Bitcoin Forum
April 30, 2024, 10:29:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  
Author Topic: Bitcoin'i USD olarak bozup çekmek? - Varlık Barışı  (Read 17315 times)
AkrepManX
Jr. Member
*

Activity: 68
Merit: 4

View Profile
March 23, 2021, 05:20:12 PM

AkrepManX an itibariyle arkadaşın hesaptaki problem çözüldü. müşteri temsilcisi Cheesy ç harfini c yapında problem çözüldü ve şuan processing diyor bilginiz olsun konuda emek verdik ama problem çözüldü

Tahmin ettiğim gibi o zaman, ben de istedim değişiklik ama yapmadılar henüz nedense, gelişmeleri bildirirseniz seviniriz.
Online chate adam getirmek sıkıntı ama binance da?
Kolay gelsin, bilgilerindirme için teşekkürler.

1714516176
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714516176
Reply with quote  #2

1714516176
Report to moderator
1714516176
Hero Member
*

Ignore
1714516176
Reply with quote  #2

1714516176
Report to moderator
1714516176
Hero Member
*

Ignore
1714516176
Reply with quote  #2

1714516176
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714516176
Hero Member
*

Ignore
1714516176
Reply with quote  #2

1714516176
Report to moderator
1714516176
Hero Member
*

Ignore
1714516176
Reply with quote  #2

1714516176
Report to moderator
darkworld
Member
**

Activity: 223
Merit: 23

Life one ! Live it...

View Profile
March 23, 2021, 06:33:51 PM

AkrepManX an itibariyle arkadaşın hesaptaki problem çözüldü. müşteri temsilcisi Cheesy ç harfini c yapında problem çözüldü ve şuan processing diyor bilginiz olsun konuda emek verdik ama problem çözüldü

Tahmin ettiğim gibi o zaman, ben de istedim değişiklik ama yapmadılar henüz nedense, gelişmeleri bildirirseniz seviniriz.

bizde 4 gün önce yazmıştık cevap bugün akşam geldi kız hemen değişikliği yapıyorum dedi sonra ben sizi bekliyorum bütün uygulamalardan çıkıp tekrar girmemizi istedi ve hemen çekim yaptık oldu darısı başına inşSmiley
eser123
Jr. Member
*

Activity: 59
Merit: 34

View Profile
March 23, 2021, 10:12:44 PM

binance'ın 5000 usd limitini yükselmesi lazım 50.000'e falan. en büyük problem bu durumda binance'ın usd havale limiti kalmış oluyor.

Binance ye adresinizi tanıtırsanız usd gönderme limitiniz 50k oluyor. Euro limiti 200k oluyor. Ben adresim yazılı olan cep telefonu faturasının çıktısının fotoğrafını gönderdim. Hemen kabul oldu.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
March 24, 2021, 10:37:42 AM

binance'ın 5000 usd limitini yükselmesi lazım 50.000'e falan. en büyük problem bu durumda binance'ın usd havale limiti kalmış oluyor.

Binance ye adresinizi tanıtırsanız usd gönderme limitiniz 50k oluyor. Euro limiti 200k oluyor. Ben adresim yazılı olan cep telefonu faturasının çıktısının fotoğrafını gönderdim. Hemen kabul oldu.

50k oluyorsa iyiymiş hocam ben de e-devletten ikametgah belgesini indirip yolladım umarım kabul ederler. teşekkürler bilgi için ben adresi onaylasalar da 5k $ çekme limiti var sanıyordum.

edit: bu mesajı yazdıktan yarım saat sonra adres onayına dair mail geldi ama para çekme kısmına girdiğimde bu sefer de kimlik doğrulaması yapın diyor halbuki zaten yaptım Cheesy sanırım geçici bir sorun.

Ben bir kaç gün önce adres onayı için başvurmuştum, bugün onayı gelmiş, fiat çekim limiti de 50000 dolara yükseltilmiş, bir aşamayı daha geçmiş olduk bakalım ama yine de kararsızım parayı çekip çekmeme konusunda.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
AkrepManX
Jr. Member
*

View Profile
March 24, 2021, 10:55:56 AM

kararsızlık neden?

