srbiji (doduše, limit je dosta niži od onoga koliko tebi treba):

  • AIK banka (do 40.000 RSD po transakciji)
  • Mobi banka (do 30.000 RSD po transakciji)
  • Komercijalna banka (do 20.000 RSD po transakciji)
  • Raiffeisen banka (do 10.000 RSD po transakciji)
  • OTP/Societe Generale/Vojvođanska banka (nepoznat limit)
  • Unicredit banka (nepoznat limit)

Potrebno je da se pridružiš ovoj Telegram grupi: https://t.me/btc_bez_provizije

Tamo u pin-ovanoj poruci imaš uputstvo kako da decentralizovano zameniš BTC za RSD, ili pitaj nekog da ti pomogne.
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 04, 2020, 07:59:30 PM
 #4488

Dali ima neka menjacnica u Srbiji da moze da se podignu dinari ili evri za kripto bez documenta kao sto ima u Zagrebu i Splitu? (za manju kolicinu par hiljada evra)?

Za sada možeš bez dokumenta i bez provizije da za Bitcoin podigneš keš na bankomatima od 6 banaka u Srbiji (doduše, limit je dosta niži od onoga koliko tebi treba):

  • AIK banka (do 40.000 RSD po transakciji)
  • Mobi banka (do 30.000 RSD po transakciji)
  • Komercijalna banka (do 20.000 RSD po transakciji)
  • Raiffeisen banka (do 10.000 RSD po transakciji)
  • OTP/Societe Generale/Vojvođanska banka (nepoznat limit)
  • Unicredit banka (nepoznat limit)

Potrebno je da se pridružiš ovoj Telegram grupi: https://t.me/btc_bez_provizije

Tamo u pin-ovanoj poruci imaš uputstvo kako da decentralizovano zameniš BTC za RSD, ili pitaj nekog da ti pomogne.

OK, hvala puno

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
sbogovac
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1192


I don't believe in denial.


View Profile
August 06, 2020, 09:13:55 AM
 #4489

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

0x7442A5c37E513D335F53843cD20c00F77eAC7867
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 06, 2020, 07:29:31 PM
 #4490

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

Pa verovatno oni, ja seljak nikako jer nemam takav novac ali oni mogu tako da bar mogu da prodam kada skupim  malo profita ko sto Hrvati i Austrijaci mogu da udju u menjacnicu i izadju sa fijatom mi jos to ne mozemo bez da pravim neke naloge etc bilo bi leppo da ima menjacnica pa ako milijarder politica koji je vec pokro narod otvori on je vec bogat bar neko odtvori nesto sto meni treba a ne jos jedan soping centar to mi ne treba

Pozdrav.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
August 07, 2020, 01:14:33 AM
 #4491

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

Pa verovatno oni, ja seljak nikako jer nemam takav novac ali oni mogu tako da bar mogu da prodam kada skupim  malo profita ko sto Hrvati i Austrijaci mogu da udju u menjacnicu i izadju sa fijatom mi jos to ne mozemo bez da pravim neke naloge etc bilo bi leppo da ima menjacnica pa ako milijarder politica koji je vec pokro narod otvori on je vec bogat bar neko odtvori nesto sto meni treba a ne jos jedan soping centar to mi ne treba

Pozdrav.
Odakle ti to da u drugim zemljama mozes da prodas kripto bez kyc?imas kod nas koji kupuju za 5% fee bez pitanja samo trebas da ih potrazis

casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
August 07, 2020, 11:01:01 AM
 #4492

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

Pa verovatno oni, ja seljak nikako jer nemam takav novac ali oni mogu tako da bar mogu da prodam kada skupim  malo profita ko sto Hrvati i Austrijaci mogu da udju u menjacnicu i izadju sa fijatom mi jos to ne mozemo bez da pravim neke naloge etc bilo bi leppo da ima menjacnica pa ako milijarder politica koji je vec pokro narod otvori on je vec bogat bar neko odtvori nesto sto meni treba a ne jos jedan soping centar to mi ne treba

Pozdrav.

sto si protiv soping centra, pa gde ces potrositi to sto uzmes iz menjacnice?
i gde ce biti ta menjacnica? kad pogledas i po komsiluku, to su uglavnom mesta po soping centrima, jer tu vec imas ljude koji dolaze
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 07, 2020, 12:18:09 PM
 #4493

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

Pa verovatno oni, ja seljak nikako jer nemam takav novac ali oni mogu tako da bar mogu da prodam kada skupim  malo profita ko sto Hrvati i Austrijaci mogu da udju u menjacnicu i izadju sa fijatom mi jos to ne mozemo bez da pravim neke naloge etc bilo bi leppo da ima menjacnica pa ako milijarder politica koji je vec pokro narod otvori on je vec bogat bar neko odtvori nesto sto meni treba a ne jos jedan soping centar to mi ne treba

Pozdrav.

sto si protiv soping centra, pa gde ces potrositi to sto uzmes iz menjacnice?
i gde ce biti ta menjacnica? kad pogledas i po komsiluku, to su uglavnom mesta po soping centrima, jer tu vec imas ljude koji dolaze

Namam nista protiv shoping centa voleo bih da ima manjacnica za kripto u gradu blizu mog sela a ne da naucim da nekog sretnem tajno da mogu da promenim i kupim dinare. Eto toliko.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
examplens
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3262
Merit: 3148


Crypto Swap Exchange


View Profile WWW
August 07, 2020, 01:46:33 PM
 #4494

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

Pa verovatno oni, ja seljak nikako jer nemam takav novac ali oni mogu tako da bar mogu da prodam kada skupim  malo profita ko sto Hrvati i Austrijaci mogu da udju u menjacnicu i izadju sa fijatom mi jos to ne mozemo bez da pravim neke naloge etc bilo bi leppo da ima menjacnica pa ako milijarder politica koji je vec pokro narod otvori on je vec bogat bar neko odtvori nesto sto meni treba a ne jos jedan soping centar to mi ne treba

Pozdrav.

sto si protiv soping centra, pa gde ces potrositi to sto uzmes iz menjacnice?
i gde ce biti ta menjacnica? kad pogledas i po komsiluku, to su uglavnom mesta po soping centrima, jer tu vec imas ljude koji dolaze

Namam nista protiv shoping centa voleo bih da ima manjacnica za kripto u gradu blizu mog sela a ne da naucim da nekog sretnem tajno da mogu da promenim i kupim dinare. Eto toliko.



Tajno je da bi bilo bez poreza, stedi ti 20-40% u zavisnosti kako tumacis poreske zakone.
Da bi imao tako nesto u tvom selu ili gradu, mora da bude vise potencijalnih korisnika. Razmisli koliko godisnje ostavis novca za provizije, pa izracunaj i sam. Koliko menjacu treba kupaca poput tebe da pokrije troskove poslovanja.

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 07, 2020, 07:42:02 PM
 #4495

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

Pa verovatno oni, ja seljak nikako jer nemam takav novac ali oni mogu tako da bar mogu da prodam kada skupim  malo profita ko sto Hrvati i Austrijaci mogu da udju u menjacnicu i izadju sa fijatom mi jos to ne mozemo bez da pravim neke naloge etc bilo bi leppo da ima menjacnica pa ako milijarder politica koji je vec pokro narod otvori on je vec bogat bar neko odtvori nesto sto meni treba a ne jos jedan soping centar to mi ne treba

Pozdrav.

sto si protiv soping centra, pa gde ces potrositi to sto uzmes iz menjacnice?
i gde ce biti ta menjacnica? kad pogledas i po komsiluku, to su uglavnom mesta po soping centrima, jer tu vec imas ljude koji dolaze

Namam nista protiv shoping centa voleo bih da ima manjacnica za kripto u gradu blizu mog sela a ne da naucim da nekog sretnem tajno da mogu da promenim i kupim dinare. Eto toliko.



Tajno je da bi bilo bez poreza, stedi ti 20-40% u zavisnosti kako tumacis poreske zakone.
Da bi imao tako nesto u tvom selu ili gradu, mora da bude vise potencijalnih korisnika. Razmisli koliko godisnje ostavis novca za provizije, pa izracunaj i sam. Koliko menjacu treba kupaca poput tebe da pokrije troskove poslovanja.

Kada zamenim 50 evra na brzinu da bi otisao na splav platim porez, ja to hocu ako mi treba na brzaka ali 0 od 50 hiljade menjacnica nece to da uradi, zasto? Ako mi treba par hiljada evra onda mozemo da ugovrimo nesto kada nije frka sa vremenom to razumeme ali kako da zamenim 50 evra narednih 20 minuta? O tome pricam.


▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
bazookash
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
August 21, 2020, 04:47:07 AM
 #4496

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

Zar za ovo nije bilo price da ce se izglasati u novoj vladi za ovaj zakon o kriptovalutama i svim tim. Bar sam tako procitao ima jedno 10tak dana ako se ne varam mislim da je bio blicov sajt.
jasta more
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 18


View Profile
August 21, 2020, 08:47:42 AM
 #4497

[...] Prvi koji uspe da otvori legitinu menjacnicu u Srbiji bice bogat. Kamo srece da vidim to .

Mislis...? Kada jednom skoce politicari i reketasi... (ili jel to tautologija?)

Zar za ovo nije bilo price da ce se izglasati u novoj vladi za ovaj zakon o kriptovalutama i svim tim. Bar sam tako procitao ima jedno 10tak dana ako se ne varam mislim da je bio blicov sajt.
Lepo si procitao formirana je grupa koja radi na kripto zakonu, navodno nisu debili u grupi vec oni koji znaju sta pricaju mislim da je I iz ecd.rs neko

Stalker22
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1355



View Profile
August 23, 2020, 12:08:12 PM
 #4498

Pa dobro do kad traje ovaj odmor? Malo nam je mrtvo ovde... Wink
Šta ima novo, ljudi? Čime se bavite ovih dana?

█████████████████████████████
█████████▀     ▄██ ▀▀████████
█████▀ ▀██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄  ▀█████
████  ▄▀▀▄█████████▄▀▀▄██████
███▄▄█▀▄██████▀ ▀████▄▀█▀ ▀██
██▀▀█▌▐█   ▀▀▀   █████▌▐█  ██
██  █ ███▄▄▄      ▀▀▀▀█ █  ██
██  █▌▐████▌         ▄▌▐█████
███▄██▄▀█████▄   ▄▄██▀▄█ ▀███
████▀ ▀▄▄▀███▀    █▀▄▄▀  ████
█████▄  ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄ ▄█████
████████▄▄██       ██████████
█████████████████████████████
         ▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████
▄▄███████████████████▄
               ▄███▄
            ▄████████

        ▄▄██████████
       █▀▀▀██▀▀▀████
      ███████████
    ▀▀▀████████████
      ▀███████████▀
      ▄███████████▄
 ▄
    ▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀   ▄
▀▀█▀▀
███████████▀▀▀█▀▀
    ████████████████
    ████████████████
▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄
.
..PLAY NOW..
       ▄▄▄▄ ▄▄█████▄
     ████████████████
 ▄▄▄█████████████████████▄
███████████████████████████▄▄
▀█████████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
       ▄█▄      ██
    ▄█▄▄█▄▄█▄          ▄▄
    ▄▄▄███▄▄▄    ▄ ▄ ▄ ▀▀
     ▀ ▄█▄ ▀  ▀▄█ ▀█▀ █▄▀
    ▄▄  ▀     ▀▀▀▀███▀▀▀▀
    ▀▀        ▀██▀▀█▀▀██▀
         ██   ▀ ▀▄▀█▀▄▀ ▀
2bfree
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 686
Merit: 251


I'm investigating Crypto Projects


View Profile WWW
August 23, 2020, 12:34:29 PM
 #4499

Pa dobro do kad traje ovaj odmor? Malo nam je mrtvo ovde... Wink
Šta ima novo, ljudi? Čime se bavite ovih dana?


Ja sam poceo da kupujem na Uniswap odkrio sam pre mesec dana imam par pogodaka TrustSwap mi je najveci do sada takodje gledam Tron verziju Uniswapa ali nemaju projekte jos. Nadam da da AnySwap krene pa da tamo trgujem. Probacu da izbegavam centralne menjacnice vole da zamrznu novac za glupe razloge.

Nadam se da nadjem neki dobar nov projekat za 30X uskoro da se kockan na taj projekat. Takodje cu da pocnem sajt registrovao sam domen pa cu da pisem raporte kako nalazim projekte i kako radim analizu i da dam za donacije kao test da vidim dali ce neko da posalje donaciju to je bar ideja poceo sam da pisem prvi raport za TrustSwap ali cu vise pa ce da vidimo.

Inace otrio sam CoinStats app spojim ledger ETH wallet i pokaze mi sta je gore/dole 24 sata ili od kada sam kupio tako da mogu da prodam kad je napumpano i kupim nesto sto je propalo na brzinu do sada najbolji sto sa video nemoram da unosim kojnove.

Toliko za sad.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
>>FREE SEO AUDIT/WHITE LABEL MAKE MONEY!<<
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Stalker22
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1484
Merit: 1355



View Profile
August 23, 2020, 04:09:37 PM
 #4500

Nadam se da nadjem neki dobar nov projekat za 30X uskoro da se kockan na taj projekat. Takodje cu da pocnem sajt registrovao sam domen pa cu da pisem raporte kako nalazim projekte i kako radim analizu i da dam za donacije kao test da vidim dali ce neko da posalje donaciju to je bar ideja poceo sam da pisem prvi raport za TrustSwap ali cu vise pa ce da vidimo.


Super! Kad napravis sajt postavi ovde da vidimo.  Isto vredi i za projekte kad nadjes nesto interesantno.

Hajde da dignemo malo ovu temu! Wink

█████████████████████████████
█████████▀     ▄██ ▀▀████████
█████▀ ▀██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄▄  ▀█████
████  ▄▀▀▄█████████▄▀▀▄██████
███▄▄█▀▄██████▀ ▀████▄▀█▀ ▀██
██▀▀█▌▐█   ▀▀▀   █████▌▐█  ██
██  █ ███▄▄▄      ▀▀▀▀█ █  ██
██  █▌▐████▌         ▄▌▐█████
███▄██▄▀█████▄   ▄▄██▀▄█ ▀███
████▀ ▀▄▄▀███▀    █▀▄▄▀  ████
█████▄  ▀▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄ ▄█████
████████▄▄██       ██████████
█████████████████████████████
         ▄██▄     ▄
        █████   ▄████
       █████▌  █████▌
      ██████████████
     ███▀█████▀██▀████▄
   ▄▄▄▄▄██████████████
 ▄▄██████▄██▄▄██████▄█▀
▐██████████████████████▄
 ▀████████         ████▀
   ▀███████▄     ▄███▀
    ███████████████▀
  ▄█████████████████
▄▄███████████████████▄
               ▄███▄
            ▄████████

        ▄▄██████████
       █▀▀▀██▀▀▀████
      ███████████
    ▀▀▀████████████
      ▀███████████▀
      ▄███████████▄
 ▄
    ▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀   ▄
▀▀█▀▀
███████████▀▀▀█▀▀
    ████████████████
    ████████████████
▄▄▄▄▄▄███████████████▄▄▄▄▄▄
.
..PLAY NOW..
       ▄▄▄▄ ▄▄█████▄
     ████████████████
 ▄▄▄█████████████████████▄
███████████████████████████▄▄
▀█████████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
       ▄█▄      ██
    ▄█▄▄█▄▄█▄          ▄▄
    ▄▄▄███▄▄▄    ▄ ▄ ▄ ▀▀
     ▀ ▄█▄ ▀  ▀▄█ ▀█▀ █▄▀
    ▄▄  ▀     ▀▀▀▀███▀▀▀▀
    ▀▀        ▀██▀▀█▀▀██▀
         ██   ▀ ▀▄▀█▀▄▀ ▀
Pages: « 1 ... 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 »
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!