30 hazirana kadar başvurup 3 ay içinde para getirilebilir evet ancak bu şekilde yaz sonu olur.
eser123
Jr. Member
*

View Profile
March 24, 2021, 11:24:36 AM

kararsızlık neden?

30 hazirana kadar başvurup 3 ay içinde para getirilebilir evet ancak bu şekilde yaz sonu olur.

Hepimiz crypto para ile ilgileniyoruz. Türkiye'ye getireceğimiz parada bu crypto paraların itibari paraya yada stabil paraya çevrilmesi yani satılması sonucu olacaktır.

Kişisel tahminim yaz sonuna kadar fiyatların artacağı yönünde; yani ne kadar geç getirirsem o kadar karda olurum. Tabii bu benim kişisel tercihim.

Kar satışı yapıp dolarda bekleyen arkadaşlar getirebilir. Gerçi stabil coinlere dahi borsalar güzel faizler veriyor. %6-7 dolaylarında faizlerden yararlanmakta mantıklı olabilir.

Ayrıca ülkenin ekonomik durumu yüzünden gayrimenkule yatırım yapmayacak arkadaşların getirme konuşunda şüphe duyması normal.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
March 25, 2021, 06:52:39 AM

kararsızlık neden?

Hocam ülkeyle ilgili sıkıntılardan dolayı kararsızım, parayı getirip koyacağın yer banka sonuçta, memlekette bir günde bütün dengeler değişebiliyor, varlık barışı var evet ama yarın bir gün tutup sen bunu kriptodan getirmişsin gel vergisini öde paşa paşa demeyeceklerini de bilmiyoruz, kanunda kaynağını soramaz diyor ama kanun mu kaldı memlekette, her an her şey olabiliyor.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
AkrepManX
Jr. Member
*

View Profile
March 25, 2021, 10:07:50 AM

Birşey olacağını sanmıyorum, terör kara para finansmanı gibi birşey olmadıktan sonra kaynak bir sıkıntı yaratmaz.

Daha önceki yıllarda bu işlemi yapanlar var forumda, bir sıkıntı ile karşılaşmamışlar.

Binance desteği çok yavaş bir sorunu düzeltemediler geçenlerde sürekli yazıyorlardı şimdi o da yok 1 haftadır tırt destek, ne yapmak gerekiyor bilemiyorum.

eser123
Jr. Member
*

View Profile
March 25, 2021, 08:19:20 PM

Birşey olacağını sanmıyorum, terör kara para finansmanı gibi birşey olmadıktan sonra kaynak bir sıkıntı yaratmaz.

Daha önceki yıllarda bu işlemi yapanlar var forumda, bir sıkıntı ile karşılaşmamışlar.

Binance desteği çok yavaş bir sorunu düzeltemediler geçenlerde sürekli yazıyorlardı şimdi o da yok 1 haftadır tırt destek, ne yapmak gerekiyor bilemiyorum.

Sıkıntımız ondan değil. Şimdi hükümet "dolarımız yok, paramız yok" diye bankalarda mevduatın bir kısmına el atar mı? Bence imkansız ama...
AkrepManX
Jr. Member
*

View Profile
March 25, 2021, 08:29:31 PM

Sıkıntımız ondan değil. Şimdi hükümet "dolarımız yok, paramız yok" diye bankalarda mevduatın bir kısmına el atar mı? Bence imkansız ama...

Rahat olun olmaz öyle bir şey, en kötü durumda olsa olsa sadece yunanistanda olduğu gibi belli bir limit konur para çekimine, kimsenin parasına malına çökme kolay kolay olmaz.

Terör vs işleri başka tabi.

Hepsini de getirmeyin madem endişeniz var yarı yarıya misal.

Binance da BUG bulduk düzeltemediler bir türlü, chatten de yazmayı bıraktı adamlar, destek mestek 0
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 25, 2021, 08:39:25 PM

..
en kötü durumda olsa olsa sadece yunanistanda olduğu gibi belli bir limit konur para çekimine

yunanistanda oyle mi oldu sanıyorsun hocam Smiley

AkrepManX
Jr. Member
*

View Profile
March 25, 2021, 10:11:53 PM

..
en kötü durumda olsa olsa sadece yunanistanda olduğu gibi belli bir limit konur para çekimine

Buyrun https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/yunanistan-da-bankalar-kapali-atm-lerde-para-sinirli-kredi-karti-gecmiyor-29418116
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
March 26, 2021, 05:33:46 PM

..

Buyrun https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/yunanistan-da-bankalar-kapali-atm-lerde-para-sinirli-kredi-karti-gecmiyor-29418116

yok hocam birtek limit kondu sadece filan yazmışsın ya ona dedim.
birtek limit konmadı.bankada paraları olan zedelerin paralarının bir kısmıyla kurtarıldı bankalar.
yani 100 bin doları olan 70k dolar aldı şükür etti hepsnin gitmediğine.
Ardaa
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 10

View Profile
March 27, 2021, 08:42:50 PM

bizde 4 gün önce yazmıştık cevap bugün akşam geldi kız hemen değişikliği yapıyorum dedi sonra ben sizi bekliyorum bütün uygulamalardan çıkıp tekrar girmemizi istedi ve hemen çekim yaptık oldu darısı başına inşSmiley

Hocam "oldu" derken, dolarlar Türkiye'deki hesabınıza ulaştı mı?
abduramann_
Full Member

Activity: 497
Merit: 119

View Profile WWW
March 28, 2021, 09:04:58 AM

Bitcoin'i Tesla olarak bozup Türkiye'ye getirsek avantajı olur mu? Smiley

Bütün Kripto Varlıklarınızı Gizliliğinizi Koruyarak Transfer Etmek İster Misiniz? Burdan buyrun: https://cutt.ly/incognito-chain
eser123
Jr. Member
*

View Profile
March 28, 2021, 10:36:21 AM

Bitcoin'i Tesla olarak bozup Türkiye'ye getirsek avantajı olur mu? Smiley

Dediğiniz mantıklı olabilirdi... Tabi ötv ler mtv ler kdv ler olmasaydı. En son yakın zamanda elektrikli araçlara sağlam bir vergi geldi. Tüm dünyada teşvik edilir bizde yeni vergi kapısı...
AkrepManX
Jr. Member
*

View Profile
March 28, 2021, 08:41:02 PM

..

yok hocam birtek limit kondu sadece filan yazmışsın ya ona dedim.
birtek limit konmadı.bankada paraları olan zedelerin paralarının bir kısmıyla kurtarıldı bankalar.
yani 100 bin doları olan 70k dolar aldı şükür etti hepsnin gitmediğine.

100 bin dolarım varsa 30 unu alsın yeterki kesin olarak ülkede bazı şeyler düzelecek garantisi verilsin,30 değil 50 de veririm 100 bin dolarım olsa ve ülkede bazı sorunları halledeceksek.

Yunanistan halkının elinde altını yoktu, bizim millette altın az çok var herkeste, onlar gibi olmayız kolay kolay.

Ardaa
Jr. Member
*

View Profile
March 28, 2021, 09:05:15 PM
Last edit: March 29, 2021, 01:03:58 AM by Ardaa

Dolarlar Türkiye'deki hesabınıza ulaştı mı? Yoksa hala processing statüsünde mi?
USD çekmeyi defalarca denedim, hepsinde çekim oluyor gibi görünüyor, işlem tamamlanmış gibi oluyor ama failed statüsüne düşüyor ve işlem gerçekleşmiyor.
AkrepManX
Jr. Member
*

View Profile
March 29, 2021, 08:21:50 AM

@Ardaa siz de de isimde Türkçe karakter mevcut mu?

KYC ve Adres onayınız tam mı?
Ardaa
Jr. Member
*

View Profile
March 29, 2021, 06:58:32 PM

@Ardaa siz de de isimde Türkçe karakter mevcut mu?

KYC ve Adres onayınız tam mı?

KYC ve adres onayları tamam. Beneficiary name kısmında Türkçe karakter var, i harfini İ olarak büyük harf şeklinde almış. Düzeltilmesi için canlı desteğe yazdım, canlı destek "sizinle irtibata geçilecek" diyip gitti, gelen giden yok, bekliyorum. Siz nasıl düzeltebildiniz? Hızlandırmak için yapabileceğim bir şey var mıdır?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 »
  Print  

Jump to: